Я люблю Киев

КИЕВСКИЙ ФОРУМ
КУЛЬТУРНОГО ОБЩЕНИЯ
FORUMKIEV.COM

N-728-MI-2
ПОИСК ПО ТЕМАМ:
Вернуться   Форум Киев | ForumKiev.com > Як тебе не любити, Києве мій... > Киев - город родной (лучшие темы раздела)

Бабин Яр

Ответ
 
Опции темы Оценить тему Опции просмотра
Старый 29.09.2010, 09:48   #1
фашиствующій молодчік
 Аватар для Залізний
IP:
Сообщений: 6,992
украинец
Получено "спасибо": 7,184
Очки репутации: 24,027
Мнения: 3993
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию Бабин ЯрНовые знакомства, полезные, интересные дискуссии...
РЕГИСТРИРОВАТЬСЯ СЕЙЧАС
Незнаю як кого, а мене починає порядком дратувати міфи якими обрастає Бабин Яр. А саме.. з роком в рік це місце все більше і стає жидівським цвинтарем, нахабно ігноруючі десятки тисяч вбитих киян.
Ось натрапив н аодну зі статей.

Те, що зараз діється, розпочалося навіть не 1941 року. Уперше сама назва «Бабин Яр» виринула на шпальтах газет ще 1911 року. Тоді якраз розпочиналося слідство у справі вбивства в Києві 13-річного підлітка Андрія Ющинського. Аби відвернути увагу від версії ритуального єврейського жертвоприношення, одна з київських юдейських газет опублікувала статтю, в якій стверджувалося, що саме вбивство — то справа рук циганів, а відбулося воно в Бабиному Яру. Звичайно, ця «сенсація», як і наступні численні «розслідування» журналістів єврей-ських видань, виявилася наскрізь фальшивою. Суд, врешті-решт, підтвердив версію ритуального вбивства хлопчика, здійсненого юдейською сектою «Хабад-Любавич».
У роки Громадянської війни — з 1919-го року і аж до середини 30-х — Бабин Яр уже обгрунтовано набув зловісної слави. Бо саме тут місцеве ЧК-ОДПУ-НКВС розстрілювало своїх жертв. Нині навіть більшість істориків не знає, що одна з найзловісніших катівень більшовицької політичної охранки містилася в Києві на вулиці Мельникова, за якихось кількасот метрів від самого Яру. Трупи розстріляних потай уночі закопували між могилами Лук’янівського цвинтаря.
Два необхідних уточнення: по-перше, то неправда, що Бабин Яр є найбільшою братньою могилою Європи. Таким похованням насправді є Биківня. Проте цей факт посилено замовчувався радянськими істориками і всіляко ігнорується нинішніми єврейськими дослідниками. Адже будь-яке об’єктивне вивчення проблеми призводить до встановлення факту «єврейського чинника» у репресіях сталінської доби.


Перейдемо безпосередньо до осені 1941 ро-ку. Розстрілам у Бабиному Яру в Звинувачувальному акті Міжнародного Нюрнберзького трибуналу виділено один абзац. Цитуємо: «На Радянській Україні мали місце жахливі злочинні акти німецьких змовників. У Бабиному Яру, поблизу Києва, вони розстріляли понад 100 тисяч мужчин, жінок, дітей і стариків… У Києві вони вбили понад 195 тисяч людей».
Зверніть увагу — в цьому надзвичайно важливому документі не йдеться про етнічну дефініцію жертв трагедії. Водночас на цій самій сторінці Звинувачувального акту, двома абзацами нижче, можна прочитати таке: «У Кам’янець-Подільській області було вбито і знищено 31 000 євреїв, 13 тисяч з них привезено з Угорщини». Тобто йдеться не про стилістику, а про констатацію факту.
Є дві версії подій кінця вересня 1941 року. Згідно з офіційними німецькими документами, знищення євреїв тривало два дні і загальна кількість жертв становила 33 000 жінок, стариків і дітей. Нинішні єврейські історики, зокрема Олександр Бураковський, стверджують, що євреїв розстрілювали п’ять днів, що саме їхніми тілами «вистелено дно Бабиного Яру». Це ще одна «неточність». Згідно з німецькими документами, до початку екстремації євреїв зондер-команда СС знищила в Бабиному Яру два циганські табори, які ховалися там від лихоліття війни.
За підрахунками, що базуються на аналізі сучасних досліджень і архівних джерел, цифра жертв Бабиного Яру, вказана в матеріалах Нюрнберзького трибуналу, відповідає дійсності. Тут було знищено 100 000 українців, росіян та представників інших національностей. Євреїв серед них — близько
40 000.
Ті самі найновітніші дослідження встановили, що принаймні 7 000 із цих 40 000 — на совісті колишнього майора НКВС, етнічного єврея Вадима Майковського. У перші ж години окупації Києва він запропонував свої послуги німцям і був призначений начальником «тубільної поліції». За спогадами і документами, Майковський відзначився не лише пристрастю до алкоголю і наркотиків, а й патологічною ненавистю до… єв-реїв. Він особисто вишукував своїх же спів-віт-чизників, які вціліли дивом після вересневої трагедії, і особисто знищував їх.


___________
Виявив сьогодні у своєму телефоні ознаки екстремізму. У ньому є функція «зміна режиму»
Залізний вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 2 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 29.09.2010, 10:45   #2
Заблокирован
 Аватар для nsk
IP:
Сообщений: 18,004
иностранец
Получено "спасибо": 19,116
Очки репутации: 134,584
Мнения: -1691
Доп. информация
По умолчанию Re: Бабин Яр

для размышления
Цитата:
Александр Шлаен описал реакцию командира 528-го немецкого пехотного полка майора Реслера, ужаснувшегося картиной массовой расправы над мирными людьми, устроенной буковинцами в Житомире. В докладе высшему командованию Реслер свидетельствовал: «Я участвовал в Первой мировой войне, во французской и русской кампаниях этой войны, и отнюдь не страдаю преувеличенной чувствительностью... но никогда я не видел сцен, подобных описанной» (А.Шлаен. Бабий Яр. — Киев, 1995, с. 409).
Ворвавшись в Киев вместе с оккупантами, курень принимал участие в первых пяти днях Бабьего Яра. И потом 725 дней волок на Бабий Яр всех неугодных нацистскому режиму. Этим прославились не только ландскнехты из «Буковинского куреня», но и их «собратья» из 23-го батальона полиции безопасности СД, из 114, 115, 117-го батальонов полиции, из сотни тяжелого оружия, из школы полиции, созданной в Киеве (Там же, с. 185).
..................
Затем «буковинцы» будут разбросаны по различным подразделеням полиции (45, 109, 115, 118-й батальоны), в составе которых продолжат карательную деятельность против партизанского населения Белоруссии. В конце войны многие из них окажутся в немецкой 30-й дивизии СС и украинской 14-й дивизии СС «Галичина», вместе с вояками которых оставят кровавые следы в Польше, Франции, Словакии...
http://cn.com.ua/N475/history/memory/index.html

остается только вспомнить кое что из истории "Хайль Бандера" ... и новый - "Слава Украине" (ограничимся только действиями ОУН-УПА и "паролем" для определения националистов от указанных структур)
nsk вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 29.09.2010, 11:28   #3
фашиствующій молодчік
 Аватар для Залізний
IP:
Сообщений: 6,992
украинец
Получено "спасибо": 7,184
Очки репутации: 24,027
Мнения: 3993
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию Re: Бабин Яр

Слухай.. ну не варто мені цю хрєнь тут постити. Ну не вірю я матеріалам кремляді після того як вони офіційно відмовились надати можливість вивчення матеріалів НКВС для незалежних експертів. Тому повір, низькопробна опус
Цитата:
Сообщение от nsk Посмотреть сообщение
Александр Шлаен
мене не цікавить, думка старого жида антіфашиста. Який як і більщість його соплемінників працював, що б їм репарації виплачували.

Цитата:
Сообщение от nsk Посмотреть сообщение
Александр Шлаен описал реакцию командира 528-го немецкого пехотного полка майора Реслера
Ось уявляю цю картину.. Як офіцер СС перед жидом малолєтнім душу виливає))

добавлено через 1 минуту
І щє.. Дочого тут
Цитата:
Сообщение от nsk Посмотреть сообщение
"Хайль Бандера"
до Буковини...???? Бандера Галичанин. І що таке "буковинці".. підрозділ, армія?? Що це?
___________
Виявив сьогодні у своєму телефоні ознаки екстремізму. У ньому є функція «зміна режиму»
Залізний вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 29.09.2010, 12:20   #4
Заблокирован
 Аватар для nsk
IP:
Сообщений: 18,004
иностранец
Получено "спасибо": 19,116
Очки репутации: 134,584
Мнения: -1691
Доп. информация
По умолчанию Re: Бабин Яр

Цитата:
Сообщение от Залізний Посмотреть сообщение
думка старого жида
мил человек .... осталось только сказать "хайль Гитлер"
nsk вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 29.09.2010, 13:01   #5
фашиствующій молодчік
 Аватар для Залізний
IP:
Сообщений: 6,992
украинец
Получено "спасибо": 7,184
Очки репутации: 24,027
Мнения: 3993
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию Re: Бабин Яр

Цитата:
Сообщение от nsk Посмотреть сообщение
мил человек .... осталось только сказать "хайль Гитлер"
Не прихильник я Гітлера... Доречі ця твоя фраза тільки підкреслює твою запаяність) Дивись чому

Вольтер - "Жиды — ничто иное, как невежественный и варварский народ, который издревле соединяет грязнейшее корыстолюбие с отвратительнейшим суеверием и непреодолимейшей ненавистью ко всем народам, среди которых они терпимы и за счет которых они обогащаются"

Наполеон - "Деятельность еврейской нации со времен Моисея, в силу всей ее предрасположенности, заключалась в ростовщичестве и вымогательстве... Французское правительство не может равнодушно смотреть на то, как низкая, опустившаяся, способная на всякие преступления нация захватывает в свое исключительное владение обе прекрасные провинции старого Эльзаса. Евреев приходится рассматривать, как нацию, а не мак секту. Это нация в нации... Целые села обобраны евреями, они снова ввели рабство; это настоящие стаи воронов... Вред, причиняемый евреями, не происходит от отдельных лиц, но от всего этого народа в целом. Это чирей и саранча, опустошающие Францию"

Виктор Гюго - "К жидам относятся с отвращением, но надо признаться, что они действительно отвратительны; их также презирают, но ведь они и достойны презрения."

Петр Первый - "Я хочу видеть у себя лучше язычников, нежели жидов; все они плуты и обманщики. Я искореняю зло, а не распложаю"

Достоевский - "В окраинах наших спросите коренное население, что двигает евреев и что двигало их столько веков. Получите единогласный ответ: безжалостность; двигала их столько веков одна лишь к нам безжалостность и одна лишь жажда напитаться нашим потом и кровью"

Довго можна продовжувати) Але чи варто)?
___________
Виявив сьогодні у своєму телефоні ознаки екстремізму. У ньому є функція «зміна режиму»
Залізний вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 29.09.2010, 13:08   #6
Заблокирован
 Аватар для nsk
IP:
Сообщений: 18,004
иностранец
Получено "спасибо": 19,116
Очки репутации: 134,584
Мнения: -1691
Доп. информация
По умолчанию Re: Бабин Яр

Цитата:
Сообщение от Залізний Посмотреть сообщение
Довго можна продовжувати) Але чи варто)?
ну как сказать - я то же не любить определенной национальности (и в вопросе изгнания некоторых национальностей я то же в курсе) ... вот только темка не в темку ...... там погибали все национальности СССР с 1941 по 1943
жалко не национальность, а людей (homo sapiens) .... они не держали в руках оружие против укрполицаев и нацотупевших им. Донцова, Бадеры и Шухевича под предводителством "3 Рейха" ... их просто расстреливали
предлагаю просто почтить память безвинноубиенных
nsk вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 29.09.2010, 13:24   #7
фашиствующій молодчік
 Аватар для Залізний
IP:
Сообщений: 6,992
украинец
Получено "спасибо": 7,184
Очки репутации: 24,027
Мнения: 3993
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию Re: Бабин Яр

Цитата:
Сообщение от nsk Посмотреть сообщение
жалко не национальность, а людей (homo sapiens) .... они не держали в руках оружие против укрполицаев и нацотупевших им. Донцова, Бадеры и Шухевича под предводителством "3 Рейха" ... их просто расстреливали предлагаю просто почтить память безвинноубиенных
Твам 610 ОУНівців розстріляно.. нічого?
___________
Виявив сьогодні у своєму телефоні ознаки екстремізму. У ньому є функція «зміна режиму»
Залізний вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 29.09.2010, 13:31   #8
Заблокирован
 Аватар для nsk
IP:
Сообщений: 18,004
иностранец
Получено "спасибо": 19,116
Очки репутации: 134,584
Мнения: -1691
Доп. информация
По умолчанию Re: Бабин Яр

Цитата:
Сообщение от Залізний Посмотреть сообщение
Твам 610 ОУНівців розстріляно.. нічого?
"буковинским куренем" от им. 3 Рейха?
nsk вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 29.09.2010, 13:38   #9
фашиствующій молодчік
 Аватар для Залізний
IP:
Сообщений: 6,992
украинец
Получено "спасибо": 7,184
Очки репутации: 24,027
Мнения: 3993
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию Re: Бабин Яр

Цитата:
Сообщение от nsk Посмотреть сообщение
"буковинским куренем" от им. 3 Рейха?
Нє.. кащєєм безсмертним.
___________
Виявив сьогодні у своєму телефоні ознаки екстремізму. У ньому є функція «зміна режиму»
Залізний вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 29.09.2010, 13:40   #10
Старожил
 Аватар для ЯПУС
IP:
Сообщений: 1,517
киевлянин
Получено "спасибо": 2,911
Очки репутации: 0
Мнения: 1603
Доп. информация
По умолчанию Re: Бабин Яр

Цитата:
Сообщение от Залізний Посмотреть сообщение
Твам 610 ОУНівців розстріляно.. нічого?
Обычная разборка - "бандеровцы" мочили "мельниковцев" под шумок.
нічого?
___________
Я Понад УCэ!
ЯПУС вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 3 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 29.09.2010, 13:51   #11
фашиствующій молодчік
 Аватар для Залізний
IP:
Сообщений: 6,992
украинец
Получено "спасибо": 7,184
Очки репутации: 24,027
Мнения: 3993
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию Re: Бабин Яр

Цитата:
Сообщение от ЯПУС Посмотреть сообщение
Обычная разборка - "бандеровцы" мочили "мельниковцев" под шумок.
О який інформаційно підкований персонаж)) Ну тоді ти мав би знати, що розкол пішов саме через більш толерантне відношення Мельніківців до Рейха. Словом.. коли "Бандерівці", після провалу проголошення Незалежності перейшли у відкриту конфронтацію з німцями, Мельник вирішив очолити ОУН для співпраці з німцями.

Тож тепер поясни, як Бандерівці могли виступати на стороні німців проти Мельниківців???
___________
Виявив сьогодні у своєму телефоні ознаки екстремізму. У ньому є функція «зміна режиму»
Залізний вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 29.09.2010, 14:02   #12
фашиствующій молодчік
 Аватар для Залізний
IP:
Сообщений: 6,992
украинец
Получено "спасибо": 7,184
Очки репутации: 24,027
Мнения: 3993
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию Re: Бабин Яр

У вересні 1941 року конфренія бандерівської ОУН приймає рішення про перехід до опору німецьким окупаційним військам. У травні 1942 року аналогічне рішення приймає і мельниківська ОУН.

Тож як Бандерівці могли допомогати німцям страчувати Мельниківців... ?
___________
Виявив сьогодні у своєму телефоні ознаки екстремізму. У ньому є функція «зміна режиму»
Залізний вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 29.09.2010, 14:05   #13
Кот-абармод)))
 Аватар для Фагот!!!
IP:
Сообщений: 18,598
киевлянин
Получено "спасибо": 53,242
Очки репутации: 185,088
Мнения: 4479
Доп. информация
По умолчанию Re: Бабин Яр

Цитата:
Сообщение от Залізний Посмотреть сообщение
Мельник вирішив очолити ОУН для співпраці з німцями.
Любопытная деталь.
Цитата:
В кінці 1941 р. і протягом 1942 р. німці проводили масові арешти членів українських націоналістичних організацій. У лютому-березні 1942 р. у Бабиному Яру було розстріляно 621 членів ОУН(м), серед яких відома українська поетеса Олена Теліга.
Т.е. - все расстрелянные немцами в Бабьем Яру националисты были мельниковцами.
___________
"На-а-а маленьком лифту...". (С) Юрий Лоза
Фагот!!! вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 29.09.2010, 14:09   #14
фашиствующій молодчік
 Аватар для Залізний
IP:
Сообщений: 6,992
украинец
Получено "спасибо": 7,184
Очки репутации: 24,027
Мнения: 3993
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию Re: Бабин Яр

Цитата:
Сообщение от Фагот!!! Посмотреть сообщение
Т.е. - все расстрелянные немцами в Бабьем Яру националисты были мельниковцами.
Так... Вони здебільше займались просвітницькою діяльністю. Школи, газети, листівки. Після арештів та розстрілів перейшли до конфронтації з німцями. Але вже в 42.

добавлено через 2 минуты
Бандеру ж заарештували в літку 41. Тому Мельник і намагався очолити об"єднавши ОУН.
___________
Виявив сьогодні у своєму телефоні ознаки екстремізму. У ньому є функція «зміна режиму»
Залізний вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 29.09.2010, 14:13   #15
Кот-абармод)))
 Аватар для Фагот!!!
IP:
Сообщений: 18,598
киевлянин
Получено "спасибо": 53,242
Очки репутации: 185,088
Мнения: 4479
Доп. информация
По умолчанию Re: Бабин Яр

Так. А почему ж немцы расстреляли тех, кто выступал за сотрудничество с ними? И почему среди расстрелянных не было ни единого из крыла ОУН (б)? Ты веришь в совпадения со счетом 621:0 ? Я - нет.
___________
"На-а-а маленьком лифту...". (С) Юрий Лоза
Фагот!!! вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 29.09.2010, 14:16   #16
Старожил
 Аватар для ЯПУС
IP:
Сообщений: 1,517
киевлянин
Получено "спасибо": 2,911
Очки репутации: 0
Мнения: 1603
Доп. информация
По умолчанию Re: Бабин Яр

Цитата:
Сообщение от Залізний Посмотреть сообщение
У вересні 1941 року конфренія бандерівської ОУН приймає рішення про перехід до опору німецьким окупаційним військам. У травні 1942 року аналогічне рішення приймає і мельниківська ОУН.

Тож як Бандерівці могли допомогати німцям страчувати Мельниківців... ?
Зачем "помогать"? Сами и мочили: обычное дело между бандформированиями...
А что до "рішення про перехід до опору", так ведь и обещать - не значит жениться.
___________
Я Понад УCэ!
ЯПУС вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 29.09.2010, 14:28   #17
фашиствующій молодчік
 Аватар для Залізний
IP:
Сообщений: 6,992
украинец
Получено "спасибо": 7,184
Очки репутации: 24,027
Мнения: 3993
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию Re: Бабин Яр

Цитата:
Сообщение от Фагот!!! Посмотреть сообщение
ак. А почему ж немцы расстреляли тех, кто выступал за сотрудничество с ними? И почему среди расстрелянных не было ни единого из крыла ОУН (б)? Ты веришь в совпадения со счетом 621:0 ? Я - нет.
Щє раз... ОУН(б) Після арещта своїх провідників об"явили війну німцям. ОУН (М) продовжували співпрацю. Вони не допомогали німцям, але і не заважали. Займались пропагандивною Українською діяльністю. Безпечні вони були для німців як вужі.. Тому чипати на початку їх не було потреби. Більш того Рейх з початку війни розраховував на те, що націоналісти можуть до 4 млн бійців поставити. Після того як Гітлер побачив на, що здатна червона армія в перший рік війни, він знехтував ідеєю допомоги від Мельниківців... Тим паче, що побачи, що більщість переважна бійців пішла за Бандерою. Тому Мельниківців було вирішено усунути.
Крім того.. ОУН (Б) здебільше діяв всеж на заході. Центр був за Мельниківцями. Тому особливо вони не перетинались. Єдине кривове протистояння маштабне було на Житомирщіні.. Коли ОУН (б) нейтралізовало Буравця.
Тож це просто маячня, звинувачувати Бандерівців у рострілах в Бабиному Яру. Більш того.. навіть самі Мельниківці ніколи про це навіть не думали.

Оффтоп:
___________
Виявив сьогодні у своєму телефоні ознаки екстремізму. У ньому є функція «зміна режиму»
Залізний вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 01.10.2010, 00:44   #18
Основа форума
 Аватар для elefantua
IP:
Сообщений: 3,603
киевлянин
Получено "спасибо": 4,292
Очки репутации: 12,533
Мнения: 505
Доп. информация
По умолчанию Re: Бабин Яр

Цитата:
Сообщение от Залізний Посмотреть сообщение
Нині навіть більшість істориків не знає, що одна з найзловісніших катівень більшовицької політичної охранки містилася в Києві на вулиці Мельникова
Чудовий вислів! Може Земля, таки стоїть на трьох китах, а більшість вчених про це не знає?
___________
All You Need Is Love - Я так думаю (с) "Мимино"
elefantua вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 01.10.2010, 06:02   #19
Почетный легион
 Аватар для Gidra2009
IP:
Сообщений: 22,043
киевлянин
Получено "спасибо": 30,738
Очки репутации: 39,000
Мнения: 8608
Доп. информация
По умолчанию Re: Бабин Яр

Цитата:
Сообщение от elefantua Посмотреть сообщение
Чудовий вислів! Може Земля, таки стоїть на трьох китах, а більшість вчених про це не знає?
А ты знаешь, где находилось НКВД в те времена...?
Если да...то поделись информацией.....
Gidra2009 вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 01.10.2010, 09:10   #20
фашиствующій молодчік
 Аватар для Залізний
IP:
Сообщений: 6,992
украинец
Получено "спасибо": 7,184
Очки репутации: 24,027
Мнения: 3993
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию Re: Бабин Яр

Цитата:
Сообщение от elefantua Посмотреть сообщение
Чудовий вислів! Може Земля, таки стоїть на трьох китах
І якщо вірити "історика" табачника у відкритому листі про це.
___________
Виявив сьогодні у своєму телефоні ознаки екстремізму. У ньому є функція «зміна режиму»
Залізний вне форума  

Ответить с цитированием Вверх

Ответ


Опции темы
Опции просмотра Оценка этой теме
Оценка этой теме:

Ваши права в разделе

Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.
Trackbacks are Вкл.
Pingbacks are Вкл.
Refbacks are Выкл.


Часовой пояс GMT +2, время: 00:37.


Работает на vBulletin® Версия форума 3.х.х. Copyright ©2000 - 2009, Jelsoft Enterprises Ltd.

© ForumKiev.com 2007 - 2016