Я люблю Киев

КИЕВСКИЙ ФОРУМ
КУЛЬТУРНОГО ОБЩЕНИЯ
FORUMKIEV.COM
Регистрация Правила Новые сообщения Идея Группы Вопросы Админ. FAQ
КИЕВ КАРТА ПОГОДА ССЫЛКИ ИСТОРИЯ ТУРИСТУ ОБЪЯВЛЕНИЯ
N-728-MI-2
Вернуться   Форум Киев | ForumKiev.com > Общий > Украина (лучшие темы раздела)

«Буржуйська» хатка комуніста

Ответ
 
Опции темы Рейтинг: Рейтинг темы: голосов - 1, средняя оценка - 3.00. Опции просмотра
Старый 07.04.2010, 13:19   #1
фашиствующій молодчік
 Аватар для Залізний
IP:
Сообщений: 6,992
"Спасибок": 7,186
Очки репутации: 0
Мнения: 4542
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию «Буржуйська» хатка комуніста

Як наразі живе ум, честь та совість лівої ідеології України.

Одвічний ворог олігархів — головний комуніст держави Петро Симоненко — точно знає, звідки в українських «буржуїв» гроші — вкрадені в «трудового народу»! На критиці ситих мільйонерів (яка благодатна тема!) Петро Миколайович уже зуби з’їв і навіть учить українців у своїх трактатах, «як правильно вести класову боротьбу з буржуазією». Сам, щоправда, деякими благами заможного життя не гребує: журналісти не раз «ловили» Петра Симоненка в дорогезних костюмах та з «буржуйськими» годинниками. Акули пера жартують: капіталу Симоненка міг би лише позаздрити Карл Маркс.
Кореспонденти «УМ» днями й самі переконалися в «аскетичному» житті головного комуніста України: заміська «хатинка» родини Симоненків, виявлена нами під Києвом, пролетаріату точно не снилася. Як ви там казали, пане Симоненку? Ніякого бізнесу при владі й рівність усім трударям!
 
Дайош соціалізм у «канадському селищі»!

«Капіталістичне суспільство, в якому ми живемо, дуже важко назвати раєм, — якось констатував Петро Симоненко. — Швидше, воно схоже на пекло». Не скажемо про інших, але головний комуніст країни живе у нічогенькому «пеклі». Починається воно просто в районі Мостища, поблизу Гостомеля, менш ніж за десяток кілометрів від столиці. Варто трохи з’їхати вбік від «варшавської» траси: справа починаються елітні котеджі, зліва — хвойний ліс. Далі дорогою — привілейоване котеджне містечко, так зване «Канадське село»: тут не живуть прості смертні.
Свого часу пенсіонер Микола Косенко теж мріяв у цій місцині звести будинок: більше десяти років тому він купив за копійки 20 соток землі із закладеним фундаментом. Але на подальше будівництво коштів не вистачило — тож продав ділянку знайомому бізнесмену. Далі, запевняє Микола Косенко, власником землі став Симоненко — за кілька сотень тисяч доларів. Упізнати місце нездійсненої мрії Миколи Андрійовича й досі легко: червоний цегляний паркан оминає дот — він виконував функції оборони за часів Другої світової. Стоїть тут і донині. А ось сама ділянка за дотом уже добряче розрослася.
За парканом видніється фасад чималої садиби (з урахуванням «горища» — чотириповерхової): просторі ґанки з білими балясами–перилами, високий димар, який свідчить про наявність каміна. На прибудинковому майданчику стоїть джип «Тойота — Ленд крузер» та ще одна іномарка–«малолітражка». Нижче (а будинок розташований на невеликому схилі) — величезна альтанка. На території садиби нині кипить робота: робітники пораються біля двох штучних озер, розсипають чорнозем. Зліва від основного маєтку — невеликий будиночок в українському стилі, над ним ще також трудяться будівельники. За дотом же насаджено тополі: як вони розростуться, то садибу взагалі не буде видно.
«Вам шо, праблєми нада?»

Детально роздивитися і сфотографувати маєток кореспондентам «УМ», як і слід було очікувати, не дали: численні камери відеонагляду, встановлені по периметру паркану, дають знати про непроханих гостей — і до нас уже поспішають незадоволені охоронці з накаченими торсами й будівельники. Приєднується до «співбесіди» (швидше, з цікавості) дизайнер, що керує творчо–будівельним процесом на ділянці. Знімкувати територію, де мешкає Симоненко, нам забороняють у категоричній формі: охоронці від банального «тикання» фраз про приватну територію та «обзивалок» провокаторами переходять до погроз: «Вам шо, праблєми нада?» Від фотокореспондента «УМ» навіть вимагають стерти всі фотографії й «просять» «звалить по–харошему». «Тут журналістів ніколи не було, нікого сюди не возили. І моя робота, щоб сюди ніхто не ліз», — «популярно» пояснює охоронець.
Свідок нашої «дискусії», місцевий мешканець Микола, точно знає, що так ховають від пильного ока преси. «Тут живе Петро Симоненко, всі ж «у курсі», — каже чоловік, покурюючи й попереджаючи, що ми його не бачили й нічого не питали. — Я не раз бачив його молоду жінку з дитиною. І сам Симоненко з коляскою тут гуляв. Місця ж у нас чудові — ліс он який».
Те, що будинок — Симоненківський, не приховують і в селищній раді Гостомеля. Там «УМ» повідомили (просто унікальний випадок чиновницької відкритості), що садиба офіційно оформлена на сина головного комуніста країни — Андрія Петровича — і займає 1 гектар 37 сотих землі. «УМ» з’ясувала в столичних ріелторів: ринкова ціна землі в тому районі, де стоїть будинок Симоненка, попри кризу, нині сягає 8—11 тисяч доларів за сотку, на кругленьку суму потягне і сам маєток. Методом простого підрахунку доходимо висновку: навіть на зарплату нардепа таке майно не купиш. Симоненко, до речі, тут не «найкрутіший»: у сусіда, наприклад, є вертолітний майданчик. Місцеві мешканці кажуть, що живуть тут зірки шоу–бізнесу та спорту, є навіть відомі олігархи. Так що в лідера КПУ там склалася гарна «класова» компанія.
У Симоненка немає навіть машини

Офіційно ж Петро Симоненко — бідний як церковна миша. У своїй декларації про доходи, балотуючись на посаду Президента України, він зазначив, що у 2008 році заробив 236 тисяч гривень. Зарплата нардепа, зокрема, склала 201 тисячу гривень, ще майже 35 тисяч Симоненко попросив як матеріальну допомогу. Як свідчить декларація, у 2008–му році молода дружина комуніста Оксана Ващенко доходів не мала. Грошей на банківських рахунках Симоненків також немає. У власності родини є тільки квартира на 210 квадратних метрів. Щодо якої, нагадаємо, мала зауваження колишня дружина лідера КПУ Світлана — вона навіть просила ЦВК додатково перевірити його декларацію. За словами адвоката жінки, київська квартира на вул. Московській, 46/2, де був зареєстрований лідер КПУ, складає не 210 квадратних метрів, як зазначено в декларації, а 129. До того ж вони належать так само і Світлані, їхньому сину, невістці та онучці. Також, стверджувала жінка, в декларації політика не було зазначено квартири на вул. Шумського, у якій Симоненко проживав, коли суд прийняв рішення про розлучення.
Фігурувала в пресі раніше й трикімнатна квартира на бул. Лесі Українки, яку комуніст начебто отримав як народний депутат, а також дер-жавна дача. Натомість, за документами, Петро Симоненко має офіційно гараж на 24 квадратні метри. Щоправда, на машину так і не назбирав.
Андрій Симоненко — банкір і зять політика

Не оприлюднювати свої справжні статки — це вже норма для українського політика, а переписувати майно на близьких родичів — звична практика. Свати–брати–куми–діти політиків, за дивним збігом, — усі поголовно геніальні бізнесмени, які спромоглися заробити в молодому віці на елітні котеджі під Києвом та колекційні авто. Андрій Симоненко, на якого оформлений маєток у Гостомелі, — теж успішний бізнесмен, економіст, юрист, діяльність його пов’язують із банківською сферою. (Крім того, він — зять іще одного українського політика — Катерини Ващук).
І попри запевнення Петра Симоненка про непричетність до «експлуатації трудящих» та бізнесу, син усе ж має стосунок до комерції. А кілька років його прізвище фігурувало в кримінальних хроніках: джип Ніссан X–TRAIL Андрія Симоненка підпалили невідомі.
Одначе ніхто не сумнівається: Петро Симоненко й сам може подбати про своє «кубельце» для нової родини, без допомоги сина–бізнесмена. Дарма що Симоненко з 1994 року не виносив речі з Верховної Ради й ніде не мав додаткових офіційних прибутків. Глава КПУ божиться: основний «спонсор» його партії — це народ, який своїми благодійними пожертвами не дає зачахнути джерелу комунізму в Україні (він же, народ, мовляв, «скинувся» і на президентську кампанію для Симоненка, і на всі попередні). Але варто лише прослідкувати вигідне «прилаштування» комуністами своєї «золотої акції» у Верховній Раді, як усі питання щодо фінансів відпадуть.
Найцікавіше, що Петро Симоненко завжди знаходить оригінальне пояснення своїм політичним «ходам». Нинішню коаліцію він тлумачить так: комуністи пішли у спільники до олігархів, «щоб захистити народ від їхнього нелюдського користолюбства» й покінчити з націоналістами.
Свою ж версію політичних «походеньок» Комуністичної партії висловив свого часу Дмитро Фірташ в інтерв’ю газеті «Коммєрсант–Україна»: «Із 90–х років комуністів уже немає. Є бізнес–група, яку очолює Петро Симоненко».

ДО РЕЧІ

Ленін таких годинників не мав

Симоненко якось запевнив журналістів, що є представником покоління, яке знає, що таке важка праця — нею заробляли собі на життя. «Цікаво, на яких золотих копальнях заробили гроші наші мільйонери?» — цікавився Петро Симоненко. Сім років тому газета «Бізнес» також перейнялася питанням, де і як удалося Петру Симоненку заробити гроші на свої недешеві аксесуари. Стаття «На прохання усіх буржуїв» наочно демонструвала любов головного комуніста до коштовних речей. В об’єктив фотокамер потрапив костюм політика, туфлі та годинник. У 2003–му Петро Миколайович носив годинник швейцарської марки Franck Muller — коштував він тоді, за підрахунками газети, не менше 10 тисяч доларів. (У 2007–му на руці у Симоненка «Українська правда» побачила дещо скромніший аксесуар — швейцарський годинник Longines вартістю 2300 доларів). Костюми Симоненка, як писав «Бізнес», були пошиті на замовлення вартістю від 500 до 1 тисячі доларів. (Враховуючи рівень цін 2003 року, можна припустити, що на таку суму середньостатистична пролетарська сім’я могла б прожити тоді не один місяць). Марку костюмів, якій надає перевагу Симоненко, газета не уточнювала. Але, за даними «Української правди», лідер Компартії носить не що–небудь, а комплект від Brioni вартістю щонайменше у 5000 «зелених». Окуляри Симоненко любить теж недешеві — німецької фірми Mont blanc.
Мали журналісти питання і до дружини Петра Симоненка Оксани Ващенко. Де, мовляв, вона заробила гроші на білий «Лексус» та сумочки «Луї Віттон». Оксана, яка, до речі, працює журналістом на радіо «Ера» запевнила, що машина — це власність її родини (батько і брат займаються бізнесом), а на дорогі сумки вона й сама може заробити.http://www.umoloda.kiev.ua/number/1628/247/57379
___________
Виявив сьогодні у своєму телефоні ознаки екстремізму. У ньому є функція «зміна режиму»
Залізний вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 5 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх


Старый 14.04.2010, 16:21   #2
Солнце разгонит тучи
 Аватар для Виола
IP:
Сообщений: 10,063
"Спасибок": 12,005
Очки репутации: 0
Мнения: -4957
Доп. информация
По умолчанию Re: «Буржуйська» хатка комуніста

Цитата:
Сообщение от Залізний Посмотреть сообщение
Як наразі живе ум, честь та совість лівої ідеології України.

http://www.umoloda.kiev.ua/number/1628/247/57379
Да похуже, чем "нищая" Тимошенко!
Вот возьми и помести в своей теме ВСЕ ее хатинки!
А к Симоненко нечего цепляться: разве что, от зависти!
___________
Виола вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 14.04.2010, 16:28   #3
Почетный легион
 Аватар для Marcos
IP:
Сообщений: 4,106
"Спасибок": 4,667
Очки репутации: 0
Мнения: -191
Доп. информация
По умолчанию Re: «Буржуйська» хатка комуніста

Продав комуністичну душу Донбасу-отримав хату
Marcos вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 2 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 14.04.2010, 16:28   #4
фашиствующій молодчік
 Аватар для Залізний
IP:
Сообщений: 6,992
"Спасибок": 7,186
Очки репутации: 0
Мнения: 4542
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию Re: «Буржуйська» хатка комуніста

Цитата:
Сообщение от Виола Посмотреть сообщение
Да похуже, чем "нищая" Тимошенко!
Дочого тут вона?

Цитата:
Сообщение от Виола Посмотреть сообщение
к Симоненко нечего цепляться: разве что, от зависти
Губащльоп святий)? Не розповідай мені, що мені робити..
___________
Виявив сьогодні у своєму телефоні ознаки екстремізму. У ньому є функція «зміна режиму»
Залізний вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 15.04.2010, 08:56   #5
Почетный легион
 Аватар для Товарищъ
IP:
Сообщений: 15,544
"Спасибок": 17,505
Очки репутации: 40,040
Мнения: 5325
Доп. информация
По умолчанию Re: «Буржуйська» хатка комуніста

Цитата:
Сообщение от Залізний Посмотреть сообщение
Дочого тут вона?
А до того що у нас в країні всі політики як Симоненко або Тимошенко стосовно "буржуазії", напевно не варто когось окремо виділяти ...
А от стосовно його поглядів, як комуніста, то згоден - не чемно чесно кажучи ...
___________
В РФ опять захотели гарантий невступления Украины в НАТО. На что Украина ответила:Мы их подпишем на обратной стороне Будапешского меморандума.
Товарищъ вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 2 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 15.04.2010, 09:56   #6
фашиствующій молодчік
 Аватар для Залізний
IP:
Сообщений: 6,992
"Спасибок": 7,186
Очки репутации: 0
Мнения: 4542
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию Re: «Буржуйська» хатка комуніста

Цитата:
Сообщение от Товарищъ Посмотреть сообщение
А до того що у нас в країні всі політики як Симоненко або Тимошенко стосовно "буржуазії", напевно не варто когось окремо виділяти ...
А я і не видыляю.. Річ в тому, що тимошенко принаймі з "пламенными речами" стосовно боротьби з АлигАрхАми не виступає. Та не сповідує заветі іліча та маркса з єнгельсом.
___________
Виявив сьогодні у своєму телефоні ознаки екстремізму. У ньому є функція «зміна режиму»
Залізний вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 2 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 15.04.2010, 11:58   #7
Новичок
 Аватар для Kuznetsoff
IP:
Сообщений: 5
"Спасибок": 3
Очки репутации: 0
Мнения:
Доп. информация
По умолчанию Re: «Буржуйська» хатка комуніста

Симоненко не має ніякого відношення до лівої ідеології. Прудон, Маркс, Бакунін, Сен Сімон, Кропоткін, Дебор, Венегейм чи будь хто інший з справжніх лівих не зауважили б і плюнути йому в обличчя. Бо він ніхто.
Інша справа, що негоже дискредитувати ліву ідеологію такими недолугими псевдополітиками і псевдодіячами. Адже з правої сторони все куди гірше.
Kuznetsoff вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 15.04.2010, 12:12   #8
фашиствующій молодчік
 Аватар для Залізний
IP:
Сообщений: 6,992
"Спасибок": 7,186
Очки репутации: 0
Мнения: 4542
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию Re: «Буржуйська» хатка комуніста

Цитата:
Сообщение от Kuznetsoff Посмотреть сообщение
Адже з правої сторони все куди гірше.
Ліва ідеологія- ідеологія популістів, брехунів та революціонерів романтиків.
___________
Виявив сьогодні у своєму телефоні ознаки екстремізму. У ньому є функція «зміна режиму»
Залізний вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 15.04.2010, 16:05   #9
Заблокирован
 Аватар для OldFellow
IP:
Сообщений: 6,877
"Спасибок": 7,407
Очки репутации: 0
Мнения: -807
Доп. информация
По умолчанию Re: «Буржуйська» хатка комуніста

Цитата:
Сообщение от Залізний Посмотреть сообщение
....революцiонерів романтиків.
А,есть революционеры не романтики ?
OldFellow вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 15.04.2010, 17:24   #10
Почетный легион
 Аватар для Gidra2009
IP:
Сообщений: 22,042
"Спасибок": 30,748
Очки репутации: 0
Мнения: 10893
Доп. информация
По умолчанию Re: «Буржуйська» хатка комуніста

Цитата:
Сообщение от OldFellow Посмотреть сообщение
А,есть революционеры не романтики ?
А как же.....
Володька Картавый.....Лев Давидович.....Филя Эдмундович.....

Вообще...тебе весь список не-романтиков выкатить..? Он длииинным будет....
Gidra2009 вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 15.04.2010, 17:36   #11
Заблокирован
 Аватар для OldFellow
IP:
Сообщений: 6,877
"Спасибок": 7,407
Очки репутации: 0
Мнения: -807
Доп. информация
По умолчанию Re: «Буржуйська» хатка комуніста

Цитата:
Сообщение от Gidra2009 Посмотреть сообщение
А как же.....
А,теперь перечислите романтиков,плз.
OldFellow вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 15.04.2010, 17:44   #12
Почетный легион
 Аватар для Gidra2009
IP:
Сообщений: 22,042
"Спасибок": 30,748
Очки репутации: 0
Мнения: 10893
Доп. информация
По умолчанию Re: «Буржуйська» хатка комуніста

Цитата:
Сообщение от OldFellow Посмотреть сообщение
А,теперь перечислите романтиков,плз.
Наверное...Инесса....В таком засранце что-то хорошее углядела......
Gidra2009 вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 22.04.2010, 23:29   #13
Заблокирован
 Аватар для PRAVED
IP:
Сообщений: 3,839
"Спасибок": 2,952
Очки репутации: 0
Мнения: -4451
Доп. информация
По умолчанию Re: «Буржуйська» хатка комуніста

Да, смешно. А про Брежнева , Хрущева , Сталина - слабо?
PRAVED вне форума  

Ответить с цитированием Вверх

Ответ

Опции темы
Опции просмотра Оценка этой теме
Оценка этой теме:

Ваши права в разделе

Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.
Trackbacks are Выкл.
Pingbacks are Выкл.
Refbacks are Выкл.

Похожие темы
Тема Автор Раздел Ответов Последнее сообщение
Комуністи хочуть повернути смертну кару. st.gans Общество и Я 27 10.10.2011 20:57
капіталізм проти комунізму. Залізний Мировая политика 92 17.09.2011 01:23
Комуністи)) Залізний Политика Украины 3 03.08.2010 09:56


Часовой пояс GMT +3, время: 22:24.


Работает на vBulletin® Версия форума 3.х.х. Copyright ©2000 - 2009, Jelsoft Enterprises Ltd.

© ForumKiev.com 2007 - 2018