Я люблю Киев

КИЕВСКИЙ ФОРУМ
КУЛЬТУРНОГО ОБЩЕНИЯ
FORUMKIEV.COM

N-728-MI-2
ПОИСК ПО ТЕМАМ:
Вернуться   Форум Киев | ForumKiev.com > Мальчики и Девочки > Женский форум (лучшие темы раздела)

Чому жінок шанують лише на 8 Березня?

Ответ
 
Опции темы Оценить тему Опции просмотра
Старый 08.03.2011, 13:33   #41
Київська русинка
 Аватар для лесана
IP:
Сообщений: 3,917
киевлянка
Получено "спасибо": 4,519
Очки репутации: 0
Мнения: 3422
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию Re: Чому жінок шанують лише на 8 Березня?Новые знакомства, полезные, интересные дискуссии...
РЕГИСТРИРОВАТЬСЯ СЕЙЧАС
На Заході навіть джентльмени не дарують 8 березня квіти жінкам, а "лише" вимагають на спільних із ними на демонстраціях не дискримінувати тендітню стать, яка й без цього незрівняно привілейованіша у них, аніж у нас.

Голова Чернівецького відділу Союзу українок Олександра Попелюк скаржилася з цього приводу одразу в двох газетах - "Україні молодій" і "Часі": "Закордонні пані, у яких наймичкують наші жінки, сміються з нашого жіночого дня, що, мовляв, надто мало один тільки день на цілий рік. У цих поважних пань жіночих днів значно більше - 360".

Тобто лицемірною скнарістю там вважають якраз радянську традицію відкуповуватися дарами волхвів та данайців від жінок, а не дбати повсякчас, аби ті не мали потреби у тій одноразовій (відтак - нещирій) "великодушності".
Тим паче, що чоловіки, повертаючи своїми подарунками жінкам "заборгованість" за 23 лютого - День захисників Вітчизни, ще й вимінюють за них "індульгенцію" - пиятику 8 березня "винятково за здоров'я дам".
Святковий стікер від анархістської ініціативи Tigra Nigra. Джерело: zaraz.orgА, може, у нас жінок ощасливлюють раз на рік не тому, що живемо ще не так заможньо, як на Заході, а якраз навпаки - живемо ще не так заможно, як на Заході, тому, що у нас більшість чоловіків ощасливлюють жінок раз на рік?..
Адже щедріші на Заході, аніж у нас, заробітки жінок, яких частіше допускають там у тому числі до керівних посад, не лише поповнюють сімейні бюджети, а й прискорюють кругообіг гроші-товар-гроші.
Заклик укласти Європейський пакт про рівні права жінок і чоловіків у працевлаштуванні й соціальному захисті підписали уряди уже шести країн ЄС. Та й у решті з них не ризикнуть дратувати ніжну половину електорату.
Образ ідеальної домогосподарки в СРСР
А, може, і нам пора прислухатися з цього приводу до поради "Дивись у корінь!", під якою її автори - чотири кузени-росіяни - підписалися колективним псевдонімом Козьма Прутков?
Адже в Міжнародного жіночого дня, ініційованого 1910 року на міжнародній конференції соціалісток німецькою соціал-демократкою (згодом - комуністкою) Кларою Цеткін, була зовсім інша первісна роль, аніж та, яку він виконує у нас ще з часів СРСР.

І роль цю Цеткін сформулювала у повній назві "червоної дати календаря" - День міжнародної солідарності жінок у боротьбі за економічне, політичне й соціальне рівноправ'я. А 1977 року ООН трохи перейменувала його на День із захисту прав жінок і міжнародного миру.

Та хіба жінки мають у нас такі ж права, як і чоловіки? Адже кого більше реєструють на біржах праці, однак не приймають на роботу, заощаджуючи на декретних відпустках?..
Відтак 8 березня чесніше було б не "замилювати" їм очі, а перевіряти дотримання закону "Про забезпечення рівності прав жінок і чоловіків", чинного у нас із 1 січня 2006 року.
Зокрема, він стосується працевлаштування, однакової оплати праці представникам різних статей за однакових її умов і кваліфікації, просування по роботі, підприємницької діяльності, соціального захисту та освіти. І передбачає відшкодування матеріальних збитків та моральної шкоди, завданих унаслідок дискримінації за ознакою статі.
Галицькі феміністки 1930-их проти Гітлера
А тим, хто сумнівається в успіху цієї безнадійної, на думку багатьох, справи, можливо, цікаво буде дізнатися, що 8 березня є доволі... магічною датою. Бо те, за що боролися під час Міжнародного жіночого дня, уже неодноразово досягало своєї мети.

Уже через вісім років після заклику Клари Цеткін боротися 8 березня за полегшення долі передусім жінок-трудівниць, були скинуті чотири монархи - російський, австро-угорський, німецький і турецький, які, втягнувши свої держави у Першу світову війну, поклали на "винуватиць торжества" нестерпний тягар.
Причому до падіння першого з них, за яким спрацював "принцип доміно", 8 березня відіграло найбезпосереднішу роль.
Саме цього дня (за юліанським календарем - 23 лютого) 1917 року солдати-українці з Волинського полку не лише відмовилися стріляти в Петрограді у демонстрацію, приурочену до Міжнародного жіночого дня, а й повернули зброю проти російського царя Ніколая ІІ.
Лютнева революція - жіночий бунт, який знищив Російську імперію
А позаяк війська, кинуті проти повстанців, навпаки - приєдналися до них, 2 березня за юліанським календарем (15-го - за григоріанським) Ніколай ІІ зрікся трону.

Відтак найтиражніший російський богослов Андрєй Кураєв запідозрив Клару Цеткін, що насправді вона приурочила Міжнародний жіночий день не до брутально розігнаної поліцією в 1857 році демонстрації робітниць текстильних фабрик Нью-Йорка, а до єврейського свята Пурим. Адже його теж відзначають на початку весни - на честь перемоги, одержаної саме завдяки жінці.
Ігор Голод
Журналіст (Львів)
___________
Коли ж у вас серця телячі,
Зробіть намордники собачі.


лесана вне форума  

Сказавших "Фууу!": 1 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 09.03.2011, 10:44   #42
Солнце разгонит тучи
 Аватар для Виола
IP:
Сообщений: 10,150
украинка
Получено "спасибо": 12,002
Очки репутации: 111,194
Мнения: -3084
Доп. информация
По умолчанию Re: Чому жінок шанують лише на 8 Березня?

Цитата:
Сообщение от лесана Посмотреть сообщение
2 березня за юліанським календарем (15-го - за григоріанським) Ніколай ІІ зрікся трону.
Так это ж "подрывная работа" Кларочки и Розочки
___________
Виола вне форума  

Сказавших "Фууу!": 1 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 09.03.2011, 10:50   #43
Київська русинка
 Аватар для лесана
IP:
Сообщений: 3,917
киевлянка
Получено "спасибо": 4,519
Очки репутации: 0
Мнения: 3422
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию Re: Чому жінок шанують лише на 8 Березня?

Пурім або Гамана - жидівське національне свято припадає на 23 лютого, за старим стилем це 8 березня. Це не є релігійне свято (про це, до речі, говориться і в «Єврейській енциклопедії»). Це свято знищення усіх ворогів іудеїв. Перський цар, дозволив євреям «винищити, убити всіх сильних у народі, що у ворожнечі з ними, дітей і дружин, і маєтки їхні розграбувати» (Книга Есфірі, 8 -11). І два дні, за підтримки царських вояків, «іудеї били усіх ворогів своїх, і винищували, і діяли з ворогами по своїй волі» (Книга Есфірі, 8 -11). Тоді загинуло 75 тиcяч "ворогів народу", це як зараз напевне 20 міліонів, а день погромів і убивств став «веселим святом Пурим». Це – єдине свято у євреїв, коли дозволяється євреям напитися до такого стану, щоб вони не могли відрізнити обличчя ворога від обличчя друга. По-друге, Оману - першому заступнику царя - за те, що він хотів знищити євреїв, відрізали вуха. На свято печуть трикутні пиріжки з маком, які називаються «вуха Омана». І всі із задоволенням їх їдять.

Комуністка, німецька юдейка Клара Цеткін 1910 р. на конференції жінок-соціалісток у Копенгагені (Данія) запропонувала відзначати 8 березня як день жінки, її підтримала німецько-польська юдейка комуністка Роза Люксембург. Конференція проголосила 8 березня міжнародним жіночим днем. Але це свято не прижилося в світі. Його святкували, крім Ізраїлю, тільки в Московській імперії.

Відзначення цього жіночого дня, що, як правило, припадає на Великий піст, часто супроводжуються гучними пиятиками та забавами, чим порушуються норми християнської етики і зневажаються релігійні традиції християн.
Цивілізований світ на знак поваги й любові до жінок щороку у другу неділю травня відзначає День Матері — після Великодніх свят, в час розквіту весни й наближення сонячного літа.
Оскільки український народ у своїй основі є християнським і належить до сім’ї європейських народів, нав’язане силоміць свято 8 березня є чужим для нас.
___________
Коли ж у вас серця телячі,
Зробіть намордники собачі.


лесана вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 09.03.2011, 11:54   #44
Почетный житель
 Аватар для Karnata
IP:
Сообщений: 697
киевлянка
Получено "спасибо": 989
Очки репутации: 2,864
Мнения:
Доп. информация
По умолчанию Re: Чому жінок шанують лише на 8 Березня?

Цитата:
Сообщение от лесана Посмотреть сообщение
Цивілізований світ
так мы ж не цивилизованный!
Цитата:
Сообщение от лесана Посмотреть сообщение
свято 8 березня є чужим для нас
да? в вчерашние толпы барышень с букетами это как-то не подтверждают....
Работать Вам, лесана, еще и работать! Не покладая так сказать рук...
Пишите больше, с Вами не скучно
Karnata вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 09.03.2011, 13:36   #45
Приписанный
 Аватар для xomyachek
IP:
Сообщений: 87
киевлянин
Получено "спасибо": 35
Очки репутации: 833
Мнения:
Доп. информация
По умолчанию Re: Чому жінок шанують лише на 8 Березня?

Seymour - вот и я об этом). Становитесь краше, будут чаще "шанувать".

А мне праздник 8 марта нравится, душевный и добрый. А если поздравлять каждый день, то девушки быстро заедаются. Да и когда нам работать, если каждый день поздравлять?)

xomyachek вне форума  

Сказавших "Фууу!": 1 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 09.03.2011, 13:57   #46
Почетный легион
 Аватар для Aruba
IP:
Сообщений: 5,671
киевлянка
Получено "спасибо": 9,228
Очки репутации: 29,810
Мнения:
Доп. информация
По умолчанию Re: Чому жінок шанують лише на 8 Березня?

Цитата:
Сообщение от xomyachek Посмотреть сообщение
А если поздравлять каждый день, то девушки быстро заедаются. Да и когда нам работать, если каждый день поздравлять?)
поздравьте меня))) я не буду заедаться)))
___________
Цените родителей.
Вас никто никогда не будет любить так сильно, как они...
Aruba вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 2 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 16.03.2011, 17:06   #47
Приписанный
 Аватар для xomyachek
IP:
Сообщений: 87
киевлянин
Получено "спасибо": 35
Очки репутации: 833
Мнения:
Доп. информация
По умолчанию Re: Чому жінок шанують лише на 8 Березня?

Цитата:
Сообщение от Aruba Посмотреть сообщение
поздравьте меня))) я не буду заедаться)))
Поздравляю))).

Круто получить минус за правду в глаза (ЗЫ - сейчас ещё парочку нахватаю))).
xomyachek вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 11.05.2011, 09:06   #48
Новичок
 Аватар для СтеклоПЛАСТ
IP:
Сообщений: 6
украинка
Получено "спасибо": 2
Очки репутации: 0
Мнения:
Доп. информация
По умолчанию Re: Чому жінок шанують лише на 8 Березня?

Это все предрассудки! Кто-то закинул фразу о том, что мужчины только на 8 марта должны к женщинам хорошо относиться и т.д. Это не что иное, как больная фантазия наших людей!!! Как женщина позволяет с собой обращаться, так с ней себя и будут вести, независимо праздник это или нет! Что может женщина? Женщина может ВСЕ: управляться по дому, дарить радость, рожать детей, зарабатывать, делать ремонт и т.п. Если задуматься над ролью женщины в жизни, то начинаешь себя ценить и требовать к себе соответствующего отношения! И в наших руках то, будет ли это только на 8 марта или каждый день
СтеклоПЛАСТ вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 21.05.2011, 00:17   #49
Житель
 Аватар для Татьяна В
IP:
Сообщений: 154
киевлянка
Получено "спасибо": 192
Очки репутации: 1,295
Мнения:
Доп. информация
По умолчанию Re: Чому жінок шанують лише на 8 Березня?

Тому що жінки у нас такі, як...фінансові і банкірські співробітникі!!!
Ще туди можна додати і налогову службу!

добавлено через 1 минуту
Слава Богу, що банкірш менше чим банкірів, хоч тут чоловіки мають сенс!
___________
Запрещается размещение рекламы. По вопросам размещения рекламы обращайтесь к администрации - http://forumkiev.com/sendmessage.php
Татьяна В вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 02.12.2011, 20:22   #50
Санкт-Петербург,РФ.
 Аватар для Кронхейм
IP:
Сообщений: 2,494
Получено "спасибо": 912
Очки репутации: 0
Мнения: -2074
Доп. информация
По умолчанию

Ну если хотите, то женщин можно поздравлять не только 8 марта, но и хоть каждый день с тем праздником, какой есть в этот день.
2 августа: поздравляем женщин и мужчин с днём ВДВ России, днём воздушно-десантных войск РФ. )))))
Кронхейм вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 07.12.2011, 21:00   #51
Приезжий
 Аватар для L@DY_N
IP:
Сообщений: 29
киевлянка
Получено "спасибо": 18
Очки репутации: 817
Мнения:
Доп. информация
По умолчанию

А мне нравится атмосфера, которая царит всюду в этот день - какая-то праздничная суета, смех, улыбки... А по поводу "лише на 8 березня" - кто себя как поставил :-) Кому-то каждое утро кофе в постель подают, а кто-то и 8 марта из кухни не выходит...
L@DY_N вне форума  

Ответить с цитированием Вверх

Ответ


Опции темы
Опции просмотра Оценка этой теме
Оценка этой теме:

Ваши права в разделе

Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.
Trackbacks are Вкл.
Pingbacks are Вкл.
Refbacks are Выкл.

Похожие темы
Тема Автор Раздел Ответов Последнее сообщение
Путешествия с ребенком: кишечные инфекции на отдыхе Parasia m.d. Здоровье детей 5 28.08.2014 17:19
Очищение кишечника. Юленька-я Здоровое питание 80 13.12.2013 17:40
Лише 1000 грн., за 10 років юридичної допомоги urtechnologis Теревені 0 26.12.2011 06:07
Кишечник и интеллект Parasia m.d. Голова 1 05.12.2011 09:39


Часовой пояс GMT +2, время: 06:00.


Работает на vBulletin® Версия форума 3.х.х. Copyright ©2000 - 2009, Jelsoft Enterprises Ltd.

© ForumKiev.com 2007 - 2016