Я люблю Киев

КИЕВСКИЙ ФОРУМ
КУЛЬТУРНОГО ОБЩЕНИЯ
FORUMKIEV.COM
Регистрация Правила Новые сообщения Идея Группы Вопросы Админ. FAQ
КИЕВ КАРТА ПОГОДА ССЫЛКИ ИСТОРИЯ ТУРИСТУ ОБЪЯВЛЕНИЯ
N-728-MI-2
Вернуться   Форум Киев | ForumKiev.com > Право и бизнес > Недвижимость

Цены недвижимости Киева уже на уровне 2006 года


Ответ
 
Опции темы Рейтинг: Рейтинг темы: голосов - 1, средняя оценка - 5.00. Опции просмотра
Старый 10.02.2009, 19:18   #41
Житель
 Аватар для Капля
IP:
Сообщений: 306
"Спасибок": 1,341
Очки репутации: 0
Мнения:
Доп. информация
По умолчанию Re: Цены недвижимости Киева уже на уровне 2006 года

Чтой-то смотрю, где вы такие цены-то берете? Мой муж ездил смотрел в Киеве на м Житомирской двухкомнатная со всей фигней 2500 грн плюс ком.услуги. А что касается прогнозов, читайте

Юлія Богословська
«Правда ОДНА»
Фото - анонс: kvadroom.ru
матеріал:sob.ru

Ще влітку 2008 р. деякі експерти сумнівалися, що звичайна для середини року стагнація минеться з наступом осінніх місяців. Вичікували як продавці, так і покупці. Лише початок серпня подав якусь надію на зростання ділової активності. Однак, вересень розвіяв останні сподівання. Попит на первинну нерухомість по країні в цілому впав на 65%, а на вторинну – на 40%. Тоді більшість ріелторів намагалися переконати суспільство ( і, мабуть, самих себе) в тому, що це явище швидко минеться, і ціни якщо не почнуть зростати, то хоча б зупинять своє падіння. Були й такі, що прогнозували повернення до тенденцій початку минулого року. Сьогодні ж стає очевидним, що найближче до реального стану слова президента Всеукраїнської суспільної організації «Союз спеціалістів з нерухомості України» Олександра Рубанова, котрий припустив, що криза поглиблюватиметься протягом осені-зими 2008 і триватиме, у кращому випадку, до осені 2009 року.

Нелегко далася зима ріелторам та продавцям – на фоні «солодких» 2005-2006 рр., мабуть, жахливо було спостерігати катастрофічне падіння попиту: лише за грудень 2008 зацікавлених у купівлі квартири зменшилося майже на 90%! Звісно, що й ціни не змусили довго чекати: світова криза, «сказ» долару, хвилі звільнень, що пройшлися країною, мов татарська навала, аж ніяк не сприяли споживчому апетиту. Хоча й сьогодні достатньо об’яв з нескінченими нулями, кияни вже не б’ються навіть за 40-тисячні квартирі, чи слід говорити, що було з такою пропозицією в травні минулого року? Відірвали б «з руками та ногами»!

Ось життєва історія – ще місяць тому знайомі поставили на продаж квартиру за ціною 30 тис. доларів на різні дошки в Інтернеті. У день подання об’яви телефон хіба що не палав від пропозицій, телефонували ріелтори й брокери, покупці «з грошима в руках» і просто зацікавлені. Звісно, що житло «пішло на ура». Так сталося, що на якомусь сайті «загубилася» ця об’ява і поодинокі дзвінки лунають і досі. Але тон співрозмовників вже не той і говорять вони зовсім інші речі: «А чого так дорого?...» Мабуть, справжні покупці, переконавшись у занепаді ринку нерухомості, вичікують того самого пікового моменту… Однак, давайте повернемося «на землю». Інтернет Інтернетом, але варто звернути увагу і на дошки об’яв. І що бачимо? Вже трапляються поодинокі об’яви про продаж у передмісті 22-25 тисяч доларів (Боярка, Буча).

З іншого боку, якщо врахувати падіння нашої валюти, виходить, що суттєвих змін не сталося. Адже поки що неймовірні ціни (30-40 тис. доларів) присутні швидше як виключення, а в перерахунку на ту ж гривню 50 тисяч «зелених» за задовільну «хрущьовку» це 400 тис з копійками, що ще минулого літа дорівнювало майже 90 тис доларів. Але кому від цього легше?

Сьогодні напружені сторони по обидва боки «фронту». Як продавець, так і покупець однаково бояться поспішити та запізнитися. Один вичікує, може, ціна ще полізе догори, інший, навпаки, сподівається, що справжній крах ще попереду. Тож Бог їм у поміч, та заспокійливе не завадить.

Усе вищесказане стосується у певній мірі не лише столиці. Поступово «здається» Одеса, Харків, Дніпропетровськ, Львів, Донецьк… Воно і зрозуміло, всюди відбуваються скорочення, зменшуються зарплатні або з’являються заборгованості, а цінники у магазинах зовсім не схильні до лояльності – швидше навпаки. Ще згадати про сплату комунальних та інших послуг – і кому прийде у голову замислюватися над купівлею жаданих колись «метрів». Але й продавці – ті ж самі люди, їсти-пити хочуть. Тому ситуація кожного дня набирає обертів, а ці два «супротивники», як ті літаки, зійшлись у смертельному двобої: хто першим відпустить штурвал, той і програв.

І в цей кульмінаційний момент вже не витримують нерви ні в тих, ні в цих! Чому? Ось візьмемо ріелторів-продавців – заметушилися, занервувалися. Одні дають на всі боки інтерв’ю, публікують статті – «Це трапилось! Квартири у Києві розбирають як гарячі пиріжки!», інші ж песимістично стверджують: «Зо дня на день квартиру можна буде купити за 20 тис доларів. А там і недалеко до сумнозвісного 2000 року…» Отже, у рядах продавців пішли те, що називається розбрід і сум’яття. В той самий час почали з’являтися об’яви з боку покупців: «Куплю квартиру. Маю 20 тис доларів», що теж говорить само за себе. Хоча тут кожне оголошення не перевіриш – чи то не справа рук самих всюдисущих ріелторів… Та головне питання не в тому – нам би дізнатися: де ж правда?

Якщо зайти на сайт нерухомості зі статистикою, вже можна зробити певні висновки – сьогодні пропозиція суттєво перевищує попит. А скільки на цю кількість припадає реального продажу й годі гадати – ринок стоїть. А це означає, що та ціна, яка пропонується, не може називатися справжньою – за припущеннями фахівців, таку вартість слід очікувати не раніше весни-літа. В той самий час, пропозицій зменшилось у порівнянні з минулим роком. Воно і зрозуміло – продавці вичікують на кращі часи. А от кому терміново необхідно продати свої метри, той готовий сьогодні іти на поступки, бо клієнт сьогодні вже не такий згідливий, як колись.

Хто ж сьогодні позбавляється житла? Ті самі міфічні спекулянти, що нахапалися квартир, як собака бліх. Може, дехто з позичальників банку, однак їм ще тяжче поступатися – навіть продаж жилплощі більшість не врятує від боргів, адже куплено його було по цінах минулого або навіть позаминулого років. Ще є варіанти швидких продажів через виїзд закордон. Але це взагалі окрема тема для розмови. А хто купує? Питання ще більш загадкове. Оскільки тим, хто потребує житло, боюся, сьогодні треба вирішувати більш насущні питання, а спекулянт – він ще почекає, сподіваючись, що дно ще попереду.

Як відомо, більшість житла до спаду була придбана у кредит. Отже, сьогодні потенційний покупець вичікує хоча б через те, що фінансів катма, а банки вже давно лякаються іпотеки, як чорт ладану. Літо минулого року банкіри згадують зі смутком і тугою – тоді частка проблемних кредитів ледь сягала 1%, сьогодні вже перейшла відмітку у 10%, а весна обіцяє усі 25%. Це лише за неофіційними даними, тому що банкам невигідно афішувати реальний стан речей. Експерт Міжнародного центру перспективних досліджень Олександр Жолудь вважає, якщо навіть економіка почне відроджуватися восени, то іпотека повернеться до життя ще пізніше: лише після поновлення розвитку промисловості. А будівельники додають – і після встановлення політичної стабільності. Можемо припустити, що до кінця року ціни будуть продовжувати своє невідступне падіння. Але в нинішній ситуації це все одно зі сфери здогадок та припущень.
Далі буде.
Капля вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 2 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх


Старый 12.02.2009, 12:39   #42
Житель
 Аватар для Капля
IP:
Сообщений: 306
"Спасибок": 1,341
Очки репутации: 0
Мнения:
Доп. информация
По умолчанию Re: Цены недвижимости Киева уже на уровне 2006 года

Продолжение, как раз про аренду:
«Мертві» метри «не ідуть». Частина друга: житло на час

Юлія Богословська
«Правда ОДНА»
Фото - dozor.kharkov.ua
finance.lbsglobal.comЧастина перша: купувати чи продавати.
Мов у режимі уповільненої зйомки, валиться нещодавно такий могутній ринок нерухомості. Неможна сказати, що цей процес непередбачуваний: кожна розумна людина знала, що колись це станеться, питання стояло лише у тому, коли саме…

Якщо зазирнути до Інтернету, можна одразу зробити висновки: орендодавці не настільки платоспроможні, як продавці – жоден сайт не «підспівує» у підтримку їхніх інтересів, мовляв, «знімайте лише сьогодні!» А ось пропозицій квартир більш, ніж достатньо, на будь-який смак. Прогнози ж хоча і є, але їх дуже мало, і вони досить «розмиті» – усі чекають подальшого падіння цін. Однак, скільки це триватиме і на якому рівні зупиниться, майже ніхто не говорить, аргументуючи відмову тим, що ринок занадто непередбачуваний. Дехто висуває припущення, що до осені вартість оренди «сповзе» до рівня 2000 року. Є й такі, що вважають, начебто на покращення ситуації годі й чекати – це станеться не раніше, ніж через два-три роки.

Я не Нострадамус, але ще задовго до падіння цін на квартири вже «пророкувала» своїм знайомим – «відлига» не за горами. І справа у елементарній природній спостережливості: варто було звернути увагу на … паркани та їхніх «родичів» - дошки об’яв. Вони, мов дерева навесні, тоді ще лише починали вкриватися багаточисельними об’явами «Оренда квартири…», «Здам…», «Продам…». Моя подружка, що працює у досить відомому агентстві нерухомості, сьогодні радіє лише з того приводу, що колись перейшла з відділу продажу до відділка оренди. Але зізнається: «Так, довелося затягнути пояси. Радіємо, що хоч щось здається». Це йдеться про так звану багатопрофільну агенцію, а що ж ті, які спеціалізуються лише на купівлі-продажу? За останній час таких було закрито понад триста.

Давайте ж подивимось, що ми маємо. По-перше, «цінопад» дійсно триває. Вже зараз в Інтернеті легко знайти однокімнатну квартиру за 2000-2300 гривень у місяць, якщо ж трохи попрацювати, то й на варіанти у 1500 гривень можна вийти. Останній у співвідношенні до долару взагалі вражає – при курсі 8,3 це становить усього 180 у.о. Чи варто нагадувати, що зовсім нещодавно знайти «гостинку» за 600 доларів (3000 грн.) було за щастя? Звісно, двокімнатні та трьохкімнатні також суттєво впали у вартості. Як відомо, їх взагалі важче здати, ніж однокімнатні, тож 2 кімнати можна знайти за 2500-3000 грн, а три – від 3000 грн. Що стосується дорогого житла – його власники теж змушені знижувати вартість. Адже, як правило, його наймають представники великих фірм або банків. Криза ж торкнулася усіх, тому економить сьогодні кожен, і, не в останню чергу, на квартирах для своїх робітників.

По-друге, орендодавці сьогодні справді готові на все. Я спробувала зателефонувати за номером з одного «парканного» оголошення:
- Хочу зняти квартиру…
- О! В нас є така чудова однокімнатна у Солом’янському районі – 2000 гривень!
- Та ні, - я вирішила «повередувати», - в нас родина, нам би взагалі двокімнатну…
- Знаєте, - квапливо сказала моя співрозмовниця,- є двокімнатна в районі станції метро «Житомирська» - 2500 грн.
- Так, добре, - я вирішила провести «випробування на міцність». – Але скажіть, там гарні умови, в нас мала дитина?
- Та ви що! – Одразу пожвавішала брокер, - Ви ж знаєте, як господарі не люблять здавати родинам з малечею: це ж помальовані шпалери, а в них євроремонт…
- Ви знаєте, якщо моя дитина комусь заважає… - суворо почала я, але мені не судилося закінчити речення:
- А взагалі-то я знаю цих хазяїв – думаю, домовитесь, – бадьоро підхопила жіночка і довго ще вмовляла мене поїхати подивитись – «на місці все легше вирішити».

Тож з впевненістю можна казати про те, що сьогодні «танцює» квартиронаймач. Як інакше? Криза вигнала приїжджих заробітчан зі столиці – за дуже приблизними підрахунками щонайменше 50000 людей роз’їхалися по домівках. Наступна хвиля скорочень ще дасться взнаки. А якщо взяти до увагу зростання цін на споживчі товари, комунальні послуги, урізані або заборговані зарплатні, то постає питання – чи довго ще лишатимуться не те що бажаючі, а просто спроможні сплачувати за житло навіть по нинішнім цінам? Тому сьогодні господарі ідуть на поступки, ладні брати платню у гривнях – а ще нещодавно з нашою валютою до них і не підходь! Більш того, у переважній більшості вуличних об’яв ціна вказана саме у гривні. Щодо укладення домовленостей, хазяїн з наймачем помінялись місцями. Ще рік тому орендодавці не хотіли писати довгострокові договори із зафіксованою ціною: раптом подорожчає оренда. Сьогодні ж квартиронаймач проти цього: раптом подешевшає…

По-третє, сьогодні відбувається додатковий «викид» житла на ринок оренди з боку тих, хто збирався свою квартиру продавати. Якщо час не підганяє, люди сподіваються ще й трохи підзаробити на своїй нерухомості, поки ситуація стабілізується (читай – ціни підуть вгору). За попередніми підрахунками, завдяки цьому «вливанню» кількість квартир, що чекають на свого наймача, збільшилась вже на 16 тисяч. Але якщо попит і до цього суттєво зменшився, то таке збільшення пропозицій не може не відбитися на вартості оренди. Хоча й орендодавці пручаються, намагаючись не припустити подальшого обвалу – ціни ж на все зростають, а вони змушені «зкидувати» ціни.

Окрім Києва, вже подешевшав Дніпропетровськ на 20-30% у доларах, а у перерахунку на гривні – ціни зросли. Харків майже не здав позиції – лише січень «похитнув» позиції. Цікава тенденція у першій столиці України – господарі домовляються про розрахунки у гривні по курсу п’ять грн. за долар. Донецьк та Одеса продовжують піднімати ціни на оренду, а у Львові говорять про зниження на 10-15 відсотків і впевнені, що на цьому спад не зупиниться.

А що ж ріелтери? Як можна зрозуміти, вони зацікавлені, перш за все, щоб взагалі хоч щось здавалось, адже їсти треба щодня. І нехай з однієї квартири перепаде тисяча гривень, а не дві – це краще, ніж нічого. Так що вони змушені «працювати» на користь квартиронаймача. Кажуть, дехто з колись успішних брокерів вже повернулись до своїх колишніх професій, а хтось ладен піти і на будь-яку роботу… Однак, досвідчені люди відверто зізнаються, те, що донедавна відбувалось на ринку нерухомості, неможна назвати інакше, як неподобством. Адже ціна часто-густо не відповідала реальній вартості: за ті ж гроші можна було знайти квартири з зовсім різними умовами – від занедбаної малосімейки до дуже привабливої жилплощі з усім необхідним. І взагалі до свого піку розцінки сягнули тієї позначки, що інакше як небесними важко назвати.
Далі буде.
Капля вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 24.02.2009, 01:25   #43
Практически незапятнанная
 Аватар для sovest.
IP:
Сообщений: 12,420
"Спасибок": 34,368
Очки репутации: 253,187
Мнения: 11020
Доп. информация
По умолчанию Re: Цены недвижимости Киева уже на уровне 2006 года

Цены падали, падают и падать будут. Правда уже не так глобально. Что касается аренды жилья- то действительно 1-2 комнатную вполне достойную квартиру можно без истерики и беготни, как раньше, а повыбирав снять за 2500- 4000грн., по поводу коммунальных- тут уже кто на что гаразд. Что касается покупки- 1-комнатные начиная 50000у.е., 2-х комнатные- от 80000 ( конечно же не берутся в расчет "кризисные варианты", когда собственники сбрасывают до последнего). Извините, статьи для ознакомления не приводила. Зато краткость- сестра таланта.
___________

Изя, а шо такое когнитивный диссонанс?
— Это когда выходишь на митинг с требованием референдума о присоединении к стране, где запрещены и митинги, и референдумы!
sovest. вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 24.02.2009, 08:29   #44
Старожил
 Аватар для Saab
IP:
Сообщений: 1,143
"Спасибок": 1,046
Очки репутации: 0
Мнения:
Доп. информация
По умолчанию Re: Цены недвижимости Киева уже на уровне 2006 года

Цитата:
Что касается покупки- 1-комнатные начиная 50000у.е.,
начиная от 35000$...
Saab вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 24.02.2009, 11:38   #45
^_^ o_O O_O O_o ^_^
 Аватар для Death Rain
IP:
Сообщений: 3,120
"Спасибок": 2,907
Очки репутации: 0
Мнения:
Доп. информация
По умолчанию Re: Цены недвижимости Киева уже на уровне 2006 года

еще зависит цена от самой квартиры, местоположения, района, и.т.д. =)
___________
Death Rain вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 24.02.2009, 11:49   #46
Житель
 Аватар для Мальвина
Сообщений: 230
"Спасибок": 282
Очки репутации: 0
Мнения:
Доп. информация
По умолчанию Re: Цены недвижимости Киева уже на уровне 2006 года

Я снимаю 1-комнатную квартиру, 10 мин от метро Житомирская, платим 2200 грн. Хотя раньше платили меньше намного, но потом хазяйка с каждым месяцем начала поднимать оплату. Заикалась она и за поднятие платы за комунальные платежи. А сейчас вот вообще умолкла, лишь бы платили. В даный момент эта квартира и таких денег не стоит, ремонт там не ахти, да и район забитый вообще.
Мальвина вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 24.02.2009, 12:37   #47
-=MercurY=-
 Аватар для mikhailm
IP:
Сообщений: 1,086
"Спасибок": 1,823
Очки репутации: 0
Мнения:
Доп. информация
По умолчанию Re: Цены недвижимости Киева уже на уровне 2006 года

сам снимаю, и те, единичные варианты, которые приводятся в статьях - не показатель.
вот 2 недели назад думал о переезде, стал искать...так многие брокеры ну такие уж разфуфыренные....даже трубку бросают, либо просто не берут.
вот 22 числа смотрел хату:комнаты более-менее(15 кв), ванная комн убитая, кухня тож в хлам, хотят 3000, хотя в объяве 2600.я же объясняю в объяве 2600, ну да да да.....ну на да да да мы и распрощались.
в тоже время за 3000 хата с мебелью годов 2000-2002 норм ремонтом и т.д. короче говоря путевая.
это все в пределах одной улицы
___________
http://vk.com/autoclean_kiev, http://forumkiev.com/uslugi/72942-av...po-vyzovu.html
Сухая экологически чистая автомойка по вызову: 067 852 31 76, 093 900 62 75
mikhailm вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 24.02.2009, 12:56   #48
Практически незапятнанная
 Аватар для sovest.
IP:
Сообщений: 12,420
"Спасибок": 34,368
Очки репутации: 253,187
Мнения: 11020
Доп. информация
По умолчанию Re: Цены недвижимости Киева уже на уровне 2006 года

Уважаемый Signend, я говорила о квартирах полноценных, а не о малометражках. И о рыночной стоимости, а не о "кризисной"!
___________

Изя, а шо такое когнитивный диссонанс?
— Это когда выходишь на митинг с требованием референдума о присоединении к стране, где запрещены и митинги, и референдумы!
sovest. вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 24.02.2009, 13:17   #49
Житель
 Аватар для Капля
IP:
Сообщений: 306
"Спасибок": 1,341
Очки репутации: 0
Мнения:
Доп. информация
По умолчанию Re: Цены недвижимости Киева уже на уровне 2006 года

Я, собственно, к чему статью размещала - к тому, какие тенденции наблюдаются. А нам с риелторами, наверное, повезло. Муж звонит: "Мол. хотим снять подешевле", а она: "Да зачем вам переезжать - сейчас хозяева идут на уступки, так что со своими договаривайтесь"
Капля вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 3 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 24.02.2009, 13:29   #50
Старожил
 Аватар для Saab
IP:
Сообщений: 1,143
"Спасибок": 1,046
Очки репутации: 0
Мнения:
Доп. информация
По умолчанию Re: Цены недвижимости Киева уже на уровне 2006 года

Цитата:
Сообщение от sovest. Посмотреть сообщение
Уважаемый Signend, я говорила о квартирах полноценных, а не о малометражках. И о рыночной стоимости, а не о "кризисной"!
не надо называть меня уважаемым. Если малометражки цена начинается от 25000$
Saab вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 24.02.2009, 13:58   #51
Основа форума
 Аватар для creative
IP:
Сообщений: 1,357
"Спасибок": 3,117
Очки репутации: 0
Мнения:
Доп. информация
По умолчанию Re: Цены недвижимости Киева уже на уровне 2006 года

в Киеве можно купить квартиру за 25000 у.е.????
Где????
creative вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 24.02.2009, 13:59   #52
Старожил
 Аватар для Saab
IP:
Сообщений: 1,143
"Спасибок": 1,046
Очки репутации: 0
Мнения:
Доп. информация
По умолчанию Re: Цены недвижимости Киева уже на уровне 2006 года

Цитата:
Сообщение от creative Посмотреть сообщение
в Киеве можно купить квартиру за 25000 у.е.????
Где????
быковня, на лесном массиве есть на отшибе почти в лесу.
Saab вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 24.02.2009, 14:02   #53
Основа форума
 Аватар для creative
IP:
Сообщений: 1,357
"Спасибок": 3,117
Очки репутации: 0
Мнения:
Доп. информация
По умолчанию Re: Цены недвижимости Киева уже на уровне 2006 года

В Быковне малометражка ...еще возможно, но на Лесном почти в лесу на отшибе я сама живу, поэтому думаю про цену и отшиб слишком уж занижено!!!
creative вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 24.02.2009, 14:04   #54
Практически незапятнанная
 Аватар для sovest.
IP:
Сообщений: 12,420
"Спасибок": 34,368
Очки репутации: 253,187
Мнения: 11020
Доп. информация
По умолчанию Re: Цены недвижимости Киева уже на уровне 2006 года

В избушке заколоченной
По дальше от людей
Живет один законченный
Отъявленный злодей......)))

За что Вы нас так? Мы Вам о квартирах- а Вы нас в ссылку в Шушинское!!!
___________

Изя, а шо такое когнитивный диссонанс?
— Это когда выходишь на митинг с требованием референдума о присоединении к стране, где запрещены и митинги, и референдумы!
sovest. вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 24.02.2009, 14:05   #55
Старожил
 Аватар для Saab
IP:
Сообщений: 1,143
"Спасибок": 1,046
Очки репутации: 0
Мнения:
Доп. информация
По умолчанию Re: Цены недвижимости Киева уже на уровне 2006 года

Цитата:
Сообщение от creative Посмотреть сообщение
В Быковне малометражка ...еще возможно, но на Лесном почти в лесу на отшибе я сама живу, поэтому думаю про цену и отшиб слишком уж занижено!!!
ну Лесной не совсем отшиб, я бы там сам не отказался жить,главное чтобы метро рядом было было, а остальное все мелочи.
Saab вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 24.02.2009, 14:18   #56
ГО Зігірь
 Аватар для kazanova
IP:
Сообщений: 17,063
"Спасибок": 24,206
Очки репутации: 355,199
Мнения: 3378
Доп. информация
По умолчанию Re: Цены недвижимости Киева уже на уровне 2006 года

А реально такая цена есть!? Готов купить!
___________
Помогаем АТО
kazanova вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 24.02.2009, 14:20   #57
Практически незапятнанная
 Аватар для sovest.
IP:
Сообщений: 12,420
"Спасибок": 34,368
Очки репутации: 253,187
Мнения: 11020
Доп. информация
По умолчанию Re: Цены недвижимости Киева уже на уровне 2006 года

А давайте, Вы нам контакты с чудо - ценами, а мы Вам всенародную любовь!!!)
Серьезно, ну не верю я в существование жилья( Именно жилья, а не барака) за такую цену!!!
___________

Изя, а шо такое когнитивный диссонанс?
— Это когда выходишь на митинг с требованием референдума о присоединении к стране, где запрещены и митинги, и референдумы!
sovest. вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 24.02.2009, 14:27   #58
ГО Зігірь
 Аватар для kazanova
IP:
Сообщений: 17,063
"Спасибок": 24,206
Очки репутации: 355,199
Мнения: 3378
Доп. информация
По умолчанию Re: Цены недвижимости Киева уже на уровне 2006 года

Цитата:
Сообщение от sovest. Посмотреть сообщение
А давайте, Вы нам контакты с чудо - ценами, а мы Вам всенародную любовь!!!)
Серьезно, ну не верю я в существование жилья( Именно жилья, а не барака) за такую цену!!!
Нет, я верю.... Совсем недавно 2е знакомых продали квартиры один за 10, но за пару часов, а второй за 23.... И как они мне рассказали это им еще повезло.... Были свои проблемы.... Еще один продал машину за пол цены, потому что выстрелила квартира за 30ку, 2х комнатная...
___________
Помогаем АТО
kazanova вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 2 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 25.02.2009, 08:56   #59
Основа форума
 Аватар для creative
IP:
Сообщений: 1,357
"Спасибок": 3,117
Очки репутации: 0
Мнения:
Доп. информация
По умолчанию Re: Цены недвижимости Киева уже на уровне 2006 года

нет такой цены!!!!
И с любой точки так называемого отшиба, до метро можно добраться за 10 мин.
У signend всё слишком занижено. Может он имел ввиду гараж???
creative вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 25.02.2009, 10:00   #60
ГО Зігірь
 Аватар для kazanova
IP:
Сообщений: 17,063
"Спасибок": 24,206
Очки репутации: 355,199
Мнения: 3378
Доп. информация
По умолчанию Re: Цены недвижимости Киева уже на уровне 2006 года

Цитата:
Сообщение от creative Посмотреть сообщение
нет такой цены!!!!
И с любой точки так называемого отшиба, до метро можно добраться за 10 мин.
У signend всё слишком занижено. Может он имел ввиду гараж???
Хотел бы я глянуть на Вас утром на новой троещине или на борщаговке... ))))) :13: Как бы вы за 10 минут до метро попали...
___________
Помогаем АТО
kazanova вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 3 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх

Ответ

Метки
квартиры, киев, недвижимость

Опции темы
Опции просмотра Оценка этой теме
Оценка этой теме:

Ваши права в разделе

Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.
Trackbacks are Выкл.
Pingbacks are Выкл.
Refbacks are Выкл.

Похожие темы
Тема Автор Раздел Ответов Последнее сообщение
Посоветуйте хороший бассейн. Бассейны Киева. Отзывы, цены, фото. Ангел неба Справочная Киева 38 08.08.2016 23:26
Генплан развития Киева до 2025 года Alex LM Киев - город родной 8 13.07.2014 08:47
Какие цены в магазинах Киева на продовольственные товары? Кронхейм Справочная Киева 0 27.11.2011 22:46
Бассейны Киева. Адреса, телефоны, цены. Отзывы о бассейнах Киева. Alex LM Справочная Киева 20 26.07.2011 11:33


Часовой пояс GMT +3, время: 06:48.


Работает на vBulletin® Версия форума 3.х.х. Copyright ©2000 - 2009, Jelsoft Enterprises Ltd.

© ForumKiev.com 2007 - 2018