Я люблю Киев

КИЕВСКИЙ ФОРУМ
КУЛЬТУРНОГО ОБЩЕНИЯ
FORUMKIEV.COM
Регистрация Правила Новые сообщения Идея Группы Вопросы Админ. FAQ
КИЕВ КАРТА ПОГОДА ССЫЛКИ ИСТОРИЯ ТУРИСТУ ОБЪЯВЛЕНИЯ
N-728-MI-2
Вернуться   Форум Киев | ForumKiev.com > Общий > Украина (лучшие темы раздела)

Запоріжському сталіну голову відпилили)

Ответ
 
Опции темы Рейтинг: Рейтинг темы: голосов - 2, средняя оценка - 3.00. Опции просмотра
Старый 13.05.2010, 16:14   #81
Почетный легион
 Аватар для Веталь
IP:
Сообщений: 4,787
"Спасибок": 5,054
Очки репутации: 16,203
Мнения: 2552
Доп. информация
По умолчанию Re: В Запорожье воздвигнут памятник Й.В.Сталину.

Оффтоп:
___________
Уникальный магазин Термопосуды!
Форумчанам скидка (промо-код Веталь)!!!
http://www.loftshop.com.ua/tovary-dl...mokruzhki.html
Веталь вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 3 (показать список)
Сказавших "Фууу!": 1 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх


Старый 14.05.2010, 07:52   #82
IVK
Почетный легион
 Аватар для IVK
IP:
Сообщений: 6,314
"Спасибок": 7,868
Очки репутации: 66,677
Мнения: 4754
Доп. информация
По умолчанию Re: В Запорожье воздвигнут памятник Й.В.Сталину.

Цитата:
Сообщение от Веталь Посмотреть сообщение
Оффтоп:
Оффтоп:
___________
Опыт жизни в СССР научил меня никогда не верить лозунгам.
IVK вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 2 (показать список)
Сказавших "Фууу!": 1 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 17.05.2010, 10:57   #83
Почетный легион
 Аватар для тувалу
IP:
Сообщений: 13,330
"Спасибок": 9,085
Очки репутации: 2,233
Мнения: 986
Доп. информация
По умолчанию Re: В Запорожье воздвигнут памятник Й.В.Сталину.

Цитата:
Сообщение от Gidra2009 Посмотреть сообщение
А если этим....унтерменшам ....завтра захочется памятник Малюте Скуратову поставить....?
Они могут ставить памятник хоть самому Муравьеву.
Лищь бы это было сделано в их личных владениях.
Цитата:
Сообщение от Big Stone Посмотреть сообщение
НО я понимаю тех, кто решился это сделать! Сами посудите - Шухевичи, Бандеры стоят...УПА у нас стали героями...во Львове даже убийцу и террориста современности - Дудаева увековечили в названии улицы... Так что бронзовый Сталин - это просто соразмеренный ответ "нацикам" западу от "комиков" востока.
Вы забыли ещё упомянуть памятники Екатерине Второй.
Правда я не знаю,кому и чьим ответом это является, но памятники должны нести конструктивную позитивную информацию об увековеченной личности.

Памятники должны ставиться за конкретные заслуги и не оцениваться по принципу: враг моего врага - мне друг.. или что-то типа того.

Я каждой увековеченной личности есть чёрные и золотые страницы его судьбы.
Лично я не знаю ни одной личности в истории человечества, которая принесла бы позитив 100% общества.
___________
Киев - не был матерью юго-восточных городов Украины!
тувалу вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Сказавших "Фууу!": 1 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 17.05.2010, 13:04   #84
ГО Зігірь
 Аватар для kazanova
IP:
Сообщений: 17,060
"Спасибок": 24,207
Очки репутации: 355,199
Мнения: 3379
Доп. информация
По умолчанию Re: В Запорожье воздвигнут памятник Й.В.Сталину.

Цитата:
Сообщение от тувалу Посмотреть сообщение
Лищь бы это было сделано в их личных владениях.
Оффтоп:
___________
Помогаем АТО
kazanova вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 2 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 17.05.2010, 13:53   #85
Київська русинка
 Аватар для лесана
IP:
Сообщений: 3,923
"Спасибок": 4,527
Очки репутации: 0
Мнения: 5071
Доп. информация
По умолчанию Re: В Запорожье воздвигнут памятник Й.В.Сталину.

Ось "веселий" мульт про Сталіна http://vimeo.com/11641382

добавлено через 4 минуты
У Запоріжжі комуністи встановили пам'ятник Сталіну на території, прилеглій до будівлі Запорізького обкому КПУ.
Відоме фото "Сталін, Рузвельт і Черчілль на Ялтинській конференції" вже більше двох місяців красується в кількох місцях у центрі Севастополя. Севастополь буде наступним містом, де встановлять пам'ятник Сталіну.
Про такі ж плани заявили дніпропетровські комуністи.
28 квітня білборди зі Сталіним з'явилися в Луганську.
До 9 травня комуністи обіцяли установити рекламні щити із зображенням Сталіна в Одесі й інших містах України. Як підкреслив перший секретар Одеського обкому КПУ Євген Царьков, "Перемога та ім'я Сталіна нерозривно пов'язані. Я впевнений, що не було б таких людей, як Сталін, не було б Перемоги".
Проте, якщо підійти до цього з точки зору фактів, а не ідеологічних штампів, то говорити про позитивну роль Сталіна в Другій світовій війні - просто блюзнірство.
Саме через диктаторську людожерську політику Сталіна країна зазнала незліченні людські втрати, набагато більші, ніж втрати союзників та Німеччини. "Ми просто не вміли воювати. Ми залили своєю кров'ю, завалили ворогів своїми трупами", - з гіркотою писав фронтовик, видатний російський письменник Віктор Астаф'єв.
Установити пам'ятник Сталіну - це приблизно те ж саме, як неонацисти захотіли би встановити в Німеччині або Австрії пам'ятник іншому страшному вбивці й тирану ХХ століття - Гітлеру.
Пам'ятник Сталіну - ганьба й наруга над десятками мільйонів його жертв і їхніх близьких.
І українці це розуміють. Невипадково соціологічні дослідження показали різке неприйняття ідеї встановлення пам'ятника Сталіну більшістю українців - 56,7% опитаних негативно ставляться до цієї ініціативи.
А ось наш політичний істеблішмент у масі своїй, вочевидь, відноситься до меншості. Усього лише 141 депутат Верховної Ради підтримав звернення до президента про неприпустимість установлення пам'ятника Сталіну в Запоріжжі.
Віце-прем'єр із гуманітарних питань Володимир Семиноженко сказав, що "ми не будемо давити громадські ініціативи".
Президент Віктор Янукович, по-перше, підкреслив, що це не пам'ятник, а бюст, а по-друге, що питання про його встановлення повинно бути вирішено на загальноміському референдумі.
І лише міністр юстиції Олександр Лавринович чітко заявив про неприпустимість встановлення пам'ятника: "Всі тирани, які принесли горе людям, повинні бути залишені в історії як урок для нащадків, а не як об'єкт для звеличення". Але він не був почутий.
Водночас юридичних підстав для заборони встановлення пам'ятника, на мій погляд, немає. Постанова київського Апеляційного суду від 13 січня в справі про визнання Голодомору 1932-1933 років як геноциду українського народу, була всього лише підсумком попереднього судового розгляду кримінальної справи. І тому не дає підстав для юридично значимої кваліфікації злочинів Сталіна та інших шести обвинувачених.
Ніякого іншого судового рішення про злочинність дій Сталіна й комуністичного режиму в цілому немає. Міжнародні договори, учасником яких є Україна, подібних заборон явним чином не містять.
Проте, у Європі ставлення до Сталіна й комунізму - мало відрізняється від ставлення до Гітлера й нацизму. Це легко побачити в численних резолюціях Європарламенту, ПАРЄ, Комітету міністрів ПАРЄ, ОБСЄ.
Зокрема, безпосередньо до України відносяться 5-й та 6-й пункти резолюції ПАРЄ №1481 "Необхідність міжнародного засудження злочинів тоталітарних комуністичних режимів", яка була прийнята ще в 2006 році:
"Падіння тоталітарних комуністичних режимів у Центральній та Східній Європі не завжди супроводжувалося міжнародним розслідуванням їхніх злочинів. Більше того, міжнародне співтовариство не притягнуло виконавців цих злочинів до суду, як це було з жахливими злочинами націонал-соціалізму (нацизму).
Відповідно, широкій громадськості майже не відомі злочини тоталітарних комуністичних режимів. У деяких країнах комуністичні партії легально існують та все ще активно діють, попри те, що інколи вони навіть не відмежувалися від злочинів, учинених у минулому тоталітарними комуністичними режимами."
Якщо Партія регіонів всерйоз каже про євроінтеграцію як свій пріоритет, і про своє прагнення об'єднати Україну, то вона повинна була б рішуче виступити проти увічнення Сталіна. І переконати в цьому своїх партнерів по коаліції.
Бо вшанування Сталіна тільки ще більше роз'єднує Україну. Воно не тільки цілком суперечить ідеї євроінтеграції. Складно зрозуміти, як взагалі узгоджується з нею проведення загальноміського референдуму з такого питання?!
Більше того, в Україні створені всі передумови, щоб провести повноцінний судовий процес для правової кваліфікації штучного голоду 1932-1933 років, на підставі матеріалів слідства, яке СБУ провело в 2009 році. І нова адміністрація мала би підтримати проведення такого процесу.
Насправді немає ніяких сумнівів у тому, що Сталін і його підручні винні в умисних масових убивствах. А комуністичний тоталітарний режим, для якого масовий терор став практикою державного управління в СРСР, сам по собі є злочинним.
Однак, необхідно встановити ці факти в правовій площині.
Нагадаємо, що в судовому рішенні Конституційного суду Російської Федерації, прийнятому 30 листопада 1992 року, було чітко констатовано: "У країні протягом тривалого часу панував режим необмеженої влади вузької групи комуністичних функціонерів, що спирається на насилля, об'єднаних у Політбюро ЦК КПРС на чолі з генеральним секретарем ЦК КПРС".
Перелік злочинів радянського режиму за всі роки, починаючи з 1917 року, є досить великим. Він налічує безліч подій і займає багато сторінок. Тому наведемо список, який було складено Науково-інформаційним та просвітницьким центром міжнародного товариства "Меморіал".
У цей список включено лише найбільш серйозні й значущі злочини комуністичного режиму, які підтверджені документально.
1. Організація "Червоного терору". Згідно з постановою радянського уряду 5 вересня 1918 року, було впроваджено практику взяття заручників, позасудових розстрілів, організацію концтаборів для "соціально-чужих" верств населення й політичних супротивників.
2. "Розкуркулення". Масові репресії проти селян у 1930-1931 роках. Виселення, арешти й розстріли за рішеннями трійок Повпредств ОДПУ.
3. Голодомор 1932-1933 року. Масштабне вилучення зерна для засипання в державні сховища та продажу за кордоном, організоване Сталіним і Політбюро ЦК ВКП(б), у результаті чого виник штучний голод. Від голоду загинуло в СРСР від 7 до 12 мільйонів чоловік, у тому числі від 3,5 до 4,5 мільйонів населення України.
4. "Куркульська операція" НКВС, липень 1937 - листопад 1938 року. Масові арешти й розстріли згідно із заздалегідь наміченими квотами. Заарештовано 767 397 чоловік, з них 386 798 розстріляно.
5. "Національна операція" НКВС, липень 1937 - листопад 1938 року. Масові арешти й розстріли за національною ознакою: німецької, польської, "харбінської", латиської тощо. Заарештовано близько 350 тисяч осіб, з них 250 тисяч розстріляно.
6. Масові арешти й розстріли громадян Монголії, проведені радянським НКВС у 1937-1938 роках. Заарештовано близько 25 тисяч чоловік, з них близько 20 тисяч розстріляно.
7. Репресії проти "ЧСЗР", 1937-1938 роки. Як "членів сімей зрадників батьківщини", було заарештовано понад 18 тисяч жінок. Двадцять п'ять тисяч дітей були поміщені в дитячі приймальники НКВС.
8. "Розстрільні списки", лютий 1937 - жовтень 1938 років. Розстріли й засудження за особливими списками, коли міра покарання визначалась не судовими органами, а особисто Сталіним і його найближчими соратниками по Політбюро - Молотовим, Ворошиловим, Кагановичем, Ждановим, Мікояном. За цей період були винесені санкції на засудження за 383 списками, що містили 44 тисячі прізвищ. З них 39 тисяч - до розстрілу.
9. "Заходи фізичного впливу". Санкція Сталіна про застосування катувань у НКВС у ході слідства. Телеграма, яку Сталін підписав 10 лютого 1939 року, підтвердила "правомірність" цієї практики, прийнятої ще в 1937-му. У більш пізні роки Сталін продовжував давати вказівки про застосування тортур. Наприклад, у ході так званої "справи лікарів" у 1952-1953 роках.
10. Пакт Молотова - Ріббентропа, 23 серпня 1939 року. Підписання "Пакту про ненапад із Німеччиною" та підписання секретного протоколу про розмежування сфер впливу СРСР і Третього Рейху.

Згідно із цим таємним протоколом, СРСР почав проводити акти захоплення сусідніх територій. В якості союзника Гітлера брав участь у розгромі державності Польщі.

Розпочав війну з Фінляндією, окупував Литву, Латвію, Естонію, Бессарабію. У результаті СРСР був звинувачений міжнародним співтовариством у проведенні агресивної експансіоністської політики й виключений із Ліги націй. Серпень 1939 - літо 1940 років.
11. Масові депортації цивільного населення за "класовою" і національною ознаками. Особисто Сталіним і Політбюро ЦК ВКП(б) було санкціоновано:
- Виселення польських громадян з території Західної України й Західної Білорусії, 1939-1940 роки;
- Виселення громадян з Прибалтики й Молдови в травні - червні 1941 року;
- Виселення німців, калмиків, чеченців та інгушів, карачаївців, кримських татар та інших народів у 1941-1945 роках;
- Виселення з Прибалтики й Молдови в 1949 році так званих "куркулів";
- Виселення українців у другій половині 40-х років "за пособництво УПА".
12. Масовий розстріл військовополонених польських офіцерів і цивільних осіб у Катині, Мідному та Харкові, квітень-травень 1940 року. За рішенням Політбюро ЦК ВКП(б) від 5 березня 1940 року органами НКВС розстріляно 21857 польських громадян.
13. Безсудні розстріли ув'язнених восени 1941 року. Проведені за вказівками Сталіна в Орловській в'язниці, у московських в'язницях, в Куйбишеві.
14. Акти індивідуального терору. Санкціоновані особисто Сталіним таємні політичні вбивства, які були здійснені держбезпекою, за кордоном і в СРСР.
15. Показові судові процеси в Угорщині, Болгарії та Чехословаччині, 1949-1952 роки. Організовані за вказівками Сталіна радниками МДБ СРСР.
Перед українським суспільством і державою стоїть нагальне завдання правової кваліфікації злочинів, що мали відношення до України. Як перерахованих у вищенаведеному списку, так і багатьох інших. Наприклад, репресій проти українських церков.
Необхідна правдива розповідь про нашу історію й про злочини комуністичного режиму. Чим краще буде виконуватися це завдання, тим менше рудиментів комунізму прийдеться переживати нашим дітям та онукам.
А якщо цього не робити, то ми будемо постійно відчувати сором і ганьбу від вшанування та звеличення Канібаліссімуса.
Євген Захаров
лесана вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Сказавших "Фууу!": 1 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 17.05.2010, 14:36   #86
Житель
 Аватар для Markodius
IP:
Сообщений: 87
"Спасибок": 86
Очки репутации: 0
Мнения:
Доп. информация
По умолчанию Re: В Запорожье воздвигнут памятник Й.В.Сталину.

После СССР "Ленинов" как фекалий на газонах...Теперь новая ера? Будем памятники Сталину ставить...Ндо. Кста как можно ставить памятник человеку по вине которого умирали милионы(за просто так)? Я уже враждебно к этому памятнику отношусь.
Markodius вне форума  

Сказавших "Фууу!": 1 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 17.05.2010, 14:53   #87
Почетный легион
 Аватар для тувалу
IP:
Сообщений: 13,330
"Спасибок": 9,085
Очки репутации: 2,233
Мнения: 986
Доп. информация
По умолчанию Re: В Запорожье воздвигнут памятник Й.В.Сталину.

Цитата:
Сообщение от kazanova Посмотреть сообщение
А бендеру в чьих владениях поставили?
Бандера - герой боровшийся за Независимость Украины и вписывается в формат государственного чествования Независимой Украины.

Сталин же боролся с независимость украинского народа и может служить лишь ценностью для коллекционеров идей коммунистического антиквариата у себя во дворе.
___________
Киев - не был матерью юго-восточных городов Украины!
тувалу вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 3 (показать список)
Сказавших "Фууу!": 2 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 08.06.2010, 21:04   #88
Почетный легион
 Аватар для Turkul
IP: DN
Сообщений: 5,836
"Спасибок": 7,454
Очки репутации: 177,888
Мнения: 91
Доп. информация
По умолчанию Re: В Запорожье воздвигнут памятник Й.В.Сталину.

Оффтоп:
___________
Как же вы не заметили, мы ж сегодня над моей УКРАИНОЙ дрались! (с)
Turkul вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 09.06.2010, 00:51   #89
Заблокирован
 Аватар для PRAVED
IP:
Сообщений: 3,839
"Спасибок": 2,952
Очки репутации: 0
Мнения: -4452
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию Re: В Запорожье воздвигнут памятник Й.В.Сталину.

Цитата:
Сообщение от тувалу Посмотреть сообщение
Бандера - герой боровшийся за Независимость Украины и вписывается в формат государственного чествования Независимой Украины.

Сталин же боролся с независимость украинского народа и может служить лишь ценностью для коллекционеров идей коммунистического антиквариата у себя во дворе.
А двор , как видно большой.
PRAVED вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 28.12.2010, 23:12   #90
IVK
Почетный легион
 Аватар для IVK
IP:
Сообщений: 6,314
"Спасибок": 7,868
Очки репутации: 66,677
Мнения: 4754
Доп. информация
По умолчанию Re: В Запорожье воздвигнут памятник Й.В.Сталину.

Цитата:
Сьогодні 28 грудня 2010р.Б. у Запоріжжі невідомим мобільним підрозділом ВО „Тризуб” ім. С.Бандери на території комуністичного кубла, що знаходиться під цілодобовою охороною, знищено нещодавно встановлений „пам’ятник” кату українського народу та міжнародному терористу Іосіфу Джугашвілі-Сталіну.
Звісно, ця інформація потребує перевірки.
Якщо це правда - я рад. Пам’ятникам іноземним катам в Україні не місце.
___________
Опыт жизни в СССР научил меня никогда не верить лозунгам.
IVK вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Сказавших "Фууу!": 1 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 28.12.2010, 23:13   #91
Geheime Staatspolizei
 Аватар для Фагот!!!
IP:
Сообщений: 23,825
"Спасибок": 60,735
Очки репутации: 223,069
Мнения: 5194
Доп. информация
По умолчанию Re: В Запорожье воздвигнут памятник Й.В.Сталину.

Цитата:
Сообщение от IVK Посмотреть сообщение
Якщо це правда - я рад. Пам’ятникам іноземним катам в Україні не місце.
Оффтоп:
___________
Какие прекрасные русские лица! Какие раскрытые ясные взоры!
Грабитель. Угонщик. Насильник. Убийца. Растлитель. И воры, и воры, и воры. (С)
Фагот!!! вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 28.12.2010, 23:27   #92
Straygirl
 Аватар для Wilania
IP:
Сообщений: 4,296
"Спасибок": 5,849
Очки репутации: 0
Мнения: 459
Доп. информация
По умолчанию Re: В Запорожье воздвигнут памятник Й.В.Сталину.

Цитата:
Сообщение от IVK Посмотреть сообщение
Звісно, ця інформація потребує перевірки. Якщо це правда - я рад. Пам’ятникам іноземним катам в Україні не місце.
Вот с этого все и начинается..там осуждаю - там я рад..его восстановят..но полетит очередная голова Бандеры или ещё кого нибудь..месть ради мести...
Для начала, надо прекратить ставить памятники одиозам..чтоб потом их не ломали...
Поощряем один вандализм..но осуждаем другой....
Wilania вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 2 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 29.12.2010, 06:54   #93
IVK
Почетный легион
 Аватар для IVK
IP:
Сообщений: 6,314
"Спасибок": 7,868
Очки репутации: 66,677
Мнения: 4754
Доп. информация
По умолчанию Re: В Запорожье воздвигнут памятник Й.В.Сталину.

Цитата:
Сообщение от Wilania Посмотреть сообщение
Вот с этого все и начинается..там осуждаю - там я рад..его восстановят..но полетит очередная голова Бандеры или ещё кого нибудь..месть ради мести...
Для начала, надо прекратить ставить памятники одиозам..чтоб потом их не ломали...
Поощряем один вандализм..но осуждаем другой....
Так этот памятник поставили в июне, если не ошибаюсь. И кто такой Сталин для Украины?
___________
Опыт жизни в СССР научил меня никогда не верить лозунгам.
IVK вне форума  

Сказавших "Фууу!": 1 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 29.12.2010, 07:32   #94
Основа форума
 Аватар для Посредник
IP:
Сообщений: 3,868
"Спасибок": 6,362
Очки репутации: 0
Мнения: 2951
Доп. информация
По умолчанию Re: В Запорожье воздвигнут памятник Й.В.Сталину.

А хороший памятник? Я тоже такой себе поставлю.
Посредник вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 29.12.2010, 10:27   #95
фашиствующій молодчік
 Аватар для Залізний
IP:
Сообщений: 6,992
"Спасибок": 7,186
Очки репутации: 0
Мнения: 4542
Доп. информация
По умолчанию Запоріжському сталіну голову відпилили)

http://banderivets.org.ua/?page=page...1012/article05

___________
Виявив сьогодні у своєму телефоні ознаки екстремізму. У ньому є функція «зміна режиму»
Залізний вне форума  

Сказавших "Фууу!": 1 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 29.12.2010, 10:32   #96
Почетный легион
 Аватар для Казырный
IP:
Сообщений: 6,470
"Спасибок": 5,579
Очки репутации: 13,615
Мнения: 4755
Доп. информация
По умолчанию Re: В Запорожье воздвигнут памятник Й.В.Сталину.

Цитата:
Сообщение от IVK Посмотреть сообщение
Звісно, ця інформація потребує перевірки.
Якщо це правда - я рад.


Коммуняки прикрыли статую тряпкой,но явно видно шо оно без головы.

Кстати мое мнение шо его изночально надо было делать без головы,таким образом показывая сколько невинных душ оно загубило.
___________
Цитата:
Сообщение от Казырный Посмотреть сообщение
а кацапа-фашисткую мразь будешь уничтожать?
Цитата:
Сообщение от Orungal Посмотреть сообщение
Смотря сколько заплатите.
Казырный вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 29.12.2010, 10:44   #97
Заблокирован
 Аватар для OldFellow
IP:
Сообщений: 6,877
"Спасибок": 7,407
Очки репутации: 0
Мнения: -807
Доп. информация
По умолчанию Re: Запоріжському сталіну голову відпилили)

Промелькнула информация,что изначально акцию планировали провести днем,но ребята,исполнители,отказались сославшись на плохое самочувствие.
А,жаль,народ так и не понял - кто "дома" хозяин .
Уверенней надо,уверенней !!
Что,за комплексы партизана ?

ПС Я, против установки памятников Сталину.(что бы сразу откинуть лишние вопросы).
OldFellow вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 29.12.2010, 10:54   #98
фашиствующій молодчік
 Аватар для Залізний
IP:
Сообщений: 6,992
"Спасибок": 7,186
Очки репутации: 0
Мнения: 4542
Доп. информация
По умолчанию Re: Запоріжському сталіну голову відпилили)

Цитата:
Сообщение от OldFellow Посмотреть сообщение
Промелькнула информация,что изначально акцию планировали провести днем,но ребята,исполнители,отказались сославшись на плохое самочувствие.
Це ти мені розповідаєш)))? Хоча.. у вас свої джерела..) Перед тим як щось постити спробуй подумати.
___________
Виявив сьогодні у своєму телефоні ознаки екстремізму. У ньому є функція «зміна режиму»
Залізний вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 29.12.2010, 10:55   #99
Основа форума
 Аватар для Hatchet
IP:
Сообщений: 3,888
"Спасибок": 4,063
Очки репутации: 43,762
Мнения: -3911
Доп. информация
По умолчанию Re: Запоріжському сталіну голову відпилили)

Этим они ( Нащадки героїв ) лишь показали свою слабость. При живом Сталине боялись даже близко подойти к нему. А памятники крушить и яичницу жарить - в их стиле. Я этому не удивился...
Hatchet вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 29.12.2010, 10:57   #100
a68
Почетный легион
 Аватар для a68
IP:
Сообщений: 12,035
"Спасибок": 12,447
Очки репутации: 30,386
Мнения: 6178
Доп. информация
По умолчанию Re: Запоріжському сталіну голову відпилили)

Hatchet, вы считаете, что памятник Сталину должен стоять в нашей стране?
a68 вне форума  

Ответить с цитированием Вверх

Ответ

Опции темы
Опции просмотра Оценка этой теме
Оценка этой теме:

Ваши права в разделе

Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.
Trackbacks are Выкл.
Pingbacks are Выкл.
Refbacks are Выкл.

Похожие темы
Тема Автор Раздел Ответов Последнее сообщение
Как часто надо мыть голову? кисана Косметика и красота 85 29.03.2017 16:12
встроенный в голову дешифратор Minerva Тесты 4 22.02.2012 07:28
Януковичу прострілили голову stairtov Политика Украины 12 21.06.2011 10:30
З приїздом Кирила почалося - у церкві Запоріжжя пролунав вибух SignumDei Украина 22 10.08.2010 10:04
Хватит мыть голову её шампунем! Psihadelic ТВ 9 01.01.2009 17:43


Часовой пояс GMT +3, время: 02:39.


Работает на vBulletin® Версия форума 3.х.х. Copyright ©2000 - 2009, Jelsoft Enterprises Ltd.

© ForumKiev.com 2007 - 2018