Я люблю Киев

КИЕВСКИЙ ФОРУМ
КУЛЬТУРНОГО ОБЩЕНИЯ
FORUMKIEV.COM
Правила Новое Вопросы Ссылки
КИЕВ ПОГОДА ИСТОРИЯ ТУРИСТУ
N-728-MI-2
Вернуться   Киевский форум > Право и бизнес > Бизнес форум > Банки

Реал Банк

Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 16.03.2014, 18:15   #1
 Аватар для Alex LM
IP:
Сообщений: 6,173
"Спасибок": 9,903
Очки репутации: 413,645
Мнения: 2978
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию Реал Банк

У зв’язку з численними зверненнями вкладників АТ «БРОКБІЗНЕСБАНК» та ПАТ «РЕАЛ БАНК» щодо порядку виплат Фонд гарантування вкладів фізичних осіб надає роз’яснення

У зв’язку з численними зверненнями вкладників АТ «БРОКБІЗНЕСБАНК» та ПАТ «РЕАЛ БАНК» щодо порядку виплат Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (далі – Фонд) надає наступні роз’яснення.
В АТ «БРОКБІЗНЕСБАНК» та ПАТ «РЕАЛ БАНК» запроваджено тимчасову адміністрацію строком на 3 місяці з 03.03.2014 по 02.06.2014.
Протягом дії тимчасової адміністрації вкладники (фізичні особи) обох банків можуть отримати свої кошти за договорами банківського вкладу (депозиту), строк дії яких закінчився, та за договорами банківського рахунку (поточні та карткові рахунки). Виплати за зазначеними договорами здійснюватимуться в розмірі вкладу, включаючи відсотки, нараховані на день прийняття рішення Національним банком України про віднесення банку до категорії неплатоспроможних, але не більше 200 тисяч гривень.
ПОДАВАТИ ЗАЯВИ на виплату коштів за договорами, термін дії яких закінчився до введення та під час тимчасової адміністрації та за договорами банківського рахунку НЕ ПОТРІБНО. За такими договорами виплата коштів здійснюватиметься за списками вкладників, які в даний час формують уповноважені особи Фонду на здійснення тимчасової адміністрації у АТ «БРОКБІЗНЕСБАНК» та ПАТ «РЕАЛ БАНК». Представники Фонду докладають максимум зусиль для того, щоб обробити значні обсяги інформації і сформувати реєстри вкладників для виплати коштів в найкоротші терміни.
Про час та порядок виплат за вищезазначеними договорами буде повідомлено на сайті Фонду в Інтернеті www.fg.gov.ua.
Для отримання коштів вкладникам необхідно буде звернутися до визначеного банку-агента з паспортом і документом органу державної податкової служби про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (ідентифікаційний код). Оголошення про визначений банк-агент буде розміщено на сайті Фонду в мережі Інтернет: www.fg.gov.ua.
В даний час Фонд розпочав пошук потенційних інвесторів для неплатоспроможних банків АТ «БРОКБІЗНЕСБАНК» та ПАТ «РЕАЛ БАНК». У разі залучення таких інвесторів зобов’язання перед вкладниками за договорами, термін дії яких закінчується після тимчасової адміністрації, переходять до них.
Якщо Національним банком України (НБУ) буде прийнято рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію неплатоспроможного банку, виплату відшкодування коштів вкладникам здійснюватиме Фонд не пізніше ніж через сім днів з дня прийняття НБУ такого рішення, незалежно від закінчення терміну дії договору за вкладом.


P.S.
Сайт "Реал Банк" - http://realbank.com.ua/
http://forumkiev.com/banki/72290-fgv...hnih-os-b.html
___________
Alex Life Mix – путешествия
Alex LM вне форума  

Ответить с цитированием Вверх

Ответ

Метки
реал банк

Опции темы
Опции просмотра

Ваши права в разделе

Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.
Trackbacks are Выкл.
Pingbacks are Выкл.
Refbacks are Выкл.

Похожие темы
Тема Автор Раздел Ответов Последнее сообщение
Банк "Меркурий". Банк "Меркурій". Alex LM Банки 0 16.03.2014 18:17
Пожежа в Харкові або реалії українських пожежників |bastard| Основной 22 17.01.2014 17:48
Как вы думаете может ли вертуальная любовь перейти в реал? Luftvaffe Мен & Вумен 72 06.06.2012 14:01
Банк - Всемирный банк Alex LM Банки 0 25.05.2007 22:39


Часовой пояс GMT +3, время: 17:00.


Работает на vBulletin® Версия форума 3.х.х. Copyright ©2000 - 2009, Jelsoft Enterprises Ltd.

© ForumKiev.com 2007 - 2020