Я люблю Киев

КИЕВСКИЙ ФОРУМ
КУЛЬТУРНОГО ОБЩЕНИЯ
FORUMKIEV.COM

N-728-MI-2
ПОИСК ПО ТЕМАМ:
Вернуться   Форум Киев | ForumKiev.com > Политический форум > Политика Украины (лучшие темы раздела)

Результаты правления Януковича.

Закрытая тема
 
Опции темы Рейтинг: Рейтинг темы: голосов - 4, средняя оценка - 4.75. (4.75 из 5.00) голосов - 4 Опции просмотра
Старый 21.01.2011, 03:21   #261
майстер легіону
 Аватар для st.gans
IP:
Сообщений: 6,024
киевлянин
Получено "спасибо": 10,466
Очки репутации: 24,943
Мнения: 3534
Доп. информация
По умолчанию Re: Результаты правления Януковича.Новые знакомства, полезные, интересные дискуссии...
РЕГИСТРИРОВАТЬСЯ СЕЙЧАС
Цитата:
Сообщение от БастиК Посмотреть сообщение
если по Киеву судить, то снег начали расчищать
рік назад і небесна канцелярія краще працювала
___________
«Тигры, например, уважают львов, слонов и гиппопотамов. Мандавошки — никого»
st.gans вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Вверх
Старый 21.01.2011, 06:10   #262
Злобный монах Буддист
 Аватар для Смертник
IP:
Сообщений: 1,244
украинец
Получено "спасибо": 1,148
Очки репутации: 3,688
Мнения:
Доп. информация
По умолчанию Re: Результаты правления Януковича.

Цитата:
Сообщение от kazanova Посмотреть сообщение
А ты мне не тыкай. И свои фантазии и догадки при себе оставь.
За меня говорить не нужно, я в состоянии пока.
Э ребята не сортесь... Все мы понимаем одно, что у нас на данный момент нет тех кто сможет вытянуть нас хо тя бы на уровень цивилизированых стран.. Так что давайте думать как нам сделать это самим...
Цитата:
Сообщение от kazanova Посмотреть сообщение
Гнать гниду паршивой метлой...
УРА!!! Токо как?
___________
Готуйте браття намети, в них складем до часу кулемети...
Я настолько опозиционер, что любая опозиция против меня мелкие подхалимы действующим властям!
Смертник вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Вверх
Старый 21.01.2011, 08:54   #263
Почетный легион
 Аватар для Marcos
IP:
Сообщений: 4,106
киевлянин
Получено "спасибо": 4,667
Очки репутации: 12,043
Мнения: -178
Доп. информация
По умолчанию Re: Результаты правления Януковича.

Цитата:
Сообщение от kazanova Посмотреть сообщение
Ану ка назовите мне дату, когда мы перешли на уровень стран 3гомира? )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))))))))))
подсказка, мы были там с момента независимости...
читай, знаток
Цитата:
США очолили глобальний рейтинг якості життя 2011 року, проведений виданням International Living.

Як повідомляє журнал Weekly.ua, до трійки лідерів також потрапили Нова Зеландія та Мальта.

Експерти, які проводили дослідження, брали до уваги низку параметрів: вартість життя, культурний розвиток, економічний стан, екологія, клімат, громадянські свободи.

Оцінювалися також якість інфраструктури, охорони здоров'я і стан безпеки.

Україна посіла у рейтингу 73 місце. Поруч - Намібія, Ботсвана, Туніс, Марокко, Тринідад і Тобаго.

За рік президентства Віктора Януковича Україна здала позиції: у попередньому дослідженні вона була на п'ять рядків вище.
добавлено через 2 минуты
Цитата:
Сообщение от kazanova Посмотреть сообщение
Оффтоп:
Оффтоп:
Marcos вне форума  

Вверх
Старый 21.01.2011, 09:05   #264
ГО Зігірь
 Аватар для kazanova
IP:
Сообщений: 16,766
киевлянин
Получено "спасибо": 24,175
Очки репутации: 325,946
Мнения: 3323
Доп. информация
По умолчанию Re: Результаты правления Януковича.

Цитата:
Сообщение от Marcos Посмотреть сообщение
читай, знаток
Учи мат часть, знаток. Отсталые мы были всегда...
___________
Помогаем АТО
kazanova вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Вверх
Старый 21.01.2011, 09:09   #265
Вечный романтик
 Аватар для Муроками
IP:
Сообщений: 2,344
киевлянин
Получено "спасибо": 5,477
Очки репутации: 18,065
Мнения:
Доп. информация
По умолчанию Re: Результаты правления Януковича.

А вот интересная статейка в УП:

Як заявляє нинішня влада, останні роки в Україні все було надзвичайно погано - вочевидь, дуже погано було і в ті 4 роки, коли Віктор Янукович був прем’єр-міністром, та в ті 16 років, коли Микола Азаров писав бюджети України.

Напевно, так воно і є.
Проте, влада мовчить про те, що сама умудрилася наробити.
Коментуючи необхідність пенсійної реформи, президент Віктор Янукович відзначив: "Сьогодні кількість пенсіонерів зростає, кількість працюючих людей скорочується. Якщо ця динаміка буде продовжуватися далі, то куди ми прийдемо?".
Питання до влади: як же може тривати "ця динаміка"? А як же 50 мільйонів українців у 2020 році, обіцяних президентом у його виборчій програмі? Тож, навіть у президента немає жодних сподівань на виконання власних передвиборчих обіцянок…
Тим часом, згідно з експрес-випуском Державного комітету статистики, у 2010 році вперше з 2005 зафіксовано падіння народжуваності і тенденція до наростання спаду населення.
За перші 11 місяців 2010 року в Україні народилися 456,9 тисяч немовлят, що на 14,5 тисяч менше, ніж у 2009 році, а показник природного спаду населення зріс з 172,6 тисяч у 2009 році до 181,5 тисяч у 2010.
Віктор Янукович у своїй офіційній передвиборчій програмі обіцяв зростання населення України до 50 мільйонів до 2020 року. А в реальності замість обіцяного зростання на 500 тисяч на рік країна отримала зменшення на 200 тисяч.
У глобальному рейтингу конкурентоспроможності Всесвітнього економічного форуму 2010-2011, Україна спустилася на сім позицій порівняно з минулим роком і опинилася на 89-ому місці серед 139 країн світу між Албанією і Гамбією.
У 2010 Україна посіла 164 місце в рейтингу економічних свобод Herіtage Foundatіon та газети Wall Street Journal серед 179 країн світу, опустившись на 2 позиції у порівнянні з минулим роком.
Головна причина – корупція.
За даними Всесвітнього банку і International Finance Corporation у 2010 за легкістю ведення бізнесу Україна виявилася на передостанньому місці в СНД після Узбекистану.
Покращення ділового клімату за підсумками цього року демонструють усі країни Східної Європи – від Чехії і Угорщини до Румунії. Єдиний виняток – Україна.
Індекс інвестиційної привабливості, оприлюднений "Європейською бізнес асоціацією" (EBA), показав погіршення оцінок бізнесом інвестиційного клімату в Україні.
За підсумками III кварталу цього року індекс знизився з 3,25 до 3,2 бала (за 5-бальною шкалою). Оцінка поточного інвестиційного клімату знизилася з 3,8 до 3,6 бала.
За даними Світового банку за простотою процедури сплати податків Україна перебуває на 181-му місці з 183. Світовий банк визнав неефективним щойно ухвалений Податковий кодекс за збереження надскладної системи адміністрування податків, ускладнення сплати ПДВ, тиск на експортерів продукції сільського господарства, що стримуватиме розвиток цієї галузі.
Кількість платежів бізнесменів до бюджету, за даними Світового банку, є найбільшою в світі – 135 (183 місце з 183). Між тим, приміром, у Швеції є 2 податкових платежі, у Норвегії – 4, у Сінгапурі – 5.
Розрекламована владою "податкова реформа" залишила після себе одне запитання: навіщо це все було городити, псувати нерви бізнесу, для якого, як відомо, потрібна тиша?
За офіційними даними Держкомстату України, за перше півріччя цього року злочинність зросла на 28,2% з тяжких і особливо тяжких злочинів, які завжди реєструвалися, тож цей факт не можна списати на хиби попередньої статистики.
За попередніми даними Державного казначейства, чисте зростання держборгу склало 81,2 мільярди гривень, або близько 25% від усього обсягу боргу.
2010 рік став роком одного з найстрімкіших зростань державного боргу в історії України. Країна підійшла до критичного рівня державного боргу – 42% від ВВП.
За даними Рахункової палати, розмір прожиткового мінімуму (і всі соціальні виплати, прив‘язані до нього) збільшився з 1 січня до 31 грудня на 2,2%, проте з урахуванням індексу споживчих цін знизився на 7,2%.
Але хто повірить, що в Україні за цей час було 9,4%, а не, приміром, 40% інфляції по базових для населення групах товарів?
Микола Азаров ще на початку року заявив, що Україна має збільшити видобуток власних енергоносіїв. Тим часом, нафтогазовидобувні підприємства в 2010 році скоротили видобуток газу на 5,3%, порівняно з 2009 роком, а нафти і газового конденсату – на 10,3%.
Нині влада хвалиться, що зростання економіки за підсумками 2010 було на рівні 4,0%. Але при цьому не говорить про те, що зростання світової економіки у 2010 за даними Світового банку було практично таким же – 3,9%.
А зростання економіки країн, що розвиваються і на які Україна природним чином повинна рівнятися, становило у 2010 7%.
Тобто економіка України росте майже в два рази повільніше, ніж зростають співмірні країни. І це при тому, що падіння України в попередньому році було чи не найглибшим, і нині просто фіксується "ефект відскоку".
Власне, різниця між 7 і 4 і є приблизним наслідком "корупційного податку".
За такою траєкторією Україна йде не до двадцятки найрозвиненіших держав, як це обіцяв Янукович у своїй програмі, а, в кращому разі, до двадцятки найрозвиненіших держав Африки.
Нещодавно голова Донецької облдержадміністрації Анатолій Близнюк рекомендував жителям України в наступному році "ще жорсткіше підтягнути пояси".
"Оскільки за п`ять років, за принципом класика марксизму-ленінізму – "крок вперед і три назад" – було зроблено п`ять кроків назад за час тієї президентської влади" – зазначив Близнюк.
Крім того, Близнюк підкреслив, що "2011 рік – це рік, коли, додатково до всього іншого, вже треба буде починати віддавати борги, які нагребли раніше".
І це при тому, що пік народного споживання в Україні припав на 2006-2008 роки, до такого рівня країна "з затягнутими пасками" буде йти ще довго і навряд чи дійде при цій владі. Як кажуть, поки не настане завтра, не зрозумієш, як тобі було добре вчора.
А нині влада говорить про світле майбутнє. Цікаво, а де вона "заникала" світле сьогодні?
Ось як, наприклад, влада "затягнула паски" сама.
У бюджеті-2011 витрати президента збільшено на 40,9%, Генпрокуратури на 77,8%, витрати на утримання резиденцій, ведення мисливського господарства – на 50,5%, утримання санаторно-курортних закладів збільшено – на 82%, поліклінічне обслуговування депутатів, керівників – на 20%, стаціонарне медичне обслуговування депутатів, керівників – на 62,6%.
Примітно, що керівники значно успішніших країн ЄС, усвідомлюючи свою долю відповідальності за стан своїх країн, скорочують витрати на себе – де на 10, де на 20, а де й на 50%.
А яка ж ефективність влади в Україні?
Упродовж усього року влада нагадувала вершника без голови, що скаче на чолі ескадрону – вона то "розробляла" рішення, то вносила їх у Верховну Раду, то звідти забирала.
За даними дослідження індексу сприйняття корупції "Транспаренсі Інтернешнл" у 2010 34% громадян України визнали, що цього року давали хабарі, у порівнянні з 21% у 2009.
Для прикладу, в державах ЄС і США у 2010 по 5% громадян зізналися в тому, що давали хабарі. Не працює й звичне посилання на "пострадянську специфіку": у Грузії в дачі хабарів зізналося всього 3%.
Як свідчать дані цього дослідження, в Україні у 2010 було більш ніж учетверо більше громадян, які вважають, що ситуація з корупцією у 2010 погіршилася, ніж оптимістів.
Влада явно сприяє скандальній фірмі, яка ввозить безмитно нафту в Україну і вже завдала збитків близько мільярда доларів безпосередньо державному бюджету.
Без тендерних процедур розподіляються гроші на Євро-2012, відбуватимуться закупівлі електрики і газу органами державної влади.
Чого варте відстоювання Миколою Азаровим нинішніх схем уникнення оподаткування при використанні Кіпрського офшору під сміховинним приводом, що "Україна – передбачуваний партнер", а "Кіпр – член ЄС".
На цьому тлі заяви про боротьбу з корупцією з боку влади виглядають як відвертий "стьоб" над громадянами і над країною, яку "таланти" "імєют".
Тим часом від імені президента Януковича внесено законопроект, який фактично легалізував хабарі. За хабарі обсягом до 4 тисяч 705 гривень, нічого не передбачено, крім штрафу в 70 тисяч гривень. Це значить, що хабарницькі "піраміди", які широко існують в країні, банально легалізуються.
З таким рівнем здирництва дивно, що в Україні взагалі ще щось виробляють. І ця проблема справді об’єднує всю країну – не лише громадян, а й тих же бізнесменів з Партії регіонів.
А поки що влада знаходить винних у "досягненнях", на яких можна все звалити, або, принаймні, переключити увагу.
Кричущим випадком репресій стали арешти організаторів Майдану-2 під блюзнірським приводом вбивання ними "кілочків" на Майдані.
Президент Янукович після ветування проекту Податкового кодексу заявив, що він порушував конституційні права громадян. Тому логічно було б сказати "Б" і переслідувати чиновників, які за державний кошт написали проект, який за словами президента, здійснював замах на конституційні права громадян, та ще й за державний кошт зімітували "всенародне обговорення" (назване віце-прем’єром Тигіпком в прямому ефірі "маячнею").
У ході підготовки урядом некомпетентного Податкового кодексу близько восьмисот тисяч людей по всій країні зазнали матеріальних збитків внаслідок відволікання на протести від своєї повсякденної діяльності.
Очевидно, компенсувати ці збитки зобов'язаний уряд. І не з державного бюджету, а з коштів і майна чиновників, відповідальних за розробку некомпетентних рішень.
Коли підприємців були десятки тисяч на майданах по всій країні, Янукович з Азаровим прийшли до них пити чай. Коли їх лишилося кілька десятків – їх уночі розігнали "Беркутом".
Нинішня влада демонструє, що розуміє тільки силу. Але, схоже, не до кінця розуміє, що власноруч готує собі таким своїм ставленням. Хоча, може, й розуміє, просто на цей випадок є вертолітні майданчики.
Тим часом суд відпустив на волю 12 міліціонерів, що займалися грабунком перехожих у Криму. Бо грабіжники – соціально близькі?
Син депутата-регіонала й голови "Укравтодору", який, за даними ЗМІ, зізнався у вбивстві й рекеті, відпущений на волю. Як сказав його батько, "слідство оцінить усі розклади".
У цей час майже півтора десятки громадян заарештовані за причетність до знищення ідолища Сталіна, прототип якого винний у смерті десятків мільйонів людей по всьому світу, і чи не найбільше – в Україні.
Це все одно, якби після війни воїнів-переможців карали за зняття з будинків українських вулиць назв "Гітлер-штрассе".
Два запорізькі парадокси. Підрив церкви з прихожанами чинними й колишніми служителями Московського патріархату, в результаті якого загинула людина і постраждало ще 9, не є терористичним актом.
А ліквідація ідола Сталіну, який обурює більшість громадян України, і в результаті якої ніхто не постраждав? Невже Сталін для нинішньої влади живіший за десяток громадян України? Чи живіший за всіх живих?

Статья конечно явно однобокая, но многих факторов еще и не учтено, как не учтены и плюсы, но их еще нужно поискать.

http://www.pravda.com.ua/rus/article.../01/20/5804496
___________
Ищу я выход из ворот,
Но нет его, есть только вход, и то не тот.
Муроками вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 3 (показать список)
Вверх
Старый 21.01.2011, 09:22   #266
ГО Зігірь
 Аватар для kazanova
IP:
Сообщений: 16,766
киевлянин
Получено "спасибо": 24,175
Очки репутации: 325,946
Мнения: 3323
Доп. информация
По умолчанию Re: Результаты правления Януковича.

Цитата:
Сообщение от Marcos Посмотреть сообщение
ууу ...Казанова )))) Якщо ти навіть звичайного графіка зрозуміти не можеш, то як з тобою про економіку говорити
Оффтоп:
___________
Помогаем АТО
kazanova вне форума  

Вверх
Старый 21.01.2011, 09:25   #267
фашиствующій молодчік
 Аватар для Залізний
IP:
Сообщений: 6,992
украинец
Получено "спасибо": 7,184
Очки репутации: 24,027
Мнения: 3993
Доп. информация
По умолчанию Re: Результаты правления Януковича.

Цитата:
Сообщение от kazanova Посмотреть сообщение
Это бредни Тимошенко... Я в избирательной комиссии не первый год, не так просто намутить...))) Как кажется!
Ти це бєлорусам та росіянам розкажи. Чи думаєш такі дійсно по 80% їх підтримують?

Цитата:
Сообщение от kazanova Посмотреть сообщение
С приходом Януковича страна стабилизировалась политически, даст Бог может и остальное подтянем
Ну хіба, що Бог манну розсипить. Тому що фактично за всіма показниками ми скотились до низу. І головне по економічним.

Цитата:
Сообщение от kazanova Посмотреть сообщение
тем более что продуктовый кризис не за горами, а это наш шанс..
Це такий шанс як на початку 30-х?? Почнуть коллективізацію?
___________
Виявив сьогодні у своєму телефоні ознаки екстремізму. У ньому є функція «зміна режиму»
Залізний вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 2 (показать список)
Вверх
Старый 21.01.2011, 09:28   #268
Злобный монах Буддист
 Аватар для Смертник
IP:
Сообщений: 1,244
украинец
Получено "спасибо": 1,148
Очки репутации: 3,688
Мнения:
Доп. информация
По умолчанию Re: Результаты правления Януковича.

Цитата:
Сообщение от kazanova Посмотреть сообщение
Учи мат часть, знаток. Отсталые мы были всегда...
Так в том то и вся проблема... Мы были отсталые и отстаем все больше... И если ничего не менять то такакими темпами мы скоро будем завидовать Тунису... И проблема то не в простых людях... Проблема в нашей "элите". Посмотри сам любое гражданское обеденение у нас превращаеться в партию... Я не удивлюсь если у нас скоро появиться партия "геев и лесбиянок". А если реально взять все наши партии, у всех прекрасная програма, у всех прекрасные цели и ни у кого нет реальных путей, да что там путей идей как стране выбраться из этой ж..пы.
А по поводу роста цен ) Это еще не рост Вот подниметься до 10-11 грн бензин, вот тогда будет рост цен. На все. Начиная от хлеба, и заканчивая проездом в маршрутках.
Так что выход один. Садиться и думать как нашу "элиту" перебить. И как страну с ж..пы вытягивать.

добавлено через 3 минуты
Цитата:
Сообщение от Залізний Посмотреть сообщение
Ти це бєлорусам та росіянам розкажи. Чи думаєш такі дійсно по 80% їх підтримують?
Ну не знаю як в россіян, а у Білорусів можливо не 80 но відсотків 60-65 реально підтримують "бацьку".
Доречі цакаво на якій сходинці Білорусь у тому рейтингу, де Україна на рівні Ботсвани і Тунісу.
Цитата:
Сообщение от Залізний Посмотреть сообщение
Почнуть коллективізацію?
Не... Почнуть "ахметизацію".

добавлено через 5 минут
Цитата:
Сообщение от Залізний Посмотреть сообщение
Ну хіба, що Бог манну розсипить.
Навіщо? Знаєш є така приказка " Сруть на голову і говорять що то є манна небесна". От так і у нас
Оффтоп:
Є!
___________
Готуйте браття намети, в них складем до часу кулемети...
Я настолько опозиционер, что любая опозиция против меня мелкие подхалимы действующим властям!
Смертник вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Вверх
Старый 21.01.2011, 09:40   #269
ГО Зігірь
 Аватар для kazanova
IP:
Сообщений: 16,766
киевлянин
Получено "спасибо": 24,175
Очки репутации: 325,946
Мнения: 3323
Доп. информация
По умолчанию Re: Результаты правления Януковича.

Цитата:
Сообщение от Залізний Посмотреть сообщение
Чи думаєш такі дійсно по 80% їх підтримують?
Абсолютно уверен. Причем до хрипа готов это доказывать! Есть много знакомых Россиян, которые это не раз подтверждали.
Цитата:
Сообщение от Залізний Посмотреть сообщение
Тому що фактично за всіма показниками ми скотились до низу. І головне по економічним.
Ну это по крайней мере не за год делается, а за 5ти летку. И это было прогнозировано, я писал что бужет ЖП еще года 4 назад, когда предприятия стали из-за "грамотного" пересмотра цен на газ.)))
Цитата:
Сообщение от Залізний Посмотреть сообщение
Це такий шанс як на початку 30-х?? Почнуть коллективізацію?
Нет, это шанс для нашего села, начать жить, а не выживать. Сам смотрю в сторону аграрного сектора, мож чего посеять!? )))
___________
Помогаем АТО
kazanova вне форума  

Вверх
Старый 21.01.2011, 09:45   #270
фашиствующій молодчік
 Аватар для Залізний
IP:
Сообщений: 6,992
украинец
Получено "спасибо": 7,184
Очки репутации: 24,027
Мнения: 3993
Доп. информация
По умолчанию Re: Результаты правления Януковича.

Цитата:
Сообщение от kazanova Посмотреть сообщение
А чего ж Вы с 2004го не взяли поривнювать? )))
Ми в цій темі "Результаты правления Януковича." обговорюємо. Хоча навіть якщо порівнювати з роками правління "памаранчєвіх" наша економіка опустилась в низ.. це для тебе хіба новина?

Цитата:
Сообщение от kazanova Посмотреть сообщение
Лучше наверное заблокированные трибуны и тотальный бардак? ))) Пьяные министры позорящие страну?
А що змінилось?? Хіба що требуни не блокують а нормальні такі махачі влаштовують. Ну і ківалова пригадай з бл..мі недавно.
___________
Виявив сьогодні у своєму телефоні ознаки екстремізму. У ньому є функція «зміна режиму»
Залізний вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Вверх
Старый 21.01.2011, 09:45   #271
Злобный монах Буддист
 Аватар для Смертник
IP:
Сообщений: 1,244
украинец
Получено "спасибо": 1,148
Очки репутации: 3,688
Мнения:
Доп. информация
По умолчанию Re: Результаты правления Януковича.

Цитата:
Сообщение от kazanova Посмотреть сообщение
Сам смотрю в сторону аграрного сектора, мож чего посеять!? )))
Казанова... Как человек который знаком с "феноменом украинского фермерства" у нас поговорка "что посеешь то пожнешь" не катит у нас другие реалии жизни а конкретно "что посеешь хрен пожнешь". Если ты еще не понял то украинское село специально уничтожают... Чтоб когда снимут мораторий на продажу земли, люди ее за копейки отдавали. Так что если у тебя нет "папы" депутата ВР, то даже не суйся...
___________
Готуйте браття намети, в них складем до часу кулемети...
Я настолько опозиционер, что любая опозиция против меня мелкие подхалимы действующим властям!
Смертник вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 3 (показать список)
Вверх
Старый 21.01.2011, 09:46   #272
Заблокирован
 Аватар для nsk
IP:
Сообщений: 18,004
иностранец
Получено "спасибо": 19,116
Очки репутации: 134,584
Мнения: -1691
Доп. информация
По умолчанию Re: Результаты правления Януковича.

Цитата:
Сообщение от Муроками Посмотреть сообщение
Напевно
хорошее слово - "могабыть, могабыть, могабыть, могабыть" А. Райкин

добавлено через 1 минуту
Цитата:
Сообщение от Залізний Посмотреть сообщение
Хоча навіть якщо порівнювати з роками правління "памаранчєвіх" наша економіка опустилась в низ.. це для тебе хіба новина?
видимо виноваты те котрый этот "низ" приняли по результатам выборов от Ющенка и Тимошенчихи?

добавлено через 5 минут
Цитата:
Сообщение от Смертник Посмотреть сообщение
Если ты еще не понял то украинское село специально уничтожают
ограничения в торговле фермерских хозяйств началось только при Ющенке ... одного уже сменили (Ющенка) осталось поменять законодательство
nsk вне форума  

Вверх
Старый 21.01.2011, 09:51   #273
Злобный монах Буддист
 Аватар для Смертник
IP:
Сообщений: 1,244
украинец
Получено "спасибо": 1,148
Очки репутации: 3,688
Мнения:
Доп. информация
По умолчанию Re: Результаты правления Януковича.

Цитата:
Сообщение от nsk Посмотреть сообщение
хорошее слово - "могабыть, могабыть, могабыть, могабыть" А. Райкин
Опаньки! Пацанчег ты с какого района? ( ну так ща модно в "владних колах" базарить). Слушай, а скажи мне как это Россия оказалась еще ниже украины на 118 месте?
Цитата:
Составители рейтинга считают, что экономическая ситуация в нашей стране за последний год значительно ухудшилась. Проанализировав уровень процентных ставок, инфляцию, темпы роста ВВП, ВВП на душу населения, авторы исследования признали нашу экономику одной из самых худших в мире. По экономическому критерию Украина попала в тройку худших стран. Позади нас только Зимбабве и Сомали
А я Вам еще год назад говорил что Азаров экономист хреновый...
Зато какие сказки он росказывает о росте нашего ВВП (надо найти где он говорил что у нас рост ВВП один из самых быстрых в мире)
___________
Готуйте браття намети, в них складем до часу кулемети...
Я настолько опозиционер, что любая опозиция против меня мелкие подхалимы действующим властям!
Смертник вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Вверх
Старый 21.01.2011, 09:51   #274
ГО Зігірь
 Аватар для kazanova
IP:
Сообщений: 16,766
киевлянин
Получено "спасибо": 24,175
Очки репутации: 325,946
Мнения: 3323
Доп. информация
По умолчанию Re: Результаты правления Януковича.

Цитата:
Сообщение от Залізний Посмотреть сообщение
Хоча навіть якщо порівнювати з роками правління "памаранчєвіх" наша економіка опустилась в низ.. це для тебе хіба новина?
Нет, но это снежный ком, который начал катится намного раньше Азаровского правительства. Не скажу что они делают все правильно, но и противного пока не скажу. РАНО!
Цитата:
Сообщение от Залізний Посмотреть сообщение
А що змінилось?? Хіба що требуни не блокують а нормальні такі махачі влаштовують. Ну і ківалова пригадай з бл..мі недавно.
Ну Кивалов далеко не министр МВД страны.)))
А махачи как раз против блокировки, давно пора этот бардак было прекратить.
Цитата:
Сообщение от Смертник Посмотреть сообщение
Казанова... Как человек который знаком с "феноменом украинского фермерства" у нас поговорка "что посеешь то пожнешь" не катит у нас другие реалии жизни а конкретно "что посеешь хрен пожнешь". Если ты еще не понял то украинское село специально уничтожают... Чтоб когда снимут мораторий на продажу земли, люди ее за копейки отдавали. Так что если у тебя нет "папы" депутата ВР, то даже не суйся...
Может ты и прав, посмотрим...
___________
Помогаем АТО
kazanova вне форума  

Вверх
Старый 21.01.2011, 09:53   #275
Злобный монах Буддист
 Аватар для Смертник
IP:
Сообщений: 1,244
украинец
Получено "спасибо": 1,148
Очки репутации: 3,688
Мнения:
Доп. информация
По умолчанию Re: Результаты правления Януковича.

Цитата:
Сообщение от nsk Посмотреть сообщение
ограничения в торговле фермерских хозяйств началось только при Ющенке
??? ЧЕ ЧЕ? Развал села начался практически с началом независимости. А "реформатор" Азаров его до...бет весной.
___________
Готуйте браття намети, в них складем до часу кулемети...
Я настолько опозиционер, что любая опозиция против меня мелкие подхалимы действующим властям!
Смертник вне форума  

Вверх
Старый 21.01.2011, 09:53   #276
фашиствующій молодчік
 Аватар для Залізний
IP:
Сообщений: 6,992
украинец
Получено "спасибо": 7,184
Очки репутации: 24,027
Мнения: 3993
Доп. информация
По умолчанию Re: Результаты правления Януковича.

Цитата:
Сообщение от kazanova Посмотреть сообщение
Есть много знакомых Россиян, которые это не раз подтверждали.
Не змушуй мене думати щє гірше про росіян. Мене так довго переконували, що то не так.

Цитата:
Сообщение от kazanova Посмотреть сообщение
И это было прогнозировано, я писал что бужет ЖП еще года 4 назад, когда предприятия стали из-за "грамотного" пересмотра цен на газ.))) Цитата:
На пальцях якщо.. розкажи які дії влади спрямовані не покращєння ситуації. Тільки не починай про "усілєніє вєртікалі власті".

Цитата:
Сообщение от kazanova Посмотреть сообщение
Нет, это шанс для нашего села, начать жить, а не выживать. Сам смотрю в сторону аграрного сектора, мож чего посеять!? )))
Посій) може пішки ходити більше почнеш) У нас недають і не дадуть заробити фермеру. Ти вкурсі скільки прибуток має фермер, що зерно посадив.. доглянув та зібрав і який має зернотрейдер?!
___________
Виявив сьогодні у своєму телефоні ознаки екстремізму. У ньому є функція «зміна режиму»
Залізний вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Вверх
Старый 21.01.2011, 09:56   #277
Заблокирован
 Аватар для nsk
IP:
Сообщений: 18,004
иностранец
Получено "спасибо": 19,116
Очки репутации: 134,584
Мнения: -1691
Доп. информация
По умолчанию Re: Результаты правления Януковича.

Цитата:
Сообщение от kazanova Посмотреть сообщение
Сам смотрю в сторону аграрного сектора, мож чего посеять!? )))
не вздумай - такая хрень получится ... ИМХО хи-хи
nsk вне форума  

Вверх
Старый 21.01.2011, 09:57   #278
фашиствующій молодчік
 Аватар для Залізний
IP:
Сообщений: 6,992
украинец
Получено "спасибо": 7,184
Очки репутации: 24,027
Мнения: 3993
Доп. информация
По умолчанию Re: Результаты правления Януковича.

Цитата:
Сообщение от kazanova Посмотреть сообщение
Не скажу что они делают все правильно
Що саме вони роблять?
___________
Виявив сьогодні у своєму телефоні ознаки екстремізму. У ньому є функція «зміна режиму»
Залізний вне форума  

Вверх
Старый 21.01.2011, 09:58   #279
ГО Зігірь
 Аватар для kazanova
IP:
Сообщений: 16,766
киевлянин
Получено "спасибо": 24,175
Очки репутации: 325,946
Мнения: 3323
Доп. информация
По умолчанию Re: Результаты правления Януковича.

Цитата:
Сообщение от Залізний Посмотреть сообщение
Не змушуй мене думати щє гірше про росіян. Мене так довго переконували, що то не так.
Да ну, прекращай... Альтернативы там нет.
Цитата:
Сообщение от Залізний Посмотреть сообщение
На пальцях якщо.. розкажи які дії влади спрямовані не покращєння ситуації. Тільки не починай про "усілєніє вєртікалі власті".
Ну чего ж не начиная, как минимум убрали тех, кто мешал. Теперь можно спросить только с ПР, уже не отмажутся что не работал парламент и тп...
Так же реформы, пусть они не совсем корректны и тп, но это хоть какое то шевеление.
___________
Помогаем АТО
kazanova вне форума  

Вверх
Старый 21.01.2011, 09:59   #280
Злобный монах Буддист
 Аватар для Смертник
IP:
Сообщений: 1,244
украинец
Получено "спасибо": 1,148
Очки репутации: 3,688
Мнения:
Доп. информация
По умолчанию Re: Результаты правления Януковича.

Цитата:
Сообщение от kazanova Посмотреть сообщение
Ну Кивалов далеко не министр МВД страны.)))
Знаешь почему Луценко за этот инцидент можно простить? потому что он кричал "Уберите руки сволочи фашисткие" и "мало вам с..кам в 45-ом показали"
___________
Готуйте браття намети, в них складем до часу кулемети...
Я настолько опозиционер, что любая опозиция против меня мелкие подхалимы действующим властям!
Смертник вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Вверх

Закрытая тема


Метки
политика украины, янукович

Опции темы
Опции просмотра Оценка этой теме
Оценка этой теме:

Ваши права в разделе

Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.
Trackbacks are Вкл.
Pingbacks are Вкл.
Refbacks are Выкл.

Похожие темы
Тема Автор Раздел Ответов Последнее сообщение
Результаты правления Януковича Киевский глюк Политика Украины 2700 11.06.2014 21:17
Прогнозы правления Януковича bagdygar Политика Украины 324 04.06.2014 08:07
Результаты правления Януковича Киевский глюк Политика Украины 2502 11.02.2013 21:47
Результаты правления Януковича Киевский глюк Политика Украины 2502 13.08.2012 14:11
Результаты правления Януковича. - 1 Alex LM Политика Украины 2502 14.03.2012 14:28


Часовой пояс GMT +2, время: 03:27.


Работает на vBulletin® Версия форума 3.х.х. Copyright ©2000 - 2009, Jelsoft Enterprises Ltd.

© ForumKiev.com 2007 - 2016