Я люблю Киев

КИЕВСКИЙ ФОРУМ
КУЛЬТУРНОГО ОБЩЕНИЯ
FORUMKIEV.COM

N-728-MI-2
ПОИСК ПО ТЕМАМ:
Вернуться   Форум Киев | ForumKiev.com > Политический форум > Политика Украины (лучшие темы раздела)

Янукович - импичмент?... ;)

Ответ
 
Опции темы Рейтинг: Рейтинг темы: голосов - 5, средняя оценка - 2.60. (2.60 из 5.00) голосов - 5 Опции просмотра
Старый 20.09.2010, 10:04   #481
Почетный легион
 Аватар для Веталь
IP:
Сообщений: 4,726
киевлянин
Получено "спасибо": 4,859
Очки репутации: 14,569
Мнения: 2108
Доп. информация
По умолчанию Re: Янукович - импичмент?... ;)Новые знакомства, полезные, интересные дискуссии...
РЕГИСТРИРОВАТЬСЯ СЕЙЧАС
Ну сейчас ещё и выборность мэра отменят и будет полный контроль, но тогда Киев за Януковича точно голосовать не будет.
___________
http://podkovka.net/
Кованые изделия ручной работы. Форумчанам скидка
Веталь вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 20.09.2010, 11:57   #482
Київська русинка
 Аватар для лесана
IP:
Сообщений: 3,917
киевлянка
Получено "спасибо": 4,519
Очки репутации: 0
Мнения: 3422
Доп. информация
По умолчанию Re: Янукович - импичмент?... ;)

лесана вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 4 (показать список)
Сказавших "Фууу!": 1 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 21.09.2010, 09:20   #483
Київська русинка
 Аватар для лесана
IP:
Сообщений: 3,917
киевлянка
Получено "спасибо": 4,519
Очки репутации: 0
Мнения: 3422
Доп. информация
По умолчанию Re: Янукович - импичмент?... ;)

Коли ви бачите плакат президента "Будуємо нову країну", з великою імовірністю можна стверджувати, що ця країна - Кіпр. На 1 липня обсяг прямих інвестицій з України в економіку країн світу досяг 6,76 мільярдів доларів, з них обсяг прямих інвестицій на Кіпр складає 6,3 мільярди. http://www.pravda.com.ua/articles/2010/09/3/5351623
Територія України в черговий раз зарясніла рекламними плакатами, які мудрий народ влучно охрестив «бігмордами». На них добре відретушований портрет пана Януковича чи то вимагає, чи то звертається з проханням, а може й стверджує: будуємо нову країну? Так як нічого «канкретного» на цих «бігмордах» немає, мені як «акадєміку» приходиться шукати цю новизну самому.
Що ж такого нового дійсно з’явилося за існування нової влади в нашій новій країні? Ну, наприклад, не підпадаюча ні під яку логіку коаліція олігархів-капіталістів з комуністами. Додалася сюди ще й «нормальна людина», тобто пан Литвин зі своєю коаліцією. Так, так, саме пан Литвин уже зі своїх «бігмордів» закликає нас обирати нормальних, тобто, звичайно, себе, а не, так можна зрозуміти, «хворих на всю голову людей». Така коаліція капіталістів з комуністами дійсно ноу-хау і нічого подібного в історії до глибини душі і розуму враженого людства ще не було. Думаю що й не буде. Хіба це не нова країна?

А ось і друга новизна. В історії України останніх десятиліть не було такого, щоб нова влада в особі капіталістів-комуністів задекларувала підвищення пенсійного віку громадянам одразу на 5 років. При цьому враховуючи те, що наші чоловіки в середньому ледве доживають до 60-ти років, пенсійний вік у 65 років дозволить просто ліквідувати уже не потрібний пенсійний фонд. Хіба це не яскрава ознака нової країни, яку ми будуємо? Вважаю, що так! «Старі популісти» зі «старої» країни просто відпочивають. Зекономлені таким чином мільярди чекають кіпрські офшори і це теж немала новизна.

Ідемо далі. Підвищення ціни на газ кожні пів року одразу на 50 відсотків теж характерна ознака нової держави. За попередніх «популістів» ціни на газ не росли зовсім багато років, так як населення України платило за дешевий український газ, а олігархи на своїх підприємствах використовували дорогий російський і відповідно за нього розплачувалися. В «новій» державі все буде навпаки. Ми будемо платити за дорогий російський газ, а олігархи за дешевий український. Але це ще не всі ознаки нової країни.

За попередніх таких-сяких «популістів» люди отримували і платню і пенсію. В «новій» країні обіцяють «побавити» нас новизною. Так як всім до несхочу закортіло будувати нову країну, в ній будете отримувати або платню на роботі, або пенсію.

Треба сказати, що будівництво «нової» абсолютно алогічної країни почалося в нас з першого ж дня президентства пана Януковича. Весь світ був шокований неабиякою новизною, безпрецедентною у світі: президент «незалежної», але «нової» держави України «вихрещувався» на найвищу посаду в ній патріархом не Київським, а іншої держави, тобто Московським.

Це небачена в історії людства новизна. Не знаю, чи відомо Московському патріарху Кіріілу, який здійснив цей акт, а також панові Януковичу, що Москва виникла лише через 300 років після того, як хрестили киян? А патріарх за визначенням є найдавніший, перший, основоположний. То як може бути прапрапраправнучка Москва старшою, а тому і канонічнішою за прапрапрапрапрадіда Києва? Хіба це не очевидний кричущий маразм «нової країни», пане Президенте?

Колись відомий радянський бард Володимир Висоцький дуже влучно і доречно до всього вище викладеного проспівав: «прочь вліяніє ізвнє, прівикайтє к новітнє, воднимі займітесь проце-дурамі».

Україна дійсно вагітна радикальними перетвореннями. Скоро тут народиться нова система. Однак буде ця нова країна зовсім не такою, якою її уявляють нинішні правителі.

Очолюючи заснований мною відділ геополітики і геостратегії, я зрозумів, що наукові футуристичні схеми і моделі є важкими для сприйняття не лише «простими» людьми. Тому і видав в цьому році до 24 серпня роман «День Незалежності». В ньому у доступній художній формі викладено «куди все котиться і до чого докотиться». За місяць вже зроблено російське видання. Готується англійське і сценарій художнього фільму.

Нова Україна безперечно буде. Але народиться вона не через підвищення пенсійного віку і ціни на всі товари першої необхідності. Це станеться завдяки надзусиллю синів і дочок України цілого світу, які скинуть з себе п’явок-визискувачів і експлуататорів.
___________
Коли ж у вас серця телячі,
Зробіть намордники собачі.


лесана вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 2 (показать список)
Сказавших "Фууу!": 1 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 21.09.2010, 21:26   #484
Приписанный
 Аватар для Verba
IP:
Сообщений: 90
украинец
Получено "спасибо": 90
Очки репутации: 292
Мнения:
Доп. информация
По умолчанию Відповідь: Янукович - импичмент?... ;)

Той хто почує кожного

ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

Verba вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 6 (показать список)
Сказавших "Фууу!": 1 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 21.09.2010, 22:01   #485
Почетный легион
 Аватар для boroda
IP:
Сообщений: 12,251
украинец
Получено "спасибо": 15,008
Очки репутации: 37,423
Мнения: 663
Доп. информация
По умолчанию Re: Відповідь: Янукович - импичмент?... ;)

Цитата:
Сообщение от Verba Посмотреть сообщение
Той хто почує кожного
Пока оно так и есть....
___________
жмем и делаем....http://button.dekel.ru/
boroda вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 22.09.2010, 02:15   #486
Почетный легион
 Аватар для konotop
IP:
Сообщений: 5,538
киевлянин
Получено "спасибо": 5,018
Очки репутации: 42,741
Мнения: 2283
Доп. информация
По умолчанию Re: Янукович - импичмент?... ;)

Голодомор на сайте Януковича - ответ Медведеву на какую-то обиду: эксперт
Цитата:
"Возвращение на официальный сайт президента Украины раздела о Голодоморе - самое неожиданное решение Виктора Януковича за все время его президентства. Поскольку на мнение националистического избирателя Янукович не склонен реагировать всерьез, это очевидный негативный сигнал Москве". Об этом сегодня, 20 сентября, в интервью корреспонденту ИА REGNUM Новости заявил украинский политолог Андрей Максимов.

"Виктор Янукович к голодомору всегда относился без всякого почтения. Его эта тематика просто слегка раздражала. И говорить о попытке понравиться избирателям западных регионов, мне кажется, не стоит. Если бы он собирался завоевать их симпатию таким путем, то поднял бы эту тему во время президентской кампании, когда на карту было поставлено все. А сейчас рисковать поддержкой пророссийского избирателя и дружескими отношениями с российским руководством ради, прямо скажем, маловероятной смены отношения западноукраинских избирателей? Это более чем невероятно. Я бы не рассматривал этот вариант - он слишком очевиден, но явно нереален", - отметил эксперт.

По мнению политолога, если исключить внутриполитический вариант заигрывания с западным избирателем, остаются только внешнеполитические отношения. Значит, сигнал адресован России. "Давайте логично признаем, что Виктор Янукович не собирался с помощью раздела о Голодоморе понравиться жителям западных регионов. Он прекрасно понимает, что даже если не будет одевать ничего, кроме вышиванки, для националистов он останется пятой колонной. Этого не исправить, а Янукович - реалист. Для центральных регионов, восточных и Крыма - тем более не нужное действие. Вот и получается, что никому на Украине этот шаг Януковича не просто не нужен, он неинтересен. Значит, рассчитан на кого-то другого? А на днях Виктор Янукович встречался с Дмитрием Медведевым. Значит, есть какой-то конфликт, какая-то проблема во взаимоотношениях украинского и российского президентов. Что-то не попало в СМИ, но очень сильно задело Виктора Януковича. И он таким образом отреагировал. Возможно, в отношениях Украины и России начинается новая страница взаимоотношений. Без дружбы", - резюмировал Максимов.
Как сообщало ИА REGNUM Новости, на официальном сайте президента Украины Виктора Януковича, сегодня, 20 сентября, без всяких предварительных анонсов и объяснений появилась информация об истории т.н. "голодомора 1932-33 годов на Украине" и о мероприятиях, которые будут проводить в стране ко дню 75-й годовщины голода. В частности, на президентском портале появились две новых гипер-ссылки: "Памяти жертв Голодомора в Украине" с информацией о мероприятиях памяти жертв и "К 75-й годовщине Голодомора в Украине" с информацией по истории о "голодоморе". Пройдя по последней ссылке, в разделе "Прямая речь президента", можно ознакомиться со всеми заявлениями по данной теме бывшего президента Украины, в частности, посетитель сайта сразу видит перед собой статью: "Виктор Ющенко: это был геноцид".
http://www.regnum.ru/news/1327233.html
___________
Гоголь - Максимовичу
СПб. июля 2 <1833>.
Бросьте в самом деле кацапию, да поезжайте в гетьманщину
konotop вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 22.09.2010, 04:26   #487
Почетный легион
 Аватар для boroda
IP:
Сообщений: 12,251
украинец
Получено "спасибо": 15,008
Очки репутации: 37,423
Мнения: 663
Доп. информация
По умолчанию Re: Янукович - импичмент?... ;)

Цитата:
Сообщение от konotop Посмотреть сообщение
Возможно, в отношениях Украины и России начинается новая страница взаимоотношений. Без дружбы", - резюмировал Максимов.
Это может произойти вполне обоснованно. Видать у Януковича все таки была с Медведевым встреча "аля тайно", где он просил от том чего он хочет от коллеги, в замен на то что хочет Медведев....
Как это все предсказуемо...а говорили же ему, не сомневаюсь, в этом, что не надо так резво давать России уступки...
___________
жмем и делаем....http://button.dekel.ru/
boroda вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 22.09.2010, 10:04   #488
Почетный легион
 Аватар для konotop
IP:
Сообщений: 5,538
киевлянин
Получено "спасибо": 5,018
Очки репутации: 42,741
Мнения: 2283
Доп. информация
По умолчанию Re: Янукович - импичмент?... ;)

17.09.2010 Микола Писарчук
Грізний дзвіночок для Банкової з-за океану
Цитата:
Останнім часом Віктор Янукович чує з-за кордону багато неприємних для себе речей. Лідери європейських держав, європарламентарії, експерти докоряють українській владі утисками свободи слова, порушенням прав людини та канонів демократії. Чого лишень варта була заява найпотужнішої в Європі Європейської народної партії, яка, за висловом політолога Тараса Кузьо, стала «публічним ляпасом» українському президентові напередодні його брюссельського візиту.
А тепер до європейців долучилися і впливові американські політики. Екс-кандидат у президенти США, сенатор-республіканець Джон Маккейн у інтерв`ю «Голосу Америки» висловив занепокоєння ситуацією в Україні. Про це він заявив, коли американські конгресмени розпочали осінню сесію Конгресу США і там відбувся парламентський форум демократичних держав.
Предметом стурбованості республіканського «яструба» стали «певні аспекти діяльності українського уряду», зокрема продовження близьких стосунків з Росією та корупція в уряді.
Він вважає, що офіційні особи адміністрації Барака Обами мали б вести активнішу політику щодо Східної Європи. За словами одного з лідерів Республіканської партії, суспільство цього регіону, особливо країн колишнього Радянського Союзу, продовжує жити в несвободі.
Хоча, можливо, це більше стосується середньострокової перспективи. Адже з боку адміністрації Барака Обама навряд чи слід очікувати таких дій: молодий політичний мрійник та його оточення явно продовжують перебувати під чарами своєї концепції «перезавантаження» американсько-російських відносин.
Але у 2013 році в США будуть чергові президентські вибори. І перспективи Барака Обами на них практично дорівнюють нулю.
Рейтинг популярності Обами зараз опустився до 45% з більш як 60% на самому початку президентства, стверджує спільне дослідження CBS News і New York Times.
Оглядачі очікують, що після довиборів у Конгрес у листопаді цього року демократи позбудуться більшості в нижній палаті парламенту.
Отримавши більшість у Конгресі, республіканці здобудуть неабиякі можливості суттєво ускладнити життя нинішній проросійській українській владі ще раніше – до 2013 року. http://unian.net/ukr/news/news-396396.html
___________
Гоголь - Максимовичу
СПб. июля 2 <1833>.
Бросьте в самом деле кацапию, да поезжайте в гетьманщину
konotop вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 22.09.2010, 20:33   #489
Київська русинка
 Аватар для лесана
IP:
Сообщений: 3,917
киевлянка
Получено "спасибо": 4,519
Очки репутации: 0
Мнения: 3422
Доп. информация
По умолчанию Re: Янукович - импичмент?... ;)

Дорога до дому Януковича і інших слуг народу:
http://www.youtube.com/watch?v=POf3l...ature=youtu.be
___________
Коли ж у вас серця телячі,
Зробіть намордники собачі.


лесана вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 24.09.2010, 07:36   #490
Київська русинка
 Аватар для лесана
IP:
Сообщений: 3,917
киевлянка
Получено "спасибо": 4,519
Очки репутации: 0
Мнения: 3422
Доп. информация
По умолчанию Re: Янукович - импичмент?... ;)

Про гаранта особисто

Я хотів би ще раз підкреслити — я надзвичайно ціную підтримку і думку своїх виборців.
Переконаний: коли проявляться результати того курсу, який ми комплексно проводимо, таких виборців стане більше.
В.Янукович,
3 червня 2010 р.
Президент достойний особливої розмови — і тому, що посада, і тому, що вище написано. Деякі сумніви викликає, щоправда, турбота про підтримку і думку «своїх виборців», яких, як відомо, було близько третини дорослого населення країни, якщо порахувати...
У квітні 2010-го майже половина (47%) громадян країни була переконана, що дії Віктора Федоровича спрямовані на захист загальнонаціональних інтересів. Підозрювали його в захисті інтересів власних і власного ж політичного оточення — 34%. Інші, зрозуміло, над питанням задумалися.
До серпня картина дзеркально змінилася. Зараз іще думають, що Віктор Федорович невтомно дбає про ті самі загальнонаціональні інтереси, тільки третина громадян країни — 33%, а 48% — непристойно вказують пальцями на інтереси особисті вкупі з оточенням.
І регіонально переорієнтація громадської думки Віктору Федоровичу не особливо сподобається, якщо він справді про підтримку і думку своїх виборців так уболіває. Тут навіть безпристрасний Схід виявив деякі почуття. У квітні 67% жителів регіону думали, що їхній земляк захищає загальнонаціональні інтереси, вважали інакше — 19%. У серпні на загальнонаціональні інтереси вказали вже тільки 44%, а на особисті — 39%. Те саме й із Півднем. У квітні добре думали про «надії Криму» 70%, не особливо добре — тільки 16%; у серпні при хорошій думці залишилися 57%, а погано оцінили —
уже 26%.

…Не інакше, день народження справив враження разом з епічним фільмом «Президент». Особливо ті кадри, де президент із печаткою на чолі турботи про країну задумливо гуляє алеями маєтку. Навколо столітні дуби, і Віктор Федорович статурою міцний... Межигір’я, мабуть. У містах таких дубів давно не бачили…...
Чи все-таки з курсом щось не так?
Трохи про курс

Ми не використовуємо Росію в якихось вузьких політичних цілях, а розвиваємо з нею таке стратегічне партнерство, результатом якого стане сучасний економічний комплекс, найбільша у світі територія зростання, здатна здивувати цей світ, а українцям — забезпечити високі життєві стандарти.
В.Янукович, 3 червня 2010 р.
Як відомо, 21 квітня Віктор Федорович підписав із Дмитром Анатолійовичем угоди, широко відомі в народі під назвою Харківських або ще простіше: «газ — флот». Уже тоді «цей світ» здивувався. Залишалося забезпечити українцям високі життєві стандарти. І спочатку згадані українці на це й розраховували, принаймні на те, що ціни на газ не підвищуватимуться, як і обіцяв Віктор Федорович...
У квітні з числа громадян, поінформованих про зміст угод, більшість (59%) щиро вважали, що угоди ці принесуть Україні більше користі, ніж шкоди, думали навпаки — 24%. У серпні тих, хто думав про користь, поменшало — 47%, а тих, хто думав навпаки — побільшало (33%). Пройняло, напевно, підвищення... І це ж ще без платіжок.
Подовження строку перебування Чорноморського флоту Російської Федерації на території України в квітні підтримали 54% громадян країни, не підтримали — 33%. У серпні підтримку висловили вже тільки 44%, негативне ставлення — 37%.
У серпні на пряме запитання, чи варто було підписувати угоди, якщо ціни на газ для населення підвищені й надалі підвищуватимуться, 45% опитаних відповіли «ні», а продовжують обстоювати правоту Віктора Федоровича — менше ніж третина (30%).
При цьому 48% опитаних погодилися з тезою про те, що керівництво країни свідомо вводило громадян в оману, коли переконувало, що підписання угод допоможе не підвищувати ціни. І тільки 36% упевнені, що означене керівництво ціни підвищувати щиро не планувало, але було змушене зробити це під тиском «зовнішніх обставин», бідненьке. Хто б міг подумати, що інтереси пана Фірташа для керівництва країни настільки «зовнішні»...
Що ж до майбутніх високих життєвих стандартів для українців, то самі українці не впевнені, що стратегічне партнерство цьому сприятиме.
Так, у пропозиції стратегічного партнера об’єднати газові і ядерні сектори обох країн, бачать його бажання «допомогти Україні з добросусідських міркувань» тільки 15—16% громадян. А понад 70% — вбачають різні, але дуже меркантильні міркування.
У тому, що рішення у разі створення ядерного холдингу зі стратегічним партнером прийматиме переважно українська сторона, переконані тільки 7%, що російська — 43%. І тільки 35% опитаних упевнені, що Україна взагалі зможе зберегти контроль над активами своїх підприємств, якщо вони ввійдуть у зазначений холдинг...
Що там казали про високі життєві стандарти, які принесе нам вітер з північного сходу?
І останнє. Так, перед святом можна було б не вести мову про сумне. Але ця інформація в курс вкладається...
Це про те, чого ми досі не зазнали, на щастя, на власній шкурці, — про тероризм. Хотілося б, щоб його не зазнав ніхто, ніде й ніколи, але...
У громадян запитали, чи існує, на їхню думку, можливість акцій кавказьких терористів на території України у зв’язку з перебуванням у ній Чорноморського флоту? А що як вийде із Севастополя пару разів крейсер «Москва» на захист російських громадян або співгромадян, або співвітчизників, або просто російськомовних, «Русский мир» великий...
У квітні упевнене «ні» сказали 16% громадян, у серпні — 11%.
Допускали, що це «малоймовірно», 35 і 37% відповідно; «з певною імовірністю» — 26 і 31%; з «високою імовірністю» — 6 і 8%.
Коментувати це можна як завгодно. Одне можна сказати точно: питання це для громадської думки досить чутливе. Тим паче що українці стали набагато тверезіше ставитися і до розрекламованого нейтралітету разом з іноземною військовою базою, яка розташована на нашій території. Відносна більшість (46%) опитаних вважає, що Україні навряд чи вдасться залишитися нейтральною в ситуації, коли в Криму — Чорноморський флот, а Росія вступить у конфлікт з іншою державою. Щоправда, оптимістів теж вистачає: 38% сподіваються, що незавидна доля нас омине...
Може, варто було все-таки Віктору Федоровичу чутливість питання для нас теж урахувати, а не тільки те, що «питання перебування російського флоту в Севастополі через відомі історичні та інші причини досить чутливе для наших російських партнерів, та й для громадської думки Росії». З усією повагою до Росії. Але ж є і буде така незалежна країна — Україна.
І, можливо, її громадяни навчаться не святкувати прихід «наших» і відхід «не наших», не радіти, коли думка однієї частини нас використовується, щоб виправдати дії влади. Можливо, ми навчимося разом вимагати, щоб наша думка, чутлива й не дуже, думка всіх, а не однієї частини проти іншої, будь-яка владна команда враховувала завжди і скрізь.
Можливо, ми навчимося й обирати цю саму владну команду не за принципом «наші» і «не наші». Можливо...
Опитування проведено 10—15 серпня 2010 року. Опитано 2009 респондентів віком після 18 років у всіх регіонах України. Теоретична похибка вибірки — 2,3%.
У викладі результатів використано такий регіональний поділ країни: Схід — Дніпропетровська, Донецька, Запорізька, Луганська, Харківська області; Захід — Волинська, Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Рівненська, Тернопільська, Чернівецька області; Центр — Київ, Вінницька, Житомирська, Київська, Кіровоградська, Полтавська, Сумська, Хмельницька, Черкаська, Чернігівська області; Південь — АР Крим, Миколаївська, Одеська, Херсонська області.
Повний виклад результатів дослідження див. на сайті: www.razumkov.org.ua
___________
Коли ж у вас серця телячі,
Зробіть намордники собачі.


лесана вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Сказавших "Фууу!": 1 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 24.09.2010, 10:33   #491
Почетный легион
 Аватар для Веталь
IP:
Сообщений: 4,726
киевлянин
Получено "спасибо": 4,859
Очки репутации: 14,569
Мнения: 2108
Доп. информация
По умолчанию Re: Янукович - импичмент?... ;)

Зато стабильность пришла
___________
http://podkovka.net/
Кованые изделия ручной работы. Форумчанам скидка
Веталь вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 27.09.2010, 21:01   #492
Почетный легион
 Аватар для konotop
IP:
Сообщений: 5,538
киевлянин
Получено "спасибо": 5,018
Очки репутации: 42,741
Мнения: 2283
Доп. информация
По умолчанию Re: Янукович - импичмент?... ;)

У В.Януковича вторая стадия болезни, которая называется "ширкой" - Л.Грач
Мы прекрасно понимаем, что у Виктора Федоровича вторая стадия болезни, она была у него в 2007 году, которая называлась "ширкой". Об этом в эфире одного из телеканалов сообщил лидер крымских коммунистов Леонид Грач.
"Вот сейчас "тушкование" идет, о котором я говорил, и никто не скрывает, и все прекрасно знают, что "тушкование" идет ради того, чтобы уйти от выполнения всех обязательств, которые взяты и перед КПУ, и перед членами коалиции", - подчеркнул политик.http://www.imk.com.ua/ru/news/info/131759
___________
Гоголь - Максимовичу
СПб. июля 2 <1833>.
Бросьте в самом деле кацапию, да поезжайте в гетьманщину
konotop вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 01.10.2010, 14:26   #493
Почетный легион
 Аватар для Marcos
IP:
Сообщений: 4,106
киевлянин
Получено "спасибо": 4,667
Очки репутации: 12,043
Мнения: -178
Доп. информация
По умолчанию Re: Янукович - импичмент?... ;)

Цитата:
Президент Віктор Янукович приказкою відповів на запитання, чи він би й зараз перший свій візит як президент здійснив до Брюсселю.

У п'ятницю на засіданні Ялтинської європейської стратегії (YES) колишній верховний комісар Євросоюзу Хав'єр Солана запитав Януковича, чи зараз він так само свій перший візит здійснив би до столиці ЄС.

Президент України не дав на це чіткої відповіді. Почувши запитання Солани, він сказав:

"Є таке старе-старе прислів'я, українське, здається: "Сапоги дорогу знают". Тому...".

Так і не зрозумівши, що Янукович має на увазі, ведуча заходу, журналіст газети "Financial Times" Христя Фріланд сказала: "Ну, що, будемо сподіватися, що Ви маєте добрі сапоги".

Це був не єдиний конфуз Януковича під час ялтинської конференції.

Так, закон щодо продажу землі він назвав "законом про судоустрій", а єврокомісара з питань розширення й політики сусідства ЄС Штефана Фюле він назвав "паном Філе".
http://www.epravda.com.ua/news/2010/10/1/250331
Пан Філе
Ну хіба ж нашому президентові відомо як потрібно спілкуватися з відомими світовими лідерами ?)) Російські приказки на серйозні запитання...Браво, пане Філе
Marcos вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 01.10.2010, 18:41   #494
Почетный легион
 Аватар для Веталь
IP:
Сообщений: 4,726
киевлянин
Получено "спасибо": 4,859
Очки репутации: 14,569
Мнения: 2108
Доп. информация
По умолчанию Re: Янукович - импичмент?... ;)

Пам'ятаю, що під час президенства Буша, який мочив подібні приколи, була видана книжка -- "Бушизми", тобто приколи притаманні саме Бушу. Може пора видати багатотомне видання "Януковізми"?
___________
http://podkovka.net/
Кованые изделия ручной работы. Форумчанам скидка
Веталь вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 04.10.2010, 12:15   #495
майстер легіону
 Аватар для st.gans
IP:
Сообщений: 6,025
киевлянин
Получено "спасибо": 10,467
Очки репутации: 24,985
Мнения: 3534
Доп. информация
По умолчанию Re: Янукович - импичмент?... ;)

Цитата:
Сообщение от Веталь Посмотреть сообщение
"Бушизми"
http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%AF%...B7%D0%BC%D1%8B

Цитата:
Сообщение от Веталь Посмотреть сообщение
"Януковізми"
http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%AF%...B7%D0%BC%D1%8B
___________
«Тигры, например, уважают львов, слонов и гиппопотамов. Мандавошки — никого»
st.gans вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 05.10.2010, 11:48   #496
Київська русинка
 Аватар для лесана
IP:
Сообщений: 3,917
киевлянка
Получено "спасибо": 4,519
Очки репутации: 0
Мнения: 3422
Доп. информация
По умолчанию Re: Янукович - импичмент?... ;)

Опозиція вимагає дострокових виборів президента

Цитата:
Опозиційні сили вимагають провести 27 березня 2011 року дострокові вибори президента та Верховної Ради.
Про це йдеться у спільній заяві десяти опозиційних партій, повідомляє прес-служба Народного руху України.
"На президентських виборах у лютому ц.р. громадяни України не надавали Віктору Януковичу той суттєво більший обсяг владних повноважень, який він розраховує отримати через відновлення дії Конституції у редакції 1996 р", - сказано у ній.
Тому опозиція вимагає провести дострокові вибори як парламенту, так і президента.

Крім того, як було вже оголошено раніше, опозиція вимагає відправити у відставку нинішній склад Конституційного суду, а також скликати парламентську Конституційну комісію "для врегулювання проблем, пов'язаних з оголошенням рішення Конституційного суду".
Також опозиційні сили хочуть терміново внести запропоновані ними зміни до закону про місцеві вибори "щодо забезпечення всім партіям рівних можливостей участі у виборах та контролю за чесністю їх проведення".
"Закликаємо кандидатів від наших партій проводити скоординовані дії на рівні кожної області, району, села та міста для захисту реальних результатів виборів від фальсифікацій", - сказано у заяві.
Опозиційні сили пообіцяли "діяти спільно з метою недопущення узурпації влади і правового хаосу".
Заяву підписали Європейська партія України, Народний Рух України, партія "Громадянська позиція", партія "Народна Самооборона", партія "Реформи і порядок", партія "Українська платформа", партія ВО "Батьківщина", партія ВО "Свобода", партія захисників Вітчизни, Українська республіканська партія "Собор".
У свою чергу віце-спікер Микола Томенко, виступаючи з трибуни парламенту, заявив, що опозиція також вимагає скликати спеціальне засідання Верховної Ради для обговорення, "як уявляється в подальшому розвиток нашої країни, яка пережила конституційну контрреволюцію".
"Засідання, де б ми послухали і фахівців, і президента в ідеалі, і Конституційний Суд", - сказав він.
Крім того, опозиція вимагає зареєструвати постанову про створення спеціальної комісії, "яка б розслідувала, як так сталося, що практично половина тих самих членів КС, які кілька років тому навіть не взяли до розгляду таке подання, сьогодні проголосували за те, що ми 6 років жили не в тій країні".
___________
Коли ж у вас серця телячі,
Зробіть намордники собачі.


лесана вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 07.10.2010, 21:16   #497
Почетный легион
 Аватар для boroda
IP:
Сообщений: 12,251
украинец
Получено "спасибо": 15,008
Очки репутации: 37,423
Мнения: 663
Доп. информация
По умолчанию Re: Янукович - импичмент?... ;)

Цитата:
Пресс-служба президента Виктора Януковича во время визита во Францию не позволила представителю польской прессы задать ему вопрос. Об этом 7 октября сообщает «Украинская правда».

Инцидент произошел после переговоров Януковича с президентом Франции Николя Саркози. По окончании встречи Янукович вышел на крыльцо Елисейского дворца, где его ждали журналисты.

Брифинг вел руководитель пресс-службы президента Денис Иванеско. Первые два вопроса задали журналисты из пула Януковича, прилетевшие в Париж за средства администрации президента — редактор газеты «Известия в Украине» и Вячеслав Пиховшек.

Третий вопрос попытался поставить корреспондент Polskie Radio в Париже Томаш Щеминськи. Но как только он начал задавать вопросы, Иванеско объявил, что брифинг окончен.

При этом в начале брифинга Иванеско не объявлял, сколько вопросов может быть поставлено Януковичу. «Мы работаем жестко по программе, у президента нет времени», — сказал он.

Однако в программе визита, которая была роздана журналистам, в четверг у Януковича больше не было мероприятий.

Кроме того, встреча Януковича с Саркози, состоявшаяся перед этим, длилась час вместо запланированных полутора часов.

Иванеско также отказался сообщить, с кем Янукович намерен провести встречу, на которую он спешил, отчего польскому журналисту не дали задать вопрос.

При этом, хотя, по словам Иванеско, Янукович очень спешил, у него нашлось время, чтобы поздравить с днем рождения одну из журналисток, что в составе пула администрации президента сопровождает Януковича в Париж.

Янукович подарил ей букет и наручные часы украинского производства завода «Клейнод» с логотипом «президент Украины».

П
Так чем же Януковичу поляки не понравились?
___________
жмем и делаем....http://button.dekel.ru/
boroda вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 07.10.2010, 22:03   #498
Солнце разгонит тучи
 Аватар для Виола
IP:
Сообщений: 10,150
украинка
Получено "спасибо": 12,002
Очки репутации: 111,194
Мнения: -3085
Доп. информация
По умолчанию Re: Янукович - импичмент?... ;)

А кому они так нравятся, тех уже нет у власти.
Правильно делает, что отсеивает провакаторов и их вопросы.
Своих хватает.
Все-таки он президент и должен держать марку -это не Ющенко, который ни разу не упустил возможность уколоть Тимошенко, где-бы он не находился.
А импичмента не дождутся!нет оснований, как бы этого не хотела оппозиция....
___________
Виола вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 07.10.2010, 22:05   #499
Почетный легион
 Аватар для boroda
IP:
Сообщений: 12,251
украинец
Получено "спасибо": 15,008
Очки репутации: 37,423
Мнения: 663
Доп. информация
По умолчанию Re: Янукович - импичмент?... ;)

Цитата:
Сообщение от Виола Посмотреть сообщение
Правильно делает, что отсеивает провакаторов и их вопросы.
А ты слышала вопрос? Так не надо домыслы тут...говорить.
Цитата:
Сообщение от Виола Посмотреть сообщение
Все-таки он президент и должен держать марку -э
А мне не надо его марка....мне надо его выполнение обещания предвыборное, покращення...А ты значить от его марки радуешься...ну ну.
___________
жмем и делаем....http://button.dekel.ru/
boroda вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 07.10.2010, 23:49   #500
Основа форума
 Аватар для elefantua
IP:
Сообщений: 3,603
киевлянин
Получено "спасибо": 4,292
Очки репутации: 12,533
Мнения: 505
Доп. информация
По умолчанию Re: Янукович - импичмент?... ;)

Цитата:
Сообщение от boroda Посмотреть сообщение
А мне не надо его марка....мне надо его выполнение обещания предвыборное, покращення..
Борода, вот Вы идете в магазин и покупаете, например, порошок Тайд, который "ще біліше білого". Вы будете потом возмущаться в магаззине, что "біле", як було "білим" таким і залишилось і не стало "ще білішим"? Вы не понимаете, что предвыборная агитация = реклама товара по ТВ? Или Вы верите рекламе. Я, например -нет
___________
All You Need Is Love - Я так думаю (с) "Мимино"
elefantua вне форума  

Ответить с цитированием Вверх

Ответ


Метки
политика украины, янукович

Опции темы
Опции просмотра Оценка этой теме
Оценка этой теме:

Ваши права в разделе

Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.
Trackbacks are Вкл.
Pingbacks are Вкл.
Refbacks are Выкл.

Похожие темы
Тема Автор Раздел Ответов Последнее сообщение
Янукович такой Янукович Тевтон Украина 3 04.04.2011 09:33
Импичмент - да или нет? boroda Политика Украины 516 20.03.2009 19:30


Часовой пояс GMT +2, время: 03:23.


Работает на vBulletin® Версия форума 3.х.х. Copyright ©2000 - 2009, Jelsoft Enterprises Ltd.

© ForumKiev.com 2007 - 2016