Я люблю Киев

КИЕВСКИЙ ФОРУМ
КУЛЬТУРНОГО ОБЩЕНИЯ
FORUMKIEV.COM

N-728-MI-2
ПОИСК ПО ТЕМАМ:
Вернуться   Форум Киев | ForumKiev.com > Политический форум > Политика Украины (лучшие темы раздела)

Евромайдан. Кровавый разгром Евромайдана (30.11.2013)

Закрытая тема
 
Опции темы Рейтинг: Рейтинг темы: голосов - 2, средняя оценка - 5.00. (5.00 из 5.00) голосов - 2 Опции просмотра
Старый 20.02.2014, 22:25   #16381
Старожил
 Аватар для сapisce
IP:
Сообщений: 1,171
киевлянин
Получено "спасибо": 1,100
Очки репутации: 3,699
Мнения: 2447
Доп. информация
По умолчаниюНовые знакомства, полезные, интересные дискуссии...
РЕГИСТРИРОВАТЬСЯ СЕЙЧАС
Цитата:
Кто знает на Троещине есть отряды самообороны?
Коло БСП.А що?
___________
Я не хочу бути героєм України – Не цінує героїв моя країна!....
сapisce вне форума  

Вверх
Старый 20.02.2014, 22:25   #16382
пан
 Аватар для Igor_qwe
IP:
Сообщений: 23,398
киевлянин
Получено "спасибо": 29,541
Очки репутации: 51,904
Мнения: 6856
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от golem Посмотреть сообщение
не нервничай, я понимаю что против цифр переть тяжело.
Каких цифр?
Вы всерьёз считаете что там стоят за деньги?
___________
Если вы сегодня не можете стрелять в русских оккупантов на фронте, то сделайте окопами каждый клочок земли, где вы находитесь: в магазине, в блогосфере, на остановках, на вокзалах и в транспорте.
Igor_qwe вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 2 (показать список)
Вверх
Старый 20.02.2014, 22:25   #16383
Почетный легион
 Аватар для Весталка
IP:
Сообщений: 4,619
киевлянка
Получено "спасибо": 10,250
Очки репутации: 12,911
Мнения: 10578
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
попробуйте посчитать сколько денюжкофф стоит даже мирное "стояние Майдана"
да елки-палки, разуй глаза и почитай ЭТО, если сможешь одолеть много букв

Нахєра цей Євромайдан — погляд циніка
Якщо не знаєш про що мова — мова про гроші
  • [IMG]https://d262ilb51hltx0.cloudfront.net/fit/c/64/64/0*UcBkJKV-g14Kbqzg.jpeg[/IMG]romko bomko in About Ukraine


Балада перша — про 417 американських доларів на рік. З кожного.
Дуже багато сказано про те, що відбувається зараз в Україні. А ще більше про те — чому так відбувається. Говорять про “свободу слова”, про “вільну пресу”, про “громадянські права”, про “європейські цінності”, про “незалежність” — про все, тільки не про гроші. А нє. Про гроші говорить Азаров. Каже, шо їх нема. І каже, шо їх дала Росія. А ЄС — жадіна-гавядіна. Тому ну їх нахєр, цей ЄС (принаймні, поки що), а Росія — молодець.
Тобто давайте таки про бабло. Бо ні “європейські цінності”, ні “свободу слова” на хліб не намастиш. І навіть в кишеню не покладеш. А тим більше життя/вибиті_зуби/відломану_ногу не повернеш. То якого хрєна стоїть цей Євромайдан ?
Тим більше, якщо Вас не переконують аргументи типу “я не хочу жити в країні, в якій не можна вивезти шини з гаража щоб не зловили і не впаяли 15 років тюрми” і Ви вважаєте, що нєхєр шини з гаража вивозити ( “хай там хоч зігниють”) — давайте подивимося кому це все шо зараз відбувається вигідно
Як би це цинічно не звучало, спробуємо знайти де тут йдеться про гроші. Про чиї і про скільки.
Отже, беремо калькулятор і рахуємо.
Цифра перша: UAH 500 000 000 000 (п’ятсот мільярдів гривень) — приблизно такий об’єм державних закупівель держави Україна на рік.
Цифра друга: 30%. Це найменше, скільки було спижджено (вкрадено тобто) — за оцінками експертів з тих 500 мільярдів гривень.
Цифра третя: 45 000 000. Це кількість населення України.
Цифра четверта: 14 000 000. Це кількість населення України пенсійного віку. Пенсіонери карочє.
Цифра п’ята: 8грн = 1 долл США
А далі робимо прості арифметичні маніпуляції, відомі нам з курсу математики за 4 клас загальноосвітньої школи. 30% з 500 мільярдів гривень це 150 ярдів. Тобто сума, яка щороку пиздиться на держзакупівлях — 150 мільярдів гривень. Ну це типу коли машину яка коштує 20тис. долл. для якогось міністерства купили за 30. І так хрєнста тисяч раз.
Ідемо далі. Ділимо ці 150 ярдів на 45 мільйонів населення України. Отримуємо цифру 3333 грн. Що ця сума означає ? Вона означає, що саме стільки грошей було спижджено (тільки через один-єдиний механізм державних закупівель) у к-о-ж-н-о-г-о громадянина України. І що так відбувається практично щороку. І тільки по механізму держзакупівель.
У мене питання — хто з нас, громадян України, не знайшов би як витратити з користю для себе ці 417 доларів США ? А сім’ю з чотирьох осіб на скільки “кинули” ?
$417 акуратно множимо на 4 = $1668. Ага. Щороку. У кожної сім’ї з 4-ьох чоловік. Зпижджено.
От Вам і корупція. В особистому вимірі. Не високі чи малозрозумілі терміни, які лунають з уст політиків і інших діячів культури та мистецтв піздабольства в студії якого-небудь Славіка Чмостера. Ні. Це у Вас у кожного, шановні мої читачі (за умови, що Ви — громадяни України, звичайно ж) виймають з кишені 417 доларів. І купляють собі машини, годинники, діаманти, будинки. А потім фоткаються і виставляють в інстаґрами. Мовляв, дивіться, лошари, як треба жити.
І не залежно від того де Ви живете, якою мовою Ви розмовляєте, які передачі по тєлєку дивитеся, львів’янин Ви, чи луганчанин. Плєвать їм. Вони -----ть гроші в усіх. І, канєшно ж, розказують, що луганчанин — лучче чим львів’янин. Ну ше би: поки луганчанин свариться з львів’янином — гроші у них обох красти значно легше. Розділяй і владарюй — принцип старий як світ.
Але дальше більше. Ладно ми з Вами. У нас он навіть доступ до інтернету є. А значить і компутер чи смартфон. Але у цій країні є уйма людей, які такими благами цивілізації обділені. Вони живуть на ліках, куплених на пенсію. І їх у цій країні біля 14 мільйонів. А давайте ці 150 ярдів спижджених поділимо на ці 14 мільйонів пенсіонерів, багато кому з яких дійсно потрібні гроші на підтримання життєдіяльності.
І ми отримуємо шокуючу цифру — 10714 грн. Майже 11 кусків гривень. Біля тисячі гривень на місяць. Це Ви собі уявіть стару бабцю пенсіонерку, яка ледве пересувається, і уявіть собі амбала в цепурах і на Порші, який щомісяця приїжджає до цієї старенької і забирає в неї по тисячі гривень. Уявили? Отак НАСПРАВДІ виглядають “політики”, які -----ть гроші з бюджету. А зовсім не так інтелігентно, як у Славіка Чмостера в студії.
Майже по 1000 гривень у кожного пенсіонера. Щомісяця . Цих істот можна назвати людьми ?


Так от, ми підійшли до суті. Євромайдан стоїть для того, щоби такого не було. Це якщо коротко.
А при чому тут Європа, запитаєте Ви ? А при тому, що у Європі такого немає. І у США немає. В Америці взагалі ніщєта — 10 найбагатших сенаторів разом “коштують”шось 2,9 ярдів доларів, ага. Ніщєброди. Наші 10 найбагатших народних депутатів скільки “коштують”? У 20 раз більше ? Чи у 30 ?
Але ми відволіклись. Так от, Угода про Асоціацію, НЕ підписана у Вільнюсі, однією з обов’язкових умов ставить прозорість тендерних процедур, які унеможливлюють такі крадіжки грошей з бюджету (тобто відбирання бабла у старенької бабці, якій тільки на ліки ці гроші і потрібні).
Кажете шо Яценюк/Кличко/Тягнибок теж не святі ? Переконаний, що Ви праві. От тільки методи заробляння грошей Кличком — це ми бачили по тєлєку не раз і не два. Які там у нього заробітки ще крім того — не знаю, свічку не тримав. Але суть навіть не в тому. Суть у тому, що після підписаної УА з ЄС плєвать чи то Яценюк буде, чи Кличко, чи Янукович. Є процедури. Алгоритми. Як у комп’ютерній програмі. Дотримано процедур — добре. Не дотримано — санкція. Access denied.
А крім того, Ви бачили якими розгубленими виглядали ці “три богатиря” на декількох Віче після приходу з Банкової ? Як запопадливо вони підбирали слова. Якими схвильованими вони були ? Як боялися сказати шось не те ? Бачили ? Ви думаєте, що Майдан їм дозволить красти ? Щяз.
Балада про рибу і про рибалку.
Да, ЄС і США переслідують свої шкурні інтереси. Як і РФ, зрозуміло. “Так чому ми насправді повинні вибирати ЄС, а не звичну РФ” — думає собі звичайний українець. Рускіх ми уже, як мінімум, знаємо і призвичаїлися до їхніх зайобів. А з цими європейцями — хрєн зна шо воно таке. Геї там у них правлять бал, кажуть. От нахєра воно нам… Кажете, що вони нас намагаються навчити ловити рибу ? А чого це вони такі добрі ?
Отже, чого хоче Захід (ЄС і США) ? Зрозуміло чого — бабла. Яким чином ? Хоче нам продавати свої товари і послуги. Це те, що по умному називаєцця “розширення ринку збуту своєї продукції”. ОК, а шо ж виробляє Захід ? Ну тут уже хто на шо горазд. Німеччина — BMW i Marcedes’и, Франція — вино і сири, Америка — айфони. Іспанія і Італія — курорти. А как же, гамна-с нє дєржим-с.
І да, усе це вони хочуть нам продавати. Неправда, скажете ? Правда. Уявіть собі 45 мільйонів проданих нових машин, або 45 мільйонів нових туристів, які по два рази на рік їздять на курорти іспанські і швейцарські. Знову ж таки — 45 мільйонів нових айфонів. Це мало ? Ніфіґа це не мало. Це серйозний кусок ринку і Захід хоче цей ринок. У них там на Заході зростання економіки на 0,5% — зростання величезне. А тут 45-ти мільйонний ринок простоює безхозний. Нєпарядак.
Тільки от загвоздочка невеличка. Для того, щоби цей ринок заімєть, треба щоби українці… могли собі це все дозволити. Тобто Захід шкурно зацікавлений у тому, щоби 45 мільйонів українців раптом розбагатіли. Або не раптом. Але щоб розбагатіли обов’язково ☺ Нєжданчєґ ? Ні ЄС ні США не влаштовує такий малий дохід з такої величезної країни — пара тисяч супер-багатих покупців машин, айфонів і всього решта, а решта — ніщіє. З яких доходу — ноль. Лучче 45 мільйонів помірно багатих споживачів, ніж пара тисяч супер-багатих. Ну логічно ж ? логічно.
Да, да, Захід зацікавлений ШКУРНО у багатих українцях. Я вже мовчу про те, що багаті українці не будуть створювати проблем на східних кордонах ЄС. Що є додатковим бонусом до появи такого великого ринку збуту.
І отут проблема. Як ? Звідки ці українці мають раптом отримати змогу стати ринком збуту для дорогущих (або просто недешевих) товарів і послуг країн Заходу ? Зрозуміло, що про 45 мільйонів заробітчан у ЄС мова не йде. Ніякий ЄС цього не переживе і витримає. Тому треба щоби УКРАЇНЦІ в УКРАЇНІ стали багатими. Ну, по-перше, треба зробити так, щоби, як мінімум на 417 баксів на рік їх не обкрадали на держзакупівлях. Для початку. Як це зробити ? Ну треба шось таке підписати з Україною, що би ґарантувало поступове збагачення 45 мільйонного населення.
Тепер РФ. Тут все ще простіше. Росії, на відміну від Заходу, просто нема що запропонувати 45 мільйонам багатих українців. Просто нема що. Відпочинок в Гаграх ? Сафарі в Сибіру ? рашен айфон ? рашен мерседес ? АГА, щяз. Як тільки українці стають багатими — вони їдуть витрачати ці багатства явно не в Росію. Тому РФ і НЕ зацікавлена у збагаченні 45 мільйонів українців. Їй значно комфортніше розмовляти з декількома десятками багатих українських громадян. І ці 20-30 громадян України — і є їхнім ринком збуту. Що може їм запропонувати РФ ? Відкати. Відкати за що ? За цілком вагомі активи всередині України.
Отже, глобальна різниця між РФ і Заходом (причому, нічого особистого, тільки бізнес) в об’ємі ринку збуту. Для Росії це — пару десятків осіб (в народі їх називають олігархами). Для Заходу це — 45 мільйонів споживачів.
І ця глобальна різниця диктує і стратегію і тактику поведінки сторін. У випадку з РФ це виглядає приблизно так: ось Вам, хохли-ніщєброди 15 ярдів “с барскава плєча” — ми це распіарім по страшній силі які ми класні пацани, а Ваше ЄС — жадіни-гавадяни (а то шо ми їх, ці 15 ярдів, потім витягнемо з Вашого бюджету через механізм держзакупівель/шечогось/абошечогось — Ви ж про це нічого не дізнаєтеся, лохи). Не знаю, напевно, якби я -----ив 50% бюджету, виділеного на “весілля/Євро2012/Олімпіаду_в_Сочі”, я би також намагався знайти крайнього. Ну там, знаєте якусь “тещу/папірєдніків/американців. Да, це все американці, сволочі. Це все їхнє глобальне панування. Я то тут при чому ? Кручусь як можу, як раб на галєрах.
У випадку з ЄС і Угодою про Асоціацію це виглядає по-іншому. “Ми Вам даємо правила гри, які ведуть до процвітання (ну і, ясєн-красєн — до збільшення споживання наших продуктів і послуг), а Ви самі вирішуйте”. І ніби натякають “Нам Ваші 45 мільйонів споживачів — цікаві, звичайно, але не настільки, щоби голови за це розбивати”. Ну і, в принципі, глобально вони праві. Бо ж як тільки ми розбагатіємо (з їх допомогою чи без) — все одно ми до них поїдемо і їх товари і послуги будемо споживати. А не російські.
Я далекий від думки, що ЄС чи США — добрі і великодушні, а РФ — хєрова і погана. Нєа. Але я думаю, що, образно кажучи, Росія пропонує нам рибу, а ЄС хоче навчити ловити рибу. І стратегічно значно важливіше те, що пропонує ЄС.
Це так само як значно важливіше дати дитині добру освіту, яка буде її годувати в майбутньому, ніж просто підтримувати фінансово. Чи я не правий ?
Не за рибу гроші — замість епілогу
НІЩО і НІХТО не може виправдати людських смертей. Але якщо корито настільки вигідне, що люди його охороняють навіть ціною людських життів, то можна собі лише уявити, про які великі гроші (вкрадені у бабусь) йде мова. Напевно, що далеко не про 30% від держзакупівель. З усіма наслідками для кожного з нас. Особисто.
І тепер робіть висновки кожен для себе окремо. Можна в такі країні народжувати дітей ? Чи спочатку треба змінити країну ? Можна виїхати там де краще — а можна “краще” створити тут.
Ось за що стоїть Майдан. За майбутнє. За дітей.

так сколько стоит майдан и сколько президент со всей коррупционной системой власти?
Весталка вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 3 (показать список)
Вверх
Старый 20.02.2014, 22:26   #16384
Почетный легион
 Аватар для Тоник
IP:
Сообщений: 5,650
киевлянин
Получено "спасибо": 10,851
Очки репутации: 39,520
Мнения: 4725
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Leda3 Посмотреть сообщение
Все, пипец Янеку! Рада приняла постановление, чтобы вернуть всех военных и Беркут и милицию в казармы и запретить блокировку перемещений народа.
ждем постановления об аресте яныка-захарченка-пшонки-якименка
___________
Ніщо не зупинить ідеї, час якої настав!
Слава нації – смерть ворогам!
В Чорне море кров тече , то наша Січ на москаля йде
Тоник вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 3 (показать список)
Вверх
Старый 20.02.2014, 22:26   #16385
Заблокирован
 Аватар для Драугар
IP:
Сообщений: 2,830
иностранец
Получено "спасибо": 2,260
Очки репутации: 0
Мнения: 626
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Al Capone Посмотреть сообщение
Оффтоп:
Да ладно вам))) у нас наблюдателей и всяких правозащитников на выборах и прочих грантоедов на ваши денежки не меньше избирателей наверное было))) Чета не нашли фальсификаций. А если народ избрал и никто ни из наших либералов, ни из ваших наблюдателей нарушений не нашел, так и нечего вещать. Хотя старались вы ударно, только народ не понял и болотное движение побурлило и утихло. Больше всего меня радовало как все наши болотные деятели стройными рядами на поклон к Макфолу ходили))) Совсем ваши спецы перестали мышей ловить. Кто ж так работает?)) Нельзя ж так откровенно всех за дураков считать) И на майдане главное никаких выводов не сделали - прилететь лично с печеньками дурацкими))) Это додуматься надо было))) и ЕС на йух послать)) Нуланд жжот не по детски) Проблемка у вас с кадрами я смотрю. Да еще открыто обсуждать в телефонном разговоре, что надо Сеню двигать, а остальных отодвинуть, зная, что на боксера ЕС ставку делает при том)
Драугар вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 2 (показать список)
Вверх
Старый 20.02.2014, 22:26   #16386
Практически незапятнанная
 Аватар для sovest.
IP:
Сообщений: 12,439
киевлянка
Получено "спасибо": 34,354
Очки репутации: 239,298
Мнения: 10027
Доп. информация
По умолчанию

Парламент ухвалив постанову, яка забороняє проведення антитерористичної операції СБУ, введення надзвичайного стану та застосування зброї проти громадян. Рада вимагає розблокувати вулиці, повернути підрозділи на свої бази і заборонити використовувати війська проти людей. Кабмін має скасувати обмеження в’їзду автомобілів у Київ.
___________

Изя, а шо такое когнитивный диссонанс?
— Это когда выходишь на митинг с требованием референдума о присоединении к стране, где запрещены и митинги, и референдумы!
sovest. вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 7 (показать список)
Вверх
Старый 20.02.2014, 22:27   #16387
Заблокирован
 Аватар для Драугар
IP:
Сообщений: 2,830
иностранец
Получено "спасибо": 2,260
Очки репутации: 0
Мнения: 626
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от sovest. Посмотреть сообщение
Рада проголосовала за прекращение огня со стороны правоохранительных органов!
Отныне всякий из числа милиции кто выстрелит в сторону народа будет считаться не только убийцей но и дезертиром!
Осталось проголосовать за прекращение огня по милиции для симметрии.
Драугар вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Вверх
Старый 20.02.2014, 22:27   #16388
Житель
 Аватар для Не скажу
IP:
Сообщений: 289
киевлянин
Получено "спасибо": 207
Очки репутации: 0
Мнения: -3379
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Al Capone Посмотреть сообщение
Против представителей украинской власти "ответственных за насилие и непропорциональное применение силы" введены санкции ЕС.

Государственный Департамент США ранее уже ввёл запрет на выдачу виз 20-и представителям правящего режима Украины.

И ЕС и США подчеркнули что ответственность за продолжающееся насилие и отказ от любых инициатив по переговорам между сторонами лежит на президенте Януковиче.
Ой смешно, щас лопну от смеха.
Пез..Ёж оБамы.
Если это правда, так че список то не огласят, весь.
Брат брата не предаст.
Не скажу вне форума  

Вверх
Старый 20.02.2014, 22:28   #16389
Почетный легион
 Аватар для Danika
IP:
Сообщений: 10,542
киевлянка
Получено "спасибо": 12,610
Очки репутации: 38,320
Мнения: 9249
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Igor_qwe Посмотреть сообщение
пошел он на хрен!
пойдет не нахрен, а на нары!
ну а там уже и на чей то хрен "сходит".. там насильников не любят, а именно это он сделал с Украиной
___________
Если судьба свела вас со мной, значит, пришло ваше время платить за свои грехи
Danika вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 2 (показать список)
Вверх
Старый 20.02.2014, 22:28   #16390
████████████████
 Аватар для |bastard|
IP:
Сообщений: 33,333
украинец
Получено "спасибо": 47,105
Очки репутации: 114,743
Мнения: 10771
Доп. информация
По умолчанию

2 години тому на стадіоні в Одесі:

___________
Тут може бути Ваша РЕКЛАМА. По всіх запитаннях пишемо сюди>>>
|bastard| вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 6 (показать список)
Вверх
Старый 20.02.2014, 22:28   #16391
Почетный легион
 Аватар для YuriyL
IP:
Сообщений: 11,759
киевлянин
Получено "спасибо": 17,007
Очки репутации: 26,086
Мнения: 5814
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Aruba Посмотреть сообщение
на Троещине есть отряды самообороны?
Есть. Жители дворы патрулируют.
___________
Все что вы скажете, я могу использовать против вас! Для вашего же блага.
YuriyL вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Вверх
Старый 20.02.2014, 22:28   #16392
МаленЬке чоРтенЯ)
 Аватар для 4ertenok
IP:
Сообщений: 1,166
киевлянка
Получено "спасибо": 2,674
Очки репутации: 6,490
Мнения: 1599
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Правоохоронці мають піти з вулиць Києва.
Вы в это верите?
___________
Я могу излучать покой, только спрятано это всё глубоко под шкодливостью и озорством!...)
4ertenok вне форума  

Вверх
Старый 20.02.2014, 22:29   #16393
Sheer Driving Pleasure
 Аватар для lili008
IP:
Сообщений: 3,640
киевлянка
Получено "спасибо": 7,198
Очки репутации: 20,543
Мнения: 5604
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от golem Посмотреть сообщение
порядок цифр прикиньте - и не смешите меня на ночь глядя
да спите спокойно, не ваши проблемы - тогда и нос не суньте!
___________
Никогда не спрашивайте у меня совет, потому что чувство юмора у меня сильнее чувства жалости
lili008 вне форума  

Вверх
Старый 20.02.2014, 22:29   #16394
Основа форума
 Аватар для golem
IP:
Сообщений: 2,459
иностранец
Получено "спасибо": 2,836
Очки репутации: 0
Мнения: -1495
Доп. информация
Подмигивание

Цитата:
Сообщение от Igor_qwe Посмотреть сообщение
Каких цифр?
Вы всерьёз считаете что там стоят за деньги?
нет там стоят люди на бтарейках которым жрать не требо
___________
....не суетись под клиентом))
golem вне форума  

Сказавших "Фууу!": 1 (показать список)
Вверх
Старый 20.02.2014, 22:29   #16395
Практически незапятнанная
 Аватар для sovest.
IP:
Сообщений: 12,439
киевлянка
Получено "спасибо": 34,354
Очки репутации: 239,298
Мнения: 10027
Доп. информация
По умолчанию

Фейсбук
Олег Ляшко
Це історичне рішення показує, що влада Януковича закінчилась. Далі - його відставка. Головне - не зупинятися. Бо якщо не зараз не дотиснемо, до ранку Янукович усіх знищить. Тому Рада має працювати. Це те, чого я вимагав від Ради усі останні два місяці. Ніяких перемовин з Януковичем, центр прийняття рішень віднині має бути тільки в Раді
___________

Изя, а шо такое когнитивный диссонанс?
— Это когда выходишь на митинг с требованием референдума о присоединении к стране, где запрещены и митинги, и референдумы!
sovest. вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 2 (показать список)
Вверх
Старый 20.02.2014, 22:31   #16396
████████████████
 Аватар для |bastard|
IP:
Сообщений: 33,333
украинец
Получено "спасибо": 47,105
Очки репутации: 114,743
Мнения: 10771
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Danika Посмотреть сообщение
пойдет не нахрен, а на нары!
ну а там уже и на чей то хрен "сходит".. там насильников не любят, а именно это он сделал с Украиной
Він вже там був, тому краще на палю...
___________
Тут може бути Ваша РЕКЛАМА. По всіх запитаннях пишемо сюди>>>
|bastard| вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 2 (показать список)
Вверх
Старый 20.02.2014, 22:31   #16397
Заблокирован
 Аватар для Драугар
IP:
Сообщений: 2,830
иностранец
Получено "спасибо": 2,260
Очки репутации: 0
Мнения: 626
Доп. информация
По умолчанию

Глава МВД Украины распорядился выдать милиции боевое оружие

20.02.2014 20:19 Министр внутренних дел Украины Виталий Захарченко распорядился выдать милиции боевое оружие и разрешил применять его в обозначенных законом "О милиции" случаях. Об этом сообщается в специальном обращении опубликованном на сайте МВД Украины.
Причиной такого решения министр назвал применение оружия радикалами, захватившими центр Киева.
"Сегодня открыта прицельная стрельба по сотрудникам милиции из боевого оружия. С огнестрельными ранениями госпитализированы уже 29 правоохранителей, есть погибшие, а общий счет жертв идет на десятки. Захвачены несколько наших работников, ведь милиция несла службу по охране общественного порядка без огнестрельного оружия", - говорится в заявлении.
Подобные действия, по словам министра, расцениваются как агрессия, а виновными в подстрекательстве радикалов он назвал лидеров оппозиции.
Оружие, как отметил Захарченко, будет применяться согласно законодательству - для защиты граждан от нападения, угрожающего их жизни и здоровью, освобождения заложников, отражения нападения на сотрудника милиции или членов его семьи и для отражения нападения на охраняемые объекты.
МВД требует от экстремистов сдать оружие и "вернуться в рамки мирного протеста", а от лидеров оппозиции отмежеваться от радикалов.
Масштабные уличные беспорядки возобновились в Киеве во вторник, в день заседания Верховной рады, на котором оппозиция требовала вернуть парламентско-президентскую форму правления, восстановив конституцию 2004 года. Тысячи протестующих пыталась подойти к парламенту Украины, но наткнулись на полицейский кордон. Радикальные группы оппозиционеров вступили в противостояние с полицией, но были оттеснены к Площади Независимости, где третий месяц стоит лагерь противников президента Виктора Януковича. В ночь со вторника на среду бойцы спецподразделений безуспешно попытались разогнать многотысячный "майдан" при помощи водеметов, слезоточивого газа и свето-шумовых гранат. В среду полиция и оппозиция обвинили друг друга в использовании огнестрельного оружия, а Служба безопасности Украины объявила о проведении в стране антитеррористической операции. В четверг появились многочисленные видео-свидетельства применения обеими сторонами оружия. Позже МВД подтвердило, что милиции выдано боевое оружие. По последним данным Минздрава, в ходе беспорядков погибли 35 человек. Оппозиция сообщает, что убиты больше ста человек.
По материалам: Прайм
Драугар вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Сказавших "Фууу!": 1 (показать список)
Вверх
Старый 20.02.2014, 22:33   #16398
████████████████
 Аватар для |bastard|
IP:
Сообщений: 33,333
украинец
Получено "спасибо": 47,105
Очки репутации: 114,743
Мнения: 10771
Доп. информация
По умолчанию

епт, Ляшко пише, що Рибак появився в раді? Він ж в Будапешті!
___________
Тут може бути Ваша РЕКЛАМА. По всіх запитаннях пишемо сюди>>>
|bastard| вне форума  

Вверх
Старый 20.02.2014, 22:33   #16399
Почетный легион
 Аватар для Тоник
IP:
Сообщений: 5,650
киевлянин
Получено "спасибо": 10,851
Очки репутации: 39,520
Мнения: 4725
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от |bastard| Посмотреть сообщение
У Верховній Раді проголосували за постанову, яка забороняє силовикам стріляти по майданівцях.
ни одного ублюдка из компартии нет,де эти благодетели килинкаров,голуб,симонянин и прочие мрази которые страну народу хотели дать??? покрывают убийц !!
___________
Ніщо не зупинить ідеї, час якої настав!
Слава нації – смерть ворогам!
В Чорне море кров тече , то наша Січ на москаля йде
Тоник вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 7 (показать список)
Вверх
Старый 20.02.2014, 22:33   #16400
Практически незапятнанная
 Аватар для sovest.
IP:
Сообщений: 12,439
киевлянка
Получено "спасибо": 34,354
Очки репутации: 239,298
Мнения: 10027
Доп. информация
По умолчанию

Ком партия- расстрелять, по закону военного времени....
Миниатюры
Евромайдан. Кровавый разгром Евромайдана (30.11.2013)-golosovanie.jpeg  
___________

Изя, а шо такое когнитивный диссонанс?
— Это когда выходишь на митинг с требованием референдума о присоединении к стране, где запрещены и митинги, и референдумы!
sovest. вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 3 (показать список)
Вверх

Закрытая тема


Метки
разгон майдана, evromaidan

Опции темы
Опции просмотра Оценка этой теме
Оценка этой теме:

Ваши права в разделе

Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.
Trackbacks are Вкл.
Pingbacks are Вкл.
Refbacks are Выкл.

Похожие темы
Тема Автор Раздел Ответов Последнее сообщение
Когда уберут шапку про "кровавый разгром"? YFP Дела форумные 51 20.02.2014 01:03
Евромайдан. Кровавый разгром Евромайдана (30.11.2013) Alex LM Политика Украины 9994 27.12.2013 14:59
Евромайдан - онлайн видео. Видео трансляции Евромайдана (Киев). Alex LM Политика Украины 4 13.12.2013 23:20
Евромайдан переместился на Михайловскую площадь. Сбор 01.12.2013 возле памятника Шевченко Alex LM Политика Украины 32 07.12.2013 11:04
Евромайдан. Майдан 2013. Мой выбор Европейский Союз... Alex LM Политика Украины 2476 30.11.2013 10:06


Часовой пояс GMT +2, время: 09:35.


Работает на vBulletin® Версия форума 3.х.х. Copyright ©2000 - 2009, Jelsoft Enterprises Ltd.

© ForumKiev.com 2007 - 2016