Я люблю Киев

КИЕВСКИЙ ФОРУМ
КУЛЬТУРНОГО ОБЩЕНИЯ
FORUMKIEV.COM
Правила Новое Вопросы Ссылки
КИЕВ ПОГОДА ИСТОРИЯ ТУРИСТУ
N-728-MI-2
Вернуться   Киевский форум > Политический форум > Исторический форум

Голодомор 1932-33

Результаты опроса: Геноцид украинцев в 1932-33 годах:
Да, был 62 52.99%
Нет, не было 53 45.30%
Прочел топик и изменил мнение. Да, был 1 0.85%
Прочел топик и изменил мнение. Нет, не было 1 0.85%
Голосовавшие: 117. Вы ещё не голосовали в этом опросе

Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 02.12.2010, 01:04   #211
Новичок
 Аватар для justvis
IP:
Сообщений: 1,208
"Спасибок": 552
Очки репутации: 0
Мнения:
Доп. информация
По умолчанию re: Голодомор 1932-33

Цитата:
Сообщение от justvis Посмотреть сообщение
Для тих громадян України, хто ще не вивчив "матчасть", є вибір: або мовчати, або погоджуватися з геноцидом. Не можна публічно заперечувати геноцид
Цитата:
Сообщение от Товарищъ Посмотреть сообщение
Все же не можете дурь выбить с головы ... так хоть вбивать ее не нужно ...
По-перше, це Закон України. Нікуди від цього не дінешся.
По-друге, як Ви будете виглядати, коли Дума визнає геноцид, так як сталося з Катинню ?

добавлено через 6 минут
ЗА ЗНЕВАГУ НАД ЖЕРТВАМИ ГОЛОДОМОРУ НЕ ПОСАДЯТЬ. Луганська комуністка продовжує "пиршество"

01.12.2010


Минулої п’ятниці депутатка Луганської міськради від КПУ Наталія Максимець вразила Україну записом на своєму блозі: в день пам’яті жертв Голодомору вона, Максимець, збирається принципово влаштувати бенкет. Тепер комуніст продовжує карнавалити.
"Завтра, пока некоторые больные на голову голодоморцы будут свичкы у викнах палыты і голодуваты на знак пошаны до померлых, мы собираемся нашей старой, дружной компанией и устраиваем пиршество, – написала Максимець (вона ж є редактором обласної партійної газети "Советская Луганщина"). - Шашлык из свинины замочен мальчиковой половиной, они же занимаются напитками, девчоночья половина кудесничает на счет всяких оливье и пироженок с мороженками; будем вкусно есть, шутить и даже танцевать".
Після ознайомлення з виступами Наталії Максимець у газети "Україна Молода" виникло запитання до правоохоронних органів: чи можна цю товаришку притягнути до відповідальності за заперечення Голодомору–геноциду та наругу над пам’яттю загиблих, що передбачено Законом "Про Голодомор 1932-1933 років в Україні", ухваленим Верховною Радою 28 листопада 2006 року.
<a href="http://www.segodnya.ua/news/14199696.html">Источник</a> Прес–секретар управління СБУ в області, попередньо порадившись із київським начальством, відмовилася давати коментарі, повідомляє "УМ".
Суддя апеляційного суду, який попросив не згадувати його імені, не побачив у справі судової перспективи: "Хіба що якийсь родич загиблого напише позов..."
Більше пояснень удалося почути в обласній прокуратурі. Там факт наруги визнають, але можливості притягнути комуністку до криміналу не бачать.
"Закон не переслідує за думки. А слова - це висловлені думки, - повідомив перший заступник прокурора Луганщини Анатолій Рева, - Як людина, я її засуджую, вважаю це танцями на кістках. Нічого святого не залишилося. Не винні ті дітлахи, яких не було чим годувати, що вони пухли від голоду. І, я вважаю, це блюзнірство, коли людина заявляє ось такі речі. Я засуджую це, але, на жаль, закон не передбачає покарання за такі речі. За наругу над могилою, вандалізм передбачено покрання. А що стосується слів, то сьогодні навіть в художній літературі можна зустріти такі слова, за які ще недавно садили на 15 діб".
Прокурор правий. Хоча у ст. 2 Закону "Про Голодомор" і сказано, що "публічне заперечення Голодомору 1932—1933 років в Україні визнається наругою над пам’яттю мільйонів жертв Голодомору, приниженням гідності Українського народу і є протиправним", наш законодавець за чотири роки так і не спромігся оцінити такі протиправні прояви мірками Кримінального кодексу.

Наталія Максимець і Петро СимоненкoТим часом у наступному записі блогу — під назвою "Карнавал голодомору" за 30 листопада — депутат Луганської міськради Наталія Максимець пише (переклад із російської):
"Як для бразильців головною подією року є карнавал, так для українських націоналістів основним святом року є День пам’яті жертв голодомору. Немов на Хелловін, на це свято вилазить із небуття різна нечисть: Ющенко з’явився на телеекранах, Наливайченко зробив заяву, Тимошенко поставила свічку... На Україні в День пам’яті різні школи свідомітів у костюмах політичних партій влаштовують парад публічної брехні, фальшивих сліз і необґрунтованих звинувачень".
Максимець вживає щодо своїх критиків матірну лайку і пояснює їх активність, зокрема, "недо...ом". А перед тим — спростовує факти повстань проти організаторів голоду на Луганщині, наголошує, що голодували на всій території СРСР, а "перегини" в Україні 1920—30–х років пояснює потребою боротися проти "контрреволюції".
"Безумовно, методи боротьби з "куркулями" сьогодні багатьом здадуться надто жорсткими, однак не слід забувати про те, яка кривава боротьба йшла в той час старого з новим. А також і про те, що велася вона в рамках чинного тоді жорсткого законодавства", — пише Максимець.
___________
УКРАЇНЦІ
"Людина, яка не шанує традицій і мови нації і країни, в якій живе, є туристом, або окупантом." К. Маркс
"Русский интеллигент заканчивается там, где начинается польский вопрос" А. Мицкевич.
justvis вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 02.12.2010, 01:21   #212
Новичок
 Аватар для justvis
IP:
Сообщений: 1,208
"Спасибок": 552
Очки репутации: 0
Мнения:
Доп. информация
По умолчанию re: Голодомор 1932-33

Історія Голоду: "Із чотирьох братів і сестер мого батька померло троє"

18.11.2010 _ Володимир Любунь
На жаль, у Книзі пам'яті Вінницької області зі 150 прізвищ людей, загиблих від голоду в селі Лісове Барського району, не згадуються імена моїх дядьків і тіток, які померли ще маленькими дітьми.
p { margin-bottom: 0.21cm; }
Мій батько - Любунь Степан Панасович - народився в 1922 році на Вінничині. Він запам'ятав деякі свої спостереження про голодомор у подільському селі, недалеко від кордону з Бесарабією.
І розповів мені.
Часто траплялося твердження, що свідки голоду боялися розказувати своїм дітям про це лихо. Батько добре розумів тодішню ситуацію і втрачати йому було що - бо працював не конюхом за трудодні, а вчителем за зарплату. Однак він постійно ділився спогадами про два найбільші лиха - голод і війну,
Ще в 1960-70-их роках він розповідав про те, як у сім'ї мого діда (його батька) з пяти дітей троє померли з голоду.
Мій батько - 1922 року народження - був найстаршим з дітей і врятувався тільки тому, що у свої 10 років знайшов підробіток. Ще вижив його брат Іван (народився 1924 року).
На жаль, у Книзі пам'яті Вінницької області із 150 прізвищ людей, померлих від голоду в селі Лісове Барського району, не згадуються імена братів і сестер мого батька.
Мої дід і баба по батьківській лінії. Фото початку 1960-их років. За зиму 1933-го року вмерли троє із п'яти їхніх дітейСам батько уникнув голодної смерті завдяки тому, що влаштувався бавити у сусіда малу дитину. Сусід працював в конторі заготзерна на станції Котюжани. Очевидно, цей чоловік щось приносив з роботи додому, якщо вистачало не тільки для сім'ї, але і для мого батька.

Навпроти дідового обійстя жили в 1960-х роках досить заможні сусіди. А батько часто згадував, що на цьому дворі жила інша сім'я. "В голодовку" вона вся повимерла, залишилася одна тільки дівчинка, яка дожила до літа 1933 року.
Вона померла від завороту кишок, наївшись голодною зеленої ще пшениці.

Підкреслюючи повальний характер смертей у селі, батько розказував, що коли на якусь вулицю приїздила гарба за мерцями, то дядьки, які збирали померлих, забирали і тих, хто ще був при житті.
Зі словами: "А що будемо назавтра заїджати на цю вулицю за одним трупом" вони кидали в гарбу-трупарню напівмертву дитину.

В селі були факти людожерства. За словами батька, одна жінка заманювала дітей до себе додому, там вона з чоловіком їх убивала.
Людське м'ясо ці здичавілі люди не тільки споживали самі, але й варили холодець (по-нашому - гижки) і продавали в містечку Копайгороді на базарі.
Власне, на цьому цих вбиць і викрили. Сільська громада хотіла їх лінчувати, але влада не дозволила, їх заарештували і кудись вивезли. Що з ними сталося далі, не знаю.
В Копайгороді після війни я народився і виріс - звідти в мене родом вся мамина рідня. Так ось, ніхто з маминої родини за радянських часів не згадував про голодомор. Зате запам'ятали голодовку 1948-го.
Мій батько - Степан Любунь - у 1941 році. Старішої фотокартки, на жаль, немаєЯ звернув увагу, що за даними згаданої Книги пам'яті жертв Голодомору на Вінничині в місті Копайгород померло менше людей, ніж у батьківському селі Лісове, яке знаходиться зовсім поруч із цим містечком.
Причому в Лісовому причиною смерті переважно названо опухоль тіла, тоді як у Копайгороді - старість або якісь конкретні хвороби. До речі, батько постійно згадував опухлих людей, кажучи про голод.
Наприкінці, сальдо сім'ї діда.
З шести дітей троє померли в голодомор, один - Іван - пропав безвісти на фронті. Вижили тільки мій батько і молодший від нього на 16 років брат Микола.Володимир Любунь
підприємець з Москви, народився і виріс на Вінничині
___________
УКРАЇНЦІ
"Людина, яка не шанує традицій і мови нації і країни, в якій живе, є туристом, або окупантом." К. Маркс
"Русский интеллигент заканчивается там, где начинается польский вопрос" А. Мицкевич.
justvis вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 02.12.2010, 01:58   #213
Почетный житель
 Аватар для Лесса
IP:
Сообщений: 535
"Спасибок": 537
Очки репутации: 0
Мнения:
Доп. информация
По умолчанию re: Голодомор 1932-33

А щас голода нету?))) Тема тоже.. Голод был. Ни кто не спорит. Но не украинского народа, а вообще. Щас бабушки с мусорки не едят? Нет? Стыдно, судари мои. За что боролись на то и напоролись. Эт не та тема, что сегодня обсуждать.
___________
Каждый человек по-своему прав, а по-моему - нет...
Лесса вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 02.12.2010, 04:34   #214
nsk
Враг народа - ст.58
 Аватар для nsk
IP:
Сообщений: 18,097
"Спасибок": 19,142
Очки репутации: 121,065
Мнения: -2671
Доп. информация
По умолчанию re: Голодомор 1932-33

Цитата:
Сообщение от Веталь Посмотреть сообщение
Года голода сибири, поволжья и Украины сравни
говорят одинаковые ... аль напомнить голодоморное фото "харкивськы хлопчики за хлибом йшлы" вот почему то только фото из Поволжья молодца

добавлено через 1 минуту
Цитата:
Сообщение от Веталь Посмотреть сообщение
Или объяснить разницу между голодом и голодомором?
ДА - будте любезны хи-хи

добавлено через 3 минуты
Цитата:
Сообщение от Товарищъ Посмотреть сообщение
Это коммунисты так классовую борьбу вели ... причем и украинские коммунисты тоже ...
не мил человек - все более прозаически ... просто стечение обстоятельств, возведенное в политику государства с последующей истерией отдельных
очечки
___________
Я не гривна, не бакс и не рубль ... мне глубоко нас рать на курс рейтинга, основная задача - сохранить свое мнение подкрепленное очевидными фактами и не поддаться стадному мнению !!! :-)
nsk вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 2 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 02.12.2010, 04:38   #215
Почетный житель
 Аватар для Лесса
IP:
Сообщений: 535
"Спасибок": 537
Очки репутации: 0
Мнения:
Доп. информация
По умолчанию re: Голодомор 1932-33

Цитата:
Сообщение от nsk Посмотреть сообщение
.. вот почему то только фото из Поволжья молодца..
Да лан вам))) Жалко что ли?))
___________
Каждый человек по-своему прав, а по-моему - нет...
Лесса вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 02.12.2010, 04:45   #216
nsk
Враг народа - ст.58
 Аватар для nsk
IP:
Сообщений: 18,097
"Спасибок": 19,142
Очки репутации: 121,065
Мнения: -2671
Доп. информация
По умолчанию re: Голодомор 1932-33

Цитата:
Сообщение от justvis Посмотреть сообщение
Для тих громадян України, хто ще не вивчив "матчасть", є вибір: або мовчати, або погоджуватися з геноцидом
погоджуватись с чим? .. конкретизируйте .... граждан УССР (бо Украины тогда не было) .... граждан СССР (Поволжье, Сибирь, Казахстан)?

мысль народу яви .... аль мож свiй хутор ближе к телу?

а что ты сделал в память о погибших .... поправил могилку аль только поистерил сидя за компом?

Оффтоп:
___________
Я не гривна, не бакс и не рубль ... мне глубоко нас рать на курс рейтинга, основная задача - сохранить свое мнение подкрепленное очевидными фактами и не поддаться стадному мнению !!! :-)
nsk вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 2 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 02.12.2010, 10:48   #217
Почетный легион
 Аватар для nazri
IP:
Сообщений: 5,941
"Спасибок": 5,869
Очки репутации: 0
Мнения: -2924
Доп. информация
По умолчанию re: Голодомор 1932-33

Цитата:
Сообщение от justvis Посмотреть сообщение
Для тих громадян України, хто ще не вивчив "матчасть", є вибір: або мовчати, або погоджуватися з геноцидом. Не можна публічно заперечувати геноцид
Очень верно подметили. Ибо фальши, национал=большевицкой дури и так слишком много. Жаль, что Вы будете молчать. Но это Ваше желание.

добавлено через 6 минут
Цитата:
Сообщение от Лесса Посмотреть сообщение
А щас голода нету?))) Тема тоже.. Голод был. Ни кто не спорит. Но не украинского народа, а вообще. Щас бабушки с мусорки не едят? Нет? Стыдно, судари мои. За что боролись на то и напоролись. Эт не та тема, что сегодня обсуждать.
Девушка, не спешите! О том, как сейчас люди живут, как не имеют денег на хлеб, как умирают национал-большевики будут говорить и горько плакать через 70 лет.
nazri вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 02.12.2010, 13:17   #218
Новичок
 Аватар для justvis
IP:
Сообщений: 1,208
"Спасибок": 552
Очки репутации: 0
Мнения:
Доп. информация
По умолчанию re: Голодомор 1932-33

Цитата:
Сообщение от Лесса Посмотреть сообщение
А щас голода нету?))) Тема тоже.. Голод был. Ни кто не спорит. Но не украинского народа, а вообще. Щас бабушки с мусорки не едят? Нет? Стыдно, судари мои. За что боролись на то и напоролись. Эт не та тема, что сегодня обсуждать.
Оффтоп:
___________
УКРАЇНЦІ
"Людина, яка не шанує традицій і мови нації і країни, в якій живе, є туристом, або окупантом." К. Маркс
"Русский интеллигент заканчивается там, где начинается польский вопрос" А. Мицкевич.
justvis вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 02.12.2010, 13:19   #219
Почетный легион
 Аватар для Веталь
IP:
Сообщений: 4,853
"Спасибок": 5,231
Очки репутации: 18,784
Мнения: 3057
Доп. информация
По умолчанию re: Голодомор 1932-33

[quote]
Цитата:
Сообщение от nsk Посмотреть сообщение
говорят одинаковые ... аль напомнить голодоморное фото "харкивськы хлопчики за хлибом йшлы" вот почему то только фото из Поволжья молодца
Голод в Поволжье был в двадцатых годах, читай Вики хотя бы, да вообще читай хоть что-то прежде чем написать: http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%93%...1%E2%80%941922
Цитата:
ДА - будте любезны хи-хи
Голод -- нехватка еды в следствие объективных причин: неурожай, боевые действия, стихийные бедствия и т.п.
Голодомор -- нехватка еды в следствие субъективных причин, в данном случае политика государства. О чем, собственно, Хрущев на съезде и признался. Голодомор -- искусственный голод.
Так что равнять сибирь и поволжье не уместно малость.
___________
Уникальный магазин Термопосуды!
Форумчанам скидка (промо-код Веталь)!!!
https://www.loftshop.com.ua/termopos...mokruzhki.html
Веталь вне форума  

Сказавших "Фууу!": 1 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 02.12.2010, 18:14   #220
Почетный житель
 Аватар для Лесса
IP:
Сообщений: 535
"Спасибок": 537
Очки репутации: 0
Мнения:
Доп. информация
По умолчанию re: Голодомор 1932-33

Цитата:
Сообщение от justvis Посмотреть сообщение
Оффтоп:
Про Украину. У моего дома мусорные баки стоять)))

добавлено через 1 минуту
Цитата:
Сообщение от nazri Посмотреть сообщение
Девушка, не спешите! О том, как сейчас люди живут, как не имеют денег на хлеб, как умирают национал-большевики будут говорить и горько плакать через 70 лет.
О, да))) Увы.
___________
Каждый человек по-своему прав, а по-моему - нет...
Лесса вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 02.12.2010, 18:23   #221
Новичок
 Аватар для justvis
IP:
Сообщений: 1,208
"Спасибок": 552
Очки репутации: 0
Мнения:
Доп. информация
По умолчанию Голодомор є Геноцидом Українського народу

Цитата:
Сообщение от Лесса Посмотреть сообщение
Про Украину. У моего дома мусорные баки стоять)))
О, да))) Увы.
Оффтоп:
___________
УКРАЇНЦІ
"Людина, яка не шанує традицій і мови нації і країни, в якій живе, є туристом, або окупантом." К. Маркс
"Русский интеллигент заканчивается там, где начинается польский вопрос" А. Мицкевич.
justvis вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 02.12.2010, 18:35   #222
Почетный житель
 Аватар для Лесса
IP:
Сообщений: 535
"Спасибок": 537
Очки репутации: 0
Мнения:
Доп. информация
По умолчанию re: Голодомор 1932-33

[quote=Веталь;644423]
Цитата:
Так что равнять сибирь и поволжье не уместно малость.
Блин фигню вы пишите. Какая разница какие годы? Вот пытались людям
хлеба дать. перестарались, короче говоря.
Трудоголики и лентяи тож пока ни кому не вредят, всем пофигасе..
А как вреда приносят - то мы ахаем - типо какие же дряни))
добавлено через 1 минуту
Цитата:
Сообщение от justvis Посмотреть сообщение
Оффтоп:
Оффтоп:
___________
Каждый человек по-своему прав, а по-моему - нет...
Лесса вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 02.12.2010, 19:38   #223
Почетный легион
 Аватар для Веталь
IP:
Сообщений: 4,853
"Спасибок": 5,231
Очки репутации: 18,784
Мнения: 3057
Доп. информация
По умолчанию re: Голодомор 1932-33

Цитата:
Блин фигню вы пишите. Какая разница какие годы? Вот пытались людям
хлеба дать. перестарались, короче говоря.
Трудоголики и лентяи тож пока ни кому не вредят, всем пофигасе..
А как вреда приносят - то мы ахаем - типо какие же дряни))
Оффтоп:
___________
Уникальный магазин Термопосуды!
Форумчанам скидка (промо-код Веталь)!!!
https://www.loftshop.com.ua/termopos...mokruzhki.html
Веталь вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 02.12.2010, 19:38   #224
Новичок
 Аватар для justvis
IP:
Сообщений: 1,208
"Спасибок": 552
Очки репутации: 0
Мнения:
Доп. информация
По умолчанию Re: Голодомор є Геноцидом Українського народу

Оффтоп:
___________
УКРАЇНЦІ
"Людина, яка не шанує традицій і мови нації і країни, в якій живе, є туристом, або окупантом." К. Маркс
"Русский интеллигент заканчивается там, где начинается польский вопрос" А. Мицкевич.
justvis вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 02.12.2010, 20:00   #225
Почетный легион
 Аватар для nazri
IP:
Сообщений: 5,941
"Спасибок": 5,869
Очки репутации: 0
Мнения: -2924
Доп. информация
По умолчанию re: Голодомор 1932-33

Что умиляет, так это упорное, и крайне не умелое, желание выставить кого то виноватым, при этом оставив в стороне саму систему. Ну не было системы, и все тут. И это не удивляет, ибо идею Голода проталкивали те, кто и принадлежит к национал-большевикам.
nazri вне форума  

Ответить с цитированием Вверх

Ответ

Метки
голодомор, геноцид украинцев

Опции темы
Опции просмотра

Ваши права в разделе

Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.
Trackbacks are Выкл.
Pingbacks are Выкл.
Refbacks are Выкл.

Похожие темы
Тема Автор Раздел Ответов Последнее сообщение
Голодомор в США YFP Исторический форум 0 26.10.2013 22:35
Голодомор - 2012 PRAVED Основной 2 20.07.2012 02:34
Народна війна 1917-1932 лесана Исторический форум 8 14.02.2011 09:17
Голодомор 1932-33 или 1991-2007 ? Пив'н'ой дозор Исторический форум 1985 20.11.2010 10:12


Часовой пояс GMT +3, время: 03:27.


Работает на vBulletin® Версия форума 3.х.х. Copyright ©2000 - 2009, Jelsoft Enterprises Ltd.

© ForumKiev.com 2007 - 2020