Я люблю Киев

КИЕВСКИЙ ФОРУМ
КУЛЬТУРНОГО ОБЩЕНИЯ
FORUMKIEV.COM
Регистрация Правила Новые сообщения Идея Группы Вопросы Админ. FAQ
КИЕВ КАРТА ПОГОДА ССЫЛКИ ИСТОРИЯ ТУРИСТУ ОБЪЯВЛЕНИЯ
N-728-MI-2
Вернуться   Форум Киев | ForumKiev.com > Общий > Украина (лучшие темы раздела)

Вооружение Украины.

Ответ
 
Опции темы Оценить тему Опции просмотра
Старый 15.09.2010, 17:52   #41
майстер легіону
 Аватар для st.gans
IP:
Сообщений: 6,285
"Спасибок": 10,779
Очки репутации: 24,864
Мнения: 3303
Доп. информация
По умолчанию Re: Вооружение Украины.

Цитата:
Сообщение от Gidra2009 Посмотреть сообщение
Кто бы мог в 85-м.......такое придумать..?
может в 86-м?

Цитата:
Сообщение от nsk Посмотреть сообщение
о том годе .... в честь Победы ... имел честь пущать салют в стольном граде (со стадиона СВУ) - кассеты с пиротехникой отработали по полной и без осечек
___________
Київска ХУНТА.
st.gans вне форума  

Ответить с цитированием Вверх


Старый 15.09.2010, 21:53   #42
Заблокирован
 Аватар для PRAVED
IP:
Сообщений: 3,839
"Спасибок": 2,952
Очки репутации: 0
Мнения: -4492
Доп. информация
По умолчанию Re: Вооружение Украины.

Цитата:
Сообщение от st.gans Посмотреть сообщение
может в 86-м?

В 86-м - начало разоблачения "сталинских репрессий" - это было и осталось главным украинским оружием...больше - ничего.
PRAVED вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 15.09.2010, 22:25   #43
Почетный легион
 Аватар для konotop
IP:
Сообщений: 5,569
"Спасибок": 5,070
Очки репутации: 45,828
Мнения: 3701
Доп. информация
По умолчанию Re: Вооружение Украины.

Цитата:
Сообщение от PRAVED Посмотреть сообщение
Вооружение конечно сильное , только непонятно , против кого оно направленно.
Против того, о ком ты подумал.
___________
Гоголь - Максимовичу
СПб. июля 2 <1833>.
Бросьте в самом деле кацапию, да поезжайте в гетьманщину
konotop вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 15.09.2010, 22:26   #44
Почетный легион
 Аватар для boroda
IP:
Сообщений: 12,290
"Спасибок": 15,008
Очки репутации: 0
Мнения: 673
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию Re: Вооружение Украины.

Оффтоп:


добавлено через 2 минуты
Цитата:
Сообщение от PRAVED Посмотреть сообщение
Вооружение конечно сильное , только непонятно , против кого оно направленно.
Однобоко как то думаешь....Расскрою больше исключительно для тебя....
А против кого направленно вооружение России? да и вообще, всех стран?
Или ты считаешь что Украина не должна иметь своего вооружения? МдЯ...не удивил ты меня даже...
___________
жмем и делаем....http://button.dekel.ru/
boroda вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 15.09.2010, 23:04   #45
Почетный легион
 Аватар для konotop
IP:
Сообщений: 5,569
"Спасибок": 5,070
Очки репутации: 45,828
Мнения: 3701
Доп. информация
По умолчанию Re: Вооружение Украины.


«Скади» (радянська назва Р-300) були розроблені у СРСР та поставлені на озброєння у 60-ті роки. Вони мають дальність польоту близько 300 кілометрів (у модернізованих версіях - до 400). Хоча за своїм типом вони належать до високоточної зброї, відхилення від цілі може становити до 1 кілометра.
«Високоточна зброя - це вимога сучасних війн, - пояснює «Свідомо» Сергій Згурець з Центру досліджень армії, конверсії та роззброєння. - Це дуже потужна зброя. Її можна і не використовувати, але наявність такої зброї може зупинити потенційного агресора».
1993-го року, коли Україна відмовилася від ядерного статусу, розпочався процес знищення ядерної зброї. Але «Скади», яких на момент розпаду Радянського Союзу у нас було не менше тисячі одиниць, за підписаною з США угодою, не належали до зброї, яку треба знищити. Бо вони можуть переносити і звичайні боєголовки. Проте американська сторона наполягала на тому, що «Скади» таки треба «порізати». Згідно з угодою, яку Україна підписала зі США 31 листопада, вони будуть знищені.

Хто ухвалив таке рішення?

Як розповів «Свідомо» співрозмовник з Ради національної безпеки та оборони, 30 січня 2003-го року український уряд звернувся до США з проханням допомогти утилізувати «Скади», окислювач ракетного палива («меланж») та ракетну інфраструктуру. Цього документа також немає у відкритому доступі. У той час урядом керував Віктор Янукович, а Міністерством оборони - Володимир Шкідченко. Верховним головнокомандувачем був Леонід Кучма.

Які ракети у нас залишились?
Ракетні комплекси «Точка» і реактивні системи залпового вогню «Смерч». Їхня дальність складає близько 100 кілометрів. За воєнною класифікацією, це тактична зброя. Тобто зброєю стримування вона не є, а може лише вирішувати тактичні завдання уже під час боїв. До того ж, обидва ракетні комплекси - радянського виробництва. Час від часу нам доводиться звертатися до Росії, щоб продовжити ресурс використання чи з'ясувати якісь технічні подробиці.
«Цих ракет достатньо, щоб виконати поставлені завдання», - коротко відповідає командувач ракетними військами полковник Колєнніков. Командир не може сказати інакше. Втім, головний ракетник погоджується, що оперативно-тактична зброя, тобто ракети типу «Скад», зберегла б більше упевненості у безпеці України.
Українські ракетники дислокуються у Хмельницькому - там є єдина в Україні ракетна бригада. У Сумах, Дрогобичі та Кременчуці стоять полки реактивної артилерії. Колись саме вони використовували стратегічні для безпеки «Скади». Тепер у їхньому розпорядженні тільки російські «Точки» та «Смерчі».
Залишившись без «Скадів», Україна втрачає можливість нанесення високоточного удару по агресору. Розташувавши у випадку конфлікту оперативно-тактичний ракетний комплекс біля своїх кордонів, Україна могла б завдати удар на відстань до 400 кілометрів. У випадку локального конфлікту це суттєва перевага. Зараз ми можемо, не залишаючи своєї території, стріляти лише на 70-100 кілометрів. Зазвичай на таких відстанях від кордону держави не розташовують важливих об'єктів, які могли б змінити хід конфлікту. Зброї, яка здатна це зробити (як у наведеному прикладі з ірано-іракською війною), в Україні більше немає.
На додаток до деградації авіації та проваленого плану переходу до контрактної армії для нас це означає, що Збройні Сили ще менше готові захистити країну.
Військові ставлять завдання створити замість «Скадів» багатофункціональні ракетні комплекси «Сапсан».
Розробляє цей комплекс в атмосфері повної секретності дніпропетровське конструкторське бюро «Південне». Навесні Президенту і ще кільком високопосадовцям з Міністерства оборони та Генерального Штабу було презентовано макет «Сапсану». Його призначення - виконувати завдання, які свого часу виконували «Скади» (за винятком ядерних можливостей). Пускова установка має стати універсальною, тобто з неї можна буде випускати і тактичні ракети типу «Точки», й оперативно-тактичні типу «Скад».
«Процес триває. Я маю надію і деяку впевненість, що все буде зроблено вчасно, - запевняє пан Колєнніков. - Але, не будемо приховувати, є проблеми з фінансуванням. Існує заборгованість розробникам, та процес рухається».
Розробка має бути завершена до кінця 2012 року. Тоді почнуться випробування. У 2015 році вони мають поступити на озброєння. Тобто мінімум п'ять років Україна буде без ракет стримування.
До того ж «Сапсан» - це не перша спроба створити власний оперативно-тактичний комплекс за час незалежності. Першим мав бути універсальний комплекс «Борисфен», який стріляв би і на короткі (близько 100 км), і на середні (до 500 км) відстані. Робота над ним почалася на КБ «Південне» у 1994-му році, були розроблені ескізи, але далі фінансування не було. У 2003-му цю роботу призупинили. Кажуть, «Сапсан» створюють, використовуючи саме ці ескізи.
Які інші варіанти? Можна закуповувати оперативно-тактичну зброю. Наприклад, російський «Іскандер», розроблений ще у СРСР, але поставлений на озброєння РФ вже наприкінці 1990-х років. Але експерти кажуть, що це дорого та неефективно. Ми знову зіштовхнемося з проблемою обслуговування у Росії стратегічної для безпеки держави зброї. Полковник Колєнніков каже, що дешевше створити свій комплекс, навіть закупівля іноземних ракетних комплексів обійдеться надто дорого для нашої країни.
Військовий експерт Сергій Згурець каже, що високоточну зброю можна замінити хіба що армійським спецназом: «Наші Сили спеціальних операції, як і високоточна зброя, призначені для того, щоб діяти у певній ситуації і потрапляти точно в ціль. Але тоді ми маємо розуміти, що замість зброї будемо використовувати людей. А вони можуть не повернутися з завдання».
Анна БАБІНЕЦЬ,http://www.gk-press.if.ua/node/2271
___________
Гоголь - Максимовичу
СПб. июля 2 <1833>.
Бросьте в самом деле кацапию, да поезжайте в гетьманщину
konotop вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 2 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 15.09.2010, 23:26   #46
Почетный легион
 Аватар для konotop
IP:
Сообщений: 5,569
"Спасибок": 5,070
Очки репутации: 45,828
Мнения: 3701
Доп. информация
По умолчанию Re: Вооружение Украины.

Намагання створити вітчизняний ОТРК сягають ледь не в перші роки з набуття незалежності.http://texty.org.ua/pg/article/edito...0&a_offset=770

Наразі для ЗСУ розробляється ОТРК „Сапсан”. Історія цих розробок є цікавою ... і печальною. Спочатку, від принципового рішення про створення комплексу в 2005–му до техзавдання на розробку пройшло аж півтора роки.
Ще півтора роки знадобилось щоб знайти гроші на ескізний проект. Від початку вихід на етап випробовувань планувався в 2013 році, а оснащення Збройних Сил України – з 2015 року.
Очевидно, що навіть за цим, оптимістичним сценарієм, досягнення боєготовності першими дивізіонами ОТРК було можливим не раніше 2017 року. Але навіть ці терміни були сповнені надмірного оптимізму. На початок 2010 року „Сапсан” не вийшов за рамки ескізного проекту, щодо якого проектант та замовник ніяк не можуть дійти згоди.
За існуючого стану справ, досягнення комплексами боєготовності зсунулось далеко за 2020 рік.
А ЦЕ АБСОЛЮТНО НЕПРИЙНЯТНИЙ ТЕРМІН. КОМПЛЕКС ПОТРІБЕН НЕ ПІСЛЯ 2020-ГО. ВІН ПОТРІБЕН ЗАРАЗ. БО ДО 2020 РОКУ В КРИМУ ТА НА СХОДІ НАМ МОЖУТЬ ОРГАНІЗУВАТИ НЕ ОДНУ „МИРОТВОРЧУ ОПЕРАЦІЮ”.

Оптимальним міг би бути варіант із закупівлею новітнього американського ракетного комплексу HIMARS.
HIMARS являє собою високомобільний варіант американської системи MLRS, виконаний на базі нового п’ятитонного колісного шасі FMTV (нове сімейство стандартних вантажних шасі американської армії).
На HIMARS розміщується шість ракет далекобійної реактивної системи залпового вогню (РСЗВ) або одна оперативно-тактична ракета ATACMS (Army Tactical Missile System — армійська тактична ракетна система).
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

Основні характеристики HIMARS:
- максимальна дальність стрільби: до 300 км (ATACMS, Block IA);
- маса боєголовки: 227 кг (ATACMS, ракета Block IA Unitary);
- точність ураження: 25 м;
- маса ракети: близько 1400 кг;
- кількість ракет ATACMS на пусковій установці: 1;
- кількість ракет РСЗВ на пусковій установці: 6.

Характеристики пускової установки:
- маса: 11 т;
- швидкість: 85 км/год;
- запас ходу: до 500 км;
- габарити (Д?Ш?В): 7?2,4?3,2 м;
- екіпаж: 3 (оператор, водій, командир).
Армія США закупила 60 установок HIMARS загальною вартістю 166 млн. дол. Що стосується ракет, то Південна Корея закуповувала касетний варіант ракети ATACMS Block IA за ціною близько 730 тис. дол. за одиницю.
Данні щодо ракет не зовсім свіжі? Добре, спробуємо врахувати інфляцію останніх 2 – 3 років, збільшивши вартість однієї ракети на третину – до 1 млн. дол. за штуку. 60 HIMARS дозволили б сформувати в збройних силах України 5 ракетних дивізіонів трибатарейного складу по чотири машини в батареї.
Думаю, подальші коментарі щодо обґрунтованості проекту зайві.

Pазом з сотнею оперативно-тактичних ракет ATACMS Block IA це обійшлось би нам, орієнтовно, y $270 млн. Як тут не порівняти з вартістю нашого нового корвету в 375 мільйонів....
Але на відміну від „супер-корвету”, що принципово не змінить баланс сил навіть на Чорному морі, ці дивізіони ОТРК зможуть принципово підвищити рівень захисту всієї території України і нададуть нам дієвий інструмент стримування агресивного сусіда. Та ще й обійдуться дешевше одного головного корвету!
ПРИЙНЯТТЯ НА ОЗБРОЄННЯ ІНОЗЕМНОГО БФРК ЗАГАЛОМ НЕ ВИКЛЮЧАТИМЕ РОЗРОБКИ УКРАЇНСЬКОГО ОТРК. АЛЕ РОЗРОБКА ТАКОГО КОМПЛЕКСУ МАТИМЕ СЕНС ЗА ДАЛЬНОСТІ В 500 КМ ЗАМІСТЬ 280 КМ ДЛЯ ОТРК „САПСАН” ТА ВАГИ БОЄГОЛОВКИ ДО 1 Т.
___________
Гоголь - Максимовичу
СПб. июля 2 <1833>.
Бросьте в самом деле кацапию, да поезжайте в гетьманщину
konotop вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 2 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 15.09.2010, 23:45   #47
Почетный легион
 Аватар для konotop
IP:
Сообщений: 5,569
"Спасибок": 5,070
Очки репутации: 45,828
Мнения: 3701
Доп. информация
По умолчанию Re: Вооружение Украины.

Наземна артилерія

203 мм самохідна гармата 2С7 “Піон”


бойова вага - 46000 кг.
max. дальність стрільби:
уламково-фугасним снарядом -37500 м.
практична швидкострільність - 1,7 п/хв.
обслуга - 7 чол.
___________
Гоголь - Максимовичу
СПб. июля 2 <1833>.
Бросьте в самом деле кацапию, да поезжайте в гетьманщину
konotop вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 16.09.2010, 02:21   #48
майстер легіону
 Аватар для st.gans
IP:
Сообщений: 6,285
"Спасибок": 10,779
Очки репутации: 24,864
Мнения: 3303
Доп. информация
По умолчанию Re: Вооружение Украины.

Цитата:
Сообщение от PRAVED Посмотреть сообщение
В 86-м - начало разоблачения "сталинских репрессий" - это было и осталось главным украинским оружием...больше - ничего.
чем докажешь?
___________
Київска ХУНТА.
st.gans вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 16.09.2010, 05:38   #49
nsk
Враг народа - ст.58
 Аватар для nsk
IP:
Сообщений: 18,084
"Спасибок": 19,139
Очки репутации: 125,014
Мнения: -2474
Доп. информация
По умолчанию Re: Вооружение Украины.

Цитата:
Сообщение от st.gans Посмотреть сообщение
модуль устанавливается как на БМП так и на БТР
вот только одна проблема - уменьшение "полезной" площади для транспортировки л/с ... собственно для чего БМП и предназначена с ее противопульной бронейочечки
___________
Я не гривна, не бакс и не рубль ... мне глубоко нас рать на курс рейтинга, основная задача - сохранить свое мнение подкрепленное очевидными фактами и не поддаться стадному мнению !!! :-)
nsk вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 16.09.2010, 06:01   #50
Почетный легион
 Аватар для boroda
IP:
Сообщений: 12,290
"Спасибок": 15,008
Очки репутации: 0
Мнения: 673
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию Re: Вооружение Украины.

Оффтоп:
___________
жмем и делаем....http://button.dekel.ru/
boroda вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 16.09.2010, 06:08   #51
nsk
Враг народа - ст.58
 Аватар для nsk
IP:
Сообщений: 18,084
"Спасибок": 19,139
Очки репутации: 125,014
Мнения: -2474
Доп. информация
По умолчанию Re: Вооружение Украины.

Цитата:
Сообщение от konotop Посмотреть сообщение
203 мм самохідна гармата 2С7 “Піон”
принята на вооружение в 1975 году, разработана ЦКБ "Титан" (Волгоград) на базе Т-80 .... и что в ней истинно украинского?
___________
Я не гривна, не бакс и не рубль ... мне глубоко нас рать на курс рейтинга, основная задача - сохранить свое мнение подкрепленное очевидными фактами и не поддаться стадному мнению !!! :-)
nsk вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 16.09.2010, 06:28   #52
Почетный легион
 Аватар для boroda
IP:
Сообщений: 12,290
"Спасибок": 15,008
Очки репутации: 0
Мнения: 673
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию Re: Вооружение Украины.

Оффтоп:
___________
жмем и делаем....http://button.dekel.ru/
boroda вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 16.09.2010, 09:50   #53
майстер легіону
 Аватар для st.gans
IP:
Сообщений: 6,285
"Спасибок": 10,779
Очки репутации: 24,864
Мнения: 3303
Доп. информация
По умолчанию Re: Вооружение Украины.

Цитата:
Сообщение от nsk Посмотреть сообщение
уменьшение "полезной" площади для транспортировки л/с
хотел-бы я посмотреть, как во время БД, ты будеш усаживать л\с внутрь БМП или БТР
___________
Київска ХУНТА.
st.gans вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 16.09.2010, 10:13   #54
nsk
Враг народа - ст.58
 Аватар для nsk
IP:
Сообщений: 18,084
"Спасибок": 19,139
Очки репутации: 125,014
Мнения: -2474
Доп. информация
По умолчанию Re: Вооружение Украины.

Цитата:
Сообщение от boroda Посмотреть сообщение
Для тех кто в танке (с), ты будешь передергивать? Где он сказал что это истинно украинское оружие? И почитай внимательно стартопик
Цитата:
Так неужели у нас нет того потенциала, тех людей которые могут это сделать, свое сделать, чтобы не быть зависимы от кого то в чем?
Ведь есть же у нас еще головы которые могут уникальные системы создавать, и строит.
значит нету ... раз только заимствование
очечки

добавлено через 3 минуты
Цитата:
Сообщение от st.gans Посмотреть сообщение
хотел-бы я посмотреть, как во время БД, ты будеш усаживать л\с внутрь БМП или БТР
под столом ... а зачем тогда сии "брички" ... неужто танки пугать 30 мм пушкой, аль ше шось?

Вы знаете - в них садятся на ходу и высаживаются на ходу .... с развертыванием в цепь
___________
Я не гривна, не бакс и не рубль ... мне глубоко нас рать на курс рейтинга, основная задача - сохранить свое мнение подкрепленное очевидными фактами и не поддаться стадному мнению !!! :-)
nsk вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 16.09.2010, 11:43   #55
майстер легіону
 Аватар для st.gans
IP:
Сообщений: 6,285
"Спасибок": 10,779
Очки репутации: 24,864
Мнения: 3303
Доп. информация
По умолчанию Re: Вооружение Украины.

Цитата:
Сообщение от nsk Посмотреть сообщение
Вы знаете - в них садятся на ходу и высаживаются на ходу .... с развертыванием в цепь
с теорией ты знаком
сколько ей, лет 50 ?
___________
Київска ХУНТА.
st.gans вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 16.09.2010, 12:24   #56
nsk
Враг народа - ст.58
 Аватар для nsk
IP:
Сообщений: 18,084
"Спасибок": 19,139
Очки репутации: 125,014
Мнения: -2474
Доп. информация
По умолчанию Re: Вооружение Украины.

Цитата:
Сообщение от st.gans Посмотреть сообщение
с теорией ты знаком сколько ей, лет 50 ?
на счет теории не в курсе, а последний раз практиковал действия л/с при высадке из БТР 80 на ходу ... на собственном примере .... св люк меж колесами - дабы бойцы не боялись (Петровцы - 1993 год) .... а по пехотной практике в задние двери БМП 1-2 - Забайкалье 1990, а после этого укладка парашютов и на 23 км через "сопки Маньчжурии" в самолету на выброску
"тяжело в учении легко в бою"
___________
Я не гривна, не бакс и не рубль ... мне глубоко нас рать на курс рейтинга, основная задача - сохранить свое мнение подкрепленное очевидными фактами и не поддаться стадному мнению !!! :-)
nsk вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 16.09.2010, 12:28   #57
Старожил
 Аватар для ЯПУС
IP:
Сообщений: 1,517
"Спасибок": 2,911
Очки репутации: 0
Мнения: 1597
Доп. информация
По умолчанию Re: Вооружение Украины.

Цитата:
Сообщение от boroda Посмотреть сообщение
Так неужели у нас нет того потенциала, тех людей которые могут это сделать, свое сделать, чтобы не быть зависимы от кого то в чем?
Нет у вас ни потенциала, ни людей.
Я больше того скажу - и у других (практически у всех) нет. Потому что по-настоящему хорошие
вещи создаются в кооперации на всех этапах - от исследований, проектирования, производства
и до обслуживания.
В СССР (откуда вся эта мощь родом) такое положение вещей существовало,
поддерживалось и работало. Но зачем это вам? Это ж не джинсы с жувачкой!

Цитата:
Сообщение от boroda Посмотреть сообщение
Или все уже разбежались от тотального не получания того чего ты хочешь, достойную плату за свою работу и чтобы всегда были средства на то что ты создаешь....
Ну я и не сомневаюсь, что у хуторян кроме "достойной платы" другой мотивации нет....

Цитата:
Сообщение от boroda Посмотреть сообщение
Так стоит ли Украине брать "Искандеры"???7
Стоит (если денег хватит)
Цитата:
Сообщение от boroda Посмотреть сообщение
Я бы не брал
Оффтоп:

Цитата:
Сообщение от boroda Посмотреть сообщение
чтобы как уже говорил, избежать этой зависимости от технологической базы ...в данный момент, от России...
Оффтоп:
___________
Я Понад УCэ!
ЯПУС вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 16.09.2010, 12:31   #58
Свирид Петрович
 Аватар для ГалахвастафЪ
Сообщений: 1,881
"Спасибок": 3,614
Очки репутации: 0
Мнения:
Доп. информация
По умолчанию Re: Вооружение Украины.

с перевозкой десанта внутри боевых машин давненько уже умные вояки подвязали. в случае попадания заряда из рпг (или подобной штуки) весь десант очень успешно зажаривается до хрустящей корочки. потому десант желающий прожить подольше едет НА боевых машинах, т.е. сверху на броне. посему на мой взгляд вместимость десантного отделения в данный момент далеко не главный фактор. до может использоваться только при маршевых перемещениях, но никак не во время движения колоны в боевой обстановке при вероятности нападения на колону и уж никак не на поле боя. красиво десантирующиеся из бмп солдаты это для восхищенных телезрителей, но не для реальности....
___________
- А как Вы поняли, что Вы Бог?
- Молился и понял, что разговариваю сам с собой.
©

ГалахвастафЪ вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 3 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 16.09.2010, 12:43   #59
nsk
Враг народа - ст.58
 Аватар для nsk
IP:
Сообщений: 18,084
"Спасибок": 19,139
Очки репутации: 125,014
Мнения: -2474
Доп. информация
По умолчанию Re: Вооружение Украины.

Цитата:
Сообщение от ГалахвастафЪ Посмотреть сообщение
т.е. сверху на броне. посему на мой взгляд вместимость десантного отделения в данный момент далеко не главный фактор
и башенку повыше, шоб видно было подале?

так шо такое мото-пехотные войска в настоящий момент без "противопульной" брони от случайных снайперов? БМП - "Братская Могила Пехоты"?
___________
Я не гривна, не бакс и не рубль ... мне глубоко нас рать на курс рейтинга, основная задача - сохранить свое мнение подкрепленное очевидными фактами и не поддаться стадному мнению !!! :-)
nsk вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 16.09.2010, 13:01   #60
Свирид Петрович
 Аватар для ГалахвастафЪ
Сообщений: 1,881
"Спасибок": 3,614
Очки репутации: 0
Мнения:
Доп. информация
По умолчанию Re: Вооружение Украины.

nsk, видимо ты умнее солдат воевавших в афгане и чечне и переживающих о снайпере гораздо меньше, чем о заряде куммулятива в бочину бмп.... такие вот бойцы, по твоей технологии залезают гурьбой в бмп, задраивают все люки, а потом, после попадания заряда, по адресам их матерей отправляют цинки с кучкой пепла...
___________
- А как Вы поняли, что Вы Бог?
- Молился и понял, что разговариваю сам с собой.
©

ГалахвастафЪ вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх

Ответ

Опции темы
Опции просмотра Оценка этой теме
Оценка этой теме:

Ваши права в разделе

Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.
Trackbacks are Выкл.
Pingbacks are Выкл.
Refbacks are Выкл.

Похожие темы
Тема Автор Раздел Ответов Последнее сообщение
Вооружение стран НАТО и не НАТО zloybarbos Оружие и техника 550 09.09.2017 14:46
Онлайн реестр коррупционеров Украины - corrupt.informjust.ua (Министерство юстиции Украины) Alex LM Украина 3 26.12.2016 11:48
ТВ Украины онлайн. Интернет телевидение Украины. Alex LM ТВ 0 08.03.2014 10:39
Евроинтеграция Украины.... boroda Политика Украины 1 21.09.2013 17:04
Лучший Dj Украины. АРтист Ночные клубы 38 01.08.2012 18:39


Часовой пояс GMT +3, время: 16:13.


Работает на vBulletin® Версия форума 3.х.х. Copyright ©2000 - 2009, Jelsoft Enterprises Ltd.

© ForumKiev.com 2007 - 2018