Я люблю Киев

КИЕВСКИЙ ФОРУМ
КУЛЬТУРНОГО ОБЩЕНИЯ
FORUMKIEV.COM
Регистрация Правила Новые сообщения Идея Группы Вопросы Админ. FAQ
КИЕВ КАРТА ПОГОДА ССЫЛКИ ИСТОРИЯ ТУРИСТУ ОБЪЯВЛЕНИЯ
N-728-MI-2
Вернуться   Форум Киев | ForumKiev.com > Политический форум > Политика Украины (лучшие темы раздела)

З поліцейською державою вас, панове громадяни!

Ответ
 
Опции темы Оценить тему Опции просмотра
Старый 14.03.2017, 12:24   #1
Основа форума
 Аватар для ad lib
IP:
Сообщений: 2,010
"Спасибок": 1,388
Очки репутации: 1,766
Мнения: 3452
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию З поліцейською державою вас, панове громадяни!

Мені здається, дуже важливо розуміти і знати, що відбувається сьогодні.

Україна знаходиться на самому початку олігархічно-кримінальної диктатури. Влада все ще не відважується на диктаторські дії без оглядки на реакцію громади.
Але влада вже де-факто ввела поліцейський режим в країні.

Це, по-перше, означає, що прийняття важливих рішень щодо силових дій проти громади перенесено на рівень поліції та СБУ за умов злочинної бездіяльності Парламенту та Президента, які такій ситуації публічно потурають, утримуючись від публічних заяв, а фактично такою ситуацією управляють.

По-друге, на наших очах за злочинної бездіяльності журналістів та мовчання більшості експертів відбувається друге в історії незалежної України зрощення криміналітету та олігархії.

28-го лютого 2017-го року на учасників блокади відбувся напад так званих "тітушок". Всіх 37-м учасників нападу ("тітушок") поліція затримала. "Блокадники заявили, що, за попередніми даними, "тітушки" – з однієї з охоронних фірм Ахметова і Нусенкіса." Були повідомлення про те, що їх допитують в поліції. Але досі невідомо – що це були за люди, чи вони вже арештовані (бо час затримання можливо сплив), чи вони вже відпущені на свободу.

Агов, журналісти та експерти на телебаченні! Вас справді фейкова спецоперація влади проти колишнього Голови Державної фіскальної служби цікавить більше, ніж початок криміналізації олігархічної влади? Ви вже зовсім забули про кривавий Майдан 2013-2014-их років і роль в ньому "тітушок"? Ви справді не розумієте, у яку олігархічно-кримінальну прірву ми сповзаємо?

Де ж ваші репортажі, розслідування, оцінки, аналіз криміналізації олігархічної влади?

Агов, стратегічні консультанти та аналітики! Ви справді вважаєте, що розвиток олігархічної економіки це розвиток країни? Що раз блокада шкодить олігархам, то вона шкодить економіці? Ви справді вважаєте, що нашою найбільшою загрозою є Росія, а не українські олігархи? Адже Росія є зло однозначне, щодо якого є загальнонаціональний консенсус несприйняття. А щодо олігархів такого однозначного сприйняття немає. Саме тому російських бандитів легше подолати, ніж олігархічних бандитів.

8 березня 2017 року поліція заборонила ввозити зброю на Донеччину, тобто фактично на територію АТО.

Ситуація виглядає так. Терористичні групи, тобто так звані ДРГ так званих ЛДНР, досі проникають на контрольовану Україною територію. При цьому поліція забороняє українським громадянам мати зброю на територію АТО. Це означає на фоні відмови Президента та Парламенту від введення військового стану на території окупованого Донбасу тільки одне – українська поліція діє в інтересах ворога. Тобто ворог може проникати на нашу територію зі зброєю, а українські громадяни не мають права носити з собою зброю.

Це дії ворожої до громадян української влади.

Для чого була здійснена заборона ввезення зброї на територію АТО стало ясно 13-го березня, коли СБУ затримала 46-ох учасників учасники блокади торгівлі з окупованим Донбасом, а зброю вилучила.

Затримання учасників блокади свідчить лише про безпосередній початок поліцейського режиму в Україні. Ані Президент, ані Парламент, ані Уряд публічно не давали санкцій на затримання учасників блокади. Зроблено це було в режимі поліцейської держави під приводом нібито контрдиверсійної операції. СБУ досі публічно не пояснила своїх дій.

Як пише про це депутат Оксана Сироїд: "Поліція, яка розігнала редут у Кривому Торці до цього часу не надала інформації ані про причини затримання, ані про людей, які були затримані. Так само, порушивши закон, не забезпечила затриманим хлопцям можливості поінформувати своїх близьких про свій стан і місце перебування, а також викликати адвоката."

У штабі Антитерористичного центру це пояснювали так: "Під час контрдиверсійних заходів в населених пунктах Торецькому, Щербинівці і Курдюмівці (район проведення АТО) співробітники СБУ виявили групу осіб зі зброєю та іншими засобами ураження. Відмова здати зброю поліції стала підставою для затримання 43 осіб..." Тобто блокувальники, яких підтримує більшість української громади виявилися невідомою групою осіб зі зброєю.

Яким чином контрдиверсійні заходи стосуються українських блокувальників, пояснення не було. І його власне не може бути. Бо учасники боїв в АТО не є ворожими диверсантами за правовими ознаками і за елементарним здоровим глуздом. Вони не є невідомою групою осіб, а виконують свій громадянський обов'язок.

Оскільки публічний протест української громади був блискавичним та швидко поширився по всій території України, влада, вибачте за мою народну українську, обісралася і вже до ранку всіх затриманих відпустила.

Інформацію про затримання блокувальників і громадські протести в Києві та в регіонах 13-го березня поширювало не телебачення, яке масово проігнорувало ці події в своїх новинах, а соціальні мережі. Українські громадяни все більше переходять на отримання інформації через "стріми" в Фейсбуці. Лише постфактум, тобто вранці 14-го березня, інформацію про затримання блокувальників та протести в Києві та регіонах деякі телеканали все-таки дали.

Тобто, третьою ознакою поліцейської держави та наближення олігархічно-кримінальної диктатури в країні є олігархічне телебачення, зокрема гібридні телеканали, які здебільшого працюють проти громади.

Фактично, якби не швидкі та радикально налаштовані дії громадськості, нікого би з затриманих не відпустили, і все було би, як і за часів Кривавого Президента.

Але є ще одна обставина, яка зовсім не раціональна, яку важко підтвердити чи спростувати – це емоційне відчуття, тональність розмов на телебаченні, вирази облич провладних експертів, нахабність маніпуляцій провладних тележурналістів.

Зловісний ефір "Свободи слова" на ICTV від 13-го березня 2017-го року дозволяє сказати лише одне – за режисерським пультом там працює людина, яка на боці громади. Бо завдяки їй ми побачили те, що зазвичай ховають.

Так більшість провладних експертів та журналістів, особливо ті, хто давно в політиці та на телебаченні, навчилися ховати свої емоції. Але деякі досі не навчилися.

Можна побачити єхидно-нахабні та зневажливо-зверхні обличчя декого з них в згаданому ефірі.

Точно такі самі обличчя провладних політиків та експертів можна згадати напередодні Майдану у 2013-му році. Дії та мотиви можна приховати. Але іноді вираз обличь приховати дуже важко.

Значна частина правлячого класу на утриманні у олігархів не бажає зупинити процес скочування країни у прірву. Значна частина експертів та журналістів вже перейшли червону межу і стали по той бік громади.

Отже нас, як завжди, чекає протистояння – добра і зла, честі та безчестя, гідності та зради. Сволот будуть прославляти та називати героями, а героїв оббріхуватимуть та вважатимуть сволотами. І серед домінуючої брехні важко буде розібратися, хто є хто, тому слідкуйте за емоціями, слідкуйте за обличчями, слідкуйте за особистою поведінкою. Нічого нового під Місяцем. Ідіть на відчуття благородства. Тікайте від відчуття підлості та продажності.

З поліцейською державою вас, панове громадяни!
ad lib вне форума  

Ответить с цитированием Вверх


Старый 14.03.2017, 13:02   #2
Основа форума
 Аватар для ad lib
IP:
Сообщений: 2,010
"Спасибок": 1,388
Очки репутации: 1,766
Мнения: 3452
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию

"Бизнес во время чумы..."

13 березня 2017,

Сьогодні пан Єлісєєв, заступник голови АПУ і, до речі, без 5 хвилин – Міністр закордонних справ України, – сказав:

"Торгова блокада Донбасу – заважає введенню точкових санкцій проти російських компаній".

Як і кому заважає – не ясно, чому – ще менш зрозуміло. Взагалі мало що ясно, але саме це дуже важливо, бо означає, що у влади НЕМАЄ більше жодних аргументів на захист торгівлі з агресором та окупованими ним територіями.

У армії ботів, самого Бенкендорфа, псевдожурналістів і цілого мінСтеця – немає кращого пояснення...?

Розумієте, опалювальний сезон добігає кінця, вугілля у сховищах є, про ціну Роттердам+ ніхто не відповів, і це питання тепер, як різкий зубний біль для влади, аргументи на кшталт: "маємо допомагати сепаратистам, шоб вони не перекрили нам контрабас і бізнес" – вже не діють, "ви не знаєте всього, ми маємо секретний план!" - викликає лише сміх та огиду, "тому що ми пообіцяли АТО і мирний план без альтернатив" – теж не працює, коли 3 роки на справжній війни вмирають хлопці, а вони рахують гроші на крові і підживлюють сепаратистів грошима.

Аргументи закінчилися.

Залишився лише тупий банальній бізнес інтерес, домовленості з Ахметовим чи, очевидно, Путіним, і такі ж тупі і банальні силові методи.

Ми за 3 роки вислухали всі можливі плани та казки, байки і страшилки, гарні патріотичні промови зі сльозами на очах і крики про руку Кремля і #ПутінНападе.

А все було так просто: bussiness as usual – чи, трохи каверкаючи Маркеса, "бизнес во время чумы".

Не такий нам страшний Путін, як такі наші "командувачі" країни та "мирні плани".
ad lib вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 14.03.2017, 14:17   #3
a68
Почетный легион
 Аватар для a68
IP:
Сообщений: 10,887
"Спасибок": 11,951
Очки репутации: 26,221
Мнения: 5734
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от @ad lib Посмотреть сообщение
пан Єлісєєв, заступник голови АПУ і, до речі, без 5 хвилин – Міністр закордонних справ України
Звідки така інформація?
___________
"І настане час, коли один скаже - Слава Україні! Мільйони відповідатимуть - Героям Слава!"
(с) Степан Бандера
a68 вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 14.03.2017, 14:19   #4
Почетный легион
 Аватар для Anatolll
IP:
Сообщений: 12,955
"Спасибок": 9,419
Очки репутации: 135,066
Мнения: 4198
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от @ad lib Посмотреть сообщение
З поліцейською державою вас, панове громадяни!
В какой стране мира власть допустит действий людей с оружием, не выполняющих распоряжения власти?
Ответ - ни в какой. Можно тысячу раз говорить, хорошие распоряжения власти или нет, но суть не меняется. Что голова, то розум, а закон один.
По вашим критериям все страны мира - полицейские государства.

Глупость.
___________
И со свечою не найти
Anatolll вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 2 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 14.03.2017, 14:25   #5
почетный житель
 Аватар для mikl
IP:
Сообщений: 5,196
"Спасибок": 8,139
Очки репутации: 15,623
Мнения: 2494
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от @ad lib Посмотреть сообщение
З поліцейською державою вас, панове громадяни!
Але для тих, хто хоче порівнювати незрівнянне нагадаю:
В 2014:
- причиною захоплення ОДА стали смерті Героїв на Грушевського
- захопили Львівську ОДА, а потім інші ОДА, тисячі самостійно організованих і дійсно обурених людей.
Що було вчора:
- причиною вчорашніх акцій стала БРЕХНЯ, як і в принципі всієї "блокади". Ця "блокада" побудована на суцільній брехні починаючи від біографій її організаторів вкидів про "зброю, що перевозиться в вагонах" і закінчуючи маніпуляціями на смертях і на полонених, про долю яких нібито турбуються ці аферисти.
- вчорашня брехня, яка збурила багатьох, сьогодні стала цілком очевидною для всіх. Бо людей збурив не стільки сам розгін, а скільки вигадані історії про те, що "там всіх били, особливо цинічно били АТОшників". Сьогодні стало очевидно, що нікого не били. Тобто, ми маємо СВІДОМУ спробу підігріти суспільство аналогіями з тими подіями. А це вже технологія, яку нам три роки впарють.
- окреме питання це маніпуляції на темі АТОшників. З затриманих 43 осіб, 10 назвали себе АТОшниками, але не надали документів (допустимо, це так і є), 6 були раніше засудженими, а 33 особи не мали ніякого відношення до АТО.
То з якого дива вони називають цих людей АТОшниками? Я не буду цього робити і перетворюватися в дніще, але з таким самим підходом, зважаючи на 6 судимих...
- Львівську ОДА вчора "штурмували" 8-10 осіб, Франківську теж стільки, В Луцьку, Чернівцях і Вінниці було кілька десятків. В Києві на Майдан прийшла сотня-дві. Про яке народне обурення ви зараз говорите? З чого б це тих 8 людей представляють думки львів'ян?
- Навідміну від 2014 року, коли депутатів переслідували за спроби прийняти рішення на підтримку Майдану, вчора ці спокійно вночі понаприймали повної дурні, яка не вкладається в здоровий глузд.
Головне, що ця повна дурня повторюється в "вимогах" різних міст і якось дивно, що нівкого з "депутатів" не виникає питань. Соупадєніє?
- Зате зараз бачимо намагання надати цих маргінальним акціям під ОДА вигляду всеукраїнського масштабу. ЗМІ садового навіть карту протестів почали малювати, як в 2014.
і на останок:
Дуже сумно, що за тим всім, всі ці "захисники" "блокади" забули про полонених, обстріли міст і реальні проблеми. І чомусь зовсім не хочуть задати запитання організаторам "блокади" чому тривають обстріли? Де звільнені полонені?
mikl вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 14.03.2017, 14:49   #6
Основа форума
 Аватар для ad lib
IP:
Сообщений: 2,010
"Спасибок": 1,388
Очки репутации: 1,766
Мнения: 3452
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию

(c)
А тим часом досить ефективно діє таємний формат переговорів. Назвемо його "торгівельний формат". Хто бере участь у цьому форматі – не відомо. На яких умовах домовилися сторони – не відомо.

Але відомо, що домовленості "торгівельного формату" ефективно діяли. До блокади.Bладa за таємий формат
13 березня 2017,
З самого початку блокада була патовою ситуацією для влади.

Коли однією рукою ти гримаєш по столу і розповідаєш про боротьбу за незалежність країни, а іншою – рахуєш бабло з торгівлі з тією стороною, то складно знайти гарне рішення щодо блокади.

Розігнати силою? Не зрозуміють ті, хто три роки тримає фронт.

Виступити з підтримкою? Не зрозуміють торгівельні партнери, які свого часу наважувалися на радикальні дії – гудки.


Тож влада вдалася до гібридної відповіді.

Минулого тижня у робочі дні відбулися акції в Авдіївці, Краматорську, Маріуполі. Зібрані за славетними традиціями регіоналів працівники підприємств екс-регіоналів, члени партії пенсіонерів, активісти місцевих спортивних клубів висловили своє рішуче "ні" блокаді.

"Без донецького угля Украина не выживет!",

Це таке "Донбасс кормит Украину" по-новому.

У неї та багатьох іншиш учасників цих мітингів якось в голові не вкладається: як там живе Європа без донецького вугілля. Загнулися вже в Роттердамі+ зі своїми електровітряками?

У кращих традиціях Партії регіонів мітинги ухвалювали свої
резолюції "от имени многотысячной героичной Авдеевки".

"Блокировщики, опомнитесь! Остановитесь! – йшлося у резолюції мітингу в Авдіївці. – Мы, участники митинга, просим Президента Украины Петра Порошенко навести порядок".

Флешмоб "Порошенко_введи" обламався вже у Краматорську. Проукраїнськи налаштовані місцеві жителі зібрали віче на підтримку блокади. Це віче було одним з найчисельніших за останні пару років.

Краматорськ вийшов на мітинг ЗА БЛОКАДУ!

Екс-регіонали спробували зірвати мітинг у Краматорську "за блокаду". Також зігнали пенсіонерів. Але їхня акції успіхом не увінчалася.

І от коли влада зрозуміла, що чужими руками вирішити проблему не вдасться, пішла у наступ. Гібридний.

В АТО оголосили посилений режим безпеки. Російські ДРГ (диверсійно-розвідувальні групи) розгулялися контрольованою територією. Зараз ми їх теплими візьмемо. Ну щоб було кого обміняти на наших полонених.

І тут виявляється, що поки усі силовики ловлять по всьому Донбасу проросійських терористів, є група вільних патріотів-спецпризначенців. І їх відправляють на блокадні редути. Вони затримують кілька десятків блокувальників.

І тут великі борці з ворожими ДРГ
звітують: під час контрдиверсійних заходів СБУ затримало 43 особи.

Нічого собі! Такої великої ДРГ наші славні воїни ще не затримували! Мєдалькі всім!

Ану почекайте. Давайте придивимось уважніше. Хіба ж це ворожа ДРГ, яку шукають по всьому Донбасу ?

Серед них росіяни є? Ні.
Може серед них є бойовики ДНР/ЛНР? Ні.
То яких "диверсантів" в ході своєї операції ви там затримали?
Блокувальників? Мєдалькі поверніть, будь ласка...Таємний формат переговорів


Нині єдиним офіційним форматом переговорів є мінський. За час роботи цей формат розкритикували усі сторони. Неефективний, жодна домовленість за два х гаком років не виконана.

Нам розповідають про нормандський формат, про необхідність залучення Британії, США. Ну щоб хоч у якомусь форматі знайти вирішення.

А тим часом досить ефективно діє таємний формат переговорів. Назвемо його "торгівельний формат". Хто бере участь у цьому форматі – не відомо. На яких умовах домовилися сторони – не відомо.

Але відомо, що домовленості "торгівельного формату" ефективно діяли. До блокади.


Представники ворогуючих сторін домовилися про те, що "підконтрольні" Україні та деяким олігархам шахти та заводи будуть безперешкодно працювати на окупованих територіях. І це на фоні того, що ще у 2014-у українцям розповідали, як з окуповани територій росіяни вивозили у своїх гумконвоях цілі заводи.

Також домовилися, що продукція цих шахт та заводів будуть перетинати лінію розмежування. Ось на цій ділянці фронту ми воюємо, а кілька кілометрів в сторону – торгуємо.

Ми ж розуміємо, що в зворотному напрямку має слідувати готівка? Ну хоча б для того, щоб працівники шахт та заводів зарплати отримували. А ця готівка не в вагонах їздить. А в конкретних автівках тих бравих хлопців-спецпризначинців, які і розганяли блокаду. Ну вони ж патріоти. Якщо Батьківщини потрібно, каже влада, то вони виконають свій обов'язок. А потім зеленими переконуватимуть своє керівництво залишити їх на другу ротацію в АТО. Щоб Батьківщину захищати. Все одно їхні декларації засекречені, ніхто не дізнається ціну любові до виконання свого обов'язку.

Нам розповідають, що бюджет України отримав 30+ мільярдів від цієї торгівлі. Отже, об'єм торгівлі – більше 100 млрд грн. Це лише якщо рахувати від офіційно сплачених податків. А з якої суми не сплатили?

І хтось повірить, що такий потік влада залишила без контролю? Що без контролю його залишили бойовики "ДНР"? Ні. Питання лише у тому, яка сторона більше заробляє – Київ чи Донецьк?

Ми б це могли знати, якби "торгівельний формат" не був найбільш таємним форматом зі всіх. Але про нього та домовленості в рамках цього формату нам не розкажуть.
І здається мені, що не розкажуть до президентських виборів...

Сообщение добавлено 14.03.2017 в 15:04.

Цитата:
Сообщение от @mikl Посмотреть сообщение
І чомусь зовсім не хочуть задати запитання організаторам "блокади" чому тривають обстріли? Де звільнені полонені?
На запитання я вiдповiм.

Обстрелы потому что, так хочет кремль. Это единственый ответ.
Принуждение Украины к геополитическому самоубийству.
В современной "гибридной войне" против Украины кроме обычного вооружения применяются и условные, не смертельные виды вооружения, какими являются информационное, психологическое и организационное оружие.
Если о первых двух читатели достаточно осведомлены, то о третьем
организационном оружии почти не слышал. Россия - агрессор хочет принудить систему госуправления и вооруженные силы нашей страны к "самодезорганизации" и "самодезориентации".
======================
Здесь более развёрнуто.

"организационное оружие"
В самом общем смысле, применение организационного оружия отражает историческую тенденцию совершенствования военного вмешательства через "самодезорганизацию" и "самодезориентацию" противника. На практике это осуществляется применением системы организационных, пропагандистских, психологических, информационных воздействий на государство-мишень, заставляющих его двигаться в необходимом для противоположной стороны русле.
С его помощью можно направить политику противника в стратегический тупик, измотать экономику, затормозить деятельность оборонной промышленности, опорочить рост общественного самосознания, исказить основы национальной культуры (к примеру, навешивание ярлыков "укрофашистов" и "бендеровцев"), создать среди части населения "пятую колонну".
В результате скоординированных действий в государстве должна возникнуть обстановка внутриполитического, экономического и психологического хаоса.
Основное условие применения организационного оружия – замена системы перспективных ценностей государства-мишени, или отдельного региона, базовыми конструктами государства-агресора, в случае россии "славянского единства" и "русского мира".
"организационное оружие" характеризуется применением метода дезорганизации государства, нарушения системы управления территориями, вооружёнными силами, войсками". Отметим, что применение организационного оружия "не заметно" для традиционных форм экспертного наблюдения и "непонятно" в рамках традиционной логики контрразведывательной деятельности.
В этой связи показательна первоначальная реакция не только политического и военного руководства Украины, но и Госдепартамента США и ЦРУ на аннексию Крыма в феврале-марте 2014 года. В дальнейшем воружёном вторжении в Донбасс.
"Организационная война – это нужное атакующему (россии) управление мотивациями организационных решений противника во всех частях его государственной системы". "За счет чего. "За счет "дружеского" предложения принять как бы позитивные, но на деле опасные для противника деструктивные цели". (Очевидно, этот постулат соотносится с "мирными инициативами" Кремля, прежде всего, предложениями по федерализации Украины); - "За счет создания такого "давления обстоятельств", которое вынуждает противника принимать вредные для него решения". (В этом контексте отметим двухмесячное стояние основных сил АТО, вокруг не имеющего стратегического значения Славянска, и некоторые другие военные операции); - "За счет имплантации в систему противника элементов, ее открыто или скрыто разрушающих". (Тиражируемые российскими ресурсами интервью некоторых рядовых военнослужащих АТО с обвинениями в трусости, некомпетентности и предательстве своих командиров говорят сами за себя); - "За счет создания у целеполагающего ядра атакуемой системы иллюзии благополучия. И "расслабленности", не позволяющей подготовиться к отражению атак и включению "мобилизационных" механизмов".
(Эта и следующая мотивация будут задействованы в случае неожиданного "исхода" боевиков из Донецка и Луганска); - "За счет использования стремления противника к "стабильности". И навязывания ему таких решений, которые приводят к "переорганизованности" и "жесткости" его системы.
И, как следствие, к невозможности ее адаптации к меняющимся внутренним и внешним дестабилизирующим импульсам".
Для простоты изложения не будем учитывать противодействие противника усилиям ЕС и США по поддержанию экономической и политической стабильности в Украине.
Первый этап - это создание ядра политической оппозиции в период парламентской кампании. В ходе этого этапа идёт процесс разжигания недоверия власти и координации недовольства наиболее социально уязвимой части населения.
Второй этап - создание сети подпольных боевых группировок по всей Украине, координируемых "ветеранами ополчения ДНР и ЛНР". "Партизанские" рейды и теракты на юго-востоке.
Механизм провокации, скорее всего, будет основан на раскрытии "сговора олигархов и правительства" против народа.
Третий этап - форматирование государственного аппарата страны-мишени, в ключевой элемент организационного оружия страны-заказчика. России.
Это последний этап перед расчленением государства и его исчезновением, как субъекта международного права.

В заключении, следует отметить, что в мире нет ничего нового, методы, подобные современным российским подходам, ведения организационных войн известны издревле, но никогда прежде они не было столь эффективными и не становилось главным рычагом воздействия на государство-мишень Украину.


ad lib вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 14.03.2017, 15:29   #7
Почетный легион
 Аватар для Anatolll
IP:
Сообщений: 12,955
"Спасибок": 9,419
Очки репутации: 135,066
Мнения: 4198
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от @ad lib Посмотреть сообщение
Россия - агрессор хочет принудить систему госуправления и вооруженные силы нашей страны к "самодезорганизации" и "самодезориентации".
И далее почти всё правильно описывается.
Только нет заключительной фразы, что эту дезорганизацию и дезориентацию сейчас успешно делают так называемые "активисты". Думаю, всё же по глупости, а не по прямой указке Кремля. Ай как рад Кремль всем этим событиям. А особо "правильным" это безразлично. По глупости.
___________
И со свечою не найти
Anatolll вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 14.03.2017, 15:40   #8
пан
 Аватар для Igor_qwe
IP:
Сообщений: 27,401
"Спасибок": 32,887
Очки репутации: 49,697
Мнения: 6594
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от @mikl Посмотреть сообщение
- причиною вчорашніх акцій стала БРЕХНЯ, як і в принципі всієї "блокади". Ця "блокада" побудована на суцільній брехні починаючи від біографій її організаторів вкидів про "зброю, що перевозиться в вагонах" і закінчуючи маніпуляціями на смертях і на полонених, про долю яких нібито турбуються ці аферисти.
всы брешуть що украиїнська влада торгує з ДНР?

таки, мабуть брешуть. Особливо коли наші бійці не мають навіть дров, а напроти їх "сєпари" будують бліндажі з Карпатського лісу!

Цитата:
Сообщение от @mikl Посмотреть сообщение
про долю яких нібито турбуються ці аферисти.
т.е. той хто торгує з ворогом - чесна і порядна людина, а той хто проти - аферист?

Цитата:
Сообщение от @mikl Посмотреть сообщение
а 33 особи не мали ніякого відношення до АТО.
я б на місці влади задумався, коли кожного АТОшника підтримує 3-4 неатошника. Коли по всім рейтингам підтримка блокади більше 50%.
А шо судимості - то вони мало цікавили і на Майдані, і на передовій. Наскільки я знаю у Ярош тех під судом був.

Цитата:
Сообщение от @mikl Посмотреть сообщение
В Києві на Майдан прийшла сотня-дві.
не менше 500 чоловік, судячи по зйомках.

Цитата:
Сообщение от @mikl Посмотреть сообщение
Але для тих, хто хоче порівнювати незрівнянне нагадаю:
А ось сам, досить панічний, пост говорить за себе однозначно.
___________
"Свобода — это не то, что вам дали. Это — то, что у вас нельзя отнять."
Вольтер
Igor_qwe вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 2 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 14.03.2017, 15:56   #9
Основа форума
 Аватар для ad lib
IP:
Сообщений: 2,010
"Спасибок": 1,388
Очки репутации: 1,766
Мнения: 3452
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию

Цитата:
Сообщение от @Igor_qwe Посмотреть сообщение
т.е. той хто торгує з ворогом - чесна і порядна людина, а той хто проти - аферист?
ВОЙНАЭТО МИР;
СВОБОДА — ЭТО РАБСТВО;
НЕЗНАНИЕ — СИЛА ...
Но не только назвать: ещё и верить, что чёрное — это белое; больше того: знать, что чёрное — это белое.
‎· ‎Цитаты из романа «1984»
P.S.
Кстати, хорошая и поучительная книга.
ad lib вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 14.03.2017, 17:32   #10
почетный житель
 Аватар для mikl
IP:
Сообщений: 5,196
"Спасибок": 8,139
Очки репутации: 15,623
Мнения: 2494
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от @Igor_qwe Посмотреть сообщение
А шо судимості - то вони мало цікавили і на Майдані, і на передовій. Наскільки я знаю у Ярош тех під судом був.
Ты за то, чтобы митинговать,блокировать только за деньги? Ты много понадеешься на такую публику? Человек говорит:- да,я отсидел за убийство,вышел в 13-ом году,пока не работаю,предложили заработать 400-600 в день,а чего бы не попробовать. В общем ты сторонник таких методов.
Ладно там ребята и АТОшники и их поддерживающие спокойно вышли, перекрыли,выдвинули разумные требования, народ всегда поддержит если это идет во благо,не, надо напихать всем матов и угроз,раздраить общество еще на несколько групп, прыволокти оружие,потому что плевать кто и что запрещал, с какой то целью врать что избивали особенно жестоко ветеранов, набиратькаких то фриков за деньги, даже не объяснив что и как делаем. Депутаты семены,соболевы,парасюки должны глотку рвать в парламенте,блокировать трибуну,раз считаю что закон правильный не принимают.
mikl вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 14.03.2017, 18:16   #11
Основа форума
 Аватар для ad lib
IP:
Сообщений: 2,010
"Спасибок": 1,388
Очки репутации: 1,766
Мнения: 3452
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию

Цитата:
Сообщение от @mikl Посмотреть сообщение
митинговать,блокировать только за деньги?
Это не протесты. Это дискридитация протеста, как такового.
Это профанация.
Оффтоп:
ad lib вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 14.03.2017, 19:31   #12
Почетный легион
 Аватар для Пан Коцький
IP:
Сообщений: 4,238
"Спасибок": 10,033
Очки репутации: 28,586
Мнения: 4380
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от @ad lib Посмотреть сообщение
Это не протесты. Это дискридитация протеста, как такового.
Это профанация.
З цієї точки зору Парасюк і ко. вигідні владі.


Сообщение добавлено 14.03.2017 в 18:37.

Щодо поліцейської держави - це вже дещо перебільшення.
___________
Ты можешь достичь добрым словом и пистолетом большего, чем просто добрым словом.
Пінгвін, котрий мріє літати.
Пан Коцький вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 15.03.2017, 15:01   #13
Основа форума
 Аватар для ad lib
IP:
Сообщений: 2,010
"Спасибок": 1,388
Очки репутации: 1,766
Мнения: 3452
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию

(c)

ЩО ВІДБУВАЄТЬСЯ З ТОЧКИ ЗОРУ СТРАТЕГІЇ?

15 березня 2017,
Саме зараз, коли конфлікт між владою та громадою знову загострився, потрібно бачити ситуацію стратегічно. А з точки зору стратегії ми можемо бачити фундаментальні стратегічні розриви між владою та громадою.

Давайте подивимось на ці стратегічні розриви.

Перший розрив. Мінський процес зайшов у глухий кут. Ні українська влада, ні російська влада, ні представники Заходу не бачать в ньому ані перспективи, ані альтернативи. Єдина функція мінського процесу – час від часу домовлятися про зменшення інтенсивності обстрілів та обмінюватися заручниками та арештованими.
Але обстріли будуть продовжуватися Росією та керованими нею ОРДЛО з єдиною метою – постійно демонструвати українській владі та українській громаді те, що вони не контролюють цю територію і рано чи пізно змушені будуть домовляти з Росією на умовах Росії.

Український правлячий клас не здатен до жодних стратегічних інновацій в процесі війни. Український правлячий клас постійно намагається перекласти зусилля досягнення своїх стратегічних інтересів на західних партнерів. Це не подобається на Заході і тому не матиме успіху.

В Україні виокремилися і вступили в протиріччя дві взаємовиключні стратегії
1) інтеграція мілітаризованого та антиукраїнського Донбасу в Україну та
2) сепарація мілітаризованого та антиукраїнського Донбасу з України.

Тому громада вирішила взяти інноваційний процес в свої руки. Незалежно від того, що публічно заявляли учасники блокади (номінально то було питання про українських заручників), в стратегічній дійсності блокада торгівлі з Донбасом мала стратегічну мету продавити стратегію сепарації.

Другий розрив. Олігархічний консенсус вступив в масштабне протиріччя з інтересами української громади і загрожує економіці України набагато більше, ніж навіть млява війна в так званій АТО.

Владно-олігархічна контрабанда з ОРДЛО та з Росією, завищені та абсолютно несправедливі тарифи на електроенергію та опалення, які дозволяють олігархам наживатися та вочевидь давати владі відкати є прямим результатом олігархічного консенсусу.

Єдиний вихід, який бачиться, доволі складний і дуже болючий для правлячого класу – націоналізація СКМ та всіх інфраструктурних олігархічних підприємств, які є стратегічно важливі під час війни та наступне встановлення прозорих та справедливих тарифів для населення.
Пан Ахметов має бути затриманий та проти нього має бути почато відкрите судове розслідування.
Далі потрібно розпочати публічну комунікацію на громадянському (неолігархічному) телебаченні щодо питань, які порушені в статті "Три круга дотаций Рината Ахметова".
Тобто має початися публічний демонтаж олігархічного консенсусу в монополізованій українській економіці.

Отже в стратегічній дійсності блокада торгівлі з Донбасом мала на меті зруйнувати олігархічний консенсус.

Третій розрив. Конституційний процес в Україні заблоковано через прямі спроби українського правлячого класу торгувати конституційним суверенітетом в рамках Мінського процесу. Водночас подальший політичний розвиток без фундаментальної конституційної реформи неможливий.

Відтак єдиний вихід, який бачиться, це прийняття закону про громадянську Конституанту, яку будуть проводити не народні депутат і взагалі не політики, а ті компетентні представники Конституанти, яким український народ висловить довіру.

Отже в стратегічній дійсності блокада торгівлі з Донбасом не мала на меті вийти на питання Конституції. Але реакція на цю блокаду влади і де-факто введення поліцейського режиму в країні одразу ж ставлять це питання – ця влада за такого політичного режиму і за умов олігархічного консенсусу не здатна завершити війну у якому-завгодно вигляді.

Для поліцейського режиму в країні є всі об'єктивні підстави. Можливо хтось думав, що поліцейський режим виникає завдяки персональному бажанню когось посилити свою владу через надання виняткових повноважень силовим органам. Хоча таке персональне бажання завжди буває, але саме по собі це не спрацює. Лише наявність об'єктивних підстав породжує поліцейський режим в країні.

Конкретні провокації з боку поліції, окремих депутатів, окремих громадян завжди бувають в такі часи. В даному разі влада розробила і провела спецоперацію по блокаді блокувальників, яка призвела до прямого конфлікту. Але не ці конкретні провокації є причиною поліцейського режиму.

Головною причиною поліцейського режиму є розрив стратегічного бачення перспективи країни між владою та громадою.

Саме тому поліцейський режим, який де-факто ввела влада, має протилежні до інтересів громади цілі влади:

1) Відстояти російську стратегію інтеграції Донбасу в Україну на російських умовах, бо Росія на інші не погодиться.

2) Відстояти збереження олігархічного консенсусу, бо він нібито працює, правда за рахунок зубожіння українських громадян.

3) Продовжити блокаду конституційного процесу і зберегти корумповану українську державу.

Тобто мова йде не просто про те, що рішення РНБО про визнання блокади на державному рівні, яке влада прийняла під тиском громадськості, можна було прийняти набагато раніше. Це рішення лише пом'якшує гостроту конфлікту, але воно не вирішує ситуацію в принципі.

Мова йде про наступне – УКРАЇНСЬКА ВЛАДА В ПРИНЦИПІ ВТРАТИЛА КОНТРОЛЬ НАД СИТУАЦІЄЮ, ВОНА ПРИЙМАЄ РІШЕННЯ ЛИШЕ ПІД ТИСКОМ РОСІЇ, ЗАХОДУ ТА ВЛАСНОЇ ГРОМАДИ.

Українська активна громада не повинна вважати рішення РНБО стратегічною перемогою. Це тактична перемога. Стратегічна перемога не досягнута.

Тому проблема не вирішена. Головна стратегічна небезпека – нездатність нинішньої української влади до вчасного (на випередження) прийняття стратегічних рішень – не подолана.

Поліцейський режим політиками не усвідомлюється, стратегічно не долається.

Тому олігархічно-кримінальна диктатура все ще лишається неминучою.
ad lib вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 15.03.2017, 15:20   #14
пан
 Аватар для Igor_qwe
IP:
Сообщений: 27,401
"Спасибок": 32,887
Очки репутации: 49,697
Мнения: 6594
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от @mikl Посмотреть сообщение
В общем ты сторонник таких методов.
В общем мне похрен судимости того, кто сегодня сидит в окопе под Дебальцево.
Это никак не сказывается ни на его патриотизме ни на том ка кон делает свое дело.Цитата:
Сообщение от @mikl Посмотреть сообщение
Человек говорит:- да,я отсидел за убийство,вышел в 13-ом году
Как по мне, то это намного менее стыдно, чем когда человек говорит:- да, я был ментом в 13-м году, прошел аттестацию...
___________
"Свобода — это не то, что вам дали. Это — то, что у вас нельзя отнять."
Вольтер
Igor_qwe вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 15.03.2017, 16:39   #15
Основа форума
 Аватар для ad lib
IP:
Сообщений: 2,010
"Спасибок": 1,388
Очки репутации: 1,766
Мнения: 3452
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию

Цитата:
Сообщение от @Igor_qwe Посмотреть сообщение
мне похрен судимости того, кто сегодня сидит в окопе под Дебальцево.
Это правильно. Или воевать пойдут гламурные девочки и мальчики из церковного хора.

Кроме всего, человек отбыл наказание, какие к нему вопросы ?
Или, как при комунистах клеймо судимости нести пожизнено ?
Петя тоже засветился с раннее осуждёнными.

Представник Порошенка: Серед "блокадників" безліч раніше судимих
ad lib вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 15.03.2017, 16:52   #16
почетный житель
 Аватар для mikl
IP:
Сообщений: 5,196
"Спасибок": 8,139
Очки репутации: 15,623
Мнения: 2494
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от @ad lib Посмотреть сообщение
Кроме всего, человек отбыл наказание, какие к нему вопросы ?
Нету к нему вопросов раз отсидел. Ты бы взял к себе в команду человека которому похрен что делать,лишь бы деньги платили? А Семен берет. И не от того что он хочет помочь человеку без работы,а просто для массовки.
mikl вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 15.03.2017, 17:10   #17
Основа форума
 Аватар для ad lib
IP:
Сообщений: 2,010
"Спасибок": 1,388
Очки репутации: 1,766
Мнения: 3452
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию

Цитата:
Сообщение от @mikl Посмотреть сообщение
Ты бы взял к себе в команду человека которому похрен что делать,лишь бы деньги платили?
Ты говоришь о судьях явных взяточниках, депутатах преступниках ?
И вообще преступной бюрократической армии чиновников ?
Этим не только деньги государство платит, эти крадут миллиардами.
Вот этих, "не судимых", я бы к себе в комаду не взял.
А ты бы взял, "этих" к себе в команду ?

Могу с тобой согласить, только частично, так-как, знаю точно, судимый судимому разница и при том не малая.

И такое, иногда приходится идти на компромис, ради дела.
Ведь обычный обыватель не пойдёт на блокаду, и на другие мероприятия, их с кухни не вытащить.

Им, обывателям, - Аби гроши i харчi xoрошi.
ad lib вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 15.03.2017, 21:21   #18
пан
 Аватар для Igor_qwe
IP:
Сообщений: 27,401
"Спасибок": 32,887
Очки репутации: 49,697
Мнения: 6594
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от @mikl Посмотреть сообщение
Ты бы взял к себе в команду человека которому похрен что делать,лишь бы деньги платили?
Это Вы об украинских ментах? там таких 99%.

Сообщение добавлено 15.03.2017 в 20:22.

Абсолютное большинство украинских ментов, получивших сегодня статус участника боевых действий, никакой передовой и войны никогда в своей жизни в глаза не видели. А статус участника боевых действий дается им именно за эти героические поборы и шмоны людей на своих тыловых блокпостах. Кстати, за все это, помимо всего остального, они получают из украинского бюджета еще и какую-никакую надбавку к зарплате в виде командировочных и "атошных" доплат.Сегодня, спустя три года они хотят достичь в своей ментовской республике, в тыловой зоне АТО почти идеального для себя устройства и порядка. То есть, наконец-то вообще не пускать в зону АТО волонтеров и людей с официальным оружием. Кажется, что при возможности они бы с радостью запретили туда въезд и украинским военным.

http://patrioty.org.ua/blogs/tylovi-...ty-162209.html
___________
"Свобода — это не то, что вам дали. Это — то, что у вас нельзя отнять."
Вольтер
Igor_qwe вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 15.03.2017, 21:34   #19
почетный житель
 Аватар для mikl
IP:
Сообщений: 5,196
"Спасибок": 8,139
Очки репутации: 15,623
Мнения: 2494
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от @Igor_qwe Посмотреть сообщение
Это Вы об украинских ментах?
Нет, это я о человеке,который поехал на блокаду и которому все равно за что ему будут платить деньги. Надо,Игорь,внимательней читать.
mikl вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 15.03.2017, 22:59   #20
пан
 Аватар для Igor_qwe
IP:
Сообщений: 27,401
"Спасибок": 32,887
Очки репутации: 49,697
Мнения: 6594
Доп. информация
По умолчанию

Дмитро Корчинський з Яною Зінкевич.

3 год. ·


Народний Герой України Яна Зінкевич і медичний коордитор АТО Оксана Корчинська.
Просто зараз Яну на цьому бусику госпітальєрів, що його знає весь фронт, гальманули мєнти на в'їзді з Донецької в Дніпропетровську обл.
Корд хоче відібрати бусик. Начальник погрожує волонтерам, які врятували тисячі поранених бійців, арештом.
Розправи над волонтерами лише починаються.


___________
"Свобода — это не то, что вам дали. Это — то, что у вас нельзя отнять."
Вольтер
Igor_qwe вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх

Ответ

Опции темы
Опции просмотра Оценка этой теме
Оценка этой теме:

Ваши права в разделе

Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.
Trackbacks are Выкл.
Pingbacks are Выкл.
Refbacks are Выкл.

Похожие темы
Тема Автор Раздел Ответов Последнее сообщение
Пані та панове, питання до вас. Вітя Дела форумные 147 10.05.2009 21:28


Часовой пояс GMT +3, время: 11:04.


Работает на vBulletin® Версия форума 3.х.х. Copyright ©2000 - 2009, Jelsoft Enterprises Ltd.

© ForumKiev.com 2007 - 2017