Я люблю Киев

КИЕВСКИЙ ФОРУМ
КУЛЬТУРНОГО ОБЩЕНИЯ
FORUMKIEV.COM

N-728-MI-2
ПОИСК ПО ТЕМАМ:
Вернуться   Форум Киев | ForumKiev.com > Политический форум > Политика Украины (лучшие темы раздела)

ЧФРФ остается в Украине еще на 25 лет.

Ответ
 
Опции темы Рейтинг: Рейтинг темы: голосов - 1, средняя оценка - 5.00. (5.00 из 5.00) голосов - 1 Опции просмотра
Старый 27.04.2010, 19:38   #101
Київська русинка
 Аватар для лесана
IP:
Сообщений: 3,917
киевлянка
Получено "спасибо": 4,519
Очки репутации: 0
Мнения: 3422
Доп. информация
По умолчанию Re: ЧФРФ остается в Украине еще на 25 лет.Новые знакомства, полезные, интересные дискуссии...
РЕГИСТРИРОВАТЬСЯ СЕЙЧАС
У березні цього року в стосунках Німеччини і Греції розгорівся скандал. Кілька німецьких політиків та періодичних видань дозволили собі саркастично прокоментувати прохання Греції про масштабну допомогу під час економічної кризи.
"Якщо Греції не вистачає грошей, вона може продати свої острови в Егейському морі", "щоб врятуватися від кризи, Греція може спустити з молотка Акрополь" - приблизно такі поради пролунали на адресу Афін.
Зрештою, Греція залишилася при всіх своїх національних надбаннях, а європейське співтовариство почало писати план порятунку колиски своєї цивілізації.
Але не дуже коректні поради німців взяли на озброєння в Києві, де вирішили розрахуватися своєю територією за економічні поступки Росії.
Системність дій нинішньої української влади вражає. Підготовка харківських угод трималася в суворій конфіденційності.
Підписання відбулося одразу після "потрібного" вердикту Конституційного суду, озвученого в ефірі телекомпанії Інтер, що контролюється главою СБУ. Соціологічне опитування, проведене за місяць до церемонії, дало потрібний результат підтримки пролонгації оренди.
Заздалегідь анонсована зустріч з лояльними регіональними журналістами відбулася одразу після підписання угоди в Харкові - як майданчик для Януковича провести пояснення всередині країни. Спроби київських медіа прорватися на цей захід мали мінімальний ефект - слова їм все одно ніхто не планував давати.
Ратифікація харківської угоди у парламенті планується вже на наступний тиждень...
Прес-конференція Януковича та тексти його харківських угоди з Путіним, які вдалося знайти "Українській правді", дають більше уявлення про те, що відбулося 21 квітня в першій столиці Радянської України.
Логіка оптиміста
Перше. Головний аргумент адвокатів продовження оренди - це неможливість реалізувати на практиці виведення флоту з Севастополя.
Для його збереження Кремль включив би весь арсенал своїх важелів. Дестабілізувати ситуацію в місті "російської слави" для них дуже просто, а громадська думка в самому Севастополі - на боці орендарів.
Тому уявити, що флот Росії іде з Криму, важко навіть патріотично налаштованим романтикам. Картина, де військові збирають речі, кораблі виходять з бухти, на набережній грає "Прощання слов'янки", а засмаглі жіночки махають хустинками, час від часу витираючи ними сльози - це швидше мрія, ніж правдивий прогноз.
Щоб флот справді пішов, Україна має бути сильною, а її керівники - патріотами, готовими жертвувати власним рейтингом заради майбутнього.
Тому, щоб позбутися іноземного флоту, керівникові України довелося би іти на конфлікт з Росією. Президент Янукович на це не здатний в силу менталітету і свого розуміння пріоритетів держави. Як не здатне і населення, половина якого досі живе в Радянському Союзі.
Очевидці описують, як у Харкові піднесено поводилися українські губернатори прикордонних з Росією областей. Здається, ще трохи, і після підписання угоди вони почали би скандувати "С Россией навеки!"
Друге. Навіть якщо би флот пішов із Севастополя, виникло би інше питання - а що на його місці? Місто - це сама по собі просто інфраструктура для флоту. Перетворити це на нормальний курорт в українських реаліях неможливо.
Третє. 25 додаткових років оренди видаються довгими в шкалі людського життя, але не катастрофічними, якщо це роки в історії держав.
База повітряних сил США у Німеччині "Рамштайн" стоїть там з 1950-х років. Більше того, на відміну від Севастополя, там зберігається ядерна зброя - на території без'ядерної Німеччини.
Четверте. Виток нинішньої здачі флоту - у наперед програшних газових контрактах Тимошенко-Путіна за січень 2009 року.
Вони були укладені несиметрично, коли Україна мала викуповувати заявлений обсяг газу, а Росія не гарантувала транзит в замовлених обсягах.
Крім того, базова ціна 450 доларів за тисячу кубометрів так і не отримала жодного пояснення від Тимошенко. Вона була константою у формулі, яка на десять років гарантувала найвищу для України ціну на газ.
Знижка на газ - це справді нагальна потреба для промисловості. Особливо для металургів та хіміків, які склали основний пул спонсорів Януковича на виборах президента: Ахметов, Фірташ, Коломойський, Ярославський.
П'ятий аргумент у прихильників оренди лежить у їх менталітеті: "Флот ніяк не обмежує суверенітет України, тому що Росія - це дружня держава/слов'янські брати". Дискусія з носіями цих установок не має жодних перспектив.
Логіка песиміста
Перше. Ніколи в історії України та Росії так грубо не об'єднувалися економічні та політичні питання.
Відвертість Росії показує, що вона вже не соромиться декларувати Україну як зону свого ексклюзивного впливу. Враховуючи слабкість України, це створює спокуси для порушення її суверенітету і подальшої інтеграції до пострадянського проекту, організованого Москвою.
Друге. Базування іноземних військ на території України напряму заборонено Конституцією в першому розділі, який має найвищу легітимність - внесення змін до нього дозволяється не лише після ухвалення 300 депутатами, але і всеукраїнського референдуму.
Базування дозволяється лише перехідними положеннями Конституції. Але сама назва - "перехідні положення" - говорить про те, що застосування цих норм не може тривати вічно. Як не може "перехідний період" тривати 50 років.
Третє. Якщо все таки виходити з того, що флот в Україні залишається до 2042 року, самі домовленості покликані максимально полегшити Януковичу його перебування при владі.
Так, декларується, що з 2017 по 2042 рік Україна встановлює для Росії ринкову вартість оренди бази в Севастополі, яка складається з двох складових.
Перша складова вартості - це 40 мільярдів на 25 років. Але жодних реальних грошей Україна від Росії не отримує.
Замість цього на суму 40 мільярдів Росія надає знижку Україні на ціну газу в десятирічний період дії газового контракту Тимошенко-Путіна - з 2010 по 2019 роки.
Друга складова вартості - це 100 мільйонів на рік, які Україна з 2017 по 2042 рік отримуватиме грошима. Саме стільки реальних коштів буде надходити за харківською угодою.
Іншими словами, Янукович уже сьогодні, у 2010 році, формує умови, які вступають в дію в 2017 році. Тобто він позбавляє можливості встановити в 2017 році вартість оренди Чорноморського флоту на рівні ціни, яка буде ринковою саме у 2017 році.
Це означає, що Янукович уже сьогодні фіксує цю ціну на період з 2017 по 2042 рік.
Більше того, він бере авансовий платіж за користування флотом з 2017 по 2042 рік.
Янукович як президента отримує грошовий ресурс для управління країною, який мав би бути ресурсом для влади, яка перебуватиме на чолі України в період з 2017 по 2042 рік.
Тобто сьогодні Янукович за власним баченням витрачатиме гроші, які мали би витрачати керівники України періоду 2017-2042 років.
І всі президенти і прем'єр-міністри, які будуть в Україні, приміром, у 2025, 2030, 2035, 2040 роках, виявляться заручниками харківських домовленостей Януковича. Гроші, які могли би стати ресурсом для влади в майбутні періоди в якості плати за Севастополь, будуть витрачені з 2010 по 2019 рік.
Сам цей проміжок - 2010-2019 - це два президентські терміни, які, за деклараціями Януковича, він збирається перебувати на посаді.
Іншими словами, за рахунок прийдешніх поколінь Янукович гарантує собі комфортне президентство, яке не потребуватиме непопулярних реформ чи шокової терапії з підняття цін на газ для населення до ринково обґрунтованих.
Зниження ціни на газ - це так само очевидна спокуса не проводити переоснащення та енергозбереження для металургійних підприємств, які великою мірою зосереджені у власності Ріната Ахметова. Тобто вже сьогодні його продукція отримала додаткову конкурентоспроможність за рахунок перебування росіян у Севастополі. Це само стосується хімічних підприємств Фірташа, Янковського, Ярославського і Коломойського, які потерпали від високої ціни на газ. Хоча далеко не факт, що "все що вигідно Ахметову/Фірташу - вигідно Україні".
Загалом використання в 2010-2019 роках грошей, які мали сплачуватися до 2042 року - це безпрецедентний рівень авансу. Минулого року уряд Тимошенко брав аванс за транзит російського газу на декілька місяців наперед - що викликало обурення в тодішніх опозиціонерів Азарова і Януковича.
Севастополь - це надто болюче питання для частини українців. "За логікою галичан, краще ми б віддали Росії всі атомні електростанції, але щоб ті прибрали війська з України", - ділиться враженнями один з нашоукраїнців у минулому.
Укладення харківських угод - це удар в серце значній частині України. І він може стати тим, чого не вистачало опозиції для початку консолідації та наступу на Януковича. Як у 2000 році цим стала справа Гонгадзе і записи Мельниченка.
Досі опозиція могла критикувати Януковича за розставлення донецьких по всій вертикалі та зґвалтуванні Конституції - це могло би виглядати вагомо, якби самі опозиціонери, будучи владою, не робили так само. Але ситуація з Севастополем надає історії зовсім іншої ваги.
Щоб втримати ситуацію, Януковичу треба шукати компенсатори західній Україні. І вони не можуть обмежитися лише рішенням не скасовувати укази по Бандері і Шухевичу, яке начебто визріває в адміністрації президента.
Якщо ж Янукович вирішить винести питання про базування флоту на референдум, його результати можуть бути непрогнозованими. Тепер зовсім не очевидно, що будуть мовчати ті 4,5% виборців, які голосували в другому турі "проти всіх" і фактично гарантували президентство Януковичу. І в підсумку цей задум може перетворитися у референдумом по довірі самому Януковичу.
...Термін дії авансу, який взяв український президент у Харкові - Чорноморський флот до 2042 року. Януковичу на той момент виповниться 92. Враховуючи середню тривалість життя в Україні, великий ризик, що чинний президент не дочекається розв'язки, чим же закінчилася його харківська оборудка.
Аванс за рахунок майбутніх поколінь
Сергій Лещенко
лесана вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 27.04.2010, 19:39   #102
...Я не люблю...
 Аватар для Полковник
IP:
Сообщений: 7,183
украинец
Получено "спасибо": 11,084
Очки репутации: 17,989
Мнения: -241
Доп. информация
По умолчанию Re: ЧФРФ остается в Украине еще на 25 лет.

Цитата:
Сообщение от Веталь Посмотреть сообщение
А если через 5 лет новая власть и нынешний договор расторгнут
Тогда будет все очень просто, Украину, как государство перестанут воспринимать во всем мире, но думаю этого никогда не случится, к Вашему сожалению.
___________
Все болезни от нервов и только гонорея и сифилис от удовольствия.
Украина, Россия, Беларусь это и есть Святая Русь!
Полковник вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 4 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 27.04.2010, 20:18   #103
Заблокирован
 Аватар для PRAVED
IP:
Сообщений: 3,820
украинец
Получено "спасибо": 2,949
Очки репутации: 0
Мнения: -3240
Доп. информация
По умолчанию Re: ЧФРФ остается в Украине еще на 25 лет.

Сегодняшний цирк в Верховной Раде еще раз доказал , что такое Тимошенко , Яценюк , Ющенко и прочая... .
Опозорились перед всем миром , как всегда из-за вэлыких сторонников самостийности Украины(а по совместительству - противников нормальных отношений с Россией , и другими славянскими республиками.)
PRAVED вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 3 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 27.04.2010, 20:28   #104
Житель
 Аватар для Татьяна В
IP:
Сообщений: 154
киевлянка
Получено "спасибо": 192
Очки репутации: 1,295
Мнения:
Доп. информация
По умолчанию Re: ЧФРФ остается в Украине еще на 25 лет.

А помойму мы опозорились перед всем миром, принимая в таких условиях, как сегодня в парламенте, "ПОБЫСТРЯЧКУ" и "ПОД ШУМОК" такие, серьезные угоды. Честно говоря ПОЗОР, особенно Литвину - сегодня он не справився з керуванням...
___________
Запрещается размещение рекламы. По вопросам размещения рекламы обращайтесь к администрации - http://forumkiev.com/sendmessage.php
Татьяна В вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 27.04.2010, 20:31   #105
Основа форума
 Аватар для Dr Lisa Coddy
IP:
Сообщений: 2,304
украинка
Получено "спасибо": 2,216
Очки репутации: 16,068
Мнения:
Доп. информация
По умолчанию Re: ЧФРФ остается в Украине еще на 25 лет.

Цитата:
Сообщение от Полковник Посмотреть сообщение
Неужели Вы думаете, что Россия просто бы отдала Севастополь и ЧФ.
Извините, а что было бы 2017 году , если не продлили бы?
Вы я вижу воевать собирались. ( это как в сказке когда пустили лису в дом).

А что флот? Уплыл бы да и все.Вы же собирались в Новороссийске базу строить.
Dr Lisa Coddy вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 27.04.2010, 20:43   #106
...Я не люблю...
 Аватар для Полковник
IP:
Сообщений: 7,183
украинец
Получено "спасибо": 11,084
Очки репутации: 17,989
Мнения: -241
Доп. информация
По умолчанию Re: ЧФРФ остается в Украине еще на 25 лет.

Цитата:
Сообщение от Dr Lisa Coddy Посмотреть сообщение
Извините, а что было бы 2017 году , если не продлили бы? Вы я вижу воевать собирались. ( это как в сказке когда пустили лису в дом).
Россия как раз воевать не очень хотела бы, а вот крымчане и севастопольцы настроены совсем не мирно к власти, которая их бы предала, и вообще ситуация была очень не предсказуема. В отношении сказки, это Вы верно подметили ну отдали Крым Украине, не думали же тогда что "лиса" и кур захочет съесть с помощью НАТО.
Цитата:
Сообщение от Dr Lisa Coddy Посмотреть сообщение
А что флот? Уплыл бы да и вс
Конечно уплыл бы, но только вместе с Крымом, а так все осталось на месте, ничего не изменилось, а крымчане успокоились, "погостите" на крымских форумах и Вам все станет ясно, какой трагедии удалось избежать, лично меня это радует, а Вас?
___________
Все болезни от нервов и только гонорея и сифилис от удовольствия.
Украина, Россия, Беларусь это и есть Святая Русь!
Полковник вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 27.04.2010, 20:59   #107
Основа форума
 Аватар для Dr Lisa Coddy
IP:
Сообщений: 2,304
украинка
Получено "спасибо": 2,216
Очки репутации: 16,068
Мнения:
Доп. информация
По умолчанию Re: ЧФРФ остается в Украине еще на 25 лет.

Цитата:
Сообщение от Полковник Посмотреть сообщение
Россия как раз воевать не очень хотела бы, а вот крымчане и севастопольцы настроены совсем не мирно к власти, которая их бы предала
извините, вы о какой власти говорите собственно?
О своей или украинской?
Dr Lisa Coddy вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 27.04.2010, 21:11   #108
Кот-абармод)))
 Аватар для Фагот!!!
IP:
Сообщений: 18,610
киевлянин
Получено "спасибо": 53,271
Очки репутации: 185,153
Мнения: 4480
Доп. информация
По умолчанию Re: ЧФРФ остается в Украине еще на 25 лет.

Цитата:
Сообщение от Татьяна В Посмотреть сообщение
Честно говоря ПОЗОР, особенно Литвину - сегодня он не справився з керуванням...
Оффтоп:
___________
"На-а-а маленьком лифту...". (С) Юрий Лоза
Фагот!!! вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 7 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 27.04.2010, 21:33   #109
...Я не люблю...
 Аватар для Полковник
IP:
Сообщений: 7,183
украинец
Получено "спасибо": 11,084
Очки репутации: 17,989
Мнения: -241
Доп. информация
По умолчанию Re: ЧФРФ остается в Украине еще на 25 лет.

Цитата:
Сообщение от Dr Lisa Coddy Посмотреть сообщение
извините, вы о какой власти говорите собственно?
А разве это принципиально для жителей Крыма какая власть бы их предала? Вам трудно понять менталитет восточной Украины (только не надо меня убеждать в унитарности украинцев, я сам до мозга костей украинец), но лично для меня ближе Россия, чем Запад, ну что с этим поделать, вот такой, а меня пытаются убедить в обратном, я же не пытаюсь Вас убедить любить Россию, у Вас другой менталитет, и слава Богу, я только хочу Вам сказать, что мы несколько разные, а отсюда не хотелось бы и глупостей наделать в связи с Севастополем. И потому я рад, что так мирно и по доброму все разрешилось, так в чем трагедия для Украины объясните мне.
___________
Все болезни от нервов и только гонорея и сифилис от удовольствия.
Украина, Россия, Беларусь это и есть Святая Русь!
Полковник вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 27.04.2010, 21:41   #110
Заблокирован
 Аватар для Turkul
IP: DN
Сообщений: 4,516
украинец
Получено "спасибо": 7,082
Очки репутации: 175,423
Мнения: -800
Доп. информация
По умолчанию Re: ЧФРФ остается в Украине еще на 25 лет.

Российские СМИ тоже в шоке...оговаривают, что у Путина при премьерстве ЮВТ на эту тему по флоту не было никаких проблем в диалоге...

ЮВТ сегодня доказала - ей нужна власть любыми способами...в первую очередь.
Turkul вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 6 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 27.04.2010, 21:51   #111
Основа форума
 Аватар для Dr Lisa Coddy
IP:
Сообщений: 2,304
украинка
Получено "спасибо": 2,216
Очки репутации: 16,068
Мнения:
Доп. информация
По умолчанию Re: ЧФРФ остается в Украине еще на 25 лет.

Цитата:
Сообщение от Полковник Посмотреть сообщение
А разве это принципиально для жителей Крыма какая власть бы их предала? Вам трудно понять менталитет восточной Украины.
восточная Украина ооооооочень разнородная.
я живу в восточной Украине ( родилась и прожила всю жизнь, за исключением времени учебы в России).
так что поверьте, я лучше владею этим вопросом.

Цитата:
Сообщение от Полковник Посмотреть сообщение

я же не пытаюсь Вас убедить любить Россию, у Вас другой менталитет,.
не путайте божий дар с яичницей.
Есть простые граждане России ( у меня почти все родственники живут в России) и есть политика государства Россия.
Так вот : я прекрасно отношусь к простым россиянам, но мне абсолютно не нравится ваша внешняя политика .
Dr Lisa Coddy вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 27.04.2010, 22:13   #112
...Я не люблю...
 Аватар для Полковник
IP:
Сообщений: 7,183
украинец
Получено "спасибо": 11,084
Очки репутации: 17,989
Мнения: -241
Доп. информация
По умолчанию Re: ЧФРФ остается в Украине еще на 25 лет.

Цитата:
Сообщение от Dr Lisa Coddy Посмотреть сообщение
я прекрасно отношусь к простым россиянам
Вот еще термин, который мне не понятен, а что есть сложные россияне?
Цитата:
Сообщение от Dr Lisa Coddy Посмотреть сообщение
восточная Украина ооооооочень разнородная.
А кто спорит, но Вы же доказываете о унитарности украинцев, где логика?
Цитата:
Сообщение от Dr Lisa Coddy Посмотреть сообщение
так что поверьте, я лучше владею этим вопросом.
Верю, что владеете, и я тоже родом оттуда и тоже владею
Цитата:
Сообщение от Dr Lisa Coddy Посмотреть сообщение
есть политика государства Россия.
Мне начхать на политику, которая не отвечает моему уразумению, вот политика по ЧФ меня радует.
Цитата:
Сообщение от Dr Lisa Coddy Посмотреть сообщение
но мне абсолютно не нравится ваша внешняя политика .
А что именно Вас не устраивает, ностальгия по былому величию? Или что, да СССР теперь нет? Или что? Может то, что газ перестали давать задарма, так Юля сама попросила такую цену. Наговариваете Вы все на Россию, грех это
___________
Все болезни от нервов и только гонорея и сифилис от удовольствия.
Украина, Россия, Беларусь это и есть Святая Русь!
Полковник вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 3 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 27.04.2010, 22:21   #113
Основа форума
 Аватар для Dr Lisa Coddy
IP:
Сообщений: 2,304
украинка
Получено "спасибо": 2,216
Очки репутации: 16,068
Мнения:
Доп. информация
По умолчанию Re: ЧФРФ остается в Украине еще на 25 лет.

Цитата:
Сообщение от Полковник Посмотреть сообщение
Вот еще термин, который мне не понятен, а что есть сложные россияне?
политики


Цитата:
Сообщение от Полковник Посмотреть сообщение
А что именно Вас не устраивает, ностальгия по былому величию? Или что, да СССР теперь нет? Или что? Может то, что газ перестали давать задарма, так Юля сама попросила такую цену. Наговариваете Вы все на Россию, грех это
У меня абсолютно нет ностальгии по СССР (вспомнить хотя бы эти бесконечные лицемерные собрания....ну у меня комсомольские , у вас вероятно партийные)

Во внешней политике не нравится ваше вероломство.

А на счёт греха...
так я атеистка
Dr Lisa Coddy вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 27.04.2010, 22:25   #114
ГО Зігірь
 Аватар для kazanova
IP:
Сообщений: 16,766
киевлянин
Получено "спасибо": 24,175
Очки репутации: 325,946
Мнения: 3323
Доп. информация
По умолчанию Re: ЧФРФ остается в Украине еще на 25 лет.

Цитата:
Сообщение от лесана Посмотреть сообщение
ЧФРФ остается в Украине еще на 25 лет.
Оффтоп:
___________
Помогаем АТО
kazanova вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 27.04.2010, 22:37   #115
...Я не люблю...
 Аватар для Полковник
IP:
Сообщений: 7,183
украинец
Получено "спасибо": 11,084
Очки репутации: 17,989
Мнения: -241
Доп. информация
По умолчанию Re: ЧФРФ остается в Украине еще на 25 лет.

Цитата:
Сообщение от Dr Lisa Coddy Посмотреть сообщение
политики
Ну хоть в этом наши позиции совпадают, мне тоже не нравится Жириновский и Зюганов, Медведев нравится больше чем Путин, Тимошенко и Ющенко вообще не терплю, к Обаме отношусь пока с осторожностью, ну и так далее.
Цитата:
Сообщение от Dr Lisa Coddy Посмотреть сообщение
(вспомнить хотя бы эти бесконечные лицемерные собрания....ну у меня комсомольские , у вас вероятно партийные)
Как я Вас понимаю, вот здесь я полностью разделяю Вашу мысль, говорю это честно, без иронии.
Цитата:
Сообщение от Dr Lisa Coddy Посмотреть сообщение
Во внешней политике не нравится ваше вероломство.
Видите в чем дело, Россия очень богатая страна и "жевать сопли" в политике чревато плохими последствиями, прецедент уже был, когда пытались поделить Россию на префектуры.
Цитата:
Сообщение от Dr Lisa Coddy Посмотреть сообщение
А на счёт греха... так я атеистка
Ну я тоже не сильно верующий, вот это то и плохо, когда в 17г большевики вместе с кортавым отлучили Россию от Бога.
___________
Все болезни от нервов и только гонорея и сифилис от удовольствия.
Украина, Россия, Беларусь это и есть Святая Русь!
Полковник вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 27.04.2010, 22:58   #116
Основа форума
 Аватар для Dr Lisa Coddy
IP:
Сообщений: 2,304
украинка
Получено "спасибо": 2,216
Очки репутации: 16,068
Мнения:
Доп. информация
По умолчанию Re: ЧФРФ остается в Украине еще на 25 лет.

Цитата:
Сообщение от Полковник Посмотреть сообщение
Видите в чем дело, Россия очень богатая страна и "жевать сопли" в политике чревато плохими последствиями, прецедент уже был, когда пытались поделить Россию на префектуры..
я не обсуждаю внутреннюю политику России- это ваше( российское) личное дело.
в отличии от Вас, кстати

Цитата:
Сообщение от Полковник Посмотреть сообщение
Ну я тоже не сильно верующий, вот это то и плохо, когда в 17г большевики вместе с кортавым отлучили Россию от Бога.
видимо, вы не очень любите кортавых...
ну а на счет религии... мне лично не нравятся религиозные передачи по центральным каналам , в воскресенье утром.
Dr Lisa Coddy вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 28.04.2010, 00:44   #117
Житель
 Аватар для Татьяна В
IP:
Сообщений: 154
киевлянка
Получено "спасибо": 192
Очки репутации: 1,295
Мнения:
Доп. информация
По умолчанию Re: ЧФРФ остается в Украине еще на 25 лет.

Цитата:
Сообщение от Фагот!!! Посмотреть сообщение
Оффтоп:
Это когда он высовываясь из под зонтика, говорил, что розпочато голосування, а потим, у цёму хаоси пидитожив, що ришення прыйнято!!! Специально для вас, писала русскими буквами, чтобы было понятнее и удобнее читать.
А по второму вопросу - я бы справилась, сю-сю-сю, - не мой метод. Расстреляла бы всех, что б другим не повадно было.
___________
Запрещается размещение рекламы. По вопросам размещения рекламы обращайтесь к администрации - http://forumkiev.com/sendmessage.php
Татьяна В вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 28.04.2010, 02:15   #118
Заблокирован
 Аватар для nsk
IP:
Сообщений: 18,004
иностранец
Получено "спасибо": 19,116
Очки репутации: 134,584
Мнения: -1690
Доп. информация
По умолчанию Re: ЧФРФ остается в Украине еще на 25 лет.

Цитата:
Сообщение от Татьяна В Посмотреть сообщение
А по второму вопросу - я бы справилась, сю-сю-сю, - не мой метод. Расстреляла бы всех, что б другим не повадно было.
А ежели не одна обезьянка да не в клетке ... то же бы справились?хи-хи
nsk вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 28.04.2010, 05:07   #119
Почетный легион
 Аватар для IVK
IP:
Сообщений: 6,119
украинец
Получено "спасибо": 7,677
Очки репутации: 56,620
Мнения: 4211
Доп. информация
По умолчанию Re: ЧФРФ остается в Украине еще на 25 лет.

1939 год Пакт Молотова-Рибентроппа.

2010 год Пакт Медведьева-Януковича

Коментировать незачем. Ху ис Ху и так ясно
___________
Опыт жизни в СССР научил меня никогда не верить лозунгам.
IVK вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 28.04.2010, 07:26   #120
Забанен по IP из России
 Аватар для Серёга
IP:
Сообщений: 9,585
иностранец
Получено "спасибо": 20,076
Очки репутации: 12,814
Мнения: 5048
Доп. информация
По умолчанию Re: ЧФРФ остается в Украине еще на 25 лет.

Оффтоп:
Серёга вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 2 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх

Ответ


Опции темы
Опции просмотра Оценка этой теме
Оценка этой теме:

Ваши права в разделе

Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.
Trackbacks are Вкл.
Pingbacks are Вкл.
Refbacks are Выкл.

Похожие темы
Тема Автор Раздел Ответов Последнее сообщение
4G (LTE) в Украине Tos Интернет 1 01.01.2016 21:51
HD TV в Украине Папуаскин Украина 5 25.06.2012 13:34
Ф1 в Украине Nick_O_Lay Формула-1 20 20.04.2011 10:06
Мужчина уходит или остается, зависит от условий? Юленька-я Мен & Вумен 190 15.09.2010 18:09


Часовой пояс GMT +2, время: 09:04.


Работает на vBulletin® Версия форума 3.х.х. Copyright ©2000 - 2009, Jelsoft Enterprises Ltd.

© ForumKiev.com 2007 - 2016