Я люблю Киев

КИЕВСКИЙ ФОРУМ
КУЛЬТУРНОГО ОБЩЕНИЯ
FORUMKIEV.COM
Правила Новое Вопросы Ссылки
КИЕВ ПОГОДА ИСТОРИЯ ТУРИСТУ
N-728-MI-2
Вернуться   Киевский форум > Политический форум > Исторический форум

Хто ж ви є, пане-товаришу Янукович?

Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 07.02.2011, 10:01   #1
Київська русинка
 Аватар для лесана
IP:
Сообщений: 3,922
"Спасибок": 4,532
Очки репутации: 0
Мнения: 7224
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию Хто ж ви є, пане-товаришу Янукович?

Під час виборчої кампанії 2004 року на Закарпатті поширювалися чутки, що Віктор Янукович – насправді Янош Ковач, і батько його був угорцем, а мати – русинкою (варіант: словачкою). Результат – майже 100% голосів серед відповідних етнічних і субетнічних груп.
За рік перед цим Янукович (тоді прем’єр) розповів Едуарду Шеварднадзе (тоді президенту Грузії), що його виростив у дитинстві якийсь там анонімний "грузин за походженням".
А чотири роки тому Віктор Янукович у статусі прем’єра приїхав до Білорусі і цілком офіційно заявив про своє білоруське коріння.
Він навіть з’їздив до свого "родового гнізда", до села Януки Докшицького району Вітебської області і там урочисто заприсягся побудувати котеджне селище, молокозавод та сховище для морожених ягід, після чого запросити туди на проживання геть усіх Януковичів з України та Білорусі.
Чи здійснені ці грандіозні плани, а чи ні, преса мовчить, проте пов’язання Віктором Януковичем свого родоводу з Білоруссю – достеменний факт.
Ну, а тепер, напередодні візиту до Польщі Віктор Федорович розповів, що він, виявляється, – наполовину поляк.
"Мій дід та прадіди були литовськими поляками, католиками, – цитує Gazeta Wyborcza президента України, який щодня демонструє свою прихильність до російського православ’я. – Лише мій батько народився у Донбасі, де одружився із жінкою з Росії. Усі інші мої предки походили з Польщі".
За словами Януковича, його бабуся розповідала, що народилася у Варшаві: "Її мама померла, а батько вдруге одружився – на литовській польці, яка мешкала у Вільнюсі...
Після Жовтневої революції родина потрапила під Вітебськ у Білорусі, де бабуся вийшла заміж за мого діда, який проживав у Докшицях біля села Януки, – розповів Янукович. – Лише з Білорусі родина виїхала в український Донбас, де я і народився".
Дуже цікава інформація, чи не так? "Усі інші предки", тобто по батьківській лінії, походять з Польщі. Очевидно, і Білорусь – це Польща. Тільки ж чому тоді вони були "литовськими поляками"?
Річ Посполита – то офіційно була держава двох народів, польсько-литовська унія, кожна частина якої мала свій уряд і своє військо, і Білорусь із селом Януки входила якраз до Великого князівства Литовського. Щось не те...
І як же тепер з Яношем Ковачем?
Але найцікавіше інше. Коли насправді потрапила родина Януковичів на Донбас? У пресі писалося, наче ще його дід подався до 1917 року працювати на шахті. Шляхтич (а про це також багато писалося), хай і збіднілий – і на шахту? Ой...
Та не тільки справа у шляхетському походженні: з лісів і боліт – та з власної волі у степ? Ще одне "ой"...
І знов-таки, якщо він ще до 1917 року подався на Донбас, то як же зустрів свою майбутню дружину, сім’я якої виїхала з Варшави до Вітебська після 1917 року? Дивні діла Господні... І, до речі, з якого дива католицька сім’я з Варшави подалася до православного Вітебська назустріч більшовикам?
Можливостей виїхати назад, якщо якимось випадком їх туди занесло, було чимало – аж до 1921 року, коли була підписана мирна Ризька угода між червоною Росією та Польщею і десятки тисяч людей переселилися по той чи інший бік кордону.
І ще одна цікава деталь: царська влада до 1917 року посилено викоріняла у Білорусі католиків, яким чином Януковичі могли втримати віру? Незрозуміло...
Та повернімося до переселення Януковичів на Донбас. Його батько народився 1923 року. Якби він народився і жив на Донбасі, то обов’язково був би мобілізований до Червоної армії (1923 рік народження був покликаний на службу 10 серпня 1941 року, а німці прийшли на Донбас тільки восени, у цей час вони вели бої на Дніпрі).
Чи, можливо, він був дезертиром (а таких у Донбасі також вистачало, щоб там не говорила пропаганда – дещо менше, ніж на Галичині, але все одно до біса).
Так чому його не взяли до війська 1943 року, коли нацистів вибили з регіону? Адже не калічна людина була, раз працював машиністом паровозу та дожив до 1991 року.
І не треба розказувати, що машиніст – це такий цінний кадр, що його не мусили мобілізовувати; паровози у ті роки водили 50-річні статечні дядьки та жіночі бригади.
Крім того, машиністом Федір Янукович, якщо анкета глави держави правдива, був на момент народження свого сина, а це 1950 рік.
Щоправда (це, як то кажуть, секрет Полішинеля), Інтернетом гуляють фотокопії документів, які начебто засвідчують службу Януковича Федора Володимировича (до речі: Володимир – суто православне ім’я, то як ця людина могла бути католиком?) у німецькій поліції, але чи правда це?
Принаймні, білоруські архівісти у приватних розмовах стверджують, наче Януковичі справді були дрібними шляхтичами, постраждали від більшовиків, а відтак закономірно і дід, і батько співпрацювали з нацистами під час війни, проте злочинів не скоїли, тому були просто заслані – на Донбас, на шахти...
Так це чи ні – поки що немає офіційних документів; їх і не буде, допоки при владі в Білорусі перебуває чинний президент. Хіба що Віктор Федорович примудриться дуже сильно особисто образити Аляксандра Ригоровича...
Але це ще далеко не все про литовсько-білоруське коріння глави Української держави. Газета "Голос Крыма" не так давно опублікувала розвідку, в якій стверджується: "Корінь прізвища Янукович – татарський.
Глибинно за корінням він походив від татар, котрі прийняли християнство й опинилися на території Русі, Польщі. Його корени в Білорусі, де литовські князі селили татар. Це видно навіть по антропологічному типу Януковича", – говориться у статті.
Газета відзначає: "Перші татари з’явилися на території Великого князівства Литовського у XIV столітті, це були воїни хана Тохтамиша – вихідці з Причорномор’я і з Кримського півострова. Натерпівшись від міжусобиць в Золотій Орді, вони, говорячи сучасною мовою, попросили політичного притулку у литовського князя Вітовта.
Той гостинно прийняв татар, узяв їх собі на військову службу, виділив хороші наділи на білоруських землях – на Віленщині та Мінщині... Родина Януковича належала до одного з родів литовських татар Янук, і її носіями були жителі невеликого шляхетського обійстя, а нині сільця Януки Докшицького району".
Справді, було таке. Ті переселенці у більшості своїй (але не всі) прийняли християнство (хто православ’я, а хто покатоличився), серед них основну масу становила дрібна шляхта, яка тільки й мала, що коня, шаблю та гонор.
А "Янук" на одному з тюркських діалектів значиться "погорілець". Можливо, саме тому й переселилися його предки під крило князя Вітовта. В результаті Велике князівство Литовське, а потім – Річ Посполита обзавелися гарною легкою кіннотою. Але і певні наїзницькі звичаї серед цієї шляхти збереглися.
Втім, часи були веселі, наїзди не тільки на ворога, а й на мирних обивателів – ознакою молодецької звитяги... Тож, мабуть, далеко не випадково у дитинстві майбутній президент мав дворове прізвисько "хан"...
Одне слово, цікава виходить генеалогія, хоча деякі її епізоди абсолютно не прояснені чи суперечать один одному. І гріх, як на авторів погляд, тут один: зовсім не ймовірне служіння окупантам чи адміністративне заслання предків глави держави, не їхні можливі татарські корені чи належність до католицизму.
Це все було колись, і навіть неправильний, з точки зору "совка", вибір між Гітлером та Сталіним у часи війни, – не злочин, якщо на руках немає невинної крові (стосується це обох варіантів вибору, до речі).
А от намагання з політичними цілями покрити глянцем справи предків та коригувати свій родовід залежно від політичних обставин – це вже річ неприпустима з будь-яких міркувань, чи то з християнських, чи то зі світсько-гуманістичних.
Тим більше для політика, який постійно підкреслює своє шанування радянського періоду історії – а водночас і напускає найбільше туману на біографії своїх батьків та дідів саме у цей період. Чи морально так чинити?
На цьому можна було б поставити крапку, якби не ще одна обставина. Свого часу правив Україною московський намісник Володимир Щербицький – із роду русифікованої дрібної шляхти, що, ясна річ, виставляла після 1917 року себе "пролетарями".
Так от, Щербицький був живим утіленням ленінської тези про певну категорію "обрусілих інородців" (сказаних, до речі, з приводу поведінки іншого дрібного шляхтича Йосифовича-Дзержинського) – мовляв, такі інородці "завжди пересолюють щодо істинно російського настрою" і являють собою "істинно російських держиморд".
Ясна річ, нинішні вожді КПУ не згадують ці слова свого ідейного гуру, бо ж тут повіриш у концепцію переселення душ, хоча на кожному етапі та душа дрібнішає й дрібнішає...
Сергій Грабовський, для УП
___________
Коли ж у вас серця телячі,
Зробіть намордники собачі.


лесана вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 07.02.2011, 10:09   #2
Почетный легион
 Аватар для nazri
IP:
Сообщений: 5,941
"Спасибок": 5,869
Очки репутации: 0
Мнения: -2974
Доп. информация
По умолчанию Re: Хто ж ви є, пане-товаришу Янукович?

Цитата:
Сообщение от лесана Посмотреть сообщение
Під час виборчої кампанії 2004 року на Закарпатті поширювалися чутки, що Віктор Янукович – насправді Янош Ковач, і батько його був угорцем, а мати – русинкою (варіант: словачкою). Результат – майже 100% голосів серед відповідних етнічних і субетнічних груп......
Ви вже не вперше намагаєтеся кинути тінь на світлий образ вз"яня таборів кровавого комуняцького режиму, надію України Віктора Федоровича Януковича. То ж до Вас просте запитання: а хто Ви? Як справи з расовою та національною чисто тою?
Ну а стосовно В.В. Щербицького - що Ви знаєте? І ці люди прийшли опісля нас...
nazri вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 07.02.2011, 10:11   #3
Київська русинка
 Аватар для лесана
IP:
Сообщений: 3,922
"Спасибок": 4,532
Очки репутации: 0
Мнения: 7224
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию Re: Хто ж ви є, пане-товаришу Янукович?

Цитата:
Сообщение от nazri Посмотреть сообщение
Ви вже не вперше намагаєтеся кинути тінь на світлий образ вз"яня таборів кровавого комуняцького режиму, надію України Віктора Федоровича Януковича. То ж до Вас просте запитання: а хто Ви? Як справи з расовою та національною чисто тою?
Ну а стосовно В.В. Щербицького - що Ви знаєте? І ці люди прийшли опісля нас...
До чого тут конкретно я? Народ цікавиться походженням свого лідера!
___________
Коли ж у вас серця телячі,
Зробіть намордники собачі.


лесана вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 07.02.2011, 10:16   #4
Почетный легион
 Аватар для nazri
IP:
Сообщений: 5,941
"Спасибок": 5,869
Очки репутации: 0
Мнения: -2974
Доп. информация
По умолчанию Re: Хто ж ви є, пане-товаришу Янукович?

Цитата:
Сообщение от лесана Посмотреть сообщение
До чого тут конкретно я? Народ цікавиться походженням свого лідера!
Цікавитесь Ви ще з чистого сердця... А за народ не треба розписуватися - Він знає за кого проголосував. А на запитання не відповіли..
nazri вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 07.02.2011, 10:30   #5
Київська русинка
 Аватар для лесана
IP:
Сообщений: 3,922
"Спасибок": 4,532
Очки репутации: 0
Мнения: 7224
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию Re: Хто ж ви є, пане-товаришу Янукович?

Цитата:
Сообщение от nazri Посмотреть сообщение
Цікавитесь Ви ще з чистого сердця... А за народ не треба розписуватися - Він знає за кого проголосував. А на запитання не відповіли..
Це ви так думаєте, а насправді народу не байдуже, в особливо тим 30%, які за Януковича проголосували. Ви українець, що голосував за Януковича і вам байдуже хто він є? Не вірю!
___________
Коли ж у вас серця телячі,
Зробіть намордники собачі.


лесана вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 07.02.2011, 10:34   #6
Солнце разгонит тучи
 Аватар для Виола
IP:
Сообщений: 10,157
"Спасибок": 12,010
Очки репутации: 0
Мнения: -7390
Доп. информация
По умолчанию Re: Хто ж ви є, пане-товаришу Янукович?

Цитата:
Сообщение от лесана Посмотреть сообщение
До чого тут конкретно я? Народ цікавиться походженням свого лідера!
А це хіба ваш лідер? Уперше чую....ваш лідер Ющенко, ось його минулим і цікавтеся, воно у нього значно багатіше, а заразом і Тимошенко не забудьте...
___________
Виола вне форума  

Сказавших "Фууу!": 1 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 07.02.2011, 10:38   #7
Київська русинка
 Аватар для лесана
IP:
Сообщений: 3,922
"Спасибок": 4,532
Очки репутации: 0
Мнения: 7224
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию Re: Хто ж ви є, пане-товаришу Янукович?

Цитата:
Сообщение от Виола Посмотреть сообщение
А це хіба ваш лідер? Уперше чую....ваш лідер Ющенко, ось його минулим і цікавтеся, воно у нього значно багатіше, а заразом і Тимошенко не забудьте...
Наразі тема в нас про Януковича! Відкрийте сусідні теми( Ющенко, Тимошенко і т.д.), зокрема про мої особисті вподобання не йдеться, я говорю про нинішнього лідера.
___________
Коли ж у вас серця телячі,
Зробіть намордники собачі.


лесана вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 07.02.2011, 10:40   #8
Солнце разгонит тучи
 Аватар для Виола
IP:
Сообщений: 10,157
"Спасибок": 12,010
Очки репутации: 0
Мнения: -7390
Доп. информация
По умолчанию Re: Хто ж ви є, пане-товаришу Янукович?

Цитата:
Сообщение от лесана Посмотреть сообщение
Це ви так думаєте, а насправді народу не байдуже, в особливо тим 30%, які за Януковича проголосували. Ви українець, що голосував за Януковича і вам байдуже хто він є? Не вірю!
Пора вже зрозуміти, що народ голосував, в основному, не "за" Януковича, а "проти" Тимошенко, щоб ні в якому разі не допустити її до остаточного "вбивства" України.
Це зрозуміли вже усі, окрім тих, хто "свято вірить тітці з косою".
___________
Виола вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 07.02.2011, 10:45   #9
Київська русинка
 Аватар для лесана
IP:
Сообщений: 3,922
"Спасибок": 4,532
Очки репутации: 0
Мнения: 7224
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию Re: Хто ж ви є, пане-товаришу Янукович?

Цитата:
Сообщение от Виола Посмотреть сообщение
Пора вже зрозуміти, що народ голосував, в основному, не "за" Януковича, а "проти" Тимошенко, щоб ні в якому разі не допустити її до остаточного "вбивства" України.
Це зрозуміли вже усі, окрім тих, хто "свято вірить тітці з косою".
Знову не в тему! Ми намагаємось вияснити походження Януковича, а ви сповзаєте на тему про вибори! Ким же був батько Януковича?
Цитата:
«Про Федора Володимировича Януковича, батька екзота, навіть з творінь придворних біографів відоме наступне: народився 1923 року, начебто вчився в легендарній місцевій льотній школі, що готувала пачками майбутніх Героїв Радянського Союзу, на початку війни був поранений і валявся в госпіталі.
Але в якій частині і де служив? Немає відповіді. Де був поранений, характер поранення, де лікувався. Немає відповіді. У списках курсантів Ворошиловградського літнього училища 1935-1941 року курсант Янукович не числиться.
Крім того, що більш важливо - Ф.В. Янукович не числиться в списках ветеранів ВВВ і навіть в списках ветеранів праці. Для тих, хто пам'ятає радянські реалії - відповідь очевидна: не числиться тільки тому, що не мав анінайменших підстав претендувати на такий статус.
Далі. Якби Янукович-старший мав хоч би щонайменше відношення до Великої Вітчизняної війни - обов'язково був би нагороджений. Нехай не бойовою медаллю, але якийсь значок типу 10, 20, 30 років - був би обов'язково. І вже цей факт історіографи згадали б обов'язково. Та якби у Януковича-старшего був хоч би значок ГТО - в 2004 році Гельмани роздули б його до розмірів Золотої Зірки Героя. Але не роздули, означає взагалі ні за що учепитися було, а краще було умовчати.
Тепер подивимося на проблему з іншого боку і поставимо таке питання: ким міг бути молодий хлопець в роки Війни. Вибір відповідей обмежений:
- або бійцем Червоної Армії:
- або дезертиром, а то і поліцаєм.

Оскільки відповідь номер один скасовується автоматично, бо світу не явився жоден документ, що підтверджує службу Януковича Ф.В. у Червоній Армії, наявність в списках евакуйованих, роботу на об'єктах народного господарства в тилу (більш того - не виявлено навіть військового квитка Януковича Ф.В., то залишається тільки відповідь номер два».
Ознайомиться з документами можна здесь
___________
Коли ж у вас серця телячі,
Зробіть намордники собачі.


лесана вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 07.02.2011, 10:50   #10
Солнце разгонит тучи
 Аватар для Виола
IP:
Сообщений: 10,157
"Спасибок": 12,010
Очки репутации: 0
Мнения: -7390
Доп. информация
По умолчанию Re: Хто ж ви є, пане-товаришу Янукович?

Цитата:
Сообщение от лесана Посмотреть сообщение
Наразі тема в нас про Януковича! Відкрийте сусідні теми( Ющенко, Тимошенко і т.д.), зокрема про мої особисті вподобання не йдеться, я говорю про нинішнього лідера.
Ось бачите -вы говорите.... а при чому, тоді, тут народ?
Це вас особисто цікавить "брудна" білизна лідера, а народом не варто прикриватися, як щитом.
Оскільки ніхто більше з форумчан таку тему не піднімав...
Моя вам порада, пошукайте тихенько інформацію у бібліотеці, в інтернеті і спокійно вивчайте. А потім, на черговому мітингу або на майдані "донесете" її до народу, якому так цікаво.
___________
Виола вне форума  

Сказавших "Фууу!": 1 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 07.02.2011, 10:55   #11
Київська русинка
 Аватар для лесана
IP:
Сообщений: 3,922
"Спасибок": 4,532
Очки репутации: 0
Мнения: 7224
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию Re: Хто ж ви є, пане-товаришу Янукович?

Цитата:
Сообщение от Виола Посмотреть сообщение
Ось бачите -вы говорите.... а при чому, тоді, тут народ?
Це вас особисто цікавить "брудна" білизна лідера, а народом не варто прикриватися, як щитом.
Оскільки ніхто більше з форумчан таку тему не піднімав...
Моя вам порада, пошукайте тихенько інформацію у бібліотеці, в інтернеті і спокійно вивчайте. А потім, на черговому мітингу або на майдані "донесете" її до народу, якому так цікаво.
Ні мені, ні іншим відвідувачам форуму ваші поради не потрібні. Зате ми хочемо докопатись до правди. Ось документ, що стосується батька Януковича:
___________
Коли ж у вас серця телячі,
Зробіть намордники собачі.


лесана вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 07.02.2011, 11:07   #12
Почетный легион
 Аватар для nazri
IP:
Сообщений: 5,941
"Спасибок": 5,869
Очки репутации: 0
Мнения: -2974
Доп. информация
По умолчанию Re: Хто ж ви є, пане-товаришу Янукович?

Цитата:
Сообщение от лесана Посмотреть сообщение
Це ви так думаєте, а насправді народу не байдуже, в особливо тим 30%, які за Януковича проголосували. Ви українець, що голосував за Януковича і вам байдуже хто він є? Не вірю!
Прошу відповісти на моє запитання. А стосовно народу - то я, простий, малосвіччений, роботяга і є народ...
nazri вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 07.02.2011, 11:14   #13
Київська русинка
 Аватар для лесана
IP:
Сообщений: 3,922
"Спасибок": 4,532
Очки репутации: 0
Мнения: 7224
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию Re: Хто ж ви є, пане-товаришу Янукович?

Цитата:
Сообщение от nazri Посмотреть сообщение
Прошу відповісти на моє запитання. А стосовно народу - то я, простий, малосвіччений, роботяга і є народ...
Задавайте питання і я спробую відповісти. А тим часом прошу до уваги ще два цікавих документи, що мають стосунок до батька Януковича:


___________
Коли ж у вас серця телячі,
Зробіть намордники собачі.


лесана вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 07.02.2011, 11:22   #14
Почетный легион
 Аватар для nazri
IP:
Сообщений: 5,941
"Спасибок": 5,869
Очки репутации: 0
Мнения: -2974
Доп. информация
По умолчанию Re: Хто ж ви є, пане-товаришу Янукович?

Цитата:
Сообщение от лесана Посмотреть сообщение
Ні мені, ні іншим відвідувачам форуму ваші поради не потрібні. Зате ми хочемо докопатись до правди. Ось документ, що стосується батька Януковича:
Якщо Ви виставляєте документ, то необхідно обов"язково вказати: місце збереження, фонд, опис. номер справи, номер аркуша. Друге. Розумію, що коли батько відомого хунтиста був поліцаєм і провокатором таборі, то хочеться кинути тінь на його конкурента. Спрвава не в тому. що я пробив базу данних, і там немає такого дизертира як Янукович Федір. Справа в іншому: прошу не гніватися, але Ви, нажаль, досить спокійно ретранслюєте любу вигідну Вам інформацію, не зовсім її аналізуючи. Ще раз уважно подивіться нга запронований Вами документ і самі себе запитайте: він не викликає підозр?
А в"язні нациских таборів, які воювали всі повні чотири роки Великої вітчизняної, досить часто, звикали в концтаборах до гарнох німецткої кави.

Чекаю на витяги з кримынальноъ справи - зрадник. знать був суджений...
nazri вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 2 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 07.02.2011, 11:42   #15
Почетный легион
 Аватар для nazri
IP:
Сообщений: 5,941
"Спасибок": 5,869
Очки репутации: 0
Мнения: -2974
Доп. информация
По умолчанию Re: Хто ж ви є, пане-товаришу Янукович?

Что случилось... Ощутил какое то... Словом, что то гадкое и слизкое. Откуда отокуда у людей столько ненависти и злобы? Почему они говотовы человека топтать не зна его вину. а просто ражди удовольствия?
... Меня когда то стали допекать по одной теме, и вспомнили что то о мои родных. Я ответил просто и без прикрас: мои дедушки были чекистами. Один погиб на 25 день войны. как военнослужащий войск НКВД защищая Родину, и отдельные части его полка находился там, где... сейчас я живу. Второй был диверсантом - прошел всю войну, побывал в Сырецком концлагере откуда бежал с татарином - друзьями были они всю жизнь. Но почему мы такие злые? Почему готовы любой фальшью затоптать человека? Или перестаем быть людьми?
nazri вне форума  

Ответить с цитированием Вверх

Ответ

Опции темы
Опции просмотра

Ваши права в разделе

Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.
Trackbacks are Выкл.
Pingbacks are Выкл.
Refbacks are Выкл.

Похожие темы
Тема Автор Раздел Ответов Последнее сообщение
США в огне исламизма. Полковник Мировая политика 26 17.09.2012 15:29
Что подарить маме на 40-летие? Kosmodelika Женский форум 67 12.07.2012 20:02
Пане Президенте? Monah Юмор 15 04.10.2008 13:34


Часовой пояс GMT +3, время: 18:03.


Работает на vBulletin® Версия форума 3.х.х. Copyright ©2000 - 2009, Jelsoft Enterprises Ltd.

© ForumKiev.com 2007 - 2021