Я люблю Киев

КИЕВСКИЙ ФОРУМ
КУЛЬТУРНОГО ОБЩЕНИЯ
FORUMKIEV.COM

N-728-MI-2
ПОИСК ПО ТЕМАМ:
Вернуться   Форум Киев | ForumKiev.com > Як тебе не любити, Києве мій... > Справочная Киева > История города > Стихийные бедствия (лучшие темы раздела)

Снежный коллапс в Киеве - март 2013. Не скиглите, кровосиси, берить лапату и чистити... :)

Закрытая тема
 
Опции темы Оценить тему Опции просмотра
Старый 24.03.2013, 13:58   #81
Київська русинка
 Аватар для лесана
IP:
Сообщений: 3,917
киевлянка
Получено "спасибо": 4,519
Очки репутации: 0
Мнения: 3422
Доп. информация
По умолчаниюНовые знакомства, полезные, интересные дискуссии...
РЕГИСТРИРОВАТЬСЯ СЕЙЧАС
Олександре Павловичу, це межа. Підіть у відставку достойно

24 марта 2013, 12:00
Комментариев: 21

Публічне звернення до голови КМДА О.Попова

Олександре Павловичу! Ви маєте всю повноту влади в столиці, хоча, вибачте, й не маєте до нашого міста ніякого прямого відношення. Ви керуєте КМДА, фактично очолюєте Київраду (Герега здійснює тільки технічні функції секретаря) і маєте підконтрольну вам депутатську більшість. Ви, досить непогано навчилися користуватися усіма благами та атрибутами столичної влади. Маєте власну пресу, власний телеканал, цілу команду піарників, котрих для вас винаймає АП, ви навіть навчилися впевнено триматися і гарно говорити на камери. Визнаю, зростання в публічному спектрі є, це правда.

Фото: Макс Левин


Ви постійно намагаєтесь демонструвати «відкритість» влади і розповідаєте про успіхи вашої діяльності в столиці
От тільки є одна проблема. Ці, так звані, "успіхи" кияни щодня відчувають на собі. З посмішкою та невинним виразом обличчям – ви брешете! Бо окрім вас і вашої "команди", ці "київські покращення", відчувають хіба що Янукович і Азаров, коли гонорово їдуть до своїх маєтках, з гордістю споглядаючи з вікон своїх Мерседесів , як заради них, на тривалий час, ДАІ перекриває пів міста, мордуючи київських водіїв. Насправді, ви не переймаєтесь проблемами міста, бо вам байдуже. Ви виявилися неефективним управлінцем і сьогодні, разом зі своїми поплічниками ви продовжуєте нищити Київ. Бо ви – не киянин! Ви – чужинець, вибачте, ви - представник окупаційної влади. Знаєте, щоб стати справжнім Киянином, не обов,язково народитися тут, Київ просто потрібно відчути нутром. А ви, так і не змогли полюбити наше місто серцем і душею. Як і для більшості членів вашої партії, для вас, Киів - це місто реалізації особистих інтересів, як політичних так і фінансових, не більше. Вас призначили головою КМДА. У вас не було вибору, адже це зробив сам «цар-батюшка». "Партия сказала - надо! Комсомол ответил - есть!" Десь так. І працюєте ви не для киян, а згідно прописаному на Банковій плану. Тепер до головного на сьогодні.
Я задам вам всього одне запитання і роблю це публічно. Хоча, питань у мене десятки, як і десятки доказів вашої безвідповідальної і провальної роботи в муніципальному управлінні столицею. Але наразі про те, що болить у всіх. Так от.
Читайте: Александр Попов: "Может, Кабмин и хотел бы "завалить" Киев деньгами, но существуют правила…"
Наприкінці 2010-го року (можливо початок 2011-го), КМДА витратила 47.3 млн.грн з бюджету міста (це гроші київської громади), буцімто, на придбання 150 одиниць новітньої снігозбиральної технік. Пам'ятаю, що навіть екскурсії журналістів водили, хизувалися, обіцяли, що зі снігом більше проблем не буде. Але пройшло два роки, а результату - нуль!
Олександре Павловичу! Я поки нікого не звинувачую, я не прокурор. Наразі, я публічно вас запитую. Скажіть, куди пішли гроші Киян, що були витрачені вами на закупівлю цих суперновітніх снігозбиральних машин? Де саме знаходиться зараз ця техніка? У чиїх гаражах, на чиїх віллах, та чиї приватні дороги вони розчищають? Якщо ви не можете продемострувати цю техніку, підтвердити її кількість і показати чим вона займалася всі ці роки, зокрема й і ці важкі для столиці кілька днів, то поясніть: де гроші громади або хто їх вкрав? Особисто я, якщо і бачив за останні роки якісь машини, то це були "розвалюхи" ще з радянських часів.
В дни сильных снегопадов специальная снегоуборочная техника работала круглосуточно во всех районах.— Александр Попов
Щоб було зрозуміло і вам і читачам (хоча, ви, сподіваюсь пам,ятаєте), нагадаю, що звертаюся до вас з цим питанням публічно вже вдруге. Оскільки перший раз відповіді не отримав, ані я, ані кияни. Хоча,я, власне, відповіді від вас й не очікував. Для підтвердження своїх слів, я даю посилання на мою заяву від 21.02.2011 року ( тобто більш ніж два роки тому), що була опублікована тоді у багатьох ЗМІ, з відкритим зверненням до вас: «Попова спрашивают, где 150 новых снегоуборочных машин?»
Вирішив дати повний текст заяви дворічної давнини, щоб кожен мав можливість порівняти, чи змінилося хоч щось за ці два роки…
УНІАН. 21.02.2011.13.56.
Лидер Гражданского объединения «Новый Киев», глава Социально Христианской партии Зорян ШКИРЯК считает, что сложная ситуация на дорогах столицы, которая сложилась сегодня утром в связи со снегопадом, выявила «пустопорожность» заявлений городской власти, которая заявляла о полной готовности к ликвидации последствий зимней непогоды.
Об этом говорится в комментарии З.ШКИРЯКА, переданном УНИАН пресс-службой политика.
«Критическая ситуация, которая сложилась сегодня на дорогах Киева, – показатель некомпетентности и безалаберности столичного руководства», - заявил З.ШКИРЯК, напомнив, что в конце прошлого года городская власть «лихо отчитывалась» о полной готовности к зиме, обещая киевлянам «молниеносную» реакцию на любые погодные катаклизмы.
З.ШКИРЯК отметил, что «большинство киевлян сегодня даже не смогли выехать из своих дворов. Дороги не чищены, в городе множество аварий, скорость движения - не более 10 км в час… А несколько вышедших на маршрут разбрасывающих соль допотопных коммунальных авто только усугубляют ситуацию на дорогах. Скорее всего, соль стала главным оружием главы Киевской городской госадминистрации Александра ПОПОВА в борьбе со стихией…».
По его словам, сегодня многим людям пришлось бросить свои автомобили либо на полпути к месту работы, либо вообще на выезде из двора своего дома и пересесть, например, на метро, чтоб успеть на работу.
«По сути, сегодня утром в Киеве случился очередной транспортный коллапс. Видимо, это и есть обещанная «эффективная работа» КГГА... А.ПОПОВ браво заявлял о том, что городская администрация выделила 47,3 млн. грн. из городской казны для приобретения 150 единиц новых, мега-современных снегоуборочных машин. Киевлянам хотелось бы узнать, куда исчезла эта техника-призрак? На что пошли деньги налогоплательщиков, если сегодня они грузнут в снегу и ломают ноги на скользких тротуарах?», - отметил З.ШКИРЯК.
По словам лидера «Нового Киева», возможно, вся новая снегоуборочная техника столицы «умчалась в Межигорье, чистить дороги на подъезде к президентским хоромам».
«Снег побеждал при экс-главе КГГА Леониде ЧЕРНОВЕЦКОМ, он победил и администрацию А.ПОПОВА. Вдоволь «насладившись» «эффективной» работой КГГА, киевляне вынесут свой вердикт и этой власти уже в ближайшее время», - уверен З.ШКИРЯК
Читайте: Власти обещают справиться со снегом в Киеве до понедельника
Ось так. Пройшло два роки… Як бачите, актуальність не втрачено. Навпаки, нині ситуація в рази гірша ніж тоді. І не потрібно скидати провину на погоду, стихію і т.д. Адже, хіба синоптики не попереджали вас про можливі наслідки негоди? Хіба ви не знали і не мали часу підготуватися? Хто відповість за те, що люди перемерзають простоюючи десятки годин у багатокілометрових заторах? Хто відповість за те, що можливо померла людина, бо швидка не встигла вчасно врятувати її життя? Хто, відповість, що міліція не затримала злочинця, а пожежники не встигли приборкати полум,я? Хто, Олександре Павловичу?
Ви мали бути готові, це ваш обов'язок. І ви, і ваша команда несуть особисту відповідальність за цей ганебний безлад. Як киянин і як громадянин я вимагаю у вас звітувати перед міською громадою куди зникли гроші виплачені з міського бюджету за снігозбиральну техніку. Або ж, де і в якій кількості зараз перебувають ці славнозвісні машини і чим вони зайняті?
Хоча, у мене, як і раніше, нема сумнівів, що якщо частина з них і залишилася, то наразі все це добро вичищає «межигірьскі угіддя» Януковича та Конча-Заспівські маєтки ваших однопартійців.
До речі, я навіть публікую тут фото свого автомобіля, що нині стоїть в кучугурах снігу (як і сотні тисяч інших авто киян) на вулиці Л.Гавро, на Оболоні. На дорозі півтораметровий шар снігу, з якого, я власне і зробив фото. Отже, мене це також стосується, як і сотень тисяч київських автомобілістів.
Фото: Зорян Шкиряк


Ну, а вчора ввечері, сталася подія яка мене просто шокувала. Я не зміг купити хліба для своєї доньки. В жодному супермаркеті та магазині біля мого будинку його просто не було, ніякого, жодного сорту. Ані батону, ані українського, ані якогось іншого… Скажіть, що нам пояснювати дітям? Потерпи, доню, хліба нема, бо дороги нечищені? От потеплішає – привезуть, тоді й поїси. Так по-вашому?
Отже, Олександре Павловичу, вибачте, але Київ – не Комсомольск, при всій повазі до того прекрасного маленького містечка у Полтавській області. Досить «вішати нам на вуха лапшу про ваші успіхи». Ми все знаємо, бачимо, відчуваємо на собі. Не розказуйте про побудовані дороги, мости, розв,язки, бо вони сипляться через місяць після введення в екплуатацію, а "відмито" на них мільйони. Не говоріть про успіхи в медицині, освіті, культурі... Нічого цього нема. Суцільна технологія створення видимості придуманої успішності вашої діяльності. Все. А місто в занепаді. З ЖКГ - катастрофа. Малий і середній бізнес фактично знищено. Побори чиновників зашкалюють, це вам скаже кожен підприємець. Люди зубожіють. І навіть ваші "соціальні ініціативи", щотижневі ярмарки під станціями метро, ціни на котрих, до речі, подекуди в два рази вищі ніж в магазинах та інші подачки ситуацію не рятують. Вже варто визнати, що в столиці системна криза влади. Чому? Тому що влада в столиці сьогодні належить не КИЯНАМ!
Читайте: 51 февраля. Киев снова замело (ФОТО)
Нещодавно, ви сказали, що ніколи не програвали вибори і, що впевнено виграєте вибори київського мера. Ну, що ж, хочемо на це подивитися. Передусім переконайте Януковича, щоб ці вибори провів разом з новими виборами Київради у 2013-му році. Ну, а вже як призначать, то поступіть достойно, по-чоловічому. Підіть у відставку і стартуйте кандидатом у мери в рівних позиціях з іншими кандидатами. Так на вашому місті вчинив кожний впевнений у своїх силах політик. І повірте, без вас, за час виборчої кампанії, з Києвом нічого не станеться. Гірше вже не буде. Новій, справжній київській владі ще добряче прийдеться розгрібати ваші з чорновецькими "здобутки". Адже, як не крути, на жаль, але ви, таки політик-регіонал, а не київський господарник.
Отже, Олександре Павловичу, будьте чесним перед собою і людьми. Підіть у відставку з посади голови КМДА і чесно спробуйте виграти вибори мера столиці, без застосування адмінресурсу. Якщо вам це вдасться – я першим аплодуватиму. Як кажуть у вашій партії: «пацан сказал – пацан сделал» або «донбасс порожняк не гонит». От і доведіть. Тим більш, що після того, що ви з Януковичем, Колесніковим, Азаровим і усією «сім,єю» зробили з Києвом, ви мусите це зробити. Це справа честі, зрозумійте. Адже, після вашого Євро-2012, ваших доріг, вашого ЖКГ, Гостинного двору, після ваших суцільних дерибанів, після створення ваших сандеєво-аделаджівських громадських рад і багато-багато ін., кожний поважаючий себе європейський чиновник-політик, вже давно б написав заяву на звільнення.
Читайте: Шанс для Киева
Зробіть це. І повірте, це буде дуже достойний крок, він викличе до вас повагу. Його зрозуміють люди. За інших обставин, ви залишитесь просто призначеним гауляйтером, що сліпо виконує волю «господаря», вибачте. Крапка. Ну, а потрапають від вашого "ефективного управління", як завжди, пересічні кияни.
Отже, нічого особистого, без образ, тільки аргументи і факти. На відповідь не сподіваюся, все зрозуміло й так. А до предметної публічної дискусії та аргументованого опонування щодо проблем столиці, я завжди готовий. Все попереду, ще повоюємо, не сумнівайтесь. Дякую за увагу.

Сообщение добавлено 24.03.2013 в 15:04.Киевляне выстаиваются в огромные очереди за свежим хлебом.

Как передает корреспондент Сегодня.ua, возле хлебзавода №12 на улице Петра Чаадаева (Святошинский район), с самого утра выстроилась длинная очередь из желающих купить хлеб.
___________
Коли ж у вас серця телячі,
Зробіть намордники собачі.


лесана вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 3 (показать список)
Вверх
Старый 24.03.2013, 14:07   #82
гавкає на всіх
 Аватар для halufa
IP:
Сообщений: 13,505
киевлянин
Получено "спасибо": 27,735
Очки репутации: 107,216
Мнения: 5259
Доп. информация
По умолчанию

Сніг - фігня, він пролежть з тиждень, а що далі? З 30ого різко +5 і +10 4го + дощі. Куди подінеться весь цей сніг до якого додадуться дощі? ))))
halufa вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 2 (показать список)
Вверх
Старый 24.03.2013, 14:16   #83
Почетный легион
 Аватар для Весталка
IP:
Сообщений: 4,619
киевлянка
Получено "спасибо": 10,250
Очки репутации: 12,911
Мнения: 10578
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от TuniCatus Посмотреть сообщение
Народ! Ну в абсурд-то не скатываемся, а! Снега выпало ДЕЙСТВИТЕЛЬНО очень много. И, думаю, проблемы были бы везде
это справедливо
Весталка вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Вверх
Старый 24.03.2013, 14:23   #84
Київська русинка
 Аватар для лесана
IP:
Сообщений: 3,917
киевлянка
Получено "спасибо": 4,519
Очки репутации: 0
Мнения: 3422
Доп. информация
По умолчанию

___________
Коли ж у вас серця телячі,
Зробіть намордники собачі.


лесана вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 6 (показать список)
Вверх
Старый 24.03.2013, 14:29   #85
гавкає на всіх
 Аватар для halufa
IP:
Сообщений: 13,505
киевлянин
Получено "спасибо": 27,735
Очки репутации: 107,216
Мнения: 5259
Доп. информация
По умолчанию

лесана, а це де так?
halufa вне форума  

Вверх
Старый 24.03.2013, 15:12   #86
Почетный легион
 Аватар для YuriyL
IP:
Сообщений: 11,759
киевлянин
Получено "спасибо": 17,008
Очки репутации: 26,086
Мнения: 5814
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от nsk Посмотреть сообщение
лопаты в руци и геть на улицу
Цитата:
"Свобода" розпочала порятунок киян від заметів


Непогода в Києві

23 березня 201323 березня 2013 року Київська міська організація Всеукраїнського об'єднання "Свобода" розпочала безстрокову акцію порятунку киян від непогоди. Було організовуємо мобільні групи для розчистки снігу в найкритичніших точках. Створено штаб боротьби зі стихійним лихом та групу в соціальних мережах, де можна записатися в добровольці і скоординувати свої дії з відповідальними особами.
Активістам знадобляться лопати різних видів, як для розчистки території, так і для викопування машин. Закликаємо всіх, у кого є подібні інструменти та бажання допомогти - звертатися за номером: 096-564-70-61 (Андрій). Робота націоналістів триватиме до завершення негоди.
"Повідомляйте нам про найзасніженіші точки, які вимагають розчистки, і ми будемо намагатись вам допомогти. Наразі ми вже вирушили до нашого першого затору, щоб розчистити машини з заметів.
Перша мобільна група знаходиться в центрі. Тому найбільше шансів дістатись маємо до тих, хто знаходить в умовній зоні 30-хвилинної пішої досяжності від Майдану Незалежності, а також неподалік від метро", - каже координатор акції, член ВО "Свобода" Андрій Медведько.
Уже сформована перша бригада волонтерів, яка візьме на себе роботу в Солом'янському районі. Її координатор Володимир — 063-624-93-14. 24 березня 2013 року об 11:00 будуть чистити Севастопольську площу, лікарню та пологовий будинок біля неї.
У разі, якщо вдасться знайти приміщення для волонтерів та залучити власників позашляховиків – буде діяти також нічна зміна.
Волонтерам, які хочуть долучитися до порятунку киян, потрібно:
· Бути тепло вдягнутим. Термобілизна, лижні куртки чи костюми, туристичне взуття для відповідної погоди;
· Мати змінну пару теплих шкарпеток та, за можливості, рукавиць;
· Ліхтарик;
· Енергетично поживну їжу – шоколадні батончики, тощо;
· Заряджений мобільний.
Бажано мати з собою:
· Лопату: снігову чи саперну;
· Термос з гарячим чаєм.
Також ви можете допомогти:
· Надавши лопати та інший спецінструмент. Якщо хтось має в пішій досяжності від метро приміщення (хоч з голими стінами), де волонтери можуть відігріватись в перерві між роботою, пити чай тощо, і готові нам його надати – подзвоніть нам;
· Якщо ви маєте потужний позашляховик і хочете допомогти — повідомте.
Сторінки акції у соціальних мережах: www.facebook.com/groups/500171123374004 та vk.com/riatuj_kyiv
http://www.svoboda.org.ua/diyalnist/novyny/037688/
___________
Все что вы скажете, я могу использовать против вас! Для вашего же блага.
YuriyL вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 2 (показать список)
Вверх
Старый 24.03.2013, 15:19   #87
Г-жа Удача, капитан:)
 Аватар для Глория
IP:
Сообщений: 5,458
киевлянка
Получено "спасибо": 5,833
Очки репутации: 8,572
Мнения: 1617
Доп. информация
По умолчанию

Эх, вчера вообще почти невозможно было выбраться с Троещины, Виноградаря и с Дарницы еле-еле
___________
Гидра—наиболее примитивное животное,в нервных клетках которого обнаружены чувствительные к свету белки(Википедия)
Глория вне форума  

Вверх
Старый 24.03.2013, 15:31   #88
Домиковладелица без башни
 Аватар для Elly
IP:
Сообщений: 14,960
киевлянка
Получено "спасибо": 35,386
Очки репутации: 72,837
Мнения: 6874
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от YuriyL Посмотреть сообщение
Свобода" розпочала порятунок киян від заметів
Ну не только "Свобода", а и оффроад, и прочие люди РЕАЛЬНО! помогают, расчистив подходы и подъезды к учреждениям здравоохранения, высвобождая авто из плена, раскапывая проходы к домам. Рестораны и кафе предлагают чай, кофе, бульоны и зарядку мобильных телефонов попавшим в стихию. Но "Свободе" в Киеве - респект! Большой. Именно за организацию.
Пр-дуны и город не чистят, и скиглят, что откуда-то выбраться нельзя. Сидите терпеливо, мы все равно вас, слабаков смердящих, вытащим, мы - люди
___________
Всем, уставшим от моего цинизма, скверного характера и оптимизма, я искренне желаю … передохнуть! … ударение сами поставите))
Elly вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Вверх
Старый 24.03.2013, 15:53   #89
Почетный легион
 Аватар для fox.
IP:
Сообщений: 4,869
киевлянин
Получено "спасибо": 3,132
Очки репутации: 7,265
Мнения: 1470
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от лесана Посмотреть сообщение
... А потом огромной неожиданностью для властей станет паводок. Летом - жара. Осенью дожди.
А может власть киевская и всеукраинаская, действует по ленинскому принцыпу, власть то в душе советская.

Вот, например, знаменитое "Чем хуже, тем лучше" (с) Ленин.

До какой степени можно ненавидеть собственную страну, исповедуя этот поганый политический принцип ленина ?

Желая дорваться до власти политики подобного пошиба пускаются во все тяжкие, чтобы накалить до предела обстановку, создать для простых людей невыносимые условия и т.п.

А цель одна, будете послушные нам, и Мэр в Киеве будет, и денег на благоустройство дадим.
А то, понимаешь ли, на выборах неправильно вздумали голосовать, раз так, получайте неурядицы, мало, добавят, власть то ихняя, донецкая.

Это ленинский принцып, намертво вбит поколениям пропагандой, и попробуй возразить озверелой толпе, машущей его флагами и его портретами.

Они не знают правды; но они и не хотят ее знать - ибо тогда окажется, что вся жизнь прошла впустую, в поклонении фальшивому богу.
Да и как внукам объяснить что были в услужении у лениско-сталинских и других преступников и врагов собственой страны
fox. вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Вверх
Старый 24.03.2013, 15:55   #90
████████████████
 Аватар для |bastard|
IP:
Сообщений: 33,333
украинец
Получено "спасибо": 47,105
Очки репутации: 114,743
Мнения: 10771
Доп. информация
По умолчанию

Трасса Киев-Житомир заблокирована

Цитата:
Затор 80 км в сторону Киева.
На международной трассе Киев-Чоп М-06 образовался затор протяженностью 70-80 км, пишет "Украинская правда".
"Трасса Киев-Житомир М-06 заблокирована. Затор 80 км в сторону Киева. Все 4 полосы заполнены авто, которые направляются в Киев. На полосе встречного движения все авто стоят в заторе направлены на Киев. У водителей заканчивается топливо, нет воды, еды. Телефоны разряжаются", - написал один из очевидцев.
"На данный момент на трассе Киев-Житомир образовалась гигантская пробка, протяженностью около 70 км. Близкие люди стоят в ней уже около 12 часов без какого-либо движения. Просьба осветить эти события, потому что государственные службы молчат, как и ключевые СМИ", - говорится в другом письме в издание.
Вместе с тем, в пресс-службе Госслужбы по чрезвычайным ситуациям Киевской области не смогли дать точную информацию о заторе на трассе Киев-Чоп.
"Я проехала по этой трассе 30 км. Пока что больших пробок нет. Движение ограничено, но оно есть и в направлении Житомира, и в направлении Киева", - сказала начальник пресс-службы ГСЧС Киевской области Виктория Рубан.
По ее словам, дальше по трассе, в месте большой пробки работает военная техника, установлены пункты обогрева.
___________
Тут може бути Ваша РЕКЛАМА. По всіх запитаннях пишемо сюди>>>
|bastard| вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Вверх
Старый 24.03.2013, 15:58   #91
Мордератор
 Аватар для Domkrat
IP:
Сообщений: 5,015
Получено "спасибо": 10,622
Очки репутации: 23,439
Мнения: 3125
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от PoVi Посмотреть сообщение
Так-же показали Львов.Город весь почищен,пробок нет все работает.Львов был готов к стихии,а нашим комунальщикам,как оказалось мешали припаркованые машины.
Глянул только-что свой городок по веб-камере, дороги чистые, машины ездят, люди ходят. И это маленький стотысячник в очень небогатой Кировоградщине.
Цитата:
Сообщение от halufa Посмотреть сообщение
Куди подінеться весь цей сніг
Вот вот, это меня интересует гораздо больше, будут люди по Киеву не на сноубордах рассекать а на сёрфах.
___________
Все о спорте в Александрии
Domkrat на форуме  

Вверх
Старый 24.03.2013, 15:59   #92
Почетный легион
 Аватар для Danika
IP:
Сообщений: 10,542
киевлянка
Получено "спасибо": 12,610
Очки репутации: 38,320
Мнения: 9249
Доп. информация
По умолчанию

...=Romanio=..., да че там.. романтика, снежок, красота, позитив))))
какие пробки? какой голодные-холодные?
больше позитиву- меньше скиглення))
че они вообще без лопат куда то ехали то?
___________
Если судьба свела вас со мной, значит, пришло ваше время платить за свои грехи
Danika вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Вверх
Старый 24.03.2013, 15:59   #93
Домиковладелица без башни
 Аватар для Elly
IP:
Сообщений: 14,960
киевлянка
Получено "спасибо": 35,386
Очки репутации: 72,837
Мнения: 6874
Доп. информация
По умолчанию

Представляю безотносительно партий)) На сегодняшнее утро самолично расчищено полностью 100 метров дороги шириной 4 метра + проходы к калиткам+ заездам. На расчищенном останавливается водила и начинает сбивать налипшее гуано с машины, намереваясь дальше идти пешком. Предлагаю ему расчистить хоть немного дальше. На что слышу" Бери и чисть".
Может, кто узнает своего, будьте знакомы, водитель этого на "М" начинается, на "К" заканчивается, но не мужик.

___________
Всем, уставшим от моего цинизма, скверного характера и оптимизма, я искренне желаю … передохнуть! … ударение сами поставите))
Elly вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 4 (показать список)
Вверх
Старый 24.03.2013, 16:01   #94
Почетный легион
 Аватар для Danika
IP:
Сообщений: 10,542
киевлянка
Получено "спасибо": 12,610
Очки репутации: 38,320
Мнения: 9249
Доп. информация
По умолчанию

Elly, вы какая то слишком толерантная)))))))))))))
___________
Если судьба свела вас со мной, значит, пришло ваше время платить за свои грехи
Danika вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Вверх
Старый 24.03.2013, 16:02   #95
████████████████
 Аватар для |bastard|
IP:
Сообщений: 33,333
украинец
Получено "спасибо": 47,105
Очки репутации: 114,743
Мнения: 10771
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Danika Посмотреть сообщение
...=Romanio=..., да че там.. романтика, снежок, красота, позитив))))
какие пробки? какой голодные-холодные?
больше позитиву- меньше скиглення))
че они вообще без лопат куда то ехали то?
Всім би такий позитив, як в тебе
___________
Тут може бути Ваша РЕКЛАМА. По всіх запитаннях пишемо сюди>>>
|bastard| вне форума  

Вверх
Старый 24.03.2013, 16:03   #96
гавкає на всіх
 Аватар для halufa
IP:
Сообщений: 13,505
киевлянин
Получено "спасибо": 27,735
Очки репутации: 107,216
Мнения: 5259
Доп. информация
По умолчанию

Elly,так накидайте снігу йому "під зад" - щоб не виїхав звідси. Саме прибіжить лопату клянчити))
halufa вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 2 (показать список)
Вверх
Старый 24.03.2013, 16:04   #97
Почетный легион
 Аватар для Danika
IP:
Сообщений: 10,542
киевлянка
Получено "спасибо": 12,610
Очки репутации: 38,320
Мнения: 9249
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от ...=Romanio=... Посмотреть сообщение
Всім би такий позитив, як в тебе
то не як в мене... в мене він більш реальніший)))

Сообщение добавлено 24.03.2013 в 16:05.

Цитата:
Сообщение от halufa Посмотреть сообщение
так накидайте снігу йому "під зад"
я бы ему не снегу накидала.. под тот самый зад))
___________
Если судьба свела вас со мной, значит, пришло ваше время платить за свои грехи
Danika вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 2 (показать список)
Вверх
Старый 24.03.2013, 16:05   #98
████████████████
 Аватар для |bastard|
IP:
Сообщений: 33,333
украинец
Получено "спасибо": 47,105
Очки репутации: 114,743
Мнения: 10771
Доп. информация
По умолчанию

Всі вкурсі, що завтра тіпа як вихідний?
___________
Тут може бути Ваша РЕКЛАМА. По всіх запитаннях пишемо сюди>>>
|bastard| вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Вверх
Старый 24.03.2013, 16:07   #99
Почетный легион
 Аватар для Danika
IP:
Сообщений: 10,542
киевлянка
Получено "спасибо": 12,610
Очки репутации: 38,320
Мнения: 9249
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от ...=Romanio=... Посмотреть сообщение
Всі вкурсі, що завтра тіпа як вихідний?
кажуть таке... даже выходной готовы сделать чтоб нихрена не делать)
___________
Если судьба свела вас со мной, значит, пришло ваше время платить за свои грехи
Danika вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Вверх
Старый 24.03.2013, 16:08   #100
Домиковладелица без башни
 Аватар для Elly
IP:
Сообщений: 14,960
киевлянка
Получено "спасибо": 35,386
Очки репутации: 72,837
Мнения: 6874
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от halufa Посмотреть сообщение
Elly,так накидайте снігу
После того, как двое суток там чистили?)) Мне нас жалко))
___________
Всем, уставшим от моего цинизма, скверного характера и оптимизма, я искренне желаю … передохнуть! … ударение сами поставите))
Elly вне форума  

Вверх

Закрытая тема


Метки
киев, снежный коллапс

Опции темы
Опции просмотра Оценка этой теме
Оценка этой теме:

Ваши права в разделе

Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.
Trackbacks are Вкл.
Pingbacks are Вкл.
Refbacks are Выкл.

Похожие темы
Тема Автор Раздел Ответов Последнее сообщение
"Снежный" март 2013. Ваша оценка работы коммунальных служб Киева? Alex LM ЖКХ Киева 10 01.07.2013 09:21
Конкурс "Снежный коллапс в Киеве - март 2013" Alex LM Конкурсы 76 05.04.2013 01:04
Киеву грозит «туалетный коллапс» mforex ЖКХ Киева 7 21.05.2012 20:15
Буду пару дней в Киеве aliar Туристический Киев 34 22.09.2010 10:56


Часовой пояс GMT +2, время: 13:20.


Работает на vBulletin® Версия форума 3.х.х. Copyright ©2000 - 2009, Jelsoft Enterprises Ltd.

© ForumKiev.com 2007 - 2016