Я люблю Киев

КИЕВСКИЙ ФОРУМ
КУЛЬТУРНОГО ОБЩЕНИЯ
FORUMKIEV.COM
Правила Новое Вопросы Ссылки
КИЕВ ПОГОДА ИСТОРИЯ ТУРИСТУ
N-728-MI-2
Вернуться   Киевский форум > Право и бизнес > Бизнес форум

10 новых платежей (налогов) украинцев в 2015 году

Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 04.01.2015, 00:02   #46
Почетный легион
 Аватар для pit-pasha
IP:
Сообщений: 14,193
"Спасибок": 10,000
Очки репутации: 135,396
Мнения: 2058
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от @Aviant Посмотреть сообщение
Да просто надо эти льготы убрать. И добавить некую сумму в пенсию или пособие для льготника, а льготник в свою очередь будет решать, ездить ему на трамвае каждый день или пойти купить что то себе.
Дай Вам Бог никогда до льготника не дожить.
Льготники ведь тоже страдают от государства.
Простой пример- лекарства, область, которая крышуется на самых верхах.
И подорожание анальгина с валидолом, не говоря уж о спецпрепаратах, в 3 раза сразу съест адресную помощь.
То есть, льготник сразу будет поставлен в условия- помереть от болезни или от голода.
___________
Легко по снегу босиком,
Если души чисты.
(с)
pit-pasha вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 04.01.2015, 00:39   #47
a68
Почетный легион
 Аватар для a68
IP:
Сообщений: 13,987
"Спасибок": 13,331
Очки репутации: 36,118
Мнения: 6521
Доп. информация
По умолчанию

П’ять причин, через які українці не платять податків і не будуть цього робити й далі

Опубликовано 03.01.2015 22:37 Автор: Конфликты и законы


(відкритий лист Прем’єр міністру України, міністру фінансів та міністру економічного розвитку)


Вельмишановні пане Яценюк, пані Яресько та пане Абрамавічус!

Українці не хочуть платити податки. Але при цьому охоче жертвують на армію.
Українці ненавидять податківців. Але при цьому пишаються волонтерами.
Українці не хочуть фінансувати державу. Але при цьому проливають за неї кров.
Вас ніколи не турбували ці парадокси? Ви розумієте їхні причини?
Якщо ні, то ви не зможете керувати нашою економікою.
Дозвольте спробувати допомогти вам відкрити очі на п’ять причин того, що українці не платять податків:

1. Держава нараховує податки, як вуличний кидайло.
2. Державні органи – це банда рекетирів.
3. Платити податки надто ризиковано.
4. Платити податки – розкіш, яку не кожен може собі дозволити.
5. Держава геть дурна.

Ну а тепер дозвольте докладно по кожному пункту.

1. Держава нараховує податки, як вуличний кидайло.

Закон проголошує 18% податку на прибуток, 20% ПДВ, 5 або 10% єдиного податку, і так далі. Але раптом виявляється, що податок на прибуток треба платити авансом – прибутку ще нема, а гроші вже плати. Або що сума ПДВ не іде до зарахування, коли купуєш основні засоби – наприклад, автомашину (при тому, що продавець платить ПДВ на повну). Чи, скажімо, сумнозвісна «перша подія». Чи обмеження на діяльність «спрощенців». Або анонсований 30-відсотковий податок на перевищення витрат над доходами…

Досвідчений бухгалтер опише вам ще безліч таких випадків. Це вже не можна назвати словом «закон». Це – гра у «наперсток», яку так полюбляють вуличні кидайли.

А українці не люблять мати справу з кидайлами.

2. Державні органи – це банда рекетирів.

Підприємця може закрити-зупинити будь-хто: податківець, пожежник, санстанція, інспекція праці, архітектурна, екологічна чи інша, благоустрій… І головне – чиновник нічим не відповідає за свої незаконні дії. Якщо навіть ви й відспорите справу у судах (що дуже складно), чиновнику рівно нічого не буде. Якщо ви відсудите з держави покриття своїх збитків (що майже неймовірно), все одно чиновнику нічого не буде. Він може робити, що захоче – закон і практика його застосування гарантують недоторканість, навіть якщо такі дії завдають збитків державі. Інакше кажучи, держава усіма своїми силами захищає рекетирів і усіма своїми (а насправді нашими) активами відповідає за їхні дії. Вони можуть зробити з вами все, а ви з ними – нічого.

Можна, звісно, героїчно стати на прю і загинути у безнадійній боротьбі за справедливість, ну а можна не гинути, а працювати так, щоб не трапляти владі на очі. Вгадайте, який вибір роблять українці? Правильно. Ідуть у тінь.

Тіньовий ринок – це підпілля, а українці мають величезний досвід боротьби у підпіллі.

3. Платити податки надто ризиковано.

Боронь Боже вас стати великим або й просто помітним платником податків. Бо тоді вас візьмуть на окремий облік і щороку присилатимуть перевірку із завданням стягнути додатково суму від 10 до 20 відсотків сплаченого за рік. Навіть якщо усе нараховано і сплачено точно. Перейнятливі інспектори податкової часто радять навмисне робити помилки в обліку на відповідну суму, а під час перевірки для економії часу одразу їх пред’являти. Мовляв, «легше і вам і нам».

А на десерт вас весь час тероризуватимуть протизаконними вимогами і стягненнями, від чого захистити не зможе (і, скоріше, не захоче) навіть суд.

Українці не пнуться ризикувати головою заради сплати податків.

4. Платити податки – розкіш, яку не кожен може собі дозволити.

Тут не йдеться про основні суми. Якщо ваш бізнес масштабніший за ятку на базарі, вам доведеться платити зарплатню аномальній кількості бухгалтерів. Бо система оподаткування у нас не просто нелогічна, складна і заплутана. Вона ще й весь час змінюється. А якщо бухгалтери раптом помиляться, саме на ваші плечі ляже оплата фінансових санкцій.

Втім, крім бухгалтерів вам доведеться оплачувати кваліфікованих адвокатів, бо податкові органи постійно атакуватимуть вас, починаючи з викликів на співбесіди, вимог надати «усі документи», аж до нарахування неіснуючих заборгованостей, анулювання свідоцтва платника ПДВ, а в недалекому майбутньому і списання коштів зі спецрахунку. Усе це доведеться відспорювати у судах, оплачуючи не тільки юристів, але й судові видатки. До того ж треба розуміти, що суд далеко не завжди ставатиме на вашу сторону, а це теж влетить у копієчку.

Українці не настільки багаті, щоб окрім податків платити непомірні суми за задоволення їх нараховувати і відстоювати.

5. Держава геть дурна.

Якщо людина ухвалила рішення і потім міняє його мало не щодня, вона є безвідповідальною? Недалекоглядною? Чи просто недалекою?

А держава змінює раз затверджену податкову систему безперервно. До появи славнозвісного Податкового кодексу Верховною Радою було ухвалено кілька сотень змін до основних законів – про ПДВ та про податок на прибуток. Здавалося б, кодекс приймали саме для того, щоб покласти цьому край. Але перші зміни до цього документу з’явилися вже через ТРИ ТИЖНІ після його підписання. І за чотири роки кількість поправок перевалила за сім десятків.

Другий приклад – ідентифікаційні коди. Той самий славнозвісний винахід Азарова, який мав чітко визначати платника податків, щоб не плутатися у тезках чи варіантах написання. Маємо результат. Якщо у звіті до Пенсійного фонду ви разом із точним кодом вкажете неточне ім’я (наприклад, Наталія замість Наталя), людині не зарахують стаж – попри те, що усі платежі були зроблені і звітність подано. І це не жарт.

А «наскрізна» нумерація податкових накладних? А електронна реєстрація накладних на великі суми? А параноїдальні спроби співставити усі податкові в одному загальнодержавному електронному реєстрі? Ну і як вершина безумства – спецрахунки з ПДВ.

Маємо явні ознаки психічної хвороби, на яку у нашому випадку слабує не людина, а держава. Ця хвороба зветься азарівщиною, від прізвища надзвичайно талановитого творця нашої податкової системи – Миколи Яновича Азарова, особи, щедро обдарованої лінгвістично та макроекономічно.

Але мусимо попередити:

Вельмишановна пані Наталю, чи Наталіє! (На жаль, не знаємо, як саме у Вас написано у податковому коді.) Вельмишановний пане Айварасе! Враховуйте, що азарівщина – це інфекційна психічна хвороба. Нею заражаються під час службового спілкування з українськими чиновниками.

Зверніть увагу на вашого очільника, пана Арсенія Яценюка. Їй Богу, до призначення на цю високу посаду він був адекватним. Ми особисто тому свідки. Але кілька місяців прем’єрства змінили цю людину до непізнаваності. Чого варті одні спецрахунки, що він їх вводить з січня. Така апокаліптична спроба знищити економіку країни заради того, щоб було чим відшкодувати ПДВ експортерам, заслуговує на глобальне медичне обстеження у найкращих психіатричних клініках. Навіть у Азарова не вистачило духу здійснити цей шахідський терористичний акт. Хоча саме він ці спецрахунки і вигадав.

Якби пану Арсенію до початку його прем’єрства хтось запропонував витягти з підприємців живі гроші у сумі 16 відсотків ВВП і заблокувати їх на спецрахунках, він би першим потелефонував у швидку. А тепер той-таки пан Яценюк вперто наполягає саме на цьому варіанті знищення України.

УВАГА! Азарівщина є заразною! Ми вже відчуваємо, що нових очільників економічного блоку серйозно лихоманить. Бачимо, що пропонує Міністерство фінансів на економічних нарадах, і як намагається експропріювати тих, кого узріло всевидюче око державної статистики. А Мінекономрозвитку зовсім не поспішає ставати на оборону пограбованих.

Держава у нас геть дурна. І роблять її дурною здурілі або від природи дурні чиновники.

Українці ж не хочуть мати нічого спільного з дурнями, бо відомо, що краще з розумним втратити ніж з дурним заробити.

Усе це призводить до масового ухиляння українців від податків, а оскільки ви не ведете навіть пальцем, щоб знищити ці причини, то навіть не розраховуйте на якісь зміни.

Справжню економіку України не помітно з вікон ваших кабінетів та звітів Держкомстату. Попри старання держави, українці усе ще вирощують, виробляють, переробляють, торгують і винаходять. Просто ви, Богу дякувати, не маєте жодної уяви про справжні масштаби цього процесу. І, на щастя, не можете йому завадити.

Ви будете невтомно ганятися за кожним з нас, виховувати нових податківців, підвищуючи їхню злобність, нацьковувати цих тварюк на підприємців, як янукович свого часу надрочував «беркут» на громадян. Однак фінал цієї історії легко спрогнозувати.

Українці не будуть платити податків, поки кожна з перелічених причин не потоне у Забудь-річці. І не думайте, що ви чимсь відрізняєтеся від «папєрєдніків». Вони теж вважали, що корінь зла у тому, що усі підприємці ховаються від податків. І були щиро переконані, що задачею держави є спіймати й покарати кожного.

Зрозумійте, українці не платять податків просто тому, що не вірять власній державі, бояться її і не поважають. І, на жаль, мають для такого ставлення усі підстави.

P.S. Ми не є прибічниками платформи 5.10 та інших ідеологій економічного примітивізму. Ми взагалі не є економістами. Усе викладене базується виключно на нашому особистому сумному досвіді, який включає наїзди податкової інспекції, міліції (податкової та звичайної), прокуратури, санстанції, СБУ, інспекції з охорони праці, пожежників та іншої нечисті.

Усе це ми випробували на власних спинах, і все через те, що, як останні ідіоти, ще й досі платимо податки.

Щиро ваші. Брати Капранови
a68 вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 3 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 06.01.2015, 13:59   #48
Житель
 Аватар для Не скажу
IP:
Сообщений: 289
"Спасибок": 207
Очки репутации: 0
Мнения: -4541
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Leuwen Посмотреть сообщение
А как же обещанные прогрессивные налоги на сверхдоходы, налог на роскошь и т.д.?
Много трепались, а на выходе как обычно платить за правительство должны среднестатистические обыватели. В то же время наши народные депутаты в мощном трудовом порыве своих спонсоров и их заводы-пароходы из-под удара вывели.
Такие законы пишут безграмотные люди. Я против такого налога, хоть и не являюсь владельцем роскоши. Вы думаете что владельцы всего подобного будут просто смотреть на то как их грабят. Они соберут манатки и выведут весь капитал нахрен из Украины. Тогда кто же Вам будет платить ЗП, или пособие по безработице,государство ???
В нищем государстве живут нищие люди.
Цитата:
Сообщение от a68 Посмотреть сообщение
1. Держава нараховує податки, як вуличний кидайло.
2. Державні органи – це банда рекетирів.
3. Платити податки надто ризиковано.
4. Платити податки – розкіш, яку не кожен може собі дозволити.
5. Держава геть дурна.
А вот это действительно от души !!!
___________
Дайте мне средства массовой информации и я из любого народа сделаю стадо свиней.
Йозеф Геббельс.
Не скажу вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 07.01.2015, 16:05   #49
Баба Яга интернетная
 Аватар для TuniCatus
IP:
Сообщений: 15,640
"Спасибок": 29,015
Очки репутации: 40,330
Мнения: 13787
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от @Фагот!!! Посмотреть сообщение
А есть ссылка, на авторитетный источник, с разъяснениями? Я, пока, не встречал.
Цитата:
Сообщение от @a68 Посмотреть сообщение
Вот и я не нашел.
В Минфине разъяснили детали нового налога на недвижимость
"Если общая площадь квартиры 65 кв. м, то под налогообложение попадает только 5 кв. м, а не все 65", - добавил замминистра.
http://business.vesti-ukr.com/84049-...a-nedvizhimost
___________
Врать другим - унизительно, врать себе - просто, глупо.
Пожар на складе огнетушителей собрал толпу любителей тонкой иронии.
TuniCatus вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 07.01.2015, 17:12   #50
a68
Почетный легион
 Аватар для a68
IP:
Сообщений: 13,987
"Спасибок": 13,331
Очки репутации: 36,118
Мнения: 6521
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от @TuniCatus Посмотреть сообщение
Вот и я не нашел.
Уже разобрались. Спасибо.
a68 вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 12.01.2015, 10:45   #51
Почетный житель
 Аватар для Poru4ik
IP:
Сообщений: 849
"Спасибок": 887
Очки репутации: 4,275
Мнения: 587
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от @TuniCatus Посмотреть сообщение
В Минфине разъяснили детали нового налога на недвижимость
На первой странице топика говорил, что норма кодекса не меняется. Меняется только метраж льготы. Было 120, стало 60.
Poru4ik вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 24.05.2015, 13:14   #52
Приписанный
 Аватар для Семён Желвака
IP:
Сообщений: 62
"Спасибок": 18
Очки репутации: 0
Мнения:
Доп. информация
По умолчанию

надо потихоньку двигать лыжи на запад отсюда, жизнь то одна, глупо ее тратить на этих кровосись.
Семён Желвака вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 24.05.2015, 13:22   #53
Дикое поле
 Аватар для Александр5775
IP:
Сообщений: 1,891
"Спасибок": 343
Очки репутации: 0
Мнения: -3155
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от pit-pasha Посмотреть сообщение
Дай Вам Бог никогда до льготника не дожить.
Льготники ведь тоже страдают от государства.
Простой пример- лекарства, область, которая крышуется на самых верхах.
И подорожание анальгина с валидолом, не говоря уж о спецпрепаратах, в 3 раза сразу съест адресную помощь.
То есть, льготник сразу будет поставлен в условия- помереть от болезни или от голода.
В России льготники выбирают получать талоны на проезд в общественном транспорте или деньги, получать льготные лекарства или деньги. Суммы конечно мизерные, но хоть как то регулируется.
___________
"Не возвращайся туда,где однажды был счастлив"
Александр5775 вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 24.05.2015, 13:28   #54
Почетный легион
 Аватар для pit-pasha
IP:
Сообщений: 14,193
"Спасибок": 10,000
Очки репутации: 135,396
Мнения: 2058
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от @Александр5775 Посмотреть сообщение
В России льготники выбирают получать талоны на проезд в общественном транспорте или деньги
Помню, помню митинги за отмену адресной компенсации вместо льгот!
Что- помогли?

Кстати, а что выбирают в большинстве своём?
___________
Легко по снегу босиком,
Если души чисты.
(с)
pit-pasha вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 24.05.2015, 13:33   #55
Дикое поле
 Аватар для Александр5775
IP:
Сообщений: 1,891
"Спасибок": 343
Очки репутации: 0
Мнения: -3155
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от pit-pasha Посмотреть сообщение
Помню, помню митинги за отмену адресной компенсации вместо льгот!
Что- помогли?

Кстати, а что выбирают в большинстве своём?
По моему наблюдению талоны на проезд берут реже чем деньги, а льготы на лекарства, в зависимости от того что выгодней.
___________
"Не возвращайся туда,где однажды был счастлив"
Александр5775 вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 30.05.2015, 00:33   #56
Почетный житель
 Аватар для Jedi
IP:
Сообщений: 531
"Спасибок": 151
Очки репутации: 0
Мнения: 87
Доп. информация
По умолчанию

Налоги - зло.
Jedi вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 04.07.2015, 18:59   #57
Приписанный
 Аватар для go vadim
IP:
Сообщений: 88
"Спасибок": 100
Очки репутации: 4,162
Мнения: 458
Доп. информация
По умолчанию

Что то опять поменялось? За май шесть платежек 2-я группа=2700грн.А.за июнь уже=3000грн??????
go vadim вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 03.09.2015, 19:20   #58
Новичок
 Аватар для oberst
IP:
Сообщений: 10
"Спасибок": 0
Очки репутации: 0
Мнения:
Доп. информация
По умолчанию

А вот в России , тоже есть единый имущественный налог , который включает в себя земельный и собственно имущественный налоги . Но он , в отличие от украинского , не связан с минимальной зарплатой и квадратными метрами . Существует россреестр и земельный кадастр , и согласно кадастровым оценкам и начисляется имущественный налог . А ставку этого налога уже утверждают для себя субъекты федерации , так как этот налог является местным , деньги остаются на местах . А по деньгам выходит примерно 5тыс руб за трёшку и столько же за садовый учасок (без дома ) в Ростове-на-Дону , наш регион "пилотный" , и все новые налоги мы платим на 3 года раньше Москвы .
oberst вне форума  

Ответить с цитированием Вверх

Ответ

Опции темы
Опции просмотра

Ваши права в разделе

Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.
Trackbacks are Выкл.
Pingbacks are Выкл.
Refbacks are Выкл.

Похожие темы
Тема Автор Раздел Ответов Последнее сообщение
Выборы мэра Киева. В 2015 году?! Alex LM Политика Украины 740 18.11.2015 10:09
Кого вы конкретно предпочитаете избрать Президентом в 2015 году? ИВ-ДЕН Политика Украины 446 26.01.2014 08:27
Неуплата налогов vbrekz1989 Юридический форум 1 27.01.2013 13:45
Сервис интернет-платежей Plategka.com PlategkaC Интернет бизнес - сайты, SEO, freelance 1 18.07.2012 08:23
Улица "новых украинцев" Киевская топонимика всегда была вещью загадочной Oktolom Районы Киева 0 17.07.2007 15:03


Часовой пояс GMT +3, время: 09:05.


Работает на vBulletin® Версия форума 3.х.х. Copyright ©2000 - 2009, Jelsoft Enterprises Ltd.

© ForumKiev.com 2007 - 2021