Я люблю Киев

КИЕВСКИЙ ФОРУМ
КУЛЬТУРНОГО ОБЩЕНИЯ
FORUMKIEV.COM
Правила Новое Вопросы Ссылки
КИЕВ ПОГОДА ИСТОРИЯ ТУРИСТУ
N-728-MI-2
Вернуться   Киевский форум > Дом и дача > Хозяйственный

Горят пробки

Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 01.03.2019, 20:22   #16
Основа форума
 Аватар для Spiridonn
IP:
Сообщений: 2,732
"Спасибок": 846
Очки репутации: 5,320
Мнения: 2245
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от markus Посмотреть сообщение
Опа! Знакомые проблемы J Я долго боролся и в конце концов решил проблему. ... А что касается микроволновки – запитал её внаглую прямо от щитка, кабель под плинтусами пустил. Теперь могу одновременно и жрачку греть, и стирать.
Мені доводилося діяти у простіший спосіб виходу із становища - без довбання і прокладки проводів на кухню через всю квартиру.
Якщо кухні у будинку устатковані електричними плитами, то розвантажити мережу розеток в квартирі, підключену на електрощитку до автомата 16-20 А, можна за рахунок встановлення на кухні окремої мережі розеток з підключенням її через додатковий автомат 16-20 А до величезної розетки, яка подає напругу на електроплиту. Встановлений в електрощитку автомат для електроплити розрахований на 40 А (8 кВт навантаження), і провідники від нього на кухню до електроплити зроблені товщим проводом. На повну таку потужність електроплиту ще ніколи не використовували.
20-амперний автомат для окремої мережі розеток краще брати двополюсний (розмикає і фазу і нейтраль). Він встановлюється в захисний спеціальний корпус (продається в електротоварах) безпосередньо біля величезної розетки для електроплити. Його варто додатково захистити коробочкою від харчового поліетиленового контейнера (продається в госптоварах) від бризків масла з плити.

Таке підключення на кухні автомата, розрахованого на менший струм, ніж 40-амперний автомат в електрощитку, відповідає Правилам улаштування електроустановок споживачів.
Товщина провідників після 20-амперного автомата розраховується на цей струм, і вона буде тонкішою, ніж для 40 А.
Розетки не слід близько ставити біля опалювальних батарей, кухонної мийки, щоби можлива протічка не замочила їх.
Зазначені розетки окремої мережі на кухні слід вирізняти від інших, і тому їх варто зробити, наприклад, іншого кольору, або накладними (а не вмонтованими в стіни, як інші). При вимиканні в електрощитку автомата, призначеного для відключення квартирних розеток, розетка для електроплити та розетки заначеної окремої мережі залишаються під напругою. І це слід враховувати.
У разі необхідності окрема мережа кухонних розеток вимикається автоматом, встановленим на кухні (без відключення електроплити).

2. Оскільки старі алюмінієві провідники, замуровані в стіни, досить крихкі при їх згинанні, скручуванні, і простір для приєднання до них досить тісний, то окремої уваги потребує спосіб приєднання мідних провідників до алюмінієвих для забезпечення достатнього струму.
2.1. Поки що скористався наступним зʼєднанням. Кінець багатожильного мідного залудженого припоєм провідника обкручую внатяг декількома витками довкола алюмінієвого провідника, пропаюю (паяльник 65 Вт); сильно стискаю плоскогубцями (з короткими щелепами); знову щедро пропаюю, формуючи із припою обʼємну краплю; промиваю спиртом від залишків флюсу (каніфоль в спирту); сильно стискаю куцими плоскогубцями (як колись пломбували свинцевими пломбами). Сподіваюся, що таке "пломбування" більш надійне, ніж проста скрутка алюмінія з міддю. Правда, мороки більше.
2.2. Гадаю, що за необхідності можна спробувати й інший спосіб зʼєднання провідників.
Для цього купив мʼяку мідну трубку з внутрішнім діаметром 3 мм. При нагоді можна буде спробувати "пломбувати" кінці зʼєднуваних провідників, вставивши їх у мідну втулочку.
Spiridonn на форуме  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 05.04.2019, 19:22   #17
Приезжий
 Аватар для Dustya
IP:
Сообщений: 43
"Спасибок": 3
Очки репутации: 282
Мнения:
Доп. информация
По умолчанию

Никогда не думала, что для кого-то это такая большая проблема. Пригласите толкового электрика, пусть посмотрит и посоветует как-нибудь ограничитель, есть же специальные всякие приборы. Ну а если уже и специалист вам никакой прибор не посоветует, меняйте проводку, это же не шутки, как закоротит однажды среди ночи, будет беда.
Dustya вне форума  

Ответить с цитированием Вверх

Ответ

Опции темы
Опции просмотра

Ваши права в разделе

Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.
Trackbacks are Выкл.
Pingbacks are Выкл.
Refbacks are Выкл.

Похожие темы
Тема Автор Раздел Ответов Последнее сообщение
Дорожные пробки и прочие хронические болезни Петербурга. В фотографиях. Кронхейм Основной 8 25.12.2013 16:24
Пробки на Яндексе Лютик Автомобильный форум 4 19.08.2008 11:16


Часовой пояс GMT +3, время: 22:58.


Работает на vBulletin® Версия форума 3.х.х. Copyright ©2000 - 2009, Jelsoft Enterprises Ltd.

© ForumKiev.com 2007 - 2020