Я люблю Киев

КИЕВСКИЙ ФОРУМ
КУЛЬТУРНОГО ОБЩЕНИЯ
FORUMKIEV.COM

N-728-MI-2
ПОИСК ПО ТЕМАМ:
Вернуться   Форум Киев | ForumKiev.com > Политический форум > Политика Украины (лучшие темы раздела)

Евромайдан. Кровавый разгром Евромайдана (30.11.2013)

Закрытая тема
 
Опции темы Рейтинг: Рейтинг темы: голосов - 4, средняя оценка - 3.75. (3.75 из 5.00) голосов - 4 Опции просмотра
Старый 08.12.2013, 14:05   #4121
Основа форума
 Аватар для PoVi
IP:
Сообщений: 3,502
Получено "спасибо": 3,842
Очки репутации: 142,713
Мнения: 4926
Доп. информация
По умолчаниюНовые знакомства, полезные, интересные дискуссии...
РЕГИСТРИРОВАТЬСЯ СЕЙЧАС
Понад 600 тисяч гривень пожертв зібрано під час громадського ЄвроМайдану на Майдані Незалежності та Михайлівській площі. Про це йдеться на сторінці спільноти ЄвроМайдан у соціальній мережі Фейсбук.

Громадські активісти звітують за два періоди збору коштів:

Перший – з 21-го по 30-те листопада (до силового розгону ЄвроМайдану);

Другий – з 30-го листопада до 2-го грудня.

За перший період для організаційних потреб ЄвроМайдану було зібрано 262 тисячі гривень, з них 51.142 грн перказано на рахунок у безготівковій формі. Витрати у сумі 98 тисяч грн до 1-го грудня активістами підбито і підкріплено чеками.

Решта коштів витрачаються зараз активістами ЄвроМайдану виключно на потреби, що відповідають цілям ЄвроМайдану: «Це логістика, закупівля наметів, харчів, води, виготовлення наліпок тощо. Звіт за ці витати також буде надано громадськості, щойно у активістів на це з’явиться бодай трохи часу», - запевнив Максим Панов, співорганізатор громадського ЄвроМайдану.

За другий період - на Михайлівській площі – зібрано 332 659 гривень та 450 доларів, також 1000 євро від української громади Риму.

Ці кошти активісти збирали для допомоги постраждалим під час силового розгону ЄвроМайдану у ніч проти 30-го листопада та організаційних потреб ЄвроМайдану на Михайлівській площі.

«Пункти збору коштів були організовані біля пам’ятника Княгині Ользі, а також біля польової кухні та медичного пункту. Частина коштів була витрачена на допомогу — ліки та лікування — постраждалим від звірячого побиття "Беркутом" на Майдані в ніч з 29 на 30 листопада, на допомогу журналістам, яких побили під Адміністрацією Президента 1 грудня, на допомогу сім’ям активістів, які були випадковими учасниками провокації під Адміністрацією Президента 1 грудня, а зараз незаконно утримуються у СІЗО», — каже Ольга Галабала, активістка Євромайдану.

Іншу частину коштів потратили для забезпечення функціонування ЄвроМайдану на Михайлівській площі — польова кухня, засоби обігріву, засоби захисту (шоломи для загонів громадської самооборони, засоби від сльозогінного газу тощо), канцтовари та листівки для інформаційного центру, ліки для медпункту, бензин активістам Дорожнього контролю України, які патрюлювали пости і в’їзди в Київ для безперешкодного проїзду автобусів з протестантами та інші витрати.

Станом на 6 грудня 2013 року загалом на всі потреби витрачено 128 002 гривні з благодійних пожертв. Залишилося 204 657 гривень.

«Частина з цих коштів буде спрямована на допомогу людям, які постраждали під час розгону "Беркутом", інформацію про потреби яких ми продовжуємо отримувати. Інша частина спрямовується для забезпечення функціонування Громадського сектору Євромайдану — виготовлення агітаційної продукції, забезпечення функціонування інформаційних пунктів, пункту поселення приїжджих активістів та їх обігріву, організації акцій мирного спротиву», — Ольга Галабала.

Кошти витрачаються лише на ті потреби, які не можливо забезпечити через допомогу небайдужих громадян. Рішення про витрачання коштів на суму більше, ніж 1 тисяча гривень приймає Оргкомітет Громадського сектору Євромайдану.

Уся звітність про витрачені кошти є прозорою.

Після повернення активістів Євромайдану з Михайлівської площі на Майдан Незалежності 2 грудня 2013 року, збір коштів громадськість припинила. Усі благодійні пожервти від громадян направляються лише у Штаб національного спротиву, що знаходиться в Будинку профспілок.

Зокрема, пожертву можна зробити у прозору скриньку на вході в Будинок профспілок або переслати на рахунок, зазначений на сайті Об’єднаної опозиції. Активісти ЄвроМайдану спростовують інформацію про отримання 30 тисяч доларів, нібито переказаних Злученим Українським Американським Допомоговим Комітетом (ЗУДАК).

«Ми звернулися за адресою, вказаною на сайті ЗУДАК ( "United Ukrainian American Relief Committee, Inc." uuarc@verizon.net), з проханням надати платіжні документи про переказ 30-ти тисяч доларів активістам ЄвроМайдану. У відповідь отримали лише прохання надіслати телефони для подальшого з’ясування обставин. Наші телефони ми переслали. Більше жодної відповіді з поштової скриньки ЗУДАК ми не отримали. Можливо, ця сума надійшла якісь іншій групі протестувальників,» - розповіла активістка громадського ЄвроМайдану Наталя Соколенко.
___________
Гарний моцкаль,це той що висить на гілляці.
PoVi вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 2 (показать список)
Вверх
Старый 08.12.2013, 14:10   #4122
Почетный легион
 Аватар для Весталка
IP:
Сообщений: 4,619
киевлянка
Получено "спасибо": 10,250
Очки репутации: 12,911
Мнения: 10577
Доп. информация
По умолчанию

без комментариев

Дружини беркутівців закидали пікетуючих жінок яйцями і пляшками

07.12.2013 09:35
Був сьогодні ввечері мабуть на найкрутішій акції з часів штурму Банкової. Прості жінки з району коло Московської площі зібрались і пішли пікетувати штаб київського «Беркуту» (Червонозоряний 152а), а після пішли до гуртожитку поряд де проживають беркутівці з сім'ями. Жіночки вишикувались в лінійку і почали голосно скандувати. З гуртожитку виходили переважно жінки з дітьми, і до кожної з них жінки казали «скажи своєму чоловіку, аби не бив наших дітей». Кожній повторювали це десятки разів. Якась жінка з гуртожитку зірвалась і почала кричати з балкону, аби ми не лякали її дітей. На що почула «а ви не бийте наших». В якийсь момент мені навіть стала шкода цих мешканців гуртожитку. Проте вже в наступну мить у нас полетіли з верхніх поверхів гуртожитку яйця та пластикові пляшки. Сволота. Одне з яєць мало не влучило в жінку з малою дитиною на руках. При цьому цілились у неї спеціально - вона не стояла з пікетом а дивилась збоку за всім. Тобто цілили саме у неї - свідомо.

А тепер основне. Коли я заглянув через вікна у фойе гуртожитка, то побачив там не просто беркутівців у спецобладунку, а автоматників. Коло 5 автоматників, що світили своїми ліхтарями в обличчя, коли хтось заглядав у вікно. І що саме основне - один з мешканців гуртожитку по секрету сказав нам, що ці автоматники там знаходяться з 30-ого (!) числа. Тобто вже на наступний день ці гади прекрасно усвідомлювали, що трапилось, що вони наробили тої ночі.


Андрій ГАРАСИМ
Весталка вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 2 (показать список)
Вверх
Старый 08.12.2013, 14:11   #4123
Старожил
 Аватар для Янат
IP:
Сообщений: 1,569
киевлянка
Получено "спасибо": 2,743
Очки репутации: 5,214
Мнения: 6153
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Драугар Посмотреть сообщение
Типа у вас свой путь, нечего поучать вас? Да никому это и не надо.
Смешались в кучу кони,люди... Вы хоть где-нибудь читали лично от меня про какой-то эфимерный путь? Хоть в одном моем посте было неуважение к мнению ОБЕИХ сторон?! Везде только попытка разобраться, сделать для себя выводы и все это максимально политкорректно. Без попытки унизить или оскорбить собеседника.

Сообщение добавлено 08.12.2013 в 14:17.

Цитата:
Сообщение от адриано Посмотреть сообщение
Сообщение от уке


Ну вы за ассоциацию или против - почему именно вы за или против?
А я бы прислушался к мнению профессионалов для начала, причем ваших же украинских экспертов прежде всего, или у них тоже совковое мышление?
Наши украинские эксперты-прфессионалы так же разделены на два лагеря Дурдом, да?
Янат вне форума  

Вверх
Старый 08.12.2013, 14:19   #4124
Почетный легион
 Аватар для Весталка
IP:
Сообщений: 4,619
киевлянка
Получено "спасибо": 10,250
Очки репутации: 12,911
Мнения: 10577
Доп. информация
По умолчанию

лана самохвалова

15 ч. назад

Я знаю, почему титушек решили запустить именно сегодня. Они живут за заборчиком, в Мариинке. Как говорят те, кто ходит на них посмотреть "живут в вольере". Им готовят кашу и включают песни типа "синенький скромный платочек". Они ходят подъедать в буфеты в Октябрьском - прикидываются митингующими. А волонтеры на раздаче прикидываются, что их не узнают. Там все же сало и колбаса - не каша. Раздобрев титушки рассказывают, что им платят по 150 гривен, но если спровоцировать драку, то могут дать 500 гривен. Но они всегда опасаются, что за провокацию могут кинуть и не дать денег. Наверное, поставщики титушек боятся, что те поменяют лагерь. Сало, тоже по-своему, провокация... (говорить, что оно - стратегическое оружие - банальность)...
Весталка вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Вверх
Старый 08.12.2013, 14:20   #4125
Старожил
 Аватар для Янат
IP:
Сообщений: 1,569
киевлянка
Получено "спасибо": 2,743
Очки репутации: 5,214
Мнения: 6153
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от адриано Посмотреть сообщение
Ну да все правильно, перебрали все...разве, что членами только осталось помериться у кого больше, а вам дамочка не кажется странным, что европейцы очень сильно нервничают, причем материально поддерживать и не думают, но все остальные рычаги врубили на полную катушку , в плоть до прессинга Президента, причем мы же прекрасно знаем, как европейцы умеют разгонять своих экстремистов, но у них это так демократично...вот такие двойные стандарты, Вас не настораживают?
И я не разу не слышал, чтобы хоть один европейский политик сказа, что-то типа,-"...да это дело украинского народа, и мы будем уважать их выбор, каким бы он не был...", они очень нескромно декларируют правильность и ошибочность выбора...
Мне очень многое кажется странным и очень многое настораживает. С обеих сторон.
Янат вне форума  

Вверх
Старый 08.12.2013, 14:25   #4126
Почетный легион
 Аватар для Весталка
IP:
Сообщений: 4,619
киевлянка
Получено "спасибо": 10,250
Очки репутации: 12,911
Мнения: 10577
Доп. информация
По умолчанию

да, это ж не беззащитных людей на майдане избивать, это ж надо такую головоломку решить - машину из г***а вытащить...

Весталка вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Вверх
Старый 08.12.2013, 14:30   #4127
Модератор
 Аватар для Leuwen
IP:
Сообщений: 7,174
киевлянин
Получено "спасибо": 10,587
Очки репутации: 15,301
Мнения: 5567
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Весталка Посмотреть сообщение
Проте вже в наступну мить у нас полетіли з верхніх поверхів гуртожитку яйця та пластикові пляшки. Сволота.
Угу, а те, кто собрались толпой поорать под окнами общежития (в котором-то даже "виновных" по критериям майданеров не было) и нарушали общественный порядок - не сволота?

Блестящее у вас революционное правосудие, прям запусти в зоопарк и наблюдай как друг друга перегрызете
___________
Тон газет все тот же,- высокопарно-площадной жаргон,- все те же угрозы, остервенелое хвастовство, и все так плоско, лживо так явно, что не веришь ни единому слову...
И.А. Бунин "Окаянные дни"
Leuwen вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 3 (показать список)
Вверх
Старый 08.12.2013, 14:32   #4128
Заблокирован
 Аватар для Лорена
IP:
Сообщений: 3,139
украинка
Получено "спасибо": 4,335
Очки репутации: 0
Мнения: -4134
Доп. информация
По умолчанию

Оффтоп:
Лорена вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 3 (показать список)
Вверх
Старый 08.12.2013, 14:33   #4129
Почетный легион
 Аватар для Весталка
IP:
Сообщений: 4,619
киевлянка
Получено "спасибо": 10,250
Очки репутации: 12,911
Мнения: 10577
Доп. информация
По умолчанию

Майдан не только воюет, он еще и смеется

December 6th, 2013, 05:32 pm

Словничок Євромайданера

Словничок Євромайданера, щоб навіть ті, хто сидять у бункері зараз і чекають атомної війни, розуміли, що коїться навколо.
Поїхали:
Майдан - територія Києва, на якій одночасно знаходиться до біса людей; станом на 6 грудня простягається від Михайлівської площі до вулиці Банкової.
Небайдужі - всі, хто вийшли на Майдан. Інші по дефолту вважаються байдужими.
Революція - слово-гасло, яке вигукують на Майдані; гіпотетична подія, що станеться, коли знайдеться добрий батько-політик, прийде з готовим планом дій і всьо по-бистрому розрулить.
Євроінтеграція - гіпотетична подія, прагнення до якої є офіційним приводом для Революції. Полягає в тому, що всім раптом стане жити краще, ковбаса стане смачнішою, чай солодшим, з вулиць зникне все бидло, а в Європу можна буде їздить атдихать, як в Єгипет, без візи.
Провокація - наразі найпопулярніше слово в Україні; спланований прецедент для застосування сили до мирного населення. При цьому те, хто кого провокує, кому це вигідно, і в чому насправді заключається провокація, ніхто не має жодної уяви.
Янукович - человєк і вертольот. Чувак, який за давньою українською традицією "знайди крайнього" опинився крайнім, бо в апофєозі загальнодержавного свинства видерся вище за всіх і світив пику більше за інших. Зараз, вочевидь, просто не відбиває дупля, як він опинився в такій жопі й як з неї тепер вибиратись.
Беркут - основна зброя Януковича. За замовчуванням злі. Основний спосіб боротьби з Б. - Трактор, він же Бульдозер
Трактор, він же Бульдозер – супер-ефективна зброя проти Беркута. Т. – єдиний, кому по--- на все, що коїться навколо, тому що він, падло, залізний, на гусеницях і з ковшем. Проте, достеменно відомо, що Т. боїться Пєтю Порошенка.
Пєтя Порошенко - український Вілі Вонка. На відміну від літературного прототипу, ще й політик, тому завжди має серйозний вигляд і дуже хоче, щоб всі його сприймали відповідно. Має вражаючу властивість зникати в нікуди, а потім зненацька нізвідки з'являтись. Вважається корисним елементом екосистеми Майдану через своє вміння зупиняти Трактор.
Тітушки – наймані високопрофесійні фахівці з "доїбатись". Слово використовується лише в множині, тому що, як відомо, один в полі не гопнік; Т. є основним інструментом Провокації. Навчені керувати Трактором.
Нам потрібен план! - дуже доречна ідея, яка час від часу з'являється на Майдані. Походить від ямайського звичаю, згідно якого, хто має найкращий план - той і замовляє музику. Під час перекладу на українські реалії стало очевидно, що хорошого плану на всіх може просто не вистачити.
Опозиція - ботанік, боксер і нацик, які регулярно видираються на сцену на Майдані і про шось базарять, намагаючись підтримувати імідж. В народі також відомі як Лебідь, Рак і Щука (як варіант - Трус, Балбєс і Бивалий) за свою феєричну властивість втрачати спільний вектор (а заразом і зв'язок з реальністю), збираючись втрьох. Хорошого плану О. не має, адже основний його постачальник сидить в тюрмі.
Йолка – фалічне ялинкоподібне одоробло, яке щороку споруджується на центральній площі Києва. Цього року отримала цікавий мінімалістичний дизайн з прапорцями.
МАКСИМАЛЬНИЙ РЕПОСТ - магічне словосполучення в соцмережах, за допомогою якого автор намагається впарити громадськості відверту дезу або просто якусь ---ню. Особливо вживане під час Революції. Див. також: Провокація.
Ефект пацюка - популярна світова і українська практика, що набуває значного поширення в часи неспокою. Полягає в стихійному "просвітленні" і переході на бік опозиції представників влади під час масових заворушень. Е.П. спрацьовує в народних депутатів рефлекторно на запах Великих Піздюлєй. За неофіційними даними термін був застовблений Лесем Подерв'янським.
Імпічмент - персональний бабайка Януковича. Має всі ознаки типового бабайки: за чутками, страшніший за весь піздєц, ним усі погрожують, але його ніхто ніколи не бачив.
Петиція - набір зі скарг, побажань та просто рандомних думок, під яким громадяни ставлять підписи, таким чином погоджуючись з написаним та щиро сподіваючись на його здійснення. За принципом роботи схожа на пост в соціальній мережі, за ефективністю дещо поступається листу до Діда Мороза.
Наметове містечко - ексклюзивно український спосіб висловлення протесту. Там, де в одному місці збирається більше одного українця і вони з чимось не згодні, зі значною долею ймовірности скоро з'явиться Н. М.
Азіров - визначний лінгвіст та майстер орфоепії, автор унікального діалекту української мови. За сумісництвом прем'єр міністр країни. Секрет виживання А. в суворих реаліях українського сьогодення - в майстерному комбінуванні двох тактик: 1) в будь-якій ситуації мати вкрай жалібний вигляд; 2) говорити так, щоб ніхто ніхуя не розумів.
Repost

http://cryua.livejournal.com/1076952.html
Весталка вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Вверх
Старый 08.12.2013, 14:36   #4130
с чего-то очень далекого
 Аватар для Archer
IP:
Сообщений: 17,467
киевлянин
Получено "спасибо": 26,094
Очки репутации: 92,591
Мнения: 6553
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Драугар Посмотреть сообщение
что-то я не уверен и в кристальной чистоте "переголосования" 26 декабря.
Оффтоп:
___________
Подобно Лучника пылающей стреле, крылатому коню с летящей гривой,
Стремлюсь к мечте — звезде на небосклоне, я доберусь, и даль — мне не помеха!
Archer на форуме  

Вверх
Старый 08.12.2013, 14:39   #4131
Заблокирован
 Аватар для Лорена
IP:
Сообщений: 3,139
украинка
Получено "спасибо": 4,335
Очки репутации: 0
Мнения: -4134
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Виола Посмотреть сообщение
Да нет. Он еще рот никому не затыкал...а надо бы давно это уже сделать. Чтобы дурью не маялись..в очередной раз.
Сегодня, около 12.40 по 5 каналу вели наживо трансляцию с майдана. Кто-то, по голосу вроде Кравчук, бубонил все тож-да про тож..и вдруг, раздались мощные многоголосые выкрики: Ганьба! ганьба! ..и 5 канал, канал самых "брехливых" новын мгновенно оборвал трансляцию и дал заставку..повеселили меня, чесслово.
А дальше что?!
Сейчас по 1+1 передали, что народу на площади, которая вмещает максимум 50 тысяч, собралось не менее миллиона. Смотрела на крыши, деревья: вроде в один ряд стоят.
5 канал, похоже, в инете выключили...
Лорена вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 2 (показать список)
Вверх
Старый 08.12.2013, 14:43   #4132
Почетный легион
 Аватар для Весталка
IP:
Сообщений: 4,619
киевлянка
Получено "спасибо": 10,250
Очки репутации: 12,911
Мнения: 10577
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Leuwen Посмотреть сообщение
Цитата:
Сообщение от Весталка Посмотреть сообщение
Проте вже в наступну мить у нас полетіли з верхніх поверхів гуртожитку яйця та пластикові пляшки. Сволота.
Угу, а те, кто собрались толпой поорать под окнами общежития (в котором-то даже "виновных" по критериям майданеров не было) и нарушали общественный порядок - не сволота?
Это просто иллюстрация народной мудрости - "Яке йшло, таке й здибало" и еще, что муж и жена - одна сатана, если этим женам по барабану, КАК их мужья зарабатывают деньги на содержание их и их детей, то что из этих детей вырастет...
Весталка вне форума  

Вверх
Старый 08.12.2013, 14:44   #4133
Старожил
 Аватар для Янат
IP:
Сообщений: 1,569
киевлянка
Получено "спасибо": 2,743
Очки репутации: 5,214
Мнения: 6153
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Igor_qwe Посмотреть сообщение
Цитата:

Сообщение от Кузнецова Татьяна


Ценности у славян схожи, если не сказать идентичны.
Да?
У меня никак не схожи ценности с, например, вот этим славянином:


Или вот этими:


Так что не надо ля-ля.
Вы вырываете из контекста. Я писала о славянах, а не о конкретных личностях.
Янат вне форума  

Вверх
Старый 08.12.2013, 14:45   #4134
пан
 Аватар для Igor_qwe
IP:
Сообщений: 23,398
киевлянин
Получено "спасибо": 29,540
Очки репутации: 51,904
Мнения: 6855
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Leuwen Посмотреть сообщение
Угу, а те, кто собрались толпой поорать под окнами общежития (в котором-то даже "виновных" по критериям майданеров не было)
А что на Майдане в ночь на субботу были виновные?


Лорена,

http://ru.tsn.ua/video/video-novini/...kie-cveta.html


А польским Вы владеете?
Pałac Kultury w kolorach flagi Ukrainy
Можете тыкнуть на ссылку...
Igor_qwe вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Вверх
Старый 08.12.2013, 14:46   #4135
с чего-то очень далекого
 Аватар для Archer
IP:
Сообщений: 17,467
киевлянин
Получено "спасибо": 26,094
Очки репутации: 92,591
Мнения: 6553
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Лорена Посмотреть сообщение
Сейчас по 1+1 передали, что народу на площади, которая вмещает максимум 50 тысяч, собралось не менее миллиона.


___________
Подобно Лучника пылающей стреле, крылатому коню с летящей гривой,
Стремлюсь к мечте — звезде на небосклоне, я доберусь, и даль — мне не помеха!
Archer на форуме  

Вверх
Старый 08.12.2013, 14:47   #4136
пан
 Аватар для Igor_qwe
IP:
Сообщений: 23,398
киевлянин
Получено "спасибо": 29,540
Очки репутации: 51,904
Мнения: 6855
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Кузнецова Татьяна Посмотреть сообщение
Я писала о славянах,
Ну так я и говорю - аж никак у меня на схожи ценности с теми кто голосует за Путина, ходит под хоругвями и прочая...
Igor_qwe вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Вверх
Старый 08.12.2013, 14:47   #4137
с чего-то очень далекого
 Аватар для Archer
IP:
Сообщений: 17,467
киевлянин
Получено "спасибо": 26,094
Очки репутации: 92,591
Мнения: 6553
Доп. информация
По умолчанию___________
Подобно Лучника пылающей стреле, крылатому коню с летящей гривой,
Стремлюсь к мечте — звезде на небосклоне, я доберусь, и даль — мне не помеха!
Archer на форуме  

Вверх
Старый 08.12.2013, 14:49   #4138
Заблокирован
 Аватар для Лорена
IP:
Сообщений: 3,139
украинка
Получено "спасибо": 4,335
Очки репутации: 0
Мнения: -4134
Доп. информация
По умолчанию

Оффтоп:
Лорена вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 2 (показать список)
Вверх
Старый 08.12.2013, 14:55   #4139
Почетный легион
 Аватар для Весталка
IP:
Сообщений: 4,619
киевлянка
Получено "спасибо": 10,250
Очки репутации: 12,911
Мнения: 10577
Доп. информация
По умолчанию

Извините, что текст большой, но прочла я его с удовольствием - порадовалась за наших армейцев, есть еще у них и офицерская честь, и чувство юмора.

РІВНЕНЩИНА

Полковник резерву розповів, чому варто радіти танкам на Хрещатику

05.12.2013, 08:30 портал «Четверта влада» Переглядів: 67593

Реконструкція подій 1968 року в Празі, коли для розгону демонстрації були використані радянські танки
Колишній професійний танкіст, а нині полковник резерву Андрій Куліш розповів напередодні Дня збройних сил України (6 грудня), чому слід «полюбити танки на Хрещатику»
Далі - пряма мова.

Андрій Куліш. Фото з архіву Андрія Куліша
«...Раз на 2 доби в інтернет-околицях Майдану хтось голосить про танки, побачені десь на залізничній платформі за Курорябівкою, і тоді народ у Фейсбуку масово робить тривожні репости. Завтра ми 20-й раз святкуватимемо День Збройних Сил України, тому я – колишній професійний танкіст і полковник резерву – вирішив пояснити всім друзям, чому танки на Хрещатику слід чекати як... подарунок Долі!

Спочатку коротко подаю цивільним людям головні постулати ситуації.

1. Танк – це: „дуже велика залізна машинерія, обов’язково – на гусеницях, з рухомою на всі боки баштою, з якої стирчить товста гармата завдовжки 4-5 метрів” (якщо Ви побачите щось подібне, але буде хоч одна відмінність хоча би в одному слові мого опису, то перед вами – не танк, а інша техніка).

2. Танк абсолютно, в жодному випадку (!) не призначений до бойових дій у місті, тому на Печерську його можна використовувати для розгону демонстрантів із тим самим успіхом, що й екскаватор. Після чеських подій-1968 лише китайці одного разу використали бойові танки для розгону демонстрантів (1989) – і то лише завдяки гігантським розмірам площі Тянь-Ань-минь. А той, хто уважно переглядав репортажі з Єгипту в часі „арабської весни”, той зауважив, як танки приїхали, постояли і... понуро забралися геть.

Йозеф Коуделка / Magnum Photos, з книги «Вторгнення 68 Прага» (Aperture, вересень 2008 р.)

Події 1968 року в Празі. Окупація Чехословаччини радянськими військами
3. Жоден ідіот не пошле танки розганяти демонстрантів, знаючи, що серед них може виявитися принаймні двоє-троє „афганців”. Бо вони моментально засліплять оглядові прибори у вузьких амбразурах латаними кухвайками, легко відкоркують люки та весело виколупають з-під броні екіпаж. І тоді у демонстрантів з`явиться цілісінький новесенький танк! Але до цього не дійде (чому – читайте далі).

4. Тільки найтупіший державний чинуша може дати дурний наказ завантажити до танків штатні бойові снаряди та інші боєприпаси! Бо ж розумний (притомний) високопосадовець одразу усвідомить, що так він може „подарувати” демонстрантам те, від чого сам потім буде стрімко тікати чартерним літаком. (Тут принагідно зауважу, що 12,7-мм зенітний кулемет НСВТ з башти танка в умілих руках – з позиції в кінці зльотної смуги Жулян – легко звалить будь-який реактивний „джет”. Як дід Степан з берданки - глухого качура над болотом.
А тепер про інший, важливіший чинник. Запитую Вас: а ХТО сидітиме в тих самих танках? Хто їх виведе з боксів і покотить на Київ, остаточно руйнуючи наші 97% відремонтованого „покращеного” асфальту?
Візьмемо для прикладу Першу бронетанкову бригаду, дислоковану в смт Гончарівське близ Чернігова. Служать там – і це дуже важливо взяти до уваги! – прості молоді хлопці-контрактники, переважно сільські мешканці переважно з тієї самої Чернігівщини (за контрактним набором до військових частин намагаються набирати місцевих – щоб не надавати службове житло, бо його „миші з’їли”. Який сором!)...

На відміну від „Беркутів”, солдати й офіцери Збройних Сил отримують в 2 рази меншу зарплатню, ніж міліція – буквально мізерні копійки. І від цього режим дістав їх гірше, ніж прапорщик Задрищенко каптьорщика Пелюшку.

На відміну від „Беркутів”, вони самі купують собі обмундирування (якби Ви знали, як це соромно кожному військовому!).івНа відміну від „Беркуту”, у війську ніхто нікому не зомбує мізки; це прості нормальні хлопці без беркутівських комплексів.
Бо у війську по-хорошому зомбують лише десантників та розвідників-диверсантів – але в доброму, потрібному напрямі: на перемогу над „супостатом”.

На відміну від „Беркутів”, армійці традиційно сповідують стару, мов світ, армійську заповідь: „Солдат рєбйонка не зобидить!”. До категорії „рєбйонков” армійці завжди беззастережно відносять кожного слабшого за себе.

На відміну від „Беркутів”, армійці занадто добре усвідомлюють, ЗА ЩО стоять на Майдані їхні брати, сестри, батьки, близькі й далекі родичі. До речі, я добре знаю, що багато солдатів та офіцерів, одягнувши дешеві джинси, сами тихцем від начальства бігають на Майдан – постояти разом з людьми. Втім, багато хто робить це, не криючись.

Серед моїх друзів і знайомих багато теперішніх, молодих військових. Отож маю абсолютно всі підстави стверджувати: армійці віком від 20 до 45 років – це звичайні пристойні й адекватні хлопці й дівчата. Їх так само, як і вас усіх, дістало наше спільне собаче життя. А декого з армійців воно дістало ще й сильніше, бо платня жалюгідна, жити ніде; та що там! – „бєрци” доводиться купувати своїм коштом, забираючи 300 гривень у власної родини…
Я точно знаю, що попри «ненашого» міністра оборони, наші прості армійці страшенно задрять полякам, бо ті вже служать в НАТО. Додам: достатньо значне число армійців вже встигло взяти участь у миротворчих акціях, у спільних навчаннях з НАТО; дехто вже постажувався за кордоном. Такі хлопці – взагалі золоті! Бо вони вже хочуть служити в ЄВРОПЕЙСЬКІЙ армії – і зовсім не хочуть воювати за Расєю десь у Чечні.

…Ветерани Майдану-2004 пам’ятають, певно, як армія тоді стояла осторонь, але подавала конкретні знаки розуміння та підтримки. Нині ситуація виглядає удвічі сприятливіше. Тож мені лишилося тільки прогнозувати сценарії участі ЗСУ в теперішніх подіях.

ПЕРШИЙ МОЖЛИВИЙ СЦЕНАРІЙ: «прозаїчний». Може статися, що теперішня влада в конвульсіях агонії таки накаже Лєбєдєву вивести танки на Хрещатик. Впевнений і знаю: біля Бесарабки вони всі танки разом «чомусь заглохнуть». І тоді, поки інтелігентні київські бабусі напихатимуть голодних механіків-водіїв бутербродами з чаєм, «афганці» вміло перевірять надійність танкових прицілів; а якщо до кулеметів не буде набоїв, то мисливці швидко притягнуть кілька ящиків 7,62-міліметрових мисливсько-спортивних з найближчого «Ібісу». На перший випадок до спарених кулеметів ПКТ згодяться й такі.

І тоді Банкова гірко пожалкує, що наказала «танкі – впєрьод!». Бо скільки їх доїде до Хрещатика – стільки ж і атакуватиме казарми «Беркута». А беркутівцям з їхніми кийками й газом проти танків якось не того… Наскільки мені відомо, „Беркут” не має ані своїх танків, ані протитанкових засобів. Та й взагалі, танки підбивати – це вам не студентів калічити.

ДРУГИЙ МОЖЛИВИЙ СЦЕНАРІЙ: «героїчний». Цілком серйозно припускаю, що якогось 28-літнього комбата просто дістане млявість опозиції і невизначеність ситуації. Або – не доведи Господи – будуть жертви, серед яких опиниться молодша сестричка чи сивий тато цього самого комбата. Бо тоді комбат на власний розсуд виведе свій батальйон із боксів. Повторю: я стверджую, що це цілком вірогідно. І плювати будуть танкісти на накази свого міністра. Зрештою, такі плювання вже були не раз: в Бухаресті-1989, у Москві-1991…

Вірю, що в нашій ситуації танкісти таки здогадаються прихопити з собою на броню журналістів – по одній телегрупі на взвод, для документування подій. Щоб пізніше ніхто не голосив про «націоналістично-військову хунту»...

Що буде далі? Думаю, що першим ділом танкісти обставлять своїми танками Майдан («щоб людям спокійно мітингувалося, і щоб не били ані дітей-студентів, ані журналістів»).
Потім хтось може покотити роту (десять одиниць) Т-64 на Банкову, а там перепитати через ствол гармати: „Так що ви думаєте про імпічмент? А коли там у нас перевибори - скоро?”. Можливо, будуть ще й інші запитання, на кшталт „А чому це у нас правоохоронців більше, ніж армії?” Втім, якийсь недолугий сержантик може перепитати, коли ж нарешті йому видадуть хоч які-небудь кальсони замість батькових подертих; ну, то вже таке, це наша з Вами „жисть”...

Резюме всього вищенаписаного: зачувши від „Бесарабки” гуркіт дизелів 5ТДФ, можете зітхнути з полегшенням, бо далі процес піде швидко і весело.

Насамкінець пропоную кожному з Вас зробити неважкий простий людський вчинок. Завтра, 6-го грудня, побачивши на вулиці молодого хлопчину в жабувато-зеленому „камуфлі” й стоптаних „бєрцях”, привітайтеся з ним і по-людському, приязно посміхніться. Не треба дарувати йому квітів з нагоди свята – краще пригостіть його цигаркою. Його улюбленою „Стрілецькою” (бо на відміну від правоохоронців, військові нині не мають грошей на цигарки, а тільки й „стріляють” їх у перехожих).

Завтра - свято наших Збройних Сил. Всім, хто служив чи служить в українському ВІЙСЬКУ – МНОГАЯ ЛІТА! »
Весталка вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 3 (показать список)
Вверх
Старый 08.12.2013, 14:56   #4140
Заблокирован
 Аватар для Кузя Мурманский
IP:
Сообщений: 1,143
иностранец
Получено "спасибо": 776
Очки репутации: 0
Мнения: -2241
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Igor_qwe Посмотреть сообщение
Ну так я и говорю - аж никак у меня на схожи ценности с теми кто голосует за Путина, ходит под хоругвями и прочая...
Оффтоп:
Кузя Мурманский вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 3 (показать список)
Вверх

Закрытая тема


Метки
киев2013, протест, евромайдан

Опции темы
Опции просмотра Оценка этой теме
Оценка этой теме:

Ваши права в разделе

Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.
Trackbacks are Вкл.
Pingbacks are Вкл.
Refbacks are Выкл.

Похожие темы
Тема Автор Раздел Ответов Последнее сообщение
Евромайдан. Кровавый разгром Евромайдана (30.11.2013) Киевский глюк Политика Украины 21986 01.03.2014 21:06
Когда уберут шапку про "кровавый разгром"? YFP Дела форумные 51 20.02.2014 01:03
Евромайдан - онлайн видео. Видео трансляции Евромайдана (Киев). Alex LM Политика Украины 4 13.12.2013 23:20
Евромайдан переместился на Михайловскую площадь. Сбор 01.12.2013 возле памятника Шевченко Alex LM Политика Украины 32 07.12.2013 11:04
Евромайдан. Майдан 2013. Мой выбор Европейский Союз... Alex LM Политика Украины 2476 30.11.2013 10:06


Часовой пояс GMT +2, время: 17:14.


Работает на vBulletin® Версия форума 3.х.х. Copyright ©2000 - 2009, Jelsoft Enterprises Ltd.

© ForumKiev.com 2007 - 2016