Мнения: 6360

Збірна України у Кракові на стадіоні "Краковія імені Юзефа
Україна впевнено розгромила Косово у Кракові

20:49

Збірна України у Кракові на стадіоні "Краковія імені Юзефа Пілсудського" перемогла Косово з рахунком 3:0.
Результативні удари на свій рахунок записали Артем Кравець, Андрій Ярмоленко та Руслан Ротань.
Збірна України з перших хвилин заволоділа м'ячем, однак тривалий час не отримувала від контролю жодних дивідендів. Лише на 15-й хвилині Коноплянка прорвався у штрафний майданчик Косово та пробив поруч із ближньою стійкою. А ще через п'ять хвилин Євген вже міг відкривати рахунок, однак після передачі від Кравця з близької відстані не поцілив у дальній кут.
І все ж на 31-й хвилині швидка контратака підопічних Шевченка завершилась голом. Зінченко віддав класну передачу на хід Кравцю, а той з-за меж карного майданчика за допомогою рикошету поцілив прямісінько під поперечку воріт Уйкані. Останній, до слова, врятував Косово від другого гола на 39-й хвилині, коли здійнив неймовірний сейв після дальнього пострілу Ярмоленка. Ще до перерви пильність косоварського голкіпера перевірив Зінченко.

Другий тайм також розпочався із атак збірної України. Спочатку Кравець вискочив на побачення з Уйкані, але арбітр зафіксував офсайд, а згодом Коноплянка ударом з дальньої дистанції не зумів обіграти косоварського воротаря.
На 57-й хвилині нідерландський суддя Кевін Блом повинен був призначати пенальті у ворота Косово, однак не помітив очевидного фолу на Бутку. А згодом Блом вже не показав на "позначку" за порушення правил на Коноплянці.
Косово також в обороні не відсиджувалось і полоскотало нерви українцям на 62-й та 63-й хвилинах, коли у гру довелось вступати П'ятову після ударів Шали та Беріши. Кульмінацією ж активної гри косоварів став постріл у поперечку воріт П'ятова. Одразу після цього дальнім ударом відзначився Ротань, але арбітр не зафіксував взяття воріт через офсайд у Коваленка.
Усі питання про переможця на 81-й хвилині гри зняв Ярмоленко, який після передачі від Караваєва з лівого флангу класно розпорядився м'ячем та пробив у ближній кут. А крапку в матчі поставив філігранним дальнім ударом Ротань, який вразив дев'ятку воріт Уйкані. 3:0 – Андрій Шевченко здобуває першу перемогу біля керма збірної України, яка набирає п'ять очок у відборі до ЧС-2018.
Відбір до ЧС-2018. Група I
Україна – Косово – 3:0
Голи: Кравець, 31, Ярмоленко, 81, Ротань, 87

Хоч у Косово виграли.
___________
"І настане час, коли один скаже - Слава Україні! Мільйони відповідатимуть - Героям Слава!"

Сообщение от @a68 Посмотреть сообщение
Збірна України у Кракові на стадіоні "Краковія імені Юзефа Пілсудського"
Не визнана республіка Косова бере участь у відборі до ЧС, так скоро всякі ДНР, Абхазія і ін. будуть грати... і чому Україна проводила домашній матч в Польщі, ще й з обмеженням українських вболівальників, не кажучи, що стадіон носить ім'я ката і окупанта України Пілсудського?!
цікаво чи поляки б грали за таких умов в Україні на стадіоні ім. Бандери?
igma вне форума

Старый 10.10.2016, 00:07   #20
a68
IP:

Цитата:
Сообщение от @igma Посмотреть сообщение
Україна не просилася саме на цей стадіон, це рішення ФІФА. Треба було відмовитись від матчу?
___________

Старый 10.10.2016, 00:17   #21
IP:

Цитата:
хоча б від стадіону... раз вже примішують політику, в тому числі і поляки, то треба і відповідати адекватно та гідно, а не жувати соплі...

Мнения:

я с трудом представляю, как мы будем проводить это у нас встране, но Евро тоже не представляли, н провели ведь

___________
Сказавших "Спасибо!": 2 (показать список)
Старый 10.10.2016, 19:52   #24
IP:

Цитата:
Він, мабуть асоціює себе з русскімі і про ЧС, що має пока відбутись на Росії...

Старый 12.10.2016, 11:13   #25
IP:

ЧМ 2018 нужно игнорить. Не понимаю, зачем сборная участвует в отборочных матчах?

Старый 12.10.2016, 21:42   #26
IP:

Цитата:
Сообщение от Hatchet Посмотреть сообщение
ЧМ 2018 нужно игнорить.
ні, його треба перенести з фашистської країни агресора!
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)

Мнения:

Надо выходить из этой группы, особенно в ближайшем матче с Хорватами надо брать максимум очков