Я люблю Киев

КИЕВСКИЙ ФОРУМ
КУЛЬТУРНОГО ОБЩЕНИЯ
FORUMKIEV.COM
Правила Новое Вопросы Ссылки
КИЕВ ПОГОДА ИСТОРИЯ ТУРИСТУ
N-728-MI-2
Вернуться   Киевский форум > Право и бизнес > Интернет бизнес - сайты, SEO, freelance

Львів – потужний центр ІТ. Знайди себе у Львові.


Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 10.12.2011, 14:46   #1
Приезжий
 Аватар для WestUkraine
IP:
Сообщений: 40
"Спасибок": 16
Очки репутации: 3,680
Мнения:
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию Львів – потужний центр ІТ. Знайди себе у Львові.

Знайди себе у Львові!

Львів – потужний центр ІТ. Знайди себе у Львові.
Спільна програма Львівської Міської Ради та Кластера Інформаційних Технологій та Бізнес Послуг
Львів – потужний центр розвитку ІТ. Саме у Львові перед молодими фахівцями, які або мають відповідну освітню спеціалізацію, або мають знання та покликання до ІТ, відкриваються добрі кар’єрні перспективи. Львівські ІТ компанії готові прийняти молодих фахівців на стажування, навчання та роботу. Знайди себе у Львові!


Львів як центр ІТ
Львів – потужний центр розвитку інформаційних технологій в Україні та Східній Європі. У Львові працюють десятки ІТ компаній, які впроваджують сотні ІТ проектів щороку, – від хмарних платформ для великих міжнародних компаній до розробки спецефектів для відомих кіностудій світу. У Львові знаходиться головний офіс найбільшої ІТ компанії України – SoftServe, яка була визнана найкращим роботодавцем України – 2010 і Центральної та Східної Європи – 2011. Галузь ІТ у Львові динамічно розвивається, – міжнародна консалтингова компанія KPMG визнала Львів як один з найкращих нових центрів розвитку ІТ та бізнес послуг нової хвилі в регіоні EMEA (Європа – Близький Схід – Азія).


ІТ галузь залежить від людського капіталу – від талановитих працівників, які постійно розвиваються, навчаються, долучаються до нових проектів. Нещодавно Львів було визнано як місто з найкращим людським капіталом в Україні, – що створює добрі умови для розвитку галузі ІТ. Зважаючи на постійне зростання, львівські ІТ компанії зацікавлені у талановитій молоді, яка долучиться до динамічної галузі та формуватиме еліту нашого міста.
Твоя кар’єра у Львові
Провідні львівські ІТ компанії пропонують цікаві кар’єрні можливості для молоді, яка знається та цікавиться ІТ. Будь-хто, хто має хист до програмування, використання ІТ, управління проектами, графічного дизайну може зробити перший кар’єрний крок, – не залежно від того, чи ви маєте фахову освіту, або вивчили мову програмування самостійно.
Якщо у вас є навики у розробці програмного забезпечення, чи ви маєте кілька власних проектів, які зробили самі (від сайта до аплікації) – львівські ІТ компанії будуть зацікавлені познайомитись з вами. Володіння – англійською мовою на базовому рівні є важливим фактором успіху при працевлаштуванні у ІТ компанію.. Компанії пропонують стажування та внутрішні програми навчання, для того, щоб майбутні працівники могли набути необхідних їм навичок безпосередньо у компаніях.
Пам’ятайте, що Львів пропонує динамічний ринок для молодих ІТ фахівців, – своє резюме ви можете подати у різні компанії, які вибиратимете за власним бажанням. Кластер ІТ та бізнес послуг спільно із Львівською Міською Радою пропонує вам зведену інформацію про кар’єрні можливості компаній Кластера.
Львів відкритий для талановитої молоді з інших міст країни, – львівські компанії зможуть запропонувати вам динамічний кар’єрний ріст на попередні кілька років, а місто, у свою чергу, пропонує один з найвищих рівнів якості життя в Україні.
Знайди себе у Львові!
Львівські ІТ компанії, члени Кластера ІТ та бізнес послуг (Eleks, Lohika, N-iX, SoftServe, Symphony Solutions), мають власні підходи та різні програми щодо залучення молодих фахівців у компанії. Нижче ви можете ознайомитись з пропозиціями компаній на 2011 р.
WestUkraine вне форума  

Ответить с цитированием Вверх

Ответ

Опции темы
Опции просмотра

Ваши права в разделе

Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.
Trackbacks are Выкл.
Pingbacks are Выкл.
Refbacks are Выкл.

Похожие темы
Тема Автор Раздел Ответов Последнее сообщение
Львов любит;) Jolka Отдых в Украине 41 21.10.2015 13:58


Часовой пояс GMT +3, время: 02:32.


Работает на vBulletin® Версия форума 3.х.х. Copyright ©2000 - 2009, Jelsoft Enterprises Ltd.

© ForumKiev.com 2007 - 2021