Я люблю Киев

КИЕВСКИЙ ФОРУМ
КУЛЬТУРНОГО ОБЩЕНИЯ
FORUMKIEV.COM
Регистрация Правила Новые сообщения Идея Группы Вопросы Админ. FAQ
КИЕВ КАРТА ПОГОДА ССЫЛКИ ИСТОРИЯ ТУРИСТУ ОБЪЯВЛЕНИЯ
N-728-MI-2
Вернуться   Форум Киев | ForumKiev.com > Политический форум > Политика Украины

Гражданська оборона,Володимир Бучко

Ответ
 
Опции темы Оценить тему Опции просмотра
Старый 04.05.2018, 12:28   #81
Почетный легион
 Аватар для igma
IP:
Сообщений: 17,447
"Спасибок": 13,550
Очки репутации: 55,800
Мнения: 3407
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от as2 Посмотреть сообщение
Я не іммігрант я Литовець Українського походження.
І голосувати мені також в 2019
То ти вже визначся хто ти?!
Якщо ти литовець, то і голосувати будеш лише на литовських виборах, а якщо у тебе два паспорти, то ти порушуєш український закон про заборону подвійного громадянства і твій голос на українських виборах буде не законний чи не прийнятий взагалі!
___________
Коли запала тиша на землі, Європа тішилась, отримавши свободу,
Та довго ще вела важкі бої маленька армія великого народу!
igma вне форума  

Ответить с цитированием Вверх


Старый 04.05.2018, 12:36   #82
as2
Старожил
 Аватар для as2
IP: Литва
Сообщений: 1,562
"Спасибок": 3,099
Очки репутации: 259
Мнения: 3404
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию

Помню как говноеды, с причмокиванием, постили "аналитику" от этого "эксперта", о состоянии дел в ВСУ
..... Уже да-же и не смешно . Мне за него "азовцы", еще пару лет назад рассказывали, в рассказе присутствовало одно "censored" .
Сообщение добавлено 04.05.2018 в 12:40.

Цитата:
Сообщение от igma Посмотреть сообщение
Якщо ти литовець, то і голосувати будеш лише на литовських виборах, а якщо у тебе два паспорти
Ні в мене один паспорт УКРАЇНСЬКИЙ і вид на життя Литовське більше30р.,так всі адекватні хто живе в ЄВРО СОЮЗІ себе визначають.
___________
Щоб навчитися літати, потрібно відпустити все, що вас тягне вниз.
as2 вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 04.05.2018, 12:40   #83
Почетный легион
 Аватар для Anatolll
IP:
Сообщений: 16,528
"Спасибок": 10,310
Очки репутации: 149,536
Мнения: 4942
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от as2 Посмотреть сообщение
Я не іммігрант я Литовець Українського походження.
Насколько я помню, вы писали, что сохранили (приняли) украинское гражданство.
То есть вы не гражданин Литвы.
Ну так и не литовец в любом отношении. У вас, видимо, вид на жительство.
Это, кстати, даже лучше, чем гражданство. В ЕС можно свободно, но и в Украину и в СНГ виза не нужна. Имею таких свояков в Литве.
___________
И со свечою не найти
Anatolll вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 04.05.2018, 12:45   #84
as2
Старожил
 Аватар для as2
IP: Литва
Сообщений: 1,562
"Спасибок": 3,099
Очки репутации: 259
Мнения: 3404
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Anatolll Посмотреть сообщение
Это, кстати, даже лучше, чем гражданство. В ЕС можно свободно, но и в Украину и в СНГ виза не нужна. Имею таких свояков в Литве.
___________
В мене рідня у Львові,недалеко від метро живе.
Ні українців з Литовськими паспортами,а таких, як я, як динозаврів зараз.

Сообщение добавлено 04.05.2018 в 12:56.

SurkovLeaks-3 викрив агентів впливу Кремля на Харківщині

Наприкінці травня світові будуть представлені нові докази гібридної війни Росії проти України. Британський Королівський об’єднаний інститут оборонних досліджень (RUSI) завершує вивчення зламаної хакерами пошти адміністрації президента Росії. Навіть анонс доповіді, який опублікувала газета The Times https://www.thetimes.co.uk/article/o...aine-x2bqv7hbg, став сенсацією. Учасниця дослідів Аля Шандра, головна редакторка Euromaidan Press, погодилася розказати Радіо Свобода більше.

Важливість майбутньої доповіді – саме у міжнародному розголосі та у тому, що викладені факти засвідчує своїм авторитетом RUSI. Фахівці інституту досліджують третю частину дампу пошти осіб, пов’язаних із помічником президента Росії Володимира Путіна, Владислава Суркова, відому під назвою SurkovLeaks-3.

Про ці матеріали, видобуті спільнотами хакерів «Український кіберальянс» та «КіберХунта», стало відомо у листопаді 2017 року (перший та другий масиви даних оприлюднені в жовтні та листопаді 2016 року). Дещо з них вже оприлюднювали журналісти, та багато важливих документів ще не отримало гідної оцінки широкого загалу.

Зокрема – свідоцтва зусиль, які Кремль докладав до дестабілізації ситуації у одному з ключових регіонів України, на Харківщині.

Зона особливих інтересів Росії

Третій транш пошти SurkovLeaks містив скриньки заступника Суркова – Інала Ардзінби ‒ та харківської комуністки Алли Александровської.

«Саме на Харків та Одесу Кремль спрямовував особливі зусилля в своїх спробах розколоти Україну. Якщо в Одесі ми бачили потужну експлуатацію теми 2 травня, розкрутку проекту «Порто-Франко», вуличні провокації, та – в області – намагання запустити сепаратистський проект «Народна рада Бессарабії», то в Харкові Сурков та його поплічники розкручували економічну тематику та намагалися просунути своїх кандидатів на місцевих виборах. Також Кремль через Александровську розкручував свій проект «м’якої федералізації України», – розповідає Аля Шандра, яка досліджувала листування.

Ці три напрямки на «Харківському фронті» були пов’язані між собою, і якби поплічники Кремля досягли успіху, тяжких наслідків зазнала би вся Україна. Економічна тематика – це мітинги проти «знищення промисловості через розрив зв’язків з Росією та зубожіння народу». «М’яка федералізація» – спроби посунути ідею «Особливого регіону «Слобожанщина» з широкою автономією для нібито залучення інвесторів. А ідею про розширення повноважень регіонів мали б висловлювати депутати місцевих рад.

Нагадаємо, що екс-депутата Верховної Ради Александровську СБУ заарештувала за підозрою у спробі підкупу депутатів міськради міста Південного у Харківській області у липні 2016 року. За повідомленням спецслужби, депутатам пропонували ухвалити звернення про федералізацію. Отже, хоча видобуте хакерами листування охоплює більш ранній період (з жовтня 2014 до листопада 2015)-го, ці матеріали можуть стати у нагоді слідству.

«Ціни за протести вражають»

«Кремль фінансував протести на харківських підприємствах, таких, як «Турбоатом» та «Електротяжмаш», використовуючи зв’язки в профспілковій спільноті, а також цілого ряду малих ГО, яким платили за проросійські вуличні протести. Причому ціни за ці протести та демонстрації вражають: середньостатистичний протест мав цінник 4 000 доларів, а деякі доходили до 19 000 доларів. Один із протестів біля «Турбоатома» був перехоплений поліцією: організатори обговорювали цей інцидент в пошті», – говорить Аля Шандра.

Мітинг, як повідомляв радник голови МВС Антон Геращенко, мав проходити під гаслами «Не дамо вбити флагман харківської промисловості», «Росія – головний замовник, важливо зберегти зв’язки». Збігаються і розцінки: Геращенко писав, що мітинг коштував близько 4 000 доларів.

Відповіддю на такі проплачені Росією «стихійні» протести повинен був би стати так званий «Особливий регіон розвитку «Слобожанщина». Пропагувати цю ідею як знана політична фігура мала саме екс-депутат від Компартії України Алла Александровська. Вона цим і займалася з літа до грудня 2015-го.

Як у Москві вигадали «Слобожанщину»

Фінальною крапкою у цій темі став зрив міжнародного форуму «За особливий регіон «Слобожанщина» у грудні 2015 року в Києві. Українські активісти заблокували приміщення, наполягаючи, що це підіймає голову сепаратизм.

Алла Александровська, яка назвалася співавтором проекту закону «Про особливий регіон розвитку «Слобожанщина», обвинувачення відкидала. Мовляв, законопроект вкладається у задекларований президентом Петром Порошенком процес децентралізації.

Та листування з SurkovLeaks-3 викрило справжнього замовника «особливого регіону». Міжнародна розвідувальна спільнота InformNapalm оприлюднила документ з основними тезами проекту закону України «Про особливий регіон розвитку Слобожанщина», який на пошту Александровської (скринькою користувався також її син Олександр), надіслав для ознайомлення заступник Владислава Суркова Інал Ардзінба.

У подальшому Олександр Александровський надсилає Ардзінбі кошторис на проведення громадських заходів для просування регіону «Слобожанщина». Серед них – круглі столи, соціологічне дослідження, висвітлення теми у ЗМІ. Усе це – на майже 26 000 доларів.

Заходи зі схожими вимогами спеціального правового режиму та економічної автономії у грудні 2015 року проводилися, крім Харкова, у Запоріжжі та Дніпропетровську. В усіх випадках СБУ провела обшуки та викликала учасників на допити.

Агенти впливу Кремля лишаються депутатами

Листування Александровських з Іналом Ардзінбою містить свідчення, що Росія фінансувала частину виборчих кампаній на місцевих виборах 2015 року.

«Москва інвестувала у виборчу кампанію екс-комуністів під новоствореною партією «Нова держава», втручаючись в українські вибори», – каже дослідниця SurkovLeaks-3 Аля Шандра.

У згаданій публікації спільнота InformNapalm наводить документ з приводу кампанії «Нової держави», який Олександр Александровський надіслав Ардзінбі. У ньому окреслені заплановані результати партії та запрошується фінансування – близько 140 000 доларів.

Цей кремлівський проект зазнав на виборах нищівної поразки. «Завдання мінімум – подолати 5% бар’єр … та сформувати фракції в обласній, Харківській міській <раді> та <радах> міст обласного значення, а також у райрадах», – писав Александровський. У реальності ж по декілька представників «Нової держави» (від 1 до 5, але переважно 2–3) стали депутатами 12 міських і районних рад 43. Ані до Харківської міськради, ані до обласної вони не потрапили.

Тим не менш, ці 32 місцеві харківські депутати, кампанію яких фінансував Кремль, лишаються ймовірними агентами впливу Росії. Загалом по Україні, за даними сайту ЦВК, від «Нової держави» стали 158 депутатів. Очевидно, що їхні персони потребують підвищеної уваги спецслужб України, кажуть активісти.

https://www.radiosvoboda.org/a/29206865.htm

Сообщение добавлено 04.05.2018 в 13:00.

Приємна і важлива новина

ЗАЛІЗНИЙ КУЛАК УКРАЇНИ


Черговий подарунок для Збройних сил України. Наші танкісти почали отримувати на озброєння кращий у світі танк. Це сталося після того, як Україна виконала свої зобов`язання з постачання броньованих машин до Таїланду.

Завод ім. Малишева передав першу партію бойових танків Т-84У, більш відомих серед загалу як “Оплот” 14-й ОМБр.

Перша місія “Оплотів” приємна – на цих танках українські військові братимуть участь у найпрестижніших міжнародних танкових змаганнях Strong Europe Tank Challenge 2018, які відбудуться в травні.

На традиційні змагання танкістів НАТО до німецького Графенвера знову поїде взвод кращого танкіста України Романа Багаєва. Окрім танків, також буде представлено і нове спорядження танкістів – вогнетривкі костюми.

Основний бойовий танк Т-84У оснащений 125-мм гарматою з автоматом заряджання, яка здатна вести вогонь керованими високоточними протитанковими ракетами із дальністю знищення цілей близько 5 км. Завдяки 1200-сильному двигуну майже 50-тоний Т-84У може розганятися до 70 км/год.

Танк має найсучасніший український динамічний захист та комплекс електроно-оптичної протидії від керованого озброєння “Варта”.

Однією з причин відставання від суперників на змаганнях-2017 стали низькі характеристики танка Т-64БВ, на якому виступали українські військові.

До слова: український танк Т-84У “Оплот” визнано кращим у світі за результатами технічних характеристик, а також змодельваних міжнародними експертами віртуальних танкових боїв, перемігши американский “Абрамс”, німецький “Леопард”, ізраїльський “Меркава”, французький “Леклерк” та розпіарений російською пропагандою Т-90А, котрий, до речі, в рейтингу найсильніших машин світу посів лише 5 місце.

Тож з українським “Оплотом” бурятським “трактористам” на полі бою краще не зустрічатися.

Сообщение добавлено 04.05.2018 в 13:04.

Приємна і важлива новина

ЗАЛІЗНИЙ КУЛАК УКРАЇНИ


Черговий подарунок для Збройних сил України. Наші танкісти почали отримувати на озброєння кращий у світі танк. Це сталося після того, як Україна виконала свої зобов`язання з постачання броньованих машин до Таїланду.

Завод ім. Малишева передав першу партію бойових танків Т-84У, більш відомих серед загалу як “Оплот” 14-й ОМБр.

Перша місія “Оплотів” приємна – на цих танках українські військові братимуть участь у найпрестижніших міжнародних танкових змаганнях Strong Europe Tank Challenge 2018, які відбудуться в травні.

На традиційні змагання танкістів НАТО до німецького Графенвера знову поїде взвод кращого танкіста України Романа Багаєва. Окрім танків, також буде представлено і нове спорядження танкістів – вогнетривкі костюми.

Основний бойовий танк Т-84У оснащений 125-мм гарматою з автоматом заряджання, яка здатна вести вогонь керованими високоточними протитанковими ракетами із дальністю знищення цілей близько 5 км. Завдяки 1200-сильному двигуну майже 50-тоний Т-84У може розганятися до 70 км/год.

Танк має найсучасніший український динамічний захист та комплекс електроно-оптичної протидії від керованого озброєння “Варта”.

Однією з причин відставання від суперників на змаганнях-2017 стали низькі характеристики танка Т-64БВ, на якому виступали українські військові.

До слова: український танк Т-84У “Оплот” визнано кращим у світі за результатами технічних характеристик, а також змодельваних міжнародними експертами віртуальних танкових боїв, перемігши американский “Абрамс”, німецький “Леопард”, ізраїльський “Меркава”, французький “Леклерк” та розпіарений російською пропагандою Т-90А, котрий, до речі, в рейтингу найсильніших машин світу посів лише 5 місце.

Тож з українським “Оплотом” бурятським “трактористам” на полі бою краще не зустрічатися.
___________
Щоб навчитися літати, потрібно відпустити все, що вас тягне вниз.
as2 вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 04.05.2018, 13:54   #85
a68
Почетный легион
 Аватар для a68
IP:
Сообщений: 12,215
"Спасибок": 12,614
Очки репутации: 31,171
Мнения: 6260
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Anatolll Посмотреть сообщение
В ЕС можно свободно, но и в Украину и в СНГ виза не нужна
В Украину гражданам ЕС виза не нужна, в СНГ не знаю, наверное, нужна.
___________
"І настане час, коли один скаже - Слава Україні! Мільйони відповідатимуть - Героям Слава!"
(с) Степан Бандера
a68 вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 04.05.2018, 14:03   #86
Почетный легион
 Аватар для Anatolll
IP:
Сообщений: 16,528
"Спасибок": 10,310
Очки репутации: 149,536
Мнения: 4942
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от a68 Посмотреть сообщение
в СНГ не знаю, наверное, нужна.
Нужна.
Украина уже давно стала впускать без визы, рассчитывая на взаимность, видимо. Ну и вот недавно получила безвизовый въезд в ЕС.
Тут много не действительного уважения к выпускающей стране, а какой-то политики, не слишком связано с числом нелегальных работнитков, с преступностью.
Вот был в Минске чемпионат мира по хоккею. Впускали всех безвизхы, но с билетом. Так дешёвый билет дешевле визы. Ну и ничего не случилось. Где-то большле года из 80 стран к нам пускаются без визы на 5 денй, но только самоллётом, чтоогромный минус для близлежащих стран. Собираются сделать 10 дней без визы. Но взаимности пока не видим.
___________
И со свечою не найти
Anatolll вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 04.05.2018, 21:02   #87
Почетный легион
 Аватар для igma
IP:
Сообщений: 17,447
"Спасибок": 13,550
Очки репутации: 55,800
Мнения: 3407
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от as2 Посмотреть сообщение
Ні в мене один паспорт УКРАЇНСЬКИЙ і вид на життя Литовське більше30р.
Тепер все зрозуміло, ти прирівняний до російських ватників, які все життя живуть в Прибалтиці, в якості недогромадян...
Цитата:
Сообщение от Anatolll Посмотреть сообщение
Но взаимности пока не видим.
Білорусія для ЄС і світу в Тайожному союзі і тоталітарна країна і взагалі частково під санкціями, які "заробив" Лукашенко ще набагато скоріше від Путіна, просто тепер на фоні Росії, Білорусія виконує роль містка...
Цитата:
Сообщение от as2 Посмотреть сообщение
Черговий подарунок для Збройних сил України. Наші танкісти почали отримувати на озброєння кращий у світі танк.
Цитата:
Сообщение от as2 Посмотреть сообщение
Тож з українським “Оплотом” бурятським “трактористам” на полі бою краще не зустрічатися.

І скільки "Оплотів" передали в ЗСУ, аж 3?!! і це за 4 роки війни!
___________
Коли запала тиша на землі, Європа тішилась, отримавши свободу,
Та довго ще вела важкі бої маленька армія великого народу!
igma вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 16.05.2018, 07:38   #88
as2
Старожил
 Аватар для as2
IP: Литва
Сообщений: 1,562
"Спасибок": 3,099
Очки репутации: 259
Мнения: 3404
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию

Ну шо сказати,помився в бані,дякую колаборантам за відпочинок.
Шо сказати про баню,віники старі,як мізки колаборантів,дівок зовсім немає,видно комуністи вони,пар слабий.


___________
Щоб навчитися літати, потрібно відпустити все, що вас тягне вниз.
as2 вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 16.05.2018, 09:13   #89
as2
Старожил
 Аватар для as2
IP: Литва
Сообщений: 1,562
"Спасибок": 3,099
Очки репутации: 259
Мнения: 3404
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию

Глава британской разведки: Европа должна совместно противостоять бандитизму России.


___________
Щоб навчитися літати, потрібно відпустити все, що вас тягне вниз.
as2 вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 16.05.2018, 14:08   #90
as2
Старожил
 Аватар для as2
IP: Литва
Сообщений: 1,562
"Спасибок": 3,099
Очки репутации: 259
Мнения: 3404
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию

І так зрозуміло шо за країна.

___________
Щоб навчитися літати, потрібно відпустити все, що вас тягне вниз.
as2 вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 16.05.2018, 15:02   #91
as2
Старожил
 Аватар для as2
IP: Литва
Сообщений: 1,562
"Спасибок": 3,099
Очки репутации: 259
Мнения: 3404
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию


___________
Щоб навчитися літати, потрібно відпустити все, що вас тягне вниз.
as2 вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 16.05.2018, 15:25   #92
as2
Старожил
 Аватар для as2
IP: Литва
Сообщений: 1,562
"Спасибок": 3,099
Очки репутации: 259
Мнения: 3404
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию

"Это гражданский конфликт": Коломойский высказался о войне на Донбассе

16 мая 2018
Цитата:
Украинский олигарх Игорь Коломойский назвал войну на Донбассе "гражданским конфликтом", поскольку с обеих сторон в нем участвуют украинцы.
Как заявил он в программе "Немцова.Интервью", изначально мятеж на Донбассе, который перерос в вооруженный конфликт, создала Россия.
"То, что происходит в Донбассе – это мятеж, инспирированный внешней стороной – в данной ситуации Россией – полностью снабдившей тяжелым, легким и прочим вооружением… Но сегодня я могу называть его смело гражданским конфликтом по одному характерному признаку – с обеих сторон в нем участвуют граждане Украины", - пояснил Коломойский.
Он также высказал мнение, что несмотря на то, что Россия продолжает снабжать террористов на Донбассе оружием и командным составом, в стране уже хотят "завершить эту историю".

З його слів можна і Другу Світову назвати громадянським конфліктом.
___________
Щоб навчитися літати, потрібно відпустити все, що вас тягне вниз.
as2 вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 16.05.2018, 19:43   #93
as2
Старожил
 Аватар для as2
IP: Литва
Сообщений: 1,562
"Спасибок": 3,099
Очки репутации: 259
Мнения: 3404
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию

Олег Пономарь

О текущем моменте.
Россия явно тянет время. Россия делает всю свою ставку на Zero - новый президент Украины.
Именно по этой и только по этой причине мы видим паузу в переговорах США-Россия и Меркель-Макрон-Россия.
Ведь пауза не может иметь причиной замену Суркова на кого-то другого. Так как любой, кто придет на место Суркова, будет иметь ровно те же полномочия - просто служить передатчиком Кремля.
США не хотят ждать до марта и говорят России - В таком случае мы готовы вводить 18-ый санкционный пакет. Россия думает (про себя) - Если 18-ый будет такой, как 16-ый или 17-ый, - то, наверное, мы его переживем и дотянем до марта. А там новый президент Украины сам предложит России и США мир и жвачку с пепси-колой.
Уже середина мая, а на развертывание миротворцев нужно примерно 8 месяцев от голосования Резолюции в Совбезе ООН. Поэтому уже сегодня очевидно, что оптимистический сценарий Волкера увидеть миротворцев в этом году тает на глазах.
Будет исторический момент, конечно, в марте.
Колесо Истории, однако)

По розмислюйте.

Pavlo Sapatsynskyi
Цитата:
Хвилинку уваги шановної спільноти! Адміністрація нагадує, що не розділяє захоплення окремних учасників "нетакимиузькими" з запорєбріку. По-перше, більшість так званих "ворогів путіна" НЕ є від цього автоматично друзями України, частина з них глибоко законспіровані гебняві консерви, які через два тижні-місяць-рік після інфільтрації в наш інформаційний простір починають вчити нас як треба жити в Україні або будувати "вільну расію бєз путєна і корупції" (але чомусь не у себе, де можуть кинути за грати, а у нас). По-друге, і це мабуть саме головне, репости або цитати "нетакихузьких" викликають постійні сварки і срачі в середині спільноти серед своїх, яким потім ще потрібно довго нагадувати, що ворог у нас на північному сході, а не тут.
Ave Pastor!
___________
Щоб навчитися літати, потрібно відпустити все, що вас тягне вниз.
as2 вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 17.05.2018, 07:15   #94
as2
Старожил
 Аватар для as2
IP: Литва
Сообщений: 1,562
"Спасибок": 3,099
Очки репутации: 259
Мнения: 3404
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию

Вся путіноїдська звіздобратія.

Дивлюся накрили РІА, так відразу дізлайків від кремлеботов стало відчутно менше, значить розігнали петушатню чітко і швидко! Уважуха СБУ!

___________
Щоб навчитися літати, потрібно відпустити все, що вас тягне вниз.
as2 вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 17.05.2018, 07:42   #95
as2
Старожил
 Аватар для as2
IP: Литва
Сообщений: 1,562
"Спасибок": 3,099
Очки репутации: 259
Мнения: 3404
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию

Шо твориться то. Кат-цапи зрівнюють бюжжети міст України і расеі.___________
Щоб навчитися літати, потрібно відпустити все, що вас тягне вниз.
as2 вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 17.05.2018, 09:45   #96
as2
Старожил
 Аватар для as2
IP: Литва
Сообщений: 1,562
"Спасибок": 3,099
Очки репутации: 259
Мнения: 3404
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию

___________
Щоб навчитися літати, потрібно відпустити все, що вас тягне вниз.
as2 вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 17.05.2018, 13:19   #97
as2
Старожил
 Аватар для as2
IP: Литва
Сообщений: 1,562
"Спасибок": 3,099
Очки репутации: 259
Мнения: 3404
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию

___________
Щоб навчитися літати, потрібно відпустити все, що вас тягне вниз.
as2 вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 17.05.2018, 19:28   #98
as2
Старожил
 Аватар для as2
IP: Литва
Сообщений: 1,562
"Спасибок": 3,099
Очки репутации: 259
Мнения: 3404
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию

Олег Пономар
ЩО НАСПРАВДІ СКАЗАВ КУРТ ВОЛКЕР ПРО СИТУАЦІЮ НА ДОНБАСІ?
Всі носяться сьогодні соцмережами вирваною [деякими "недорогенькими" журналістами] з контексту фразою Курта Волкера, що Україна "не зможе повернути захоплені території". Але ніхто не хоче вникати у питання.
Потім Волкер каже, що Московія сьогодні є надто сильною. Що це означає?
Це означає що СЬОГОДНІ Україна не може повернути захоплені території ВОЄННИМ шляхом (інакше би він не казав, що надто сильна).
Але якщо не воєнним шляхом (сьогодні), то тоді дипломатичним і політичним. Значить, миротворці та санкції. Адже далі Волкер і каже про те, що США чекають на поступки від Москви стосовно миротворців. І саме сьогодні (вчора) США оголошують, що Державний департамент починає готувати новий санкційний пакет. А далі Волкер каже, що США дадуть Україні ще більше зброї (включно з джавелінами).
І що це все означає, якщо скласти докупи? Це означає, що надалі ми рухаємось таким самим шляхом, як і до сьогодні. Московії — санкції, Україні — зброю. Ці два тузи мають мотивувати Кремль погодитись на миротворців за українсько-американським сценарієм. Водночас, Україна має зміцнювати своє військо, і можливо завтра Волкер скаже, що Московія вже не настільки є сильною порівняно з Україною?
Плюс додайте до цього, що я писав напередодні — ми не маємо права програти вибори президента у березні.
Ось такою є вся картина. Без драми.


Олег Пономар
17.05.2018 ЧЕТВЕР
Доброго ранку, друзі. Четвер. День вишиванки. Міжнародний день боротьби проти гомофобії. Рівно рік повноважень спецпрокурора Мюллера. Що нового?
США застосували нові санкції проти високопосадовців Ірану та лідерів Хезболли.
"Втомлена Европа": комітет закордонних справ Европарламенту підтримав надання Україні макрофінансової допомоги загальним обсягом €1 мільярд.
Бонус-новина: уряд України схвалив угоди про безвізовий режим з Катаром та Антіґуа-Барбуда.
Стосовно вчорашнього посту про миротворців. Я ні на секунду не втратив оптимізму. Я знаю, що і наші друзі на Заході, і політики всередині країни не сидітимуть, склавши руки. Є секрети та сюрпризи. Влітку пройдуть три великі саміти (G7, Україна-ЕС, НАТО), і будуть гарні новини.
Але я знаю, що ворог йде ва-банк і я не хочу аби ми підійшли до головної події в історії України несконцентрованими.
Тим, хто не зовсім розуміє мої пости, скажу: не можна втрачати віри. Без віри не виграєш великі матчі. Я є впевненим, що дороги назад немає, і все буде гаразд.
___________
Щоб навчитися літати, потрібно відпустити все, що вас тягне вниз.
as2 вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 21.05.2018, 08:10   #99
as2
Старожил
 Аватар для as2
IP: Литва
Сообщений: 1,562
"Спасибок": 3,099
Очки репутации: 259
Мнения: 3404
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию___________
Щоб навчитися літати, потрібно відпустити все, що вас тягне вниз.
as2 вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 21.05.2018, 17:22   #100
as2
Старожил
 Аватар для as2
IP: Литва
Сообщений: 1,562
"Спасибок": 3,099
Очки репутации: 259
Мнения: 3404
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию

___________
Щоб навчитися літати, потрібно відпустити все, що вас тягне вниз.
as2 вне форума  

Ответить с цитированием Вверх

Ответ

Метки
youtu.be

Опции темы
Опции просмотра Оценка этой теме
Оценка этой теме:

Ваши права в разделе

Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.
Trackbacks are Выкл.
Pingbacks are Выкл.
Refbacks are Выкл.

Похожие темы
Тема Автор Раздел Ответов Последнее сообщение
Голова Верховної Ради Володимир Литвин підписав Закон "Про засади державної мовної політики" YuriyL Политика Украины 1890 06.06.2013 12:38
Бокс! Володимир Кличко VS Франческо Пьянете! Сьогодні, 04.05.2013 |bastard| Спорт форум 24 06.05.2013 20:51
Володимир Спірідонович Путін, батько нинішнього президента Росії лесана Исторический форум 98 28.08.2012 14:39
Бокс. Владимир Вирчис (Володимир Вірчіс) Alex LM Спорт форум 1 25.08.2011 01:07


Часовой пояс GMT +3, время: 08:22.


Работает на vBulletin® Версия форума 3.х.х. Copyright ©2000 - 2009, Jelsoft Enterprises Ltd.

© ForumKiev.com 2007 - 2018