Я люблю Киев

КИЕВСКИЙ ФОРУМ
КУЛЬТУРНОГО ОБЩЕНИЯ
FORUMKIEV.COM

N-728-MI-2
ПОИСК ПО ТЕМАМ:
Вернуться   Форум Киев | ForumKiev.com > Политический форум > Политика Украины (лучшие темы раздела)

Донецька мафія

Ответ
 
Опции темы Оценить тему Опции просмотра
Старый 20.08.2012, 16:24   #21
Почетный легион
 Аватар для liko
IP: LG
Сообщений: 7,429
украинец
Получено "спасибо": 12,315
Очки репутации: 28,719
Мнения: 2302
Доп. информация
По умолчаниюНовые знакомства, полезные, интересные дискуссии...
РЕГИСТРИРОВАТЬСЯ СЕЙЧАС
Ахметов Ринат
Оффтоп:

Продолжение следует....

----------

Ахметов Ринат продолжение:
Законченный экономический гений
Оффтоп:


----------

Тайна ахметовской папки

Оффтоп:

Генерал на миллион долларов

Оффтоп:
liko вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 4 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 21.08.2012, 08:11   #22
с чего-то очень далекого
 Аватар для Archer
IP:
Сообщений: 17,543
киевлянин
Получено "спасибо": 26,212
Очки репутации: 92,955
Мнения: 6562
Доп. информация
По умолчанию

___________
Подобно Лучника пылающей стреле, крылатому коню с летящей гривой,
Стремлюсь к мечте — звезде на небосклоне, я доберусь, и даль — мне не помеха!
Archer на форуме  
Сказавших "Спасибо!": 3 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 21.08.2012, 22:43   #23
Основа форума
 Аватар для роман степанович
IP:
Сообщений: 2,126
киевлянин
Получено "спасибо": 1,588
Очки репутации: 0
Мнения: 3320
Доп. информация
По умолчанию

Бандитизм, алкоголізм, наркоманія, загальна злочинність в регіонах України прямопропорційні вкоріненню культури "рашен" на наших теренах.

----------

Цитата:
Сообщение от Мебиус Посмотреть сообщение
гарант примеряет в мыслях мантию председателя ЕС
Прийдеться йому вибирати :
- місце коло параші, там давно його чекають для постановки в одну позу;
- зам. мера Астрахані.
роман степанович вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 2 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 21.08.2012, 23:07   #24
Житель
 Аватар для svitok
IP:
Сообщений: 119
украинец
Получено "спасибо": 37
Очки репутации: 0
Мнения: -882
Доп. информация
По умолчанию

Типа Киевских братков нет. Да их полно в любом городе. В киеве наверное их больше чем где либо.
___________
Рассылка объявлений по Украине, раскрутка групп в контакте http://svitok.com.ua
svitok вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 22.08.2012, 21:19   #25
Основа форума
 Аватар для роман степанович
IP:
Сообщений: 2,126
киевлянин
Получено "спасибо": 1,588
Очки репутации: 0
Мнения: 3320
Доп. информация
По умолчанию Вася Джарти.

Грек по національності, вихований культурою "рашен", пройшов типовий шлях сучасної донецької "еліти" - від бандюка до держчиновника високого рангу. І все це завдяки бидлватості постколоніального народу, який терпить таке багно на своєму тілі. Макіївські спомини

01.09.2011 23:22 | 20 комментариев | сигналы


Хіба можна було уявити тоді, на початку 90-х, що на похорон до Васі Джарти приїде міністр внутрішніх справ, а на могилу буде покладено вінок від кримінального розшуку? Та й хто в ті буремні роки міг передбачити, що Вася доживе до 54 років? Принаймні, його близькі родичі, з якими я тоді добре приятелював, ледь не щодня висловлювали щире здивування з приводу того, що Васьок досі не відправився вслід за Мишком Дворним, «Чириком» (Брагінським) чи десятком інших донецьких персонажів, які пали жертвами кримінальних війн.

Так склалося, що я, корінний донеччанин, у 1991-1994 роках здебільшого проживав у сусідній Макіївці. Втім, це сусідство вже 20 років тому виглядало досить ефемерним – насправді Донецьк і Макіївка давно становлять собою єдиний мегаполіс, прозваний тубільцями «Македонією», з однієї частини якого в другий можна дістатись тролейбусом.

Отже, практично щодня я забігав у гості до свого товариша – близького родича Васі Джарти… До речі, Василя Георгійовича ніхто й ніколи «Вася-біта» не називав. Це – вигадки Юрія Луценка. Величали Васю тільки на прізвище. Інколи – з додаванням зменшувально-ласкавої форми імені. Та й де б у Макіївці взірця 1991-95 років можна було побачити оту біту? – У магазинах подібні спортивні снаряди тоді ще не продавались… Чи не перший випадок застосування біти з кримінальної метою на донецьких теренах – це вбивство в 2001 році журналіста Ігоря Александрова в Слов’янську. При цьому таке знаряддя вбивства тоді викликало довгі й бурхливі обговорення серед журналістів і правоохоронців – випадок був, дійсно, неординарний.

А ось про те, як Вася з «Калашникова» через двері власної квартири розстріляв непрошених гостей, говорили чимало. Тож Вася мав стійку репутацію «відмороженого» навіть на тлі таких постатей, як макіївський Самвел. Через що підтримувати з ним родинні стосунки моєму товаришеві було незручно – тож на сімейні торжества родичі Васю не запрошували, втім, як і він їх. Хто ж знав, що за кілька років Вася з макіївського бандюка-«бєспрєдельщіка» перетвориться на заступника голови Горняцького району Макіївки, невдовзі стане мером, потім – першим заступником губернатора і навіть отримає медаль «За відвагу на пожежі». Принаймні, сам Василь Георгійович якось вихвалявся перед журналістами (точніше – журналісткою), що має таку державну відзнаку.

Чи дійсно покійний був нагороджений цією медаллю – мені невідомо. Принаймні, в жодній офіційній біографії Василя Георгійовича про те не сказано. Але що стосується біографії неофіційної, то в ній чільне місце посідає пожежа, що трапилась у 1999 році в одному з районних судів Макіївки.

За давністю років вже стерлось з пам’яті, про який саме суд йдеться – чи то Горняцький, чи то Центрально-міський. Але пожежа, дійсно, була видатною: з невідомих (чи, навпаки, дуже навіть відомих) причин співробітники суду позалишали ключі в сейфах і пішли ввечері додому. Вночі зловмисники без перешкод потрапили до храму Феміди, відкрили сейфи, повитягували справи, облили їх бензином і підпалили.

Спочатку голова райсуду звітував до Києва про збіг випадковостей та розгул безжальної стихії, внаслідок чого трапилось лихо. Але невдовзі до Верховного Суду України прийшла анонімка, в якій викладались такі кричущі подробиці підпалу, що тодішній Голова Верховного Суду Віталій Федорович Бойко (попри те, що анонімки, взагалі-то, не розглядаються) негайно виїхав до Макіївки. При перевірці на місці всі факти, описані невідомим автором, знайшли своє повне підтвердження, внаслідок чого голова райсуду позбувся посади. Але домогтися порушення за цим фактом кримінальної справи не зміг навіть найголовніший суддя країни.

Яким чином були відновлені кримінальні справи, що перебували на той момент у провадженні погорілого суду – одному Богові відомо. Уявімо ситуацію: суд слухає кримінальну справу, підсудний перебуває в слідчому ізоляторі, як раптом всі матеріали, які існують виключно в одному примірнику – починаючи з постанови про порушення справи, а також протоколи огляду місця події чи обшуку, акти експертиз і навіть речові докази – одночасно зникають. Що робити судді, як виносити вирок, на підставі чого продовжувати утримувати людину в СІЗО? Якщо відносно поновлення втраченого провадження по цивільній справі існувала хоча б куца інструкція (вона йшла додатком до Цивільного процесуального кодексу УРСР), то ситуація, коли синім полум’ям згорає кримінальне провадження, ніким ніколи не передбачалась.

Як згодом пошепки розповідали втаємничені (зокрема, автора в цьому запевняв нинішній голова одного районного суду Донецької області), причина, через яку прокуратура не побачила криміналу в підпаленні макіївського суду, дуже проста – у полум’ї зникла карна справа, по якій до 6 років позбавлення волі за статтею 144 Кримінального кодексу (у редакції 1961 року, ясна річ), тобто, за вимагання, був засуджений Джарти Василь Георгійович, 1958 року народження, уродженець с. Роздольне Старобішевського району Донецької області, на момент пожежі – заступник і виконуючий обов’язки Макіївського міського голови.

Так це чи ні – зараз можуть напевно сказати хіба кілька людей з родинного кола Джарти. Навіть якщо припустити, що вирок, дійсно, мав місце (бурхлива молодість Василя Георгійовича не дає жодних підстав для виключення такого варіанту), покарання Джарти не відбував – це точно. І судимості не мав. На відміну від нинішнього Президента України…

Коли мене питають, у чому полягає загадковість «донецьких» і завдяки чому вони дружньою зграєю, долаючи перепони та переступаючи через колишніх опонентів (або через їх трупи) здобули в Україні владний Олімп, я завжди наводжу приклад Джарти. Покійний був видатним менеджером та організатором – і це факт. Свою кар’єру – від базарного рекетира до члена парламенту, міністра й керівника автономії – він зробив не завдяки заможним батькам, а виключно через свій природний талант. І якби цього таланту не було б, він до 54 років просто би не дожив.

Особливість «донецьких» полягає в жорсткому штучному відборі – практично всі вони починали з того, що трусили ларьки, крутили наперстки, вибивали борги, виїжджали з паяльником і праскою до кооператорів. Вони пройшли велику школу й отримали великий досвід, який не може дати жоден університет. Але змагатись їм доводилось не за гарну оцінку в заліковій книжці, а за власне життя. Або – ти, або – тебе. Вижили найрозумніші та найспритніші. Вижили ті, хто проявив себе ефективним менеджером, що працює на кінцевий результат і може досягати поставленої мети в будь-який спосіб.

Тож хай не дивує той факт, що навіть Голові Верховного Суду України не вдалося поставити крапку в історії з підпаленням районного осередку правосуддя в Макіївці. Достатньо лише пригадати, хто саме при мері Джарти керував у Макіївці прокуратурою та міліцією – Ренат Кузьмін і Анатолій Могильов. Нинішні перший заступник Генерального прокурора України та міністр внутрішніх справ України своєю кар’єрою зобов’язані Василю Георгійовичу. А також – відсутності будь-яких моральних обмежень та підвалин правосвідомості.

Про рівень організаційних здібностей Василя Георгійовича може свідчити хоча б історія з розгоном у Донецьку з’їду «Нашої України» 31 жовтня 2003 року. Людина, схильна до всіляких рефлексій, можливо б і відмовилась від виконання почесного завдання, що надійшло з Адміністрації Президента Леоніда Кучми. Але ефективні менеджери тому й ефективні, що думають не про моральні чи політичні наслідки своїх дій, а про те, як найкраще впоратись з побажаннями начальства.Про те, що влаштував тоді Джарти за допомогою донецького губернатора Близнюка, голови обласної ради Колесникова й мера обласного центру Лук’янченка, пригадують і досі. На вулиці Донецька були зігнані десятки тисяч людей з російськими прапорами, все місто обліплено біг-бордами з зображенням Віктора Ющенка у формі офіцера СС, а вздовж вулиці, по якій мали йти делегати з’їзду, народні депутати України та іноземні посли, була розставлена шпана з надрізаними пакунками майонезу й каменюками.До речі, на той момент Василь Георгійович вже був першим заступником голови Донецької обласної державної адміністрації. А його призначення на цю посаду супроводжувалось гострим конфліктом між Рінатом Ахметовим, який хотів бачити Джарти в кріслі губернатора, і прем’єр-міністром Віктором Януковичем, який лобіював кандидатуру недорікуватого та не дуже розумного, але такого відданого Анатолія Близнюка.

Як Джарти потрапив у команду Ахметова – до пуття невідомо. Ходили чутки, що саме завдяки покровительству найбагатшої людини України Василь Георгійович і пішов по чиновницькій стезі. Стверджували навіть, що завбачливий Джарти ще за життя Аліка Грека переметнувся в угруповання «Люкс» і став бригадним по Макіївці. Але, думається, що плітки про близькість між Джарти та Ахметовим дійсності ніколи не відповідали й на певному етапі поширювались самим Василем Георгійовичем. Радше, це був ситуативний союз, який зруйнував сам Джарти, перекинувшись у 2005 році в табір Януковича. Що, погодьмося, свідчить про виняткову інтуїцію покійного — мова йде про часи, коли нинішній Президент відсиджувався в Карлових Варах, та й сам Джарти ховався по закордонах від перспективи опинитись у Лук’янівському СІЗО.

А перспектива ця була цілком реальною – саме таке завдання поставив перед підлеглими тодішній міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко. Звісно, керувався при цьому Юрій Віталійович аж ніяк не ідеями торжества законності (бо подібні вказівки – спочатку посадити, а потім пошукати, за що саме) ніякого відношення до законності не мають. Просто на то були давні особисті причини, пов’язані з макіївськими інтересами Луценка (але про те – окрема розмова).

Про менеджерські таланти Джарти, а також ступень його близькості до Януковича свідчить хоча б той факт, що саме під орудою Василя Георгійовича відбувався процес відчуження державної дачі «Межигір’я» в приватну власність нинішнього Гаранта Конституції. Нагадуємо, що ця операція була провернута в «помаранчеву» епоху, коли кермо державного управління перебувало в руках, які ніколи не крали. І хто після цього стане заперечувати виняткові управлінські чесноти покійного?

Щоправда, незрозуміло, а навіщо потрібні народові такі ефективні менеджери? Але вже запитання не до небіжчика. А до народу.

Володимир БОЙКО, спеціально для «ОРД»
роман степанович вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 4 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 26.08.2012, 11:19   #26
Старожил
 Аватар для Certon
IP:
Сообщений: 1,734
украинец
Получено "спасибо": 1,455
Очки репутации: 0
Мнения: 254
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
некто Ахметов Ринат Леонидович 1966 года рождения.
Оффтоп:
Certon вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 28.08.2012, 05:16   #27
Старожил
 Аватар для Certon
IP:
Сообщений: 1,734
украинец
Получено "спасибо": 1,455
Очки репутации: 0
Мнения: 254
Доп. информация
По умолчанию

Оффтоп:
Certon вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 28.08.2012, 12:06   #28
Заблокирован
 Аватар для Мебиус
IP: DN
Сообщений: 4,637
украинец
Получено "спасибо": 7,558
Очки репутации: 0
Мнения: 6546
Доп. информация
По умолчанию

Archer,

Спасибо за фильм, там все - правда. Говорю как житель Донецка.

Это даже не клан. Раковая опухоль на горле Украины. Хотелось бы знать, за сколько Ющенко продал страну, когда назначил Януковича премьером? Тогда донецкие здорово укрепились.
Они сами не уйдут, и не признают никакие выборы, даже самые провальные для себя. Хлопцы, без Майдана не обойтись. Если не встанет вся Украина - будет нам полярная ночь.
Я очень надеюсь, что у нас всех хватит ума и совести провалить ПР осенью, что победит оппозиция, если ей хватит ума объединиться, а не продаваться янучарам мелким оптом.
И если получится - самое главное не пропустить, когда победители начнут договариваться с бандитами.
Донецкий клан необходимо уничтожить, смести с лица нашей земли, иначе он сметет нас. Если оппозиция, взяв большинство, это сделает - честь и хвала, тогда и начнется новая история Украины как демократического государства. Если же победители начнут торговать своими задницами - тогда только Коліївщина.
Чи вилучити за непотребою громадьські паспорти та роздати усім українцям перепустки до пересування шляхом "ліжко - праця" із фото та дописом - "Бидло". Бо іншого не варті...
Мебиус вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 2 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 28.08.2012, 13:35   #29
Почетный легион
 Аватар для liko
IP: LG
Сообщений: 7,429
украинец
Получено "спасибо": 12,315
Очки репутации: 28,719
Мнения: 2302
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Мебиус Посмотреть сообщение
Они сами не уйдут, и не признают никакие выборы, даже самые провальные для себя. Хлопцы, без Майдана не обойтись. Если не встанет вся Украина - будет нам полярная ночь.
Говорил и я об этом неоднократно, но как всегда впустую!!! Каждый думает -Это меня не коснется! Экая глупая наивность...коснется каждого в этой стране. Глория в открытую сказала "мне все равно кто у власти, лишь бы мне хорошо было" - размышления на уровне муравья!!! Бандосы никого в покое не оставят и если им понадобится сохранить власть - утопят всех в крови!!
liko вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 05.09.2012, 06:06   #30
Почетный легион
 Аватар для liko
IP: LG
Сообщений: 7,429
украинец
Получено "спасибо": 12,315
Очки репутации: 28,719
Мнения: 2302
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Этот загадочный Юра Енакиевский. Портрет с иллюстрациями
Цитата:
Народного депутата Украины Юрия Иванющенко сделала знаменитым не парламентская деятельность, не вызывающе шикарная свадьба дочери и даже не опубликованные в интернете материалы, называющие его главой банды киллеров (об этом мы расскажем позже). По настоящему известным его сделала всего одна фраза Юлии Мостовой: «на высочайшем уровне дана команда сформировать в стране три основных потока — «Семья, Юра Енакиевский и Ринат». После этого Украина поняла: Янукович действительно строит НОВУЮ страну, для НОВЫХ людей.
Достоверно можно говорить лишь об одном факте из жизни народного депутата Украины - он родился 21 февраля 1959 года. Эти данные опубликованы на сайте Верховной рады и сходятся со всеми другими опубликованными биографиями Юрия Иванющенко. Все остальное вызывает вопросы. Например, место жительства нардепа. Парламентский сайт утверждает, что это Енакиево. Хотя украинские СМИ называют его жителем Монако. Не будем придираться к словам – понятно, что Енакиево – это лишь место регистрации. Но постоянно проживая в этом шахтерском городке почти полвека, Иванющенко должен был обзавестись в нем какой-то недвижимостью и оставить какие-то следы своей деятельности.
Что касается второго, то, найти в Енакиево людей, которые лично знакомы с Иванющенко оказалось непросто. Еще сложнее было получить от них информацию. В Енакиево, оказывается, Иванющенко персонаж не менее мифический, чем в Верховной Раде – все знают, что он есть, но мало кто видел его в лицо. О нем не рассказывают «кровавых» историй, как о том же Ринате или других донецких «блатных», но после разговора о Юре Енакиевском, все без исключения советовали «теперь быть поосторожней». Это об имидже. А теперь к недвижимости.

Первый адрес, где я начал искать следы депутата – проспект Металлургов 35, кв. 56. Этот адрес дается в схеме Енакиевской ОПГ, якобы подготовленной для тогда еще президента В. Путина главным разведуправлением Генштаба России. Схема была опубликована в 2007 году Станиславом Речинским в статье «Киллеры и барыги» . Оказалось, что Иванющенко действительно жил когда-то по этому адресу. Более того, с этим местом связано достаточно показательное событие в жизни нынешнего депутата. В девяностых годах в подъезде этого дома был убит парень, дальний родственник енакиевского блатного по кличке Шумак. Парень был такого же небольшого роста, как Иванющенко. Мотивов для его убийства не было. В криминальных кругах города эту смерть однозначно расценили как ошибку исполнителя, считается, что жертвой киллера должен был стать Юрий Иванющенко.
Статья полностью=
http://www.ostro.org/articles/article-133661
Как мы дожили до такого позора когда откровенные бандиты управляют государством???
Это вопрос скорее риторический и наверное найдутся форумчане которые приведут тысячу доводов "Янукович - наш рулевой!", а на самом деле.... Позорище несусветное.
liko вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 2 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 25.09.2012, 22:19   #31
Житель
 Аватар для Бунтовский
IP: DN
Сообщений: 443
украинец
Получено "спасибо": 347
Очки репутации: 3,978
Мнения:
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от fox. Посмотреть сообщение
И сегодня не раскрыто в Донецкой области более 55 резонансных убийств.
.
Это много или мало? Дайте статистику по остальным областям
Вот например во Львове интересные события происходят
Бунтовский вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 25.09.2012, 22:28   #32
Почетный легион
 Аватар для КАБАКА
IP:
Сообщений: 7,973
украинец
Получено "спасибо": 14,640
Очки репутации: 17,942
Мнения: 7218
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Бунтовский Посмотреть сообщение
Дайте статистику по остальным областям
Сережа,ну Вьі же -депутат...В Донецкой области депутат местного совета...Кстати.
Вот и давайте отчет по сфере действия Вашего мандата...

А вот попадете в ВР -будете мыслить в державном масштабе...Если попадете...
КАБАКА на форуме  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 30.09.2012, 23:09   #33
Житель
 Аватар для Бунтовский
IP: DN
Сообщений: 443
украинец
Получено "спасибо": 347
Очки репутации: 3,978
Мнения:
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от КАБАКА Посмотреть сообщение
Сережа,ну Вьі же -депутат...В Донецкой области депутат местного совета...Кстати.
Вот и давайте отчет по сфере действия Вашего мандата...

А вот попадете в ВР -будете мыслить в державном масштабе...Если попадете...
Вообще-то уже два года как не депутат. А в ВР попаду.
Если не на этих выборах, так на следующих. Это неизбежно.
Бунтовский вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 30.09.2012, 23:22   #34
Основа форума
 Аватар для наци
IP:
Сообщений: 2,075
украинец
Получено "спасибо": 931
Очки репутации: 0
Мнения:
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Это много или мало? Дайте статистику по остальным областям
Донецк -лидер по количеству наркоманов.

нравится статистика?

и в общем юго восток по преступности хуже чем западная часть.


Цитата:
Вообще-то уже два года как не депутат. А в ВР попаду.
Если не на этих выборах, так на следующих. Это неизбежно.
ужас.

а откуда уверенность вообще?

откуда уверенность что антиславянская власть продержится 2 года? в политике все может быть

может через год пятую колонну Русский Блок возьмут и отправят в печки.

откуда уверенность что славяне не прозреют?

Руский Блок - пятая колонна. единственный плюс ---вот это "Партия «Русский Блок» предлагает употреблять в отношении лиц русской национальности слово «руський» (руськый)"

это не ваши организовали провокацию во Львове?
___________
Степан Бандера-Коли поміж хлібом і свободою народ обирає хліб, він зрештою втрачає все, в тому числі і хліб. Якщо народ обирає свободу, він матиме хліб, вирощений ним самим і ніким не відібраний.
наци вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 30.09.2012, 23:26   #35
Почетный легион
 Аватар для igma
IP:
Сообщений: 13,327
украинец
Получено "спасибо": 12,120
Очки репутации: 45,977
Мнения: 4340
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Бунтовский Посмотреть сообщение
Если не на этих выборах, так на следующих. Это неизбежно.
з такою антиукраїнською партією і російським значком, скоріше в Дупуму, та й взагалі, таких треба оголосити поза законом, за відверту антиукраінську і антидержавну політику!
___________
Коли запала тиша на землі, Європа тішилась, отримавши свободу,
Та довго ще вела важкі бої маленька армія великого народу!
igma вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 30.09.2012, 23:29   #36
Основа форума
 Аватар для наци
IP:
Сообщений: 2,075
украинец
Получено "спасибо": 931
Очки репутации: 0
Мнения:
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
А вот попадете в ВР -будете мыслить в державном масштабе
я уверен что будет думать как Украину сдать России...а про державные масштабы забудьте.
___________
Степан Бандера-Коли поміж хлібом і свободою народ обирає хліб, він зрештою втрачає все, в тому числі і хліб. Якщо народ обирає свободу, він матиме хліб, вирощений ним самим і ніким не відібраний.
наци вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 30.09.2012, 23:32   #37
Житель
 Аватар для svitok
IP:
Сообщений: 119
украинец
Получено "спасибо": 37
Очки репутации: 0
Мнения: -882
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от наци Посмотреть сообщение
Донецк -лидер по количеству наркоманов.
анука огласи статистику...
___________
Рассылка объявлений по Украине, раскрутка групп в контакте http://svitok.com.ua
svitok вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 30.09.2012, 23:34   #38
Основа форума
 Аватар для наци
IP:
Сообщений: 2,075
украинец
Получено "спасибо": 931
Очки репутации: 0
Мнения:
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
анука огласи статистику...
Оффтоп:
___________
Степан Бандера-Коли поміж хлібом і свободою народ обирає хліб, він зрештою втрачає все, в тому числі і хліб. Якщо народ обирає свободу, він матиме хліб, вирощений ним самим і ніким не відібраний.
наци вне форума  

Ответить с цитированием Вверх

Ответ


Опции темы
Опции просмотра Оценка этой теме
Оценка этой теме:

Ваши права в разделе

Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.
Trackbacks are Вкл.
Pingbacks are Вкл.
Refbacks are Выкл.

Похожие темы
Тема Автор Раздел Ответов Последнее сообщение
Донецька співачка підкорила Львів! лесана Музыка 5 26.04.2011 22:31


Часовой пояс GMT +3, время: 18:32.


Работает на vBulletin® Версия форума 3.х.х. Copyright ©2000 - 2009, Jelsoft Enterprises Ltd.

© ForumKiev.com 2007 - 2016