Я люблю Киев

КИЕВСКИЙ ФОРУМ
КУЛЬТУРНОГО ОБЩЕНИЯ
FORUMKIEV.COM

N-728-MI-2
ПОИСК ПО ТЕМАМ:
Вернуться   Форум Киев | ForumKiev.com > Политический форум > Политика Украины (лучшие темы раздела)

Сурогатність нинішньої держави

Ответ
 
Опции темы Оценить тему Опции просмотра
Старый 27.08.2010, 20:12   #1
Основа форума
 Аватар для роман степанович
IP:
Сообщений: 2,126
киевлянин
Получено "спасибо": 1,588
Очки репутации: 0
Мнения: 3320
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию Сурогатність нинішньої державиНовые знакомства, полезные, интересные дискуссии...
РЕГИСТРИРОВАТЬСЯ СЕЙЧАС
З книги "Історія українського навігластва", написаної в 2008 році.
Ось пройшло вже більше 17 років існування нашої держави. Що ж ми побудували? Якщо глянути в порівнянні з бувшими співмешканцями по Союзу (прибалтами), які менше варилися в московській культурі, то яскраво проявляється сурогатність цього витвору і проявляються причини цього (довге наше перебування в вищесказаній культурі). Україна зараз живе подвійним життям - писаним і справжнім. Це дещо нагадує Рим десь 400-го року до Р.Х., коли плебеї створили в офіційній державі свою антидержаву, що привело до безладу і наступної "тиранії" для його приборкання в образі Августа та його наступників. Але в римських плебеїв була противага в вигляді патриціїв, а наш жлоб (сучасний плебей) заповнив всі ніші державного апарату і майже не має опозиції. Тому в Римі діяли два альтернативних закони, а в нас - лиш один (жлобське "понятие", переходяче інколи в «беспредел»), а офіційний існує лиш на папері. Конституція залишається такою ж мертвою для нашого "електорату", як і Господні заповіді для наших "християн". Для доказу попереднього проаналізуємо дієвість хоча б деяких статей Конституції, цього державотворчого документу.

ДЕМОКРАТИЧНА і ЄДИНИМ ДЖЕРЕЛОМ ВЛАДИ Є НАРОД - фікція майже на 100%. Цьому "єдиному джерелу" дозволено лиш в день виборів всліпу проголосувати за кращого серед недостойних. Весь інший час держструктура на нього реагує як "слон на моську".
СОЦІАЛЬНА. Оцінюйте самі. Бувше "загальнонародне" розхватали хами та злодії, а електорату залишили пусті папірці в вигляді приватизаційних сертифікатів. А тепер вони з незароблених "мерседесів" кидають нам як милостиню кульки з гречкою чи чергові пусті обіцянки. Жлоби при владі при такій злиденності народу мають такі ДУСІ з Феофаніями, які навіть не снилися Президентам багатих США.
ДЕРЖАВА ВІДПОВІДАЄ ПЕРЕД ЛЮДИНОЮ ЗА СВОЮ ДІЯЛЬНІСТЬ - читаєш як третьосортну фантазію.
ВЕРХОВЕНСТВО ПРАВА - зверх мого права на критику Президента Печерський райсуд "поклав" закон "Про благоустрій столиці України" і відправив мене за грати. На мою позовну заяву до держави в особі Президента Адмінсуди навіть не хочуть реагувати. А все тому, що юристи, виховані в совкових та постсовкових (що відносно наповнення мораллю рівнозначно) Вузах, крутять цими законами як "циган сонцем", а про права взагалі не хочуть навіть згадувати. Тому Європейський суд з прав людини завалений заявами з України.

ГРОМАДЯНИ МАЮТЬ ПРАВО БРАТИ УЧАСТЬ В УПРАВЛІННІ ДЕРЖАВНИМИ СПРАВАМИ - начальник ЖЕКу ігнорує заяви громадян, а що вже казати про псевдо-Президентів.
КОЖЕН МАЄ ПРАВО НА ПРАЦЮ - мільйони громадян витіснені державою: за кордон на заробітки, торгувати на невіглаські ринки, на виживання натуральним господарством присадибних ділянок.
ПРАВА ЛЮДИНИ ЗАХИЩАЮТЬСЯ СУДОМ - та самі "гаранти прав" публічно заявляють про корумпованість судів, при цьому не йдучи за невиконання своїх обов'язків (гаранта) у відставку.

Не буду продовжувати цей опис абсурду нашого життя, бо при цьому починає нити післяінфарктне серце. Лиш констатую, що права людини захищаються нинішньою державою гірше ніж при пізніх більшовиках. І все тому, що будували нову державу ті, які довели до банкрутства попередню. В цих «державотворців» раніше була хоча б якась партійна слухняність, більшовики хоч по дрібницях реагували, а теперішнім «партіям» навіть відписку толкову ліньки зробити для скаржника з гетто. Зараз Україна за рівнем державного устрою знаходиться на рівні відсталих африканських країн. Така ж несамовита боротьба за владу - шляхетністю між претендентами і не пахне. Такий же гонор та розкошування вже при владі заволодівшого троном жлоба. Цей недавній босяк з якогось забитого хутора в своїх крокодилячих черевиках вже не може сісти в "мерседес", поки водій прислужливо не відчинить йому дверцята. При цьому в нього гонору на той же "мерседес", а розуму і совісті - на "запорожця" (за подібний плакат мене бувша комсомолочка Ставнійчук відправила за грати). Отакі правителі штучно підтримують анархію в країні, видаючи цей безлад за лібералізм. Подібному «державнику» потрібна ця "каламутна водичка", тому що в ній він ловить більше чужих карасів. Тому народу в безправному гетто він по царськи дозволяє "ходити на головах", видаючи це за демократію і особисту доброту. А вказаний "лібералізм" доводить державний устрій в нашій країні до банкрутства. Цей "лібералізм" первинного накопичення капіталу вдало охарактеризував О.де Бальзак в 1841 році (зверніть увагу на період нашої відсталості) такими словами:
Хай суспільство, засноване цілком на владі грошей тремтить,
відчуваючи безсилля правосуддя перед хитрощами системи,
яка рветься до успіху, освячуючи всі засоби.
А незабутній Т.Шевченко подібне невігластво українців охарактеризував так :
Доборолась Україна до самого краю.
Гірше ляха свої діти її розпинають.
Оця ІСТОРИЧНА НАКЛАДКА ПЕРВИННОГО НАКОПИЧЕННЯ КАПІТАЛУ постсовковим жлобом і необхідність без досвіду і достойної еліти СТВОРЮВАТИ НОВУ ДЕРЖАВУ привели до сурогатності цього витвору. Приклади доказу цієї сурогатності я приводжу далі.
ПОЛІТИКА.
Через відсутність цивілізованих ЗМІ справжніх державотворців у нас не проявилося. Цей простір заповнили малоінтелектуальні пройдисвіти, які не усвідомлюють всіх тонкощів проблем України, не кажучи про те, що вони й не хочуть про них дізнатися. Парадокс в тому, що ми в цій частині опускаємося все більше в болото. Далекий від достойного лідера нації Л.Кравчук на фоні своїх послідовників вже видається нам за ідеала. Верховна Рада за 17 років викристалізувалась хоч в два напрямки розвитку - російський чи європейський шлях. Але далі цього розпуття так і не пішла, тому що одні хочуть, але не знають як стати європейцями. А іншим залишається милим «болото» російської культури. Ось на цьому «розпутті» ми по невігласьки і топчемося 17 років і оце «топтання» чомусь називаємо політичною боротьбою. Зграї, які видають себе за партії, штампують під кальку примітивні програми, які заповнені банальними, безвідповідальними, але радуючими слух електорального невігласа фразами типу "стратегічного партнерства з Росією" і поряд заперечуючого це - "європейського шляху розвитку". Ці "державотворці" зліпили "гарну" Конституцію, по совковому копіюючи іноземного "мерседеса". При цьому, не маючи технологій та достойних комплектуючих, вони напічкали симпатичну оболонку агрегатами з "запорожця". І оце гарне зовні "чудо", не те що не хоче їхати по наших дорогах, але й не заводиться. І ось навколо цього мертвого дитяти йде шалена боротьба, яку вони називають політичним життям. Їм "по барабану" проблеми України, вони зайняті влаштуванням особистого життя, прикриваючи це словоблудством через різні направлені в вухо електорату мікрофони. І не вірте, що політика брудна справа. Такою її зробили оті жлобські невігласи, які заполонили її простір. Ці брудні люди за 17 років виштовхнули своєю аморальністю більш порядних з цих рядів. Тому не кожен такий порядний і розумний захоче лізти в це болото для відмивання цього сектору українського життя. Та все ж нам для виживання в постколоніальний період потрібно починати в ХХІ столітті вчитися ліпити щось подібне давнозабутих англійцями "вігів" та "торі"( йдеться про партії ХVIII століття). А це як вчити абетку в зрілому віці - сором, але потрібно.
Проаналізуємо розклад сил, які заповнили Верховну Раду. Є три головних епіцентри на даний час, навколо яких сформувалися головні політичні зграї - Ющенко, Тимошенко та Янукович. Перший і друга побудували свою політику на антикучмізмі, тому що Л.Кучма не дав в свій час їм "розгулятися" коло загальнонародного корита (поки «пахан» дозволяв – мали його за батька). Якщо в Ющенка щось ще з дитинства закладалося хоч трохи патріотичне, яке потім підсилилося навчанням в Тернополі, то Юля випадково попала в ряди "патріотів" з задвірків русифікованого Дніпропетровська. Як Московія і турки освоювали згнивші володіння Золотої Орди, так і Ющенко з Юлею залізли погосподарювати на занедбаній території Народного руху. Ексбільшовик Ющенко (без продажу совісті через партквиток кар’єру не зробив би) привів "доцю" на цю ниву, як його в свій час витяг в політику Кучма. Але своєю недолугістю фактично зробив з неї володарку розвалин Руху. Якщо відносно Ющенка народ вже зрозумів свою помилку, по якій пробачив «синочку» Кучми підпис під «фашистами» в час подій «Україна без Кучми», то жінку цьому народові не так просто розшифрувати. Так ось цей "фарбований лис" (казковий персонаж з різними зовнішнім обліком і внутрішньою суттю) з косою, згуртувавши навколо себе частину економічних та фінансових шакалів (грошові мішки), які збагатилися на розграбуванні України, прикривши їх ідеологічно політичними банкрутами з Руху та відкинувшими свій юнацький “ідеалізм” Шевченками, збудувала свою політичну імперію і мріє стати ... українським Путіним чи Лукашенко. «Фарбованість» (нещирість) Тимошенко я відчув ще тоді, коли контрольована партією БАТЬКІВЩИНА газетка «Вечірні вісті» мою статтю «Сповідь українського безробітного» без моєї згоди чомусь переклала на «общепонятный язык» і в такому вигляді опублікувала. Тоді я зрозумів, що у нас з Юлею «батьківщини» по суті різні і погляд на майбутнє України теж. За політичною тріскотнею цієї популістки я ще ні разу не чув навіть натяків на потрібні для України реформи. Єдине, де вона якось розуміється, це сфера податків, митниць та газоторгівля, тому що перші вчилася в свій час обходити, а на непрозорості останньої сколочувала свій капітал. А ось головного для державотворця їй не дано зрозуміти - державі потрібно в першу чергу обмежити “беспредел” вирвавшогося на волю жлоба, направити його в цивілізовані рамки життя та дати можливість реалізуватися достойному творцю якісного продукту. В неї є характер, по якому вона стоїть вище за наступних “героїв”. Але для лідера нації одного характеру мало, на ньому можна стати лиш хорошим наглядачем в в’язниці. Отже ті, які моляться на “тверду руку”, можуть за неї голосувати. Ось тільки ця малоцивілізована “тверда рука” може вгріти в першу чергу по них.

Ющенко виявився повним політичним банкрутом, зруйнувавши надії обдурених людей з Майдану. Не маючи задатків державного лідера (розумна мама казала - "не лізь, Вітю, не лізь"), він повністю спустився на колію політичного батька - Л.Кучми. Так замість Медведчука на Банкову прийшов черговий пройдисвіт - Балога. І найбільша помилка Ющенка в тому, що він сперся на Балог, а не на той люд, який виніс його до влади. Скільки неприємностей принесли ці «патріоти» Україні, що нашому "добродію" Путіну і не снилося. Парадокс, але факт, що Путін своїм невіглаським гонором найбільше зробив для підштовхування народу України в НАТО. А Ющенко, сам того не розуміючи, своєю недолугістю навпаки гальмував цей процес. Так що в зовнішній політиці Ющенко та Путін по суті близнюки по негативному результату, хоча путінський ще тільки повинен проявитися "пересічним" людям. Ці два недорослі в політиці мають гонор Наполеона, ось тільки для реалізації його в них бракує розуму (в Путіна хоч замість нього є енергоносії).
Янукович - чистого вигляду продукт теперішнього Донбасу. Не знаю хто міг би зараз бути на його місці, якби не вбили попереднього "господаря" краю - А. Брагіна. Але доля фортуни в вигляді теракту на стадіоні посміхнулася Р. Ахметову та В. Януковичу. "Регіони України" - це проект захисту захоплених під час "безпредела" 90-х років позицій в Донбасі, а при нагоді і розширення їх на теренах України. Хлопці, далекі від політики, не маючи своїх наробок, скористалися лозунгами Москви та її "5-ї колони" - мова та НАТО. Тим самим вони залізли в електоральне поле інших представників "5-ї колони" - комуністів. Навіть партійні кольори підкреслюють це - "білий з голубим" доповнюються "червоним" і представляють прапори любимої ними бувшої метрополії. Але якщо "симоненківці" в чистому вигляді є агентами Москви, то Ахметову ближче до серця особисті здобутки, які часто не співпадають з імперськими інтересами північних сусідів. А ось Янукович при згадуваному П.Шелесту професійно далі завгара так і не піднявся б. "Регіонали" повинні пам'ятник поставити Ющенку. Лиш завдяки його недолугості вони ще раз побували при владі і тримаються зі своїми 30% електорального поля. При достойному лідерові нації вони б вже дав-но зникли з політичної палітри, бо виборець зрозумів би в порівнянні за ці роки про політичну фальшивість і недолугість цього проекту.
Далі я не буду характеризувати більш дрібні політичні зграї. Зупинюсь лиш на найбільш близькій мені по ідеології – патріотичній. Я вже вказував, що Рух зруйнувала безмозгла, зате через міру говірлива верхівка його. Ще були «націоналісти» такого собі пройдисвіта Івченка, який в нинішніх досить спокійних умовах мав більше охорони ніж справді цінний покійний С.Бандера. Не для «понта» цей сурогатний націоналіст любив і шикарні автомобілі. Тепер з’явилась «Свобода» під орудою такого собі п. Тягнибока. Якщо зрівняти останнього також з Бандерою, то висновки робіть самі по наступному. С.Бандера мав постійний ідеологічний вплив на свій народ через різного роду публікації, які давали певну просвіту людям. А Тягнибок, прочитавши рукопис цієї книжки, висловився мені: «А що мені робити з нею?». Тому я з цього зробив висновки, що націоналізм досить серйозний важіль, щоб довіряти його подібним людям. Ці люди просто експлуатують тему націоналізму, як Симоненки – марксизм. Вони не працюють на ідею, а ідею заставляють працювати на них. І я не здивуюся, що зі своїм інтелектом Симоненко стане Симоненковим, а Тягнибок своє приз віще трансформує в Тягнибік.
Проблема одна - створення справжньої партії потребує чесних і порядних грошей, а таких в Україні на даний час не проявилося. Тому монопольні "брудні" гроші нам підсовують крім попередньовказаних "політиків" ще дрібніших посивілих невігласів з якоїсь Морозівки чи Литвинівки, які вже навіть самі вірять у свою державну значущість. А все тому, що на політичному олімпі ще не проявлялися достойні люди, які б показали нікчемність теперішніх.
Яценюк та Гриценко – чергові політичні соломинки для суспільства. Чому соломинки, а не тверді опори? Перевірив я їх як вони ведуть себе поза камерами ЗМІ. Результат невтішний, тому що при траті свого часу на політичну розкрутку у них не знайшлося такого для обовязкової відповіді на черговий лист виборця. Я майже одночасно відправив їм по листу і в одне з європейських посольств. Справжні європейці відповіли протягом десяти днів, а від наших псевдоєвропейців чекаю просте “так” чи “ні” другий місяць. Так що, п. Яценюк, європейськість починається не зі знання багатьох мов, а з таких рис як обов’язковість і відповідальність, яка могла б в даному випадку вилитися через секретарку хоча б так :”Вибачте, нехватає часу”. Отже і тут зовнішня схожість на де-Голя (Яценюк) та часті поїздки в Європу не взмозі подолати наше жлобство, яке проросло десь в Чернівцях в часи накопичення первинного капіталу (порядних мільйонів я ще в Україні не зустрічав), а також закріпилося перебуванням в Верховній Раді (нагадую - “ українця формує середовище”). Це про політиків, а про їх програми я підкреслю лиш одне. Пане Гриценку, дай Бог нашому Президенту впоратися з обовязками достойного “гаранта” наших прав і свобод, з якими у нас катастрофічний стан. А ви ще й економіку хочете йому навісити.
Але цю тему я все ж завершу оптимістично словами, які я висловив п. Ющенку в 2006 році : “Ви думаєте, панове нинішні політики, що серед 46 мільйонів українців не знайдеться більш порядних і розумніших за вас? Помиляєтеся.” Але для висвітлення цих розумніших і порядніших потрібен той прожектор, який в цивілізованому світі називається ЗМІ і про які піде мова далі.
роман степанович вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 28.08.2010, 20:06   #2
Основа форума
 Аватар для роман степанович
IP:
Сообщений: 2,126
киевлянин
Получено "спасибо": 1,588
Очки репутации: 0
Мнения: 3320
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию Відповідь: Сурогатність нинішньої держави

За час з виходу книжки у нас з'явилася ще одна "соломинка", за яку пропонують ухватитися тонучим в безвірі українцям. Ім'я цій "соломинці" - Тигіпко. Цей спаситель ситуації ніколи не будував Україну, він, як справжній комсомольчик, будував своє благополуччя через банки, які росли на ростучих злиднях народу. А тепер він проліз в ролі "хорошого поліцейського" в банду, сформовану донецьким кланом, робить в ній "вумний" вигляд і імітацію реформ. На цей раз цей престарілий комсомольчик ставку робить не на банки, а на партію, з допомогою якої хоче пудрити мізки недолугому народові. Але ця "сильна" партія з самого початку є під ковпаком в донецьких, які просто виділили як подачку цій "партії" кусок грабованого пирога.
Для доказу чи запереченню попереднього попробуйте знайти приклад хоч одного розумного кроку по позитивному реформуванню в державі від цього "реформатора".
Для прикладу - Україна аж кричить в необхідності наведення порядку в торгівлі і організації відповідного міністерства. Чи є потреба в виробленні правил, по яким вигідніше було б щось корисне виробляти ніж займатися ремеслом "купив-продав". Хоч крок зробив цей "сильний" спаситель нації в цьому напрямку? А "засоби масового заробляння на рекламі" продовжують нам нав'язувати послуги чергового пройдисвіта.
роман степанович вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 30.08.2010, 21:19   #3
Основа форума
 Аватар для роман степанович
IP:
Сообщений: 2,126
киевлянин
Получено "спасибо": 1,588
Очки репутации: 0
Мнения: 3320
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию Відповідь: Сурогатність нинішньої держави

ЕКОНОМІКА.
Нинішня криза являється найкращим дзеркалом нашої суті в цьому відношенні. Ми в повній мірі показали свою жлобсько-споживацьке нутро. За останні 20 років ми не розвивалися, а жили на розграбуванні збудованого раніше, природних ресурсів, а також нищенні екології. Тож наступні роки ми будемо розплачуватися за ту кількість закуплених, але не зароблених "мерседесів", збудованих за рахунок розграбування "загальнонародного" особистих палаців, пасивності народу та паразитування розжирівшої влади. Парадокс, але факт, що ми встигли за 17 років зруйнувати все саме цінне, що в нас залишилося після виходу з імперії, і залишити баласт, який доруйновує країну. Йдеться відповідно про наукоємну продукцію і сировинний комплекс з металургії та хімії. Маючи непоганий науковий, інженерний та робітничий потенціал, Україна фактично знищила НАН і машинобудування. Оті голови, які в Союзі давали левову частку винаходів, доживають свій вік в злиднях і забутті. Візьміть порівняльну статистику реалізованих винаходів навіть з часами критикованого мною "застою" і вас пройме жах. Заводи, фабрики розграбовані, а замість постарілих залишків їх кадрів взамін проглядається пустота. Жлоби при владі не розуміють, що вони донищують. Об'яви в газетах характеризують тих, хто захватив економіку. Йде масова потреба в жуліках типу юриста чи рекламщика, а слюсарі та винахідники для цієї держави лишні. До того ж збережені металургія та хімія добивають нашу екологію, тримають нас в рабській залежності від імпортованих енергоносіїв, ось тому та валюта, яку ми отримували за експорт, не компесовувала навіть наші екологічні втрати (нікому порахувати). До того ж випускаючий нами метал є в більшості малоцінним, неякісним по причині мізерності вкладеного в нього інтелекту. Але в цьому році і цей хирлявий стовп надламався в силу світової кризи і лиш це показало відсутність надійних опор нашої економіки. Навіть ослаблений долар в ці дні кладе на лопатки нестійку гривню. А все тому, що наша сурогатна економіка побудована на малоцивілізованих принципах, коли діяльність типу "купи - продай" вигідніша за виробництво, коли ринкові умови підмінені відносинами «беспредела».
Стержнем стабільності економіки у всьому світі є середній клас, який в силу своєї різнобічності і малої інертності не дає цю сферу розбалансувати. А у нас цей клас є примітивним та однорідним - все теж "купи-продай", тому він не є опорою економіки, а навпаки - руйнівником вітчизняного виробника. Засилля імпортного хламу через цей "середній клас" підриває та знецінює гривню, але наші "проффессорські" уряди вимушені терпіти цей деструктив, бо не знають яку іншу роботу дати взамін цьому класу "купи-продай". А організувати інноваційне виробництво для продажу інтелектуального продукту у нас практично неможливо, тому що на перешкоді стоїть паразитичний державний апарат, який як п'явка присмоктується до виявившогося творця-інноватора, задушуючи його в зародку. Попри енергійні настоювання автора цієї публікації чиновники з Мінпромполітики та відповідного управління з КМДА, які відповідають за інновації в промисловість, так за 14 років і не спромоглися перевірити пропонований автором проект на інноваційність, хоча це був їх обов’язок. Попереднє підкреслю ще й тим, що в наявності був діючий експериментальний зразок проекту (не голі ідеї чи просто креслення) і виділені на це бюджетом гроші. Виходячи з цього прикладу, зробіть висновки чим займаються ці чиновники і куди зникають відповідні гроші з бюджету. Ось завдяки таким «держслужбовцям» ми зараз в такому жалюгідному економічному стані. Поляки поторгували масово не більше 5 років, потім все таки переключившись на виробництво. А нашому жлобському "купи-продай" вже 2 десятки років і достойної альтернативи цієї непродуктивної діяльності нашого люду ці "проффессори" від економіки поки що не знайшли. В доказ до того, що у нас сурогатні псевдоринкові умови, можна довести і на таких прикладах. Банкрутство якоїсь структури в першу чергу повинно бити по власниках і керівниках, які повинні в повній мірі відповідати за свою діяльність. А скільки наших таких “героїв” покінчило з відчаю життя самогубством чи опинилися за гратами? Відповідь одна – нашу економіку, як і політику, додушує одна причина і ім’я їй БЕЗВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ. Сором на весь світ - житниця Європи за 17 років не спромоглася організувати достойної продовольчої біржі для уникання "обдирання" селянина різними жлобськими трейдерами та не зуміла вибудувати достатньо елеваторів для зберігання зерна. Сільське господарство майже повністю зруйноване. Цьогорічний "великий врожай" тому підтвердження. На багатих землях України господарюючий паразит завдяки погоді виростив велику масу фуражного (неякісного) зерна, яке зараз не знає куди дівати. В гонитві за прибутками цей "господар" довиснажує орендовані (поки не свої) землі соняшником та подібними культурами. А номінальний власник цієї землі все більш деградує, виживаючи на натуральному господарстві та подачках від цього ж орендаря. Але скоро в нього (неефективного власника) і це заберуть сучасні нувориші, які, в свою чергу, теж не стануть справжніми цінителями цієї землі, тому що вона їм фактично «надурняк» дістанеться. Отже дарована нам Богом багата земля не скоро буде мати достойного власника, тому й продовжує приносити деструктив в нашу культуру і життя взагалі. По цій причині я не здивуюся, коли через Одесу, яку побудували для експорту українського збіжжя, через певний час почнемо в реверсному режимі імпортувати його. І "гречкосієм" українця будемо називати лиш в казках.
Якщо П.Шелест в 60-х роках пробував вирішувати питання "кількості та якості" в економіці, то теперішнім "проффессорам" проблема продуктивності праці і її роль в розвитку суспільства так же недосяжна як і філософські роздуми Гегеля. Економіка України в такому стані, що справжнього фахівця потрібно умовляти йти в уряд, тому що він знає ширину і глибину проблем, при вирішенні яких йому буде не тільки не до хизування взуттям з крокодила, але й спати буде ніколи. А пройдисвіт, в силу присущої йому нахабності та безвідповідальності, з піною на роті бореться за це крісло. Ось тому на даний час кризи ця кучка "видатних фінансистів" не знає з якої сторони підступитися до падаючої гривні. Хоч в цьому був правий великий авантюрист Лєнін - кадри вирішують все. Ось тільки де їх нам достойних взяти? А при теперішніх - Україна покриється суцільною мережею жлобських торговельно-розважальних центрів на місці колись продукуючих фабрик і заводів. Але корінний плебс в силу своєї тупості не довго буде їх відвідувати через свою депопуляцію.
Найстрашніше в нашій економіці - не відсутність технологій і грошей. Ми за 17 років по папуаськи розтранжирили кадри, які готувалися десятиліттями. Вже зараз у нас на десяток політиків та політологів залишився один фрезерувальник, на десять косметологів - один токар. Навіть якщо ми схаменемося і надумаємо готувати кадри, то вчителів в живих вже не залишиться, тому будемо вимушені відправляти дітей на навчання кудись в Нігерію. Ось такий ми побудували жлобський "лібералізм", з якого навіть бувший голова колгоспу А.Лукашенко глузливо насміхається, від чого на моїй душі крім сорому нічого не залишається.
роман степанович вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 31.08.2010, 20:03   #4
Основа форума
 Аватар для роман степанович
IP:
Сообщений: 2,126
киевлянин
Получено "спасибо": 1,588
Очки репутации: 0
Мнения: 3320
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию Відповідь: Сурогатність нинішньої держави

Тут ми розглядаємо відповідність життя держави її Конституції.
Найдіть мені, будь ласка, пункт з неї, по якому Президент займався би "ціною на гречку". І сміятися і плакати від такої влади хочеться.
роман степанович вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 04.09.2010, 20:50   #5
Основа форума
 Аватар для роман степанович
IP:
Сообщений: 2,126
киевлянин
Получено "спасибо": 1,588
Очки репутации: 0
Мнения: 3320
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию Відповідь: Сурогатність нинішньої державидобавлено через 1 минуту
ЗАСОБИ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ.
Я не дарма знову ставлю цю сферу на чільне місце в цьому ряду. Як сказав один з засновників США, що сучасній цивілізованій державі легше прожити без уряду ніж без інформації. І найбільша біда України якраз в відсутності подібних цивілізованих ЗМІ. Цей дефіцит вимушує сучасного українця "блукати в трьох соснах", голосувати всліпу на виборах, продовжувати цілувати руку своєму 300-річному мучителю, кидатися з вилами на незрозуміле НАТО. Що ж ми маємо під вивіскою ЗМІ? Почнемо з друкованих. Років 10 назад я звернувся до самої «крутої» (по ціні) газети під назвою «Дзеркало тижня» з пропозицією аналогічного цій книжечці аналітичного матеріалу. Навіть не ознайомившись з суттю цього матеріалу, мені відмовили прийняти його зі словами: «У нас достатньо своїх писак». Чи не нагадує це вам згадуване про типового українця: «Та я все сам знаю». Цей приклад я привів з розряду «найкращих газет». А ось про Швеців, які, як мухи на дзеркалі, залишають по собі скрізь відповідний слід, взагалі по суті їх професійності та порядності не хочеться аналізувати. Звідси можете зробити висновки про професійність та інтелект цих «медійників», як вони себе називають. Тому вони так схожі між собою по суті своєї «жовтизни» і через це з тих пір я майже не беру їх в руки для чтива. Але наш недолугий «герой» цієї книжки годується продуктом цих Швеців і після цього має відповідний стан свого шлунку та психіки. А як же «електронники»?
Цей ефірний простір захопили засоби масового заробляння на рекламі. Ці Роднянські, Ряшіни та Оселедчики заполонили наше життя через екран жлобством з Голлівуду та Росії. Вони наживаються подібно Фірташу посередництвом продажу закордонного товару, але «спец по газу» хоч в якійсь мірі корисний продукт проштовхував, а Роднянські – повний непотріб. Ці "специ" зробили наш медійний простір по типу латиноамериканського. Вони навіть не доросли до Кучми з його просвітлінням, що Україна не Росія, тому як мавпи калькують іноземне жлобство і з нас роблять споживачів цієї сурогатної іноземної культури, не розуміючи, що навіть український жлоб має свій специфічний колорит, який відрізняється від подібного московського, американського чи латиноамериканського. Цей ефірний непотріб можна сміло прирівняти до китайського промислового. Ось тільки перший крім економічної шкоди несе ще й культурну. До того ж, найдіть мені хоч якусь більш-менш цивілізовану країну в світі, де б телевізійники кидали свого споживача два рази на рік (канікули для паразитів), залишаючи йому на екрані «мило» вже не першого використання (тільки описуваний наш паразит навчився «мило» повторно використовувати).
Ці ефірні паразити під гаслом "свободу ЗМІ" отримали незалежність і від споживача своєї продукції. А під прикриттям "не хочеш - не дивись" або "споживач потребує" прирівняли себе до торгівця наркотиками і закидають нас половою поп(жлобської) культури. Їхній кумир - це сучасний Голохвастов, тому у них і залишилась лиш одна залежність - від грошей. В фантазіях вони вже прирівнюють свою діяльність до БіБіСі, хоча з їхньою освітою та вихованням для них є лиш одна ніша в цивілізованому світі, про яку піде далі. Для "низів" сучасний світ придумав так звану "жовту" пресу, яка займає невеликий сегмент в розвинених країнах. Це щось типу Шуфрича чи Вітренко в нашій політиці. Так ось у нас ця жовтизна заповнила весь простір. Як не надувають щоки наші самоучки та випускники журфаків, від них несе примітивізмом та недолугістю. Це ж треба було платити шалені гроші за показ "Останнього (жлобського) героя" десь серед далекого океану. Та посадили б на місяць з десяток сучасних представників самозваного їхнього «бомонду» в розорене українське село і примусили б їх жити натуральним господарством під пильним оком телекамер. Це було б дешевше та цікавіше. Як казала моя покійна мама - "просто треба мати кебу". Але її якраз, як і в політиків, в цих недоучених псевдо-журналістів немає (назвіть мені хоч один приклад достойного інтелекту з медіа-простору).
Ось тому так впевнено почувають на цьому просторі "продукти" бувшої метрополії. Вони несуть з Москви ще гіршу ніж наші нісенітницю, але роблять це професійніше, на що й купляється наш невіглас. Не ------- захопив наш інформаційний простір і вішає нам свою "лапшу на уши", а ми здали самі його вказаною вже недолугістю цих своїх псевдо-журналістів. “Інтер”-диверсант не відбиває постійні пропогандистські атаки з Москви, а по суті “піддакує” останнім, прикриваючи цю зраду національним інтересам ... буцім то “незалежністю” погляду. А ця “незалежність” в першу чергу від свого народу, з якого часто просто глумляться через імпортований цими Ряшиними пропагандистський товар (дивись кількість відкрито антиукраїнських тем і висказувань). За подібне той же Кремль протягом доби очистив би ефірний простір від подібних інформаційних “лібералів” без права дозволу на повернення. Свобода слова – це не є вседозволеність.
Що ж ми отримуємо під виглядом інформації? Кожноденні висловлювання політиків - та в печінках вже ця тріскотня. Ще він чи вона (а по мені, вони всі давно "воно") не відкрили рота, а ми вже знаємо напам'ять хто що скаже. СЛОВА дістали нас, нам потрібна інформація про СПРАВИ. А для цього паразиту-журналісту потрібно бігати не туди, куди запрошую-ть, а туди, де буде користь для споживача. Але поки що наш інформацій-ний простір формує не потреба споживача, а недолугий "редактор випус-ку" під пильним оком власника чи начальника, а споживачеві інформації часто навіть номер телефону цих псевдо-ЗМІ для зворотного зв'язку недоступний. Для прикладу - награвся набивший нам оскому Фірташ на спекуляції газом, а тепер поліз господарювати в одному з масових каналів України (підкреслюю – ефірний канал на відміну від користувача його в вигляді якоїсь телестудії є власністю держави). Як ви думаєте, в інформаційному просторі від цього нувориша нам буде менше шкоди ніж в газовому? Ось тому при таких власниках є в журналістах недолугі маріонетки з відсутністю елементарної фантазії, тому "новини" всіх цих каналів схожі як дві каплі води. По цій причині ми до цих пір не знаємо: як наше бувше загальнонародне багатство потрапило в руки пройдисвітів, чому не діє Конституція України, якої шкоди наніс той же Фірташ зі своїм Росукренерго нашій дер-жаві, справжні масштаби деструктивної діяльності прокуратури та судів, в яких відсотках виконують свої прямі обов'язки "гаранти прав і свобод", що ми їмо, п'ємо та дихаємо. Без справжніх ЗМІ: ми до цих пір не знаємо суть укладеної Тимошенко в Москві газової угоди; знову нас обдурять самозвані вожді на черговому Майдані; частини України будуть стравлювати між собою по другорядних питаннях; будемо ми плутатися в виборі з остогидлої і засмальцьованої колоди пик політиків, які нам нав'язливо крутять перед очима кожен божий день. ЗМІ - це проблема номер один в Україні, інакше інженер не сів би за подібну писанину.
роман степанович вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 18.09.2010, 19:59   #6
Основа форума
 Аватар для роман степанович
IP:
Сообщений: 2,126
киевлянин
Получено "спасибо": 1,588
Очки репутации: 0
Мнения: 3320
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию Відповідь: Сурогатність нинішньої держави

ОСВІТА.
Розділимо цю сферу на два сектори - безпосередньо освіту та виховання. З першим у нас "задовільно з мінусом", а з другим – повна катастрофа. Нинішня освіта - це в основі погіршений варіант совкової освіти. А згадана ніколи не вирощувала особистість, вона продукувала слухняних зубрил без вміння аналізу. Проведіть такий, хто з «совкових» вихованців читав без примусовості В.Шекспіра чи Т.Шевченка і вам стане зрозумілим якість перехваленої «совкової» освіти і “саме читаючої нації в світі”. В ній дитину чи студента, який пробував мислити як особистість, "садили на місце" вчителі чи професори, тому талант вимушений прориватися всупереч системі. Ще один недолік цієї спадщини - відірваність професури від живої науки. Звідси й негативний догматизм - конспект від викладача являвся шорами світогляду майбутнього фахівця. Пора---те, для прикладу, ефективність нашої освіти в кількості талановитих випускників-акторів інституту ім. Карпенка-Карого і вас пройме жах. Т
Теперішні тести на знання направлені на боротьбу з корупцією, але як вони взмозі перевірити реакцію та гнучкість розуму, які, на мою думку, більш важливі для інтелекту ніж просто пам'ять. До цього ще треба додати насиченість учбових програм, яка не дає закріпитися в мозку найнеобхіднішому. Як результат більше половини учнів навіть не засвоюють рідної мови, а це вже не замінять ніякі знання по математиці. Як на мою думку, при такій освіті нобелівських лауреатів нам ще чекати не одну сотню років. Ми будемо подібно продовжувати штампувати власників нічого не вартих дипломів, тому що якість освіти зворотньопропорційна вирослій кількості Вузів та "проффессорів". Тому не буде дивиною, що такий випускник буде плутатися між А.Шевченко і Т.Шевченко і зовсім не знати про роль Ф.Прокоповича в побудові Росії. Коли освіта не в змозі донести до учня роль рідної мови для цивілізованої людини, то освітою її можна назвати лиш умовно. Отже в нинішніх умовах наше суспільство, витрачаючи масу коштів на освіту, отримує замість неї велику кількість девальвованих дипломів, тим самим і девальвуючи гривню.
Про виховання я можу сказати наступне. Жлоб продовжує продукувати жлоба. Поплавські у нас не виняток, вони в нас масове явище. Як результат, держава на свій кошт штампує В.Сердечок, так і не “обтесавши” жлобство Данилків. Інтелігент в університеті - це унікальне явище, тому ми випускаємо культурних виродків з дипломами, для яких честь і совість є чимось з середовища фантастики. Тому і маємо величезний дефіцит в шляхетних людях, без яких наше суспільство приречене на повний занепад. Лиш шляхетність нас виведе із стану "рашен", а справжній інтелект повинен показати нам значущість для нинішньої європейської цивілізації поштовхів давньогрецької культури, ролі християнства та італійського Ренесансу. А згадуваний давньогрецький "ідіот" в особі нашого нинішнього "проффессора" точно не буде спонукати Україну до її ВІДРОДЖЕННЯ.
НАУКА.
В 60-х роках відбувся неофіційний поділ цієї сфери на "фізиків" та "ліриків". Вирощування останніх (крім сурогатних марксистів-леніністів) необхідної якості не допускав режим В.Щербицького під пильним оком Москви, тому нікому зараз науково трактувати феномен того ж жлоба чи роль догматизму православ’я на наш занепад. Існуючі на даний час інститути та кафедри в цій царині простіше розігнати ніж викорінювати з них невігластво та паразитизм. А "фізиків" добиває нинішній режим завгарів та бухгалтерів. Назвіть мені хоч одного науковця чи винахідника, який би отримав славу і гроші в описуваній країні за свій талант. А талант до техніки чи фізики в потомків "гречкосіїв" є. І ці люди варті більшої уваги і пошани суспільства ніж якісь поп"зірки", інакше залишки їх повтікають від цього невігластва на користь більш розумних народів (скільки наших славетних земляків прославило своїм талантом інші народи, в тому числі і в знаменитій Силіконовій долині). КУЛЬТУРА.
В цьому розділі буде йти мова не про совкову кількість театрів, лекторіїв та консерваторій на душу населення. Йтиметься про культуру сім'ї, етику взаємин людей, відношення до праці чи відпочинку, громадянський обов'язок і т.п. Тут задача однозначна - поступово очищатися від стану відсталості, заквашеного на російській культурі, і приближатися хоча б до культури більш цивілізованих слов'ян, таких як чехи. А це нам край потрібно, бо ми "рашен" з відповідною реакцією в світі. П'янство, злодійство (від "низів" до "верхів"), наркоманія, брехня, відсутність честі і совісті, безвідповідальність, небажання вчитися, зневага до навколишнього середовища - ось скорочений перелік "достоїнств" нашого середовища. Поряд з цим у нас існують паразитичні спілки письменників та композиторів, маса "заслужених і народних" дармоїдів, які пригрілися біля слова культура, не розуміючи навіть його суті. Один з таких паразитів "керує" в Секретаріаті нашого "Президента" гуманітарною сферою. Невдалий артистик з такого ж бездарного театру ім. Франка на призвіще Биструшкін вже й ходити нормально не може від сидіння в посадових кріслах. Запитайте в нього про головну проблему в культурній царині України (все те ж жлобство), то він вам скаже що це нецензурщина, тому що освіта в нього комсомольсько-совкова, яка далі вивчення градації на робітничий клас та селянство не йшла. Тому різниця між нашим постсовковим невігласом і римським плебсом йому виглядає туманом. Він не розуміє, що сам відноситься до інфікованих тим же жлобством через комсомол, тому йому ближча показуха з олімпійськими чемпіонами ніж підняття розваленої масової фізичної культури. Він пригрівся біля таких же нікчем з показушними замашками на посадах голови КМДА і Президента і вони разом садять калини, будують бутафорні об'єкти, показушно моляться в церквах. А ось справжньою боротьбою з відсталою культурою і реанімацією цивілізованої національної займатися нікому, тому що керівні жлоби зі своїх затемнених "мерседесів" не бачать гори сміття, п'янство та наркоманію на наших вулицях. А це ніякою шароварщиною та калинами не прикриєш. Везе нам на інтелект наших "Президентів" - один любив бринькати на гітарі та був зачарований в престарілого комсомольчика Кобзона, а його "синок" пробує реанімувати козацтво, зовсім не розуміючи філософію останнього і абсурдність цього задуму в наш час. З таким інтелектом "вождів" не скоро зникнуть пошарпані стіни ліфтів та під'їздів, припиниться наркоманія, щезне пропаганда насилля на екранах телевізорів. Навіть згадуваний вже бувший голова колгоспу з Білорусі зумів утримати свій народ від побутової культурної деградації. Перетніть кордон, пани "Президенти", і побачите ступінь своєї нікчемності навіть порівняно з Лукашенком, який розуміє більшу важливість чистоти вулиць по зрівнянню з показушними пам'ятниками.
Є теорія активного і пасивного дурнів. Так ось згаданих вище "активістів" потрібно тримати подалі від важливих справ, до яких я відношу і проблеми в нашій культурі. Як показушно любляча, але недолуга мати псує своїм невіглаством дитину, так і ці Ющенки, Жулинські, Яворівські домучують цю "проблему", не створивши зі своїми інститутами літератури та спілками псевдолітераторів хоча б подобу "Ста тисяч" ХІХ століття, так актуальних на даний жлобський час. Вони не виросли, навіть, до рівня більшовицького Корнійчука з його п'єсою "В степах України". Тому чекати сучасних п'єс по типу "За двома зайцями" від наших діячів навколо культури не приходиться. Ось на такому невтішному тлі (відсутності сучасних Старицьких) і видають нам якогось "сіренького" Горянського з екрану йому подібні як якусь "видатну особистість", яка поряд з рівнозначними Поплавськими та жлобенятами з "95 кварталу" творять нашу культуру. Як кажуть – приїхали. 200 років назад Полтава давала нам Котляревських, а зараз продукує особистості не більше тих же Данилків.
ДЕМОГРАФІЯ.
Природа автоматично регулює кількість тих, хто їй потрібен. Ніякі гроші на народження не поліпшать ситуацію в цьому. Проблема в нас не в "кількості", а в "якості" генофонду. Скільки наркоманів не народжуй, вони все рівно прискореними темпами будуть вимирати. Чи потрібні нам (вірніше буде - Богу) 100млн алкоголіків на занедбаній території? Тільки через якість генофонду ми зможемо вийти на кількість населення. І не потрібно тратити бюджетні кошти на жлоба, щоб він виростив поді-бного чи ще гіршого ніж сам.
роман степанович вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 18.09.2010, 20:02   #7
Приписанный
 Аватар для Vedec
Сообщений: 54
украинец
Получено "спасибо": 52
Очки репутации: 0
Мнения:
Доп. информация
По умолчанию Re: Сурогатність нинішньої держави

Сідай- пятірка)) все правильно говориш
Vedec вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 18.09.2010, 20:45   #8
Основа форума
 Аватар для роман степанович
IP:
Сообщений: 2,126
киевлянин
Получено "спасибо": 1,588
Очки репутации: 0
Мнения: 3320
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию Відповідь: Re: Сурогатність нинішньої держави

Цитата:
Сообщение от Vedec Посмотреть сообщение
Сідай- пятірка)) все правильно говориш
Та мене вже "заджали" за подібне.
роман степанович вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 22.09.2010, 19:38   #9
Основа форума
 Аватар для роман степанович
IP:
Сообщений: 2,126
киевлянин
Получено "спасибо": 1,588
Очки репутации: 0
Мнения: 3320
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию Продовження

ЦЕРКВА.
Як попередньо вказувалося, християнство нам дісталося з Візантії, цих вже прогнивших залишків колись могутньої і впорядкованої Римської імперії. Якщо до Костянтина діяв принцип "Богові - боже, кесарю - кесареве", який сповідував відділення церкви від держави, то після вже пішла плутанина обопільного впливу двох структур. Багатство та загнивання державних структур перекинулося на церкву. Остання все більше приділяла уваги позолоті куполів церков ніж суті християнства. Тому й не дивно, що наших скандинавських князів спокусила не вказана суть вчення, а велич бань Софії. Ось в такому вигляді ця релігія (як дзеркальце для папуаса) попала на наші терени.
Навіть непрофесійним оком, поглянувши на світ, можна побачити результати впливу різних гілок християнства на людство. Найбільш успішні в цьому протестанти. Ця течія найпершою зуміла вирватися з застиглих догм і зуміла прив'язати релігію до реальних потреб життя. Навіть гоніння на них (йдеться для прикладу про англійських пуритан) вони використали з користю, заклавши початкову філософську основу США. Як результат прочани цієї церкви мають скромні по багатству споруди для культу, зате більше прийняли в себе Господні заповіді. Це відобразилося в розвитку найбільш успішних на даний час країн. Католики загальмували свій розвиток вмішуванням в державні справи та збереженням догматизму через інквізицію. Тут пішла зверхність кількості над якістю прочан. Але з часом вони зрозуміли хибність цього шляху і дійшли до Івана-Павла ІІ, який вже говорив про суто людське - від наркотиків до Інтернету. Цим було закачано нові життєві сили в католицизм. Як результат ми маємо успішні Іспанію, Францію, Італію, навіть в Англії католики вийшли на один рівень з англіканцями.
Найбільш відсталою течією християнства є православіє. Поширена серед недорозвинених народів, ця гілка застигла в полоні догм і малозрозумілих звичаїв. Через це основні канони вчення І.Христа були відтіснені другорядними, надуманими вже церквою, тому й не вкорінилися в культуру цих народів. Відхід від суті християнства цієї церкви навіть в часи її розквіту на наших теренах в ХVII столітті підкреслює згадуваний вже Г.деБоплан: "У формалізмі дотримування релігійних свят та постів вони такі вперті, що переконані, буцім то від цього залежить порятунок їх душі". Зверніть увагу, йдеться не про "не вбий" чи "не вкради". Якщо до цього додати залишки вкорінілого язичництва, яке важко піддається логіці, то маємо образ типового українця-православного. Обвішаний іконами та хрестами, він з задоволенням напивається на Різдво чи Великдень, вперто акцентуючи на малозрозумілих йому традиціях, але так і не дізнається до кінця своїх днів про суть Господніх заповідей. В нього перемішані в голові незрозумілі звичаї "Зеленої неділі" та "Трійці" (різниця між якими йому абсолютно не цікава), але цю незрозумілу мішанину він любить, бо є привід гульнути.
Але навіть така церква несла доброякісний результат в ХVI та XVII століттях. Йдеться про позитивний вплив на освіту і побут народу. Порівнюючи культуру українського села XVII та ХХІ століть, я віддав би беззаперечно пальму першості XVII-му в силу цілісності і гармонійності її в той час. "Злодій", "гуляща чи ледача дівка", "п'яниця", толока - тоді ще щось значили для суспільної думки. І немалу роль в цьому відігравала національна церква. Але потім вона була підім'ята більш відсталою Москвою і фактично зруйнована. Цією церквою, яку оформили за хабар Константинополю в вигляді дорогоцінних хутряних шкурок (ви уявляєте подібне за часів Петра і Павла?), поряд зі згаданими апостолами в ранг святих був поставлений "напівмонгольський авторитет" А.Нєвський за його боротьбу з християнами-католиками. То чи зрозуміємо ми через цю "організацію" суть вчення І.Христа і чи Господь розуміє цих невігласів. Тому на даний час ці самозвані спадкоємці П.Могили не мають ніякого позитивного впливу на формування культури народу. Діяльність теперішньої православної церкви зводиться до "збирання грошей при народженні та смерті людини" та виконанні інших неефективних формальностей при показушних зовнішніх пишнотах. Російська культура породила близнюків по сурогатності – замполіта і попа. Тому, маючи стільки гілок цього "православ’я", українець при скруті біжить до "більш зрозумілого" по суті якогось африканського пройдисвіта з його приватною церквою. І тут мій земляк не будує свій якісний продукт в силу свого невігластва, а давиться завезеним.
Зрозуміло, є й винятки, коли священик в убогій будівлі церкви пробує допомогти в виборі шляху дітям-сиротам чи іншим обездоленим людям. Але ці винятки не видно за пузами дармоїдів, які тепер господарюють в Києво-Печерській лаврі (мощі там перевертаються від діяльності тамте-шніх попів), які борються за церковні споруди, побудовані Мазепою, щоб потім піддавати в них цього достойника анафемі. Вони в силу свого російського коріння продовжують служити царю-батюшкє, а не розповсюджувати серед прочан згадувані Господні заповіді. Не дуже від них відрізняються і Філарети (вчились в одній семінарії), які по візантійськи лізуть будувати державу, забуваючи про своє головне призначення - прививати достойну мораль українцям. Навіть греко-католики здали свої позиції. Культура Російської імперії негативно вплинула і на цю гілку християнства. Рівень культури їх прочан нижчий ніж в 1939 році. З попереднього виходить, що проблема не в об'єднанні церков - сума якості не добавить. Україні потрібен сучасний інститут формування моралі її громадян з акцентом на ефективність в противагу пишнотам візантійської ефектності. Християнство формує не допотопна ряса чи обов'язкова борода, а спосіб життя. А він у нас продовжує бути "русским", що являється далеким від тих же Господніх заповідей.
роман степанович вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 23.09.2010, 15:40   #10
Основа форума
 Аватар для роман степанович
IP:
Сообщений: 2,126
киевлянин
Получено "спасибо": 1,588
Очки репутации: 0
Мнения: 3320
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию Відповідь: Сурогатність нинішньої держави

УРЯДИ.
Всі вони себе люблять називати "професіоналами". Я згоден, що ці безвідповідальні бездари професійно вміють паразитувати на злиденному бюджеті. Але людей, достойних пакету українських проблем, я ще в цій ролі не бачив. Україна аж кричить в потребі реформ відходу від розтерзуючого її "лібералізму". Нав'язана нам "шокова терапія" підійшла б до організму з сильним імунітетом, а в нас такого після задухи в Російській імперії не було. Тому ми втратили так багато своєї економіки. Я не можу докорити Януковичу чи Пустовойтенку (ці приклади з обойми рівних) за їх совкову малоінтелектуальність, бо сам не з Марса спустився. Але вперто лізти з цим багажем інтелекту в рятівники нації - це вже нахабність. Україна пливе некерованою по течії буття як те г...но. І прибравши оту бутафорію під назвою "уряд", ми майже не помітимо його відсутності і будемо пливти так само і в тому ж напрямку. Єдине, на що спроможні ці "професіонали", - це збирати податки і мита, щоб потім їх роздавати. Все інше фактично кинуте напризволяще, що вони називають чомусь лібералізмом. Це показала ситуація з нинішньою економічною кризою. Безпорадність відносно цієї ситуації до цього самовпевнених "професіоналів" вражає. Це результат совковщини, яка залишила нам "докторів економічних наук" типу Вітренко з їх лиш двома пунктами в головному мозку - "про МВФ та НАТО". ЧИНОВНИЦЬКИЙ АПАРАТ. Ті, про кого нам нав'язливо нагадують недолугі ЗМІ і яких ми стараємося спекатися на чергових виборах (політики), являються лиш вершиною айсбергу паразитичної і безвідповідальної структури в державі, яка додушує нас. За кожними вибраними Ющенками стоять маси мало видимих “начальничків”, які переживають своїх шефів і які, в силу своєї масовості, "випивають народної крові" навіть більше ніж хоч якось контрольовані нами політики.
Як я вже згадував, культура нашого нинішнього "керівника" сформувалася культурою Російської імперії (читай М.Гоголя). Однією з основних характеристик, яка об'єднувала цю "братію", - це корпоративність в відстоюванні своїх паразитичних інтересів (ворон ворону очі не виклює). У більшовиків ця корпоративність ховалася за словами "справа партії", якою вони прикривали всі свої злодіяння. Нинішні ж учні Щербицького теж збилися в зграї, шкурні інтереси яких вони і захищають. При підборі цих кадрів мови не йшло про професіоналізм чи етику, бо в основу закладувалась відданість шефу та зграї. Ось тому навколо шефа стільки кумів, сватів, се-кретарів та відданих охоронців, які “для солідності” на роботі навіть повер-таються до державної мови. По цьому принципу сформована вся влада - від ЖЕКу до Секретаріату Президента. Тому в типовій лікарні у нас стільки невігластва, бо головного лікаря туди підбирали та затверджували не по інтелекту, а по блату. Пам'ятаєте скільки галасу підняла кучмівсько-донбаська кліка після чистки чиновницького апарату в 2005 році. "Наших б'ють" - типовий клич зграї на захист своїх корпоративних інтересів. А чистити потрібно було ще більше, але заміняти їх не на подібних їм Улянченків з іншої зграї Ющенка. І цей «змій – горинич» являється найстрашнішим паразитом народу. Відрубавши одну голову, ми стикаємося з подібною іншою. Тому серед цієї братії в силу їх злодійської корпоративності не існує безробіття. Відомий київський чиновник Салій казав: «Хіба можна розкидатися такими кадрами як Я?». Побувавший “зверху” вперто не хоче спукатися на нижні щаблі, привівши весь свій діапазон нецивілізованого захисту. При цьому в перевантаженні таким непотрібом управлінської ніші суспільству важко просунути потрібних людей. Але те, що цю нагальну кадрову проблему необхідно якісно вирішувати, нагадує нам і серед ночі зруйнувавший нам сон своєю тупістю та безвідповідальністю черговий бюрократ. Але про це в наступних розділах.
АРМІЯ.
Нічого нас історія так і не навчила. Цю структуру потрібно мати відповідною по якості до часу (дивись війну чисельної армії Іраку зі з’єднаннями військ США), або зовсім не тратити на неї ресурси. А цей сурогат, створений гнилим бувшим імперським офіцерством, в потрібний час може не вистрілити чи пальнути не в потрібну для нас сторону. Та й на залишках бюджету може існувати не професіонал, а лиш догнивати лінивий паразит. Так що потрібно готувати нових хлопчаків під Крути. Як бувший совковий офіцер (здуру віддав цій паразитичній організації 10 років), я вирішив економічно допомогти масово звільняючимся в 90-х роках офіцерам. По цій причині я бував в Генштабі. Там я зрозумів хто «клепає» армію нової держави. Кадрова політика в нашій армії побудована на гірших зразках прогнившої більшовицької попередниці. Я зустрічав в Генштабі навіть ті кадри, які в перший же день війни з потенційним противником перебіжать на його бік. Я в цьому впевнений, бо знаю з їх по-переднього життя як вони «люблять» Україну. А відносно інтелекту і професійності – вони не змогли навіть прийняти цю пропоновану мною реальну допомогу. Отже, на мій погляд, ми маємо армію по типу подібної в інків, яка в багатотисячній кількості не змогли протистояти загону з півтори сотні конкістадорів. ПРАВООХОРОННІ ОРГАНИ.
Цю частину держапарату проаналізуємо з двох сторін - знання законів та етичної. З першою все зрозуміло – можливо щось у шпаргалочника і залишилось в голові, в крайньому випадку можна заглянути в книжку чи комп'ютер. А ось з совістю важче. Її в наших Вузах нікому вчити та тестувати. Для прикладу, працює в харківській юридичній академії така собі викладачка. Вона навіть не змогла привити потрібну для юриста етику своїй дочці, то що вже казати про якість моралі вихованих нею інших студентів. І скільки цих І.Богословських зі жлобським вихованням серед наших суддів, прокурорів, адвокатів? Вони, виховані "Кідаловими", безконтрольні зі сторони народу, крутять законами як циган сонцем, керуючись своїми плебейськими "понятиями" (попробуй найди порядного суддю в Печерському районному м. Києва). Вони дискредитували українську державу як таку, Конституцію замінили одним своїм законом: "виживай - хто як може". Зараз жлобеня лізе в юристи не для служби закону, а "косить капусту". Ось тому «уже городской» начальник Печерського відділення міліції разом з «суддями» того ж району служать подібним собі Балогам замість химерного для них права та закону. І цей контингент замість боротьби з явищем беззаконня розвів такі масштаби корупції, що по-рядна людина в їхньому середовищі просто не виживе.
СБУ.
Тут я охарактеризую коротко. Служба з бувших КГБ-иків є, а ось беспеки для держави немає, бо ці хлопці служать на різних господарів (навіть закордонних), а ось охороняти дієвість Конституції нікому.
роман степанович вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 03.10.2010, 07:58   #11
Почетный житель
 Аватар для Асмен
IP:
Сообщений: 681
украинец
Получено "спасибо": 481
Очки репутации: 0
Мнения:
Доп. информация
По умолчанию Re: Відповідь: Сурогатність нинішньої держави

Цитата:
Сообщение от роман степанович Посмотреть сообщение
ЕКОНОМІКА.
Нинішня криза являється найкращим дзеркалом нашої суті в цьому відношенні. Ми в повній мірі показали свою жлобсько-споживацьке нутро. За останні 20 років ми не розвивалися, а жили на розграбуванні збудованого раніше

Как точно сказано о охарактеризовано.

И снова СССР виноват? Мало запас и настроил, видать, что жить на построенное и запасенное Союзом хватило только на 20 лет?

Одним словом, характеризуя эту книгу можно подъитожить, самостийна Украина ни на что не способна. И виноваты в этом конечно же москали и Советы, что мало построили и запасли Украине, что бы отделившись можно было бы в сытости лет сто устраивать майданы и рассказывать какие полохие москали, и какие великие герои Бандера с Шухевечем!
___________
Одесса! Малоросс,Новоросс!!

РОДИНА И ДУША МОЯ - НОВОРОССИЯ!!!
Асмен вне форума  

Ответить с цитированием Вверх

Ответ


Опции темы
Опции просмотра Оценка этой теме
Оценка этой теме:

Ваши права в разделе

Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.
Trackbacks are Вкл.
Pingbacks are Вкл.
Refbacks are Выкл.

Похожие темы
Тема Автор Раздел Ответов Последнее сообщение
Порятунок нації та держави. Тільки аргументована дискусія без зайвих емоцій Deimos_mdg Политика Украины 25 19.02.2015 16:37
Сурогатні церкви та секти роман степанович Политика Украины 144 30.07.2013 22:16
У Києві хочуть притягнути до відповідальності організаторів протесту проти поліційної держави SignumDei Украина 1 17.06.2010 15:55


Часовой пояс GMT +2, время: 18:26.


Работает на vBulletin® Версия форума 3.х.х. Copyright ©2000 - 2009, Jelsoft Enterprises Ltd.

© ForumKiev.com 2007 - 2016