Я люблю Киев

КИЕВСКИЙ ФОРУМ
КУЛЬТУРНОГО ОБЩЕНИЯ
FORUMKIEV.COM

N-728-MI-2
ПОИСК ПО ТЕМАМ:
Вернуться   Форум Киев | ForumKiev.com > Политический форум > Политика Украины (лучшие темы раздела)

До нас приїхав Кирило Гундяєв, хто це?

Закрытая тема
 
Опции темы Рейтинг: Рейтинг темы: голосов - 2, средняя оценка - 3.00. (3.00 из 5.00) голосов - 2 Опции просмотра
Старый 19.07.2010, 08:13   #1
Київська русинка
 Аватар для лесана
IP:
Сообщений: 3,917
киевлянка
Получено "спасибо": 4,519
Очки репутации: 0
Мнения: 3432
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию До нас приїхав Кирило Гундяєв, хто це?Новые знакомства, полезные, интересные дискуссии...
РЕГИСТРИРОВАТЬСЯ СЕЙЧАС
В Україні ніколи не було скучно жити, а нині тим більше. Сюрпризи сиплються на голову як сніг. То когось скидають, то на когось вінки падають, то когось купують, то когось садять, то когось вбивають, то когось пробиває на одкровення, аж вуха завертаються. Ні дня без чогось перченого. Так і звикнути можна, і втомитися, і остаточно притупити в собі пильність. А от якраз останнього допускати не слід. Бо це лише початок. Ще буде і буде… Не натішимось…
На черзі нова фішка. В Україну знову їде Кіріл Гундяєв. Хто не в курсі — це теперішній розрекламований московський Патріарх. Людина м’яко кажучи, не однозначна, яку навіть в Росії сприймають дуже по-різному... Їде, за твердженням представників його ж структур, з пастирським візитом. Можливо, це й правда, бо пастви у нього тут трохи є. Але от «пастирським» візит навряд чи варто називати, адже для того, щоб він таким був, потрібно як мінімум дві речі. По-перше, мусить бути пастир, а його в співробітнику колишнього КДБ Гундяєву важко розгледіти, а, по – друге, не мусить у ньому бути політики. Бо Божа наука і політика – то трохи різні речі, часто взаємозаперечні. А якщо основною метою Кіріла є нині просування концепції «Русского міра», то питання, в який спосіб «пастир» збирається пасти своїх овець, навіть не виникає. Відповідь відома. Як висловився першоієрарх РПЦЗ(А) Митрополит Східно-Американський та Нью-Йоркський Агатангел (Пашковський), комментуючи виступ Кіріла Гундяева під час першого його візиту в Україну, «це голос, прославляючий і сповідуючий Путінську кримінальну систему, а не розп’ятого Христа.»
Чому Кіріл насправді знову їде в Україну? Вже втретє впродовж року. Невже він так піклується проблемами своїх овець, і хоче їх привести в Царство Небесне. Навряд чи. Як стверджують російські джерела, якраз цими питаннями Кіріл не надто переймається. Нині він великий будівничий, зайнятий куди масштабнішою роботою. Він розбудовує свій «Русскій мір». Народам на просторі історичної Русі необхідно усвідомлювати свою загальну цивілізаційну приналежність і розглядати «Русскій мір» як загальний наднаціональний проект. «Русскій мір» мав би організуватись на кшталт Британської співдружності, — навчає Кіріл Гундяєв і відносить до цього поняття всі країни, де російська мова використовується як мова міжнаціонального спілкування, розвивається російська культура та зберігається загальноісторична пам’ять. Що таке загальноісторична пам'ять, думаю, всім зрозуміло, і чим вона пахне також…
Російський «Newsweek» зазначає, що активність Гундяєва все більше насторожує та нервує Кремль. Нервує вона і багатьох людей в самій церкві. Апарат патріарха вже виріс в рази: де раніше трудились декілька референтів –тепер цілі секретаріати і десятки чиновників. Формується єдиний центр прийняття рішень, при якому всі синодальні відділи будуть виконавцями, а не самостійними гравцями. Кіріл будує «церкву всього народу», і підминає її під себе, створюючи навіть конкуренцію центральній російській владі. Кіріл кріпне, і Кремль розуміє, що ситуація розвивається не на його кремлівську користь. З одного боку, і одні, і інші, працюють на одну справу, і сильна церква як найсильніша спецслужба Кремлю потрібна. З іншого – в Кремлі хочуть гарантій лояльності церковних лідерів і мінімум самодіяльності. Але якраз Кіріл цього їм дати не може. Його бізнес має свої інтереси, а кремлівський – свої.
Розбудова «Русского міра», попри грандіозність проекту і підтримку його державою, поки буксує. Не сприяють цьому ані фінансування всіх можливих шарашкиних контор, які ростуть, мов гриби після дощу, у всіх потенційних його осколках як то в Білорусії, Молдові і Україні, ані навіть заманливі пропозиції Кремля для співвітчизників оформлені в закон «О государственной политике Российской Федерации в отношении соотечественников за рубежом»«. І причин цьому багато. В постаті самого Кіріла також. «Когда Его Святейшество выходит к тысячам людей, стоящих под жгучим июльским солнцем на улицах в столице, а еще миллионы ждут перед телевизорами, и с болью в голосе начинает говорить об угрозе «безудержного потребления», а затем эти же люди видят на его руке часы за три десятка тысяч евро, доверие к духовному лицу это отнюдь не укрепляет. Нужно признать, если бы даже Патриарх Кирилл, никогда и словом не оговорился об угрозе этого самого «безудержного потребления», то и в этом случае недешевые часы легендарной швейцарской фирмы, мягко говоря, плохо вяжутся с образом пастыря человеческих душ».
Кирилу все ніяк не вдається позбутися свого гламурного іміджу успішного бізнесмена-політика. Він настільки марить «успіхом», і так сильно хоче буде ефектним за мірками цього світу, що всі намагання зліпити з нього «істинного Патріарха Святої Русі» занадто сильно скидаються на фарс.
У всій цій катавасії розбудовувати справжній «мір» не просто. Та й на кого опертися? На нестрижених, неголених і давно немитих вірних з божевільним блиском в очах, що ходять хресними ходами, і готові розбити іконою святого царя Ніколая голову кожному, хто думає не так, як вони? Чи на соратників по роботі в спецслужбах, які і в Бога ніколи особливо не вірили й вірити не збираються? Чи, може, на друзів президентів – олігархів та бізнесменів, які не рідко виступають конкурентами в великій справі накопичення капіталу? Навряд чи… Хто-хто, а Кіріл як старий битий вовк добре розуміє, що для всякого великого звершення потрібен міцний фундамент. І не простий, а з надійною легендою. Бажано, не виколупаною з носа, а добре обґрунтованою. Така легенда, звісно, є. Ім’я їй – «спільна колиска братніх слов’янських народів Київська Русь». Адепти московської імперії століттями розробляли її, формували і підтасовували. Тож тепер лише треба вийняти її запилену з загашника, добре обтерти, позолотити і запустити в роботу. Але щоби все пішло як по маслу, залишилось віднайти фундамент. І віднайти його простіше простого.
В березні місяці на своєму останньому засіданні синоду УПЦ МП попросив Президента України Віктора Януковича повернути йому Софійський собор у Києві. «Свята Софія – це кафедральний собор Київських митрополитів, проте зараз у нас немає можливості там молитися», – відзначив тоді прес-секретар Митрополита Владимира протоєрей Георгій Коваленко.
Хто б сумнівався, що московському патріархату Софійський собор потрібен тільки для того, щоб молитися. І більше ні для чого…
А для чого ще? Для фундаменту. Фундаменту «Русского міру». Справа в тому, що Софія далеко не звичайний собор. Софія – це символ могутності української князівської держави. Це один з найдавніших храмів України-Русі, побудований в XI столітті святим Володимиром. Храм, який впродовж століть відігравав роль головного храму країни. Тут коронували князів, тут приймали найшановніших послів, і укладали найважливіші державні договори. Це символ української сили та могутності. Отримавши Софію в свої лапи, московська церква, а, значить, і московська держава отримає повну легалізацію своїх претензій на Україну, а також підтвердження своїх маразматичних теорій про «спільну колиску», «третій Рим», і, звісно, «Русскій мір».
Навіть Президент Кучма, хоч який він був далекий від релігії, розумів цю справу і не дозволив навіть вести дискусію про те, щоб передавати собор у користування будь-якій з конфесій. Софія не тільки релігійний символ. Це символ української держави як такої. Окрім того, це ще й безцінний культурний і національний пам’ятник, який не можна ані на хвилину залишати без відповідного догляду та опіки. Реагуючи на прохання УПЦ МП, директор національного заповідника «Софія Київська» Неля Куковальська сказала, що прохання Церкви не може бути виконане. «Повертати Церкві Софію і подібні до неї цінності не можна. Вона належить всьому світу, оскільки це унікальний культурний пам'ятник, що втратив в очах суспільства своє первинне значення». Церква не зможе підтримувати Софію в належному стані. Зараз, за її словами, у музеї-заповіднику працюють «наукові інститути і величезна кількість фахівців з реставрації та експлуатації пам'яток».
За даними одного з видань, на ім’я Президента та прем’єр-міністра за підписом митрополита УПЦ МП Владимира вже направлені листи такого змісту: «900 лет из своей тысячелетней истории (1000 лет со дня основания будет отмечаться в следующем году) собор был молитвенным домом. Кроме того, в конце июля Киев должен посетить патриарх Кирилл. Просим вернуть обитель верующим и разрешить проводить ежедневные (!) службы.»
Особливо цінне у цьому проханні слово «вєрнуть». Так начебто УПЦ МП мала якийсь стосунок до будівництва Софії, і коли-небудь в ній правила служби. Якщо користуватися терміном «вернуть», то більше прав на Собор мають якраз інші релігійні конфесії. Наприклад, УАПЦ яка правила у ньому в часи революції минулого століття аж до своєї ліквідації в 30-ті роки, чи УГКЦ, яка правила тут в сімнадцятому столітті. А от УАПЦ МП якраз тут ніколи не стояло. Бо, по-перше, її на той час не існувало, а, по-друге навіть її спорідненість з РПЦ теперішнього пошиву не дає жодного права претендувати на Софійський собор. Адже не секрет, що теперішня російська церква немає ніякого стосунку до дореволюційної російської церкви, знищеної більшовиками разом з її патріархом Тихоном. Теперішня російська церква була створена з наказу Сталіна і зусиллями НКВД в часи війни, а тому не може вважатись спадкоємницею старої церкви.
Окрім того, є інший делікатний нюанс. Згідно з багатьма опитуваннями, половина православних українців, визнає себе вірними УПЦ-КП, яка посідає тим самим перше місце серед українських церков за чисельністю віруючих. Те, що в УПЦ МП більше зареєстрованих громад і більше приходів, ще ні про що не говорить. Більшість з них існують досить формально, де на Служби ходить троє калік, і то тільки тому, що їх потім нагодують безкоштовним обідом. Я особисто бачив це в одній з Чернігівських церков.
Звісно, УПЦ КП відразу висловило свій протест проти прохання УПЦ МП, і заявила що також претендує на проведення відправ, і може погодитись, щоб вони відбувались почергово. Втім, знаючи, як це буває на практиці, можна припустити, що насправді кіна не буде. По-перше, МП ніколи не погодиться на те, щоб молитись з «розкольником», як вони називають Патріарха Філарета, а, по-друге, їм храм не потрібен ні для яких служб. Храм потрібен для Кіріла і «Русского міру», і присутність у ньому Філарета така ж не бажана, як і його існування взагалі.
Як поступить в цій ситуації українська влада, важко спрогнозувати. З одного боку, все здається ясно, і, зважаючи на статус УПЦ МП як офіційної президентської церкви, і любов Януковича до Кирила, доля Софії вирішена. З іншого боку, не все так просто. Передача собору надто пікантний момент, ще не відомо, як його сприйме суспільство. В Україні досить складна міжконфесійна та міжнаціональна ситуація. І те, що українці можуть проковтнути багато, ще зовсім не означає, що вони проковтнуть і це. Помаранчева революція також починалась з банальної дурниці – фальсифікації виборів. І це при тому, що вибори фальсифікували, фальсифікують, і будуть фальсифікувати. Так і тут. Суспільство дуже боляче сприймає такі речі, а тому Януковичу є над чим подумати. Існує також щит ЮНЕСКО. Навряд чи та організація позитивно сприйме такі новини. Вплинути може вона особливо й не вплине, але смороду Януковичу влаштує достатньо.
Зважаючи на те, що Кіріл вже з 20 липня з’явиться в Україні, часу на обдумування залишилось мало. Яким буде рішення, ми вже дуже скоро дізнаємось. Нині «Русскій мір» тільки нахабно стукає в наші двері, і, зневажливо вимагає їх відчинити. Завтра ж він може залізти в нашу хату своїми брудними валянками, і взявши нас за шкірку, викинути геть як це бувало вже не раз.
Все залежить не тільки від української влади. Навіть зовсім не від неї. Все залежить від нас з вами. Передача найбільшої святині України зайдам і довголітнім окупантам буде не лише плювком в лице всьому українському народу, «мертвим живим і ненародженим», а найсильніша духовна наша поразка. Допустити її ми просто не маємо права. Цього не простить ні Бог, ні наші предки, ні наші нащадки…
Ромко Малко
лесана вне форума  

Вверх
Старый 19.07.2010, 08:37   #2
...Я не люблю...
 Аватар для Полковник
IP:
Сообщений: 7,183
украинец
Получено "спасибо": 11,084
Очки репутации: 17,989
Мнения: -241
Доп. информация
По умолчанию Re: До нас приїхав Кирило Гундяєв, хто це?

Не буду комментировать старттопик, выскажу свои личные наблюдения. Патриарха Кирила знаю давно, не лично конечно, но видел и по ТВ и на яву. Знаю еще со времени, когда он был Митрополитом Калининградским и Смоленским. Это очень просвященный как в мирских, так и в религиозных науках, очень хороший оратор, речь поставлена настолько красиво и убедительно, что порой заслушиваешься. Аргументация его мысли настолько убедительна, что веришь уже с первых его слов. Кто хочет убедиться в моих словах, послушайте его без предвзятости той, которая имеется в старттопике. Думаю это счастье послушать на яву его проповедь и не важно верующий вы или совсем наоборот. Думаю народу Украины, где он будет здорово повезло.
___________
Все болезни от нервов и только гонорея и сифилис от удовольствия.
Украина, Россия, Беларусь это и есть Святая Русь!
Полковник вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Вверх
Старый 19.07.2010, 08:53   #3
Київська русинка
 Аватар для лесана
IP:
Сообщений: 3,917
киевлянка
Получено "спасибо": 4,519
Очки репутации: 0
Мнения: 3432
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию Re: До нас приїхав Кирило Гундяєв, хто це?

Цитата:
Сообщение от Полковник Посмотреть сообщение
Не буду комментировать старттопик, выскажу свои личные наблюдения. Патриарха Кирила знаю давно, не лично конечно, но видел и по ТВ и на яву. Знаю еще со времени, когда он был Митрополитом Калининградским и Смоленским. Это очень просвященный как в мирских, так и в религиозных науках, очень хороший оратор, речь поставлена настолько красиво и убедительно, что порой заслушиваешься. Аргументация его мысли настолько убедительна, что веришь уже с первых его слов. Кто хочет убедиться в моих словах, послушайте его без предвзятости той, которая имеется в старттопике. Думаю это счастье послушать на яву его проповедь и не важно верующий вы или совсем наоборот. Думаю народу Украины, где он будет здорово повезло.
Але якою мовою правиться в церкві? Невже російською? Чи незрозумілою для вас церковнослов'янською? Ось ще стаття на цю тему, де Кирило Гундяєв виступає за церковнослов'янський варіант:
У вихованні моралі людини важливу роль відіграє Церква. На жаль, в багатьох храмах Служба Божа відправляється на мало зрозумілій або зовсім незрозумілій церковно-слов'янській мові, що представляє собою "язык славян солунского края, т. е. один из македонских говоров древне-болгарского языка".
Це мова, якою володіли брати Кирило та Мефодій, і на яку перекладали з грецької мови церковні книги. Брати звернулися за дозволом до Папи Римського. Спочатку були певні труднощі. Св. Кирило помер у Римі. В подальшому справа була залагоджена. Папа Римський благословив розповсюдження цієї мови, що дістала назву "церковно-слов'янська", серед слов'ян. Ця мова була певною мірою зрозуміла нашим предкам тому, що походила від загального слов'янського кореня. Крім того в царській Росії ця мова викладалася в школах. З часом, з розвитком української мови, вона все більше ставала незрозумілою. Це питання ставилося ще в Росії, так, святитель Феофан Затворник казав про необхідність перекладу богослужбових книг на зрозумілу мову, тому що "большая часть песнопений совсем непонятна". В поставнові Священного Собору Російської Православної Церкви 1917-1918 р. р. визнано можливим використання російської мови в богослужінні. Русифікацію (заміну незрозумілих слів на російські) рекомендував (в 1905 році) владика Тихон - майбутній Патріарх Російський, Митрополит Микола Ярушевич, перша особа в Російській Православній Церкві після Патріарха Олексія І, будучи екзархом України писав: "Святое по существу дело - перевод богослужебных книг с славянского языка на украинский и введение их в богослужебную практику с целью приблизить богослужение к пониманию рядового украинца". В наш час йде дискусія в російській Церкві стосовно переходу богослужіння на російську мову, яку підтримують такі визначні ієрархи як митрополит Антоній Блум, професор Санкт-Петербурзької духовної академії архієпископ Михайло Мудюгін, який вважає "служение на славянском языке антиканоничным, ибо храм есть дом сознательной молитвы, а не этнографический музей". Священик А. Борисов пише, що є тексти церковно-слов'янською мовою, які читаються під час служби Божої, зовсім незрозумілі не тільки священикам, а й філологам і тому проводиться заміна їх в літературі на російську мову "при молчаливом согласии епископов". В той же час, "Евангелия читают по-русски или с сильной русификацией в десятках, если не в сотнях храмов по всей Росии". Коли священик Георгій Кочетков в церкві "Успіння Пресвятої Богородиці" (м. Москва) почав правити службу Божу російською мовою, прийшли козаки з нагайками. "Сегодня российские православные христиане практически лишены неотъемлемого права молиться на своем родном русском языке".
Щодо переходу на рідну мову в храмах порушувалось питання в Росії ієрархами, які мають крім духовної освіти і цивільну (митрополит Микола Ярушевич, митрополит Антоній Блум, архієпископ Михайло Мудюгін), це стосується і священиків (Г. Кочетков та ін.). Думаю, що це не випадково. Ця категорія священнослужителів має погляд на релігію не тільки з духовного, а і з цивільного боку. Це певною мірою секулярний підхід. Церква як база, основа моралі, є певною мірою консервативною структурою, але вона має рахуватися з певними змінами, що відбуваються в суспільстві в процесі його розвитку для того, щоб мати вагомий імідж, не порушуючи своїх канонів. Адже зміни, які проходять в Церкві внаслідок розвитку суспільства, стосуються, в основному, обрядового, побутового боку релігії. Консервативна частина суспільства, в тому числі духовенство, тримається за цей зовнішній бік релігіїї, що шкодить авторитету Церкви, віддаляє від неї людей, особливо молодь. До того треба додати, що "в русском обществе установилось подозрительное и надменное отношение к участию разума и научного знания в вопросах веры" - вказував Ключевский В. О.
Щодо імперських замашок Російської Православної Церкви, то ще відомий історик професор Московського університету та духовної академії Ключевский В. О. писав, що "признав саму себя вселенскою церковью... укрепилась мысль, что русская поместная церковь обладает всей полнотой христианского вселенского сознания... что Москва - третий и последний Рим... В сослужении с приезжим греческим архиереем, даже патриархом, следя зорко за каждым его движением, "наши власти" тут же с великодушным снисхождением указывали ему на допускаемые им в частностях отступления от принятого в Москве богослужебного чина... Но по нашему вероучению, хранительница христианской истины есть не какая-либо поместная, а вселенская церковь". Одним з таких факторів є питання мови як в Російській, так і в Українській Православній Церкві Московського Патріархату.
З цього приводу було звернення до Патріарха Олексія ІІ, яке підписали професори, доценти Санкт-Петербурзької духовної академії, декан філософсько-богословського факультету Російського православного університету (Москва), головний редактор радіостанції "Софія", Відділ релігійної освіти і катехизації Московського Патріархату, велика група російських священиків. А перша особа в Російській Церкві після Патріарха Олексія ІІ митрополит Смоленський Кирило (Гундяєв) заявляє, що не можна служити російською або якоюсь іншою мовою. Виникає питання, чому такий поворот на 180° стосовно мови в церкві від Патріарха Олексія І до Патріарха Олексія ІІ. Якщо дозволити перехід на російську мову в Росії, то має перейти на українську і Українська Православна Церква Московського Патріархату. А це означає віддалення надій імперських сил Росії та їх прибічників в Україні на підкорення нашої держави Росією. І тому так інтенсивно протистоїть московська Церква в Україні українській мові.
Молдавани, румуни моляться в храмах своєю рідною мовою. Зайдіть до Святодухівського собору, що по вул. О. Кобилянської в м. Чернівці. Література там вся (за винятком книжки Закону Божого) - російською мовою і її багато, в той час, коли перекласти книжки укра-їнською мовою, видати їх - зараз не проблема. Служба Божа ведеться на одному з зрусифікованих діалектів староболгарської мови, про незрозумілість багатьох текстів якої пишуть навіть російські фахівці, зате чітко виголошується молитва за Російського Патріарха Олексія ІІ (Єдина проповідь українською мовою). І це в храмі, який освячено на честь Святого Духа, Який зійшов на апостолів, щоб вони володіли різними мовами для розповсюдження християнства на зрозумілій людям мові. Про це писав і апостол Павло. А найзрозумілішою мовою є рідна.
Стоять наші українці в цій церкві мало розуміючи, або зовсім не розуміючи, що там читають, чи співають; наперекір Біблії, Слову Божому, не бажають зрозумілої рідної мови. Це свого роду виклик Творцеві. За це Він не буде карати. А просто не буде допомагати, направляти нас - це ваші проблеми. Тому нічого скаржитися на негаразди життя, самі українці цього бажають.
Нам ще закидають, що українська мова неблагодатна. І це ми чуємо від українців. Виходить, що всі інші мови благодатні - люди моляться своєю мовою. Як треба зневажати свою мову, щоб таке казати. А ми дивуємось, що її не визнавали Бєлінський, Горький. Люди ще якої нації можуть таке казати на свою мову? Правда, тут нам кажуть - ми маємо святу мову - церковно-слов'янську. Цей діалект староболгарської мови благословив на розповсюдження її серед слов'ян не православний Патріарх, а Папа Римський, маючи певні політичні плани. Як на те пішло - пізніше він благословив і українську мову - греко-католики служать українською мовою. А що, румуни, молдавани, грузини просили у Папи Римського чи у когось іншого дозволу? Сказано в Святому Письмі - і виконують. Яка сильна антиукраїнська пропаґанда ведеться в Українській Православній Церкві (УПЦ) Московського Патрархату! І наші люди піддаються їй. Приїздив православний американець і служба Божа провадилась церковно-слов'янською, молдавською та англійською мовами. Тільки не українською! І це на Буковині. У деяких церквах священики Московського Патріархату, щоб показати, що вони не Московська Церква, правлять службу Божу з українською вимовою церковно-слов'янських текстів (які таки лишаються незрозумілими).
Ще Тарас Шевченко, намагаючись наблизити богослужіння до розуміння пересічного українця, домовлявся в Олександро-Невській Лаврі (Санкт-Петербург) про видання перекладених ним частин Біблії україн-ською мовою. Над його домовиною в церкві читали саме ним перекладені українською мовою псалми.
На Східній Україні в церквах і Київського Патріархату використовується церковно-слов'янська мова (поряд з українською), тому що є люди, особливо старшого віку, які звикли до цієї мови.
Що стосується росіян, то в Україні мають бути російські церкви, парафії, як в інших країнах. Як українські парафії в складі Румунської Православної Церкви, які об'єд-нані в українські деканати, де служба Божа правиться українською мовою, де Митрополит Чернівецький і Буковинський Данило УПЦ Київського Патріархату неодноразово служив з румунським духовенством, в тому числі з їх Митрополитом освячував храм. А то виходить, що в Україні юридично немає російських храмів. Це все УПЦ. В той же час росіяни не скаржаться, не домагаються мати свої рідні російські храми. Чому? А тому що тоді в українських церквах УПЦ має бути українська мова, а так це є гальмом в розвитку української мови не тільки в церкві, а і в державі, і надія, що поступово вони стануть фактично російськими церквами, як це робиться на Східній Україні, враховуючи негласну русифікацію богослужбової літератури, виховання дітей в недільних школах і т. ін... Це п'ята колона в Українській Державі.


Полковнику, ви розумієте церковнослов'янську службу? Для чого так лукавити, чи ви атеїст?
лесана вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Сказавших "Фууу!": 1 (показать список)
Вверх
Старый 19.07.2010, 10:01   #4
...Я не люблю...
 Аватар для Полковник
IP:
Сообщений: 7,183
украинец
Получено "спасибо": 11,084
Очки репутации: 17,989
Мнения: -241
Доп. информация
По умолчанию Re: До нас приїхав Кирило Гундяєв, хто це?

Цитата:
Сообщение от лесана Посмотреть сообщение
Полковнику, ви розумієте церковнослов'янську службу? Для чого так лукавити, чи ви атеїст?
Лесана, если я во что-то не верю, это еще не значит, что я отрицаю саму возможность существования того, во что не верю. Скажу проще, я не религиозный человек, но я и не ортодокс в этом смысле. Я с интересом отношусь к православию, бывая в Питере обязательно хожу в Александра Невского Лавру, именно там мне почему-то становиться лучше и чище на душе. Я крещеный, и крестился уже в сознательном возрасте. Вот так могу ответить на Ваш вопрос. Да о церковно славянской службе. Это важно? Главное, что я слушаю с великим интересом. И лукавить мне абсолютно не зачем.
___________
Все болезни от нервов и только гонорея и сифилис от удовольствия.
Украина, Россия, Беларусь это и есть Святая Русь!
Полковник вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 4 (показать список)
Вверх
Старый 19.07.2010, 13:45   #5
Київська русинка
 Аватар для лесана
IP:
Сообщений: 3,917
киевлянка
Получено "спасибо": 4,519
Очки репутации: 0
Мнения: 3432
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию Re: До нас приїхав Кирило Гундяєв, хто це?

Цитата:
Сообщение от Полковник Посмотреть сообщение
Лесана, если я во что-то не верю, это еще не значит, что я отрицаю саму возможность существования того, во что не верю. Скажу проще, я не религиозный человек, но я и не ортодокс в этом смысле. Я с интересом отношусь к православию, бывая в Питере обязательно хожу в Александра Невского Лавру, именно там мне почему-то становиться лучше и чище на душе. Я крещеный, и крестился уже в сознательном возрасте. Вот так могу ответить на Ваш вопрос. Да о церковно славянской службе. Это важно? Главное, что я слушаю с великим интересом. И лукавить мне абсолютно не зачем.
Полковнику, де ж ви щирі, ось в першому пості пишете:
Цитата:
Это очень просвященный как в мирских, так и в религиозных науках, очень хороший оратор, речь поставлена настолько красиво и убедительно, что порой заслушиваешься. Аргументация его мысли настолько убедительна, что веришь уже с первых его слов. Кто хочет убедиться в моих словах, послушайте его без предвзятости той, которая имеется в старттопике. Думаю это счастье послушать на яву его проповедь и не важно верующий вы или совсем наоборот. Думаю народу Украины, где он будет здорово повезло.
А в наступному пості, що ви служби не зрозуміли:
Цитата:
Да о церковно славянской службе. Это важно? Главное, что я слушаю с великим интересом. И лукавить мне абсолютно не зачем.
Розберіться нарешті! І це "щастя" КГБіста Гундяєва залишіть собі!
лесана вне форума  

Сказавших "Фууу!": 2 (показать список)
Вверх
Старый 19.07.2010, 14:35   #6
...Я не люблю...
 Аватар для Полковник
IP:
Сообщений: 7,183
украинец
Получено "спасибо": 11,084
Очки репутации: 17,989
Мнения: -241
Доп. информация
По умолчанию Re: До нас приїхав Кирило Гундяєв, хто це?

Цитата:
Сообщение от лесана Посмотреть сообщение
Розберіться нарешті! І це "щастя" КГБіста Гундяєва залишіть собі!
Извините, словоблудие не комментирую. А причастность или не причастность к КГБ лично для меня еще не показатель достоинств или недостатков человека. Я очень рад, что Патриарх посетит свою религиозную паству в Украине, и не стоит исходить на желчь, ведь все равно не поможет, а только навредит здоровью.
___________
Все болезни от нервов и только гонорея и сифилис от удовольствия.
Украина, Россия, Беларусь это и есть Святая Русь!
Полковник вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 4 (показать список)
Вверх
Старый 19.07.2010, 17:15   #7
Київська русинка
 Аватар для лесана
IP:
Сообщений: 3,917
киевлянка
Получено "спасибо": 4,519
Очки репутации: 0
Мнения: 3432
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию Re: До нас приїхав Кирило Гундяєв, хто це?

Цитата:
Сообщение от Полковник Посмотреть сообщение
Извините, словоблудие не комментирую. А причастность или не причастность к КГБ лично для меня еще не показатель достоинств или недостатков человека. Я очень рад, что Патриарх посетит свою религиозную паству в Украине, и не стоит исходить на желчь, ведь все равно не поможет, а только навредит здоровью.
Не турбуйтесь за моє здоров'я! Краще потурбуйтесь про свою душу, бо маючи брехливого пастора ви не здобудете істини в Бозі. "Бо скажи мені хто твій отець і кому ти служиш, якщо брехнею спокушаєш невинні душі". Ваш прислужник диявола Гундяєв більше турбується за розкіш, як за благополуччя віруючих:
Патріарх Кирил носить годинник за 30 тисяч євро (фото)

добавлено через 47 секунд


добавлено через 3 минуты
То хіба пристало служителю божому так турбуватись за свій вигляд?
Ось сербський патріарх, недавно спочилий в Бозі -скромний служитель Бога:
лесана вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Сказавших "Фууу!": 1 (показать список)
Вверх
Старый 19.07.2010, 17:30   #8
Straygirl
 Аватар для Wilania
IP:
Сообщений: 4,304
украинка
Получено "спасибо": 5,848
Очки репутации: 8,879
Мнения: 444
Доп. информация
По умолчанию Re: До нас приїхав Кирило Гундяєв, хто це?

Лесан, а к Филарету Вы как относитесь?

добавлено через 2 минуты
Цитата:
Сообщение от лесана Посмотреть сообщение
Патріарх Кирил носить годинник за 30 тисяч євро (фото)
Балакали..балакали...сіли та заплакали...
Уже тысячу раз было сказано..что часы подарили кальвинисты..или чет в таком плане..нет же....опять одно и тоже...
Wilania вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Вверх
Старый 19.07.2010, 17:35   #9
Київська русинка
 Аватар для лесана
IP:
Сообщений: 3,917
киевлянка
Получено "спасибо": 4,519
Очки репутации: 0
Мнения: 3432
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию Re: До нас приїхав Кирило Гундяєв, хто це?

А як я можу відноситись до патріарха всієї України? З повагою, звичайно. Про таких як він писав

Т. Шевченко: " Ми просто йшли, не маючи зерна неправди за собою"
Народився 23 січня 1929 р. в с. Благодатному Амвросіївського района, Донецької обл.
Освіта
Благодатнівська СШ (закінчив у 1946 р.);
Одеська духовна семінарія (1946-48 рр., був прийнятий відразу до 3 класу);
Московська духовна академія (1948-1952 рр.).
Кандидат богослов’я (1952 р.). Тема дисертації: "Вчення про відкуплення святих отців ІV ст. – Афанасія Великого, Василія Великого і Григорія Боголова".
З 1970 р. – почесний член Московської духовної академії, а з 1973 – Ленінградської.
З 14 жовтня 1979 р. – почесний доктор богослов’я "Гоноріс кауза" Будапештської реформатської духовної академії.
З 20 травня 1980 р. – почесний доктор богослов’я "Гоноріс кауза" Пряшівського богословського факультету.
З 14 червня 1984 р. – богословський факультет Яна Гуса присвоїв звання доктора богослов’я.
Церковна кар’єра
1 січня 1950 р. прийняв чернечий постриг з ім’ям Філарет;
15 січня 1950 р. рукопокладений Московським патріархом Олексієм І у сан ієродиякона;
18 червня 1952 р. – рукопокладений у сан ієромонаха;
З 1952 р. – викладач Святого Письма Старого й Нового Заповіту в Московській духовній семінарії та Академії.
З 1953 р. – доцент та старший помічник інспектора Московської духовної семінарії та академії.
З серпня 1956 р. піднесений у сан ігумена та отримав посаду інспектора Саратовської духовної семінарії.
З 1957 р. – інспектор Київської духовної семінарії.
З 12 липня 1958 р. – піднесений у сан архімандрита та призначений ректором Київської духовної семінарії. У 1960 р. більшовицька влада закрила цю семінарію, і її ректор був призначений керуючим справами Українського Екзархату та настоятелем Володимирського кафедрального собору.
З травня 1961 по січень 1962 р. був настоятелем Олександро-Невського храму-подвір’я Руської ПЦ при Олександрійському патріархаті в м. Олександрії.
З 12 січня 1962 р. – архімандрит Філарет обраний на єпископа Лузького, вікарія Ленінградської єпархії з дорученням управління Ризькою єпархією (єпископська хіротонія відбулася 4 лютого у Ленінграді).
З 16 червня 1962 р. – в. о. патріаршого екзарха в Середній Європі, а з жовтня – єпископ Віденський та Австрійський.
12 грудня 1964 р. – єпископ Дмитрівський, вікарій Московської єпархії та ректор Московської духовної академії та семінарії.
14 травня 1966 р. – екзарх України з титулом архієпископа Київського і Галицького, постійний член Священного Синоду РПЦ.
25 лютого 1968 р. постановою Священного Синоду архієпископа Філарета підвищено у сан митрополита.
У 1970 р. митрополит Філарет очолював Комісію з підготовки Помісного собору РПЦ, на якому було обрано нового патріарха Московського і всієї Русі Пімена (Ізвєкова). Філарет керував підготовкою проектів документів Собору. Як митрополит найстарішої Київської митрополії вручав новообраному патріарший куколь.
З 1977 р. Філарет – член Всесвітньої Ради миру (віце-президент). Брав участь у роботі ІІ (1963 р.), ІІІ (1968 р.), ІV (1971 р.) та V (1978 р.) Конгресів Миру.
З 1984 р. – один із президентів Всесвітньої конференції "Релігія і мир".
17 червня 1971 р. – отримав право носити дві панагії
З березня 1969 – член, а з листопада 1979 р. – Голова Комісії Синоду РПЦ з питань християнської єдності.
У травні 1990 р., після смерті Патріарха Пімена (3 травня), Філарет таємним голосування Священного Синоду РПЦ обраний патріаршим Місцеблюстителем Московського патріархату.
5 червня 1990 р. на архієрейському соборі РПЦ обраний одним з трьох кандидатів у патріархи.
Головував на Помісному соборі РПЦ 7-8 червня 1990 р. Однак патріархом було обрано Олексія ІІ (Рідігера).
З ініціативи митрополита Філарета православний єпископат України 10 липня 1990 р., ще до прийняття Верховною Радою УРСР "Декларації про державний суверенітет України" (16 липня), направив Священному Синоду РПЦ, особисто Олексію ІІ, звернення з проханням надати УПЦ самостійність і незалежність в управлінні, "прагнучи зберегти єдність нашої Православної Церкви і при цьому не погрішити проти священних канонів".
У жовтні 1990 р. Філарет одноголосно обраний українським єпископатом Предстоятелем новоутвореної (рішенням архієрейського собору РПЦ від 27-28.10.1990 р.) Української Православної Церкви. Найменований "Блаженнійшим митрополитом Київським i всiєї України".
22-23 листопада 1990 р. відбувся перший собор новоутвореної УПЦ. Були утворені органи управління, декларовано створення власної господарської бази, збільшення україномовних церковних видань тощо.
Проголошення 24 серпня 1991 р. Верховною Радою України Акту про державну незалежність поставило, згідно канонів Церкви (34 Апостольське правило), питання про автокефалію Православ’я в Україні. Митрополит Філарет став одним з ініціаторів обговорення на архієрейському соборі УПЦ (6-7 вересня 1991 р.) та соборі УПЦ (1-3 листопада 1991 р.) питання про дарування УПЦ повної канонічної самостійності – автокефалії. Архієрейський собор РПЦ 31 березня - 4 квітня 1992 р. відмовив у цьому проханні.
2 квітня 1992 р. в постанові Архієрейського собору РПЦ було зазначено: "висловити Преосвященному митрополиту Філарету вдячність за багаторічну архіпастирську працю на Київській катедрі, благословивши нести єпископське служіння на іншій катедрі УПЦ". Філарет не визнав рішень Московського Синоду і розіслав Апеляцію до всіх Предстоятелів Помісних православних церков. На прес-конференції у Києві митрополит так пояснив свою позицію: "Мене примусили зробити заяву, що я подам прохання до собору УПЦ про залишення поста Предстоятеля Церкви. Інакше погрожували позбавити і тієї відносної адміністративної незалежності, яку має наша Церква. Але згідно із Статутом УПЦ, митрополит Київський обирається на все життя. Внаслідок цієї заяви ми повернулися з незалежністю в управлінні. Бо могли приїхати і без неї, і мали б своїм Предстоятелем ставленика Москви Володимира Сабодана, керуючого справами РПЦ".
6-7 травня 1992 р. – Синод РПЦ засудив діяльність Філарета, усунув його з керівництва Церкви і пригрозив заборонити у служінні.
27 травня 1992 р. митрополит Харківський і Богодухівський Никодим (Руснак), порушивши Статут УПЦ, зібрав 18 архієреїв Церкви у Харкові. На цьому зібранні новим Предстоятелем УПЦ було обрано митрополита Ростовського і Новочеркаського Володимира (Сабодана).
27 травня 1992 р. митрополит Філарет оприлюднив відкритого листа патріарху Олексію ІІ і Священному Синоду, в якому охарактеризував збори у Харкові незаконними і такими, що не мають канонічної сили для УПЦ. "Архієреї в Харкові не зберегли самостійності і незалежності та підкорилися рішенням Московського Священного Синоду від 7 і 21 травня 1992 р., тоді коли його влада не поширюється на управління УПЦ, яка має свій Священний Синод... Учасники Харківських зборів порушили також Статут про управління УПЦ, прийнятий на Помісному Соборі УПЦ в листопаді 1990 р. і зареєстрований державними органами України" (було грубо порушено близько десяти статей тогочасного Статуту УПЦ).
11 червня 1992 р. Архієрейський собор РПЦ вкотре засудив спроби УПЦ отримати автокефалію. Щодо митрополита Філарета, то було постановлено позбавити митрополита "сущого сану, усіх ступенів священства і всіх прав, що пов’язані із перебуванням у клірі".
25-26 червня 1992 р. відбувся Всеукраїнський Православний Собор, який об’єднав УАПЦ і УПЦ в УПЦ Київського патріархату. Предстоятелем Церкви став патріарх Мстислав, а митрополит Філарет – його заступником.
Після смерті патріарха Мстислава 11 червня 1993 р., патріархом Київським і всієї Русі-України став митрополит Чернігівський і Сумський Володимир (Романюк). Митрополита Філарета знову обрано заступником Патріарха.
Після смерті патріарха Володимира (14 липня) Священний Синод обрав патріаршим Місцеблюстителем митрополита Філарета.
20-21 жовтня 1995 р. митрополит Філарет обраний Всеукраїнським Помісним Собором патріархом Київським і всієї Русі-України. 22 жовтня відбулась інтронізація патріарха.
Патріарх Філарет став ініціатором канонізації Київського митрополита Петра Могили. Архієрейський Собор, що відбувся в Київському Володимирському соборі 12 грудня 1996, зачислив митрополита Петра до сонму святих.
20 лютого 1997 р. Архієрейський Собор РПЦ оголосив анафему (відлучив від Церкви) Предстоятеля УПЦ Київського Патріархату.
24 травня 1997 р. з ініціативи патріарха Філарета почалося відновлення Золотоверхого Михайлівського монастиря.
Патріарх Філарет входить у правління низки громадських організацій.
лесана вне форума  

Сказавших "Фууу!": 1 (показать список)
Вверх
Старый 19.07.2010, 17:45   #10
Київська русинка
 Аватар для лесана
IP:
Сообщений: 3,917
киевлянка
Получено "спасибо": 4,519
Очки репутации: 0
Мнения: 3432
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию Re: До нас приїхав Кирило Гундяєв, хто це?
Однодумці
лесана вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Сказавших "Фууу!": 1 (показать список)
Вверх
Старый 19.07.2010, 17:46   #11
Основа форума
 Аватар для golem
IP:
Сообщений: 2,459
иностранец
Получено "спасибо": 2,836
Очки репутации: 0
Мнения: -1495
Доп. информация
Восклицание Re: До нас приїхав Кирило Гундяєв, хто це?

а у Кирилла еще и цепочка с крестом золотые.......

представляешь лесана..????
golem вне форума  

Вверх
Старый 19.07.2010, 17:48   #12
Київська русинка
 Аватар для лесана
IP:
Сообщений: 3,917
киевлянка
Получено "спасибо": 4,519
Очки репутации: 0
Мнения: 3432
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию Re: До нас приїхав Кирило Гундяєв, хто це?

Цитата:
Сообщение от golem Посмотреть сообщение
а у Кирилла еще и цепочка с крестом золотые.......

представляешь лесана..????
А що є в цієї бабусі?добавлено через 1 минуту
лесана вне форума  

Сказавших "Фууу!": 1 (показать список)
Вверх
Старый 19.07.2010, 17:52   #13
Straygirl
 Аватар для Wilania
IP:
Сообщений: 4,304
украинка
Получено "спасибо": 5,848
Очки репутации: 8,879
Мнения: 444
Доп. информация
По умолчанию Re: До нас приїхав Кирило Гундяєв, хто це?

Август – сентябрь 1991 г.
В периодических изданиях появляются разоблачительные публикации о связях некоторых иерархов Русской Православной Церкви с Комитетом Государственной Безопасности СССР. Филарет (Денисенко) был разоблачен как агент КГБ с псевдонимом «товарищ Антонов», а также как нарушитель монашеских обетов, содержащий жену и детей.

Это я так понимаю..все наклеп...))
О сожительнице, которую он скрывал и за сестру выдавал..Вы тоже, по всей вероятности, ничего не знаете...о том..что Филарет отказался возглавлять будь какие посты в церкви тоже...
Почитайте на досуге его биографию..и о пани Родионовой и пани Медведь и о попытках свекровь в дурочку отправить.......)
Хотя - уверена - Вас это не убедит..все равно скажете - наговор...)
Wilania вне форума  

Вверх
Старый 19.07.2010, 17:55   #14
Київська русинка
 Аватар для лесана
IP:
Сообщений: 3,917
киевлянка
Получено "спасибо": 4,519
Очки репутации: 0
Мнения: 3432
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию Re: До нас приїхав Кирило Гундяєв, хто це?

Від кого захищається Гундяєв?

лесана вне форума  

Сказавших "Фууу!": 1 (показать список)
Вверх
Старый 19.07.2010, 17:56   #15
плюшка черствая, боевая
 Аватар для НаТуля Англия
IP:
Сообщений: 817
украинка
Получено "спасибо": 1,898
Очки репутации: 2,905
Мнения:
Доп. информация
По умолчанию Re: До нас приїхав Кирило Гундяєв, хто це?

Оффтоп:
___________
Имею Мнение, Хрен Оспоришь!!!
Я недосягаема для ваших дерзновенных аргументов и дедукций:за компом:
Не верьте никому - любовь идет по проводам
НаТуля Англия вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 3 (показать список)
Сказавших "Фууу!": 1 (показать список)
Вверх
Старый 19.07.2010, 17:56   #16
Київська русинка
 Аватар для лесана
IP:
Сообщений: 3,917
киевлянка
Получено "спасибо": 4,519
Очки репутации: 0
Мнения: 3432
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию Re: До нас приїхав Кирило Гундяєв, хто це?

Цитата:
Сообщение от Wilania Посмотреть сообщение
Август – сентябрь 1991 г.
В периодических изданиях появляются разоблачительные публикации о связях некоторых иерархов Русской Православной Церкви с Комитетом Государственной Безопасности СССР. Филарет (Денисенко) был разоблачен как агент КГБ с псевдонимом «товарищ Антонов», а также как нарушитель монашеских обетов, содержащий жену и детей.

Это я так понимаю..все наклеп...))
О сожительнице, которую он скрывал и за сестру выдавал..Вы тоже, по всей вероятности, ничего не знаете...о том..что Филарет отказался возглавлять будь какие посты в церкви тоже...
Почитайте на досуге его биографию..и о пани Родионовой и пани Медведь и о попытках свекровь в дурочку отправить.......)
Хотя - уверена - Вас это не убедит..все равно скажете - наговор...)
Мені шкода, що ви не можете знайти аргументів на захист Кирила Гундяєва вирішили чорнити Філарета. Цей метод мені відомий.
лесана вне форума  

Сказавших "Фууу!": 1 (показать список)
Вверх
Старый 19.07.2010, 17:59   #17
Straygirl
 Аватар для Wilania
IP:
Сообщений: 4,304
украинка
Получено "спасибо": 5,848
Очки репутации: 8,879
Мнения: 444
Доп. информация
По умолчанию Re: До нас приїхав Кирило Гундяєв, хто це?

Цитата:
Сообщение от лесана Посмотреть сообщение
Мені шкода, що ви не можете знайти аргументів на захист Кирила Гундяєва вирішили чорнити Філарета. Цей метод мені відомий.
Я ни того ни этого не поддерживаю..попы дерутся...у прихожан чубы трещат...)))
Все они одним маслом мазаны.....))
А вот Вы пытаетесь одного унизить..другого в супер деятели вознести...)))
Wilania вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Вверх
Старый 19.07.2010, 18:10   #18
Основа форума
 Аватар для golem
IP:
Сообщений: 2,459
иностранец
Получено "спасибо": 2,836
Очки репутации: 0
Мнения: -1495
Доп. информация
Восклицание Re: До нас приїхав Кирило Гундяєв, хто це?

Цитата:
Сообщение от лесана Посмотреть сообщение
Від кого захищається Гундяєв?
а Папа Римский?

кстати - вообще роскошь которая его окружает вас не коробит?

или он тоже из этих.... ну из "у вас продаётся славянский шкаф"?

добавлено через 3 минуты
Цитата:
Сообщение от лесана Посмотреть сообщение
А що є в цієї бабусі?
два веселых гуся наверное....

и?
golem вне форума  

Вверх
Старый 19.07.2010, 18:29   #19
...Я не люблю...
 Аватар для Полковник
IP:
Сообщений: 7,183
украинец
Получено "спасибо": 11,084
Очки репутации: 17,989
Мнения: -241
Доп. информация
По умолчанию Re: До нас приїхав Кирило Гундяєв, хто це?

Цитата:
Сообщение от лесана Посмотреть сообщение
Мені шкода, що ви не можете знайти аргументів на захист Кирила Гундяєва
Смеху подобно, находить аргументы на часы или на Вашу лютую ненависть ко всему украинскому, что не подвержено национализму? А Вы то слышите аргументы? Ведь за националистической шторой Вы спрятались от всей Украины, во всяком случае большей её части. И потом, Лесана, не надо так горячиться, это ведь только усиливает Вашу бездоказательную пропагандистскую фикцию.
___________
Все болезни от нервов и только гонорея и сифилис от удовольствия.
Украина, Россия, Беларусь это и есть Святая Русь!
Полковник вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 5 (показать список)
Вверх
Старый 19.07.2010, 18:45   #20
...Я не люблю...
 Аватар для Полковник
IP:
Сообщений: 7,183
украинец
Получено "спасибо": 11,084
Очки репутации: 17,989
Мнения: -241
Доп. информация
По умолчанию Re: До нас приїхав Кирило Гундяєв, хто це?

ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.
___________
Все болезни от нервов и только гонорея и сифилис от удовольствия.
Украина, Россия, Беларусь это и есть Святая Русь!
Полковник вне форума  

Вверх

Закрытая тема


Опции темы
Опции просмотра Оценка этой теме
Оценка этой теме:

Ваши права в разделе

Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.
Trackbacks are Вкл.
Pingbacks are Вкл.
Refbacks are Выкл.

Похожие темы
Тема Автор Раздел Ответов Последнее сообщение
Патріарх московській, гундяєв про слов"ян. Залізний Религия 3 19.07.2012 15:53


Часовой пояс GMT +3, время: 10:41.


Работает на vBulletin® Версия форума 3.х.х. Copyright ©2000 - 2009, Jelsoft Enterprises Ltd.

© ForumKiev.com 2007 - 2016