Я люблю Киев

КИЕВСКИЙ ФОРУМ
КУЛЬТУРНОГО ОБЩЕНИЯ
FORUMKIEV.COM

N-728-MI-2
ПОИСК ПО ТЕМАМ:
Вернуться   Форум Киев | ForumKiev.com > Политический форум > Политика Украины (лучшие темы раздела)

Загальна мобілізація на захист української мови!

Результаты опроса: 5 червня
піду підтримувати мову 15 50.00%
пайду атстаівать язик 5 16.67%
сидітиму на городі, полотиму зілля (на роботі шаритимусь і мережі) 10 33.33%
Голосовавшие: 30. Вы ещё не голосовали в этом опросе

Закрытая тема
 
Опции темы Оценить тему Опции просмотра
Старый 29.05.2012, 10:22   #1
Житель
 Аватар для 4UK
IP:
Сообщений: 286
украинец
Получено "спасибо": 252
Очки репутации: 0
Мнения:
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию Загальна мобілізація на захист української мови!Новые знакомства, полезные, интересные дискуссии...
РЕГИСТРИРОВАТЬСЯ СЕЙЧАС

Учасники
224 особиОрганізатори


1 організатор


Остання БарикадаЗагальна мобілізація на захист української мови!


Опис:
Мистецьке об’єднання «Остання барикада» оголошує загальну мобілізацію на захист української мови: 5 червня, 9:00 год. біля Верховної Ради України

Якщо нам справді не байдужа доля України й ми дійсно прагнемо захистити свою рідну мову, ми повинні об’єднатися й не допустити прийняття законопроекту про мови. Цей закон стане реальною загрозою розвитку української мови. Завадити цьому можна тільки об’єднавши зусилля, тому не можна обмежувати коло учасників акцій на захист мови, залучаючи лише громадські організації та їхніх активістів. Такі заходи мають бути відкритими для усіх бажаючих. У акціях протесту повинні брати усі небайдужі громадяни, незалежно від їхніх переконань та поглядів, політичні організації, які стають на захист рідної мови. Нас не повинні роз’єднувати політичні уподобання чи ідеології. Адже зараз наша спільна ідеологія це – «Я люблю українську мову»! Не можна ставити особисті амбіції вище за порятунок України та української мови.
Тому запрошуємо усіх без винятку: громадські організації, політичні партії, громадських активістів та діячів, журналістів, музикантів, поетів, художників – усіх, хто любить українську мову та готовий за неї боротися, прийти 5 червня о 9:00 під ВРУ. Разом захистимо нашу рідну мову!

До акції вже долучились: Об’єднання «Своя правда», ВГО «Всеукраїнська Асоціація Фестивалів», ВМГО «Національний Альянс», Київська міська організація товариство «Меморіал» ім. В. Стуса., «Конгрес Національних Громад України», Громадський рух "Відсіч", Рух добровольців «Простір свободи», Центр дослідження визвольного руху, Всеукраїнський громадський рух "Не будь байдужим!", Молодий Народний Рух, Спілка української молоді.

Ми усі - сини й доньки української держави. Україна понад усе!
Разом ми обов’язково переможемо!!!

Місцезнаходження:
Київ, біля Верховної Ради України, Київ, Україна

Початок:
5 червня о 9:00
___________
+
4UK вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 12 (показать список)
Вверх
Старый 29.05.2012, 16:21   #2
Житель
 Аватар для 4UK
IP:
Сообщений: 286
украинец
Получено "спасибо": 252
Очки репутации: 0
Мнения:
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию

ЗВЕРНЕННЯ
громадських діячів і громадських організацій
до Голови Верховної Ради України, народних депутатів України
щодо розгляду у ВРУ законопроекту «Про засади державної мовної політики»

Законопроект народних депутатів України С.Ківалова та В.Колесніченка «Про засади державної мовної політики» спрямований на підрив статусу української мови як державної та її витіснення з ужитку в усіх сферах публічного життя в більшості областей України.
Більшість його ключових положень в своїй основі явно суперечать Конституції України, рішенню Конституційного Суду від 14 грудня 1999 р. № 10-рп/99 у справі про офіційне тлумачення положень статті 10 Конституції України та ґрунтуються на свавільному тлумаченні Європейської Хартії регіональних або міноритарних мов. Спроби запровадження в Україні статусу мов і порядку їх застосування, не передбачених ст. 10 Конституції України, слід кваліфікувати як зазіхання на засади конституційного ладу України.
В разі ухвалення і втілення у життя цього законопроекту ще більшого масштабу набудуть порушення мовних прав українців та представників інших національних меншин України, може розпочатися процес її федералізації, виникне серйозна загроза цілісності держави.
Одне з ключових положень законопроекту передбачає застосування заходів, спрямованих на використання регіональних мов або мов меншин, за наявності 10 відсотків носіїв регіональної мови на певній території (п. 3 статті 7). Однак критерій визначення кількості носіїв регіональних мов є довільним. Такого критерію немає в жодному міжнародно-правовому акті. Це зроблено з однією метою – забезпечити використання переважно російської мови поряд або замість української як державної на більшій частині території України.
Така кількісна «процедура» порушує права більшості мовців, для яких не буде реалізовано їхнє право визнавати себе і бути одномовними, зберігаючи власну ідентичність. Зокрема, це стосується норми обов’язкового вивчення двох мов у закладах освіти всіх рівнів (п. 7 статті 20). Крім того, право на освіту будь-якою регіональною мовою навряд чи може бути реалізоване на рівні вищої освіти (п. 2 статті 20). Напевне, цей пункт законопроекту стосується передусім російської мови. Якщо ж ні, то він суттєво обмежує реальні права представників більшості національних меншин, мови яких на сьогодні не мають достатньої комунікативної потужності для здобуття ними вищої освіти.
Попри декларації про рівні права всіх мовців, «недопущення привілеїв чи обмежень за мовними ознаками» (пп. 1, п.2 статті 5) законопроект закладає норму про функціональну нерівність мов, відповідно до якої мови слід використовувати «з урахуванням стану кожної мови» (пп. 3, п.2 статті 5), що суперечить духові та букві «Європейської хартії регіональних або міноритарних мов», на яку покликаються автори.
Принципово неприйнятною є стаття 3 законопроекту, в якій «право мовного самовизначення» сформульоване поза контекстом статусу української мови як державної мови. Ні Конституція України, ні міжнародно-правові акти, що визначають стандарти захисту прав людини, включно з рамковою конвенцією Ради Європи про захист національних меншин та Європейською Хартією регіональних або міноритарних мов, не встановлюють право мовного самовизначення в сфері застосування державної мови. В практиці європейських держав цей принцип також відсутній.
Тверда конституційна норма «забезпечення всебічного розвитку й функціонування української мови в усіх сферах життя на всій території України» розмита положеннями про «регулювання суспільних відносин у сфері всебічного розвитку і вживання української як державної, регіональних мов або мов меншин, та інших мов, якими користується населення країни» (стаття 2). Таке «забезпечення української мови» може здійснюватися тільки «зі створенням можливості паралельного використання регіональних мов або мов меншин» (пп. 2, п.2 статті 5).

добавлено через 3 минуты
О.Доній: щоб провести референдум щодо мовного питання, потрібно спочатку вивчити українську мову

КИЇВ. 28 травня. УНН. Народний депутат від фракції НУ-НС, голова підкомітету з питань гуманітарної освіти, науки та інформатизації Олесь Доній, коментуючи пропозицію народного депутата від фракції Партії регіонів Юрія Болдирєва вирішити питання про надання російській мові офіційного статусу на всеукраїнському референдумі, зазначив, що до того держава має надати всім громадянам країни можливість для вивчення мови, для її розвитку та застосування. У цій ситуації, після сторіч русифікації, на жаль, значна частина українського населення не володіє сьогодні українською мовою. І проведення референдуму – це означало би реалізовувати в подальшому тотальну політику русифікації, яка була кілька сторіч. Таку думку він висловив в ексклюзивному коментарі УНН.


"Спочатку потрібно встановити історичну справедливість. Нагадаю, що коли формувалась держава Ізраїль, більшість розмовляла не івритом, а розмовляла іншими мовами, ідишем зокрема. І взагалі іврит почав відроджуватися лише на початку ХХ століття. До того іврит був мовою церковного служіння. Якщо би був проведений референдум, коли мови не знають, то не факт, що вона б виграла", – зазначив співрозмовник агентства.
За словами О.Донія, спочатку держава має надати всім громадянам країни можливість для вивчення мови, для її розвитку та застосування.
"У цій ситуації, після сторіч русифікації, на жаль, значна частина українського населення не володіє українською мовою. Основні засоби інформаційні не україномовні, а російськомовні. Також і телебачення, і газети, і журнали. Більш ніж дві третини книжок видається російською мовою", – зауважив він.
І в цій ситуації, як зазначив парламентар, стверджувати статус-кво – це означає проводити в подальшому тотальну політику русифікації, яка була кілька сторіч. "Саме тому зараз будуть преференції для російської мови. … І ситуації, коли будь-які зменшення на законодавчому рівні впливу української мови, означатиме цілеспрямована діяльність з її вбивства на користь російської", – наголосив О.Доній.
За словами народного депутата, на кілька десятиріч українська держава має вирівняти ситуацію, відновити історичну справедливість. Для цього потрібно спочатку організувати всебічні курси української мови, зокрема й за рахунок держави, і спочатку навчити державних службовців, а потім інших громадян України. "Усебічна підтримка на рівні мас-медіа, чого зараз не відбувається, на рівні освіти, тобто спочатку потрібно вирівняти ситуацію з українською мовою у країні. Тому за кілька сторіч русифікації ситуація призвела до того, що далеко не все населення України тепер володіє українською мовою. Потрібно просто допомогти її вивчити", – резюмував нунсівець.
Нагадаємо, народний депутат, член парламентської фракції Партії регіонів Юрій Болдирєв запропонував вирішити питання про надання російській мові офіційного статусу на всеукраїнському референдумі.
"За даними опитувань серйозних соціологічних служб (зрозуміло, тих, які не працюють на гроші опозиції), в суспільстві підтримка надання російській мові офіційного статусу, аж до введення її другою державною мовою, досить велика. У різні роки ця підтримка була від 52 до 54%. Якщо взяти дані в регіональному розрізі, то в Донбасі, наприклад, ще в 1994 році проводився референдум, на якому практично 85% людей підтримали цю ідею. Тому, щоб вирішити це питання, ми могли б звернутися до такого демократичного європейського механізму як референдум", - зазначив Ю.Болдирєв у зв'язку із, з його слів, протидією націоналістів і радикалів "захисту прав російськомовних людей".
Водночас депутат уточнив, що проведення референдуму стане можливим тільки після прийняття відповідної законодавчої бази, якої поки немає. "Але якщо наші опоненти будуть замість конструктивної роботи і далі продовжувати істерику, цілком можливо, що наші партія і фракція ухвалять рішення про те, щоб порадитися з народом і відпрацювати законодавчу базу для проведення референдуму з цього питання", – сказав регіонал, який переконаний, що "на референдумі буде прийнято позитивне рішення" - на користь прихильників надання офіційного статусу російській мові.
Джерело: УНН
8 коментарів Роздрукувати < До всіх ексклюзивів
Додати коментар Shiver2005, 29 9:07 Відповісти Хай росіяни будують свої школи за свій кошт. А українці навчатимуться українською і росіяни звертатимуться до українців українською, тому що це Україна. Вдома хай говорять російською, а на вулиці українською - це повага до нас. Також потрібно слідкувати за дотриманням мовних законів, надто багато останнім часом порушників, що дозволяють собі на робочому місці розмовляти російською.

Shiver2005, 29 9:06 Відповісти Хай росіяни будують свої школи за свій кошт. А українці навчатимуться українською і росіяни звертатимуться до українців українською, тому що це Україна. Вдома хай говорять російською, а на вулиці українською - це повага до нас. Також потрібно слідкувати за дотриманням мовних законів, надто багато останнім часом порушників, що дозволяють собі на робочому місці розмовляти російською.

Микола, 29 1:08 Відповісти Я народився і живу в Німеччині і ніколи не чув, щоби тут постало питання другої державної турецької мови, хоч тут між часом вже біля 3 мільйонів турків. В Україні 90 % населення знає українську мову і могло б нею розмовляти, якби люди тільки хотіли. Але риба з голови смердить, а тою головою сьогодні є перші особи у владі, які такі самі українці як я німець. Пашпорт ще не робить людину ні німцем ні у їхньому випадку українцем.
Сергей, 29 7:32 Відповісти Микола, не нужно путать Божий дар с яичницей. Вернее не путать, а подменять. Какая связь между 4% турок, приехавших в чужую страну и ~50% жителями Украины?
Тетяна, 29 8:59 Відповісти Ну звісно, ніякої)) Україну жодного разу разу не заселяли вихідцями з Росіїї)) Ні після Голодомору, в порожні села не завозили людей з=за Уралу, ні в Східні регіони не іхали з сусдіньої держави)) От зараз і маємо справу з їх нащадками. А щодо " русскоязічного українця" - то це просто тупість або безмежна лінь цієї людини, яка не може вивчити іншу мову.

Оксана, 29 0:04 Відповісти Українській мові треба було би надати статусу зникаючої на деяких територіях держави.. після чого мусили би вступити в дію інші механізми, а саме її захисту і підтримки. Напевне тоді би не виникало питання референдуму.

Олег, 28 23:02 Відповісти г-н Доний считает, что глупый народ нуждается в насильственном просвещении и навязывании украинского языка. Это только собаку дрессируют, не спрашивая, хочет она или нет. С людьми такое не пройдет, шановный.Русскоязычный украинец имеет право быть.
Sergii, 29 8:29 Відповісти А ніхто і не нав'язує. Не хочете знати, не вчіть-Ваше право. Але і Ви теж не лізьте зі своїми уставами в наш монастир...Юрий, 28 19:50 Відповісти Молодец!!!А поручить проведение Азарову!

добавлено через 5 минут
Анатомія регіональної "ліГВістики". Тексти аналізують законопроект Колесніченка-Ківалова


  • 1001 Перегляди
  • 5 Коментарі
  • 28/05/2012Дата публікації


Понад два десятки орфографічних та пунктуаційних помилок. Дикі логічні суперечності. Законодавчі норми, виконання яких неминуче призведе до колосальних фінансових та адміністративних витрат. Все це - сумнозвісний "Закон про засади державної мовної політики" Колесніченка-Ківалова.
Про антиукраїнську спрямованість законопроекту, який 24 травня з боєм і кров'ю партія Регіонів намагалася проштовхнути через Раду, сказано більш ніж достатньо. Немало сказано і про те, що слід робити, якщо регіонали, придушивши спротив у рядах провладної коаліції, таки приймуть одіозний закон. Повністю погоджуючись із думкою про те, що таке "мовне покращення" слід зупинити в будь-який спосіб, "Тексти" тим часом вирішили уважніше почитати сам законопроект. І в процесі читання знайшли багато цікавих моментів - якщо слово "цікавий" взагалі пасує для цієї ганьби.

Автор: Сергій Лук'янчук
Колесніченко рве сорочку за російську мову


Для початку - про таку нібито формальну річ, як орфографія, пунктуація та будова тексту. Можливо, хтось подумає, що доскіпуватися до ком і пропущених слів - це занадто. Даруйте, це було б занадто, якби мова йшла про інструкцію, складену начальником жеку для підпорядкованих йому сантехніків. Але не тоді, коли йдеться про законопроект, який нібито має сформувати нові засади мовної політики в державі. Мова такого документу має бути бездоганною.
Натомість законопроект Колесніченка-Ківалова - це готові вправи до тесту з української мови. У ньому така кількість жахливих помилок (орфографічних, пунктуаційних, просто неузгодження слів у реченні), що якби написаний у такому стилі папірчик приніс студент викладачу, то пішов би переписувати це "творіння" заново.
Як вам, наприклад, така-от цитата?
...застосування принципу плюрилігвізму за якого кожна особа в суспільстві вільно володіє кількома мовами, на відміну від ситуації коли окремі мовні групи володіють тільки своїми мовами...
Це що за "плюрилігвізм" такий? "Лігвізм" - це від лігва? А "плюрилігвізм" - це коли багато лігв? І коми перед підрядними реченнями, згідно з новими засадами державної мовної політики, вже не треба ставити?
А це по-каковскі написано?
"Право ініціювання питання щодо застосування заходів, спрямовані на використання регіональних мов або мов меншин належить також мешканцям території на якій поширена ця мова."
А це якою мовою?
..яке б ідентифікувало рідну мову особи, що належності до тієї, чи іншої мовної групи.
Це лише найбільш кричущі приклади. Менш грубих помилок також не бракує: наприклад, пишучи в преамбулі про "самобутність Українського народу", автори навряд чи чули про те, що за українським правописом, назви народів, племен, а також назви людей за національною ознакою пишуться з малої літери.
Із логікою у авторів законопроекту так само погано, як і з орфографією та пунктуацією. У преамбулі до законопроекту читаємо: "рідна мова – це перша мова, якою особа оволоділа в ранньому дитинстві;"
А трохи далі "-1. Кожен має право вільно визначати мову, яку вважає рідною". Як таке взагалі може існувати в реальності - кожен може вільно визначати мову, якою вперше оволодів у ранньому дитинстві??? Може, ще й батьків собі кожен може вільно замовляти?
Не менш абсурдною з точки зору логіки є головна норма законопроекту, за якою додаткові "мовні права" отримують ті адміністративні одиниці, аж до села включно, де проживають 10% носіїв недержавної мови.
До кожної мови, визначеної у частині другої цієї статті, застосовуються заходи, спрямовані на використання регіональних мов або мов меншин, що передбачені у цьому Законі, за умови якщо кількість осіб, – носіїв регіональної мови, що проживають на території, на якій поширена ця мова, складає 10 відсотків і більше чисельності її населення.
Відразу виникає питання – а чому 10 відсотків? Чому не 15, 20 або 50? І хто ці відсотки рахуватиме і за яким принципом? Шляхом збирання підписів – а хто проконтролює те, що всі ці підписи справді зібрані, і що вони справді репрезентують 10% від населення регіону? І взагалі навіщо ці відсотки, якщо наступний пункт закону дозволяє місцевій раді самостійно визначати регіональною мову, кількість носіїв якої становить менше 10 відсотків?
Цілком зрозуміло, що подібні норми дадуть підставу вводити регіональну російську мову де завгодно – адже взяти «до нігтя» місцеву владу зовсім не складно, а де складно - там знайдеться ініціативна група, яка без жодних проблем "намалює" хоч 10, хоч 110 відсотків підписів. Головне, щоб влада і суди поставилися до цієї ініціативи схвально - а в цьому сумніватися не доводиться анітрішки.
"Паспорт громадянина України, або документ, що його заміняє, і відомості про його власника, що вносяться до нього, виконуються державною мовою і, поруч, за вибором громадянина, однією з регіональних мов або мов меншин України. "
Виходить, що тепер паспорти в Україні мають бути багатомовними? У когось поруч із українською будуть записи циганською (ромською), у когось угорською, у когось караїмською чи мовою ідиш. Цікаво, а де взяти таку кількість паспортисток-поліглотів, щоб вони були спроможні безпомилково заповнювати найважливіше посвідчення громадянина?
Зрозуміло, що взяти ніде, і ніхто не збирався цього робити. Друга мова в українських паспортах буде російською - і ніякою іншою. Для інших мов забезпечити подібний "паспортний сервіс" абсолютно нереально.
А ось цей пункт дозволяє депутатам виголошувати з трибуни Ради промови, наприклад, китайською чи мовою індіанців хопі. Переклад - за державний кошт.
"Засідання Верховної Ради України, її комітетів і комісій ведуться державною мовою. Промовець може виступати іншою мовою. Переклад його виступу на державну мову, у разі необхідності, забезпечує апарат Верховної Ради."
Зверніть увагу - тут не йдеться навіть про регіональні мови чи мови нацменшин, а фактично про БУДЬ-ЯКУ МОВУ СВІТУ. Таким чином, до кримінальної недоторканності депутатів додається ще й недоторканність мовна. Навряд чи є в світі парламент, де в народних обранців була така "свобода висловлювань".
У народу права дещо менші, ніж у слуг народу.
Держава гарантує відвідувачам органів державної влади і органів місцевого самоврядування надання послуг державною мовою, а в межах території, на якій поширена регіональна мова (мови), що відповідає умовам частини третьої статті 8 цього Закону, – й цією регіональною мовою (мовами). Необхідність забезпечення даної гарантії має враховуватися при доборі службових кадрів.
Абсолютно нереалістична норма, якщо мова іде про будь-яку мову, за винятком російської. Причому нереалістична подвійно: і технічно (цікаво було б подивитися, як кримські російськомовні чиновники, які не знають української, почнуть «надавати послуги» кримськотатарською), і фінансово – витрати на забезпечення багатомовності будуть настільки високими, що цього просто ніхто не буде робити. Єдиний виняток – російська мова.
Аналогічних моментів у законі безліч. Він, наприклад, дозволяє друкувати «регіональною мовою» бланки, квитки, квитанції й т.д. – причому дублювання українською не передбачене. Зрозуміло, що квитанція регіональною мовою, що відрізняється від державної, – це абсурд. За одним єдиним винятком – якщо ця «регіональна» мова насправді є російською.
А як у сфері освіти? Ще гірше.
У державних і комунальних загальноосвітніх навчальних закладах з навчанням регіональними мовами вивчення предметів ведеться регіональними мовами (за винятком української мови та літератури, вивчення яких ведеться українською мовою).
Феєрична норма, чи не так? Тобто, мова йде не про якісь мовні класи - а про повноцінне викладання "регіональною мовою". Цікаво було б почути, як автори закону уявляють собі викладання фізики чи математики ромською мовою, або викладання англійської чи німецької русинською. Де взяти вчителів, підготовлених до такого завдання, хто надасть підручники? Зрозуміло, взяти їх нема де. І знову ж таки, за одним винятком - якщо цією "регіональною" мовою є російська.
Уважно читаючи законопроект, досить швидко помічаєш, що його автори намагалися замаскувати своє бажання надати преференції російській мові, "розбавляючи" текст формулюваннями, переписаними з європейського законодавства про захист мовних меншин. Однак із завданням не впоралися - роги і копита проросійських інтересів стирчать настільки виразно, що на це окремо звернуло увагу навіть Головне експертне управління Ради, яке оцінювало законопроект.
Так, у законі паралельно вживають два поняття: "регіональна мова" та мова національної меншини". Навіщо вводити відразу два терміни? Відповідь проста – російська мова, під яку «заряджено» цей законопроект, на мову національної меншини не тягне, а захист мов меншин і надання преференцій російській мові є настільки різними завданнями, що їх просто неможливо «запихнути» під спільні законодавчі визначення.
Окремо "втішає" перелік регіональних мов України: російська, білоруська, болгарська, вірменська, гагаузька, ідиш, кримськотатарська, молдавська, німецька, новогрецька, польська, ромська, румунська, словацька, угорська, русинська, караїмська, кримчацька.
Бачите, яка цікава послідовність? Мови з білоруської по угорську викладені в алфавітному порядку. А потім до цього переліку дописали русинську (ну а як же обійти проросійський анклав на Закарпатті) та два діалекти кримськотатарської (важко сказати, навіщо – можливо, щоб «розмити» монолітність кримськотатарської?). Ну і звісно ж, російська мова – на першому місці. Правильно, не запихати ж її за алфавітом поміж ромською та румунською – не для цього вся ця каша заварювалася.
Часто в законопроекті російську мову виносять окремо, роблячи на ній специфічний наголос. Приклад:
Акти вищих органів державної влади приймаються державною мовою і офіційно публікуються державною, російською та іншими регіональними мовами або мовами меншин.
Ще один приклад:
У економічній і соціальній діяльності державних підприємств, установ та організацій основною мовою є державна мова, а також вільно використовуються російська та інші регіональні мови або мови меншин.
Звідки з’явилася російська? Чому їй така увага? А тому, що забезпечити публікацію актів вищих органів влади усіма регіональними мовами нереально за визначенням. А ось коли російська мова винесена окремо – то можна забезпечити переклад російською на основі закону, а решта нацменшин хай собі радіє, що має таке право.
Русифікація ЗМІ - окрема турбота авторів законопроекту, і заради такої мети вони забувають про "10-відсоткову норму".
Телерадіоорганізації України можуть на власний розсуд вести мовлення державною мовою, регіональними мовами або мовами меншин, мовами міжнародного спілкування та іншими мовами, – як однією, так і кількома мовами. Обсяги загальнодержавного, регіонального і місцевого мовлення державною мовою, регіональними мовами або мовами меншин мають відповідати чисельності мовних груп і визначаються самими мовниками.
Розтлумачення потрібні? І так все очевидно – коли мова йде про русифікацію телебачення й радіо, то зникають навіть ті «10-відсоткові» вимоги. Запускай російськомовну трансляцію «Радіо Блатняк» у найбільш проукраїнських регіонах – і все по закону. Нема десяти відсотків - ну й що, адже обсяги трансляції тією чи іншою мовою "визначаються самими мовниками". Як захотіли - так і визначили.
І насамкінець - ще одне показове спостереження. Законопроект має назву "Про засади державної мовної політики." Однак простенький пошук по тексту показує, що термін "державна мова" вживається у ньому разів у п'ять менше, ніж терміни "регіональна мова" чи "мова меншин". Цей суто формальний критерій наочно показує, що питаннями державної мови закон не опікується - згадки про неї, як правило, стосуються голослівних декларацій про те, що "права української мови не можуть бути зменшені". А потім - десятки позицій, де ці права зменшуються за рахунок перерозподілу на користь т.зв. "регіональних" мов.
Читайте також нашу статтю "Чому бідні - бо двомовні. Російська мова в Україні шкодить економічним інтересам країни

Відео про збитки від офіційної російської мови
___________
+
4UK вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 2 (показать список)
Вверх
Старый 29.05.2012, 16:32   #3
Житель
 Аватар для 4UK
IP:
Сообщений: 286
украинец
Получено "спасибо": 252
Очки репутации: 0
Мнения:
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию
Доній Олесь Українські громадські діячі, письменники, музиканти та журналісти за українську мову!
Прес-конференція з ініціативи створення «Комітету по захисту української мови» та акцій проти русифікації мовного законодавства України
Нинішня влада, проваливши свою соціальну політику і опинившись перед виборами з невтішними рейтингами, вирішила зцементувати своє «російсько-націоналістичне» ядро черговим зако...ном про звуження сфер вжитку української мови. Думаючи лише про виборчі рейтинги ця влада готова порушувати Конституцію і готова нанести підступний удар по українській мові.
Українські громадські діячі, письменники, музиканти та журналісти виступають з рішучим осудом таким українофобським планам та проводять прес-конференцію.
Під час прес-конференції будуть озвучені:
1. Звернення громадських діячів і громадських організацій до Голови Верховної Ради України, народних депутатів України щодо розгляду у ВРУ законопроекту «Про засади державної мовної політики»
2. Презентація соціальних відео-роликів від громадських діячів, митців та журналістів щодо української мови
3. Інформація щодо громадських акцій проти русифікації, які відбудуться 5 червня біля ВРУ
4. Ініціатива по створенню «Комітету по захисту української мови»

Учасники прес-конференції:
1. Олесь Доній, голова Мистецького об’єднання “Остання Барикада», народний депутат
2. Ніна Матвієнко, народна співачка України
3. Юрій Стець, генеральний продюсер 5-го каналу, народний депутат
4. Василь Шкляр, письменник, лауреат Національної премії ім.Т.Г.Шевченка
5. Микола Княжицький, генеральний директор телеканалу «ТВі»

30 травня, 11:30 год., Інформаційне агентство «УНІАН», м. Київ, вул. Хрещатик 4
пряма трансляція прес-конференції відбутеться на 5-му каналі
Для зв’язку: (044) 244 0555
___________
+
4UK вне форума  

Вверх
Старый 29.05.2012, 17:03   #4
Заблокирован
 Аватар для Шыва
IP:
Сообщений: 879
Получено "спасибо": 635
Очки репутации: 0
Мнения: 459
Доп. информация
По умолчанию

А я разговариваю на русском языке и не желаю своими налогами подкармливать то,что никому не нужно.Развивайте что вам угодно,только за свои кошты.А мои на чепуху не трожь!
Шыва вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 7 (показать список)
Сказавших "Фууу!": 2 (показать список)
Вверх
Старый 29.05.2012, 17:15   #5
Житель
 Аватар для Иванушка дурачок
IP:
Сообщений: 124
иностранец
Получено "спасибо": 90
Очки репутации: 1,335
Мнения: -1255
Доп. информация
По умолчанию

Слишком много слов. А по сущности : поддержать запрет на использование русского языка в различных сферах жизнедеятельности.
___________
Читайте летописи. Не отрекайтесь от Руси.
Иванушка дурачок вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 3 (показать список)
Вверх
Старый 29.05.2012, 17:33   #6
фашиствующій молодчік
 Аватар для Залізний
IP:
Сообщений: 6,992
украинец
Получено "спасибо": 7,185
Очки репутации: 24,027
Мнения: 3993
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Иванушка дурачок Посмотреть сообщение
А по сущности : поддержать запрет на использование русского языка в различных сферах жизнедеятельности.
На яких підставах мови нац. меншин мають використувуватись в усіх сферах життєдіяльності?
___________
Виявив сьогодні у своєму телефоні ознаки екстремізму. У ньому є функція «зміна режиму»
Залізний вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Вверх
Старый 29.05.2012, 17:33   #7
Заблокирован
 Аватар для тов. Сталин
IP:
Сообщений: 9,434
иностранец
Получено "спасибо": 28,870
Очки репутации: 28,935
Мнения: 3482
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от 4UK Посмотреть сообщение
Російська мова в Україні шкодить економічним інтересам країни
плохим танцорам всегда яйца мешают.
тов. Сталин вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 11 (показать список)
Сказавших "Фууу!": 2 (показать список)
Вверх
Старый 29.05.2012, 17:38   #8
Основа форума
 Аватар для Кукунчик
IP:
Сообщений: 2,627
киевлянин
Получено "спасибо": 3,964
Очки репутации: 4,001
Мнения: 5672
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Иванушка дурачок Посмотреть сообщение
поддержать запрет на использование русского языка в различных сферах жизнедеятельности.
Тебе кто то запрещает?
___________
Гербом России должен быть Амур!
Так же вооружен, с голой жопой и ко всем со своей любовью лезет.
Кукунчик вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 4 (показать список)
Вверх
Старый 29.05.2012, 17:43   #9
Житель
 Аватар для Иванушка дурачок
IP:
Сообщений: 124
иностранец
Получено "спасибо": 90
Очки репутации: 1,335
Мнения: -1255
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Кукунчик Посмотреть сообщение
Тебе кто то запрещает?
Законы, указы и постановления. И не мне, а моему народу.

___________
Читайте летописи. Не отрекайтесь от Руси.
Иванушка дурачок вне форума  

Вверх
Старый 29.05.2012, 17:59   #10
Леди Любовь
 Аватар для Жемчужинка
IP:
Сообщений: 9,047
киевлянка
Получено "спасибо": 15,443
Очки репутации: 54,999
Мнения: 3788
Доп. информация
По умолчанию

Вообще-то 5 июня - рабочий день. Или украиномовцы про это забыли?

Или опять ищут причину чтобы не работать?

А, да я ж забыла на митинги ходят именно как на работу, 1 час постоять сколько сейчас стоит?

Я бы с удовольствием принялась бы за третий пункт - полола бы грядки на даче, если б это был выходной, а не шла на этот примитив, а в будний день с удовольствием поработаю на своей работе.

В любом случае дико насаждать и навязывать, если большинство говорит в Киеве на русском, то тут хоть на язык "гудзыки" пришейте, а так оно и будет, несмотря на то, что в школах русскому не учат, народ почему-то разговаривает.
___________
Целый мир держать в руке,
В каждом миге видеть вечность...
Жемчужинка вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 8 (показать список)
Сказавших "Фууу!": 2 (показать список)
Вверх
Старый 29.05.2012, 18:09   #11
Основа форума
 Аватар для Кукунчик
IP:
Сообщений: 2,627
киевлянин
Получено "спасибо": 3,964
Очки репутации: 4,001
Мнения: 5672
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Иванушка дурачок Посмотреть сообщение
Законы, указы и постановления. И не мне, а моему народу.
Какому иностранцу мешает украинский язык в Украине? А голимые и ничем не подтвержденные утверждения я и раньше слыхал. Говорящему а кадром наверное хотелось бы, что бы в Украине вообще не было украинских школ. Докладываю -в Севастополе до недавнего времени не было вообще ни одной украинской школы, сейчас, по моему, одна! В Донецке вообще закрывают украинские школы, так о чем оно плачет за кадром? В суде ему запрещают говорить на русском? Опять голимое вранье, ибо в соответствии с законом о судопроизводстве, тебе суд обязан предоставить переводчика,, если ты не понимаешь по украински И.т.д, и.т.п.

добавлено через 2 минуты
Цитата:
Сообщение от Жемчужинка Посмотреть сообщение
но в любом случае дико насаждать и навязывать, если большинство говорит в Киеве на русском
Кто и что вам навязывает?Люди выходят с требованиями ИМ не навязывать русский язык, они тоже живут в столице Украины.
___________
Гербом России должен быть Амур!
Так же вооружен, с голой жопой и ко всем со своей любовью лезет.
Кукунчик вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 5 (показать список)
Вверх
Старый 29.05.2012, 18:19   #12
Заблокирован
 Аватар для Шыва
IP:
Сообщений: 879
Получено "спасибо": 635
Очки репутации: 0
Мнения: 459
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Залізний Посмотреть сообщение
На яких підставах мови нац. меншин мають використувуватись в усіх сферах життєдіяльності?
На таких пидставах,что мы тоже граждане Украины,и тут живём,тут родились(не имигранты) и желаем,что бы и с нашим мнением считались.Мы тоже желаем жить как хотим мы,а не кто-то за нас хочет. В частностях:учиться сами и учить наших детей на русском языке(с изучением отдельно укр.языка и литературы),в госорганизациях не заниматься переводом,а писать и читать на понятном нам языке(украинский тоже понимаем,но на русском понятнее,и просто так желаем). Пусть как в СЩА(примере для подражания) проблема языков не на человеке,а на госучреждениях.
Шыва вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 3 (показать список)
Сказавших "Фууу!": 2 (показать список)
Вверх
Старый 29.05.2012, 18:36   #13
Заблокирован
 Аватар для Шыва
IP:
Сообщений: 879
Получено "спасибо": 635
Очки репутации: 0
Мнения: 459
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Кукунчик Посмотреть сообщение
Опять голимое вранье, ибо в соответствии с законом о судопроизводстве, тебе суд обязан предоставить переводчика,, если ты не понимаешь по украински И.т.д, и.т.п.
В банках и в госучреждениях всё на украинском и не потому,что это им надо,и не потому,что украинский лучше знают(говорят все на русском),а просто такой в Украине закон,хоть и ни кому не нужен этот укр.язык,но должны все мучиться потому что так надо.Кому надо??? Все ж говорят по русски? Ну а вон тем крикунам из РАДы.Да пусть хоть обяжут статистику в банкоматах собрать.Там все выбирают не английский,не украинский,а русский.Только не желают нас слышать,ну так и мы в своё время будем глухими.

добавлено через 4 минуты
Цитата:
Сообщение от Кукунчик Посмотреть сообщение
Люди выходят с требованиями ИМ не навязывать русский язык, они тоже живут в столице Украины.
Это и Вам,уважаемый,навязали??? Вы то тут почему на русском говорите? Наверно из-за большой любви к украинскому???Или по тому,что так удобнее?Или это Ваш выбор?
Шыва вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 5 (показать список)
Сказавших "Фууу!": 2 (показать список)
Вверх
Старый 29.05.2012, 19:21   #14
Почетный легион
 Аватар для pit-pasha
IP:
Сообщений: 8,949
киевлянин
Получено "спасибо": 6,705
Очки репутации: 122,669
Мнения: 1629
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Жемчужинка Посмотреть сообщение
Вообще-то 5 июня - рабочий день. Или украиномовцы про это забыли?

Или опять ищут причину чтобы не работать?

А, да я ж забыла на митинги ходят именно как на работу, 1 час постоять сколько сейчас стоит?

Я бы с удовольствием принялась бы за третий пункт - полола бы грядки на даче, если б это был выходной, а не шла на этот примитив, а в будний день с удовольствием поработаю на своей работе.

В любом случае дико насаждать и навязывать, если большинство говорит в Киеве на русском, то тут хоть на язык "гудзыки" пришейте, а так оно и будет, несмотря на то, что в школах русскому не учат, народ почему-то разговаривает.


Рюски негодуэ!!!
А с каких делов Киев говорит на российском???
Этот вопрос не приходит в голову?
Мягко у нас украинизируют страну, очень мяягко.
Нужно брать пример с руссификации Украины и ВБИВАТЬ в головы украинский язык!

Однако ЭТОТ закон я бы принял- ТАК ОПУСТИТЬ российский язык в Украине вряд ли получится в ближайшее время!
___________
Легко по снегу босиком,
Если души чисты.
pit-pasha вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 4 (показать список)
Сказавших "Фууу!": 2 (показать список)
Вверх
Старый 29.05.2012, 19:24   #15
Основа форума
 Аватар для Кукунчик
IP:
Сообщений: 2,627
киевлянин
Получено "спасибо": 3,964
Очки репутации: 4,001
Мнения: 5672
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Шыва Посмотреть сообщение
В банках и в госучреждениях всё на украинском и не потому,что это им надо,и не потому,что украинский лучше знают(говорят все на русском),а просто такой в Украине закон,хоть и ни кому не нужен этот укр.язык,но должны все мучиться потому что так надо.Кому надо??? Все ж говорят по русски? Ну а вон тем крикунам из РАДы.Да пусть хоть обяжут статистику в банкоматах собрать.Там все выбирают не английский,не украинский,а русский.Только не желают нас слышать,ну так и мы в своё время будем глухими
Я что то не помню что бы писал что то на украинском, когда оформлялся в Привате и в Русском стандарте.
___________
Гербом России должен быть Амур!
Так же вооружен, с голой жопой и ко всем со своей любовью лезет.
Кукунчик вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 2 (показать список)
Вверх
Старый 29.05.2012, 19:26   #16
Почетный легион
 Аватар для pit-pasha
IP:
Сообщений: 8,949
киевлянин
Получено "спасибо": 6,705
Очки репутации: 122,669
Мнения: 1629
Доп. информация
По умолчанию

[QUOTE=Кукунчик;1143774]Какому иностранцу мешает украинский язык в Украине? А голимые и ничем не подтвержденные утверждения я и раньше слыхал. Говорящему а кадром наверное хотелось бы, что бы в Украине вообще не было украинских школ. Докладываю -в Севастополе до недавнего времени не было вообще ни одной украинской школы, сейчас, по моему, одна! В Донецке вообще закрывают украинские школы, так о чем оно плачет за кадром? В суде ему запрещают говорить на русском? Опять голимое вранье, ибо в соответствии с законом о судопроизводстве, тебе суд обязан предоставить переводчика,, если ты не понимаешь по украински И.т.д, и.т.п.

Тут другое интересно- а с каких хренов иноязычные должны получить одинаковые условия с коренными (по языку, естественно).
Что, у нас государство образовалось как конгломенрат разноязычных "племён", как Швейцария или Канада?
Так нет- российский язык занесен сюда со стороны.
___________
Легко по снегу босиком,
Если души чисты.
pit-pasha вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 5 (показать список)
Вверх
Старый 29.05.2012, 19:30   #17
Основа форума
 Аватар для Кукунчик
IP:
Сообщений: 2,627
киевлянин
Получено "спасибо": 3,964
Очки репутации: 4,001
Мнения: 5672
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Шыва Посмотреть сообщение
Это и Вам,уважаемый,навязали??? Вы то тут почему на русском говорите? Наверно из-за большой любви к украинскому???Или по тому,что так удобнее?Или это Ваш выбор?
А меня устраивает нынешнее положение. Говорю на русском потому, что на идише тут вряд ли кто то понимает)) А если серьезно, то я 24 года прослужил в войсках и из них лет 15 вообще за кордоном. К тому же в пятом классе мою школу, в соответствии с хрущевской реформой образования, сделали русской, вот и потерялся я в русской среде, мальчик у которого бабка из Ясной Поляны, мама из Питера, а отец юрист(как у жириновского) киевлянин в пятом поколении.
___________
Гербом России должен быть Амур!
Так же вооружен, с голой жопой и ко всем со своей любовью лезет.
Кукунчик вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 3 (показать список)
Вверх
Старый 29.05.2012, 19:38   #18
Почетный легион
 Аватар для liko
IP: LG
Сообщений: 7,429
украинец
Получено "спасибо": 12,315
Очки репутации: 28,719
Мнения: 2302
Доп. информация
По умолчанию

Всем спорящим у нас страна Украина, а посему государственный язык должен быть Украинский!!!
А если вы желаете помочь Вадиму Колесниченко разжигать вражду восток-запад то продолжайте постить всякую чушь о каком то преобладании и каком то доминировании каких то языков...
Не говорю о русском, а есть армянский, татарский, молдавский.....будем перед каждыми выборами помогать краснорожим нас же дурачить...
liko вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 5 (показать список)
Вверх
Старый 29.05.2012, 20:26   #19
Заблокирован
 Аватар для Шыва
IP:
Сообщений: 879
Получено "спасибо": 635
Очки репутации: 0
Мнения: 459
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Кукунчик Посмотреть сообщение
Я что то не помню что бы писал что то на украинском, когда оформлялся в Привате и в Русском стандарте.
Ну Вы и понятливый наш.Не про Вас речь,а про ту документацию,которая договор называется.
догоВтР 11i9
банкiвського рахунку фiзично( особи з вигiуском платiжноТ карти
далi — “Клi€нт”, з iншо сторона, надал разом — “сторони”, уклали цей Догоаiр про настулне:
1. ПРЕдМЕТ ДОГОВОРУ
1.1. Всi аизмачемма в цьому договорi ажиааютьса у значеннЁ, асганоаленому Правилами надання банкiвських послуг за картковими та поточними рахункани у нацiональнiй та iноземнiй валютi фiзичних осiб, заiаердженкми Рiшаннам Ради диреIсгорiв Публiчиоiо акцiонарного товаристаа “Дельта Банк”, надал за тока-ом — “Правила”, якi окрилiоднюютьса шлахом Iх розмiщеина на iнформацiйних стендаз в аримiщеннях Банку та на офiцiйному сайi Банку ЪЧ<а.е1ЁаЬапi(.соа1.ца
1.2. Банк вiдпоаiдно до винт чинного законодаастаа УкраТна, наданого Клiекгом пакету докумеi-лiв та Тарифёе Банку;
точний рахунок (далё — Рахунок) у гриенях ББ
• визускас/надап платiжну картку (далi - Карла),
• адiйсiкос банкiаська обслугоауаанна Кзiеита у вiдповiдност до вимог законодаесгва Украiни та цього Договору, та нарахооус а[дсотки на залиЁвок коалтiа на Рахунку на умовах, викладемих в Тарифному пакегi Гiоточний рахунок Оандарт, що мiсгаться в Додатку Б9 1 до емого Договору, надалi — Тарифм” та згiдно з умоаами цього Договору i Правил.
2. ОБСЛУГОВУВАННЯ РАХУНКУ
2.1. Банк гриймас розрахункоЫ докуманти Клiкнта протягон усього робочого дна та виконук 1< зрогяiом двох робочих днЮ в операцiйний час (операцiйиий час Банку; понндiлок — п’атница; з 9.00 по 17.00, крiм аахiднвх, сааткоаих i неробочих днiв), окрiм операцiй, акi виконуються з використаннан гтлатiжно( картки та снегам дисганцiйного обслугоауаанна Клiкнта.
2.2. Списания Банком грошоаах коштiа з Рахунку здiйсн’о€тнся за доручемнам Клiкнта або без його доручення у випадказ, передбачеиих чииним законодавстаом Украiни та цвм Договором.
2.3. Накладання арашту на Рахунок ибо припиненна оонрацiй за ним, що обнежус право Клiсi-iта ма розпорадженна коштами, можлкае тiльки у випадках, астаноаланих чинним законодаастаом УкраТни.
2.4. Картха та ПIН код (Парсональнай Гдентифiкацйний Номер) надактьса Клiснту на пiдсгавi запоаненоГ зааав-анкети та пiсяя укладанна цього Догоаору,
2.5. Картка до поточного рахунку авкориеговускься для:
• iдкмтифiаацiГ Клiснта;
• здiйснення базготiвково( оплатм за товара та послуги на пфприкмстаах торгiвлi та сараiсу, пкрерахуаанiiя коштiв зi свого Рахунку на iнаЛ аласнi рахунки та на рахунки iнших осб, для отринання готЁкових коштiа в банконатах та весах Банку або iнших банкiвськвх установи; де розмiщений логотип плетiжноi састеми, а також дла внесенна готiаковкх коштiв чираз ЯОС-термнал в кясi Банку.
2.6. ПН-код евкористовусться для;
• пiдтвердженна трансакцiй за рахунком,
• для iдентифiкацгГ Клiкнта.
З. ПРАВА ТА ОБОВЯЗКИ СТОРТН
3.1. Банк зобов’язустыса:
3.1.1. Своечасно здiйскюватм розрохунковi опарацк за iкщi операцГГ за Рахунком у аiдi iоаiдносгi до намного законодавстаа Укряiнв та умоа цього Договору.
3.1,2, Надавати на явмогу Клiсмта аиписку з його Рахунку.
3.2. Клiсмг зобов’взуеться
3.2.1. Нядятм Банку докумегтм, необхiднi дпа вщкритга Рахунку вiдповiг’но до кимог минного законодавстаа УкраГна.
3.2.2. Не викорасгоауаати Ралунок для здiйсневня гiдприсмницькоi дiяльностi. Клiснт зобов’азуктьса яакористоаувата рахумок згiдно з режимом його використання.
3.2.3. При прояеденнi операцiй за Рахунком дотрвмуаатаса ваног минного законодавства УкраГни.
3.2.4. Здiйснюавти оперзцii за Рахункон у мажах залишку коштiа на Рахунку.
3.2.5. Саосчасно здiйсчювзгв оплату яартоаi послуг згiдно а Тарифана у порядку, аазначенону Правилами та Договором.
3.2.6. При згятгi готiвкв у аасi яiазЁленна Банку в сун’ що перввищуе 35 000 гривень/5 000 долар(в США/ 5 000 саро, повiдомлятв дяне яiа.аiлеIiiя Банку за 2 (два) робочих днi шляхом здiйсмемня телефонного дзаiнка.
3.3. Банк нас право:
3.3.1. Бiднояатв Клiенту у проаоденнi розрахумкоеих та касових ояерацiй при неможлияосгi iдеi-ггифiкува-и Клкнта, нквдпоЫдноа1 операце виноган чинного законодаас-гва Украйiи, недосгатностi ков1тiв ма рахумку Клiсега дак проведении оперяцi за його доручанмям ибо для сялатм конiсiйноГ винагороди згiдно з Тарифани, а також невiрному оформлению розряхункових докунеатiв тв горушемнё строкiв iх подання до Банку.
з
3.3.3. Зулинята надання послуг Клiкнту у разi його вiдмоаи надагм докуманти та/ибо аiдоносгi, необхiднi Банку для здiйснання зазодiа з валютного контролю та фiнансового монiторингу, до моменту наданна Кяiкмтом Банку таких документiв та/або вiдоноСгай, а також у разi ввнккнвння нкдозволанного овкрдрафту по Рвхумку.
3.3.4. Банк мак право змiнюааги Тарвфв ня обслуговування Рахумку. Гiовiдомлення Клiснта про знiму Тарифiв Банку здiйснюкться вляхом розмiщення оголошення на iвформацiйних сгендах та ма офiцiйнону сайтi Банку ‚чжа,.сiеiЁаЬапiссогк.па не пiзмiше, нбк за 10 робочвх днiв до дата Iх змiни. Новi Тарифи яважаються прайнятмми Кякнтом, якщо до дата Iх впроаадження Клiкнт на заернеться до Банку з письмоаою заявою про прапанання дО Договору та закрапя Рахунку.
3.3.5. 3 нетою забезпеченвя безпака розрахункёа з викорiчстаннян Карток, Банк мяс приво астаговити сгецiальмi Авторизацiймi пiмiтм ма використаi-мя коягтiв по Рахунку, а сане регламегоувата кiпьаiсть операцiй, суну опера я за перiод та суну однiаТ оперяцi’ що здiйсмюютнся за догiомогою картки в пiдприкнстяах торгiалi i посяуг та/ибо а банкоматах устаговах Банкiе за яизмачений перiод, тв в односгоронньому порядку знiвювнтв к.
3.4. Ю’iснт нас право:
3.4.1. За допомогою Картка отранувати готiакояi кошти в касах Банку та iнвих банкiя, пунктах видачi готiяки i банкомгатах за умова наяаносгi коштiа ня Рахунку у випадках, що передбаченi чиннам законодааствон та пра ааконячнi умов цього Договору. Робати перерахування коктiв з’ свого Рахунку на ншi власнi рахунки та на рахунки iнших осiб, проводиги безготIакоау оплату тоаарiа 1 послуг на пiдприкмсгвах торгялi та сервз’у.
3.4.2. Бiльно розпоряджатмся грошовимв аоштями на Рахунку в межах наяяного залив]ку, окрiн випадкiв обнаження такого права, ясгановлених чинним законодавством УкраГня.
3.4.3. Бинагата саосчасного та повного здiйснення розрахункIв та мядиння иших послуг, обумоалених цан Договором.
3.4.4. Якщо Клеит не згоднай з новвмв Тарифами, вiн нас право розiрвати цей Догояр, поадомивша письмово Банк яро це у адпоЫдносб до умов Правая та у асгановлемому Сторонами яорядку.
3.4.5. Здiйсмювати через сисзему КлЁг-iгськоГ пiдгримки безготiакоаi мерекази хоштiв мiж свони разумками тiльки а нежах Банку та заката щодо стану Рахунку за дозомогою власмого коду досгупу за телефоном 0 44 428 95 95 ибо 0 800 500 600, з дотрянаннян вамог система безпаки Банку.
3.4.6. Надата доручвння Банку видати додатковi картки до Ракуяку. Прапила користування основною карткою пошврюються на вс додатков картки.
3.4.7. Отриматв iнформацiю щодо умов виконвння цого Договору, у тому часлi про стан Рахумку, за телефоном 0 44 428 95 95 або 0 800 500 600 за кодовим словом, визначенам в Заяв Клiкнтом.
3.4.5. Достроково розiрватв цей Договiр та зякрити Рахумок на пiдсгввi своз’ заяви за умоам вiдсугносзГ заборгованост за нвдамама Банком посяугами, при цьому, письново повiдомивши Банк про твкий нанiр за 10 (дасять) робочах дна. Розiрванмя Договору не звiльняк Клiкитя вд обов’язку погаситм перед Банком всю суну заборговамiсть в поямону обсяз, що була нарахована до дати розрванна Договору, а твкож за платежами, яв можугь вадходвта до Банку яротвгом 45 (сорока п’ктм) калемдармих днiв з моменту розiрвання цього Договору.
4. ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ РОЗРАХУНКТВ
4.1. Режим фуикцiонування Рахунку та використання Картки регулiоегься чвннам законодявсгяом Украин, умовами длатёжноУ сиегеми, Правилами та цим Договором.
4.2. Для свосчасного виконяння грошових зобов’язань Клiкнта перед Банком що ввтiкають з цьлго Договору тя/ибо будь-вкого iншого договору, в тому числ погашень плвтежiв та конiсй за розрахункоао-касове обслуговування, або будь-яких ишиз грошових зобое’язааь Клiснта перед Банком, якI с дiючимв ибо будуть укляден у мяйбугмьому мж Сторонами, та/або Тарафiв, Клiснт доручак Банку здйснювати з Рахунку договiрне списания грошовах кошiiв, якi склядяють;
• сума заборгованосл за Недозволенвм овардряфтом, ак ванакають за цим Договором;
• сума заборгованост1, якi яниикяють за усiна iмшами договорами, ухяяденвмв Сторонами;
• плату за мадам Банком послуги з розряхумково-касового обслуговугавня я розмiрi та строки, пнредбячанi Правилами та Тарифама. у раз, якщо Ракувок вдкритий в iноземмiй валют, соасання вiдБувакться за наступним махян,змом; Клiснт доручае Банку здiйснiовати з Разунку договiрне сгасавня коштiя у iнозаммiй валют в розмiрi, еквiвалекгному розмiру комiсiйноТ ванагороди Банку згЦно з Тарифани, здiйсмiовата Тя продаж на мiжбанкiяг.ькому вялютному ривку Укряни тя утринувати суну конёсе в гривнях згiдно з тярифами з гравневого еквваяемта продано iмозамноi валюта;
• суну коштiв, вв заряховянi ня Ряхумок помвлково з вина клiента та/або з вина Банку тя/ибо з якни будь-яких трстiх ос6. Банк визмвчас зарахувяння коштв ня Рязумок ак таке, що здiйснана поналково, на пЁдстяя галежнан чином оформлегих докумен-мв, д також згiдно внутршнiх докумензiв Банку у Юдповщностi до чинного законодавства УкраГни.
м. КиГв
Публiчне акцiонарна товариство адепьта банка, дал — “Банк”, я особii
“12” трианя 2012 росу
який дк на пз’ставi довiреюсаi ГЧ96/н вiд “01” вересмв 2011
/Пiдпас Кпiкнта/


добавлено через 7 минут
Цитата:
Сообщение от Кукунчик Посмотреть сообщение
А меня устраивает нынешнее положение.
Ну вот мы и подошли к существу вопроса.Вас устраивает,а меня нет и я в Украине не один такой.Так будем договариваться и решать вопрос так,чтоб всем хорошо было или,простите,каждый будет о своём беспокоиться и на мнение других на.. ,пардон, не обращать снимания.
Шыва вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 3 (показать список)
Сказавших "Фууу!": 3 (показать список)
Вверх
Старый 29.05.2012, 20:44   #20
Заблокирован
 Аватар для Шыва
IP:
Сообщений: 879
Получено "спасибо": 635
Очки репутации: 0
Мнения: 459
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от starec Посмотреть сообщение
Всем спорящим у нас страна Украина, а посему государственный язык должен быть Украинский!!!
А если вы желаете помочь Вадиму Колесниченко разжигать вражду восток-запад то продолжайте постить всякую чушь о каком то преобладании и каком то доминировании каких то языков...
Не говорю о русском, а есть армянский, татарский, молдавский.....будем перед каждыми выборами помогать краснорожим нас же дурачить...
Я не меньше вашего заинтересован в солидарности народа в Украине и в том,чтобы всем гражданам было хорошо,но не прислушиваясь друг к другу(а нас тут слушать не желают) мы так и будем вечно тянуть каждый себе и для себя.Вот тот кто решил за нас не спрашивая нас вражду и начинает.И не ципляйтесь вы за название державы "Украина" из него вовсе не следует,по крайней мере для меня и таких как я,что мы не можем теперь из-за этого названия выбирать то,что нам лучше.Вы,кстати,красные шаровары не носите,ведь живёте в Украине???
Шыва вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 4 (показать список)
Сказавших "Фууу!": 3 (показать список)
Вверх

Закрытая тема


Опции темы
Опции просмотра Оценка этой теме
Оценка этой теме:

Ваши права в разделе

Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.
Trackbacks are Вкл.
Pingbacks are Вкл.
Refbacks are Выкл.

Похожие темы
Тема Автор Раздел Ответов Последнее сообщение
З Днем Української Армії! Igor_qwe Политика Украины 13 06.12.2015 23:05
Походження української мови Alex LM Наука 29 18.09.2015 19:37
Одеським даїшникам роздали підручники з української мови Kiss Me Украина 0 21.02.2011 20:37
Курси української мови Alex LM Языковые курсы - иностранные языки 4 15.12.2010 19:01
9 листопада - День української писемності та мови justvis Украина 55 17.11.2010 00:16


Часовой пояс GMT +3, время: 22:54.


Работает на vBulletin® Версия форума 3.х.х. Copyright ©2000 - 2009, Jelsoft Enterprises Ltd.

© ForumKiev.com 2007 - 2016