Я люблю Киев

КИЕВСКИЙ ФОРУМ
КУЛЬТУРНОГО ОБЩЕНИЯ
FORUMKIEV.COM
Правила Новое Вопросы Ссылки
КИЕВ ПОГОДА ИСТОРИЯ ТУРИСТУ
N-728-MI-2
Вернуться   Киевский форум > Политический форум > Исторический форум

Українська мова є однією із найдревніших мов світу

Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 22.08.2012, 13:50   #16
Почетный житель
 Аватар для Serxio
IP:
Сообщений: 633
"Спасибок": 568
Очки репутации: 0
Мнения:
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от лесана Посмотреть сообщение
Як відомо, наша УКРАЇНСЬКА МОВА є однією із найдревніших мов світу. Щоб нам не говорили наші вороги!


Ваша, ваше --а не наше галицкое булькотиння!!!

Serxio вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 23.08.2012, 17:17   #17
Alt
Старожил
 Аватар для Alt
IP:
Сообщений: 1,801
"Спасибок": 1,235
Очки репутации: 0
Мнения: -3301
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от лесана Посмотреть сообщение


Як відомо, наша УКРАЇНСЬКА МОВА є однією із найдревніших мов світу. Щоб нам не говорили наші вороги!.
Я не "ворог", но вижу картинку "на русском".

----------

Цитата:
Сообщение от Serxio Посмотреть сообщение


Ваша, ваше --а не наше галицкое булькотиння!!!

Еще - "знал бы прикуп, жил бы в Сочи".
Alt вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Сказавших "Фууу!": 1 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 23.08.2012, 20:54   #18
Київська русинка
 Аватар для лесана
IP: Словакия
Сообщений: 3,922
"Спасибок": 4,531
Очки репутации: 0
Мнения: 6789
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию

ПРО ДАВНІСТЬ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

Коли римляни завоювали греків та інші суміжні племена, для збагачення латини вони взяли за взірець мову поневолених народів, зокрема й расенів-русинів (етрусків), які були нашими родаками. Сучасний московський письменник Аксьонов теж вважає, що російській мові треба пригорщами черпати з української, щоб не змертвіти остаточно. Очевидно тому, що вона, російська, штучна і не на стільки вироблена, жива, як наша. Ці теорії і практики не нові. Наш великий письменник Микола Гоголь збагатив російську не тільки словами з української лексики, а й ледь не весь український синтаксис перетягнув у російську. Дива тут немає ніякого, бо українська мова, за твердженням великого мовознавця Олександра Потебні, була сформована ще сорок тисяч літ тому. Потебня довів це, досліджуючи обрядовий фольклор, зокрема віншувальні щедрівки.
З прийняттям християнства писемність наших пращурів глаголиця була знищена. Однак потрібно було перекладати на слов’янську із грецької богослужебні книги. Християнські провідники Кирило і Мефодій узяли за основу солунський діалект, на спадкоємність якого претендують у наш час чехи, болгари... Ця „староболгарська” мова стала чимось на зразок слов’янського есперанто. Згодом ця далека від досконалості говірка набула книжного статусу під назвою церковно-слов’янської мови. Звісно ж, у того дірявого міха кожний народ вливав своє вино-елементи живих мов: лексичні, стилістичні... Якби цей процес штучно не гальмувався, усі книжні варіанти української, болгарської чи інших мов природним чином наблизились би до усного мовлення, яке тисячоліттями побутувало у широких верствах кожного з народів. Однак в умовах російської імперії нормальний розвиток кожної мови та її зближення із живим мовленням силовими методами стримувався. Дві імперії – польська та московська – почергово, а то й водночас, роздирали живу душу українського народу, нашу багатющу культуру, а українську мову прозивали мужицькою, мовою кабанув, хахлацкой, бічьей, суконной і т. д. Смішно, звичайно, як кажуть українці: чия б кричала, а твоя б мовчала”.
За найновішими дослідженнями, наші предки спричинилися до створення найдавнішої міжнародної мови санскриту, який має багато розгалужень: буддійський, джайнський, відійський, але навіть, в уніфіковано літературнім санскриті (класичнім) – не менше 70 % українських коренів... Що вже казати про мелодійність,, лексичні, стилістичні, понятійно-образні, синонімічні багатства, нашої мови, яка дала життя всьому колу індоєвропейської або ж індо-арійської групи мов. Зрада рідної мови межує з душогубством, зрада такої мови, як українська – справжнє божевілля! Українська мова „без золота і каменя”, тобто без зайвого прикрашення, має надзвичайно ніжний звуковий аромат, бо плекалася з великою любов’ю не в княжих палатах, а під солом’яною стріхою у люблячому і правдивому серці орія, анта, скита, сармата, русина, українця – і все це один народ, от тільки імена змінювалися, бо навіть у самоназвах українська раса була багатша за всіх.
Пора уже нашу мову вирвати із смертельних обіймів московського спрута, який століттями п’є з неї живу кров. Пора вже вибиратися із трясовини мовної байдужості, що засмоктує нас у прірву небуття. Ще зовсім недавно, у середині позаминулого століття, у восьми центральних губерніях довкола Москви у повсякденному побуті на весях (тобто в селах) розмовляв люд мерянський одним із діалектів угрофінської групи мов (неслов’янської). Багато тюркських і угрофінських слів дотепер складають основу російської мови. Однак, претендуючи на спадщину Київської Руси-України, московити з усіх сил намагаються ослов’янити „свой язик”. Та якщо вже бути послідовним, то замість по-злодіськи обкрадати українську – перейти на неї повністю. Бо ж недаремно г. Аксьонов стверджує, що все буде добре, як Україна проковтне Росію...Як? Всебічно, зокрема – у мовному плані... Згідно з Божим промислом г. Аксьонов настирно радить долати процес змертвіння російської мови через донорські вливання з української. Здавалось би, є простіший шлях – українізуватися відразу. Але ж ні! Не все так просто... отож процес цей розтягнеться на довше... Але перспектива українізації все одно неухильна. Знаючи це, певні сили (заложники руйнівних тенденцій і процесів) намагаються жаргонізувати, чи то пак русифікувати, Україну. Це агонія. Якась сімсотлітня популяція хоче побороти (насильно, звісна річ) традицію тяглістю 60-7- тисяч років – а саме стільки хліборобству в Україні.


----------

Історія української мови починається від праслов'янської мовної єдності (до 6 ст. н. е.). З часу початків дослідження української мови, різні вчені по-різному трактують час виокремлення її з-поміж інших слов'янських[* 5]. Історія її походження та становлення до сьогодні є об'єктом гострих суперечок, як суто мовознавчого, так і політичного характеру. Розвиткові знань про ранню історію української мови заважав брак державної незалежності України. Більшість відомостей про мову розглядали крізь призму чужоземних, передусім російських, концепцій. Існування окремої української мови не було загально визнаним до початку XX століття, коли українська мова розглядалась як «малоросійський діалект» російської мови.

«Повѣсть временныхъ лѣт» (Повість минулих літ), 14-й лист Радзивіллівского літопису (список XV ст.), що змальовує похід Віщого Олега на Царгород. Мова та поетика цієї пам'ятки позначені великим українським (південноруським) впливом


Проте достеменно з'ясовано, що специфічні мовні риси української мови трапля-ються уже в пам'ятках 11—12 ст., що походять з Південної Русі[52]. Вони систематично виявляються і в пам'ятках з цих територій пізніших часів (14—15 ст.). Український народ склався у надрах Київської Русі, пере-дусім на основі населення Київського, Черні-гівського, Переяславського, Галицького і Во-линського князівств. Консолідації українського народу, становленню його мови перешкоджала та обставина, що після монгольської навали в 13 ст. його землі входили до складу різних дер-жав. Так, Чернігово-Сіверщина, Поділля і Ки-ївщина з Переяславщиною, а також більша частина Волині належали до Великого князівства Ли-товського з офіційною «руською», тобто староукраїнською мовою; Північна Буковина стала частиною Молдовського князівства — тут теж тривалий час усі державні справи велися «руською» мовою; частину Західної Волині і Галичину захопила Польща, а Закарпаття — Угорщина.
Особливо велике значення для консолідації українського народу та його мови, розвитку його само-свідомості, державності мав Київ. Саме він став могутнім осередком розвитку і поширення української науки, освіти та культури, тут зародилися ідеї народно-визвольної боротьби проти чужоземного гніту. У 2-й пол. 16 — 1-й пол. 17 ст. українці засе-ляли в основному Київщину, Чернігівщину, Полтавщину, Брацлавщину (Поділля), Запоріж-жя, Волинь, Галичину, Північну Буковину і Закарпатську Русь. У цей час посилюється міграційний рух україн-ців із заходу на схід — на південь Київщини, Брац-лавщину, Лівобережну Україну, Слобожанщину. Наслідком масових переміщень було змішування переселенців з місцевими етнографічними групами українського населення, формування загальноукраїнських етнічних рис, певна нівеляція діалектних особ-ливостей і утворення загальнонародної української мови[53].
Найхарактерніші фонетичні, граматичні і лексичні риси української народної мови ввійшли в її першу літературну форму — староукраїнську літературну мову. У ній фік-суються такі написання, як шість замість шесть, відбивається чергування у з в (ужитивжити, утисквтиск), уживаються місцеві народні слова (верховина — верхня течія річки, грунь — паго-рок, криничина — місцевість, багата на джере-ла, полонина — гірське пасовище та ін.), юридична термінологія (дідич, дідизна, займище, закоп, нащадок, осадити, податок) та ін.
З 15 ст. в Україну проникають реформаційні ідеї, що спричиняє появу перекладів євангельських текстів староукраїнською літературною мовою, яка з однофункціональної (ділової) стає поліфункціональною, що значно розширює її словник і збагачує ви-ражальні можливості. У 17 — на поч. 18 ст. староукраїнська літературна мова широко вживалася у науці, художній літературі, була об'єктом наукового вивчення і викладалася як предмет.
Східнослов'янські мови
6 — 14 століття Писемні і розмовні мови
1389 Межі поширення української мови
15 століття
___________
Коли ж у вас серця телячі,
Зробіть намордники собачі.


лесана вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 26.08.2012, 02:10   #19
Страх улюлюка
 Аватар для Poloz
IP:
Сообщений: 822
"Спасибок": 632
Очки репутации: 31,724
Мнения:
Доп. информация
По умолчанию

Alt, Судя по всему, ваш вопрос не вошёл в список заготовленных ответов автора. Рискуете быть проигнорированы.
___________
Когда украинец родился - еврей заплакал. И думаю то были не слёзы радости и умиления.
Poloz вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 25.10.2012, 16:32   #20
Основа форума
 Аватар для Certon
IP:
Сообщений: 2,395
"Спасибок": 1,945
Очки репутации: 13,485
Мнения: 2264
Доп. информация
По умолчанию

Оффтоп:
Certon вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 25.10.2012, 16:37   #21
nsk
Враг народа - ст.58
 Аватар для nsk
IP:
Сообщений: 18,097
"Спасибок": 19,142
Очки репутации: 121,065
Мнения: -2670
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от igma Посмотреть сообщение
одна з найдревніших
агась - первый учебник вышел во времена приручения украинцами мамонтов, а второй раз выпускался с личной подписью украинца Христа

Сообщение добавлено 25.10.2012 в 20:39.

Цитата:
Сообщение от лесана Посмотреть сообщение
«Повѣсть временныхъ лѣт» (Повість минулих літ), 14-й лист Радзивіллівского літопису (список XV ст.), що змальовує похід Віщого Олега на Царгород. Мова та поетика цієї пам'ятки позначені великим українським (південноруським) впливом
сколько можно бредить?

т.е. древнеславянский произошел от украинского?
___________
Я не гривна, не бакс и не рубль ... мне глубоко нас рать на курс рейтинга, основная задача - сохранить свое мнение подкрепленное очевидными фактами и не поддаться стадному мнению !!! :-)
nsk вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 25.10.2012, 16:46   #22
Should I build the Wall?
 Аватар для Одноока Джо
IP:
Сообщений: 2,543
"Спасибок": 6,276
Очки репутации: 0
Мнения: 10900
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от nsk Посмотреть сообщение
т.е. древнеславянский произошел от украинского?
даже готский при "правильном" произношении похож на суржик))
___________
Ми не блокуємо рух - ми і є рух.
www.facebook.com/criticalmass.UA
Одноока Джо вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Сказавших "Фууу!": 1 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 25.10.2012, 18:42   #23
Київська русинка
 Аватар для лесана
IP: Словакия
Сообщений: 3,922
"Спасибок": 4,531
Очки репутации: 0
Мнения: 6789
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию

Сообщение добавлено 25.10.2012 в 17:44.

Походження Трипільської цивілізації
Досі походження трипільців залишалося нез’ясованим. Давня гіпотеза про те, що це прийшле населення, не витримала перевірки генетичним аналізом (див.: Вертеба: великий льох, або підземний космос Гіперборії) і радіовуглецевим датуванням (найдавніші поселення знаходяться у Середньому Подністров’ї - в центрі ареалу трипільської культури (див.: Звідки почався Арійський простір). «Трипільці, котрі проживали на теренах України, не були прибульцями ні з заходу, ні з півдня» (Відейко М. Ю. Шляхами трипільського світу. — К.: Наш час, 2007. – С. 64). Не були вони і прибульцями зі сходу, оскільки виразно прослідковується розгортання трипільської культури з Подністров’я якраз на схід і північний схід.

Археологія фіксує просування трипільської культури і на південь та південний захід (Прекукутень), хоча й менш масштабне в порівнянні зі східним вектором. Так, на західному березі Чорного моря «виявлено посуд, пов’язаний із традиціями Прекукутень-III, а турецький археолог Мехмед Оздоган виявив кераміку, подібну до Прекукутень-II аж на європейському узбережжі Босфору. Ці знахідки вказують на вірогідність певного шляху із Карпато-Подніпров’я на Південь ще у другій половині VI тис. до н.е.!» (Відейко М. Ю. Шляхами трипільського світу. – К.: Наш час, 2007. – С. 78).

Не підтвердилась також гіпотеза про те, що трипільська культура була спадкоємницею древнішої місцевої Буго-дністровської культури. «На жаль, неможливо прослідкувати сліди контактів із сусідами на сході – скажімо, носіями культури буго-дністровської, поселення якої поширені переважно на берегах Південного Бугу та його приток. Вона теж проявляє європейське коріння, але до трипільської, здається, жодного стосунку не має. Просто бугодністровці потрапили на східні території набагато раніше за трипільців» (Відейко М. Ю. Шляхами трипільського світу. — К.: Наш час, 2007. – С. 61).

Ще є гіпотеза про те, що трипільську цивілізацію заснувати втікачі з навколишніх територій, які постраждали від різких кліматичних змін у другій половині 6 тис. до н. е., передусім від повеней і посух. Вони були носіями різних культур і технологій, а коли зібралися разом, то здійснили своєрідний синтез. Такий варіант можливий, але при умові наявності твердого внутрішнього ядра, спроможного культурно і організаційно об’єднати втікачів. Тому, висловлюючи цю гіпотезу, відомий археолог Михайло Відейко додає: «Ті, хто вцілів після стихійного лиха, все ж таки мали шанс вижити. Він був в об’єднанні в нову громаду. Звичайно, прибивалися до того роду, який вцілів найбільше» (Відейко М. Ю. Шляхами трипільського світу. — К.: Наш час, 2007. – С. 63). Тому запитання залишається: звідки взялося це культурно-організаційне ядро, цей рід, «який вцілів найбільше»?

Отже, з одного боку, трипільці не прийшли в Подністров’я з навколишніх земель, хоча й були з ними культурно і технологічно пов’язаними. З другого боку, трипільська культура не була продовженням місцевої культури. То звідки тоді трипільці взялися в Подністров’ї в 55 ст. до н.е.? Десантувалися з неба?

Відповідь дає арійська міфологія про Великий Потоп в поєднанні з результатами досліджень територій Чорного моря, затоплених внаслідок Циркумпонтійської катастрофи якраз у районі 55 ст. до н.е. Трипільську цивілізацію заснувала організована група неолітичних землеробів, які завчасно переселилися в Подністров’я з територій, які до затоплення в 55 ст. до н.е. були головним центром землеробства і тваринництва допотопної кроманьйонської цивілізації.

Нова громада – зародок нової цивілізації – була цілеспрямовано сформована в середовищі старого суспільства. Ці люди були добре поінформовані про технологічні здобутки тогочасного світу і взяли в нього все, що вважали найкращим. Тому то, «якщо подивитися на найдавніший посуд трипільської культури, який в Україні знайдено під час розкопок поселення Бернашівка на Дністрі, з таких позицій, можна побачити риси різних археологічних культур» (Відейко М. Ю. Шляхами трипільського світу. — К.: Наш час, 2007. – С. 60). Інакше і не могло бути. Трипільці отримали перевагу не завдяки володінню якоюсь унікальною технологією, а завдяки тому, що зібрали всі найкращі елементи старого світу і об’єднали їх в якісно нову систему. Зокрема, ідея вари-трої також не була абсолютно новою – її обриси бачимо в конструкції мезолітичного храму Гобеклі-тепе допотопної Борії (див.: Борія і «стара земля», тобто Атлантида).

Щоб краще зрозуміти механізм заснування Трипільської цивілізації, уявіть собі, що подібний процес відбувається сьогодні. Скажімо, в якомусь мегаполісі сформувалася громада людей з наміром «почати нове життя». Вони дослідили наявні технології, відібрали ті, які вважали найкращими для себе, продали все непотрібне, покинули своє місто і побудували на вільній території свій передовий екополіс. Він буде суттєво відрізнятися від старого міста, але не тому, що переселенці винайшли щось принципово нове, а тому, що вони об’єднали вже наявні здобутки в нову систему.

Якщо до цього технологічного концентрату додати передову організацію і передовий світогляд, то це буде місто нової цивілізації. За його успішним прикладом згодом почнуть творитися нові міста, причому вихідцями не тільки з цього екополісу, а й з інших старих міст. Очевидно, що почне поширюватися мода на запропонований новою громадою стиль життя, світогляд, організацію, технології. Археологи, які через багато тисячоліть досліджуватимуть заснування цієї цивілізації, також констатуватимуть, що «нові люди» не прийшли з сусідніх територій, а також не були продуктом розвитку місцевого сільського населення. То звідки ж взявся цей цивілізаційний десант? Відповідь нам уже відома: новий світ заснувала громада, які здійснила Великий Перехід.

(клацайте на зображення, щоб збільшити)Схема Великого Переходу і заснування Трипільської (Арійської) цивілізації у 55 ст. до н.е.

На схемі добре видно, що переселенці відійшли з Понтійської рівнини на північний-захід «з запасом» – для гарантованого захисту від майбутнього потопу, адже вони не знали, де зупиниться вода. Переселення на вищу землю (Вищу Борію, або Гіперборію) розпочали руслом ще допотопного Дністра, який перетинав всію Західну Атлантиду і впадав у Понтійське озеро. Перехід вздовж річки є найпростішим, адже необхідні речі (інструменти, продукти, запаси зерна) можна було тягнути вгору на плотах або човнах.

Щоб убезпечитися від розливів такої великої річки як Дністер, переселенці піднялися вгору по притоці Дністра – річці Серет – і на підвищенні, якраз над печерою Вертеба, заснували Трою – первинну вару святого Ноя, тобто Нового – лідера нових людей. Можливо, це не дуже зручно, бо треба пройти з кілометр до річки Серет, зате тут було безпечніше з огляду на бурхливі весняні повені. Нагадаємо, що в середині 6 тис. до н.е. завершився теплий і сухий Бореальний кліматичний період (7–5,5 тис. до н.е.) і розпочався теплий і вологий Атлантичний період (5,5–3,5 тис. до н.е.). Відповідно, весняні повені стали потужнішими, а тому жити на березі малої річки було безпечніше. Засновники Арійської цивілізації діяли фундаментально, тому своє укріплене поселення побудували на пагорбі над печерою.

Ще раз наголосимо, що нова культура не з’явилася на порожньому місті. Духовні, організаційні і технологічні зародки Арійської цивілізації визрівали в середовищі допотопної Борії. З виходом у вільний простір Ар’яна Вейджі ці зародки нового життя скинули вантаж застарілих підходів, здійснили стрімкий цивілізаційний стрибок і дали стократні плоди.
___________
Коли ж у вас серця телячі,
Зробіть намордники собачі.


лесана вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 25.10.2012, 19:24   #24
nsk
Враг народа - ст.58
 Аватар для nsk
IP:
Сообщений: 18,097
"Спасибок": 19,142
Очки репутации: 121,065
Мнения: -2670
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от лесана Посмотреть сообщение
Походження Трипільської цивілізації
пытался найти на картинке укр. литеры ... не удалось, Лесан подскажи в каком ряду смотреть

особенно "ГипербОрия" с Атлантидами повергла в шок ... где такие картинки малюють? хи-хи

особенно "убило нафиг" что 57 тыщщщщ лет тому назад была Молдавия со столицей Кишинев и Украина с Киевом .... "дас ист фантастиш"
___________
Я не гривна, не бакс и не рубль ... мне глубоко нас рать на курс рейтинга, основная задача - сохранить свое мнение подкрепленное очевидными фактами и не поддаться стадному мнению !!! :-)
nsk вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 25.10.2012, 20:01   #25
Основа форума
 Аватар для Кукунчик
IP:
Сообщений: 2,632
"Спасибок": 3,968
Очки репутации: 5,006
Мнения: 7644
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от nsk Посмотреть сообщение
особенно "убило нафиг" что 57 тыщщщщ лет тому назад была Молдавия со столицей Кишинев и Украина с Киевом .... "дас ист фантастиш"
А это всего лишь ориентиры, что бы такие как ты не заблудились на карте))
___________
Гербом России должен быть Амур!
Так же вооружен, с голой жопой и ко всем со своей любовью лезет.
Кукунчик вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 25.10.2012, 21:38   #26
nsk
Враг народа - ст.58
 Аватар для nsk
IP:
Сообщений: 18,097
"Спасибок": 19,142
Очки репутации: 121,065
Мнения: -2670
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Кукунчик Посмотреть сообщение
А это всего лишь ориентиры, что бы такие как ты не заблудились на карте))
есть сведения, что homo sapiens начали миграцию в Европу около 40 000 лет назад .... вот только не пойму почему там уже жили украинцы, исходя из размалеванной карты ... так что же получается .. то что "украинець звычайный" не имеет отношения к "человек разумный"?хи-хи

Цитата:
Около 74 000 лет назад небольшая популяция (ок. 2 000 человек), пережившая последствия очень мощного вулканического извержения (~20-30 лет зимы), предположительно вулкана Тоба в Индонезии, стала предком современных людей в Африке. Можно предположить, что 60 000—40 000 лет назад люди мигрировали в Азию, и оттуда в Европу (40 000 лет), Австралию и Америку (35 000—15 000 лет)[10].
___________
Я не гривна, не бакс и не рубль ... мне глубоко нас рать на курс рейтинга, основная задача - сохранить свое мнение подкрепленное очевидными фактами и не поддаться стадному мнению !!! :-)
nsk вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 25.10.2012, 21:46   #27
Житель
 Аватар для maksi27
IP:
Сообщений: 330
"Спасибок": 188
Очки репутации: 0
Мнения:
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от АБВГДЕйкин Посмотреть сообщение
кто ж спорит?
Ещё бронтозавры разговаривали с птеродактилями на этом дивном наречии...
В далеком 1920 году был проведен конкурс международных масштабов на мелодичность языков. Конкурс проводили в Париже.

На этом конкурсе зачитывались тексты на разных языках мира и жюри из разных стран выставляли каждому свою оценку. Что-то на подобии песенного Евровидения.

В результате победил Итальянский язык, заняв 1 место. На втором почетном месте расположился Украинский язык. Третье место досталось хозяину мероприятия - Франция.

Хочу сказать, что несмотря на то, что конкурс проводился аж в 1920 году, я вполне согласен с его итогами.
maksi27 вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 25.10.2012, 21:51   #28
Житель
 Аватар для WISDOM2
IP:
Сообщений: 436
"Спасибок": 260
Очки репутации: 0
Мнения:
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от nsk Посмотреть сообщение
исходя из размалеванной карты ... так что же получается .. то что "украинець звычайный" не имеет отношения к "человек разумный"?
nsk,вы не внимательны.Вам ведь уже вполне доходчиво объяснили в чем тут дело "В основе санскрита лежит какой-то загадочный язык "сансар", занесенный на нашу планету с Венеры. Не об украинском ли языке идет речь? " (А. Братко-Кутынский "Феномен Украины". Вечерний Киев, 27.06.95).(с).
З.Ы.Не случайно появились поговорки типа:"Кто со свидомыми общался,тот в цирке уже не смеется" или "хо...ол это не национальность,а диагноз".Казалось бы я уже с потомками погонщиков мамонтов пообщался уже достаточно много и чем-либо они удивить меня уже не смогут,просто это уже невозможно.Но черт возьми!Они каждый раз умудряются сделать это снова и снова,скольких звезд потеряла эстрада...


WISDOM2 вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 25.10.2012, 21:53   #29
ну Вы абсолютно правы!
 Аватар для тов. Сталин
IP:
Сообщений: 9,678
"Спасибок": 28,990
Очки репутации: 10,373
Мнения: 3305
Доп. информация
По умолчанию

Триполье.
Цивилижация.
57 век до нашей эры.
Мелко все это. Не впечатляет.
Говорите уж всю правду как она есть: украинцы прямые потомки динозавров.
тов. Сталин вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 4 (показать список)
Сказавших "Фууу!": 1 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 25.10.2012, 21:55   #30
Житель
 Аватар для WISDOM2
IP:
Сообщений: 436
"Спасибок": 260
Очки репутации: 0
Мнения:
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Кукунчик Посмотреть сообщение
А это всего лишь ориентиры, что бы такие как ты не заблудились на карте))
А Атлантиды это наверное ориентиры для картографов?

Сообщение добавлено 25.10.2012 в 20:59.

Цитата:
Сообщение от АБВГДЕйкин Посмотреть сообщение
Говорите уж всю правду как она есть: украинцы прямые потомки динозавров.
Вы великодержавный шовинист и больше никто после таких слов!Динозавры это всего лишь рептилии,а украинцы это!!!!!!!! Это не больше не меньше чем повелители оных!Схарчили они их правда потом на сало,равно как и мамонтов с шерстистыми носорогами потом (прямо какой то гастрономический геноцид),но это уже другая история,страна(с).
WISDOM2 вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 2 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх

Ответ

Метки
українська мова

Опции темы
Опции просмотра

Ваши права в разделе

Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.
Trackbacks are Выкл.
Pingbacks are Выкл.
Refbacks are Выкл.

Похожие темы
Тема Автор Раздел Ответов Последнее сообщение
Правдива руська мова-це українська! лесана Исторический форум 35 05.09.2020 09:42
Українська мова присутня в Ізборниках Святослава 1073 року лесана Исторический форум 18 05.07.2020 16:40
Українська мова і українська ідентичність це бомби під "Русский Мир" и "Историческую Россию". лесана Исторический форум 7 28.06.2020 14:09
Державна мова в Україні українська? VITALY Политика Украины 1527 03.06.2009 20:41
НОВА УКРАЇНСЬКА ІНДІ МУЗИКА bubatur Музыка 1 07.05.2008 16:49


Часовой пояс GMT +3, время: 20:39.


Работает на vBulletin® Версия форума 3.х.х. Copyright ©2000 - 2009, Jelsoft Enterprises Ltd.

© ForumKiev.com 2007 - 2020