Я люблю Киев

КИЕВСКИЙ ФОРУМ
КУЛЬТУРНОГО ОБЩЕНИЯ
FORUMKIEV.COM
Правила Новое Вопросы Ссылки
КИЕВ ПОГОДА ИСТОРИЯ ТУРИСТУ
N-728-MI-2
Вернуться   Киевский форум > Як тебе не любити, Києве мій... > Киев - город родной

Голосовали за Черновецкого. Довольны его деятельностью?

Результаты опроса: Голосовали за Черновецкого. Довольны его деятельностью?4
Да, конечно! 5 8.47%
Да, но не совсем... 2 3.39%
Нормально 3 5.08%
Нет, не очень 7 11.86%
Нет! 42 71.19%
Голосовавшие: 59. Вы ещё не голосовали в этом опросе

Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 23.02.2009, 20:17   #91
Новичок
 Аватар для Fl1rt
IP:
Сообщений: 5
"Спасибок": 3
Очки репутации: 0
Мнения:
Доп. информация
По умолчанию Re: Голосовали за Черновецкого. Довольны его деятельностью?

Украины... Я хоть и живу тут, не считаю таким... Просто посмотреть на логику (или даже алогику) некоторых людей. Сначала были за одних, потом за других. Выйдите пожалуйста сейчас на майдан, и посмотрите какие палатки там стоят!))) Теперь посмотрите на ситуацию с мэром!)))
Омельченко - плохо.
Черновецкий - плохо.
Когда под КМДА увидим палатки "Геть Усiх"???)))))))
Fl1rt вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 23.02.2009, 20:51   #92
Почетный житель
 Аватар для Психея
IP:
Сообщений: 762
"Спасибок": 2,138
Очки репутации: 0
Мнения:
Доп. информация
По умолчанию Re: Голосовали за Черновецкого. Довольны его деятельностью?

Цитата:
Сообщение от Irisha_S Посмотреть сообщение
Скоро будем прах умерших над Днепром рассеивать!!! Или кто-то все-таки "эликсир молодости" изобретет!
Представить боюсь, какие он штрафы установит за такое «загрязнение» Днепра… ))))))) (и смех и слезы)
___________
Бог создал мир так, что все, что нужно, не очень сложно, а все, что сложно — не очень нужно. (Г.Сковорода)
Психея вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 24.02.2009, 01:00   #93
^_^ o_O O_O O_o ^_^
 Аватар для Death Rain
IP:
Сообщений: 3,121
"Спасибок": 2,909
Очки репутации: 12,267
Мнения:
Доп. информация
По умолчанию Re: Голосовали за Черновецкого. Довольны его деятельностью?

Цитата:
Сообщение от Fl1rt Посмотреть сообщение
Украины... Я хоть и живу тут, не считаю таким... Просто посмотреть на логику (или даже алогику) некоторых людей. Сначала были за одних, потом за других. Выйдите пожалуйста сейчас на майдан, и посмотрите какие палатки там стоят!))) Теперь посмотрите на ситуацию с мэром!)))
Омельченко - плохо.
Черновецкий - плохо.
Когда под КМДА увидим палатки "Геть Усiх"???)))))))
так уже появилась такая группа людей "Геть всех"... только как сказал Корчинский "эта массовка стояла против Черновецкого, на следующей день она уже пела с ним песни, а потом уже кричала "Геть всех"" =)

так что... спроси у тех людей, кто в палатках против кого они, почему они против, что не нравиться и за что они сидят... думаю многие не ответят на эти вопросы... так как им не говорят за что платят...
___________
Death Rain вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 03.04.2009, 14:43   #94
Почетный легион
 Аватар для boroda
IP:
Сообщений: 12,290
"Спасибок": 15,007
Очки репутации: 0
Мнения: 694
Доп. информация
По умолчанию Re: Голосовали за Черновецкого. Довольны его деятельностью?

Борг Києва досяг 10 мільярдів
Світлана Крюкова, Тетяна Сметаніна«Комментарии» / 03.04.2009 13:11
«k.:» вирішили проаналізувати - кому, за що й скільки заборгував мер Києва Леонід Черновецький.

Борги Києва ростуть як сніжний ком. Найбільшою залишається заборгованість перед енергопостачальними підприємствами. Як повідомили в «Київенерго», за попередніми підрахунками, вона становить понад 1,4 млрд. грн. Ще одна велика стаття боргових зобов’язань Києва — розрахунки за виконані роботи й поставлені товари, яка сформувалася в 2007–2008 роках. Причому, розміри боргу столична влада тримає у суворій таємниці.

Столиця винна всім

«За нашими підрахунками, лише з будівельних робіт він досягає 1 млрд. грн. Найбільше грошей столиця винна «Київметробуду», — розповів «k:» член постійної комісії Київради з питань ЖКГ Олександр Клюс. КП «Київський метрополітен» заборгував за будівництво трьох станцій по лінії метро від станції-метро «Либідська» убік Теремків. На цій ділянці з 2005 року будують 3,8 км лінії метро з трьома станціями — «Деміївська», «Голосіївська» і «Васильківська». Як заявив «k:» директор компанії «Київметробуд» Володимир Петренко, на добудування ділянки необхідно 250 млн. грн. без урахування боргу «Київського метрополітену» у розмірі 189 млн. грн. за роботи, виконані в 2008 році. Ще 40 млн. грн. КП «Київський метрополітен» винен за станцію «Червоний Хутір» Сирецько-Печерської лінії, яка відкрилася ще в травні минулого року. У першому кварталі із загальної суми боргу «Київметробуду» повернули лише 30 млн. грн.

Фінансові претензії до столичної мерії мають і постачальники ліфтів. В інтерв’ю «k:» член постійної комісії Київради з питань ЖКГ Сергій Мельник підкреслює, що в міському бюджеті на 2009 рік на програму «Ліфт» передбачено лише 46,8 млн. грн., чого не вистачить навіть на покриття боргів за цією програмою за 2006–2008 роки. «Великі постачальники ліфтів — компанії «Отіс» і «Укрліфтсервіс» — виграли судовий позов проти міської влади. Зараз управління виділило кілька мільйонів на незначне погашення заборгованості перед ліфтовиками в 2007 році. Про погашення боргів 2008 року взагалі не йдеться», — розповідає пан Мельник. «Місто все у боргах. Свого часу райони, розраховуючи на закладені в міськбюджеті субвенції, розмістили замовлення на ремонт будинків, облаштованість дворів тощо. Однак, не одержавши грошей від міста, не змогли розрахуватися з підрядниками. Проте найгірше справи виглядають із боргами за спеціальним фондом міськбюджету, з якого фінансуються не тільки будівництво метро, а й реконструкція транспортних розв’язок, частина міських проектів під Євро-2012», — розповідає «k:» член бюджетної комісії Київради Наталія Новак. За її підрахунками, сума заборгованості київської влади тільки за виконані роботи з ремонту житлового фонду становить понад 80 млн. грн. Сюди варто додати ще біля 70 млн. грн. боргів перед компаніями, зайнятими вивезенням сміття.

Київ має і масивні зарплатні борги. «Тільки з початку року бюджетники недоотримали 181 млн. грн.», — в інтерв’ю «k:» уточнює голова столичного Союзу роботодавців Іван Голодовський. За словами голови київської профспілки працівників ЖКГ Тамари Костюк, за січень-лютий транспортникам недоплатили понад 30 млн. грн. «Крім того, за минулий рік «Київпастранс» недоодержав із держбюджету 24 млн. грн. — кошти-компенсація КП за перевезення пільговиків. Я вважаю, що в найближчому майбутньому «Київпастранс» приєднається до страйкуючих автоперевізників. Паралельно ми судитимемося з київською владою», — пообіцяла «k:» Тамара Костюк. Заборгованість Києва перед медиками й учителями трохи скромніша. «Зарплату за грудень медики одержали 25 січня — це голі ставки без надбавок і премій. Хоча дотепер вони становили левову частину заробітку медпрацівників. Зараз праця лікаря вищої категорії оцінюється в 1270 грн.», — розповідає «k:» голова профспілки медиків Києва Лариса Комаровська. За її словами, у Києві також накопичено значну заборгованість за поставку медикаментів до міських лікарень. Тільки за минулий рік вона склала 300 млн. грн. «Сьогодні КМДА рапортує, що розрахувалася з боргами, і, мовляв, залишилося погасити лише 90 млн. грн. Але, на жаль, лікувальні установи, як і раніше, мають чималі борги», — підкреслює Лариса Комаровська. Наприклад, лише за минулий рік заборгованість київського Центру серця за поставлені медикаменти становить 8 млн. грн.

Загалом, за оцінками експертів, сукупна сума боргів Києва вже підходить до 10 млрд. грн. І щомісяця ця цифра росте, на думку експертів, на 300–500 млн. грн.

Схему змінили

Щоб розрахуватися з боргами перед «Київенерго», Київрада з подачі столичного мера пішла на безпрецедентний крок, вирішивши взяти кредит у банку «Хрещатик» у розмірі 1,2 млрд. грн. під заставу 157 міських об’єктів, серед яких найбільші театри Києва — драматичний імені Івана Франка, Національний будинок органної і камерної музики, а також знаменитий театр Опери й балету ім. Тараса Шевченка. Причому, зазначені об’єкти повинні були передатися в заставу за балансовою вартістю. Так, Національну оперу ім. Т.Шевченка хочуть закласти за 4,7 млн. грн., Театр російської драми ім. Лесі Українки — за 8,28 млн. грн., а Національну філармонію — взагалі за 1,46 млн. грн. Спостерігачі не сумніваються, що головна мета цієї операції — виведення з комунальної власності ліквідної нерухомості.

Юлія Тимошенко вирішила допомогти Києву розрахуватися з боргами іншим способом. Минулого тижня уряд прийняв розпорядження (№ 308-р від 25 березня), у якому дозволив Києву оформити зобов’язання за кредитами, отриманими для покриття тимчасових касових розривів бюджету простими векселями із терміном погашення до двох років. «Базовий варіант із використанням вексельної схеми не передбачає заставного покриття, що виключає можливість зміни власника для об’єктів, визначених для передачі в заставу», — пояснює старший аналітик Astrum Investment Management Сергій Фурса. Можливо, саме тому «Хрещатик» поки що не надто бажає кредитувати столицю. Спостерігачі говорять, що рішення уряду має політичне підґрунтя: кінцевим кредитором (якщо Київ не впорається з борговим навантаженням) виступатиме Кабінет Міністрів, що поставить столичну владу в пряму залежність від нього.

Регіони підуть у банківську заставу

Аналогічна ситуація склалася й у регіонах. За підрахунками Контрольно-ревізійного управління, загальний дефіцит місцевих бюджетів на поточний рік становить понад 1,33 млрд. грн. Місцеві органи влади перевищили контрольні показники Мінфіну й 22,7% бюджетів збільшили заплановані обсяги на 600 млн. грн. Найбільше перевищення КРУ виявило в Ялті, Феодосії, Харкові, Севастополі, Кривому Розі й Чернігові. У результаті в дев’яти областях, Криму й Севастополі захищені статті бюджету залишилися без забезпечення реальними доходами на суму 1,328 млрд. грн. Найбільший дефіцит в оплаті зарплат співробітникам бюджетної сфери, комунальних послуг, енергоносіїв і закупівлі харчування й медикаментів спостерігається у Львівській (326,8 млн. грн.), Харківській (258,9 млн. грн.) областях і Криму (73,7 млн. грн.). Крім того, Світовий банк ще в 2007 році підрахував, що до 2012 року потреби муніципалітетів у відновленні теплопостачання складуть $5 млрд., водопостачання і водовідведення — $7 млрд. А містам, у яких проводитимуться матчі чемпіонату Євро-2012, сьогодні доводиться замислюватися ще й над тим, де взяти необхідні кошти для підготовки інфраструктури.

Варіантів у місцевої влади залишається не так уже й багато. Ринок єврооблігацій був недоступним для них і за кращих часів. Основною причиною було те, що Мінфін навідріз відмовився від запропонованої СБ ідеї відмовитися від втручання держави в урегулювання можливих дефолтів облігаційних випусків органів місцевого самоврядування. А для захисту прав інвесторів законодавчо передбачити можливість банкрутства місцевих органів, а також визначити порядок реструктуризації чи ліквідації не основних активів «міст-банкрутів».

Про рішення випустити внутрішні облігації вже заявили Львів (планований випуск — на 300 млн. грн.) і Ужгород (20 млн. грн.). Раніше невдалу спробу залучити 505 млн. грн. на внутрішньому ринку здійснив Харків. При проведенні подібних позик місто зіштовхується із двома основними проблемами. По-перше, для цього потрібен дозвіл Мінфіну, який у нинішніх умовах не надто схильний приймати позитивні рішення. По-друге, навряд чи знайдеться багато бажаючих придбати муніципальні папери. Єдиним шансом розмістити їх може стати домовленість з одним із державних банків щодо купівлі боргових зобов’язань. Однак остаточне рішення прийматиметься в Києві. Експерти не сумніваються, що, поставивши місцеві влади в боргову залежність, уряд може істотно розширити свій вплив на регіони.

Як варіант, місцеві влади також розглядають можливість залучення банківських кредитів. «Більшість великих міст не зможе дозволити собі таких позик. Києву є що віддати в заставу — привабливі земельні ділянки й комунальну власність. Вдало вийти на борговий ринок країни можуть міста, які вже випускали облігаційні позики й мають кредитну історію: Донецьк, Дніпропетровськ, Харків і Львів, чи великі промислові центри, у яких падіння промислового виробництва ще не встигло переполовинити місцеві бюджети, наприклад, Маріуполь і Кривий Ріг. Зацікавити банки у викупі облігацій можна, приміром, в обмін на передачу їм на обслуговування комунальних платежів тощо», — уважає заступник директора рейтингового агентства «Експерт-Рейтинг» Віталій Шапран.

Експерти вважають, що міста з гарною кредитною історією без проблем упораються з узятим на себе борговим навантаженням. Більше того, не бачать причин для неспокою і в тому випадку, якщо місцеві влади виявляться неплатоспроможними. «У нинішніх умовах держава просто не може допустити ні дефолтів за своїми зобов’язаннями, ні квазісуверенних дефолтів (наприклад, за зобов’язаннями «Нафтогазу» чи місцевих органів влади). Оскільки це значно погіршить рейтинги країни, що призведе до погіршення умов кредитування України чи його повного припинення», — уважає керівник відділу аналітики фінансових ринків АБ «ІНГ Банк Україна» Олександр Печеріцин. Аналітики впевнені: щоб допомогти позичальникам упоратися з боргами, держава може включити друкований верстат. Інший варіант рішення проблеми — реструктуризація заборгованості, при якій облігації, за якими не проводяться виплати, обмінюватимуться на папери з довшим терміном погашення. http://kyiv.proua.com/article/2009/04/03/131132.html
___________
жмем и делаем....http://button.dekel.ru/
boroda вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 07.04.2009, 09:26   #95
Почетный легион
 Аватар для boroda
IP:
Сообщений: 12,290
"Спасибок": 15,007
Очки репутации: 0
Мнения: 694
Доп. информация
По умолчанию Re: Голосовали за Черновецкого. Довольны его деятельностью?

Казбек и «Лолита», или кто есть кто в окружении Леонида Черновецкого?http://www.from-ua.com/crime/5262e50f92490.html
Черновецький наркоман????
___________
жмем и делаем....http://button.dekel.ru/
boroda вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 07.04.2009, 09:31   #96
Барбосёнок
 Аватар для Кубаноид
IP:
Сообщений: 5,193
"Спасибок": 9,879
Очки репутации: 14,095
Мнения: -1139
Доп. информация
По умолчанию Re: Голосовали за Черновецкого. Довольны его деятельностью?

Оффтоп:
___________
Но, возрадуйтесь. Похоже, будим ютится здесь, без особых изменений (АlexLM)
Самое несчастное животное – осьминог. У него и ноги от ушей, и руки из жопы, и сама жопа – с ушами, и мозги, собственно говоря, в жопе… Часто осьминоги встречаются среди людей…
— Ну что, палач, ты уже наточил топор своей тупости?
Кубаноид вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 14.04.2009, 17:06   #97
Турист
 Аватар для стрибог
IP:
Сообщений: 4
"Спасибок": 2
Очки репутации: 0
Мнения:
Доп. информация
По умолчанию Re: Голосовали за Черновецкого. Довольны его деятельностью?

http://forumkiev.com/images/smilies/diablo.gif
отморозок сам и его команда!!! более подлого, нахрапистого и двуличного ворюгу не встретишь!
стрибог вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 2 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 14.04.2009, 22:27   #98
Приписанный
 Аватар для Valeron
IP:
Сообщений: 71
"Спасибок": 150
Очки репутации: 4,060
Мнения:
Доп. информация
По умолчанию Re: Голосовали за Черновецкого. Довольны его деятельностью?

Сегодня в новостях промелькнула информация о новом проэкте строительства метро на троещину. Ни как к выборам начали готовиться.
Valeron вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 15.04.2009, 15:49   #99
Практически незапятнанная
 Аватар для sovest.
IP:
Сообщений: 12,418
"Спасибок": 34,369
Очки репутации: 253,187
Мнения: 12170
Доп. информация
По умолчанию Re: Голосовали за Черновецкого. Довольны его деятельностью?

Черновецкого уже не спасет ни метро, ни что другое.....
___________

Изя, а шо такое когнитивный диссонанс?
— Это когда выходишь на митинг с требованием референдума о присоединении к стране, где запрещены и митинги, и референдумы!
sovest. вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 15.04.2009, 18:17   #100
Да. Это не Рио-де-Жанейро
 Аватар для macavity?
IP:
Сообщений: 1,005
"Спасибок": 3,287
Очки репутации: 0
Мнения:
Доп. информация
По умолчанию Re: Голосовали за Черновецкого. Довольны его деятельностью?

Вчера племяшка из Одессы сказала в аське, что наблюдала в ютубе видео, где Леонид демонстрировал чудесе физической культуры в неглиже. Говорит - вид Леонида в труселях нанёс неслабый удар по её неустоявшейся, восприимчивой подростковой психике))
Что, правда было такое? В честь чего?)
macavity? вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 15.04.2009, 18:29   #101
Домиковладелица без башни
 Аватар для Elly
IP:
Сообщений: 15,263
"Спасибок": 35,536
Очки репутации: 85,484
Мнения: 8760
Доп. информация
По умолчанию Re: Голосовали за Черновецкого. Довольны его деятельностью?

Правда. Доказывал перед камерами, что у него хорошее психическое здоровье :ANYWORD:
___________
Всем, уставшим от моего цинизма, скверного характера и оптимизма, я искренне желаю … передохнуть! … ударение сами поставите))
Elly вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 15.04.2009, 18:49   #102
Да. Это не Рио-де-Жанейро
 Аватар для macavity?
IP:
Сообщений: 1,005
"Спасибок": 3,287
Очки репутации: 0
Мнения:
Доп. информация
По умолчанию Re: Голосовали за Черновецкого. Довольны его деятельностью?

Оффтоп:
macavity? вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 15.04.2009, 18:57   #103
Домиковладелица без башни
 Аватар для Elly
IP:
Сообщений: 15,263
"Спасибок": 35,536
Очки репутации: 85,484
Мнения: 8760
Доп. информация
По умолчанию Re: Голосовали за Черновецкого. Довольны его деятельностью?

Он думает, что да. :ANYWORD:
http://repka.tv/video/50999
___________
Всем, уставшим от моего цинизма, скверного характера и оптимизма, я искренне желаю … передохнуть! … ударение сами поставите))
Elly вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 4 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 15.04.2009, 23:11   #104
Практически незапятнанная
 Аватар для sovest.
IP:
Сообщений: 12,418
"Спасибок": 34,369
Очки репутации: 253,187
Мнения: 12170
Доп. информация
По умолчанию Re: Голосовали за Черновецкого. Довольны его деятельностью?

Цитата:
Сообщение от macavity? Посмотреть сообщение
Вчера племяшка из Одессы сказала в аське, что наблюдала в ютубе видео, где Леонид демонстрировал чудесе физической культуры в неглиже. Говорит - вид Леонида в труселях нанёс неслабый удар по её неустоявшейся, восприимчивой подростковой психике))
Что, правда было такое? В честь чего?)
Правда было такое...) Полистайте другую тему о Черновецком- обхохочетесь!
___________

Изя, а шо такое когнитивный диссонанс?
— Это когда выходишь на митинг с требованием референдума о присоединении к стране, где запрещены и митинги, и референдумы!
sovest. вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 16.04.2009, 11:09   #105
^_^ o_O O_O O_o ^_^
 Аватар для Death Rain
IP:
Сообщений: 3,121
"Спасибок": 2,909
Очки репутации: 12,267
Мнения:
Доп. информация
По умолчанию Re: Голосовали за Черновецкого. Довольны его деятельностью?

Цитата:
Сообщение от Valeron Посмотреть сообщение
Сегодня в новостях промелькнула информация о новом проэкте строительства метро на троещину. Ни как к выборам начали готовиться.
думаю вряд ли... метро на троещину строили все... и будут строить их последователи... и внуки и правнуки...

так же, как и демократию в стране... начали строить... и будут строить
___________
Death Rain вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх

Ответ

Опции темы
Опции просмотра

Ваши права в разделе

Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.
Trackbacks are Выкл.
Pingbacks are Выкл.
Refbacks are Выкл.

Похожие темы
Тема Автор Раздел Ответов Последнее сообщение
Довольны ли Вы своим весом? Ируня Женский форум 339 04.03.2021 12:26
Черновецкого нашли в Грузии Yytop Политика Украины 4 07.02.2011 15:02
Какими своими показателями Вы были-бы довольны?... Влад68 Работа - карьера 1 16.12.2010 14:51
Кто голосовал за мера Киева Черновецкого? Alex LM Политика Украины 22 16.11.2007 11:45


Часовой пояс GMT +3, время: 04:55.


Работает на vBulletin® Версия форума 3.х.х. Copyright ©2000 - 2009, Jelsoft Enterprises Ltd.

© ForumKiev.com 2007 - 2021