Я люблю Киев

КИЕВСКИЙ ФОРУМ
КУЛЬТУРНОГО ОБЩЕНИЯ
FORUMKIEV.COM

N-728-MI-2
ПОИСК ПО ТЕМАМ:
Вернуться   Форум Киев | ForumKiev.com > Политический форум > Политика Украины (лучшие темы раздела)

Про релігію та замполітів від неї.

Закрытая тема
 
Опции темы Рейтинг: Рейтинг темы: голосов - 2, средняя оценка - 3.00. (3.00 из 5.00) голосов - 2 Опции просмотра
Старый 20.07.2010, 22:07   #1
Основа форума
 Аватар для роман степанович
IP:
Сообщений: 2,126
киевлянин
Получено "спасибо": 1,588
Очки репутации: 0
Мнения: 3320
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию Про релігію та замполітів від неї.Новые знакомства, полезные, интересные дискуссии...
РЕГИСТРИРОВАТЬСЯ СЕЙЧАС
ЦЕРКВА.
Як попередньо вказувалося, християнство нам дісталося з Візантії, цих вже прогнивших залишків колись могутньої і впорядкованої Римської імперії. Якщо до Костянтина діяв принцип "Богові - боже, кесарю - кесареве", який сповідував відділення церкви від держави, то після вже пішла плутанина обопільного впливу двох структур. Багатство та загнивання державних структур перекинулося на церкву. Остання все більше приділяла уваги позолоті куполів церков ніж суті християнства. Тому й не дивно, що наших скандинавських князів спокусила не вказана суть вчення, а велич бань Софії. Ось в такому вигляді ця релігія (як дзеркальце для папуаса) попала на наші терени.
Навіть непрофесійним оком, поглянувши на світ, можна побачити результати впливу різних гілок християнства на людство. Найбільш успішні в цьому протестанти. Ця течія найпершою зуміла вирватися з застиглих догм і зуміла прив'язати релігію до реальних потреб життя. Навіть гоніння на них (йдеться для прикладу про англійських пуритан) вони використали з користю, заклавши початкову філософську основу США. Як результат прочани цієї церкви мають скромні по багатству споруди для культу, зате більше прийняли в себе Господні заповіді. Це відобразилося в розвитку найбільш успішних на даний час країн.
Католики загальмували свій розвиток втручанням в державні справи та збереженням догматизму через інквізицію. Тут пішла зверхність кількості над якістю прочан. Але з часом вони зрозуміли хибність цього шляху і дійшли до Івана-Павла ІІ, який вже говорив про суто людське - від наркотиків до Інтернету. Цим було закачано нові життєві сили в католицизм. Як результат ми маємо успішні Іспанію, Францію, Італію, навіть в Англії католики вийшли на один рівень з англіканцями.
Найбільш відсталою течією християнства є православіє. Поширена серед недорозвинених народів, ця гілка застигла в полоні догм і малозрозумілих звичаїв. Через це основні канони вчення І.Христа були відтіснені другорядними, надуманими вже церквою, тому й не вкорінилися в культуру цих народів. Відхід від суті християнства цієї церкви навіть в часи її розквіту на наших теренах в ХVII столітті підкреслює згадуваний вже Г.деБоплан: "У формалізмі дотримування релігійних свят та постів вони такі вперті, що переконані, буцім то від цього залежить порятунок їх душі". Зверніть увагу, йдеться не про "не вбий" чи "не вкради". Якщо до цього додати залишки вкорінілого язичництва, яке важко піддається логіці, то маємо образ типового українця-православного. Обвішаний іконами та хрестами, він з задоволенням напивається на Різдво чи Великдень, вперто акцентуючи на малозрозумілих йому традиціях, але так і не дізнається до кінця своїх днів про суть Господніх заповідей. В нього перемішані в голові незрозумілі звичаї "Зеленої неділі" та "Трійці" (різниця між якими йому абсолютно не цікава), але цю незрозумілу мішанину він любить, бо є привід гульнути.
Але навіть така церква несла доброякісний результат в ХVI та XVII століттях. Йдеться про позитивний вплив на освіту і побут народу. Порівнюючи культуру українського села XVII та ХХІ століть, я віддав би беззаперечно пальму першості XVII-му в силу цілісності і гармонійності її в той час. "Злодій", "гуляща чи ледача дівка", "п'яниця", толока - тоді ще щось значили для суспільної думки. І немалу роль в цьому відігравала національна церква. Але потім вона була підім'ята більш відсталою Москвою і фактично зруйнована. Цією церквою, яку оформили за хабар Константинополю в вигляді дорогоцінних хутряних шкурок (ви уявляєте подібне за часів Петра і Павла?), поряд зі згаданими апостолами в ранг святих був поставлений "напівмонгольський авторитет" А.Нєвський за його боротьбу з християнами-католиками. То чи зрозуміємо ми через цю "організацію" суть вчення І.Христа і чи Господь розуміє цих невігласів. Тому на даний час ці самозвані спадкоємці П.Могили не мають ніякого позитивного впливу на формування культури народу. Діяльність теперішньої православної церкви зводиться до "збирання грошей при народженні та смерті людини" та виконанні інших неефективних формальностей при показушних зовнішніх пишнотах. Російська культура породила близнюків по сурогатності – замполіта і попа. Тому, маючи стільки гілок цього "православ’я", українець при скруті біжить до "більш зрозумілого" по суті якогось африканського пройдисвіта з його приватною церквою. І тут мій земляк не будує свій якісний продукт в силу свого невігластва, а давиться завезеним.
Зрозуміло, є й винятки, коли священик в убогій будівлі церкви пробує допомогти в виборі шляху дітям-сиротам чи іншим обездоленим людям. Але ці винятки не видно за пузами дармоїдів, які тепер господарюють в Києво-Печерській лаврі (мощі там перевертаються від діяльності тамтешніх попів), які борються за церковні споруди, побудовані Мазепою, щоб потім піддавати в них цього достойника анафемі. Вони в силу свого росій-ського коріння продовжують служити царю-батюшкє, а не розповсюджувати серед прочан згадувані Господні заповіді. Не дуже від них відрізняються і Філарети (вчились в одній семінарії), які по візантійськи лізуть будувати державу, забуваючи про своє головне призначення - прививати достойну мораль українцям.
Навіть греко-католики здали свої позиції. Культура Російської імперії негативно вплинула і на цю гілку християнства. Рівень культури їх прочан нижчий ніж в 1939 році. З попереднього виходить, що проблема не в об'єднанні церков - сума якості не добавить. Україні потрібен сучасний інститут формування моралі її громадян з акцентом на ефективність в противагу пишнотам візантійської ефектності. Християнство формує не допотопна ряса чи обов'язкова борода, а спосіб життя. А він у нас продовжує бути "русским", що являється далеким від тих же Господніх заповідей.


роман степанович вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 2 (показать список)
Вверх
Старый 21.07.2010, 02:32   #2
Основа форума
 Аватар для роман степанович
IP:
Сообщений: 2,126
киевлянин
Получено "спасибо": 1,588
Очки репутации: 0
Мнения: 3320
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию Відповідь: Про релігію та замполітів від неї.

Цитата:
Миркую, що цэ так. Православные не делятся на украинцев и русских, они по вере православные и Бог у нас один и вера одна и Патриарх один,
Ось приклад такого "віруючого" з закритої теми. Запитай в нього, чим відрізняється грецька церква від московської - відповідь буде примітивна, десь наподобі "московська правильніша".
Чи по християнськи патріархат за соболині шкурки купляли? Чи по християнськи Андрій на прозвіще "боголюбський" київські церкви грабував (монголи собі такого не дозволяли)? Чи по християнськи на постсовковому просторі народи пограбували прихватизацією, а попи цих прихватизаторів ще й по голівці гладять за їх справи крадіжок "межигірських хоромів".
Православного попа характеризує кількість злодіянь, вбивств, відношення до сім'ї та праці його прихожан. І ніякою бородою, рясою чи позолоченим куполом цього не прикрити. Служили ці попи не Богу, а ханам, царям, генеральним секретарям, а тепер ще й сурогатним президентам в їх жлобських крокодилячих туфлях. А від цього Кирила аж смердить замашками замполіта з культури "рашен". Він не про мораль прочан піклується, а про склеювання розвалившоюсі імперії в нього турбота та про грошики українських забитих рабів, які не можуть відрізнити Трійці від Зеленої неділі, не забуває.
І все це має таке ж відношення до християнства, як російський більшовик до французького комуніста.
роман степанович вне форума  

Сказавших "Фууу!": 1 (показать список)
Вверх
Старый 21.07.2010, 06:01   #3
Почетный легион
 Аватар для boroda
IP:
Сообщений: 12,251
украинец
Получено "спасибо": 15,008
Очки репутации: 37,423
Мнения: 663
Доп. информация
По умолчанию Re: Про релігію та замполітів від неї.

Оффтоп:
___________
жмем и делаем....http://button.dekel.ru/
boroda вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Вверх
Старый 21.07.2010, 14:53   #4
Основа форума
 Аватар для golem
IP:
Сообщений: 2,459
иностранец
Получено "спасибо": 2,836
Очки репутации: 0
Мнения: -1495
Доп. информация
Восклицание Re: Про релігію та замполітів від неї.

Цитата:
Сообщение от роман степанович Посмотреть сообщение
. Україні потрібен сучасний інститут формування моралі її громадян з акцентом на ефективність в противагу пишнотам візантійської ефектності. Християнство формує не допотопна ряса чи обов'язкова борода, а спосіб життя. А він у нас продовжує бути "русским", що являється далеким від тих же Господніх заповідей.

йопт.... давно уже сказано: недовольны чем то в христианском мироустройстве - делайте свою церковь, устанавливайте свои каноны, кто вам мешает то...

только вы уж будьте готовы, к тому. что покуда существует каноническая церковь - выше уровня секты вам не подняться...
golem вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 2 (показать список)
Вверх
Старый 22.07.2010, 10:48   #5
Київська русинка
 Аватар для лесана
IP:
Сообщений: 3,917
киевлянка
Получено "спасибо": 4,519
Очки репутации: 0
Мнения: 3432
Доп. информация
По умолчанию Re: Про релігію та замполітів від неї.Ім’я патріарха московського Кирила з давньогрецької мови перекладається як пан або володар. Його нинішній візит до України дивним чином співпав із суцільним відходом на літній відпочинок майже усіх державних високо посадовців. Кращого часу для того, аби самостійно по володарювати українською землею, для Кирила знайти було б важко. А у тому, що він приїхав не стільки із пастирським візитом, скільки робити кремлівську політику в Україні, не сумніваються навіть його прихильники. Транспаранти з вітаннями від імені народу так званої Новоросії (терміну, яким російська імперія з 18-го століття називала південні області сучасної України) – зайве цьому підтвердження.

Московський Кирило сприймається у нас як провідник путінської політики. Його ідеї стосовно об’єднання так званого «руського світу» під проводом, звичайно ж, Москви – не більше, ніж така сама риторика російської влади, перекладена на мову священнослужителів. Не даремно Кирило напередодні поїздки в Україну висунув одразу кілька креативних тез. Перша – українські православні церкви вже не потрібно об’єднувати, адже є православна церква Московського патріархату. Друга – сам Кирило раптом забажав стати громадянином України. Із цього приводу вже пролунала критика з боку представників інших православних церков. За їх твердженням, місіонер починає із того, що вивчає мову, культуру та звичаї нації, у середовищі якої збирається проповідувати. Кирило ж робить усе навпаки. Їде до України як до себе додому, розмовляє виключно російською мовою та переконує своїх парафіян, що українці та росіяни – єдиний народ.

Відомий місіонер, православний публіцист та богослов Євген Заплетенюк напередодні приїзду Кирила, зокрема, сказав: «І ось уже не за горами і черговий, уже третій, візит московського патріарха до України. Який вкотре пригадає всім українцям, що ми насправді - колонія московського самодержав’я, що наша мова - це лише невдалий польський діалект, а предстоятель УПЦ - усього лиш звичайний єпископ однієї із сотень єпархій РПЦ МП».

Вочевидь, чергове поневолення України з боку Москви почалося не з військового флоту у Севастополі, не з газу та економіки, навіть не з просування до влади проросійського Януковича та Партії Регіонів. Воно почалося з духовної колонізації такими проповідниками, як Кирило. Зрештою, саме він першим і благословив Януковича, а той, так би мовити, українець, у першу чергу, прилюдно віддає шану патріарху іноземної церкви. Повірити у набожність теперішнього українського президента доволі важко. Адже він народився і виховувався у тих місцях, де про походи до церкви за часів його дитинства, юності та молодості, навіть і мови не могло бути. Отже, головний чинник духовної близькості Віктора та Кирила – слово «Московський» у назві патріархату.

Зрештою московського патріарха та українського президента єднає ще одна спільна риса – невгамовна жага до узурпації. Як Янукович, маючи підтримку меншості, усілякими неправдами перебрав на себе право говорити від імені всіх, так і Гундяєв (Кирило) хоче об’єднати навколо московської православної церкви усіх українських православних, не запитуючи їхньої думки та, звісно, маючи меншість серед загального числа віруючих християн.

В Україні до УПЦ Київського патріархату належить 14,5 мільйонів чоловік. Згадаймо, що є ще автокефальна православна церква, зрештою – і греко-католики, яких на початку радянської окупації насильно переписали на православних московського патріархату і яким зовсім не байдужий статус цієї іноземної церкви у нашій державі. Натомість Кирило може розраховувати на підтримку лише 9,5 млн. вірних, більшість із яких, як свідчать дослідження, походять із атеїстичних родин та бувають у церквах хіба на великі світа, весілля та похорони. І навколо цього Кирило оголосив створення «руського світу»?

У ці дня проти візиту Кирила до України виступали не тільки радикальні патріотичні політики, але й відомі аналітики, політологи, стверджуючи, що такий візит може посіяти розбрат серед населення держави. В іноземній пресі з’явилися публікації про політичну роль Кирила на теренах України. Зокрема, висувається версія про те, що Кирило має на меті розпочати ревізію духовних цінностей та історії в Україні. Зокрема, згадується намагання пропагувати суто російський погляд на постать гетьмана Мазепи (не даремно ж у Києві вулицю перейменовували), Голодомор тощо. Словом, йдеться про пропаганду суто кремлівської політики серед мільйонів громадян України. А в тому, що Гундяєвим керують із Кремля, вже мало хто сумнівається, адже занадто багато фактів на це вказують.
Владимир Квачков о митрополите Кирилле Гундяеве

http://www.youtube.com/watch?v=-3YnL...layer_embedded
лесана вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Вверх
Старый 22.07.2010, 11:44   #6
Основа форума
 Аватар для golem
IP:
Сообщений: 2,459
иностранец
Получено "спасибо": 2,836
Очки репутации: 0
Мнения: -1495
Доп. информация
Восклицание Re: Про релігію та замполітів від неї.

Цитата:
Сообщение от лесана Посмотреть сообщение
В Україні до УПЦ Київського патріархату належить 14,5 мільйонів чоловік. Згадаймо, що є ще автокефальна православна церква, зрештою – і греко-католики, яких на початку радянської окупації насильно переписали на православних московського патріархату і яким зовсім не байдужий статус цієї іноземної церкви у нашій державі. Натомість Кирило може розраховувати на підтримку лише 9,5 млн. вірних, більшість із яких, як свідчать дослідження, походять із атеїстичних родин та бувають у церквах хіба на великі світа, весілля та похорони. І навколо цього Кирило оголосив створення «руського світу»?


Соцопрос: большинство жителей Украины считают Патриарха Кирилла своим соотечественником

Цитата:
62% жителей Украины не воспринимают Патриарха Московского и всея Руси Кирилла в качестве иностранца.
Такие данные получены в результате опроса, проведённого компанией «Research & branding group», передаёт пресс-служба Украинской православной церкви.

К противоположному мнению склоняются лишь 18% опрошенных.
Причём даже на западной Украине тех, кто считает Патриарха соотечественником (44%), больше, чем тех, кто не считает (38%). Кроме того, подавляющее большинство жителей нашей страны — 63% не поддерживают идеи проведения акций протеста против визита Патриарха Кирилла. Поддерживают такие акции всего 12%.
Согласно тому же опросу, 49% верующих самопровозглашённой УПЦ Киевского патриархата не знают имени главы своей организации. А 23% уверены, что им является Патриарх Кирилл либо митрополит Киевский и всея Украины Владимир.
Лишь 28% знают, что лидер этой раскольнической организации — Филарет Денисенко
.
golem вне форума  

Вверх
Старый 22.07.2010, 18:20   #7
Заблокирован
 Аватар для nsk
IP:
Сообщений: 18,004
иностранец
Получено "спасибо": 19,116
Очки репутации: 134,584
Мнения: -1690
Доп. информация
По умолчанию Re: Про релігію та замполітів від неї.

Цитата:
Сообщение от лесана Посмотреть сообщение
і греко-католики, яких на початку радянської окупації насильно переписали на православних московського патріархату і яким зовсім не байдужий статус цієї іноземної церкви у нашій державі.
Лесан ... ну тыж все таки друг?
Так ты об ентом?
Цитата:
НЬЮ-ЙОРК, 20 апр - РИА Новости, Лариса Саенко. Папа Римский Бенедикт Шестнадцатый, общаясь в субботу с молодежью духовной семинарии в Янкерсе, северном пригороде Нью-Йорка, вспомнил о временах фашистской Германии, когда он был призван в гитлеровскую армию.


Хайль Гитлер, Хайль Бандера ... и римского папу ... тудыж молодца
(даж фотки есть в однострое гитлерюгента) очечки
nsk вне форума  

Вверх
Старый 22.07.2010, 20:49   #8
Почетный легион
 Аватар для Товарищъ
IP:
Сообщений: 15,479
украинец
Получено "спасибо": 17,460
Очки репутации: 39,348
Мнения: 5027
Доп. информация
По умолчанию Re: Про релігію та замполітів від неї.

У нас в городе есть плакаты мера с патриархом, а скоро выборы, шансы мера жалугідні, возможно с помощью патриарха поднимет себе рейтинг
___________
В РФ опять захотели гарантий невступления Украины в НАТО. На что Украина ответила:Мы их подпишем на обратной стороне Будапешского меморандума.
Товарищъ вне форума  

Вверх
Старый 22.07.2010, 23:45   #9
Основа форума
 Аватар для роман степанович
IP:
Сообщений: 2,126
киевлянин
Получено "спасибо": 1,588
Очки репутации: 0
Мнения: 3320
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию Відповідь: Re: Про релігію та замполітів від неї.

Цитата:
Сообщение от nsk Посмотреть сообщение
Хайль Гитлер, Хайль Бандера ... и римского папу ... тудыж
Ось тільки "хайль Кіріл" не дочекаєтеся.
Найбільше цій культурній голоті хочеться залишитися "центром впливу" та грижа їм цього не дозволяє. Англосакси зберігали свою співдружність розумом, а ці - лиш нахабством.
А порівняння між "московською церквою" та згадуваними католиками можна робити кількістю алкоголіків, наркоманів та вбивць серед їх прочан. Католики не привчили свою паству до подібного - "после первого гранчака не закусываем" чи "не ворует только ленивый".
роман степанович вне форума  

Вверх
Старый 22.07.2010, 23:57   #10
...Я не люблю...
 Аватар для Полковник
IP:
Сообщений: 7,183
украинец
Получено "спасибо": 11,084
Очки репутации: 17,989
Мнения: -241
Доп. информация
По умолчанию Re: Про релігію та замполітів від неї.

В Одессе очень тепло встретили своего Патриарха.
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.
___________
Все болезни от нервов и только гонорея и сифилис от удовольствия.
Украина, Россия, Беларусь это и есть Святая Русь!
Полковник вне форума  

Вверх
Старый 23.07.2010, 00:26   #11
Основа форума
 Аватар для роман степанович
IP:
Сообщений: 2,126
киевлянин
Получено "спасибо": 1,588
Очки репутации: 0
Мнения: 3320
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию Відповідь: Re: Про релігію та замполітів від неї.

Цитата:
Сообщение от Полковник Посмотреть сообщение
В Одессе очень тепло встретили своего Патриарха.
Зі згадуваної вже культури "рашен" - "какой поп, такой і приход".
Цікаво, після його приїзду мораль в цьому місті підніметься, що є головним обов'язком послідовників Петра та Павла? Чи залишиться на звичному рівні?
роман степанович вне форума  

Вверх
Старый 23.07.2010, 00:27   #12
Київська русинка
 Аватар для лесана
IP:
Сообщений: 3,917
киевлянка
Получено "спасибо": 4,519
Очки репутации: 0
Мнения: 3432
Доп. информация
По умолчанию Re: Про релігію та замполітів від неї.

Цитата:
Сообщение от Полковник Посмотреть сообщение
В Одессе очень тепло встретили своего Патриарха.
Потрібно додати: паломники з Росії, бо їм було нестерпно жарко
лесана вне форума  

Вверх
Старый 23.07.2010, 00:30   #13
Заблокирован
 Аватар для PRAVED
IP:
Сообщений: 3,820
украинец
Получено "спасибо": 2,949
Очки репутации: 0
Мнения: -3240
Доп. информация
По умолчанию Re: Відповідь: Re: Про релігію та замполітів від неї.

Цитата:
Сообщение от роман степанович Посмотреть сообщение
Зі згадуваної вже культури "рашен" - "какой поп, такой і приход".
Цікаво, після його приїзду мораль в цьому місті підніметься, що є головним обов'язком послідовників Петра та Павла? Чи залишиться на звичному рівні?
Но уж точно не снизится до уровня укр. национал-католицизма!!!

добавлено через 1 минуту
Цитата:
Сообщение от лесана Посмотреть сообщение
Потрібно додати: паломники з Росії, бо їм було нестерпно жарко
А тебе то от этого холодно или жарко?
PRAVED вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Сказавших "Фууу!": 1 (показать список)
Вверх
Старый 23.07.2010, 00:46   #14
Основа форума
 Аватар для роман степанович
IP:
Сообщений: 2,126
киевлянин
Получено "спасибо": 1,588
Очки репутации: 0
Мнения: 3320
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию Відповідь: Re: Відповідь: Re: Про релігію та замполітів від неї.

Цитата:
Сообщение от PRAVED Посмотреть сообщение
Но уж точно не снизится до уровня укр. национал-католицизма!!!
Те, що на дні, вже точно немає куди знизитися. По рівню зараження СНІДом (п'янка, наркотики) простір "русской православной церкви" вже й Африку перегнав. Зато лоску лімузинів попів та позолоти бутафорних церков побільшало.
роман степанович вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Сказавших "Фууу!": 1 (показать список)
Вверх
Старый 23.07.2010, 04:24   #15
Заблокирован
 Аватар для nsk
IP:
Сообщений: 18,004
иностранец
Получено "спасибо": 19,116
Очки репутации: 134,584
Мнения: -1690
Доп. информация
По умолчанию Re: Відповідь: Re: Про релігію та замполітів від неї.

Цитата:
Сообщение от роман степанович Посмотреть сообщение
Ось тільки "хайль Кіріл" не дочекаєтеся.
а разве он претендует на ношение гитлеровского одностроя? хи-хи

добавлено через 4 минуты
Цитата:
Сообщение от роман степанович Посмотреть сообщение
Зі згадуваної вже культури "рашен" - "какой поп, такой і приход".
действительно .... почему то в РФ церкви не захватывают, ни какого межэтнического шума .... вот только у отдельных "приход" с матом шумом и гамом в церквях двери вышибают .... мабуть "богоугодничают" под предводительством национально-само-рукоположенных раскольников бееее

добавлено через 5 минут
Цитата:
Сообщение от роман степанович Посмотреть сообщение
По рівню зараження СНІДом (п'янка, наркотики) простір "русской православной церкви" вже й Африку перегнав
а сии помои подтвердить сможем?
nsk вне форума  

Вверх
Старый 23.07.2010, 08:35   #16
Київська русинка
 Аватар для лесана
IP:
Сообщений: 3,917
киевлянка
Получено "спасибо": 4,519
Очки репутации: 0
Мнения: 3432
Доп. информация
По умолчанию Re: Про релігію та замполітів від неї.

Награда Кириллу "за формированию нравственных начал" из рук Кивалова

Официальий сайт РПЦ сообщает: "состоялось торжественное заседание Ученого совета Одесской национальной юридической академии, посвященное присвоению степени доктора honoris causa Святейшему Патриарху Московскому и всея Руси Кириллу "за многолетний пастырский труд по формированию нравственных начал славянских наций, торжества симфонии во взаимоотношениях Церкви и государства". Президент академии С.В. Кивалов огласил инаугурационное обращение и вручил Святейшему Владыке знак отличия почетного доктора ОНЮА, удостоверение, диплом и докторскую мантию".

"За формирование нравственных начал" из рук Кивалова? – Трагифарс, конечно. Кафка отдыхает.

А еще, сообщает УНИАН, на церемонии присутствовал глава СБУ В.Хорошковский. Символично?.


Цитата:
Хорошо написали, трагифарс. Символично, Кирилла у которого на лбу написано КГБ, награждает наш национальный "пидра---", следит за этим наше СБУ, и все, вместе с Януковичем и Азаровым вассалы Путина.Эх Украина, страна рабов, лохов и дураков. Сдали страну, лишь бы не досталась Юле. Сдали страну, КГБ-ФСБ (привет NovorosOdessa), сдали страну невежественной антиукраинской части общества во главе с Януковиче-Азаровым, сдали страну бездарно глупо. Теперь эта серость торжествует. Кирилла, смотреть это убожество по нашему ТВ, унизительно и оскорбительно. Он, да и Путин так и не поняли и не поймут что Украина не Россия. За страну обидно..."Я тщетно силился понять, как ты смогла себя отдать На растерзание вандалам..."как будто Тальков написал о сегодняшней Украине.
лесана вне форума  

Вверх
Старый 23.07.2010, 09:13   #17
Заблокирован
 Аватар для nsk
IP:
Сообщений: 18,004
иностранец
Получено "спасибо": 19,116
Очки репутации: 134,584
Мнения: -1690
Доп. информация
По умолчанию Re: Про релігію та замполітів від неї.

Цитата:
Сообщение от лесана Посмотреть сообщение
Я тщетно силился понять, как ты смогла себя отдать На растерзание вандалам..."
хорошая песня, со смыслом .... и как допустили такого конфессионального раздрая на Украине с 2004-2005 г.г. .... не понятно хи-хи, то какой то САМОруковозложенец из Канады диктует как жить незалежной, то мнимый "партиарх" себе тиару на бошку напяливает, то маты в церкви раздаются от дебилов новоявленных .... кошмар. очечки
nsk вне форума  

Вверх
Старый 23.07.2010, 12:16   #18
Київська русинка
 Аватар для лесана
IP:
Сообщений: 3,917
киевлянка
Получено "спасибо": 4,519
Очки репутации: 0
Мнения: 3432
Доп. информация
По умолчанию Re: Про релігію та замполітів від неї.

Із інтерв'ю Новодворської радіостанції "Єхо Москви"
Цитата:
О.ЖУРАВЛЕВА: Спасибо. Вы упомянули Украину в качестве иллюстрации к своим словам. А, вот, по поводу Украины к вам вопрос от Рудольфа, Германия: «Уважаемая Валерия Ильинична, каково ваше мнение о поездке Патриарха Московского на Украину? Благодарю за ответ, желаю вам крепкого здоровья».

В.НОВОДВОРСКАЯ: Да. Украина уже в полной панике. Мне все время задают вопросы, что он там делает.

О.ЖУРАВЛЕВА: Ну, это уже не первая поездка пасторская, насколько мы знаем.

В.НОВОДВОРСКАЯ: Да. Это очень плохой сигнал, потому что воронье, как правило, собирается не над живыми, а над покойниками. И когда слетается вот такое воронье, значит, собираются расклевывать. Там, ведь, и упомянутый вами Путин, наш милый Путин собирается встречаться в Ялте с Януковичем. То есть следующий ялтинский сговор, по-моему, ожидается. На этот раз, видимо, будут решать, как бы сдать окончательно России Крым. Не только Севастополь.

О.ЖУРАВЛЕВА: А вы считаете, есть такая перспектива?

В.НОВОДВОРСКАЯ: Вот, любимый всеми нами Лужков уже изрек как-то очень вовремя перед этой встречей, что не только Севастополь должен быть российским, но что и Крым будет российским. Вот, к чему бы эта заставочка и эта увертюра? По-моему, это увертюра как раз к этой встрече Путина с Януковичем.

О.ЖУРАВЛЕВА: И вы считаете, что Янукович может пойти на какие-то?..

В.НОВОДВОРСКАЯ: Янукович – это предатель, Янукович – это агент Москвы.

О.ЖУРАВЛЕВА: Но его народ избрал на выборах.

В.НОВОДВОРСКАЯ: Его избрали люди, у которых нет отечества. Я не знаю, как их назвать. Апатриды. Это не народ. Это тот же народ избрал нам Путина и Медведева. Видели мы этот народ – жаль, что не в гробу и не в белых тапочках. Поэтому я не считаю для него что бы то ни было невозможным. Этот человек не то, что там Крым, он с удовольствием и весь Восток бы Украины отдал. Ему все равно.
лесана вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Вверх
Старый 23.07.2010, 13:39   #19
Основа форума
 Аватар для golem
IP:
Сообщений: 2,459
иностранец
Получено "спасибо": 2,836
Очки репутации: 0
Мнения: -1495
Доп. информация
Восклицание Re: Про релігію та замполітів від неї.

Цитата:
Сообщение от лесана Посмотреть сообщение
Із інтерв'ю Новодворської радіостанції "Єхо Москви"
Цитата:
В.НОВОДВОРСКАЯ: Да. Это очень плохой сигнал, потому что воронье, как правило, собирается не над живыми, а над покойниками. И когда слетается вот такое воронье, значит, собираются расклевывать. Там, ведь, и упомянутый вами Путин, наш милый Путин собирается встречаться в Ялте с Януковичем. То есть следующий ялтинский сговор, по-моему, ожидается. На этот раз, видимо, будут решать, как бы сдать окончательно России Крым. Не только Севастополь.
осталось немного подождать - и все увидят как дела обстоят на самом деле....

либо тётенька действительно в теме, либо просто льёт лайн....


а оголодавжие этот лайн поглощают и щедро делятся с окружающими....
golem вне форума  

Вверх
Старый 23.07.2010, 14:22   #20
...Я не люблю...
 Аватар для Полковник
IP:
Сообщений: 7,183
украинец
Получено "спасибо": 11,084
Очки репутации: 17,989
Мнения: -241
Доп. информация
По умолчанию Re: Про релігію та замполітів від неї.

Оффтоп:
___________
Все болезни от нервов и только гонорея и сифилис от удовольствия.
Украина, Россия, Беларусь это и есть Святая Русь!
Полковник вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 4 (показать список)
Вверх

Закрытая тема


Опции темы
Опции просмотра Оценка этой теме
Оценка этой теме:

Ваши права в разделе

Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.
Trackbacks are Вкл.
Pingbacks are Вкл.
Refbacks are Выкл.

Похожие темы
Тема Автор Раздел Ответов Последнее сообщение
Первый звонок к раставанию. Koshka Мен & Вумен 32 18.05.2008 20:37


Часовой пояс GMT +3, время: 13:53.


Работает на vBulletin® Версия форума 3.х.х. Copyright ©2000 - 2009, Jelsoft Enterprises Ltd.

© ForumKiev.com 2007 - 2016