Я люблю Киев

КИЕВСКИЙ ФОРУМ
КУЛЬТУРНОГО ОБЩЕНИЯ
FORUMKIEV.COM
Регистрация Правила Новые сообщения Идея Группы Вопросы Админ. FAQ
КИЕВ КАРТА ПОГОДА ССЫЛКИ ИСТОРИЯ ТУРИСТУ ОБЪЯВЛЕНИЯ
N-728-MI-2
Вернуться   Форум Киев | ForumKiev.com > Общий > Украина (лучшие темы раздела)

Ментальность галичан - запретная тема?

Ответ
 
Опции темы Оценить тему Опции просмотра
Старый 26.03.2011, 07:53   #41
Приписанный
 Аватар для quattroporte
IP:
Сообщений: 86
"Спасибок": 43
Очки репутации: 0
Мнения:
Доп. информация
Сообщение Re: Ментальность галичан - запретная тема?

статья - просто вброс.
В огороде бузина, а в Киеве дядька.
Галичане поголовно рагули, а на Востоке москалеподобное быдло - весь ее незамысловатый контекст.


То, что среди галичан нет космонавтов (ЛОЛ,а сколько вообще у нас космических держав-то? ) и прочих ученых (а кому они сейчас нужны?) - прежде всего, вина официальной власти, должной, кроме прочего, заботиться годной мотивацией морального роста граждан.

И делать это явно не методами "вы посмотрите, какое вы говно!" - ибо живем не в мажорном колледже, тащемта...
quattroporte вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх


Старый 26.03.2011, 08:00   #42
Київська русинка
 Аватар для лесана
IP:
Сообщений: 3,923
"Спасибок": 4,526
Очки репутации: 0
Мнения: 5186
Доп. информация
По умолчанию Re: Ментальность галичан - запретная тема?

Іван Пулюй народився в містечку Гримайлові на Тенопільщині 2 лютого 1845 р. У 1865 р. закінчив навчання в Тернопільській гімназії, у 1869 – на теологічному факультеті, а в 1872 – на логічному факультеті, а в 1872 – на фізичному відділі філософічного факультету Віденського університету. У 1877 р. здобув науковий ступінь доктора натуральної філософії Страсбурзького університету.
Впродовж 1877-1883 рр. працював асистентом фізичної лабораторії та приват-доцентом у Віденському університеті, але з 1882 р. починає займатися проблемами електротехніки. Восени 1884 р. його запрошують на посаду професора експериментальної і технічної фізики Німецької вищої технічної школи у Празі, де він заснував в 1902 р. кафедру електротехніки і керує нею до виходу на пенсію в 1916 р. На 1888/89 навчальний рік Пулюя обрали ректором політехніки. Помер Іван Пулюй 31 січня 1918 р. у Празі, де його і поховано.
За видатні наукові, технічні, організаційні досягнення І.Пулюй отримав різні нагороди, йому було присвоєно почесне звання радника цісарського двору.
Творча спадщина Пулюя вражає своїм розмаїттям у кожній із зазначених вище основних сфер. Пулюй як фізик – це віртуозний конструктор і експериментатор. Він і блискучий популяризатор, що зумів поєднати у своїх лекціях, статтях і брошурах наукову строгість з прекрасним літературним стилем. Найважливіші досягнення Пулюя в галузі фізики стосуються катодних та Х-променів.
Пулюєві праці торували шлях до епохальних відкриттів кінця ХІХ століття, а саме Х-променів та електронна як складової частинки атомі усіх речовин.
Великі заслуги Пулюя в дослідженні та практичному використанні самих Х-променів, і це дає підстави вважати його співзасновником рентгенології у широкому сенсі цього поняття – як наука про невидимі Х-промені, їхню природу і сфери застосування. Він домігся найвищої на ой час якості Х-променевих фотографій, опублікованих у європейській пресі. А виконана у США одним з Пулюєвих електровакуумних апаратів рентгенограма вперше у світі зафіксувала перелом людської кінцівки.
Іван Пулюй був також одним із піонерів у бурхливому розвитку електротехніки, а отже, і промислової революції на переломі ХІХ і ХХ століть.
Окремо треба сказати про напружену і плідну, упродовж усього життя, діяльність Івана Пулюя, спрямовану на національне відродження України.

добавлено через 2 минуты
добавлено через 9 минут
Соломія Амвросіївна Крушельницька народилася 23 вересня 1872 року в селі Білявинцях на Тернопільщині в сім'ї священика Амвросія Крушельницького. Дитинство її пройшло у селі Біла під Тернополем. Маленькою навчилася грати на фортепіано, а в десятирічному віці співала в хорі "Руської бесіди" у Тернополі.
У 1891-1893 роках навчалася у Львівській консерваторії, яку закінчила зі срібною медаллю та дипломом з відзнакою. 15 квітня 1893 року дебютує у Львівській опері в партії Леонори ("Фаворитка" Г.Доніцетті) та Сантуцци в опері "Сільська честь" П.Масканьї. Після знайомства з італійською співачкою Джеммою Беллінчоні, що перебувала у Львові на гастролях, Крушельницька їде у Мілан, де навчається з травня 1893 року в студії професорів Конті та Фаусти Креспі.
1894 року підписує контракт із Львівською оперою, співає в операх "Фауст", "Трубадур", "Бал-маскарад", "Африканка", "Галька". Листується з письменниками Михайлом Павликом, Іваном Франком. З січня 1895 року співає у Львівській опері в "Манон Леско", згодом студіює у Відні у професора Генсбахера. Того ж року співає у Краківській опері. 1896 року здійснює гастролі в Кремоні, Зарі, Кракові, Трієсті.
З листопада 1896 року по березень 1897 року Крушельницька у складі італійської трупи брала участь у тридцяти п'яти виступах в Одеському оперному театрі. 1897 року гастролює у Південній Америці, Бергамо, Пармі. 1898 року запрошена до Варшавського оперного театру, співає у Петербурзі, Коломиї, Бережанах. 1902 року - гастролі у Парижі. 1906 року - успішні гастролі в Буенос-Айресі та дебют у "Ла Скала" в Мілані в опері Р.Штрауса "Саломея" під диригуванням Артуро Тосканіні. 1908 року Соломія Крушельницька приїхала на гастролі в Єгипет з театральною трупою і з композитором Дж.Пуччіні, виступала в його опері "Мадам Баттерфляй". 1910 року Крушельницька одружується з італійським адвокатом, мером міста Віареджо Чезаре Річчоні.
1920 року востаннє виступила у театрі "Сан Карло" (м.Неаполь) в операх "Лорелея" та "Лоенгрін", відтоді займається концертною діяльністю. 1925 року бере участь у концерті на запрошення королеви Італії. У січні-травні 1928 року здійснює велике турне по США та Канаді. 1929 року відбувся прощальний концерт співачки в Академії Санта Цецілія у Римі. 28 вересня 1936 року помер Чезаре Річчоні.
1939 року співачка приїжджає на батьківщину, провідати рідних, але у зв'язку з початком другої світової війни залишається у Львові. Після вступу радянських військ терпить злигодні, байдужість влади. У той час починає хворіти, просить дозволу виїхати в Італію, де залишився її будинок, але їй не дозволяють. 1944 року нарешті дістає місце професора у Львівській консерваторії, а в 1946 її понизили до в.о. пофесора. 26 грудня 1949 року у Львові відбувся прощальний концерт 77-річної співачки для земляків. 1951 року їй присвоєно звання Заслуженого діяча мистецтв УРСР. До кінця життя Соломія Крушельницька викладала у консерваторії.

___________
Коли ж у вас серця телячі,
Зробіть намордники собачі.


лесана вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 3 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 26.03.2011, 08:12   #43
Київська русинка
 Аватар для лесана
IP:
Сообщений: 3,923
"Спасибок": 4,526
Очки репутации: 0
Мнения: 5186
Доп. информация
По умолчанию Re: Ментальность галичан - запретная тема?

Національний університет “Львівська політехніка”
історія і сучасність
З перших років свого існування Львівська політехніка зарекомендувала себе як потужний осередок науки і освіти в Європі, генератор технічних ідей та винаходів. У всі часи з її стін виходили елітні висококваліфіковані інженери. Цей престиж здобувався працею багатьох поколінь викладачів, професорів, науковців.

Львівська політехніка – одна з найдавніших академічних технічних шкіл у Європі і перша на українській землі. Як Технічна академія вона відчинила свої двері 4 листопада 1844 року і її першим директором був Флоріан Шіндлер. Восени 1848 року будинок Технічної академії згорів. В 1849–1850 роках приміщення Академії відбудували, але воно не могло задовольнити галицьку громадськість, оскільки в цей час у країнах Європи відбувалась технічна революція. Назріла необхідність будівництва нового приміщення, яке відповідало б вимогам політехнічної освіти. Підготовку проекту нового приміщення Академії і керівництво його будівництвом доручили архітектору Юліану Захарієвичу, який згодом (14 листопада 1877 року) став ректором. Будівництво головного корпусу Академії тривало 3 роки (квітень 1874 р. – жовтень 1877 р.).

У 1877 році Технічну академію перейменували на Політехнічну школу з правами вищого технічного навчального закладу Австро-Угорської імперії. Вона стала складовою європейської технічної науки. У Політехнічній школі навчалися студенти з Росії, Німеччини, Румунії, Франції, Туреччини та інших країн.


У вересні 1880 р. Політехнічну школу відвідав цісар Франц Йосиф, який замовив у Яна Матейка одинадцять картин, котрі відображали б технічний прогрес людства. Нині ці картини прикрашають актову залу головного корпусу університету. В 1894 році прийнято статут Політехнічної школи, а в 1901 році школа одержала право на присудження наукових ступенів докторів технічних наук і почесних докторів. У 1912 році, наприклад, звання почесного доктора удостоїлись Марія Склодовська-Кюрі, Ян Франк, Юліан Медведський, Август Вітковський. До 1918 року ступінь доктора наук здобули 64 інженери.

У червні 1920 року приймається новий статут Політехнічної школи і вона перейменовується на Львівську політехніку. В 30-ті роки в Політехніці функціонували сім інститутів: архітектурний, хімічний, механічний, сухопутної та водної інженерії, рільничо-лісовий, загальний. У жовтні 1939 року Львівська політехніка перейменовується на Львівський політехнічний інститут.

Друга світова війна перервала навчально–наукову роботу інституту з 1941 до 1944 року. У ніч з 3 на 4 липня 1941 року на Вулецьких горбах гітлерівці розстріляли десятки учених, зокрема професорів Політехніки – К. Вайгеля, Р. Віткевича, В. Круковського, А. Ломницького, С. Пілята, В. Стожека та інших. 26 липня у підвалах гестапо загинув професор К. Бартель. Частина професорів виїхала до Польщі. Діяльність Львівської політехніки відновилась у 1944 році. В ній навчались тоді близько 440 студентів. Практично наново почав відроджуватися науковий потенціал інституту. У Львівській політехніці виявили бажання працювати видатні вчені ряду навчальних закладів України та Росії: академіки Г. Савін, В.Сельський, О.Харкевич, професори К. Карандєєв, Г. Погодін-Алєксєєв, Г. Кияниця, А. Занько та інші.
___________
Коли ж у вас серця телячі,
Зробіть намордники собачі.


лесана вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 2 (показать список)
Сказавших "Фууу!": 1 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 26.03.2011, 08:29   #44
Приписанный
 Аватар для quattroporte
IP:
Сообщений: 86
"Спасибок": 43
Очки репутации: 0
Мнения:
Доп. информация
По умолчанию Re: Ментальность галичан - запретная тема?

Цитата:
Сообщение от лесана Посмотреть сообщение
Національний університет “Львівська політехніка”
історія і сучасність
З перших років свого існування Львівська політехніка зарекомендувала себе як потужний осередок науки і освіти в Європі, генератор технічних ідей та винаходів. У всі часи з її стін виходили елітні висококваліфіковані інженери.
тащемта, если говорить о ВУЗах в академическом контексте, имеет смысл для конкретики указывать их выдающихся преподавателей/выпускников и соотв. их предметные достижения
(а также разработки, вышедшие из стен ВУЗа)
quattroporte вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 26.03.2011, 08:38   #45
Київська русинка
 Аватар для лесана
IP:
Сообщений: 3,923
"Спасибок": 4,526
Очки репутации: 0
Мнения: 5186
Доп. информация
По умолчанию Re: Ментальность галичан - запретная тема?

Цитата:
Сообщение от quattroporte Посмотреть сообщение
тащемта, если говорить о ВУЗах в академическом контексте, имеет смысл для конкретики указывать их выдающихся преподавателей/выпускников и соотв. их предметные достижения
(а также разработки, вышедшие из стен ВУЗа)
Для цього потрібно відкрити окрему тему: " Галицькі ВУЗи", можливо я відкрию найближчим часом Але зараз я маю цікаву історію ще про одного галичанина Андрія Варголу, короля поп-арту в америці знаного як Енді Варгол:


Андрій Варгола народився 6 серпня 1928 р. в місті Пітсбурзі, як наймолодший з трьох братів. Його обідвоє батьків походили з українського села Микова, що на Закарпатті. Батько Андрій, народжений 1888 р., поженився у 1909 р. на молоденькій Юлії Завадській, якій сповнилося щойно 16 літ. Два роки після весілля в них народилась дочка Йосефина, яка померла, не маючи навіть пів року. Зі страху перед військовою службою в Австро-Угорщині, Андрій, із 160 доляровою сумою грошей в кишені втік із села у 1912 р. через Польщу до Америки, де опинився третій раз. Його дружині пощастило приїхати до Пенсильвенії у 1921 році. Молоде подружжя поселилось у Пітсбурзі, де почалось їхнє нове життя. У 1922 р. народився син Павло, потім 1925 року другий син Іван і знову через три роки, народився Андрій. Батьки з синами в кожну неділю вранці відвідували церкву св. Івана в дільниці міста так званій Руській долині. Отож, мати своїх дітей, заставляла молитись ''Отче наш'' перед спанням і вранці після пробудження. Мову своїх родичів Андрій дуже добре розумів, але нею не користався. В ранніх роках Андрій любив перегортати комічні журнали та кредками починав малювати. Хлопчаком прийшлось йому поборювати кілька недуг. Не обминула його висипка, яка зломила у восьмирічного нервову систему. Його шкіра всього тіла згубила пігментні забарвлення і стала зовсім білою. Часто він пролежував у ліжку і далі захоплюваввся ''коміками''. Чотирнадцять річному Андрієві, в травні 1942 року, помер батько. Того ж самого року, з початком шкільного, молодий Андрій поступив до Шенлі середньої школи. В клясах його вчителі вважали за дуже послушного, чемного, стидливого і тихого характеру учня, без кольору на обличчі, без спортовних здібностей та без включання у позаклясові на площадках ігри. Йому краще було навіть самому під час перерв посидіти в клясі й олівцем рисувати. Пополудневі суботні дні він додатково ходив на уроки мистецтва в міському Карнеґі музею. Звідси походить одна з ранніх відомих його робіт-рисунок олівцем ''Автопортрет''. На початку вересня 1945 р. він поступає до Карнеґі Технологічного Інституту. Курси, які він брав, дали йому змогу засвоїти таємниці комерційного мистецтва. Вчителі, які згадують про його мистецькі праці виконані в інституті кажуть, що вони завше були провокативні та контраверсійні і заставляли часто інструкторів питанням ''Чи Андрія вигнати з факультету чи лишити?'' Андрій малював так, як він хотів. Своєю впертістю його співкласники вважали ''генієм''.
Під час другого року навчання в Карнеґі, Андрій вибрав собі на чотири роки старшого співкурсника Пилипа Перлштайна, за найкращого друга і товариша. Разом вони малювали в хаті Пилипових родичів і разом, літом 1947 р. на чотири дні, перший раз відвідали Ню-Йорк. Після третього приїзду до цього міста, літом 1949 року, Андрій і Пилип, поселилися в ньому на завше.
Тут під кінець першого тижня побуту, Андрій, в якого мистецьке ''портфоліо'' виказалось як ілюстратора, вже отримав перші замовлення на графічні оформлення для журналу ''Ґламор''. Під час появи подальших рисунків у журналі ''Мадмазел'' у лютому 1950 р., працівники друкарні підписали ім'я та прізвище автора репродукцій Енді Варгол.
Через необуреність мистця, він так не відомий Андрій став славним Енді а його безцінне мистецтво ставало поволі геніяльним.
На загал мистецтво цієї людини, вважається фантастичним і химерним. З одного боку зовсім і не популярним тому, що ви не можете купити репродукцію Варголи в будь яких крамницях. Зате зайдіть до універсального магазину харчового відділу. Ряди металевих пушок яблучних соків, персиків і грушок, риб'ячого м'яса, різних родів супи, кетчупи та ряд інших продуктів з їхніми емблемами (символами)-це джерело мистецтва Варголи, яке діє як ніким не збагнені імітація щоденного буття суспільства, повторення та масове споживання. Для такого мистецтва, яке художник створив у своїй ''фабриці'', він став ''хресним батьком'', якого Америка досі не мала. Саме тут є причина вважати цього мистця однією з найоригінальніших постатей серед існуючого різного роду світового мистецтва.
Е. Варголу вважали диваком. Так, він ним був, бо він дивував усіх своєю працездатністю. Був спосібним і майстерним живописцем, дизайнером, кінорежисером, фотографом, керівником рок-групи, літератором та мрійником бути славним і багатим. Ідейним для нього було стати славним через здобуття грошей а коли вже їх придбав, незабаром Енді став і славним. Ще за життя, цей мистець цінив себе грошима. Тепер вартість його мистецького спадкоємства осягнула один більйон долярів. Одного разу він сказав, що в майбутньому, кожен буде славний бодай 15 хвилин. Проте 15 хвилин слави для Варголи триватимуть ще довго.
На початку шістдесятих років художник став ще більш відомим майстром, створивши багатотиражні твори із зображенням долярових купюрів та супових консервів фірми ''Кембел''. Акрилічними фарбами на полотні, розмірів приблизно 2 х 3 метрів, видніють 200 пушок з 32 різними родами супів. Та не лиш серії супів, але й напитків фірм ''Кока-кола'' і ''Пепсі-кола'', належать до кращих робіт комерційного напрямку в мистецтві самого мистця, на яких багаторазово повторено той самий образ-пляшки.
П'ятого серпня 1962 року померла Мерилін Монро. Великим ударом її смерть потрясла світ. Незадовго після, сотки шовкографічних портретів американської зірки, появилися по всій Америці, роботи цього ж Енді. Його прагнення з Мерилін зробити ''канонізовану святу Америки'' та немов далі живу істоту-ікону, під впливом візантійських образів святих постатей, що собі Енді пригадав їх з часів дитинства, сповнилось. У тій самій же манері художник виконав портрети подальших відомих зірок голівудських фільмів та знаменитих співаків. Основний акцент зроблено ним повторення портретів тої ж актриси Мерилін та інших красунь, як напр.: Джінджер Роджерс, Джоен Кравфорд, Гейді Ламар, Елізабет Тейлор, Етгел Скул, Джакі Кеннеді, Наталі Вуд та загадково усміхнену Мона Лісу роботи Леонарда.
Як неперевершений представник ПОП-АРТУ та чільна постать цього мистецького напрямку, Варгол став ще більш відомим, немов легендарним серед не тільки рядових американців, але й серед представників та властителів багатьох престижних галерій. Вони організували виставки його творів по всіх містах США а пізніше, поодинокі серії, виставлялись в европейських містах, напр.: автопортрети в Лондоні, корови у Стокгольмі, квіти і портрети в Парижі, Мона Ліси та останні вечері в Мілані та в подальших містах. Вони також були перші замовники його портретів. Між ними появилися й таких осіб: Річарда Ніксона, Мао Дзедонґа, королеви Елисавети, Джімі Картера, Ґолди Меїр, Албетра Айнштайна, Мугамеда Алі, Елвіса Преслі, Джона Ленона, Владіміра Леніна та безліч інших акторів, політиків, відомих мистців та знайомих друзів.
Е. Варгол знаний продуцент власних найдовше триваючих фільмів. У кінотеатрах вони появилися вже у 1964 році. Перший ''Спання'', позначений існуючим сучасним модернізмом та експерименталізмом і триває понад вісім годин. Всіма фільмами, а їх можна нарахувати біля двадцяти під назвами: Поцілунок, Різання волося, Лігво, Крісло водія, Мужчина на місяці та інші, Варгол звернув на себе увагу багатьох критиків та викликав у них стурбовану реакцію. На думку автора, все це стало для нього позитивним явищем, бо задум бути постійно екцентричним поміж представниками і творцями нової культури, не тільки для жителів Ню-Йорку, але й усієї Америки, ним зреалізовано.
Після наглої і фатальної смерті ''короля ПОП-АРТУ'' в США, відбулися ретроспективні виставки його робіт та покази фільмів. Високохудожнього рівня твори Варголи знайшли своє місце у найкращих галеріях світу і попали головними предметами до аукціонерних підприємств ''Сотбі'' і ''Крісті''. Продажні картини та персональні вжиткові об'єкти мистця сягали величезні грошові суми. Для десятьденного аукціону в ''Сотбі'', який тривав від 23 квітня до 3 травня 1988 р., біля 30 осіб працювало кілька місяців над каталогом, шо помістив біля 10.000 предметів. До нього ввійшло 210 наручних браслет, 1,659 гончарно-череп'яних посуд та майже 200 глечиків для тістечок та печива. Овальний стіл продано за 79.750 долярів а з їдальні буфетний мебель закуплено сумою 104.500 долярів. Також приватна колекція абстрактних картин сучасних мистців, Твомблі, Ліхтенштайна й інших, принесла 2.8 мільйона долярів. Стан загальної суми, після завершення аукціону, був майже 26 мільйонів долярів. У цьому ж році завершено угоду продажі хати Варголи між продавцем і купцем ціною 6 мільйонів долярів. До цього ж треба додати, шо приблизно на сто мільйоновій сумі грошей спадкоємства, створено найбагатшу досі в Америці одиноким художником, Фундацію мистецтва імені Енді Варголи. Її головою, на підставі легального заповіту мистця коротко перед смертю, призначено екзекутора Фреда Гюса. Цей самий виконавець волі мистця з іншими членами Фундації, відкриваючи одну із зовсім незапомітих шуфляд невеликої скрині, несподівано натрапили на сховище, в якому знайдено золоті годинники, ювелірні вироби, дорогоцінні камені, діяманти, смарагди, сапфіри, золоті перстені та інші якісні предмети. Всі вони, з аукціону в грудні 1988 р., додатково принесли 1.640.000 тисяч долярів.
Загадковість ''підносити себе до небес'', еґоїзм бути славним, комплекс вищевартости, магічна чародійність впливати на людей, схоластика і містика ідей, алхімія його теорій, винахідливість та успіхи у виготовленні фарб, реалізація нереального у реальне, магнетизм притягати до себе і творити рух навколо себе, віра в культ своєї особи, хист говорити про себе засобами універсальної мови-це частина характерних прикмет, якими Енді Варгол керувався, і дали йому змогу зійти зіркою світової слави.


добавлено через 3 минутыДитячі малюнки Андрія Варголи
___________
Коли ж у вас серця телячі,
Зробіть намордники собачі.


лесана вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 26.03.2011, 08:55   #46
Приписанный
 Аватар для quattroporte
IP:
Сообщений: 86
"Спасибок": 43
Очки репутации: 0
Мнения:
Доп. информация
По умолчанию Re: Ментальность галичан - запретная тема?

Цитата:
Сообщение от лесана Посмотреть сообщение
Але зараз я маю цікаву історію ще про одного галичанина Андрія Варголу, короля поп-арту в америці знаного як Енді Варгол...
чорт, готовая история - сценарий для фильма
( если еще не сняли )


если есть под рукой какие ссылки на его взрослые работы - киньте в тему
quattroporte вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 26.03.2011, 11:22   #47
Київська русинка
 Аватар для лесана
IP:
Сообщений: 3,923
"Спасибок": 4,526
Очки репутации: 0
Мнения: 5186
Доп. информация
По умолчанию Re: Ментальность галичан - запретная тема?

Енді Уорхол (Андрій Воргол): "Душа моя — русинська!"

Цитата:
"Душа моя — русинська!" — стверджував Енді Уорхол (Андрій Варгола), ім’я якого у другій половині ХХ сторіччя у США називали поряд із такими, як Джон Кеннеді, Мерелін Монро, Елвіс Преслі. Засновник американського поп-арту народився у містечку Меджилабірці, що у Східній Словаччині. Ця територія, незважаючи на її сьогоднішню належність до іншої держави, є історичною землею карпатських русинів.добавлено через 5 минут
Представляю наступного галичанина- Григорія Гладія відомого кіноактора, що зіграв легендарного героя УПА Романа Шуфевича.

http://toloka.hurtom.com/viewtopic.php?t=1920
___________
Коли ж у вас серця телячі,
Зробіть намордники собачі.


лесана вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 4 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 26.03.2011, 11:28   #48
Geheime Staatspolizei
 Аватар для Фагот!!!
IP:
Сообщений: 24,221
"Спасибок": 61,102
Очки репутации: 224,668
Мнения: 5252
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию Re: Ментальность галичан - запретная тема?

Оффтоп:
___________
Какие прекрасные русские лица! Какие раскрытые ясные взоры!
Грабитель. Угонщик. Насильник. Убийца. Растлитель. И воры, и воры, и воры. (С)
Фагот!!! на форуме  
Сказавших "Спасибо!": 2 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 26.03.2011, 11:29   #49
Київська русинка
 Аватар для лесана
IP:
Сообщений: 3,923
"Спасибок": 4,526
Очки репутации: 0
Мнения: 5186
Доп. информация
По умолчанию Re: Ментальность галичан - запретная тема?Народився 4 грудня 1954 року в місті Хоросткові Тернопільської області. Закінчив КГІТІ ім. І. Карпенка-Карого (1976), заочно режисерський факультет ГІТІСу (1989, майстерня А. Васильєва). До 1983 року працював у театрах Харкова, Києва, Каунаса, з 1985 по 1990 роки — у театрі Анатолія Васильєва. З 1990х років живе і працює у Квебеку (Канада).
Вільно спілкується українською, російською, польською, литовською, англійською, французькою, італійською та німецькою мовами.
В 2004 році був одним з ведучих (разом з Вітою Смачелюк) українського сезону телешоу «Форт Буаяр».
У 2006 році виступив у якості режисера франко-канадського мюзиклу "Дракула: між коханням та смертю", головну роль в якому виконав відомий канадський співак Брюно Пельтьє. Серед пісень у спектаклі прозвучала українська народна пісня "Цвіте терен" у новій обробці.
[ред.] Знявся у фільмах

 • В бій ідуть одні «старики» (1973)
 • Дударики (1980)
 • Така пізня, така тепла осінь (1981)
 • Возвращение Баттерфляй (1982)
 • Затерянные в песках (1984)
 • Украдене щастя (1984)
 • Мама, родная, любимая… (1986)
 • Обвиняется свадьба (1986)
 • Войдите, страждущие! (1987)
 • Отступник (1987)
 • Фантастическая история (1988)
 • Сирано де Бержерак (1989)
 • Ленинград. Ноябрь (1990)
 • Сломанный свет (1990)
 • Воспоминание без даты (1990)
 • Анна Карамазофф (1991)
 • Halalutak es angyalok (1991) Угорщина
 • Музыка для декабря (1995)
 • L'Homme idéal (1996) Квебек (Канада)
 • La Femme Nikita, сезон 2, епізод 6, Mandatory Refusal (1998) США-Канада
 • Нескорений (2000) Україна
 • Гадкие лебеди (2006)

добавлено через 1 минуту
Цитата:
Сообщение от Фагот!!! Посмотреть сообщение
Оффтоп:
Що трапилось? Ми сердимось? Я ж даю приклади ментальності галичан, як представників талановитого українського народу.
___________
Коли ж у вас серця телячі,
Зробіть намордники собачі.


лесана вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 2 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 26.03.2011, 11:36   #50
Geheime Staatspolizei
 Аватар для Фагот!!!
IP:
Сообщений: 24,221
"Спасибок": 61,102
Очки репутации: 224,668
Мнения: 5252
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию Re: Ментальность галичан - запретная тема?

Оффтоп:
___________
Какие прекрасные русские лица! Какие раскрытые ясные взоры!
Грабитель. Угонщик. Насильник. Убийца. Растлитель. И воры, и воры, и воры. (С)
Фагот!!! на форуме  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 26.03.2011, 11:37   #51
Київська русинка
 Аватар для лесана
IP:
Сообщений: 3,923
"Спасибок": 4,526
Очки репутации: 0
Мнения: 5186
Доп. информация
По умолчанию Re: Ментальность галичан - запретная тема?

ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.


це уривок з фільму, що добре характеризує ментальність галичан.

добавлено через 1 минуту
[quote=Фагот!!!;775079]
Оффтоп:
[/quote

Зате інших. які справді цікавляться ментальністю українців Заходу, а не хочуть їх поливати грязюкою ця інформація дуже зацікавить. Які ще претензії?

добавлено через 4 минуты
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.
___________
Коли ж у вас серця телячі,
Зробіть намордники собачі.


лесана вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 26.03.2011, 12:04   #52
Приписанный
 Аватар для quattroporte
IP:
Сообщений: 86
"Спасибок": 43
Очки репутации: 0
Мнения:
Доп. информация
Радость Re: Ментальность галичан - запретная тема?

Цитата:
Сообщение от лесана Посмотреть сообщение
це уривок з фільму, що добре характеризує ментальність галичан.
сказать по-правде, художественно - в фильме ничего такого выдающегося не заметил... серенько так довольно. Но у меня проста как бе довольно высокие требования к актерам/режиссерам
О Гладие, признаться, даже не знал
В приведеных фрагментах - как-то он так... эпизодичен.
Хотя на фото весьма фактурен, и интересен. Есть в нем чего-то от лыцарства... так и видится шляхтичем на коне
Интересно было бы посмотреть его в других фильмах, покошернее, ну и в идеале - на театральной сцене.
ну и полюбому надо будет сезон Буаярда найти, хотя как-то уже искал - не обнаруживалось... блин, и вот почему нельзя сделать такое шоу у нас? замков что ли мало? или попсовые говнотерки кошернее?... :(
А, мне вот девочка очень понравилась из последнего фрагмента... такая живая, горячая - ах!


За список спасибо, надо будет как-нибудь пересмотреть.

И вообще за всю кучу информации - большую работу вы проделали
quattroporte вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 3 (показать список)
Сказавших "Фууу!": 1 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 26.03.2011, 12:24   #53
Київська русинка
 Аватар для лесана
IP:
Сообщений: 3,923
"Спасибок": 4,526
Очки репутации: 0
Мнения: 5186
Доп. информация
По умолчанию Re: Ментальность галичан - запретная тема?

Покійний Сергій Бондарчук хотів зняти фільм "Князь Ігор" з Григорієм Гладієм в головній ролі. Справді це чудовий актор лицарської зовнішності, з прекрасним голосом і простий за вдачею як всі галичани . Його мама ще досі живе у маленькому буковинському селі.
___________
Коли ж у вас серця телячі,
Зробіть намордники собачі.


лесана вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 26.03.2011, 12:29   #54
Geheime Staatspolizei
 Аватар для Фагот!!!
IP:
Сообщений: 24,221
"Спасибок": 61,102
Очки репутации: 224,668
Мнения: 5252
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию Re: Ментальность галичан - запретная тема?

ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.
___________
Какие прекрасные русские лица! Какие раскрытые ясные взоры!
Грабитель. Угонщик. Насильник. Убийца. Растлитель. И воры, и воры, и воры. (С)
Фагот!!! на форуме  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 26.03.2011, 12:33   #55
Київська русинка
 Аватар для лесана
IP:
Сообщений: 3,923
"Спасибок": 4,526
Очки репутации: 0
Мнения: 5186
Доп. информация
По умолчанию Re: Ментальность галичан - запретная тема?

Два дешеві клоуни Табачник( дід якого називався Ісер Тютюник,до речі) і Олесь Бузина його вірний пес, синок НКВДиста роблять тільки позитивну рекламу для галичан, бо їх маразми ніхто серйозно не сприймає. Пиши ще.
___________
Коли ж у вас серця телячі,
Зробіть намордники собачі.


лесана вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 4 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 26.03.2011, 13:18   #56
Geheime Staatspolizei
 Аватар для Фагот!!!
IP:
Сообщений: 24,221
"Спасибок": 61,102
Очки репутации: 224,668
Мнения: 5252
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию Re: Ментальность галичан - запретная тема?

Цитата:
Сообщение от лесана Посмотреть сообщение
Пиши ще.
Та залюбки :ANYWORD1:

ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.
___________
Какие прекрасные русские лица! Какие раскрытые ясные взоры!
Грабитель. Угонщик. Насильник. Убийца. Растлитель. И воры, и воры, и воры. (С)
Фагот!!! на форуме  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Сказавших "Фууу!": 1 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 26.03.2011, 13:25   #57
Приписанный
 Аватар для quattroporte
IP:
Сообщений: 86
"Спасибок": 43
Очки репутации: 0
Мнения:
Доп. информация
По умолчанию Re: Ментальность галичан - запретная тема?

ЛОЛ, гарне видео - Онотоле еще учиться и учиться!

правда, с другой стороны тоже были деятели, трубившие о неполноценности и чуть ли не мутациях восточных и прочих русскоязычных украинцев... но тут как бы уже Сам Президент задекларировал "лучших геноцидов", а министр - эвоно как...

и эти товарищи получают деньги из бюджета, тащемто...
quattroporte вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 26.03.2011, 13:40   #58
Почетный житель
 Аватар для Nevermind
IP:
Сообщений: 857
"Спасибок": 1,466
Очки репутации: 0
Мнения:
Доп. информация
По умолчанию Re: Ментальность галичан - запретная тема?

Галичане - нормальные, добрые, душевные люди. По моему мнению, они не слишком отличаются от населения остальной части Украины.
Nevermind вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 3 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 26.03.2011, 13:57   #59
Geheime Staatspolizei
 Аватар для Фагот!!!
IP:
Сообщений: 24,221
"Спасибок": 61,102
Очки репутации: 224,668
Мнения: 5252
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию Re: Ментальность галичан - запретная тема?

Оффтоп:
___________
Какие прекрасные русские лица! Какие раскрытые ясные взоры!
Грабитель. Угонщик. Насильник. Убийца. Растлитель. И воры, и воры, и воры. (С)
Фагот!!! на форуме  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 26.03.2011, 14:17   #60
Geheime Staatspolizei
 Аватар для Фагот!!!
IP:
Сообщений: 24,221
"Спасибок": 61,102
Очки репутации: 224,668
Мнения: 5252
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию Re: Ментальность галичан - запретная тема?

Цитата:
Сообщение от Nevermind Посмотреть сообщение
По моему мнению, они не слишком отличаются от населения остальной части Украины.
Не соглашусь. Если сравнить ментальность, скажем, жителей Тернополя, Киева и Одессы - так это будет, как говорят в Одессе, большая разница.
___________
Какие прекрасные русские лица! Какие раскрытые ясные взоры!
Грабитель. Угонщик. Насильник. Убийца. Растлитель. И воры, и воры, и воры. (С)
Фагот!!! на форуме  

Ответить с цитированием Вверх

Ответ

Опции темы
Опции просмотра Оценка этой теме
Оценка этой теме:

Ваши права в разделе

Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.
Trackbacks are Выкл.
Pingbacks are Выкл.
Refbacks are Выкл.

Похожие темы
Тема Автор Раздел Ответов Последнее сообщение
Ментальность населения " Восточных Пределов "- запретная тема... Gidra2009 Политика Украины 2389 06.09.2018 22:26
Стокгольмский синдром как ядро галичанской идентификации и причина стремления галичан в Евросоюз YFP Історія з присмаком політики 64 03.12.2013 20:59
Ментальность маленьких украинцев чемберлен Политика Украины 31 25.07.2013 15:44
Ментальность Киевлян, запретная тема, продолжаем попугаить... kazanova Украина 6 19.04.2011 16:30


Часовой пояс GMT +3, время: 14:50.


Работает на vBulletin® Версия форума 3.х.х. Copyright ©2000 - 2009, Jelsoft Enterprises Ltd.

© ForumKiev.com 2007 - 2018