Я люблю Киев

КИЕВСКИЙ ФОРУМ
КУЛЬТУРНОГО ОБЩЕНИЯ
FORUMKIEV.COM
Регистрация Правила Новые сообщения Идея Группы Вопросы Админ. FAQ
КИЕВ КАРТА ПОГОДА ССЫЛКИ ИСТОРИЯ ТУРИСТУ ОБЪЯВЛЕНИЯ
N-728-MI-2
Вернуться   Форум Киев | ForumKiev.com > Общий > Основной

Це іго надовго ?

Ответ
 
Опции темы Рейтинг: Рейтинг темы: голосов - 3, средняя оценка - 3.67. Опции просмотра
Старый 10.12.2010, 10:18   #81
nsk
Враг народа - ст.58
 Аватар для nsk
IP:
Сообщений: 18,086
"Спасибок": 19,139
Очки репутации: 126,574
Мнения: -2465
Доп. информация
По умолчанию Re: Це іго надовго ?

Цитата:
Сообщение от BONZA Посмотреть сообщение
Не-а.. нанимаем на работу исключительно на пять лет! *))
нееееееее .... опять за 5 лет хатинок себе понастраивает и смоется, а кто будет отвечать?

дайошь "на царство" ... наворуется, а потом мож и о людях вспомнит хи-хи
___________
Я не гривна, не бакс и не рубль ... мне глубоко нас рать на курс рейтинга, основная задача - сохранить свое мнение подкрепленное очевидными фактами и не поддаться стадному мнению !!! :-)
nsk вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 2 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх


Старый 18.01.2011, 02:27   #82
Новичок
 Аватар для justvis
IP:
Сообщений: 1,208
"Спасибок": 552
Очки репутации: 0
Мнения:
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию Re: Це іго надовго ?

Монголо-татарське "іго" триває?

Понеділок, 17 січня 2011, 11:12

На місці Десятинної церкви буде збудовано храм церкви Московського патріархату. Про це повідомив головний архітектор Києва Сергій Целовальник.
За його словами, у відповідь на звернення УПЦ МП "пропонується створити платформу, під якою археологи змогли б проводити розкопки і де буде створено музей, а безпосередньо на платформі побудувати церкву. Але це буде будівництво нового храму, а не відтворення Десятинної церкви", – повідомив Целовальник.
Як відомо, Десятинна церква була зведена Великим Київським князем Володимиром у 989-996 роки. На її побудову Володимир Великий виділив десяту частину доходів держави.
У церкві були поховані сам Володимир із своєю дружиною візантійською принцесою Анною. Там же зберігалися мощі княгині Ольги, перенесені туди Володимиром.
В церкві покояться мощі святого Климента Римського, відомого тим, що наприкінці I століття нашої ери його заслали в Херсонес, де його замучили язичники за християнську віру. Частина мощів Климента дотепер перебувають у Римі. Інша частина в 988 була перенесена з Херсонесу в Київ князем Володимиром Великим.
Перед церквою також стояли дві велетенські мідні статуї коней, вивезені Володимиром із захопленого київським військом Херсонесу.
Десятинна церква була колосальним храмом для всієї Східної Європи, у більшій частині якої на той час церкви, якщо вони були, мали розмір із кімнату.
Десятинна церква пережила чимало. У 1169 році військо, спрямоване на Київ суздальським князем Андрієм Боголюбським розграбувало Десятинну церкву, а також Софію, та підпалило Печерський монастир та інші церкви. За словами російського історика Ключевського, це був "перший великорос, який вийшов на історичну арену". За чотири роки, у 1173 році князі Русі під Вишгородом завдали суздальцям вирішальної поразки.
До 1240 року Десятинна церква слугувала усипальницею для найбільш видатних князів. З весни 1240 кияни під керівництвом тисяцького Дмитра почали підготовку до відбиття очікуваного нападу монгольських завойовників.
(Тисяцьким в Україні називався намісник князя, який очолював військове ополчення міста й околиць (так звану "тисячу") і виконував функції судової та виконавчої влади в місті).
Восени місто було взято в тісну облогу. Киянам вдалося відбити кілька штурмів. Монголи використовували в облозі міст пороки – тарани для тарану стін.
Біля Лядських воріт монгольські пороки знесли з верхівки оборонних стін Києва дерев’яні укріплення, встановлені на вершині валу. Під час бою було поранено воєводу Дмитра. Оборонці змушені були відійти на Старокиївську гору та використовувати для оборони старі вали "міста Володимира".
На вулицях Києва й у садибах міста точилися запеклі бої. У Києві археологи знайшли залишки чималої кількості будинків, дахи яких від вогню обвалилися й накрили як киян, так і монгольських загарбників.
На Старокиївській горі було зроблено нове укріплення навколо Десятинної церкви. Туди ж масово відступили рештки цивільного населення міста. Люди збіглися на хори кам’яної Десятинної церкви, збудованої ще Володимиром Великим у 997. Однак стіни церкви не витримали цього та ударів монгольських стінобитних машин і завалилися.
Останнє укріплення киян було захоплено ворогом. У Десятинній церкві монголи захопили в полон пораненого воєводу Дмитра. Через його хоробрість в обороні міста хан Батий залишив йому життя.
Заслугу за швидке виведення монгольських військ з території України літопис віддає воєводі Дмитру, який, побачивши, до якої згуби для рідної землі веде монгольське нашестя, порадив Батию йти в Угорщину.
Воєводу Дмитра призначив у Київ князь Данило Галицький. Навіть після монголо-татарського нашестя, як пише посол Папи Римського до монгольського хана Плано Карпіні, кияни в 1245 вважали своїми князями Данила Галицького та його брата Василька, а мешканці територій від Волині до Києва виказували шану послам цих князів.
У 1243 Данило Галицький разом з єпископами настановив кмітливого печатника Курила (фактично – першого міністра в цивільній адміністрації князя) митрополитом Київським і всієї Русі замість митрополита Йосипа, який загинув під час монголо-татарської навали.
Печатник Курило (Київський митрополит Кирило ІІІ) залишався на чолі Київської митрополії аж до 1281 року. Попри часті напади монголо-татар, він не залишив батьківщини й похований у Софійському соборі Києва.
Усе своє життя Данило Галицький присвятив боротьбі з монголо-татарами. Орда в цей час лишалася надпотужною силою, перебуваючи в зеніті своєї могутності. Монгольська держава контролювала землі від Кореї й Південного Китаю, Ірану й Малої Азії до Центральної Європи.
Жодна інша держава не наважувалася кидати виклик Орді. Данило Галицький і його держава почали боротьбу з монголо-татарами за століття до того, як інші країни почали всерйоз задумуватися над такою можливістю.
А що ж у цей час Москва, яка нині керує Московським патріархатом?
Яке відношення Московський патріархат може мати до церкви, збудованої за півтора століття до першої згадки Москви і за три століття до зародження мінімальної московської державності?
Питання риторичне. Тим більше, якщо згадати, що упродовж свого Середньовіччя Москва була васалом держав, що вийшли з Монгольської імперії, та виплачувала данину Кримові аж до початку XVIII століття.
Московське князівство виникло у 1277 році, тобто не лише після забудови, але й руйнування Десятинної церкви.
Перша згадка про москвичів в історії показова. У Троїцькому списку Новгородського літопису про битву з монголами під Коломною 1238 року після слова "москвичи" хтось добре протер і залишилося: "Москвичи ... же ничегоже не видивши".
На щастя, зберігся інший літопис, де на місці затертості залишилося слово "побігоша". Тобто, замість "москвичі нічого не бачили" виявилося "москвичі втікали нічого не бачачи".
Політика володимиро-суздальских, а згодом і московських князів у відносинах з Ордою полягала в тому, щоб виявами максимальної лояльності до ординських ханів, боротьбою зі спробами повстань забезпечити собі владу та право збирати данину й відсилати її в Орду.
У той час як Данило Галицький збирав коаліції для боротьби з монголо-татарами, будував фортеці та воював з ординським темником Куремсою, володимиро-суздальский князь Олександр Невський став названим сином руйнівника Києва (і Десятинної церкви!) хана Батия, сприяв розправі над власним братом Андрієм, а в 1257 влаштував жорстокі кари тим мешканцям Новгорода, які не хотіли проведення перепису й виплати монголо-татарам поголовної данини.
Ідеологія євразійства, взята на озброєння нинішній Кремлем, прямо стверджує, що Росія є спадкоємцем Монгольської імперії.
У цьому світлі намір віддати саме Московському патріархатові місце Десятинної церкви є особливо блюзнірським. Адже це не лише українська духовна святиня колосального значення, але й останній бастіон опору киян монголо-татарській навалі.
Ще у 2005 році біля фундаменту Десятинної церкви на території музею була споруджена каплиця Московського патріархату, слід відзначити, за потурання тодішньої "демократичної" влади.
На прикладі Печерської та Почаївської лавр, а тепер і Десятинної церкви, проглядається мета прозелітизму залежного від Кремля Московського патріархату в Україні – "застовпити" собою місце найбільших святинь українців, щоб використати їх у політичних інтересах Москви.
Або, на крайній випадок, ці святині дискредитувати, щоб вони не стали джерелом формування української солідарності.
Це не що інше, як спроба не дати використати те колосальне моральне багатство, залишене предками, на благо української духовної (а отже, й політичної) єдності.
Моральні потреби пастви в Росії, яка входить до десятки найбільш криміналізованих держав світу, схоже, турбує Московський патріархат значно менше, ніж побудова "русского міра" на споконвічних українських землях.
Слід відзначити, що Десятинну церкву імперія вже "відновлювала" у 1828-42 роках в імперському московському стилі, що не мав нічого спільного з первісною будовою. Парадокс: елементи шатрової монголо-татарської архітектури, засвоєної Московією, були змуровані на руїнах Десятинної церкви, зруйнованої монголо-татарами.
Справа в тім, що ще у 1801 році синод Російської православної церкви заборонив будівництво церков в українському стилі, і запровадив норми будівництва церков в московському синодальному стилі, який формувався під істотним впливом казансько-астраханської шатрової архітектури.
Не виключено, що таку ж споруду хочуть звести на місці Десятинної церкви, аби підмінити старовинну Київську архітектуру "новоділом" "русского міра".
Хоча для відтворення Десятинної церкви з точністю на більш ніж 90% є всі умови: збережений фундамент, старовинні малюнки XVII століття та численні аналогічні церкви кінця Х століття візантійської доби, що досьогодні збереглися на територіях Греції, Болгарії, Туреччини, Кіпру, Сирії та Йорданії.
Але, за словами київського архітектора, чомусь планується "будівництво нового храму, а не відтворення Десятинної церкви".
Рішення "української" влади надати перевагу одній конфесії не лише цілковито безглузде. Адже є елементарний факт: храм був релігійним центром Київської держави ще тоді, коли не лише Московської церкви, але й Москви не існувало.
Це ще є відвертою дискримінацією за релігійною ознакою. Адже за всіма наявними соціологічними опитуваннями, кількість віруючих Київського патріархату в Україні більша за кількість віруючих Московського.
Примітно, що Київський патріархат ще у 2004 році заявив про свій намір отримати право на відродження Десятинної церкви. Тому рішення влади провокує вкрай серйозний міжконфесійний конфлікт в серці столиці.
Що ж стосується наявних опитувань щодо Києва, то ситуація ще більш разюча. За даними опитування, проведеного фондом "Демократичні ініціативи" та Київським міжнародним інститутом соціології у 2006 році, більше половини (50,3%) киян заявляли про приналежність до УПЦ КП, тоді як з УПЦ МП асоціюють себе майже в п ять разів менше (8,8%) киян.
Навіть за даними російської компанії ФОМ-Україна, кількість віруючих Київського патріархату в Києві майже в три рази перевищує кількість віруючих Московського патріархату.
Чому тоді українська святиня має перейти Московському патріархатові? Бо в Україні досі іноземне "іго"?
Олександр Палій, історик, автор книг "Ключ до історії України" (2005), "Історія України" (2010), посібника для студентів та викладачів загальноосвітніх шкіл, для УП
___________
УКРАЇНЦІ
"Людина, яка не шанує традицій і мови нації і країни, в якій живе, є туристом, або окупантом." К. Маркс
"Русский интеллигент заканчивается там, где начинается польский вопрос" А. Мицкевич.
justvis вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 18.01.2011, 04:12   #83
nsk
Враг народа - ст.58
 Аватар для nsk
IP:
Сообщений: 18,086
"Спасибок": 19,139
Очки репутации: 126,574
Мнения: -2465
Доп. информация
По умолчанию Re: Це іго надовго ?

Цитата:
Сообщение от justvis Посмотреть сообщение
"застовпити" собою місце найбільших святинь українців, щоб використати їх у політичних інтересах Москви.
мил человек ... а это ху из ёсть .. ШО? молодца создавалось все говорят при единой церкви Московского патриархата .... пытались там некоторые при владычестве "Ржечи Посполитой" хапнуть - дважды (до Б.Хмельницкого) ... не получилось, получили по "морде лица" - неужто будут 3-й раз пытаться? хи-хи

Цитата:
За даними опитування, проведеного фондом "Демократичні ініціативи" та Київським міжнародним інститутом соціології у 2006 році, більше половини (50,3%) киян заявляли про приналежність до УПЦ КП, тоді як з УПЦ МП асоціюють себе майже в п ять разів менше (8,8%) киян.
посмотрел кто такой есть сей институт ... интересно история получается


Цитата:
(с 1992 по 2003) – американо-украинским, с 2003 – после смерти нашего американского совладельца – только украинским).
........
ИНДИВИДУАЛЬНЫЙ ПОДХОД

Задачи, которые стоят перед нашими клиентами, определяются спецификой их компаний, разработанными планами и корпоративными принципами, а потому являются уникальными. Индивидуальный подход КМИС при решении задач исследования является неотъемлемой составной достижения желаемого результата
http://kiis.com.ua/ua/about

вывод по сией шараге:
1. И тут американцы нос вснунули - не надоело их нравоучения, когда своим "серым веществом" начнете работать?
2. Решение индивидуальных задач клиентов - напомнить кто был у власти из "клиентов" на Украине с основным принципом маленького гнобимого украинца? т.е. ему наплевать на реальные цифры - главное чтобы клиенту понравилось, то что он заказал молодца.... "Ющенко, Ющенко, Ющенко" ....

Цитата:
Ідеологія євразійства, взята на озброєння нинішній Кремлем, прямо стверджує, що Росія є спадкоємцем Монгольської імперії.
это кто такую хрень официально изрек? молодца
___________
Я не гривна, не бакс и не рубль ... мне глубоко нас рать на курс рейтинга, основная задача - сохранить свое мнение подкрепленное очевидными фактами и не поддаться стадному мнению !!! :-)
nsk вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 2 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 18.01.2011, 07:21   #84
Почетный легион
 Аватар для Gidra2009
IP:
Сообщений: 22,041
"Спасибок": 30,750
Очки репутации: 0
Мнения: 11104
Доп. информация
По умолчанию Re: Це іго надовго ?

Цитата:
Сообщение от nsk Посмотреть сообщение
мил человек ... а это ху из ёсть .. ШО? молодца создавалось все говорят при единой церкви Московского патриархата .... пытались там некоторые при владычестве "Ржечи Посполитой" хапнуть - дважды (до Б.Хмельницкого) ... не получилось, получили по "морде лица" - будете 3-й раз пытаться? хи-хи
Ты мало того, что Истории не знаешь....так и фекалиями умственными своими умудряешься загадить даже такой "чистоты " вселенную "..как интернет...

Какой " московский архимандрат...? " Какое он имеет отношение к Десятиной Церкви, ты, серетель и хранитель "......?
Gidra2009 вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 2 (показать список)
Сказавших "Фууу!": 2 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 18.01.2011, 09:04   #85
nsk
Враг народа - ст.58
 Аватар для nsk
IP:
Сообщений: 18,086
"Спасибок": 19,139
Очки репутации: 126,574
Мнения: -2465
Доп. информация
По умолчанию Re: Це іго надовго ?

Оффтоп:


добавлено через 1 минуту
Цитата:
Сообщение от Gidra2009 Посмотреть сообщение
Какое он имеет отношение к Десятиной Церкви
никакого ... я про "Киево-Печерскую Лавру" собсна молодца

а ежели про "Десятинную церковь" ... то ни когда не была под киевским патриархатом ... ни в 996 году ни в 1842 ... как движутся дела с 2005 года по восстановлению? вона чо ... забор еще не развалился?
___________
Я не гривна, не бакс и не рубль ... мне глубоко нас рать на курс рейтинга, основная задача - сохранить свое мнение подкрепленное очевидными фактами и не поддаться стадному мнению !!! :-)
nsk вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 3 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 18.01.2011, 20:46   #86
Солнце разгонит тучи
 Аватар для Виола
IP:
Сообщений: 10,157
"Спасибок": 12,005
Очки репутации: 0
Мнения: -5140
Доп. информация
По умолчанию Re: Це іго надовго ?

Цитата:
Re: Це іго надовго ?
Думаю, не дольше, чем предидущее
___________
Виола вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 2 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 19.01.2011, 10:06   #87
Почетный легион
 Аватар для Gidra2009
IP:
Сообщений: 22,041
"Спасибок": 30,750
Очки репутации: 0
Мнения: 11104
Доп. информация
По умолчанию Re: Це іго надовго ?

Ну вот..по радио прозвучало...что " Тереза" ..она же Гануся Герман, вышла с предложениями передать храм с Орантой ( эт Владимирский собор....где же еще есть такая мозаика..? )....под юрисдикцию.....не падайте в обморок...Заповедника Киево-Печерская Лавра....
Gidra2009 вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 2 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 19.01.2011, 10:28   #88
nsk
Враг народа - ст.58
 Аватар для nsk
IP:
Сообщений: 18,086
"Спасибок": 19,139
Очки репутации: 126,574
Мнения: -2465
Доп. информация
По умолчанию Re: Це іго надовго ?

Цитата:
Сообщение от Gidra2009 Посмотреть сообщение
Ну вот..по радио прозвучало...что " Тереза" ..она же Гануся Герман, вышла с предложениями передать храм с Орантой ( эт Владимирский собор....где же еще есть такая мозаика..? )....под юрисдикцию.....не падайте в обморок...Заповедника Киево-Печерская Лавра....
Оффтоп:


___________
Я не гривна, не бакс и не рубль ... мне глубоко нас рать на курс рейтинга, основная задача - сохранить свое мнение подкрепленное очевидными фактами и не поддаться стадному мнению !!! :-)
nsk вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 19.01.2011, 10:31   #89
Почетный легион
 Аватар для Gidra2009
IP:
Сообщений: 22,041
"Спасибок": 30,750
Очки репутации: 0
Мнения: 11104
Доп. информация
По умолчанию Re: Це іго надовго ?

Если не понимаешь...то чего постишь тут....? Абы слово молвить...?

Погоди...снеги рухнут....потом дороги подсохнут....пресса свежая до Сибири дойдет- и про все там и прочитаешь....
Gidra2009 вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 3 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 19.01.2011, 10:41   #90
nsk
Враг народа - ст.58
 Аватар для nsk
IP:
Сообщений: 18,086
"Спасибок": 19,139
Очки репутации: 126,574
Мнения: -2465
Доп. информация
По умолчанию Re: Це іго надовго ?

Оффтоп:
___________
Я не гривна, не бакс и не рубль ... мне глубоко нас рать на курс рейтинга, основная задача - сохранить свое мнение подкрепленное очевидными фактами и не поддаться стадному мнению !!! :-)
nsk вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 28.01.2011, 14:25   #91
Новичок
 Аватар для Justice
IP:
Сообщений: 16
"Спасибок": 4
Очки репутации: 0
Мнения:
Доп. информация
По умолчанию Re: Це іго надовго ?

Цитата:
Сообщение от justvis Посмотреть сообщение
Що може їх зупинити ? Що буде останньою краплею ?
Конституцію кинули під ноги, кодексоцидом всіх задовбали, крадуть мільйонами, мільярдами, не моргнувши оком, а з малого бізнесу здирають останню шкуру.
Доки ?

Хто вгадає, скільки ще залишилося: тиждень, місяць, півроку, рік чи навічно
доти доки будете голосувати за тих, за кого не надо!
Justice вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 28.01.2011, 17:22   #92
άνθρωπος
 Аватар для Tihomir
IP:
Сообщений: 1,050
"Спасибок": 1,802
Очки репутации: 0
Мнения:
Доп. информация
По умолчанию Re: Це іго надовго ?

Краткое содержание предыдущих серий: Страной, с момента ее рождения, методом кесарева сечения матери- героини "Краины рад", правит большой бизнес. В девяностых криминальный теперь вполне легальный, но с теми же лицами. И вся, так называемая, политическая деятельность в нашем государстве, ни что иное, как неустанный марш-бросок этих "лиц" к власти. Зачем "лицам" большого бизнеса власть? Ну конечно же что б сделать нашу жизнь лучше... гы- гы! В 2004 несколько групп вышеупомянутых "лиц" объединились в одну мега-группу и назвали ее "Ющенко". И вот эта мега-группа на волне красивых лозунгов, народной усталости и при негласной, но очевидной поддержке запада, неожиданно отобрала власть у явно превосходящей по влиянию и кол-ву денежных знаков группы под названием "Янукович". Но в том то и беда, что мега-группа "Ющенко" была исключительно ситуативной. То есть созданной для достижения одной цели- прихода к власти. Когда цель была достигнута в общее дело начали вмешиваться шкурные интересы каждой отдельно взятой групы "лиц". Мегагрупа затрещала... Чем не приминула воспользоваться, быстро оклимавшаяся от нокдауна, группа "Янукович", начав энергично и очень умело подливать масло в огонь разногласий. Выборы 2010- итог закономерен. Даже самый крупный осколок мега-группы "Ющенко"- группа "Тимошенко" - Моська в сравнении с практически ничего не потерявшей за 5 лет, все так же влиятельной и богатой дензнаками, групы "Янукович". Надолго ли пришли эти "лица"? Осмелюсь предположить, что надолго. В белорусский сценарий верить не хочется, но российский (обмен "лицами") не исключаю.

З.Ы. Пока страной будут править "лица" на простых людях лица точно не будет.
Tihomir вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 2 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 28.01.2011, 17:34   #93
Старожил
 Аватар для ЯПУС
IP:
Сообщений: 1,517
"Спасибок": 2,911
Очки репутации: 0
Мнения: 1583
Доп. информация
По умолчанию Re: Це іго надовго ?

Цитата:
Сообщение от Justice Посмотреть сообщение
доти доки будете голосувати за тих, за кого не надо!
А за кого, позвольте полюбопытствовать, надо?
___________
Я Понад УCэ!
ЯПУС вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 29.01.2011, 03:25   #94
nsk
Враг народа - ст.58
 Аватар для nsk
IP:
Сообщений: 18,086
"Спасибок": 19,139
Очки репутации: 126,574
Мнения: -2465
Доп. информация
По умолчанию Re: Це іго надовго ?

Цитата:
Сообщение от Tihomir Посмотреть сообщение
Но в том то и беда, что мега-группа "Ющенко" была исключительно ситуативной.
это еще раз доказывает только одно - все прОжекты поступающие из-за бугра временные - а как хочется постоянства
___________
Я не гривна, не бакс и не рубль ... мне глубоко нас рать на курс рейтинга, основная задача - сохранить свое мнение подкрепленное очевидными фактами и не поддаться стадному мнению !!! :-)
nsk вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 29.01.2011, 14:06   #95
Старожил
 Аватар для BONZA
IP:
Сообщений: 1,884
"Спасибок": 4,686
Очки репутации: 0
Мнения:
Доп. информация
По умолчанию Re: Це іго надовго ?

Цитата:
Сообщение от ЯПУС Посмотреть сообщение
А за кого, позвольте полюбопытствовать, надо?
1. человека, отдупляющего, что власть не средство обогащения своего клана, семьи, себя лично, а инструмент управления страной, в которой проживает народ ( не быдло )
2. человека понимающего значение слова - патриотизм.
3. человека наделенного понятиями - толерантность, справедливость, любовь к земле - стране, которой ты поставлен управлять.
4. элементарно грамотного человека, не путающего понятия и имена собственные. умеющего (как минимум) понятно и съвязно выразить мысль.
5. человекак, способного подвергать анализу ситуацию вцелом, а не идти на поводу собственных амбиций и личных умозаключений.

хотя бы. *)
___________
LONG LIVE ROCKROLL
BONZA вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 30.01.2011, 05:48   #96
nsk
Враг народа - ст.58
 Аватар для nsk
IP:
Сообщений: 18,086
"Спасибок": 19,139
Очки репутации: 126,574
Мнения: -2465
Доп. информация
По умолчанию Re: Це іго надовго ?

Цитата:
Сообщение от BONZA Посмотреть сообщение
человека понимающего значение слова - патриотизм.
а что такое патриотизм по украински?

ну к примету - установление памятников Бандере и Шухевичу или установление памятников погибшим от рук бандеровцев?
и какого патриотизма больше?
___________
Я не гривна, не бакс и не рубль ... мне глубоко нас рать на курс рейтинга, основная задача - сохранить свое мнение подкрепленное очевидными фактами и не поддаться стадному мнению !!! :-)
nsk вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 01.02.2011, 11:50   #97
Старожил
 Аватар для ЯПУС
IP:
Сообщений: 1,517
"Спасибок": 2,911
Очки репутации: 0
Мнения: 1583
Доп. информация
По умолчанию Re: Це іго надовго ?

Цитата:
Сообщение от BONZA Посмотреть сообщение
1. человека, отдупляющего, что власть не средство обогащения своего клана, семьи, себя лично, а инструмент управления страной, в которой проживает народ ( не быдло )
2. человека понимающего значение слова - патриотизм.
3. человека наделенного понятиями - толерантность, справедливость, любовь к земле - стране, которой ты поставлен управлять.
4. элементарно грамотного человека, не путающего понятия и имена собственные. умеющего (как минимум) понятно и съвязно выразить мысль.
5. человекак, способного подвергать анализу ситуацию вцелом, а не идти на поводу собственных амбиций и личных умозаключений.

хотя бы. *)
Понятно - Вам нужен добрый монарх: не зря ж Вы говорите только об одном, правильном
человеке

Увы, но не ново. 11 июля 1941 г. лидеры ОУН во главе с Бандерой обратились к Гитлеру с
меморандумом, в котором идея украинского монархизма была вынесена на первый план.
В документе подчеркивалось, что монархом станет один из кронпринцев Великой
Немецкой империи. Предлагалось также Русскую православную церковь
упразднить и провозгласить греко-католическую церковь государственной.

Похоже?

И под эти же устремления, помнится, в 1993-м во Львове фонд с красноречивым названием
"Корона" проводил конгресс "Бог, король и Украина", и т.д, и т.п...

В принципе, мне как-то по-фиг кого вы там будете себе на трон садить -
дело ваше, галицяйское. Мне главное, чтобы граница по Збручу надежно охранялась
___________
Я Понад УCэ!
ЯПУС вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 2 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 01.02.2011, 12:01   #98
фашиствующій молодчік
 Аватар для Залізний
IP:
Сообщений: 6,937
"Спасибок": 7,186
Очки репутации: 0
Мнения: 4625
Доп. информация
По умолчанию Re: Це іго надовго ?

.... ПР діє на прімітивному рівні. Розраховують на хахлів та малоросів.. А тим багато не треба, аби Українцям гірше було. Аби російська мова всюди і герої як в росії. Ось Українцям більше треба... тому мабуть не вигідно ставити на них. Як показав досвід одних політичних дій мало.. треба і економічні.
___________
Виявив сьогодні у своєму телефоні ознаки екстремізму. У ньому є функція «зміна режиму»
Залізний вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 01.02.2011, 12:04   #99
Старожил
 Аватар для ЯПУС
IP:
Сообщений: 1,517
"Спасибок": 2,911
Очки репутации: 0
Мнения: 1583
Доп. информация
По умолчанию Re: Це іго надовго ?

Цитата:
Сообщение от Залізний Посмотреть сообщение
Як показав досвід одних політичних дій мало.. треба і економічні.
Оффтоп:
___________
Я Понад УCэ!
ЯПУС вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 01.02.2011, 12:07   #100
Заблокирован
 Аватар для тов. Сталин
IP:
Сообщений: 9,599
"Спасибок": 28,918
Очки репутации: 21,166
Мнения: 3580
Доп. информация
По умолчанию Re: Це іго надовго ?

Цитата:
Сообщение от Залізний Посмотреть сообщение
.... треба і економічні.
вот тут-то и кончаются свидомые распальцовки
тов. Сталин вне форума  

Ответить с цитированием Вверх

Ответ

Опции темы
Опции просмотра Оценка этой теме
Оценка этой теме:

Ваши права в разделе

Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.
Trackbacks are Выкл.
Pingbacks are Выкл.
Refbacks are Выкл.


Часовой пояс GMT +3, время: 12:25.


Работает на vBulletin® Версия форума 3.х.х. Copyright ©2000 - 2009, Jelsoft Enterprises Ltd.

© ForumKiev.com 2007 - 2018