Я люблю Киев

КИЕВСКИЙ ФОРУМ
КУЛЬТУРНОГО ОБЩЕНИЯ
FORUMKIEV.COM
Регистрация Правила Новые сообщения Идея Группы Вопросы Админ. FAQ
КИЕВ КАРТА ПОГОДА ССЫЛКИ ИСТОРИЯ ТУРИСТУ ОБЪЯВЛЕНИЯ
N-728-MI-2
Вернуться   Форум Киев | ForumKiev.com > Политический форум > Политика Украины и России

Україна не Росія

Ответ
 
Опции темы Рейтинг: Рейтинг темы: голосов - 1, средняя оценка - 1.00. Опции просмотра
Старый 29.12.2015, 23:48   #41
Старожил
 Аватар для Гайдамака
IP:
Сообщений: 1,752
"Спасибок": 2,008
Очки репутации: 0
Мнения: 1877
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию

Мадам, вы хотите что бы я лично сам к вам его привёз ???
Но вы же не хотите в ЕС, у вас свой путлеровский то ли тюремный то ли таёжный союз
Вы уж как о определитесь с предпочтениями и вкусами.
Мне что то не хочется попасть под дебильный эрэфийский бульдозер, уничтожающий тоны продуктов.

___________
"Не мають права нащадки зайд ображати мою Націю"
Гайдамака вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх


Старый 29.12.2015, 23:52   #42
Українець!
 Аватар для tyran_1
IP:
Сообщений: 8,090
"Спасибок": 9,807
Очки репутации: 21,207
Мнения: 3044
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Гайдамака Посмотреть сообщение
Це також необхідно,
але, боюсь зараз інший тренд...
___________
... Наймогутніша зброя украінців - це іхня мова... В. Шкляр
Людину, що краде у свого народу, необхідно позбавляти національності
tyran_1 вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 30.12.2015, 07:00   #43
Старожил
 Аватар для Гайдамака
IP:
Сообщений: 1,752
"Спасибок": 2,008
Очки репутации: 0
Мнения: 1877
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию

Воно то так, а прцювати не пробували? - це стосується ВСІХ.
___________
"Не мають права нащадки зайд ображати мою Націю"
Гайдамака вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 30.12.2015, 17:58   #44
Старожил
 Аватар для Гайдамака
IP:
Сообщений: 1,752
"Спасибок": 2,008
Очки репутации: 0
Мнения: 1877
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию

Запорізький 700-річний дуб доживає останні дні4На Запоріжжі поступово відмирає історичне дерево – дуб, під яким, за легендою, запорожці на чолі з кошовим отаманом Іваном Сірком писали свій знаменитий лист турецькому султанові.
З кожним днем зовнішній вигляд пам'ятки стає жахливішим.
Про це повідомив голова Всеукраїнської організації "Спас" Олександр Притула.

"Дуб усихає і руйнується з 90-х років. Ми провели чимало операцій по знищенню шкідників. Неодноразово зверталися до влади міста з проханням кронувати дерево – спиляти мертве гілля. Після цього краще б росла жива гілка.
Чиновники нас не почули – бояться відповідальності. На жаль, наша організація не має права самостійно вирішувати долю дуба, адже він є пам'яткою природи місцевого значення"
, - розповів Олександр Притула.

Навесні цього року в дерево вдарила блискавка – відірвало одну з найбільших гілляк, кажуть працівники кафе, що розташоване поряд . Відтоді стан дуба погіршується. Руйнує деревину дощова погода, тепер – ще й морози.

"Жива ще одна гілка, вона дає жолуді. За сім років ми виростили чимало дітей дуба – вони ростуть в 22 країнах світу і обласних центрах України як святиня. Дерево, як і людина: колись народжується, а колись помирає. Процес руйнації дуба від нас не залежить", - говорить Олександр Притула.

Наразі вже є проект пам'ятника "Запорізькому дубу", але допоки на дереві є жива гілка, встановлювати його ніхто не буде.

Дуб росте по вулиці Тараса Бульби — у північній частині Верхньої Хортиці, сучасного правобережного району Запоріжжя біля притоку річки Верхня Хортиця.
Вік дерева нараховує приблизно 600—700 років. Раніше обіймище його стовбура становило 6,32 метри, діаметр крони — 43 метри, а висота — 36 метрів.Сообщение добавлено 30.12.2015 в 17:17.

Ви всіх собак з'їли, по два раби вам роздали - переселенець про життя після окупації

Переселенцям з окупованих бойовиками територій найважче знайти житло, роботу та відновити бізнес. З початку конфлікту на Черкащину приїхало понад 12 тисяч людей. Як адаптуватися та з чого починати розповів Gazeta.ua бізнесмен з Луганська Олександр Шифрін.


Олександр ШИФРІН

Олександр переїхав у Черкаси торік у червні. Вибиралися разом з братом родинами. У селі Червона Слобода під Черкасами будують дім.

- Трапляється йде п'яний, бачить номери машини і питає що ми тут робимо. Іноді сваримося з ватниками, які за Путіна. Тут вже всі нас знають. Мовчу поки не починають прославляти Путіна.
Або говорити, що нормальні люди воюють і російських військ нема. Кажу - мене трохи в підвал не кинули, російські танками кордон переходили. І ви мені говорите щось? І вони не вірять - ти все придумав. Кажу подивлюся, коли російський світ сюди прийде і як ви будете співати.
Я вже звідси не піду. Дніпро мій останній рубіж, кістками ляжу. А що ви будете робити побачу, - говорить Олександр Шифрін.

У Луганську ви мали антикварний магазин та кілька ломбрадів. Що сталося з вашим бізнесом?
- Бізнес не продав.
З антикварного магазину те, що ми не встигли вивезти, хтось виніс. Ломбарди вдалося закрити і вивезти товар.
Мали ще тур-фірму. Її теж закрили. Вона була більше для душі більше. Ми їздили двічі у рік подорожувати.

А з квартирою що?
- Якби її продали, то спокійно добудували б будинок тут. А там квартири не купують. Наша до війни коштувала 30-35 тисяч доларів, то зараз 5-7 тисяч. Якби ціни піднялися, то продав би і перехрестився.

Коли зрозуміли, що треба виїжджати?
- 23 лютого 2014 року ми йшли класти квіти до пам'ятника Шевченку. Там вже стояли козачки. Міліціонери не втручалися, коли ті почали нас бити. Ми таки відбилися. Зрозумів тоді, що нас зливають, бо міліція не реагує. Потім мій знайомий загинув - Тимур Юлдашев.
Коли побачив, що відбувається, пішов у воєнкомат стати на облік. Воєнком знайомий сказав, що я прийшов один. Мене можуть подати у списки ненадійних. Потім ватники брали прикордонну частину. Вона біля нашого будинку. Російське телебачення показало, що то бомбили українські літаки. Ми почали збиратися на другий день.

Чому переїхали саме в Черкаси?
- У мене є друзі у Харкові, Києві, Львові. Звали до себе. Ми хотіли ні від кого не залежати. Брат служив у Черкасах. Сказав, що тут дуже гарне місто. Тому приїхали сюди. Речей брали на три місяці. Я сподівався, що все закінчиться раніше. Люди думали – Порошенка виберуть і все налагодиться. Коли побачили у вересні, що відбувається, то притягнули сюди всіх. Брат перевіз дітей і внуків. Нам сподобалося розташування, закохалися у місто, люди тут хороші. Ми квартиру знайшли. Я ніколи не думав, що так буду поважати гімн, так слухати українську мову. Раніше це не сприймав. Це цінність зараз. Я став гордий за країну, за народ.

Чи були після переїзду у Луганську?
- Ми першого вересня поїхали у Луганськ забрати машину брата і провідати батьків. Попали під обстріл. Друзі сказали, що у місті мене можуть зловити і закрити у підвал. Тому я ждав брата і дружину у Щасті. Брат з інфарктом повернувся. Ми в лікарню – там хлопців поранених везуть. Розумію, що не до нас. Я до лікаря – рятуйте, бо йому вже геть погано. Лікар допоміг. Тоді ми вирішили виїжджати зовсім.

І почали будувати дім?
- Так. Зараз знімаємо квартиру і будуємося. Довго шукали місце. Треба поруч школа, дитячий садок, лікарня. Дім будуємо зі зрубу. Це дешевше. Думаю, що в'їдемо в кінці наступного літа. Ділянку купили за 8,5 тисяч доларів. Дім обійдеться у тисяч 25. Мали збереження. Якби продали квартиру у Луганську, то було б простіше. Держава не допомагає. Але нам не треба безкоштовно. Дайте кредит під будинок по доступним відсоткам. Люди сюди приїжджають, коли знають що ми тут влаштувалися. Але половина поїхала назад, бо знімати житло дорого. Спершу дуже допоміг центр гостинності. Здається дрібниці – а нема кружки, молотка, ручки. Ми їхали всі у літньому. А коли кинулися – щось вивезти проблема з Луганська.

З чого живете зараз?
- Друг запропонував відкрити представництво своєї фірми по організації концертів у місті.
Маємо свій офіс. Привозили Большого, ТіК, Скрябін. Багато прибутку це не давало, але нам вистачало. Ще тоді будуватися не планували.
Думав відкрити тур-агенство. Але для цього треба, щоб тебе знали. Хто прийде до якогось переселенця і дасть гроші? Треба років три-п'ять, а то й більше. Ми почали займатися антикваріатом. Думаю, що з часом відкриємо магазинчик.
Грошей треба небагато – оренда, меблі, комп'ютери. Товар у нас є. Продаємо в основному через інтернет. Дружина сайтом займається. Познайомилися із місцевими антикварами.
Думаємо відкрити алею антикварів і художників. Такі у багатьох містах є.

Разом з вами переїхали не лише родичі, а й друзі. Хтось лишився у Луганську?
- У мене дуже багато друзів у Луганську. Коли думають виїжджати, дзвонять. Є такі, що питають – а як ти там на російській говориш? Я їм і до цього казав – поїдьте по країні, тут все не так як по телевізору показують. Є такі, що мене підтримують тихо на кухні. Там по іншому небезпечно. Друг і кум перестали зі мною спілкуватися, коли переїхав сюди. Сказали, що я фашист, допомагаю Нацгвардії. Один друг тут жив рік. Повернувся у Луганськ, бо там мама старенька. У нього заробіток з'явився. Каже, що противно там жити, на вулицю старається ходити менше. Живе з того, що акумулятори ремонтує. Ще друг є – у нього батько сліпий, мама інвалід. Питає як тут – кажу як є: спершу допомога була, дотації якісь давали на житло. Тоді це все померло. Таке враження, що кажуть – їдьте назад. Але ми не можемо повернутися туди. Якщо поїду, то мене кинуть у підвал. Переживаю не за своє здоров'я чи життя. Родичів будуть мучити – продавайте все і давайте гроші за нього.
Там лишилися теща і тесть. За них переживаємо. Перевезти не можемо, бо не хочуть. Вони вже старенькі.

Якось допомагаєте тим, хто тільки переїхав?
- Працює сарафанне радіо. Спершу переїхали всі мої знайомі сюди. Тоді почали їхати знайомі знайомих. Зустрічаю, показую що треба. Хтось просить квартиру знайти. Половина незареєстрованих живуть. Бояться. Нам у паспорті поставили тимчасово черкаську прописку. Поїхала дружина у Луганськ, а ополченці – а що ти з Черкас тут робиш. Починаєш пояснювати. Ставляться з підозрою як НКВД. Можуть затримати. Потім тут перестали ставити такі штампи. Тепер дають просто довідку.
У Луганську, щоб люди не виїжджали, пускали чутки, що всіх переселенців-чоловіків забирають у армію. Друзі дзвонили питали чи правда. Лякали, щоб не їхали сюди. А ми коли приїхали, то самі з братом пішли у військкомат.

Як адаптувалися тут? Що найважче було?
- Приїхав з дружиною, брат з родиною. Їх дев'ятеро. Спершу всі разом жили у трикімнатній квартирі. Зараз ми з дружиною знімаємо однокімнатну. Один з племінників з родиною переїхав недавно. Прожили у окупації цілий рік. Дивилися за нашим житлом. Працює зараз в ІТ-компанії. Сам квартиру знімає. Ми займаємося антикваріантом. Середній заробіток у Луганську в людей був від трьох тисяч. Приїхав сюди – тут за півтори працюють.
Пішов на курси української мови. Два тижні походив, а тоді щось вони притихли. Захотілося навчитися говорити, бо так розумію.
Буває хтось з місцевих каже – це ви винні, що війна. Я своєї вини не применшую. Але в нас справді були лише російські канали. Почав мислити про це після першого Майдану. У другому брав участь. Жінка питала чого мені не хватає, що їду. Відчував, що все неправильно і щось треба міняти в країні. Тут розказуєш людям про війну, а вони думають, що це десь далеко і в них не буде.


Коли Донбас стане українським, хочете повернутися?
- Могилки рідних там. А жити хочу тут. Хоча тут важче, заробляю менше. Всі, хто залишився там за день не зміняться. Я не знаю як з цими людьми спілкуватися.
Треба зробити блокаду і не пускати контрабанду. Поки кордони не будуть під українським контролем. І треба провести розслідування – хто, що робив. Вони мають відповісти.
Якщо все безкарно пройде, то це багаття буде роздуватися. Школярів вчать – там фашисти.
Діти другої інформації не отримують. Внуки товаришу кажуть, що тут фашисти. Бензину нема, їжі нема, грошей нема, а сюди їхати не хочуть.
Кажуть – ви всіх собак з'їли, по два раби вам роздали. І ти їм нічого не поясниш. Вата. Зброї на руках дуже багато. Треба було раніше жорстко міняти Єфремових, Ахметових на Москаля.
Коли туди зайде українська армія, то треба три-п'ять років, щоб навести порядок.

Автор: Ірина ПАТЛАТЮК
___________
"Не мають права нащадки зайд ображати мою Націю"
Гайдамака вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 31.12.2015, 11:09   #45
Старожил
 Аватар для Гайдамака
IP:
Сообщений: 1,752
"Спасибок": 2,008
Очки репутации: 0
Мнения: 1877
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию

Скуратівський розповів, що заважатиме українцям долати кризу

Наступного року Україна долатиме кризу з подальшим тиском з боку Кремля. Про це у коментарі Gazeta.ua сказав культуролог Вадим Скуратівський.

"Україна перебуває у жорсткій кризі. А така вже триває кілька сотень років.
Час від часу вона стає ще більшою. І ми якимось чином, з великими зусиллями, але принаймні хоча б частково подолали кризу цього року.
Входимо у 2016-ий з надією що трохи цієї кризи поменшає"
, - сказав він.

Водночас експерт вважає: життя країни залежатиме від того, "що витворять у Москві".

"Відверто кажучи, я дивлюся доволі песимістично на можливості національної історії. Бо вона значною мірою залежить від того, що витворять десь на вулиці Фрунзе чи на Луб'янці у Москві.
Ми дуже залежимо від страшної ексцентрики (загострено-комедійний прийом зображення дійсності — ред.) сусідньої країни.
Але для того, щоб її подолати, треба побороти і власну. Маю надію, що наступного року так чи інакше ми її подолаємо"
, - сказав він.

"Найголовніше зараз для українців, щоб у парламенті була розумна експертиза того, що діється в країні.
Може комусь це не сподобається, але я довіряю експертам з уряду добродія Яценюка.
І не дуже довіряю експертизі з боку депутатів нашого парламенту.
Маю надію, що наступного року національна історія якимось чином розбереться з цією самою ексцентрикою. Яку я навіть назвав би не ідіотською, а зловісно ідіотською"
, - резюмував Скуратівський.
___________
"Не мають права нащадки зайд ображати мою Націю"
Гайдамака вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 31.12.2015, 14:04   #46
Почетный легион
 Аватар для AlisaN
IP:
Сообщений: 8,872
"Спасибок": 1,769
Очки репутации: 14,117
Мнения: 432
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Гайдамака Посмотреть сообщение
Мадам, вы хотите что бы я лично сам к вам его привёз ???
Но вы же не хотите в ЕС, у вас свой путлеровский то ли тюремный то ли таёжный союз
Вы уж как о определитесь с предпочтениями и вкусами.
Мне что то не хочется попасть под дебильный эрэфийский бульдозер, уничтожающий тоны продуктов.

Лично может не получиться, никогда визы к нам легко не давались.
Хотя если покажете большой доход, то шанс есть.

Гайдамака, я уже давно в ЕС, я же только ряженки с сырком попросила. Ну я не знаю, кефир нам поляки завезли, а ряженки нет, а может и у них нет, хотя прибалты тоже почему то ряженку не привозят, вот одна надежда на Украину осталась.

Сообщение добавлено 31.12.2015 в 14:08.

Цитата:
Сообщение от Гайдамака Посмотреть сообщение
Воно то так, а прцювати не пробували? - це стосується ВСІХ.
Очень актуально.
AlisaN вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 31.12.2015, 20:02   #47
Старожил
 Аватар для Гайдамака
IP:
Сообщений: 1,752
"Спасибок": 2,008
Очки репутации: 0
Мнения: 1877
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию

Цитата:
Сообщение от @AlisaN Посмотреть сообщение
Гайдамака, я уже давно в ЕС,

Ну да, только вот судя по IP - не в Европе, а в Азиопе.
Миниатюры
Україна не Росія-2015-12-31_190437.jpg  Україна не Росія-2015-12-31_191525.png  
___________
"Не мають права нащадки зайд ображати мою Націю"
Гайдамака вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 31.12.2015, 20:42   #48
Почетный легион
 Аватар для AlisaN
IP:
Сообщений: 8,872
"Спасибок": 1,769
Очки репутации: 14,117
Мнения: 432
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Гайдамака Посмотреть сообщение

Ну да, только вот судя по IP - не в Европе, а в Азиопе.
Да, действительно смешно. Найди 10 различий.AlisaN вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 01.01.2016, 18:41   #49
Старожил
 Аватар для Гайдамака
IP:
Сообщений: 1,752
"Спасибок": 2,008
Очки репутации: 0
Мнения: 1877
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию

Найдите и вы.
http://www.1plus1.ua/video/gimn-ukra...i-giganti.html

Маленькі таланти виконали гімн України в новорічну ніч на "1+1"
___________
"Не мають права нащадки зайд ображати мою Націю"
Гайдамака вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 01.01.2016, 19:07   #50
Турист
 Аватар для genadii
IP:
Сообщений: 1
"Спасибок": 0
Очки репутации: 0
Мнения:
Доп. информация
По умолчанию

Вот спасибо патриотам-украинцам за бойкот российских продуктов. Чем больше бойкот, тем больше своих товаров в России, тем больше конкуренция между производителями, тем ниже цены. Большое дело делаете товарыщы!
genadii вне форума  

Сказавших "Фууу!": 2 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 01.01.2016, 19:19   #51
Баба Яга интернетная
 Аватар для TuniCatus
IP:
Сообщений: 15,655
"Спасибок": 29,010
Очки репутации: 38,384
Мнения: 11058
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от @genadii Посмотреть сообщение
Вот спасибо патриотам-украинцам за бойкот российских продуктов. Чем больше бойкот, тем больше своих товаров в России, тем больше конкуренция между производителями, тем ниже цены. Большое дело делаете товарыщы!
Та на здоров*я! Їжте, не обляпайтесь))))
___________
Врать другим - унизительно, врать себе - просто, глупо.
Пожар на складе огнетушителей собрал толпу любителей тонкой иронии.
TuniCatus вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 2 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 01.01.2016, 19:34   #52
с чего-то очень далекого
 Аватар для Archer
IP:
Сообщений: 23,506
"Спасибок": 33,574
Очки репутации: 127,486
Мнения: 7763
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от @genadii Посмотреть сообщение
тем больше своих товаров в России, тем больше конкуренция между производителями, тем ниже цены.
Ага, помним это "больше конкуренция" в 80-е - 90е.
___________
Спасем озера от застройки. Группа
https://www.facebook.com/groups/OsokorkyWetlandPark/
Archer вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 01.01.2016, 19:49   #53
почетный житель
 Аватар для mikl
IP:
Сообщений: 6,218
"Спасибок": 9,120
Очки репутации: 18,603
Мнения: 3918
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от @genadii Посмотреть сообщение
Вот спасибо патриотам-украинцам за бойкот российских продуктов.
ГЭна,байкот сделала руснявая сторона а Украина приняла ответные меры.Вы хотя бы интересовались указами димы-айпада,а то вы всё думаете что Обама вам хамон не даёт,Эрдоган помидорки а Порошенко конфеты.Вот сено экспортировать,это ваше.Только не перегните палку а то будет дефицит сена и салат не с чего будет делать.
mikl вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 01.01.2016, 23:22   #54
майстер легіону
 Аватар для st.gans
IP:
Сообщений: 6,288
"Спасибок": 10,781
Очки репутации: 24,992
Мнения: 3399
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от @genadii Посмотреть сообщение
Вот спасибо патриотам-украинцам за бойкот российских продуктов. Чем больше бойкот, тем больше своих товаров в России, тем больше конкуренция между производителями, тем ниже цены. Большое дело делаете товарыщы!
жрите не обляпайтесь

___________
Київска ХУНТА.
st.gans вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 3 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 02.01.2016, 00:59   #55
Почетный легион
 Аватар для pit-pasha
IP:
Сообщений: 11,713
"Спасибок": 8,177
Очки репутации: 127,128
Мнения: 1850
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от @mikl Посмотреть сообщение
Вот сено экспортировать,это ваше.Только не перегните палку а то будет дефицит сена
___________
Легко по снегу босиком,
Если души чисты.
pit-pasha вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 02.01.2016, 19:08   #56
Почетный легион
 Аватар для AlisaN
IP:
Сообщений: 8,872
"Спасибок": 1,769
Очки репутации: 14,117
Мнения: 432
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Гайдамака Посмотреть сообщение
Найдите и вы.
Мне не надо, я способна отличить флаг страны ЕС от флага Киргизии. Ошиблись Вы, так что ищите, изучайте, просвещайтесь, в жизни пригодится.
AlisaN вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 20.01.2016, 21:25   #57
Старожил
 Аватар для Гайдамака
IP:
Сообщений: 1,752
"Спасибок": 2,008
Очки репутации: 0
Мнения: 1877
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию

Вот нашёл

___________
"Не мають права нащадки зайд ображати мою Націю"
Гайдамака вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 23.01.2016, 17:38   #58
Старожил
 Аватар для Гайдамака
IP:
Сообщений: 1,752
"Спасибок": 2,008
Очки репутации: 0
Мнения: 1877
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию

Україна поглибить співпрацю з США в оборонній сфері - Укроборонпром

Україна і США будуть реалізовувати спільні проекти у сфері виробництва сучасного озброєння, а також поглиблять співпрацю у сфері безпеки.

Такі питання обговорили представники ДК "Укроборонпром" під час зустрічі з делегацією США, очолюваної заступником державного секретаря США Френком Роузом, повідомляє прес-служба "Укроборонпрому".

"Американська сторона готова сприяти процесам розвитку України і сподівається на її успіх", - підкреслив Френк Роуз, зазначивши якісні позитивні зміни в роботі "Укроборонпрому".

У ході зустрічі сторони також обговорили можливості передачі технологій і виробничих ліній, спільної науково-дослідної роботи, розробки і впровадження нових технологій у виробництві.

Також у повідомленні нагадується, що ще влітку делегація держконцерну "Укроборонпром" взяла участь у першому американсько-українському бізнес-форумі.
Він проходив 13 липня 2015 у Вашингтоні. Представники Концерну зустрілися з представниками низки американських оборонних та інвестиційних компаній
___________
"Не мають права нащадки зайд ображати мою Націю"
Гайдамака вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 23.01.2016, 17:49   #59
Почетный легион
 Аватар для КАБАКА
IP:
Сообщений: 9,391
"Спасибок": 18,352
Очки репутации: 22,005
Мнения: 9630
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от @st.gans Посмотреть сообщение
жрите не обляпайтесь
Лопатами?
КАБАКА вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 23.01.2016, 18:04   #60
майстер легіону
 Аватар для st.gans
IP:
Сообщений: 6,288
"Спасибок": 10,781
Очки репутации: 24,992
Мнения: 3399
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от КАБАКА Посмотреть сообщение
Лопатами?
совковыми.
___________
Київска ХУНТА.
st.gans вне форума  

Ответить с цитированием Вверх

Ответ

Опции темы
Опции просмотра Оценка этой теме
Оценка этой теме:

Ваши права в разделе

Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.
Trackbacks are Выкл.
Pingbacks are Выкл.
Refbacks are Выкл.

Похожие темы
Тема Автор Раздел Ответов Последнее сообщение
Росіяни пропонують українцям підзаробити в інтернеті. Попрацювати проти україни на форумах. лесана Политика Украины 124 25.08.2013 09:37
Українець зобов'язаний знати тільки українську мову justvis Основной 238 20.10.2011 22:10
Українська Академія державного управління при Президентові України - державний ВУЗ Oktolom Высшее образование - ВУЗ, ВНЗ 3 03.06.2011 10:48
Свідомих Українців принижують, та блокують їм доступ до цивільних УКРАЇНСЬКИХ груп. Ганьба!!! kazanova Теревені 41 27.02.2011 16:02
Дипломатична академія України при Міністерстві закордонних справ України Oktolom Высшее образование - ВУЗ, ВНЗ 0 04.09.2007 07:56


Часовой пояс GMT +3, время: 15:15.


Работает на vBulletin® Версия форума 3.х.х. Copyright ©2000 - 2009, Jelsoft Enterprises Ltd.

© ForumKiev.com 2007 - 2018