Я люблю Киев

КИЕВСКИЙ ФОРУМ
КУЛЬТУРНОГО ОБЩЕНИЯ
FORUMKIEV.COM

N-728-MI-2
ПОИСК ПО ТЕМАМ:
Вернуться   Форум Киев | ForumKiev.com > Политический форум > Политика Украины (лучшие темы раздела)

Результаты правления Януковича. - 1

Закрытая тема
 
Опции темы Оценить тему Опции просмотра
Старый 12.01.2012, 17:54   #1001
Почетный житель
 Аватар для Rango
IP:
Сообщений: 863
украинец
Получено "спасибо": 1,192
Очки репутации: 8,870
Мнения:
Доп. информация
По умолчаниюНовые знакомства, полезные, интересные дискуссии...
РЕГИСТРИРОВАТЬСЯ СЕЙЧАС
Цитата:
Сообщение от Vision-Film Посмотреть сообщение
Спасибо Виктор Федорович, за то что мы так хороше живем
Найбільшу економічну активність в 2011 році продемонстрував не бізнес, а влада. Аналіз подій року, що минув, показав, що Україні, як і раніше, нема чим похвалитися в області економіки та бізнесу: ні тобі блискучого продукту якої-небудь компанії, ні зльоту якогось талановитого бізнесмена, ні будь-якої надії на обіцяну стабільність і покращення життя. Все відбулося зовсім не так. Влада за давнью традицією намагається не створювати умови для розвитку економіки та бізнесу, а всіляко регулювати підприємництво під виглядом боротьби з кризовими явищами. При цьому говорять, що так буде краще - тобто з одного боку тебе обіймають і цілують в обидві щоки, а з іншого вставляють ніж у спину.
Посилення податкового регулювання, створення неконкурентних умов, тиск на бізнес, обмеження соціальних і економічних прав жителів країни - таким був 2011 рік. Рік "реформ". "Економічна правда" відзначила 11 подій, які будуть мати наслідки в 2012 році.
1. Вступив в силу Податковий кодекс
Прийняття Кодексу супроводжувалося масовими протестами. Найбільше мітингували підприємці, які працюють за спрощеною системою оподаткування. В результаті податковий тиск на них посилився шляхом введення нових ставок податку та додаткових зборів.
Кодекс, який вступив в дію 1 січня, також ввів податок на депозити (з 2014 року) і на нерухомість. При цьому податок на прибуток з 1 квітня знижено з 25% до 23%, а з 2012 року він становитиме 21%, з 2013 - 19%, з 2014 - 16%. ПДВ знизиться з 20% до 17% з 2014 року.
2. Банки припинили кредитування у валюті
Спочатку заборону на валютне кредитування ввів Нацбанк в якості антикризових заходів. Коли ж закінчилася дія відповідних наказів НБУ, з'явилися нові - згідно з ними, на валютний кредит має право той, хто отримує валютну виручку.
Що ж до кредитування населення, то тут Нацбанк ввів жорсткі обмеження для банків і ті самі перестали кредитувати фізосіб взагалі. А Верховна рада заборонила валютні кредити на законодавчому рівні.
3. Дефіцит гречки
В Україні час від часу зникають з продажу товари, які виробляються в країні у величезній кількості. То цукор зникне, то борошно, то рис. У 2011 році настала черга гречки.
У минулому році купити цю крупу стало або неможливо, або невигідно. Ціна за кілограм гречки сягала 30 гривень. Уряд заявив, що він тут ні при чому, і пригрозив рітейлерам кулаком за спекуляції. А потім парламент обнулив імпортні мита на гречку і закупив її у китайців. Але ще довго українці жартували з цього приводу і закуповували гречку про запас.
4. Уряд оприлюднив чотирирічні реформи
Національний план дій і програму економічних реформ до 2014 року Кабмін затвердив на початку 2011 року, повідомивши, що реформи пройдуть по 21-му напрямку. Глава уряду Микола Азаров сказав, що він має намір дерегулювати буквально все: аграрний сектор, земельний ринок, енергетику, ЖКГ, освіту, пенсійну систему.
За традицією реформи народом зрозумілі не були, викликали протести, а влада пояснює все тим, що реформи безболісними не бувають. Напевно, не всі доживуть до їх втілення в життя. Правда, як сказав прем'єр, він здивований не стільки тим, що реформи ніхто не оцінив, скільки тим, що їх мало хто помітив.
5. Рекорд інфляції
У січні минулого року Україна встановила рекорд інфляції серед країн колишнього СРСР - 9,4%. Уряд при цьому вважав, що могло бути і гірше і похвалив себе за хорошу роботу.
Насправді інфляція була набагато вище офіційного показника. Якщо розглядати кожен товар зі "споживчого кошика" окремо, то деякі з них стали дорожчими на 30-40%.
6. "Укртелеком" продано
Володарем самого ласого шматка держвласності стала нікому не відома компанія "ЕСУ" австрійського концерну EPIC - 92,79% акцій їй дісталися за 10,575 млрд. гривень. Причому інших претендентів на покупку не було.
За неофіційними даними, реальним покупцем компанії стала людина або група людей, дуже близьких до президента.
Україна продовжує традицію непрозорої приватизації при відсутності конкуренції.
7. Прийнятий антикорупційний закон
Важко говорити про цей закон серйозно, тому що з його прийняттям корупція не зникла і, ймовірно, нікуди не зникне в майбутньому. Цей документ, який нібито повинен протидіяти корупції, багатьма експертами оцінений вкрай низько.
Одна з норм закону передбачає декларування доходів, у тому числі і вищим керівництвом країни. Однак реальних механізмів перевірити відповідність декларації реальним доходам і витратам як не було так і немає.
8. Списання боргів ПЕК
Безпрецедентний випадок в історії України: 24 мільярди гривень - така сума списання. Радість звалилася на голову облгазам, теплопостачальним компаніям, НАК "Нафтогаз Україна", ДП "Енергоринок" та іншим.
Списання боргів за газ, електроенергію і податки, що накопичилися з 1997 по 2010 рік, схвалила Верховна рада. Більшу частину облгазів контролює Дмитро Фірташ. Таких поблажок іншим підприємства держава не зробила.
А як же компенсувати недоотриманий прибуток бюджетом? За рахунок збільшення тарифів і дотацій, звісно.
9. Пенсійна реформа
Депутати сиділи до глибокої ночі, щоб прийняти закон "Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи". І вони зробили це. Що ж тепер?
Відтепер максимальна пенсія не може бути більше десяти прожиткових мінімумів, тобто - 7640 гривень. В цілому закон зменшив для більшості пенсіонерів розмір виплат на 100-200 гривень. Протягом наступних чотирьох років пенсійний вік для жінок буде збільшений до 60 років, для чоловіків - до 62.
10. Валюта за паспортами
У це складно було повірити, але Нацбанк дійсно змусив всіх мешканців України пред'являти при продажу або купівлі валюти паспорт. Спочатку дані паспорта вносилися банками і обмінними пунктами в базу даних, паспорти копіювалися. І всі нервували, куди ця інформація потрапить і що за це буде.
Після того, як народ дуже обурився, НБУ пом'якшив обмеження - тепер можна пред'явити будь-яке посвідчення особи, а в базу вноситься тільки ім'я.
Так Нацбанк боровся з доларизацією економіки, але, окрім роздратування людей, ідеї центробанку ні до чого поки не привели. А от чорний обмінний ринок повстав з попелу: багато обмінників не те що не заносять в базу даних імен, а й взагалі не просять показати документи. Неважко здогадатися, що такі обмінні операції не обкладаються податками. За що ж боролися?
11. Безподатковий ввіз нафтопродуктів залишився безкарним
Компанія – імпортер бензинів та дизпалива "Лівелла" була предметом розслідувань Антимонопольного комітету. Слідів порушення закону знайдено не було. Потім парламент створив слідчу комісію. Слідів реальних власників цієї компанії не знайдено. Всім відомо, що збитки бюджету від діяльности "Лівелли" сягнули 3 млрд грн., але хто саме заробив ці гроші, держава виявилася не в змозі з'ясувати.
Голова слідчої комісії ВР Роман Зварич зробив дещо, що вражає уяву: він запитав першого віце-прем'єра Андрія Клюєва, чи не він імпортував паливо без податків, що призвело до недоотримання доходів до бюджету в розмірі понад 3 мільярдів гривень? І Клюєв відповів - не я.
І комісія припинила своє існування.
Rango вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 9 (показать список)
Вверх
Старый 12.01.2012, 18:25   #1002
Почетный житель
 Аватар для Rango
IP:
Сообщений: 863
украинец
Получено "спасибо": 1,192
Очки репутации: 8,870
Мнения:
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Marcos Посмотреть сообщение
А чому заборонили проведенная на Майдані? Якщо Конституція гарантує право збиратись в будь-якому місці?
І потім...День Майдану люди з Києва повинні було святкувати в Житомирі чи де ?
Ну вы просто как дети малые....Заладили это - "почему" да "почему"
Да "потому что"...так наверное нужно....

Цитата:
КИЕВ, 25 декабря. Аналитическое подразделение британского журнала The Economist в четвертый раз представило рейтинг демократии стран мира Democracy Index-2011.

Как сообщает TCH.Ua, в этом рейтинге Украина за год скатилась на 12 позиций, потеряв статус страны с "неполноценной демократией". Она заняла 79 место среди 167 государств, ухудшив свои показатели по сравнению с 2010 годом, практически по всем пунктам. Украина попала на первую строчку в сегменте "гибридных режимов", при которых выборы проводятся под контролем власти, а гражданские свободы соблюдаются частично.
Rango вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Вверх
Старый 12.01.2012, 19:29   #1003
Основа форума
 Аватар для Петр-1
IP:
Сообщений: 2,581
украинец
Получено "спасибо": 1,797
Очки репутации: 7,679
Мнения: 453
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Андрей 75 Посмотреть сообщение
КИЕВ, 25 декабря. Аналитическое подразделение британского журнала The Economist в четвертый раз представило рейтинг демократии стран мира Democracy Index-2011.

Как сообщает TCH.Ua, в этом рейтинге Украина за год скатилась на 12 позиций, потеряв статус страны с "неполноценной демократией". Она заняла 79 место среди 167 государств, ухудшив свои показатели по сравнению с 2010 годом, практически по всем пунктам. Украина попала на первую строчку в сегменте "гибридных режимов", при которых выборы проводятся под контролем власти, а гражданские свободы соблюдаются частично.
Вот уже разговор не мальчика, но мужа. Правда неизвестно, сколько Юлиных бабок досталось этому журналу и досталось ли вообще, но повод задуматься есть. По поводу выборов, как-то сравнивать прошедший год с нынешним не очень удобно. Их просто не было. Но ясно одно, новый закон о выборах парламент принял подавляющим количеством голосов. А это почему-то засчитывается как минус. Гражданские свободы бы расшифровать, может быть еще что ни будь прояснится. Но повод задуматься есть.

добавлено через 4 минуты
Цитата:
Сообщение от Андрей 75 Посмотреть сообщение
Аналіз подій року, що минув, показав, що Україні, як і раніше, нема чим похвалитися в області економіки
А хвалиться чем надо? Падением темпов роста? А рост процентов эдак в пять вас не устроит?

добавлено через 7 минут
Цитата:
Сообщение от Андрей 75 Посмотреть сообщение
похвалитися в області економіки та бізнесу: ні тобі блискучого продукту якої-небудь компанії, ні зльоту якогось талановитого бізнесмена,
А пара новых металлургических заводов вас не устроят?

добавлено через 9 минут
Цитата:
Сообщение от Андрей 75 Посмотреть сообщение
соціальних і економічних прав жителів країни - таким був
Вот бы о социальных правах поподробнее?
___________
Любовь созидает.
Ненависть разрушает.
Петр-1 вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Вверх
Старый 12.01.2012, 19:40   #1004
Основа форума
 Аватар для Петр-1
IP:
Сообщений: 2,581
украинец
Получено "спасибо": 1,797
Очки репутации: 7,679
Мнения: 453
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Андрей 75 Посмотреть сообщение
В результаті податковий тиск на них посилився шляхом введення нових ставок податку та додаткових зборів.
А это просто ложь.

добавлено через 2 минуты
Цитата:
Сообщение от Андрей 75 Посмотреть сообщение
Кодекс, який вступив в дію 1 січня, також ввів податок на депозити (з 2014 року) і на нерухомість. При цьому податок на прибуток з 1 квітня знижено з 25% до 23%, а з 2012 року він становитиме 21%, з 2013 - 19%, з 2014 - 16%. ПДВ знизиться з 20% до 17% з 2014 року.
Вы человек объективный, признающий, что власть делает и правильные шаги.

добавлено через 5 минут
Цитата:
Сообщение от Андрей 75 Посмотреть сообщение
Спочатку заборону на валютне кредитування ввів Нацбанк в якості антикризових заходів. Коли ж закінчилася дія відповідних наказів НБУ, з'явилися нові - згідно з ними, на валютний кредит має право той, хто отримує валютну виручку.
Що ж до кредитування населення, то тут Нацбанк ввів жорсткі обмеження для банків і ті самі перестали кредитувати фізосіб взагалі. А Верховна рада заборонила валютні кредити на законодавчому рівні.
Спасибо за одобрение кредитной политики государства. При такой власти, похоже, у нас есть перспективы.

добавлено через 8 минут
Цитата:
Сообщение от Андрей 75 Посмотреть сообщение
В Україні час від часу зникають з продажу товари, які виробляються в країні у величезній кількості. То цукор зникне, то борошно, то рис. У 2011 році настала черга гречки.
У минулому році купити цю крупу стало або неможливо, або невигідно. Ціна за кілограм гречки сягала 30 гривень. Уряд заявив, що він тут ні при чому, і пригрозив рітейлерам кулаком за спекуляції. А потім парламент обнулив імпортні мита на гречку і закупив її у китайців. Але ще довго українці жартували з цього приводу і закуповували гречку про запас.
Ваш юмор, уверен, оценят все посетители форума. Рад что не только я положительно оцениваю результаты работы команды Януковича.
___________
Любовь созидает.
Ненависть разрушает.
Петр-1 вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Вверх
Старый 12.01.2012, 19:52   #1005
Перфекционист
 Аватар для Динамщик
IP:
Сообщений: 3,696
киевлянин
Получено "спасибо": 7,803
Очки репутации: 8,718
Мнения:
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Петр-1 Посмотреть сообщение
Первую попытку опорочить Януковича не защитано.
Оффтоп:
___________
О, наслажденье скользить по краю,
Замрите, ангелы, смотрите, я играю,
Динамщик вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 5 (показать список)
Вверх
Старый 12.01.2012, 21:40   #1006
Почетный легион
 Аватар для Marcos
IP:
Сообщений: 4,106
киевлянин
Получено "спасибо": 4,667
Очки репутации: 12,043
Мнения: -178
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Петр-1 Посмотреть сообщение
Если вы поэт, то вы ошиблись форумом. Здесь обсуждают работу Януковича. А применяя ваш метод, я что, имею право написать, что при президенте Януковиче посадили в тюрьму *щиру украинку*, которая нанесла ущерб государству 1.5 триллиона долларов.
да чо ви ....давайте вже 15 триліонів і два мішки золота!
Ви роботу Януковича не обговорюєте, бо ви крім слова "ложь" більше нічого писати не вмієте
Marcos вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 6 (показать список)
Вверх
Старый 12.01.2012, 22:07   #1007
Почетный легион
 Аватар для КАБАКА
IP:
Сообщений: 7,938
украинец
Получено "спасибо": 14,561
Очки репутации: 17,857
Мнения: 7202
Доп. информация
По умолчанию

http://zp.comments.ua/news/2012/01/12/092039.html
Заляпанные лица Януковича потянули на 4 уголовных дела .

По результатам проверки в 4 случаях (в Киеве, Волынской, Запорожской и Львовской областях) возбуждены уголовные дела за хулиганство.

«Решение о возбуждении уголовных дел следователями принято, исходя из того, что действия неустановленных лиц рассчитаны на публичность, в них имеются грубые нарушения общественного порядка, сопровождавшееся исключительным цинизмом, демонстративным пренебрежением к общепринятым нормам морали и правил поведения в общественных местах, повреждением имущества, а также подрывом авторитета Президента», - отметили в милиции.

(С)
КАБАКА на форуме  
Сказавших "Спасибо!": 4 (показать список)
Вверх
Старый 12.01.2012, 22:07   #1008
Почетный легион
 Аватар для Marcos
IP:
Сообщений: 4,106
киевлянин
Получено "спасибо": 4,667
Очки репутации: 12,043
Мнения: -178
Доп. информация
По умолчанию

добавлено через 2 минуты
Цитата:
Сообщение от drema66 Посмотреть сообщение
А зря, это наши соотечественники.
Мене не хвилює нелегальна праця, а мої співвітчизники мене хвилюють


Цитата:
Сообщение от drema66 Посмотреть сообщение
У вас какие-то старые стереотипы 90-ых годов, к стати Португалия официальнно выразила благодарность Украине за их граждан работающих в Португалии и поднявших экономику этой страны.На сколько я знаю существует договор между странами и Португалия исправно выплачивает украинцам их заработаные.
А я не розумію вашої логіки..як чином ви пов"язали ховання грошей на Кіпрі та українських заробітчан.Цитата:
Сообщение от drema66 Посмотреть сообщение
Опять же это какие-то общие фразы, что для вас не дуже престижная работа?
А ви хочете сказати що в Європи їдуть працювати менеджерами середньої та вищої ланки ?
Прибиральниці, покоївки, доглядання за старими людьми, фізична робота на заводах, в сільському господарстві. В Україні це пристижно ? Ні..в Європі теж

Цитата:
Сообщение от drema66 Посмотреть сообщение
У вас какие-то старые стереотипы 90-ых годов, к стати Португалия официальнно выразила благодарность Украине за их граждан работающих в Португалии и поднявших экономику этой страны.На сколько я знаю существует договор между странами и Португалия исправно выплачивает украинцам их заработаные.
Кіпр вже не офшор, Кабмін викинув його зі списку офшорів. Воно і зрозуміло, на Кіпрі багато українських олігархічних грошей лежить. А Верховна рада відмовилась денонсувати угоду про уникненная подвійного податкування на прикінці 2011 року ? І знаєте хто не голосував "за"? Партії Регіонів.
Цитата:
Сообщение от drema66 Посмотреть сообщение
То-есть - "Великий платник податків" - может смело договариться с Кадмином и Кипр не обязателен, другое дело бизнес это их право.
Більш того зараз "Великий платник податків" (прізвища самі знаєте) каже що і як робити Кабміну.
Тому виходить так. Зараз Україна здає ГТС для того щоб ціна на газ була нижча, ясень пень, що в цьому більш всього зацікавлена металургія і хімічна промисловість, а за такі жертви, вони віддячують країні Кіпром. Де справедливість?Цитата:
Сообщение от drema66 Посмотреть сообщение
Ну с малым бизнесом это вы уж слишком, напротив Янык развязал им руки, безпредел полнейший (они ему ноги целовать должны, может он на них и рассчитывает) вы уж извените но любой заробитчанин имеит больше прав, соц. гарантий и т.д. чем наёмный рабочий в своей собственной стране работая у "пидриемця" - по сути в рабстве.
Саме тому їх кількість зменшилась на 200-300 тисяч
Marcos вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 2 (показать список)
Вверх
Старый 12.01.2012, 22:27   #1009
Почетный легион
 Аватар для Marcos
IP:
Сообщений: 4,106
киевлянин
Получено "спасибо": 4,667
Очки репутации: 12,043
Мнения: -178
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Петр-1 Посмотреть сообщение
украинку*, которая нанесла ущерб государству 1.5 триллиона долларов.
Так ось звідки ноги ростуть

Цитата:
К Юлии Тимошенко поступил иск на возмещение 997 млрд. долларов ущерба, передает ЛИГА.

Судья Родион Киреев отметил, что в рамках рассмотрения уголовного дела к подсудимой Юлии Тимошенко с гражданским иском обратился Союз многодетных Киевщины, который просит признать его потерпевшей стороной и взыскать с Тимошенко 997 млрд. долларов
Я тепер вас розумію. Ви ще від себе накинули 500 млрд
Marcos вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 3 (показать список)
Вверх
Старый 13.01.2012, 00:00   #1010
Заблокирован
 Аватар для Мебиус
IP: DN
Сообщений: 4,637
украинец
Получено "спасибо": 7,558
Очки репутации: 0
Мнения: 6531
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Marcos Посмотреть сообщение
Сообщение от Петр-1
украинку*, которая нанесла ущерб государству 1.5 триллиона долларов.
Так ось звідки ноги ростуть
Не вважайте за глум, але то є щось на кшалт того, як Ющенко зпаскудив пам'ять загиблих під час голодомору безперервним збільшенням їх кількісті до майже пів-України. На ЮВТ вже не вистачає чорної фарби, вже перелік її злочинів нема куди діти - а ми аж ніяк не розлютуймось!
Кількість вкрадених Ю. чи зіпсованих грошей стрімко збільшується та незабаром сягне мабуть за обрій... А ми вперто в сумлівах копирсаємось. Та коли ж ми, пане Marcos, прокинемось та розпочнемо дерти на собі волосся? Вже самий час, треба якось поважати владний час, на нашу політпросвіту витрачений.
Мебиус вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Вверх
Старый 13.01.2012, 00:13   #1011
Почетный легион
 Аватар для Govard UA
IP:
Сообщений: 8,633
украинец
Получено "спасибо": 9,099
Очки репутации: 13,879
Мнения: 3957
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от КАБАКА Посмотреть сообщение
а также подрывом авторитета Президента», - отметили в милиции.
Можно подумать , что он есть.?? Менты уже за футфанов взялись(нашли проблему) и верховная селирада "законопрект" соответствующий внесла, типа за образу преза и прочих достойных.Скоро как при сталине будет: уронил портрет вождя-получи лет 15 с кофискацией имущества..кимчиренщина прям какая то!!! ..в Украине канализационных труб (свободных) хватит..
___________
Якщо Господь з тобою-яка різниця хто проти тебе..?Govard UA вне форума  

Вверх
Старый 13.01.2012, 08:17   #1012
Почетный легион
 Аватар для a68
IP:
Сообщений: 9,643
киевлянин
Получено "спасибо": 11,116
Очки репутации: 24,270
Мнения: 5385
Доп. информация
По умолчанию

Оффтоп:
a68 вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 2 (показать список)
Вверх
Старый 13.01.2012, 08:38   #1013
Основа форума
 Аватар для Петр-1
IP:
Сообщений: 2,581
украинец
Получено "спасибо": 1,797
Очки репутации: 7,679
Мнения: 453
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от a68 Посмотреть сообщение
Сообщение от Marcos

крім слова "ложь" більше нічого писати не вмієте

він ще вивчив слово "зечка"
Ваше остроумие поразительно, но на результаты правления Президента вряд ли повлияет И слава Богу.

добавлено через 8 минут
Цитата:
Сообщение от Govard UA Посмотреть сообщение
Можно подумать , что он есть.?? Менты уже за футфанов взялись(нашли проблему) и верховная селирада "законопрект" соответствующий внесла, типа за образу преза и прочих достойных.Скоро как при сталине будет: уронил портрет вождя-получи лет 15 с кофискацией имущества..кимчиренщина прям какая то!!! ..в Украине канализационных труб (свободных) хватит..
А вы считаете нормальным, когда первое лицо государства пытаются всячески публично унизить. Я не о Януковиче. Я о ПЕРВОМ лице. Я об имидже Украины. Да впрочем, вам оранжевым, этого не понять. Именно вы привнесли в политику ложь, склоки, оскорбления, и даже экстремизм и довели эти гадости до уровня политики государства. Ничего святого у вас нет.
___________
Любовь созидает.
Ненависть разрушает.
Петр-1 вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Вверх
Старый 13.01.2012, 10:05   #1014
Почетный легион
 Аватар для Marcos
IP:
Сообщений: 4,106
киевлянин
Получено "спасибо": 4,667
Очки репутации: 12,043
Мнения: -178
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Петр-1 Посмотреть сообщение
Если вы поэт, то вы ошиблись форумом. Здесь обсуждают работу Януковича. А применяя ваш метод, я что, имею право написать, что при президенте Януковиче посадили в тюрьму *щиру украинку*, которая нанесла ущерб государству 1.5 трл долларов.
Ох і цифра. Навіть сьогодні мене вона спокою не дає

Ваш улюблений Азаров спрогнозував що ВВП (номільне) України 2011 сягне цифри 1,25 трл. гривен. Бог з ним ..хай так буде.
А ви нафантазували 1,5 трл. доларів збитків нанесених Тимошенко. Якщо перевести це в гривні по курсу 8, то це будет 12 трл. гривень!
Тобто ви хочете сказати що Тимошенко нанасела збитків державі на суму 12 трл. гривень, а це 9 річних ВВП У вас однозначно не тільки з цифрами, а з економічними знанням дуже великі проблеми.

Було б цікаво почути яким чином ви назбирали 1,5 трл баксів збитків. Давайте тільки конкретно, без вашої води, якою ви прикриваєте свою тотальну неосвідченість в цих питаннях.
Marcos вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 3 (показать список)
Вверх
Старый 13.01.2012, 10:09   #1015
Почетный легион
 Аватар для Antonio81
IP:
Сообщений: 5,163
киевлянин
Получено "спасибо": 5,070
Очки репутации: 13,299
Мнения: 2788
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Петр-1 Посмотреть сообщение
А это просто ложь.
Оффтоп:


добавлено через 51 секунду
Цитата:
Сообщение от Петр-1 Посмотреть сообщение
Вы человек объективный, признающий, что власть делает и правильные шаги.
Оффтоп:
Antonio81 вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 2 (показать список)
Вверх
Старый 13.01.2012, 10:12   #1016
Основа форума
 Аватар для Петр-1
IP:
Сообщений: 2,581
украинец
Получено "спасибо": 1,797
Очки репутации: 7,679
Мнения: 453
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Marcos Посмотреть сообщение
Було б цікаво почути яким чином ви назбирали 1,5 трл баксів збитків. Давайте тільки конкретно, без вашої води, якою ви прикриваєте свою тотальну неосвідченість в цих питаннях.
Чего не сделаешь, ради президента. Вот и вам я постараюсь втолковать, что я примнил ГИПЕРБОЛУ, подобную вашей. Доступно?
___________
Любовь созидает.
Ненависть разрушает.
Петр-1 вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Вверх
Старый 13.01.2012, 10:14   #1017
Почетный легион
 Аватар для Antonio81
IP:
Сообщений: 5,163
киевлянин
Получено "спасибо": 5,070
Очки репутации: 13,299
Мнения: 2788
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Петр-1 Посмотреть сообщение
Захват здания кабинета министров это мелочи.
Блин, ну это абзац)) Ну нельзя ж быть таким тупым)
Кто конкретно захватил Кабмин? Харэ бездумно и бестолково тролить)

добавлено через 2 минуты
Цитата:
Сообщение от Петр-1 Посмотреть сообщение
Чтобы не допустить законного избрани Януковича оранжевые захватили здание кабинета министров.
Оффтоп:
Antonio81 вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 2 (показать список)
Вверх
Старый 13.01.2012, 10:16   #1018
Основа форума
 Аватар для Петр-1
IP:
Сообщений: 2,581
украинец
Получено "спасибо": 1,797
Очки репутации: 7,679
Мнения: 453
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Antonio81 Посмотреть сообщение
это только даунбасский лохторат может так думать))
Я рад, что вы так тепло отзываетесь о земляках президента. Я сам, правда, не с Донбасса, но чем больше общаюсь с людьми вашего типа, тем больше мне хочется голосовать за Януковича.

добавлено через 3 минуты
Цитата:
Сообщение от Antonio81 Посмотреть сообщение
Блин, ну это абзац)) Ну нельзя ж быть таким тупым)
Кто конкретно захватил Кабмин? Харэ бездумно и бестолково тролить)
Ради того, чтобы не допустить Януковича к власти ваши сторонники, оранжевые, скорее всего, зашли просто в какое-то здание по малой нужде. А сейчас не можете вспомнить в какое. А говорили, что на майдане сухой закон был.
___________
Любовь созидает.
Ненависть разрушает.
Петр-1 вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Вверх
Старый 13.01.2012, 10:23   #1019
Почетный легион
 Аватар для Antonio81
IP:
Сообщений: 5,163
киевлянин
Получено "спасибо": 5,070
Очки репутации: 13,299
Мнения: 2788
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Петр-1 Посмотреть сообщение
Я сам, правда, не с Донбасса, но чем больше общаюсь с людьми вашего типа, тем больше мне хочется голосовать за Януковича.
ну ну))) радует только то, что процент быдло-лохтората неуклонно падает, но правда еще остаются олигофрены, которые готовы лизать руки овощу. Кстати, эт не вы случайно?
Antonio81 вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 2 (показать список)
Вверх
Старый 13.01.2012, 10:27   #1020
Основа форума
 Аватар для Петр-1
IP:
Сообщений: 2,581
украинец
Получено "спасибо": 1,797
Очки репутации: 7,679
Мнения: 453
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Antonio81 Посмотреть сообщение
ну ну))) радует только то, что процент быдло-лохтората неуклонно падает, но правда еще остаются олигофрены, которые готовы лизать руки овощу. Кстати, эт не вы случайно?
Янукович в моих глазах растет не по дням, а по часам.
___________
Любовь созидает.
Ненависть разрушает.
Петр-1 вне форума  

Вверх

Закрытая тема


Опции темы
Опции просмотра Оценка этой теме
Оценка этой теме:

Ваши права в разделе

Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.
Trackbacks are Вкл.
Pingbacks are Вкл.
Refbacks are Выкл.

Похожие темы
Тема Автор Раздел Ответов Последнее сообщение
Результаты правления Януковича Киевский глюк Политика Украины 2700 11.06.2014 21:17
Прогнозы правления Януковича bagdygar Политика Украины 324 04.06.2014 08:07
Результаты правления Януковича Киевский глюк Политика Украины 2502 11.02.2013 21:47
Результаты правления Януковича Киевский глюк Политика Украины 2502 13.08.2012 14:11
Результаты правления Януковича. boroda Политика Украины 1496 28.07.2011 17:19


Часовой пояс GMT +2, время: 02:46.


Работает на vBulletin® Версия форума 3.х.х. Copyright ©2000 - 2009, Jelsoft Enterprises Ltd.

© ForumKiev.com 2007 - 2016