Я люблю Киев

КИЕВСКИЙ ФОРУМ
КУЛЬТУРНОГО ОБЩЕНИЯ
FORUMKIEV.COM

N-728-MI-2
ПОИСК ПО ТЕМАМ:
Вернуться   Форум Киев | ForumKiev.com > Политический форум > Политика Украины (лучшие темы раздела)

Підра---

Ответ
 
Опции темы Оценить тему Опции просмотра
Старый 04.11.2010, 17:32   #21
Новичок
 Аватар для justvis
IP:
Сообщений: 1,208
украинец
Получено "спасибо": 552
Очки репутации: 0
Мнения:
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию Re: Підра---Новые знакомства, полезные, интересные дискуссии...
РЕГИСТРИРОВАТЬСЯ СЕЙЧАС
04.11.2010 17:20

Аваков просить суд заборонити називати Кернеса переможцем

Арсеній АваковПредставники кандидата у мери Харкова від «Батьківщини» Арсена АВАКОВА уже подали скаргу до територіальної виборчої комісії і прокуратури, а також позов до Харківського адміністративного суду щодо неможливості оголошення результатів виборів мера Харкова, доки суди не ухвалять рішення щодо фактів численних фальсифікацій, виявлених в ході виборів та підрахунку голосів.Про це УНІАН повідомили в прес-службі "Батьківщини".
В заяві, переданій агентству, зазначається, що сьогодні члени харківської "Батьківщини" виявили в сейфі керівництва однієї з виборчих комісій пачку невикористаних бюлетенів. "Причому знахідку виявили вже після того, як дільнична комісія здала до міської виборчої комісії всі протоколи, використані та невикористані бюлетені, а також усі відповідні акти. На виявлених невикористаних бюлетенях, тим не менш, була проставлена печатка», - наголошується у заяві партії.
В «Батьківщині» наголошують, що попереджали про те, що влада друкує сотні тисяч фальшивих бюлетенів. "Тепер ми знайшли підтвердження того, що ці бюлетені готували саме для фальсифікації волевиявлення харків’ян. Ні для кого не є секретом, що різниця між основними конкурентами в Харкові мінімальна. Скільки ще таких невикористаних, але проштампованих бюлетенів лежить по сейфах на інших дільницях, можна лише здогадуватись», - йдеться в заяві.
Партія «Батьківщина» вимагає негайного порушення кримінальної справи за фактом виявлення зайвих бюлетенів, а також за іншими фактами фальсифікацій під час виборів у Харкові.
«Ми категорично наполягаємо, що результати виборів у Харкові не можуть бути оголошені, поки суд не дасть належну правову оцінку заявленим фактам та не назве винних у спотворенні результатів голосування», - підкреслили у «Батьківщині».
У свою чергу А.АВАКОВ на брифінгу у Харкові також зауважив, що на двох дільницях, де він вважався лідером, були визнані недійсними бюлетені, у яких не було штампу «вибув» навпроти кандидата від Народного руху України Олександра ДЕНИСЕНКА, який зняв свою кандидатуру. При цьому, акцентував А.АВАКОВ, на інших ділянках були виявлені протоколи, де навпроти прізвища ДЕНИСЕНКА було проставлена цифра голосів, які харків’яни за нього віддали.
На думку А.АВАКОВА, це підтверджує, що «під час голосування і при підрахунку голосів були виявлені численні порушення, які носили системний характер».
«Ми подаємо позов до Харківського адміністративного суду з вимогою зупинити підрахунок голосів, тому що факти, які були оприлюднені, не дозволяють встановити істинний результат», - сказав А.АВАКОВ.
На його думку, у Харкові необхідно провести перерахунок голосів, оскільки немає впевненості у об’єктивності результату виборів.
«Ніякої довіри щодо об’єктивності підрахунку ТВК немає. Моя думка - потрібний перерахунок голосів. І нарікати на втому людей або складність процедури не треба - занадто про серйозні речі йде мова», - підкреслив А.АВАКОВ.
___________
УКРАЇНЦІ
"Людина, яка не шанує традицій і мови нації і країни, в якій живе, є туристом, або окупантом." К. Маркс
"Русский интеллигент заканчивается там, где начинается польский вопрос" А. Мицкевич.
justvis вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 04.11.2010, 17:47   #22
Основа форума
 Аватар для Посредник
IP:
Сообщений: 3,833
иностранец
Получено "спасибо": 6,362
Очки репутации: 8,859
Мнения: 2845
Доп. информация
По умолчанию Re: Підра---

А якби перемогла "Батькiвщина"? Тоді потрібний був би космічний суд.
Посредник вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 05.11.2010, 16:54   #23
Новичок
 Аватар для justvis
IP:
Сообщений: 1,208
украинец
Получено "спасибо": 552
Очки репутации: 0
Мнения:
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию Re: Підра---

The Economist: Янукович - перед Помаранчевою революцією

Американські та європейські посадовці, як і міжнародні спостерігачі, розкритикували місцеві вибори в Україні 31 жовтня, пише британський The Economist.
Видання аналізує загальну ситуацію з місцевими виборами в Україні та називає концентрацію влади однією з основних характеристик першого року президентства Віктора ЯНУКОВИЧА, оскільки конституційні зміни, проведені за його вказівкою, повернули йому повноваження, які перевершили навіть ті, які мав Леонід КУЧМА - “Президент України перед Помаранчевою революцією”. Видання також наголошує, що зміни до виборчого законодавства були відкрито зроблені на користь президентської Партії регіонів.
«Місцеві вибори радше були призначені для розподілу В.ЯНУКОВИЧЕМ посад серед прихильників після його перемоги на виборах та з метою консолідації влади», - пише The Economist. Британський часопис зазначає, що Партію регіонів справді важко назвати дисциплінованою: «Протистояння між ворогуючими угрупованнями, кожне з яких має свої бізнесові інтереси, унеможливлює координацію реформ». Щоб подолати небезпеку саботажу всередині уряду, адміністрація В.ЯНУКОВИЧА планує призначити низку нових спеціальних «комісарів», обраних консалтинговою компанією «МакКінсі», для проведення запланованих реформ, говориться у статті.
Видання видзначає, що опозиційні партії України випустили об’єднаний звіт, який говорить, що місцеві вибори не були вільними і, звичайно ж, пройшли не так вільно, як президентська кампанія на початку цього року. Список скарг догий і красномовний. Це включає реєстрацію «імітаційних партій», відмови в реєстрації кандидатів, фізічне насильство і залякування. Міжнародні спостерігачі, представники ЄС та американські посадові особи розкритикували ці вибори.
Яскравою ілюстрацією безперечно брудної виборчої кампанії в Укрїні The Economist називає вибори в Одесі.
The Economist нагадує заяви Партії регіонів напередодні виборів, що «час незалежних мерів завершився.Тепер всі повинні стати частиною вертикалі влади, від Президента до мерів».
На перший погляд, деякі кроки В.ЯНУКОВИЧА нагадують дії колишнього Президента, а нині – премєра РФ Володимира ПУТІНА. Але, на відміну від Росії, Україна не має достатньо ресурсів, щоб жити без реформ, наголошує британське видання.
___________
УКРАЇНЦІ
"Людина, яка не шанує традицій і мови нації і країни, в якій живе, є туристом, або окупантом." К. Маркс
"Русский интеллигент заканчивается там, где начинается польский вопрос" А. Мицкевич.
justvis вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 06.11.2010, 13:31   #24
Новичок
 Аватар для justvis
IP:
Сообщений: 1,208
украинец
Получено "спасибо": 552
Очки репутации: 0
Мнения:
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию Re: Підра---

Вибори в Черкасах повторять на біс


У Черкасах відбудуться повторні вибори депутатів до міської ради з 10-му і 12-му округах.
Відповідне рішення ухвалила на своєму засіданні Черкаська міська територіальна виборча комісія.
Перевибори по цих округах відбудуться 14 листопада 2010 року.
Нагадаємо, що на виборах мера Черкас переміг діючий міський голова Черкас Сергій Одарич, який балотувався від Партії вільних демократів
___________
УКРАЇНЦІ
"Людина, яка не шанує традицій і мови нації і країни, в якій живе, є туристом, або окупантом." К. Маркс
"Русский интеллигент заканчивается там, где начинается польский вопрос" А. Мицкевич.
justvis вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 06.11.2010, 14:25   #25
Новичок
 Аватар для justvis
IP:
Сообщений: 1,208
украинец
Получено "спасибо": 552
Очки репутации: 0
Мнения:
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию Re: Підра---

З Ужгородського виборчкому вночі намагалися викрасти бюлетені?

Невідомі особи в ніч з 5 на 6 листопада атакували Ужгородську міську територіально-виборчу комісію і вчинили спробу викрадення бюлетенів по кількох мажоритарних виборчих округах по виборах до обласної ради.
Як передає кореспондент УНІАН, ввечері 5 листопада в Ужгородській МВК відбувалося запаковування належним чином бюлетенів та складання протоколів, тривало підбиття підсумків. Під час цієї процедури в приміщенні були присутні кандидати в депутати та журналісти.
«Саме в цей час надійшло повідомлення з обласної ТВК про те, що бюлетені по мажоритарному округу № 9 (Ужгород) до обласної ради спотворені, оскільки до списку була включена особа, яка у день голосування не була кандидатом. Відмітки «вибув» на прізвищі цієї людини не було проставлено, за неї голосували», - прокоментував кандидат в депутати й діючий депутат Закарпатської обласної ради Олександр СОЛОНТАЙ.
За його словами, міська виборча комісія після отримання такої інформації, а також на підставі численних заяв про підкуп виборців повинна була скласти відповідні протоколи та ухвалити рішення про проведення нових виборів по мажоритарному округу № 9. «Таке ж рішення мало бути ухвалене і по мажоритарному округу № 8 до обласної ради, бо по ньому також ще 1 листопада надійшли заяви з проханням перерахунку голосів та зі скаргами на численні порушення виборчого процесу», - уточнив кандидат в депутати Олег МУРТАЗІН.
Проте, за його словами, міська ТВК не ухвалила жодних рішень щодо цієї скарги.
Натомість на мить, коли ще протоколи не були складені, секретар міської ТВК покинув приміщення і разом зі сторонніми особами (що є порушенням законодавства) раптово почав виносити пачки бюлетенів з приміщення МВК і завантажувати їх до автомобіля, який є власністю керівника обласної організації Комуністичної партії.
Міліція не перешкоджала цим діям, оскільки, за їхніми поясненнями кореспонденту УНІАН, «…подумали, що якщо завантажує бюлетені секретар МВК, то має на це право».
Це порушення припинили самі кандидати в депутати: вони змусили секретаря ТВК повернути всі пачки з бюлетенями до приміщення ТВК. Такі дії відбувалися із застосуванням сили, упаковки були пошкоджені. «Таким чином відбулося порушення запакування виборчої документації, що також є приводом для можливих фальсифікацій та причиною для проведення нових виборів», - прокоментував О.СОЛОНТАЙ.
Наразі приміщення міської ТВК опечатане міліцією. Підсумки по Ужгороду по мажоритарних округах не підбито й не передано до обласної ТВК. Таким чином, результатів виборів до Закарпатської обласної ради наразі ще немає.
___________
УКРАЇНЦІ
"Людина, яка не шанує традицій і мови нації і країни, в якій живе, є туристом, або окупантом." К. Маркс
"Русский интеллигент заканчивается там, где начинается польский вопрос" А. Мицкевич.
justvis вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 06.11.2010, 17:57   #26
Заблокирован
 Аватар для PRAVED
IP:
Сообщений: 3,820
украинец
Получено "спасибо": 2,949
Очки репутации: 0
Мнения: -3240
Доп. информация
По умолчанию Re: Підра---

Цитата:
Сообщение от justvis Посмотреть сообщение
З Ужгородського виборчкому вночі намагалися викрасти бюлетені?

Невідомі особи в ніч з 5 на 6 листопада атакували Ужгородську міську територіально-виборчу комісію і вчинили спробу викрадення бюлетенів по кількох мажоритарних виборчих округах по виборах до обласної ради.
Як передає кореспондент УНІАН, ввечері 5 листопада в Ужгородській МВК відбувалося запаковування належним чином бюлетенів та складання протоколів, тривало підбиття підсумків. Під час цієї процедури в приміщенні були присутні кандидати в депутати та журналісти.
«Саме в цей час надійшло повідомлення з обласної ТВК про те, що бюлетені по мажоритарному округу № 9 (Ужгород) до обласної ради спотворені, оскільки до списку була включена особа, яка у день голосування не була кандидатом. Відмітки «вибув» на прізвищі цієї людини не було проставлено, за неї голосували», - прокоментував кандидат в депутати й діючий депутат Закарпатської обласної ради Олександр СОЛОНТАЙ.
За його словами, міська виборча комісія після отримання такої інформації, а також на підставі численних заяв про підкуп виборців повинна була скласти відповідні протоколи та ухвалити рішення про проведення нових виборів по мажоритарному округу № 9. «Таке ж рішення мало бути ухвалене і по мажоритарному округу № 8 до обласної ради, бо по ньому також ще 1 листопада надійшли заяви з проханням перерахунку голосів та зі скаргами на численні порушення виборчого процесу», - уточнив кандидат в депутати Олег МУРТАЗІН.
Проте, за його словами, міська ТВК не ухвалила жодних рішень щодо цієї скарги.
Натомість на мить, коли ще протоколи не були складені, секретар міської ТВК покинув приміщення і разом зі сторонніми особами (що є порушенням законодавства) раптово почав виносити пачки бюлетенів з приміщення МВК і завантажувати їх до автомобіля, який є власністю керівника обласної організації Комуністичної партії.
Міліція не перешкоджала цим діям, оскільки, за їхніми поясненнями кореспонденту УНІАН, «…подумали, що якщо завантажує бюлетені секретар МВК, то має на це право».
Це порушення припинили самі кандидати в депутати: вони змусили секретаря ТВК повернути всі пачки з бюлетенями до приміщення ТВК. Такі дії відбувалися із застосуванням сили, упаковки були пошкоджені. «Таким чином відбулося порушення запакування виборчої документації, що також є приводом для можливих фальсифікацій та причиною для проведення нових виборів», - прокоментував О.СОЛОНТАЙ.
Наразі приміщення міської ТВК опечатане міліцією. Підсумки по Ужгороду по мажоритарних округах не підбито й не передано до обласної ТВК. Таким чином, результатів виборів до Закарпатської обласної ради наразі ще немає.
Оффтоп:
PRAVED вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 06.11.2010, 20:16   #27
Новичок
 Аватар для justvis
IP:
Сообщений: 1,208
украинец
Получено "спасибо": 552
Очки репутации: 0
Мнения:
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию Re: Підра---

06.11.2010 19:50

Суд заборонив оприлюднювати результати виборів мера Луганська

Луганський окружний адміністративний суд своїм рішенням заборонив оприлюднювати результати виборів міського голови Луганська.
Як передає кореспондент УНІАН, про це повідомив народний депутат, кандидат на посаду міського голови Луганська від КПУ Спиридон КІЛІНКАРОВ.
За його словами, призупинено провадження по кримінальній справі про фальсифікацію виборів у 3-х дільницях Жовтневого виборчого округу. Цим скористалася Луганська міська виборча комісія і оголосила результати виборів в одномандатному виборчому окрузі з виборів Луганського міського голови. Згідно протоколу, мером Луганська обрано Сергія КРАВЧЕНКА (член Партії регіонів, за нього проголосувало 48138 виборців). Його перевага над кандидатом від КПУ С.КІЛІНКАРОВИМ – 21 голос (проголосувало 48117 виборців).
"Такий маленький розрив у 21 голос свідчить про демократичність виборів і жорстку конкуренцію між кандидатами", - так прокоментував результати голова Луганської міської виборчої комісії Олександр ФОМБЕРГ.
С.КІЛІНКАРОВ також повідомив, що у прокураторі Жовтневого району, яка порушувала кримінальну справу, відмовляються перераховувати вилучені бюлетені. У зв’язку з цим завтра, 7-го листопада, комуністи Луганська пікетуватимуть міську виборчу комісію та прокуратуру.
___________
УКРАЇНЦІ
"Людина, яка не шанує традицій і мови нації і країни, в якій живе, є туристом, або окупантом." К. Маркс
"Русский интеллигент заканчивается там, где начинается польский вопрос" А. Мицкевич.
justvis вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 07.11.2010, 23:30   #28
Новичок
 Аватар для justvis
IP:
Сообщений: 1,208
украинец
Получено "спасибо": 552
Очки репутации: 0
Мнения:
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию Re: Підра---

У Яценюка просять заборонити оголошувати переможців виборів

Результати виборів у Луганську та Харкові не можуть бути оголошені доки не буде винесено судових рішень.
Про це заявили в прес-службі партії "Фронт змін".
"Оголошення результатів виборів до остаточного вирішення всіх спірних моментів у судах є грубим порушенням законодавства", - йдеться в заяві.
"У Луганську та Харкові не має повторитися одеська ситуація, коли мера міста оголосили, не дочекавшись завершення судових проваджень щодо порушень виборчого законодавства, коли з підозрілим поспіхом у суботу зібрали нелегітимне засідання міськради і за допомогою міліції, застосовуючи силу до жінок, захоплювали кабінет мера", - заявили в "Фронті змін".
Партійці вимагають заборонити оголошення результатів виборів у цих містах до остаточного врегулювання всіх спірних питань у виборчкомах та судах, а в разі необхідності до перерахунку голосів.
"Якщо влада справді може довести, що її представники виграли вибори в чесній та відкритій боротьбі, їй нічого боятися - перерахунок голосів тільки підтвердить її результат", - йдеться в заяві.
___________
УКРАЇНЦІ
"Людина, яка не шанує традицій і мови нації і країни, в якій живе, є туристом, або окупантом." К. Маркс
"Русский интеллигент заканчивается там, где начинается польский вопрос" А. Мицкевич.
justvis вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 11.11.2010, 18:20   #29
Київська русинка
 Аватар для лесана
IP:
Сообщений: 3,917
киевлянка
Получено "спасибо": 4,519
Очки репутации: 0
Мнения: 3422
Доп. информация
По умолчанию Re: Підра---

Жителі Василькова після виборів принесли Януковичу унітазБлизько 150 людей пікетували адміністрацію президента з вимогою визнати незаконним обрання мером Василькова Київської області чинного мера Сергія Іващенка.
Учасники акції тримають плакати з написами "Іващенко купив Васильків у Присяжнюка", "Іващенко - не наш мер", "Геть Іващенка з посади міського голови" тощо, повідомляють Українські новини.
Кандидат на посаду мера Василькова Анатолій Боровик повідомив, що основною вимогою мітингувальників є скасування постанови тервиборчкому про перемогу Іващенка й повторне перерахування голосів.
Зі слів Боровика, відповідно до протоколів дільничних виборчкомів з мокрими печатками, за нього проголосували 2 857 виборців, а за Іващенка - 1 681.

"Після повторного перерахування голосів міською виборчою комісією ці результати стали абсолютно протилежними. За офіційною інформацією, в Іващенка стало на 58 голосів більше, ніж у мене", - сказав кандидат у мери Василькова.
Він упевнений, що така ситуація - результат дій комісії й фальсифікацій, зокрема псування бюлетенів із голосами за інших кандидатів. Боровик зазначив, що звернувся із заявою про ці порушення до Генеральної прокуратури й у Служби безпеки України.
Крім цього, жителі Василькова мають намір проводити протест 3 дні, й у разі урахування їхніх вимог протест припиниться. У разі ж, якщо влада ніяк не відреагує на їхні вимоги, вони мають намір продовжувати акції протесту.
Нагадаємо, раніше Всеукраїнська партія народної довіри заявила, що прокуратура Київської області почала перевірку можливих фальсифікацій виборів мера Василькова в Київській області за результатами перерахування голосів.
Крім того, Боровик направив позов до Київського обласного адмінсуду із проханням визнати результати перерахування голосів, відданих за кандидатів на посаду мера Василькова, недійсними.
___________
Коли ж у вас серця телячі,
Зробіть намордники собачі.


лесана вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 3 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 11.11.2010, 20:35   #30
Злобный монах Буддист
 Аватар для Смертник
IP:
Сообщений: 1,244
украинец
Получено "спасибо": 1,148
Очки репутации: 3,688
Мнения:
Доп. информация
По умолчанию Re: Підра---

Я думав тут про Сергія Ківалова, а тут знову про вибори )
___________
Готуйте браття намети, в них складем до часу кулемети...
Я настолько опозиционер, что любая опозиция против меня мелкие подхалимы действующим властям!
Смертник вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 12.11.2010, 22:55   #31
Новичок
 Аватар для justvis
IP:
Сообщений: 1,208
украинец
Получено "спасибо": 552
Очки репутации: 0
Мнения:
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию Re: Підра---

«Майдан» під Києвом: не віддамо село «окупантам»

Після виборів 31 жовтня Україна дізналася про те, що Майдан як символ протесту і народної самоорганізації можливий не тільки на головній площі країни. За три десятки кілометрів від Києва, в селі Плесецькому на Васильківщині, односельці зібрали біля сільради «майдан» зразка 2004, таким, яким його пам`ятають - з наметами, багаттями, піснями. На плакатах написи «Ми вимагаємо чесних виборів!», «Плесецьке каже Бутько – НІ!», «Геть аферистку!». Люди вдень і вночі несуть оборону сільради, не здаючи її новій влади в особі члена Партії регіонів, уродженки села Валентини Бутько, яку не хочуть бачити головою сільради. І твердо мають намір «відстояти село», домігшись перевиборів.

ГІМН УКРАЇНИ ХОДИЛИ ПЕРЕПИСУВАТИ В БІБЛІОТЕКУ
Разом з фотокором УНІАН вирушаємо до Плесецького.
На під`їзді до «майдану» чути пісні. Трохи ближче розчули, про що співають: «Вставай страна огромная, вставай на смертный бой...». Потім - «Ще не вмерла Україна».
Вахту під сільрадою несуть активні бабусі. Підкидаючи дощечки в багаття, пояснили, що слів гімну не знали, але з нагоди «майдану» ходили переписати в бібліотеку.

Розповідають, що село у справі «стояння за правду» має глибоку історію - за часів князя Володимира, захищаючи Київську Русь, всі жителі вилягли від татаро-монгол. Та ж доля спіткала ці місця і під час визвольної війни з поляками.
«Наше село історично, за православ`я і незалежність віддавало життя - з покоління в покоління. Не кожному селу випала честь захищати Батьківщину. У нас багато православних віруючих, і ми стоятимемо за справедливість до останнього», - попереджають жителі.

Представники громади – людей 50-70, чергують тут цілодобово - щоб не дати приступити до влади тим, кого вони не вважають законно обраними, а ще для уникнення можливих провокацій, яких побоюються з боку новообраної команди голови.
Один такий потенційний «теракт», так і не зрозуміло ким ініційований, вдалося не допустити. За словами чергових, прибиральниця виявила в сільраді збиту засувку на вентилі, приміщення наповнилося газом, але, на щастя, обійшлося – небезпеку вчасно ліквідували.
«Вночі боїмося, звичайно – раптом хто з темноти вистрибне. Коли в сільраду пустили газ, хотіли, напевно, на нас це звалити. Нібито «невідомі» - тобто ми, напилися і висадили будівлю. Ось ми тут і сидимо. І сидітимемо до останнього, але Княгиню (Бутько. – УНІАН) сюди не пустимо», - переконують активісти.
«ДЕМОКРАТІЯ» ПОМЕРЛА. РАЗОМ З ВИБОРАМИ І ПРАВАМИ ЛЮДИНИ
На сходинках сільради – траурні вінки і... труна. «Помер хто?» - питаю. Народ сумно посміхається, пропонують підійти ближче і переконатися, що померла «демократія». Також в останню дорогу в Плесецькому проводжають «Права людини», «Закон» і «Вибори». В обитій оксамитом труні – відповідні написи, а поряд - два табурети, щоб кожен небайдужий міг тут же посумувати про ці втрати для країни.

Після робочого дня біля «Білого будинку», тобто місцевої сільради, стає людніше – до армії мам з колясками і тіток на табуретах, підтягається молодь, з`являються різновікові представники чоловічої половини сіла. Надвечір народу з активною життєвою позицією збирається близько тисячі – майже третина села.


За півгодини до нашого приїзду село тріумфувало – громада добилася рішення Васильківської районної виборчої комісії про перевибори. «Стрибали так, мало підошви не стерли», - розповідає мешканка Людмила Гречана.
Але юрист ініціативної групи Микола Неділько попередив: ще «рано радіти», це рішення комісії може бути оскаржене стороною Бутько в суді, і тоді село знов перейде в руки «чужих».
Дізнавшись про те, що в селі журналісти, на «майдані» з`явилася Валентина Бутько.

ВАЛЕНТИНА БУТЬКО: «ПОРУШЕНЬ НА ВИБОРАХ НЕ БУЛО...»
Валентина Бутько, яка одержала більшість голосів 31 жовтня:
- Мене обрали головою сільради – про це є інформація в газеті. Вже пройшло засідання тервиборчкому, ми провели першу сесію і призначили секретаря. Ніяких порушень по виборчій дільниці зафіксовано не було, і ми з новообраними депутатами вступаємо в права. Зараз мене не пускають на законне робоче місце, тому що колишній голова села - Луценко і депутат Медведь не хочуть віддавати владу. Вони бояться за свої колишні діяння. Я викликатиму міліцію, у зв`язку з тим, що сільрада окупована, і мене не пускають на роботу.
- Кажуть, комісія була сформована з членів вашої сім`ї, всіх небажаних кандидатів просто не зареєстрували.
- Ніякого відношення до комісії і її формування я не мала.
- Але люди затверджують протилежне. Тому громада села вважає вибори незаконними, стверджують, що при всіх порушеннях Вас підтримало лише 4% селян. Пишуть на плакатах: «Бутько, май гідність», як прокоментуєте?
- Я ще не прийшла до влади і нічого поганого селу не робила, щоб говорити – гідна я чи ні. Про мене говорять, що я закрию садок і зроблю там казино, заберу землю. Нічого такого я не говорила. Навпаки, обіцяю зробити проекти на газ, на світло, допоможу підприємцям.
- Чому ж люди проти вас? Як ви плануєте з ними працювати? (Громада Плесецького кричить: «Ви вкрали садок, дітей возять в інший район»... «Ви мало не потравили людей через ваш бізнес»... «Ми не хочемо, щоб вона була, стоятимемо до останнього»).
- Їм внушили, що прийде Бутько і відніме землю. За мене проголосували – я нікому не платила грошей за це. Я прийшла, щоб зробити лікарні...
- У вас є бізнес?
- Ні, я його закрила.
ВИБОРИ БЕЗ ВИБОРУ, АБО ЯК ГОЛОСИ РАХУВАЛИ КУМ, СВАТ, БРАТ...
Історію неприязні села до Валентини Бутько на «майдані» розповідали навперебій. Селяни звинувачують новообрану голову в тому, що, нібито вона відняла у села садок, купивши його у підприємства за борги. Згадують торішню екологічну катастрофу місцевого масштабу, коли всім селом відстоювали закриття овочепереробного підприємства, яке зливає відходи під будинки, від чого люди хворіли. Тепер в Плесецькому побоюються помсти Бутько, розуміючи, що позбавили її бізнесу, який нібито прямо чи непрямо, належав їй. А тут ще ситуація із землею. Напередодні виборів, рішенням сесії сільради, люди одержали близько 400 ділянок, розміром від 15 до 25 соток – довгоочікувану землю, яку вдалося ввести в межі села.


Багато хто побоюється, що новообрана Бутько, прийшовши до влади, перегляне рішення колишньої влади, і забере у людей їх землю. У те, що ці прогнози можуть справдитися, сьогодні вірять у селі багато з тих, з ким вдалося поспілкуватися.
Підтвердження своїх побоювань люди бачать в історії перемоги Валентини Бутько на цих виборах.
Жителі села відчули недобре ще під час формування Плесецької сільської виборчої комісії, коли дізналися, що комісію очолив кум племінника Бутько, а до її складу ввійшли син і родичі.
Склад комісії, і справді, виглядав так:
1. Голова комісії Логвиненко Ігор – кум племінника Бутько Валентини.
2. Заступник голови комісії – Шуст Ольга (її чоловік Шуст Віктор пройшов у депутати) – сусідка Бутько.
3. Казека Олександр – рідний син.
4. Юдіна Мирослава – дружина племінника.
5. Юдіна Олена – дружина племінника.
6. Поведінко Дмитро – робітник фірми Бутько Валентини.
7. Шкапа Оксана – малозабезпечена, краща подруга сім`ї Юдіних.
8. Кисилевська Олена – рідна сестра депутата Дєдова Олексія.
9. Тищенко Віктор – сусід Кисилевської Олени, батько голови виборчої ділянки №07046.
10. Колісник Володимир Іванович – сват Бутько Валентини.
Далі – більше. Без будь-яких серйозних обгрунтувань причин комісія не зареєструвала шанованих у селі людей – ні кандидатами на посаду сільського голови, ні в депутати. Про те, кого зареєстрували, люди не знали - списків на сільраді не було, все трималося в таємниці. Коли з`явилася інформація про те, що «на голову» зареєстрована Бутько і ще 4 невідомих «технічних» кандидатів, люди зрозуміли, що село чекають «вибори без вибору».
Але в Плесецькому від такого відвертого нахабства не розгубилися - негайно створили ініціативну групу,
що кандидат на посаду голови ганьбить політичну силу, яку збирається представляти на виборах. Зверталися до Васильківської районної виборчої комісії, просили дати іншого кандидата від Партії регіонів, дати можливість зареєструвати кандидатури всім охочим і прибрати з сільської комісії родичів Бутько.
За словами співкоординатора ініціативної групи Тетяни Фої, “комісія працювала по 2-3 години в день, коли приходили подавати документи не “ті” люди, члени комісії забирали документацію і ховалися”. Юрист ініціативної групи Микола НЕДІЛЬКО розповідає і про «секрети», завдяки яким відсіяли небажаних кандидатів. Скажімо, комісія ухвалювала рішення відмовити в реєстрації претендентам на посаду сільського голови, не зазначаючи, в яких саме документах допущені помилки, щоб зробити неможливим виправлення і реєстрацію кандидатів.
У результаті, 31 жовтня, в день виборів, з 2850 виборців, по бюлетені прийшли 1 тис. 262 жителів села. З них за Валентину Будько проголосували 124 – тобто саме близько тих самих 4% всіх жителів сіла. Як стверджують у Плесецькому, це переважно були інваліди, літні люди, «які ставили підпис під пальцем».
Щоб висловити недовіру нав`язаному кандидатові, громада домовилася голосувати «проти всіх» - таких виявилося близько 900 людей.
«Меншість вибрала владу, яка повинна керувати більшістю”, - констатував юрист ініціативної групи Микола НЕДІЛЬКО.
Не дивно, що відразу ж після того, як стали відомі результати голосування, селяни почали стягуватися до «майдану». Комісії довелося оголошувати В.Бутько переможцем на виборах сільського голови вночі.

«БЕЗГРАМОТНОГО» ГОЛОВУ НЕ ПУСТИЛИ В СІЛЬРАДУ, АЛЕ ...ОБРАЛИ В РАЙОН
Голова Плесецької сільради (2006–2010 роки) Микола Луценко: «Мені відмовили в реєстрації, нібито я не вмію писати, і у мене багато помилок в заяві. Але при цьому кандидатом в депутати Васильківської районної ради мене зареєстрували. А потім і обрали. Такий ось парадокс. Люди не змогли реєструватися кандидатами, село позбавили можливості обрати тих, кого вони хотіли. Близько 900 людей проголосували проти. Мені соромно, що сімейний клан захотів підім`яти сіло під себе».
Юрист ініціативної групи Микола Неділько: «Нас ніхто не чує – в суді всі скарги відфутболюють. Скажімо, представники незареєстрованих кандидатів звернулися до суду з вимогою визнати результати виборів в Плесецькому незаконними. Але суд відмовив у розгляді позову, оскільки подавець скарги М.Луценко не брав участі у виборах, а, отже, не має права оскаржити їх результати. Ми направили звернення в усі можливі органи влади, проте одержали лише формальні відповіді».
Секретар виконавчого комітету Плесецької сільради Ніна Мошковська: «Я хочу, щоб усі розуміли, що це не політична боротьба – це боротьба за село, за права кожної людини. Нас не цікавить, від якої вона партії (В.Бутько – член Партії регіонів. - УНІАН). Нас цікавить, щоб вона була особою, якій люди могли довіряти. Вона ж зарекомендувала себе так, що люди їй не вірять. Подумайте, таку комісію створити – син, невістки, батраки. Так зганьбити закон, людей виставити на посміховисько, і йти в голови. І при тому ресурсі, який був задіяний нею, «за» проголосували 124 односельців. У комісії були люди з нашого села, їх тримали добу, вони дзвонили мені, казали, що не витримують і підписали порожні протоколи. Зараз засідання сесії проходять вночі, оскільки цій людині люди кричать «Геть!». Це голова сільради?!”
Перший секретар Соціалістичної партії України Васильківського району Валерій Кияниця: «Ці вибори не виграли – їх у нас вкрали. Наша партійна організація була допущена до виборчого процесу 28 жовтня, після того, як ми виграли суд. Васильківська районна виборча комісія формувала всі комісії, і така ситуація, як у Плесецькому – майже в усіх селах. У селі Дуброва викликали потенційного голову і запропонували не реєструвати свою кандидатуру. Думаю, зараз і інші села піднімуться. Повинен же хтось за це відповідати. Тому ми вважаємо, ці вибори не виграли – їх у нас вкрали. Незаконні дії застосовувалися не тільки до нашої політичної сили – це і тиск, і залякування, і шантаж, перешкоджання кандидатам у реєстрації. Це можна назвати демократичними виборами?! Не можна так знущатися з людей, над законом і справедливістю. Хочемо, щоб нас почув Президент і втрутився, наш союз воїнів-афганців його підтримував. Ситуація у Васильківському районі – абсолютно нездорова. Якщо правоохоронні органи розкрутять схеми, які були створені в районі, – будуть перевибори».
Тетяна Дерій, незареєстрований кандидат у депутати Плесецької сільради: «Не хочу, щоб наші діти жили в рабстві. Я тут заради справедливості – щоб ми могли обирати і бути обраними. Валентина Бутько хоче повернути нас в 90-і роки, коли в нашому селі була суцільна розруха. Зараз в селі сучасний садок, дороги, освітлення. І ми за те, щоб наші діти були забезпечені цим, а не позбавлені цього».
Людмила Гречана, мешканка села Плесецьке: «Мене обурила несправедливість - реєстрували тільки кандидатів від Партії регіонів. А про нас казали: «Зібралася тут зграйка баранів, але мі їх розженемо». Так ми не барани, ми не сміття – ми громада села Плесецького, і ми доведемо це. Вони ще не стали до керма, а вже взялися витирати об нас ноги, плювати нам в обличчя. Тепер кажуть, що тут людям платять. Жалюгідно. Мабуть, по собі судять. У мене четверо дітей, і я тут зі своєї волі. Мені не байдуже, в якому селі жити. А тут здається, що прийшли окупанти. Віддати їм рідне село?».
Галина Петренко, пенсіонерка, мешканка села: «За два тижні до виборів Бутько вже представлялася новою головою. Тим, у кого маленька пенсія – обіцяла 1600 грн. Тепер ми винні в тому, що нібито нас землею «купили». Подумайте самі, навіщо мені це, у мої роки? Мені земля вистачить – два метри завжди знайдуться... А так усе є. Я тут не за землю стою».
Валентина Шевченко, мешканка села: «Одинадцять чоловік з комісії, що затвердили результати виборів, продали все село. Подумайте самі, 124 особи проголосували за Бутько – з 2850 виборців. Вона була реально одним-єдиним кандидатом, решту чотирьох технічних кандидатів ми навіть не знаємо – з Києва, Фастова...».

Нині представники громади села звертаються до Президента з проханням захистити їх виборчі права. “Вікторе Федоровичу! Напередодні виборів Ви обіцяли, що вони будуть чесними. Ви також обіцяли, що почуєте кожного. Почуйте нас, нарешті, і захистіть виборчі права плесецької громади”, – звертається до гаранта Конституції Тетяна Фоя.
...Біля сільради горять багаття. Люди змінюють одне одного. А ще жителі Плесецького вже двічі перекривали трасу Київ-Одеса. Вони розуміють, що формально їх «зробили», тому що після відмови в реєстрації тих, кому вони вірили, сільським головою таки справді повинна стати людина, за яку проголосувала більшість, нехай навіть 4% жителів сіла. Але вони формально теж нічого не порушують. Просто ходять пішохідним переходом туди-сюди. На трасі збираються сотні машин, водії обурено сигналять, найгарячіші поривають в бійку. А вони просто ходять. І хто більше винен у цьому?

З іронії долі, поряд з цим пішохідним переходом до виборів висів бігборд, з якого радісно посміхався один з найбільш «розкручених» лідерів Партії регіонів, обіцяючи: «Будуємо нову країну!”
Це таку країну вони будують?
Ганна Хрустальова
___________
УКРАЇНЦІ
"Людина, яка не шанує традицій і мови нації і країни, в якій живе, є туристом, або окупантом." К. Маркс
"Русский интеллигент заканчивается там, где начинается польский вопрос" А. Мицкевич.
justvis вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 2 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 12.11.2010, 22:59   #32
ГО Зігірь
 Аватар для kazanova
IP:
Сообщений: 16,766
киевлянин
Получено "спасибо": 24,175
Очки репутации: 325,946
Мнения: 3323
Доп. информация
По умолчанию Re: Підра---

Цитата:
Сообщение от justvis Посмотреть сообщение
Підра---
Оффтоп:
___________
Помогаем АТО
kazanova вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 2 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 12.11.2010, 23:07   #33
Новичок
 Аватар для justvis
IP:
Сообщений: 1,208
украинец
Получено "спасибо": 552
Очки репутации: 0
Мнения:
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию Re: Підра---

Оффтоп:
___________
УКРАЇНЦІ
"Людина, яка не шанує традицій і мови нації і країни, в якій живе, є туристом, або окупантом." К. Маркс
"Русский интеллигент заканчивается там, где начинается польский вопрос" А. Мицкевич.
justvis вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 13.11.2010, 21:57   #34
Новичок
 Аватар для justvis
IP:
Сообщений: 1,208
украинец
Получено "спасибо": 552
Очки репутации: 0
Мнения:
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию Re: Підра---

Євродепутатам не сподобався №1 Партії регіонів і клони Тимошенко

Субота, 13 листопада 2010, 18:25

Спостерігачі від Європарламенту, депутати Павло Коваль (група Європейських консерваторів і демократів, Польща) і Ян Козловські (група Народних партій, Польща) відзначили ряд недоліків на місцевих виборах в Україні.
Про це йдеться у доповіді, підготовленій за результатами спостереження за виборами
"Перед днем голосування можна було помітити ряд недоліків, які мали прямий вплив на проведення виборів і результати виборів і які викликали стурбованість процесом голосування", - йдеться у документі.
Депутати, зокрема, відзначили, що одним із недоліків стало пізнє ухвалення нового закону про вибори, який набув чинності тільки 31 липня, залишивши мало часу для підготовки до виборів.
"Оскільки закон був схвалений пізно і потребував додаткових змін, час на достатню підготовку до виборів було значно скорочено, що мало прямий вплив на якість проведення виборів", - вказано у доповіді.
Ще однією проблемою депутати назвали позбавлення права блоків партій висувати кандидатів на місцевих виборах, що призвело до необхідності реєструватися від імені окремих партій, які входять у блоки. На думку депутатів Європарламенту, ця проблема торкнулася, перш за все, Блоку Юлії Тимошенко і Блоку Литвина.
У доповіді наголошується, що запропонований законом про вибори розподіл номерів партіям у списках для голосування відповідно до черговості подачі документів фактично привів до того, що правляча Партія регіонів одержала перші номери у списках у 85% виборчих округів.
"Той факт, що документи опозиційних партій не приймалися виборчими комісіями до ухвалення списку Партії регіонів, сприяло ситуації, за якої правляча партія одержала перші місця у списках у 85% округів", - написано в доповіді.
Депутати Європарламенту звернули також увагу і на реєстрацію партій-клонів "Батьківщини" у Львівській і Київській областях, коли окружні виборчі комісії зареєстрували списки, що складаються з людей, які не є членами цієї партії.
"В результаті пані Юлія Тимошенко ухвалила рішення бойкотувати вибори в Львівській області", - йдеться у документі.
Депутати Європарламенту відзначили також ряд інших порушень з посиланням на повідомлення ЗМІ, уточнивши, що перевірити ці повідомлення в ході спостереження не є можливим через нестачу інструментів.
Серед таких порушень - значна перевага представників правлячої партії в окружних і територіальних виборчих комісіях, що могло призвести до ухвалення рішення представниками однієї партії, друкування бюлетенів без відповідних документів у Харкові, декілька тисяч нелегальних бюлетенів, виявлених у Хмельницькій та Івано-Франківській областях, замовлення Одеською виборчою комісією надмірної кількості бюлетенів.
Євродепутати також відзначили повідомлення про відмову реєструвати в Криму кандидатів від партій "Свобода", "Сильна Україна" і КПУ, арешт декількох кандидатів.
___________
УКРАЇНЦІ
"Людина, яка не шанує традицій і мови нації і країни, в якій живе, є туристом, або окупантом." К. Маркс
"Русский интеллигент заканчивается там, где начинается польский вопрос" А. Мицкевич.
justvis вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 2 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 15.11.2010, 21:33   #35
майстер легіону
 Аватар для st.gans
IP:
Сообщений: 6,025
киевлянин
Получено "спасибо": 10,467
Очки репутации: 24,985
Мнения: 3534
Доп. информация
По умолчанию Re: Підра---

ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.
___________
«Тигры, например, уважают львов, слонов и гиппопотамов. Мандавошки — никого»
st.gans на форуме  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 18.11.2010, 13:13   #36
Новичок
 Аватар для justvis
IP:
Сообщений: 1,208
украинец
Получено "спасибо": 552
Очки репутации: 0
Мнения:
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию Re: Підра---

Цитата:
Сообщение от kazanova Посмотреть сообщение
Оффтоп:
Ківалову доручили реформувати Європейський суд

Четвер, 18 листопада 2010, 12:16

Депутат від Партіі регіонів Сергій Ківалов призначений доповідачем ПАРЄ з питань реформування Європейського суду з прав людини.

Як повідомила прес-служба депутата, таке рішення ухвалив Комітет з юридичних питань та прав людини.

Відповідно до повідомлення, "Ківалов займеться проблемами вдосконалення механізму виконання рішень суду в органах Ради Європи та державах-членах Ради, з метою забезпечити розвантаження Страсбурзького суду від зайвого багажу справ".

Прес-служба також зазначила, що на розгляді Європейського суду перебувають близько 126 тисяч 200 справ, і їх кількість з кожним днем зростає. Від України в суді перебуває 10 тисяч 200 справ, що складає більше 8% всього завантаження суду.

Як відомо, Ківалов очолював ЦВК під час президентських виборів 2004 року, але був звільнений Верховною Радою після другого туру виборів, коли були зафіксовані масові фальсифікації волевиявлення і отримав клікуху, яка відповідає на питання шановного kazanova
___________
УКРАЇНЦІ
"Людина, яка не шанує традицій і мови нації і країни, в якій живе, є туристом, або окупантом." К. Маркс
"Русский интеллигент заканчивается там, где начинается польский вопрос" А. Мицкевич.
justvis вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 18.11.2010, 19:39   #37
ГО Зігірь
 Аватар для kazanova
IP:
Сообщений: 16,766
киевлянин
Получено "спасибо": 24,175
Очки репутации: 325,946
Мнения: 3323
Доп. информация
По умолчанию Re: Підра---

Цитата:
Сообщение от justvis Посмотреть сообщение
Ківалову доручили реформувати Європейський суд
Я понимаю что Кивалов выпендрился в 2004м. Но оно ж 2х слов связать не может, он там нареформирует.)))
___________
Помогаем АТО
kazanova вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 18.11.2010, 19:45   #38
Житель
 Аватар для totus
IP:
Сообщений: 300
иностранец
Получено "спасибо": 275
Очки репутации: 0
Мнения:
Доп. информация
По умолчанию Re: Підра---

А я считаю что только деление Украину на Федерации покажет кто такие из партии -"предатели БатькивщинЫ" а кто хозяйственники! Пока партия "батькившЫна" дала только кучу - педерастов( это летературное слово!), -------ов, гомосеков и вообщем забанят за кого!!! Ибо что бы та с косой прошла выше она у Павлика не то что, а даже очень-очень в туда!
___________
...Опознавательный знак настоящего мужчины - счастливая женщина рядом с ним...
totus вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 19.11.2010, 10:18   #39
Новичок
 Аватар для justvis
IP:
Сообщений: 1,208
украинец
Получено "спасибо": 552
Очки репутации: 0
Мнения:
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию Re: Підра---

Цитата:
Сообщение от justvis Посмотреть сообщение
з метою забезпечити розвантаження Страсбурзького суду від зайвого багажу справ".
Як відомо, Ківалов очолював ЦВК під час президентських виборів 2004 року, але був звільнений Верховною Радою після другого туру виборів, коли були зафіксовані масові фальсифікації волевиявлення і отримав клікуху, яка відповідає на питання шановного kazanova
Цитата:
Сообщение от kazanova Посмотреть сообщение
Я понимаю что Кивалов выпендрился в 2004м. Но оно ж 2х слов связать не может, он там нареформирует.)))
Йому скажуть" "Багато з України справ" , а він у відповідь звичне: "Підра---"
Це він уміє
___________
УКРАЇНЦІ
"Людина, яка не шанує традицій і мови нації і країни, в якій живе, є туристом, або окупантом." К. Маркс
"Русский интеллигент заканчивается там, где начинается польский вопрос" А. Мицкевич.
justvis вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 19.11.2010, 19:43   #40
Новичок
 Аватар для Арніка
IP:
Сообщений: 234
украинка
Получено "спасибо": 119
Очки репутации: 0
Мнения:
Доп. информация
По умолчанию Re: Підра---

60% украинцев считают выборы 31 октября недемократическими, - Институт Горшенина

60% украинцев считают, что во время местных выборов имели место нарушения и фальсификации. Об этом свидетельствуют переданные УНИАН результаты телефонного опроса на тему: «Отношения между Украиной и ЕС», проведенного Институтом Горшенина в ноябре.
В частности, 58,4% респондентов считают, что во время местных выборов имели место нарушения и фальсификации. Из них ответ «точно да» на этот вопрос дали 36,2%, «скорее да» - 22,2% опрошенных. Полагает, что нарушений и фальсификаций во время местных выборов не было, почти четверть респондентов (23,3%). Из них 12,5% дали ответ «скорее нет» на этот вопрос, 10,8% - «точно нет». Затруднились ответить 18,3% граждан Украины.
43,2% респондентов высказали мнение, что местные выборы в Украине прошли недемократично. Из них ответ «точно недемократично» выбрали 28,0%, «скорее недемократично» - 15,2%. Полагают, что местные выборы, напротив, прошли демократично, 40,3% украинцев. Из них ответ «точно демократично» выбрали 21,3%, «скорее демократично» - 19,0%. Затруднились ответить на данный вопрос 16,5% опрошенных.
42,2% украинцев считают, что за последние восемь месяцев ситуация со свободой слова и демократией в Украине ухудшилась. Из них ответ «скорее ухудшилась» на этот вопрос дали 21,9%, «точно ухудшилась» - 20,3% опрошенных. При этом, каждый пятый респондент (19,0%) полагает, что ситуация в этой сфере за последние восемь месяцев улучшилась. Из них ответ «скорее улучшилась» дали 12,7%, «точно улучшилась» - 6,3% респондентов. Значительная часть граждан Украины (38,8%) затруднилась дать ответ на данный вопрос.
Институт Горшенина провел телефонный опрос на тему: «Отношения между Украиной и ЕС» с 15 по 18 ноября 2010 года. Всего согласно случайной выборке было опрошено 1000 респондентов в возрасте от 18 лет, во всех областных центрах Украины, городах Киеве и Севастополе. Квотами были регион проживания, пол и возраст респондентов. Погрешность репрезентативности исследования не превышает +/-3,2%.
Арніка вне форума  

Ответить с цитированием Вверх

Ответ


Опции темы
Опции просмотра Оценка этой теме
Оценка этой теме:

Ваши права в разделе

Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.
Trackbacks are Вкл.
Pingbacks are Вкл.
Refbacks are Выкл.


Часовой пояс GMT +2, время: 17:09.


Работает на vBulletin® Версия форума 3.х.х. Copyright ©2000 - 2009, Jelsoft Enterprises Ltd.

© ForumKiev.com 2007 - 2016