Я люблю Киев

КИЕВСКИЙ ФОРУМ
КУЛЬТУРНОГО ОБЩЕНИЯ
FORUMKIEV.COM

N-728-MI-2
ПОИСК ПО ТЕМАМ:
Вернуться   Форум Киев | ForumKiev.com > Политический форум > Политика Украины (лучшие темы раздела)

Підра---

Ответ
 
Опции темы Оценить тему Опции просмотра
Старый 30.10.2010, 19:18   #1
Новичок
 Аватар для justvis
IP:
Сообщений: 1,208
украинец
Получено "спасибо": 552
Очки репутации: 0
Мнения:
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию Підра---Новые знакомства, полезные, интересные дискуссии...
РЕГИСТРИРОВАТЬСЯ СЕЙЧАС
Головне - хто рахує. Агітація завершена. Але навіщо вона була потрібна.
Всі, хто хоч якось дотичний - здогадується, що буде.
На мою скромну думку в найближчі кілька днів ця тема буде зверху.
Засилля провладних у всіх комісіях, клони, зняття, безконтрольні бюлетені...
Далі буде...
___________
УКРАЇНЦІ
"Людина, яка не шанує традицій і мови нації і країни, в якій живе, є туристом, або окупантом." К. Маркс
"Русский интеллигент заканчивается там, где начинается польский вопрос" А. Мицкевич.
justvis вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 30.10.2010, 20:00   #2
Новичок
 Аватар для justvis
IP:
Сообщений: 1,208
украинец
Получено "спасибо": 552
Очки репутации: 0
Мнения:
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию Re: Підра---

Дуже незайві для когось бюлетені

Світлана Дорош _ П'ятниця, 29 жовтня 2010, 17:40 Фото BBC
Скандал із друком додаткових чи зайвих бюлетенів став провідною темою останнього тижня виборів до місцевих органів влади. Поява, а потім бурхливе обговорення подій у Харкові, Івано-Франківську, Одесі, здається, вже наперед визначили настрої, з якими у суспільстві вранці 1 листопада сприйматимуться результати виборів.
Відомий факт: Віктор Янукович поставив завдання своїм підлеглим у регіонах губернаторам, а ті своєю чергою - підлеглим у районах домогтися якнайвищих результатів для представників влади.
За неофіційною інформацією, для кожної області доведено свій відсоток, який має одержати передусім Партія регіонів. На Сході і Півдні, приміром, вона має сягати 70-80%. Керівники областей, у відповідь, не втомлюються обіцяти, що така перемога буде, пам'ятаючи, що інакше вони можуть втратити свої посади.
Отже, з одного боку - команда президента серйозно налаштована виграти вибори. З іншого - посилюється недовіра опозиції, а також частини суспільства до того, що цей виграш можливий без фальсифікацій. Тому самі лише повідомлення про друк додаткових тиражів бюлетенів тільки посилили такі підозри.
Необачні друкарі чи спланований сценарій
Голова громадської організації "Опора" Ольга Айвазовська розповідає, що факти друку зайвих бюлетенів - встановлені, причому замовлення виконували приватні структури, деякі із яких були близькими до тих чи інших кандидатів.
"Я не можу сказати просто як спостерігач, чи виявиться друк зайвих бюлетенів масовим явищем, але ми звертаємо увагу на такі дві речі. Перша - друк бюлетенів мав бути під суворим контролем. На жаль, ми цього не побачили. І друга проблема - бюлетені повинні мати належний рівень захисту. Насправді ж рівнем захисту цих бюлетенів є тільки колір паперу, на якому вони виготовлені, і решітка, яка не ксерокопіюється. Але цю решітку можна виготовити разом з додатковим тиражем", - сказала в інтерв'ю Бі-Бі-Сі Ольга Айвазовська.
Додаткові бюлетені - не злочин, їх друкують скрізь на випадок форсмажорних обставин. За законом про місцеві вибори, має бути надруковано 0,5% бюлетенів від кількості виборців, зареєстрованих на певній дільниці.
Але ніхто із місцевих політиків і спостерігачів не може дати 100-відсотково однозначну відповідь, якою виявиться загальна кількість додаткових бюлетенів у місті чи області, оскільки замовлення на друк одержували різні друкарні. У той час, як закони про вибори президента і про вибори Верховної Ради України передбачають друк бюлетенів у державній друкарні, під суворим цілодобовим контролем, статус друку бюлетенів для місцевих виборів було суттєво понижено.
"Це відбувається не лише у згаданих регіонах, а повсюди. Процес друку залишився практично безконтрольним. Мало того, що бюлетені друкуються навіть у непристосованих приватних типографіях, до того ж, офіційні особи часто не мають туди доступу", - запевняв в інтерв'ю Бі-Бі-Сі лідер кримських комуністів Леонід Грач, характеризуючи ситуацію у Криму.
"Коли це робилося на одному підприємстві, все було зрозуміло. Зараз бюлетені друкує велика кількість друкарень, у тому числі приватних. І, на жаль, немає системи гласності, контролю з боку відповідних комісій, які б за цим процесом стежили", - каже в інтерв'ю Бі-Бі-Сі колишній колова Центральної виборчої комісії Ярослав Давидович.
На друкарні тепер нарікають і правоохоронні органи. Прокурор Прикарпаття Микола Гошовський, який контролює хід розслідування появи близько 200 тисяч зайвих бюлетенів в Івано-Франківській області, заявив, що проблема була у тому, що друк довірили друкарні, яка раніше не виконувала таких замовлень, а тому у бюлетенях виявилися помилки у прізвищах, у номері округу та був інший технічний брак. Тепер ці бюлетені в Івано-Франківську називають не "надлишковими", а "помилковими". На сьогодні вони знищені.
В Одесі ситуація ще більш заплутана. Оголошення про те, що там надрукували чверть мільйона зайвих бюлетенів, зробив Брайан Меффорд, представник Комітету "За відкриту демократію", яка залучила на місцеві вибори найбільшу кількість спостерігачів. Згодом директор Агентства моделювання ситуацій Олексій Голобуцький в інтерв'ю УНІАН заявив, що ця людина може мати спільні інтереси із кандидатом на посаду мера Едуарда Гурвіца.
Ситуація, що виникла із друком бюлетенів, суттєво дискредитувала і самі вибори, і тих, хто обіцяв їх прозорість і чесність. Але на цьому крапку ставити рано, бо зовсім інша справа - що відбуватиметься далі.
Хто стоятиме біля виборчих скриньок
Зайві бюлетені, на яких попередньо може бути зроблено позначку біля прізвища певного кандидата чи біля партії, теоретично можуть бути використані для вкидання у скрині для голосування. Або до мішків, у яких ці бюлетені зберігатимуться і перевозитимуться із дільничних комісій до територіальної.
Такі підозри можуть адресуватися передусім членам виборчих комісій. Якщо, звісно, не відбуватиметься так, як було ще зовсім недавно: світло гасне, спостерігачів витісняють із комісії, бюлетені вкидають працівники міліції.
Колишній голова ЦВК Ярослав Давидович наголошує, що виборчі бюлетені є документами суворої звітності, і члени виборчої комісії мають взяти до роботи цілком конкретну кількість бюлетенів.
"Кількість бюлетенів, які візьме виборча комісія для роботи від друкарень, однозначно буде офіційною і публічною, і цю кількість мають знати і спостерігачі, і представники політичних сил. І саме вони можуть не допустити вкидання зайвих бюлетенів. Вони мають перебувати біля виборчих скриньок від моменту їх опечатування до моменту відкриття, а також під час підрахунку. Тільки так можна буде зняти усі інсинуації", - сказав Ярослав Давидович в інтерв'ю Бі-Бі-Сі.
У той же час, в адміністрації президента наполягають на тому, що повідомлення про виявлення фальшивих бюлетенів є неправдивими. Про це, зокрема, заявляє глава президентської адміністрації Сергій Льовочкін. "Дехто намагається створити уяву, що програш буде результатом використання фальшивих бюлетенів та недобросовісної конкуренції", - вважає глава президентської адміністрації. Однак довести,що зайві бюлетені важливої ролі у результатах виборів не відіграють, тепер владі буде досить складно.
Світлана Дорош, редактор Української служби Бі-Бі-Сі в Києві
___________
УКРАЇНЦІ
"Людина, яка не шанує традицій і мови нації і країни, в якій живе, є туристом, або окупантом." К. Маркс
"Русский интеллигент заканчивается там, где начинается польский вопрос" А. Мицкевич.
justvis вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 30.10.2010, 20:05   #3
Барбосёнок
 Аватар для Кубаноид
IP:
Сообщений: 5,181
иностранец
Получено "спасибо": 9,874
Очки репутации: 12,345
Мнения: 185
Доп. информация
По умолчанию Re: Підра---

Цитата:
Сообщение от justvis Посмотреть сообщение
Всі, хто хоч якось дотичний - здогадується, що буде.
Угу... Маргиналы будут верещать что результаты подтасованы, власть будет отрицать. Но самое главное, что не проходные/маловероятнопроходные уже плачут) При чем тут власть?)
___________
Но, возрадуйтесь. Похоже, будим ютится здесь, без особых изменений (АlexLM)
Самое несчастное животное – осьминог. У него и ноги от ушей, и руки из жопы, и сама жопа – с ушами, и мозги, собственно говоря, в жопе… Часто осьминоги встречаются среди людей…
— Ну что, палач, ты уже наточил топор своей тупости?
Кубаноид вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 2 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 30.10.2010, 20:09   #4
Straygirl
 Аватар для Wilania
IP:
Сообщений: 4,304
украинка
Получено "спасибо": 5,848
Очки репутации: 8,879
Мнения: 444
Доп. информация
По умолчанию Re: Підра---

Наблюдатель: когда по ТВ говорят про Украину, в Европе все знают - будет шоу

Цитата:
В Украине начала работу миссия международных наблюдателей за выборами CIS-EMO.
Как передает корреспондент УНИАН, об этом сегодня на пресс-конференции в Киеве сообщили участники миссии: психолог Олег КРУГЛЕЦКИЙ (Россия), депутат Европарламента Александр МИРСКИЙ (Латвия) и политолог Владимир АРТЕМЕНКО (Россия).
По словам В.АРТЕМЕНКО, CIS-EMO направила своих представителей практически в каждый регион Украины. В наблюдении за избирательным процессом участвуют эксперты из Словакии, Польши, Киргизии, России, Армении, Латвии.
В.АРТЕМЕНКО отметил, что недостатком выборной кампании в стране является разрозненность законов, регулирующих избирательный процесс. «Поэтому мы считаем, что в Украине необходимо принять избирательный кодекс, который бы объединил все имеющиеся нормы», - сказал эксперт.
Депутат Европарламента А.МИРСКИЙ отметил, что в Европе не снижается интерес к Украине. Так, в Европарламенте прошли горячие дискуссии по поводу проекта резолюции Европейской народной партии с резкой критикой ситуации в Украине и хода избирательной кампании. По словам А.МИРСКОГО, среди европарламентариев возобладал трезвый подход не принимать никаких резолюций, так как это квалифицировалось бы как вмешательство во внутренние дела страны. «Было решено отложить рассмотрение резолюции на январь, так как использовать Европарламент в предвыборной борьбе недопустимо», - заявил А.МИРСКИЙ.
Латвийский депутат предостерег участников выборов от грязных технологий. «Я считаю, что безответственно со стороны некоторых представителей оппозиции еще до выборов заявлять о том, что они не признают их итогов. Все те, кто участвует в избирательной кампании, должны подписывать заявление о доверии ЦИК. В противном случае, каждые выборы в Украине будут заканчиваться балаганами с палатками. От этого балагана сиюминутную выгоду получают политики, но проигрывает страна и украинский народ. В итоге, когда по телевидению начинают говорить про Украину, в Европе уже все знают: будет шоу. Так не надо превращать целый народ в представителей в большого театра», - заявил А.МИРСКИЙ.
Оффтоп:
Wilania вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 2 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 30.10.2010, 22:31   #5
Новичок
 Аватар для justvis
IP:
Сообщений: 1,208
украинец
Получено "спасибо": 552
Очки репутации: 0
Мнения:
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию Re: Підра---

У Чернігівській області передруковують близько 50 тисяч бюлетенів

Субота, 30 жовтня 2010, 19:00


Чернігівська обласна виборча комісія вирішила передрукувати близько 50 тис. бюлетенів на вибори Чернігівської обласної ради. Про це повідомив глава комісії Віктор Зуб, передає "Ukranews.com".
"Трапилася технічна помилка в бюлетенях, усунемо до початку голосування", - сказав він.
Рішення про передрук бюлетенів було ухвалене ввечері 29 і вранці 30 жовтня в міру надходження інформації з районів про невідповідність списку кандидатів мажоритарному виборчому округу.
Зуб додав, що бюлетені вже друкуються й повинні до 7:00 31 жовтня потрапити на виборчі дільниці районів області, де виявлені технічні помилки.
Він повідомив, що в бюлетенях, які перебувають в облвиборчкомі, технічних помилок немає.
Раніше повідомлялося, що передрук бюлетенів було здійснено також у Луганській області й Кременчуці Полтавської області.
Опозиціонери заявляли про факти друку фальшивих бюлетенів в Івано-Франківській, Харківській, Хмельницькій та Одеській областях
___________
УКРАЇНЦІ
"Людина, яка не шанує традицій і мови нації і країни, в якій живе, є туристом, або окупантом." К. Маркс
"Русский интеллигент заканчивается там, где начинается польский вопрос" А. Мицкевич.
justvis вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 30.10.2010, 23:11   #6
Новичок
 Аватар для justvis
IP:
Сообщений: 1,208
украинец
Получено "спасибо": 552
Очки репутации: 0
Мнения:
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию Re: Підра---

ЦВК дала 75,7 тисяч на повторний друк бюлетенів у Криму

Субота, 30 жовтня 2010, 20:27


Центрвиборчком вирішив виділити додатково 75,7 тис. гривень на повторний друк виборчих бюлетенів для Центральної районної у Сімферополі виборчої комісії у Криму. Таке рішення ЦВК ухвалив на засіданні у суботу, реагуючи на звернення від Ради міністрів АРК, яке надійшло 30 жовтня, повідомили УНІАН у відділі взаємодії зі ЗМІ ЦВК.
"Розглянувши зазначене звернення, ЦВК затвердила розподіл додаткових коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на підготовку і проведення виборів депутатів Верховної Ради АРК, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів 31 жовтня 2010 року для Ради міністрів АРК", - сказано в повідомленні.
Цю постанову буде надіслано Міністерству фінансів України на погодження, а також до прокуратури Автономної Республіки Крим для перевірки обставин псування виборчих бюлетенів, пояснили в ЦВК.
___________
УКРАЇНЦІ
"Людина, яка не шанує традицій і мови нації і країни, в якій живе, є туристом, або окупантом." К. Маркс
"Русский интеллигент заканчивается там, где начинается польский вопрос" А. Мицкевич.
justvis вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 31.10.2010, 00:05   #7
Новичок
 Аватар для justvis
IP:
Сообщений: 1,208
украинец
Получено "спасибо": 552
Очки репутации: 0
Мнения:
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию Re: Підра---

30.10.2010 20:13 , ОСТАННІ НОВИНИПартія Тимошенко заявляє, що на вибори повернули її львівський клон

Сьогодні Львівський окружний адміністративний суд скасував постанову обласної ТВК, яка зняла з реєстрації фальшиві списки «Батьківщини» до Львівської обласної ради.
Партія «Батьківщина» оскаржує це рішення у встановленому порядку, а також має намір звертатись до міжнародних судів і наполягати на тому, аби результати виборів на Львівщині було визнано недійсними, як такі, що істотно спотворюють волевиявлення виборців, повідомляє офіційний сайт політсили.
Нагадаємо, 29 жовтня Львівський окружний адміністративний суд визнав недійсною партійну конференцію, на якій делегати одноголосно відкликали фальшиві списки «Батьківщини» до Львівської обласної ради.
«Ці два рішення суду, яки відкрили шлях на вибори клону «Батьківщини» і спискам, у яких немає партійців, а є прихильники провладної Партії регіонів, є абсурдними і такими, що порушують Конституцію та закони України, - коментує лідер Львівської обласної «Батьківщини» Роман Ілик. – Це не компетенція судів визначати, чи була законною партійна конференція. Бо згідно з роз’ясненням Конституційного суду, українським судам не підвідомчі справи про внутрішню діяльність політичних партій».
За словами Романа Ілика, все, що відбувалось останні чотири місяці навколо партійного осередку «Батьківщини» - добре спланована гра. «Усе було спрямовано на те, аби заплутати та дезорієнтувати виборця. У кінцевому результатів, сотні тисяч виборців Львівщини є обдуреними, а партія позбавлена можливості бути представленою у Львівській обласній та міській радах», - зазначив він.
___________
УКРАЇНЦІ
"Людина, яка не шанує традицій і мови нації і країни, в якій живе, є туристом, або окупантом." К. Маркс
"Русский интеллигент заканчивается там, где начинается польский вопрос" А. Мицкевич.
justvis вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 31.10.2010, 08:09   #8
Почетный легион
 Аватар для boroda
IP:
Сообщений: 12,251
украинец
Получено "спасибо": 15,008
Очки репутации: 37,423
Мнения: 663
Доп. информация
По умолчанию Re: Підра---

Цитата:
Сообщение от Кубаноид Посмотреть сообщение
При чем тут власть?)
Дело в том что очень даже при том...потому что она власть и такой адмиресурс включила(хоть и гворила что будет бороться с этим,:3: ) и пользуясь что она власть, запрещала, не вносила, игнорировала и так далее...
___________
жмем и делаем....http://button.dekel.ru/
boroda вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 31.10.2010, 09:22   #9
Барбосёнок
 Аватар для Кубаноид
IP:
Сообщений: 5,181
иностранец
Получено "спасибо": 9,874
Очки репутации: 12,345
Мнения: 185
Доп. информация
По умолчанию Re: Підра---

Цитата:
Сообщение от boroda Посмотреть сообщение
потому что она власть и такой адмиресурс включила
Власть не использующая админресурс утопия, или слабая власть у которой этого ресурса нет. )

Цитата:
Сообщение от boroda Посмотреть сообщение
хоть и гворила что будет бороться с этим,
С чем?)
Цитата:
Сообщение от boroda Посмотреть сообщение
запрещала, не вносила, игнорировала и так далее...
Не понятно, однако обвинения до совершения преступления как минимум странны...
___________
Но, возрадуйтесь. Похоже, будим ютится здесь, без особых изменений (АlexLM)
Самое несчастное животное – осьминог. У него и ноги от ушей, и руки из жопы, и сама жопа – с ушами, и мозги, собственно говоря, в жопе… Часто осьминоги встречаются среди людей…
— Ну что, палач, ты уже наточил топор своей тупости?
Кубаноид вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 03.11.2010, 02:46   #10
Новичок
 Аватар для justvis
IP:
Сообщений: 1,208
украинец
Получено "спасибо": 552
Очки репутации: 0
Мнения:
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию Re: Підра---

Оффтоп:
___________
УКРАЇНЦІ
"Людина, яка не шанує традицій і мови нації і країни, в якій живе, є туристом, або окупантом." К. Маркс
"Русский интеллигент заканчивается там, где начинается польский вопрос" А. Мицкевич.
justvis вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 03.11.2010, 03:14   #11
Основа форума
 Аватар для Посредник
IP:
Сообщений: 3,833
иностранец
Получено "спасибо": 6,362
Очки репутации: 8,859
Мнения: 2847
Доп. информация
По умолчанию Re: Підра---

Особенно умилило меня, что Тимошенко собиралась обращаться в международный суд (не украинский!) ещё до выборов.
Посредник вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 2 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 03.11.2010, 10:32   #12
Почетный житель
 Аватар для дочка лева
IP:
Сообщений: 542
украинка
Получено "спасибо": 662
Очки репутации: 0
Мнения: 1394
Доп. информация
По умолчанию Re: Підра---

Цитата:
Сообщение от Кубаноид Посмотреть сообщение
Угу... Маргиналы будут верещать что результаты подтасованы, власть будет отрицать. Но самое главное, что не проходные/маловероятнопроходные уже плачут) При чем тут власть?)
Без вереску влада( в особі Януковоча) визнала що вибори були з численними недоліками. Йде планомірне захоплення всієї влади однією партією. Навряд чи з тим змиряться "соратники"-комуністи, народники і тушки. Далі буде.
___________
Аргументи проти безумства падають з легким шелестінням як осінні листя...
дочка лева вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 03.11.2010, 13:33   #13
Новичок
 Аватар для justvis
IP:
Сообщений: 1,208
украинец
Получено "спасибо": 552
Очки репутации: 0
Мнения:
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию Re: Підра---

Оффтоп:
___________
УКРАЇНЦІ
"Людина, яка не шанує традицій і мови нації і країни, в якій живе, є туристом, або окупантом." К. Маркс
"Русский интеллигент заканчивается там, где начинается польский вопрос" А. Мицкевич.
justvis вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 03.11.2010, 14:00   #14
Straygirl
 Аватар для Wilania
IP:
Сообщений: 4,304
украинка
Получено "спасибо": 5,848
Очки репутации: 8,879
Мнения: 444
Доп. информация
По умолчанию Re: Підра---

Цитата:
Сообщение от justvis Посмотреть сообщение
БЮТ заблокував трибуну Середа, 03 листопада 2010, 10:07
До сих пор среда остается днем оппозици и уже два месяца подряд по средам БЮТ блокирует трибуну...))))Это уже похоже на традицию....к четвергу их попускает...))
http://korrespondent.net/ukraine/pol...otu-parlamenta
это 20.10.2010 - прошлая среда рабочей недели ВР...)
Wilania вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 03.11.2010, 14:06   #15
Новичок
 Аватар для justvis
IP:
Сообщений: 1,208
украинец
Получено "спасибо": 552
Очки репутации: 0
Мнения:
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию Re: Підра---

Оффтоп:
___________
УКРАЇНЦІ
"Людина, яка не шанує традицій і мови нації і країни, в якій живе, є туристом, або окупантом." К. Маркс
"Русский интеллигент заканчивается там, где начинается польский вопрос" А. Мицкевич.
justvis вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 03.11.2010, 14:30   #16
Новичок
 Аватар для justvis
IP:
Сообщений: 1,208
украинец
Получено "спасибо": 552
Очки репутации: 0
Мнения:
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию Re: Підра---

Оффтоп:
___________
УКРАЇНЦІ
"Людина, яка не шанує традицій і мови нації і країни, в якій живе, є туристом, або окупантом." К. Маркс
"Русский интеллигент заканчивается там, где начинается польский вопрос" А. Мицкевич.
justvis вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 03.11.2010, 17:14   #17
Почетный житель
 Аватар для Donkey
IP:
Сообщений: 987
иностранец
Получено "спасибо": 1,523
Очки репутации: 1,526
Мнения: 433
Доп. информация
По умолчанию Re: Підра---

justvis, ктобы сомневался что в США так скажут, там же не Ющенко и Тимошенко у власти
Donkey вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 03.11.2010, 21:40   #18
Основа форума
 Аватар для Посредник
IP:
Сообщений: 3,833
иностранец
Получено "спасибо": 6,362
Очки репутации: 8,859
Мнения: 2847
Доп. информация
По умолчанию Re: Підра---

Підривання підрахунку вийшло, будемо сидіти і мовчати як тюлька, тільки ------ти...
Посредник вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 04.11.2010, 12:37   #19
Новичок
 Аватар для justvis
IP:
Сообщений: 1,208
украинец
Получено "спасибо": 552
Очки репутации: 0
Мнения:
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию Re: Підра---

Оффтоп:
___________
УКРАЇНЦІ
"Людина, яка не шанує традицій і мови нації і країни, в якій живе, є туристом, або окупантом." К. Маркс
"Русский интеллигент заканчивается там, где начинается польский вопрос" А. Мицкевич.
justvis вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 04.11.2010, 14:54   #20
Новичок
 Аватар для justvis
IP:
Сообщений: 1,208
украинец
Получено "спасибо": 552
Очки репутации: 0
Мнения:
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию Re: Підра---

«Батьківщина» подала понад дві тисячі скарг до судів


Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» оскаржує в судах результати виборів на понад двох тисячах виборчих дільниць.
Як передає кореспондент УНІАН, про це повідомив перший заступник голови партії «Батьківщина» Олександр ТУРЧИНОВ сьогодні на прес-конференції у Києві.
«Сьогодні в різних регіонах наші виборчі штаби подали понад дві тисячі скарг до судів», - сказав О.ТУРЧИНОВ.
За його словами, у своїх позовах «Батьківщина» вимагає або визнати недійсними вибори на деяких дільницях, або провести перерахунок голосів.
О.ТУРЧИНОВ повідомив, що судові позови стосуються виборчих дільниць у Київській, Львівській, Миколаївській, Кіровоградській, Луганській, Вінницькій, Чернігівській областях та місті Харкові.
«Зрозуміло, що суди в нашій країні не поспішають приймати рішення і не поспішають давати можливість проводити перевірки наведених фактів та зловживань», - додав О.ТУРЧИНОВ.
___________
УКРАЇНЦІ
"Людина, яка не шанує традицій і мови нації і країни, в якій живе, є туристом, або окупантом." К. Маркс
"Русский интеллигент заканчивается там, где начинается польский вопрос" А. Мицкевич.
justvis вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх

Ответ


Опции темы
Опции просмотра Оценка этой теме
Оценка этой теме:

Ваши права в разделе

Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.
Trackbacks are Вкл.
Pingbacks are Вкл.
Refbacks are Выкл.


Часовой пояс GMT +3, время: 13:26.


Работает на vBulletin® Версия форума 3.х.х. Copyright ©2000 - 2009, Jelsoft Enterprises Ltd.

© ForumKiev.com 2007 - 2016