Я люблю Киев

КИЕВСКИЙ ФОРУМ
КУЛЬТУРНОГО ОБЩЕНИЯ
FORUMKIEV.COM

N-728-MI-2
ПОИСК ПО ТЕМАМ:
Вернуться   Форум Киев | ForumKiev.com > Политический форум > Политика Украины (лучшие темы раздела)

Сусіди - варвари

Ответ
 
Опции темы Рейтинг: Рейтинг темы: голосов - 1, средняя оценка - 1.00. (1.00 из 5.00) голосов - 1 Опции просмотра
Старый 30.08.2013, 00:27   #381
Заблокирован
 Аватар для nsk
IP:
Сообщений: 18,004
иностранец
Получено "спасибо": 19,116
Очки репутации: 134,584
Мнения: -1691
Доп. информация
По умолчаниюНовые знакомства, полезные, интересные дискуссии...
РЕГИСТРИРОВАТЬСЯ СЕЙЧАС
Цитата:
Сообщение от роман степанович Посмотреть сообщение
А чого ти "мирні рибалки" взяв в лапки?
видимо пана не учили соблюдению действующих законов? есть граница, на которой настаивали укры во главе с Президентом самостийно-незалэжной ... будьте любезны выполнять то что сами захотели
nsk вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Сказавших "Фууу!": 1 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 30.08.2013, 03:18   #382
Заблокирован
 Аватар для Драугар
IP:
Сообщений: 2,830
иностранец
Получено "спасибо": 2,260
Очки репутации: 0
Мнения: 626
Доп. информация
По умолчанию

Leuwen, все было бы неплохо, если бы американцы в Ираке не начали войну и не повесили президента, уничтожив около миллиона мирных жителей из-за оружия массового поражения, которого там не оказалось. Поэтому я сильно сомневаюсь как в объективности американцев, так и в их непредвзятости. Если они на уровне стран такие ляпы вытворяют, то уж один человек - что такое? Мимо проходил и посадили в Гуантаномо. И сидит уже годы.. а потом в лучшем случае "извините" скажут.
Драугар вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 30.08.2013, 07:40   #383
Київська русинка
 Аватар для лесана
IP:
Сообщений: 3,917
киевлянка
Получено "спасибо": 4,519
Очки репутации: 0
Мнения: 3422
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от nsk Посмотреть сообщение
видимо пана не учили соблюдению действующих законов? есть граница, на которой настаивали укры во главе с Президентом самостийно-незалэжной ... будьте любезны выполнять то что сами захотели
Де та границя? Скільки можна брехати? Сам переконався, що по Азовському морі жодної границі не проходить-ти ж запостив цю інформацію? Тепер детально:
Демаркація морської економічної зони у Азовському морі між Росією та Україною

Азовське море має ряд заток. Найкрупнішими серед них є Таганрозька і Темрюкська. Унікальною є мілководна (глибиною близько 1 м) Сиваська затока, розташована в західній частині моря. Вона відокремлена від Азовського моря протяжною (112 км) вузькою (270 м) Арабатською стрілкою. В результаті фактичної ізольованості від моря (невелике з’єднання затоки з морем є на півночі Арабатської стрілки) в Сиваській затоці створилися гідрологічні умови, які суттєво відрізняються від гідрологічних умов основної частини басейну. Середня солоність води центральної частини Азовського моря становить 11-13%, прибережної 2-10% тобто вона значно нижча, ніж солоність Азовського моря. Солоність вод коливається по сезонах року – вона найвища влітку (максимальне випаровування) і найвище весною, коли тане сніг в басейнах приток. Сиваш багатий самоосадними кухонними і магнієвими солями, іншими мінеральними ресурсами, які використовуються для виробництва соди, титану...
Для Азовського моря характерними є на півночі вузькі піщані коси, які на значну відстань врізаються в море. Найбільшими серед них є Федотова коса ( на південний захід від впадіння р.Молочної), продовженням якої є Бірючий Острів, Обиточна Бердянська та інші коси.
Найбільшими притоками Азовського моря є Дон, Кубань, Міус, Кальміус, вони підвищують температуру, опріснюють, і збагачують поживними речовинами.
Оскільки Азовське море неглибоке і знаходиться на південь від степової материкової частини України, його води добре прогріваються і досягають улітку 27-37 С. Взимку Азовське море близько берегів замерзає майже на 3 місяці; в центральній його частині воно вкривається пливучим льодом. У зимовий час судноплавство на Азовському морі припиняється (у зв’язку з мілководністю моря було прорито канали до впадіння Дону і до порту м. Маріуполь.)
Велике багатство Азовського моря - його морепродукти. Тут є багатий планктон, який забезпечує високу рибопродуктивність цього басейну (вона була з розрахунку на порівняльну одиницю акваторію майже втроє вищою, ніж відомого в світі рибним багатством Каспійського моря).
В структурі вилову риб перше місце займають тюлька, хамса, судак, лящ, осетрові (осетр, севрюга, білуга), оселедці, бички, тараня, камбала, кефаль.
Азовське море є головним нерестилищем риб Чорного моря, які через Керченську затоку заходять відкладати ікру.
В останні десятиліття у зв’язку зі зростанням негативного впливу людини, умови для життя морських тварин в Азовському морі значно погіршилися, що різко негативно вплинуло на його рибопродуктивність.
Оголосивши курс на відповідне правове оформлення своїх кордонів, Київ вже закінчив делімітацію сухопутної частини своїх кордонів з Росією. Що не скажеш про розмежування Азовського моря.
На нещодавньому чотирнадцятому раунді переговорів по визначенню правого статусу Азовського моря і Керченської протоки, позиції двох країн розділились. Україна запропонувала, як і 5 років назад розділити Азовське море і протоку, але на це не згодилась Росія. Київ і Москва визначили статус Азовського моря як – “внутрішні води, які знаходяться в користуванні обох країн”.
Україна аргументує свою позицію тим, що це дозволить навести порядок на Азові і дасть можливість активної боротьби з браконьєрством, дасть можливість боротися з нелегальною міграцією, та незаконною торгівлею зброєю.
Москва виступає за спільне користування акваторією Азовського моря, аргументуючи тим що розподіл на частини буде заважати охороні оточуючого середовища, економічному розвитку регіону, а також створить багато труднощів жителям Приазов’я. Росіяни хочуть зв’язати в один блок проблеми Азовського моря та Керченської протоки, в Києві ж стверджують що в цих акваторій різний юридичний статус. В Керченській протоці на відміну від Азовського моря, ще в 1941 році проведена розмежувальна лінія між двома суб’єктами Російської Федерації – Кримською областю та Краснодарським краєм. Після 1954 року коли Крим став українським, ця лінія стала адміністративним кордоном між УРСР та РСФСР, а з 1993 року, після постанови російського парламенту “О порядке введения в действие Закона РФ “О государственной границе российской Федирации”- і державним кордоном між Україно та Росією, що визнав міністр іноземних справ Ігор Іванов.
З точки зору економіки, спільне користування вигідніше для Росії, тим що як стверджують геологи в цій зоні є перспективні залежи нафти і газу, які вже намагаються добувати росіяни, біля українських берегів. В українській частині більша глибина, а відповідно і більше риби. А також якщо провести кордон по морю то Росія отримає 40 % акваторії Азовського моря, несудохідну частину Керченської протоки та невеликий сектор Чорного моря. Тому це не може задовольнити Російську сторону, оскільки на побережжі Азова розміщено багато риболовних підприємств, які ловлять рибу по всій акваторії. Якщо Росія погодиться з такими умовами то втратить Керч-Єникальський канал, який автоматично відійде Україні. Спільне користування Азовським морем та Керченською протокою дозволяє Росії контролювати рух кораблів. Тому Росія ні в якому разі не хоче втратити своє становище
На початку 2000 року Л.Кучма прийняв рішення, щоб українську частину Азовського моря, яка умовно пройшла по так званій середній лінії, охороняли українські прикордонники, це було зроблено тому що переговорний процес завис, а браконьєри продовжували вилов осетрових. Але фактично рішення українського президента не виконується. Реально всю акваторію патрулюють російські прикордонники. Якщо російські прикордонники ловлять браконьєрів в українській частині, то російські судді судять їх по російським законам, за незаконний лов в російських територіальних водах.
В відповідності з Конвенцією ООН по морському праву від 1982 року , кожна держава має всі підстави самостійно встановлювати 12-мильну зону. І ця ширина буде належати Україні. Те що буде знаходитися за її межами – міжнародні води, в які мають безперешкодно заходити кораблі третіх країн. Якщо Україну це не лякає, то Росія не хоче щоб в цю зону отримали доступ кораблі натовського блоку. Певний час українські дипломати розглядали можливість самостійного встановлення 12 мильної зони. Але це викликало сильне загострення з північним сусідом. І тому питання про Азовське море, як внутрішніми водами двох країн, то викликає то зникає з протоколів засідань делегацій.
За останні два роки позиція російського МІДА така: вони готові в рамках правового статусу внутрішніх вод України і Росії, встановити прибережні зони відповідальності, але без розділу акваторії. Іншими словами кожна з двох країн вздовж свого побережжя в водах домовленої ширини здійснюватиме свою юрисдикцію і контроль. Основна частина акваторії, разом з Керченською протокою, представлятимуть собою район спільного користування, діяльність якого б регламентувалася відповідними угодами. Крім того вони пропонують виділити на морському дні Азовського моря райони особливих, або переважно суверенних прав по надрокористуванню. В якості прецеденту російські дипломати приводять приклад Аргентини і Уругваю. Але це питання інше оскільки існують загальні води, а є прибережні, які є частиною території держави.
На сьогоднішній день одним з ключових елементів переговорів стала декларація про правовий статус Азовського моря, Керченської протоки ... Згідно з декларацією Азов визнано внутрішніми водами двох країн. Що запропоновано зафіксувати підписами Президентів двох країн. Україна вимагає добавити в декларації: що Україна готова визнати море внутрішнім, але з обов’язковим його поділом. На що не погоджується Росія. Це питання залишається актуальним та чекає свого розв’язання.
До цього часу ні російські ні українські дипломати не можуть визначитися з цього питання. Українська дипломатична політика відзначається непослідовністю в відстоюванні своєї позиції з цього питання. Малоймовірно, що офіційний Київ піде на рішучий крок і самостійно встановить 12 мильну зону внутрішніх вод. Що буде означати значне напруження відносин з північним сусідом, ще й в такому становищі коли парламентську українську еліту трясе від внутрішньополітичних скандалів. В такі моменти зі всією очевидністю стає ясно наскільки українська зовнішня політика носить ситуативний, непродуманий характер який в повній мірі залежить від внутрішніх, а особливо від зовнішніх факторів.
На всі можливі намагання українських дипломатів вирішити питання, російські дипломати при демонстративній готовності обсудити проблему Азова та протоки, роблять все можливе щоб переговори й надалі продовжувалися в подібному аморфному стані. Тому що невизначений, неврегульований статус Азова та протоки, роблять росіян фактичними господарями Азова, що їм з успіхом вдається. Це притому що Азовське море являється головним нерестилищем риби Чорного моря. Питання потрібно врегулювати згідно міжнародних правил та договорів в най можливіше короткі строки, а не залишати його на самоплив, в стані аморфності в якому воно зараз знаходиться.
___________
Коли ж у вас серця телячі,
Зробіть намордники собачі.


лесана вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 30.08.2013, 09:23   #384
Основа форума
 Аватар для роман степанович
IP:
Сообщений: 2,126
киевлянин
Получено "спасибо": 1,588
Очки репутации: 0
Мнения: 3320
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию

Цитата:
Сообщение от nsk Посмотреть сообщение
видимо пана не учили соблюдению действующих законов? есть граница, на которой настаивали укры во главе с Президентом самостийно-незалэжной ... будьте любезны выполнять то что сами захотели
Вони свої "понятія" видають за закони.

Цитата:
Сообщение от лесана Посмотреть сообщение
Де та границя? Скільки можна брехати?
Не варто витрачати скільки енергії на це чмо. Їхня культура побудована на брехні та хамстві.
роман степанович вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 30.08.2013, 10:15   #385
Житель
 Аватар для foreverfit
IP:
Сообщений: 210
украинец
Получено "спасибо": 205
Очки репутации: 948
Мнения: 275
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от роман степанович Посмотреть сообщение
На відміну від москалів ми СВІДОМІ.
Роман Степанович, а в чём выражается ваша сознательность?
Ваши умозаключения очень занимательны, но мягко говоря не состоятельны. Для начала разберитесь с понятиями : иго, орда, монгол. Оцените ужасы ига, и подумайте почему во времена ига, появились церкви с золотыми куполами?.... И может тогда вы сможете осознать всю несостоятельность теорий о неких финах, уграх, и прочих сочинений современных "историков", которые издаются в Нью Йорке. Успехов.

Сообщение добавлено 30.08.2013 в 11:19.

Цитата:
Сообщение от Al Capone Посмотреть сообщение
Заключённые в Гуантанамо не браконьеры а убийцы, других там не держат, их не расстреливают зверски без суда и следствия, и они живут в приемлемых условиях
Условия нам показывали, а убийцами они становятся прямо там, в Харьковских КПЗ вы легко станете и убийцей и вором и наркоторговцем, поэтому не мелите чушь.
___________
Спортивные тренажеры Foreverfit.
http://foreverfit.com.ua/
foreverfit вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 2 (показать список)
Сказавших "Фууу!": 1 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 30.08.2013, 11:26   #386
Старожил
 Аватар для Viktorino
IP:
Сообщений: 1,297
иностранец
Получено "спасибо": 808
Очки репутации: 3,967
Мнения: 1648
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Al Capone Посмотреть сообщение
Оффтоп:
Оффтоп:


Сообщение добавлено 30.08.2013 в 16:34.

Цитата:
Сообщение от Leuwen Посмотреть сообщение
В США в отличии от рассеюшки более сложная и регламентированная система признания/непризнания улик и доказательств на суде. Там не прокатит тема в духе подбросить пистолет или наркоту, как это любят делать в бывшем Совсоюзе.
Я думаю, у морпехов или морских котиков нет времени собирать и оформлять улики по всем правилам, когда они скручивают очередного лохматого идиота с РПГ и мобилкой-детонатором, который командует еще парой сотен таких лохматых борцов за что-то там и Аллаха.
Казалось бы, при чём здесь США, если все эти злодеи террористы пойманы в Афганистане и Ираке? Саддама ведь отдали на расправу иракцам. Так и этих террористов можно было судить в тех странах, где они были взяты. На "морпехов или морских котиков" - не надо наговаривать, подобные акции "Антитеррор" регулярно проходят и в США и в России и в любой другой стране, столкнувшейся с терроризмом, но в тех случаях доказать вину человека, взятого с оружием в руках, сложности не составляет. А тут, видите ли, предполагается необходимость некоего "политеса". Так что не нужно юлить. "Образец демократии и соблюдения прав человека" таковым не является увы.
Viktorino вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 30.08.2013, 13:36   #387
Київська русинка
 Аватар для лесана
IP:
Сообщений: 3,917
киевлянка
Получено "спасибо": 4,519
Очки репутации: 0
Мнения: 3422
Доп. информация
По умолчанию

Свиней нарядили в партизан

___________
Коли ж у вас серця телячі,
Зробіть намордники собачі.


лесана вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 30.08.2013, 14:36   #388
Житель
 Аватар для vodliy
IP:
Сообщений: 176
украинец
Получено "спасибо": 99
Очки репутации: 277
Мнения: 316
Доп. информация
По умолчанию

Наверное свиней привезли из зоомузея,т.к. уже несколько лет на юге России,а сейчас уже перекинулась на Беларусь африканская чума свиней(Украина ввела эмбарго на поставки мяса свнины из соседних регионов).В срочном порядке с/х переориентируется на птице-и кролиководство.
vodliy вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 30.08.2013, 17:48   #389
Основа форума
 Аватар для роман степанович
IP:
Сообщений: 2,126
киевлянин
Получено "спасибо": 1,588
Очки репутации: 0
Мнения: 3320
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию

Цитата:
Сообщение от foreverfit Посмотреть сообщение
Для начала разберитесь с понятиями : иго, орда, монгол.
Ще тебе на цьому світі не було, коли я це робив.

Цитата:
Сообщение от foreverfit Посмотреть сообщение
подумайте почему во времена ига, появились церкви с золотыми куполами?.
Не тільки купола, а Москву вам хани збудували за вірну службу їм татарами. З московитів навіть почесна варта при ханах була. А ось непокірні Київ та Новгород старалися знищити.

Цитата:
Сообщение от foreverfit Посмотреть сообщение
несостоятельность теорий о неких финах, уграх, и прочих сочинений современных "историков"
Цей невіглас історію вчив по Останкіно. Почитай краще дослідження Уварова про угро-фінських мерян (московитів) чи хоча би Карамзіна.
І зніми зі свого личка слово "украинец", бо ти є звичайним постколоніальним бидлом, яке виховали, як Мауглі, москалі десь на ХТЗ чи Салтівці.
роман степанович вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 30.08.2013, 18:17   #390
с чего-то очень далекого
 Аватар для Archer
IP:
Сообщений: 17,459
киевлянин
Получено "спасибо": 26,090
Очки репутации: 92,549
Мнения: 6553
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от foreverfit Посмотреть сообщение
в Харьковских КПЗ вы легко станете и убийцей и вором и наркоторговцем,
Оффтоп:
___________
Подобно Лучника пылающей стреле, крылатому коню с летящей гривой,
Стремлюсь к мечте — звезде на небосклоне, я доберусь, и даль — мне не помеха!
Archer вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 30.08.2013, 20:03   #391
Забанен по IP из России
 Аватар для Серёга
IP:
Сообщений: 9,585
иностранец
Получено "спасибо": 20,076
Очки репутации: 12,814
Мнения: 5047
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Al Capone Посмотреть сообщение
Так что сравнение хладнокровного расстрела рыбаков с заключением террористов-убийц в Гуантанамо - как в лужу...
Оффтоп:
___________
Я снова здесь, я в бархатных штанах. (с)
Серёга вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 30.08.2013, 20:10   #392
Основа форума
 Аватар для роман степанович
IP:
Сообщений: 2,126
киевлянин
Получено "спасибо": 1,588
Очки репутации: 0
Мнения: 3320
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Серёга Посмотреть сообщение
с чего вы взяли что их расстреляли?
Та він просто хотів хоч трохи облагородити варварів. А то втопити, як Муму, ... якось зовсім по москальськи.
роман степанович вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 2 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 31.08.2013, 15:49   #393
Основа форума
 Аватар для роман степанович
IP:
Сообщений: 2,126
киевлянин
Получено "спасибо": 1,588
Очки репутации: 0
Мнения: 3320
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию

Вісті з "союзу пабєдітелєй"
Цитата:
Мы создали очень плохие условия для взаимного товарообмена. Создание Таможенного союза было большим проколом. Экспорт Белоруссии упал на 25%», - констатирует белорусский экономист Леонид Заико.Источник: http://censor.net.ua/n251459
роман степанович вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 2 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 31.08.2013, 16:00   #394
Основа форума
 Аватар для victor4817
IP:
Сообщений: 3,026
иностранец
Получено "спасибо": 908
Очки репутации: 0
Мнения: -2760
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от роман степанович Посмотреть сообщение
І зніми зі свого личка слово "украинец", бо ти є звичайним постколоніальним бидлом, яке виховали, як Мауглі, москалі десь на ХТЗ чи Салтівці.
Оффтоп:
victor4817 вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 31.08.2013, 18:51   #395
Старожил
 Аватар для mr.golodnyy
IP:
Сообщений: 1,348
иностранец
Получено "спасибо": 1,625
Очки репутации: 0
Мнения: -156
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Al Capone Посмотреть сообщение
Заключённые в Гуантанамо не браконьеры а убийцы, других там не держат, их не расстреливают зверски без суда и следствия ...

Проблема с этими убийцами в том что их преступления невозможно доказать независимым присяжным "вне сомнения" хотя сомнений в том что они совершили эти преступления нет...
Уважаемый, вы хотя бы перечитывайте свой пост, прежде чем размещать его на обозрение прогрессивному человечеству.
так из вашего поста следует, что людей в гуантанамо держат по решению суда, который не может состояться из-за недоказуемости их преступлений!
В сша, а на территории гуантанамо действуют американские законы, тяжкие преступления могут рассматриваться исключительно независимыми присяжными и только. суда присяжных в гуантанамо не было никогда, потому что это не суд, а тюрьма. если кроме "уверенности" у стороны обвинения нет ни фига, то суд присяжных америки всегда вынесет оправдательный приговор.
Я уже писал, что у меня сомнения что вы в америке живете. вы каждым своим постом сомнения в уверенность переводите.

Сообщение добавлено 31.08.2013 в 18:56.

Цитата:
Сообщение от роман степанович Посмотреть сообщение
А то втопити, як Муму, ... якось зовсім по москальськи.
бойцы нестора ивановича топили русских офицеров, возвращавшихся из немецкого плена на родину, только за то, что те отказывались снять погоны. сколько было утоплено "зелеными" евреев и поляков ... уже никто не узнает. в 90-х в крыму люди с достатком пропадали десятками ... от них оставались только тапочки на пирсе.
к чему это я? к тому, что как погибла несчастная муму и украинцам известно.

Сообщение добавлено 31.08.2013 в 19:13.

Цитата:
Сообщение от лесана Посмотреть сообщение
Свиней нарядили в партизан
На Майдане Независимости обновили скульптуру "Влюбленные фонари" - фонари перекрасили в национальные костюмы.

Есть такое выражение: все до фонаря. Это выражение можно трактовать таким образом: фонарь всегда где-то высоко, непосредственные дела с ним имеют очень редко и не многие, смотрят на фонарь тоже редко, то есть фонарь - это мало кому и мало чем интересный предмет. одеть в национальный костюм фонарь, это разве не символично? символично, если вспонить о том, что есть еще одно выражение: что ты до него пристал, словно до фонаря? ...
mr.golodnyy вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 31.08.2013, 20:05   #396
Основа форума
 Аватар для роман степанович
IP:
Сообщений: 2,126
киевлянин
Получено "спасибо": 1,588
Очки репутации: 0
Мнения: 3320
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию

Цитата:
Сообщение от mr.golodnyy Посмотреть сообщение
бойцы нестора ивановича топили русских офицеров, возвращавшихся из немецкого плена на родину, только за то, что те отказывались снять погоны.
Та ти шо?! А чого ж це "пабєдітєлі с плєна" не хотіли знімати погони?

Цитата:
Сообщение от mr.golodnyy Посмотреть сообщение
сколько было утоплено "зелеными" евреев и поляков ... уже никто не узнает
А хто такі "зєльониє"?

Цитата:
Сообщение от mr.golodnyy Посмотреть сообщение
в 90-х в крыму люди с достатком пропадали десятками ... от них оставались только тапочки на пирсе.
Спецназ Чорноморської флоту робив навчання? А я думав, звідки такі навички в ваших пограничників.
роман степанович вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 31.08.2013, 20:42   #397
Забанен по IP из России
 Аватар для Серёга
IP:
Сообщений: 9,585
иностранец
Получено "спасибо": 20,076
Очки репутации: 12,814
Мнения: 5047
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от mr.golodnyy Посмотреть сообщение
На Майдане Независимости обновили скульптуру "Влюбленные фонари" - фонари перекрасили в национальные костюмы.
фонарша нормально
а вот фонарь дрищь какой то ноги увязали, вторичные половые признаки вообще отсутвуют - супротив размера пятого у ..
___________
Я снова здесь, я в бархатных штанах. (с)
Серёга вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 31.08.2013, 21:25   #398
Основа форума
 Аватар для роман степанович
IP:
Сообщений: 2,126
киевлянин
Получено "спасибо": 1,588
Очки репутации: 0
Мнения: 3320
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Серёга Посмотреть сообщение
вторичные половые признаки вообще отсутвуют
Це він про свою "двоголову курицю" (чи півня), взяту через Сарай-бату з Константинополя.
роман степанович вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 31.08.2013, 21:33   #399
Забанен по IP из России
 Аватар для Серёга
IP:
Сообщений: 9,585
иностранец
Получено "спасибо": 20,076
Очки репутации: 12,814
Мнения: 5047
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от роман степанович Посмотреть сообщение
Це він про свою "двоголову курицю" (чи півня), взяту через Сарай-бату з Константинополя.
роман степанович, то что вы пишете, я вообще не понимаю
к стати, про курицу и трезубец бывший двузубцем
http://www.statesymbol.ru/monarchy_s.../39672596.html

"Двузубец символизировал двоякую сущность власти в теократических государствах: ее светскую и духовную ипостаси. Использовался в качестве эмблемы Хазарского каганата. По-видимому, был заимствован от хазар киевскими князьями. Из летописей известно, что символом князя Святослава Игоревича был двузубец, при Владимире Святославиче трансформировавшийся в трезубец."

роман степанович - рыдайте ...
___________
Я снова здесь, я в бархатных штанах. (с)
Серёга вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 31.08.2013, 21:43   #400
Основа форума
 Аватар для роман степанович
IP:
Сообщений: 2,126
киевлянин
Получено "спасибо": 1,588
Очки репутации: 0
Мнения: 3320
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Серёга Посмотреть сообщение
По-видимому, был заимствован от хазар киевскими князьями.
По відімому, по відімому... Так якого полу й він?
Від хозар не соромно брати, бо там була цивілізована держава. Ідіот Святослав зруйнував наш захисний щит від кочівників.
роман степанович вне форума  

Ответить с цитированием Вверх

Ответ


Метки
московські хами

Опции темы
Опции просмотра Оценка этой теме
Оценка этой теме:

Ваши права в разделе

Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.
Trackbacks are Вкл.
Pingbacks are Вкл.
Refbacks are Выкл.


Часовой пояс GMT +2, время: 13:51.


Работает на vBulletin® Версия форума 3.х.х. Copyright ©2000 - 2009, Jelsoft Enterprises Ltd.

© ForumKiev.com 2007 - 2016