Я люблю Киев

КИЕВСКИЙ ФОРУМ
КУЛЬТУРНОГО ОБЩЕНИЯ
FORUMKIEV.COM
Правила Новое Вопросы Ссылки
КИЕВ ПОГОДА ИСТОРИЯ ТУРИСТУ
N-728-MI-2
Вернуться   Киевский форум > Як тебе не любити, Києве мій... > Киев - город родной > Киевский транспорт

Метро на Теремки

Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 31.05.2009, 18:04   #1
Почетный житель
 Аватар для San Diego
IP:
Сообщений: 597
"Спасибок": 339
Очки репутации: 0
Мнения:
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию Метро на Теремки

Метро на Теремки до Дня Києва не доїде

26.05.2009 12:23Фото "Газети по-київськи"

Три станції столичної підземки - "Деміївська", "Голосіїська" та "Васильківська", - які раніше обіцяли здати Дня Києва, не готові до введення в експлуатацію. Про це у коментарі "Українській правді. Київ" заявив начальник прес-служби ВАТ "Київметробуд" Валентин Кейбіс.
"Ситуація у нас така, що метро до Дня Києва здане не буде, бо у нас традиційно немає коштів. Нам іще 48 мільйонів винні за станцію, яку ми здавали до минулого дня Києва - Червоний хутір. А загальний борг становить близько 200 мільйонів", - сказав Кейбіс.
За його словами, станції майже готові, однак за кілька днів їх не зможуть закінчити.
"Грошей немає. І це незважаючи на те, що станції готові вже на 95-97%. Роботи у цілому йдуть, але дуже повільно. Охорона стоїть, бо нині є багато людей, які полюють на кабелі, кольорові метали", - сказав начальник прес-служби "Київметробуду".
Що стосується станції Голосіївська, яку раніше підтоплювало, то на сьогодні такої проблеми, за словами Кейбіса, немає.
"ЇЇ (станцію) навіть хочуть перекрити зовсім, щоб можна було над нею дорогу будувати", 0- наголосив він.
Інформацію про те, що станції за повного фінансування зможуть здати лише до кінця літа підтвердили і в Дирекції будівництва метрополітену.
"До дня Києва здано нічого не буде. На сьогодні ведуться роботи, але дуже мізерні. Це в основному технічні - відкачка води, наприклад. Але це ж лише 5% від того, що необхідно було б виконувати", - сказав директор Дирекції будівництва метро Михайло Оленюк.
Він наголосив, що на станціях ще дуже багато роботи, а про майже повну готовність говорити зарано.
"Це про "Деміївську" можна сказати, що вона готова на 95%, а "Голосіївська" - менше, "Васильківська" - ще менше. Можна говорити про майже виконані будівельні роботи, але і тут не все ще. Наприклад, не закриті тупики у сторону "Виставкового центру". А є ж іще роботи зі встановлення обладнання, турнікетів..", - сказав Оленюк.
За його словами, уся проблема у фінансуванні.
"За цей рік профінансували минулі борги перед "Метробудом". Це 77 мільйонів і сьогодні ніби має бути ще 10 мільйонів", - сказав Оленюк, додавши, що є ще борг за станцію "Червоний хутір".
Що стосується коштів, які Кабмін виділив зі стабфонду на будівництво підземки, то цих грошей поки що не отримали, однак процедура з оформлення платежів проходить.
"Ця програма проходить. Ми зараз з Мінекономіки затверджуємо титули, тож сподіваємося, що скоро отримаємо кошти", - сказав Оленюк, однак наголосив, що для закінчення робіт ще потрібні сотні мільйонів.
На запитання, чи реально здати станції до Дня Незалежності, Оленюк сказав: "Так як ми бачимо, то за умови повного своєчасного фінансування, це можливо".
Як відомо, раніше виконуючий обв'язки міського голови Анатолій Голубченко звернувся до прем'єра Юлії Тимошенко з проханням виділити 10 мільйонів гривень на спорудження пам'ятника Івану Мазепі. Гроші Голубченко пропонував взяти з коштів, виділених Кабміном зі стабфонду на будівництво метро.
Столична влада обіцяла здати три станції - "Голосіївську", "Деміївську" і "Васильківську" - у 2008 році. Однак згодом дата введення об'єктів кілька разів переносилась. Самі метробудівці неодноразово заявляли про можливість замороження будівництва у зв'язку з відсутністю коштів.
Новою датою здачі трьох станцій метро називали 24 серпня, однак нині обіцяють закінчити будівництво до кінця року."Українська правда. Київ"
___________
не учи историю своей страны, из зарубежных учебников.
San Diego вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 31.05.2009, 18:36   #2
Почетный житель
 Аватар для San Diego
IP:
Сообщений: 597
"Спасибок": 339
Очки репутации: 0
Мнения:
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию Re: Метро на Теремки

У Черновецького замість метро збудують Мазепу?28.04.2009 16:40 __ Ірина БалачукКоманда Леоніда Черновецького, мабуть, ніколи не перестане дивувати киян своїми "ноу-хау", від яких волосся стає дибки.
І йдеться не лише про "вітання від слона Васі" чи "прямий шлях до Бога у столичних лікарнях".
Адже виконуючий обов'язки міського голови Анатолій Голубченко почав "прямим текстом" просити гроші.
Він звернувся до прем'єра Юлії Тимошенко з проханням виділити із коштів, передбачених будівництво метро, 10 мільйонів гривень на спорудження пам'ятника Івану Мазепі.
Про це йдеться у листі Голубченка до Тимошенко, який "Українська правда" отримала від джерела у столичній мерії.
Як відомо, Кабінет Міністрів розподілив по об'єктах 500 мільйонів гривень коштів стабілізаційного фонду, передбачених на виконання Києвом функцій столиці. Згідно з постановою, 200 мільйонів гривень з цієї суми будуть спрямовані на будівництво ділянки Куренівсько-Червоноармійської лінії метро від станції "Либідська" до "Васильківської". Решта 300 мільйонів були розподілені на будівництво і ремонт колекторів.
У своєму листі Голубченко просить виділити кошти "на спорудження пам'ятника Мазепі та його соратникам за рахунок зменшення видатків по будівництву Куренівсько-Червоноармійської лінії метрополітену, на ділянці від станції "Либідська" до станції "Виставковий центр".
Цікавим є те, що мерія вирішила брати кошти саме з "будівництва століття". Як відомо, дату здачі трьох станцій - "Деміївської", "Голосіївської" і "Васильківської" - переносили кілька разів саме через брак коштів. Неодноразово метробудівці заявляли про можливість замороження будівництва також у зв'язку з відсутністю фінансування.
А столична влада обіцяла добудувати три станції у сторону Теремків ще у минулому році. Мабуть, кожен пам'ятає величезні білборди, якими майоріла столиця перед позачерговими виборами мера "Київська міська державна адміністрація гарантує три станції метро на Теремки вже у 2008 році!"
Але ще в листопаді минулого року "Київметробуд" заявляв, що столична влада заборгувала їм 250 мільйонів гривень. У квітні 2009 року метробудівці пішли у відпустку за власний рахунок."Наскільки мені відомо, ніякі роботи не ведуться, адже ми всі (управління будівництва) у відпустці за власний рахунок", - сказав начальник прес-служби ВАТ "Київметробуд" Валентин Кейбіс у коментарі "Українській правді".
Водночас він наголосив, що три станції у сторону Теремків готові на 95%.
"Три станції на 95% готові, але все зупинено. У нас же понад 200 мільйонів боргу ще за минулий рік. Щоб здати ці станції, я думаю, треба ще понад 200 мільйонів. Але ж "понад 200" це може бути і 300 і 400 мільйонів, ви ж розумієте", - сказав Кейбіс.
На запитання, чи проводиться хоч якесь будівництво, начальник прес-служби "Київметробуду" відповів: "Якщо нас відправили у відпустку безоплатно, то як ви думаєте? Звісно, на дільницях є якісь люди, які слідкують, щоб не сталося якоїсь аварії, щоб не затопило, щоб не розікрали врешті-решт дорого кабелю, устаткування... Але продуктивні роботи по створенню метро не проводяться через відсутність фінансування".
Кейбіс відзначив, що метробудівці будуть у відпустці до 4 травня включно, а потім сподіваються, що столична влада виділить гроші, і метробудівці зможуть вийти на роботу.
Ще дивнішою ця історія виглядає на фоні того, що столична адміністрація змогла знайти кошти на святкування 9 травня і не знайшла їх на пам'ятник. За інформацією газети "Сегодня", на святкування Дня Перемоги з міського бюджету Києва виділили 186 мільйонів гривень.
Побачивши таку суму, звісно закрадається підозра, чи не збираються деякі чиновники і самі погуляти на такі захмарні гроші для одного дня свята.
Щоправда, за словами, Голубченка, який підписав розпорядження про 186 мільйонів на 9 травня, столиця цього року і так заклала менше грошей на святкування різних дат, але кошти спочатку були передбачені в загальному фонді бюджету на ці потреби, і витратити їх на щось інше просто неможливо.
Тим часом від браку коштів страждає не лише столична підземка, а й низка наземних розв'язок. Так, завершення розв'язки на Московській площі, яку вже кілька разів обіцяли здати у 2009 році, можуть перенести на наступний рік.
За словами Голубченка, Кабмін, який мусить фінансувати будівництво, цього року на реконструкцію площі виділив лише 2 мільйони гривень, а це аж 1% від потрібної суми.
Крім того, під загрозою зупинки опинилися реконструкція Подільсько-Воскресенського мосту, розв'язка на Поштовій площі, колектор і обіцяний швидкісний трамвай. На кожен з цих важливих для міста об'єктів не вистачає по 200-300 мільйонів.
Так, 10 мільйонів на пам'ятник Мазепі не так і багато від пирога в 200 мільйонів, передбачених бюджетом на метро, але, якщо на всі забаганки скубти грошики з цього джерела, то метро на Теремки таки дійсно приїде у новій ері.
"Українська правда" п'ять днів тому надіслала запит до Київської міської державної адміністрації з проханням пояснити такі дії міської влади, однак відповідь досі не отримала.
Не вдалося почути якогось пояснення і від самого Анатолія Голубченка. Його прес-секретар нібито записала запитання і обіцяла якомога скоріше надати відповідь, але після цього просто ігнорувала дзвінки "Української правди".
___________
не учи историю своей страны, из зарубежных учебников.
San Diego вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 08.07.2009, 11:23   #3
без ГМО
 Аватар для Кощей
Сообщений: 2,775
"Спасибок": 11,081
Очки репутации: 0
Мнения:
Доп. информация
По умолчанию Re: Метро на Теремки

Дуже цікаво КОЛИ вже буде це довгоочікуване метро на Теремки? Бо вже реально напрягає стояти у пробках на Московській площі у "забитому" транспорті...
___________
В споре часто побеждает дерзость и красноречие, а не истина. (Менандр)
Це не країна погана, це -----и за -----асів голосують
Кощей вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 08.07.2009, 11:52   #4
Почетный легион
 Аватар для Suicid
IP:
Сообщений: 5,291
"Спасибок": 13,173
Очки репутации: 17,978
Мнения: 6302
Доп. информация
По умолчанию Re: Метро на Теремки

Довго будемо чекати.. Поки перемруть наші грошоїди, діти їх та онуки... А шо, хіба киянин не може в час пік швиденько дворами добігти до Теремків?))) Або велосипедик купити.. Мери туди рідко добираються і зазвичай на гелікоптері
Suicid вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 08.07.2009, 16:46   #5
Старожил
 Аватар для Saab
IP:
Сообщений: 1,143
"Спасибок": 1,046
Очки репутации: 0
Мнения:
Доп. информация
По умолчанию Re: Метро на Теремки

Да не будет, никто метро сторить ни на Троещину, ни на Теремки.
Saab вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 08.07.2009, 17:03   #6
Почетный житель
 Аватар для San Diego
IP:
Сообщений: 597
"Спасибок": 339
Очки репутации: 0
Мнения:
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию Re: Метро на Теремки

Может, когда власти поменяем, всё будет достраиваться...
___________
не учи историю своей страны, из зарубежных учебников.
San Diego вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 08.07.2009, 17:37   #7
Старожил
 Аватар для Saab
IP:
Сообщений: 1,143
"Спасибок": 1,046
Очки репутации: 0
Мнения:
Доп. информация
По умолчанию Re: Метро на Теремки

от перестановки слагаемых, сумма не меняется.
Saab вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 08.07.2009, 17:42   #8
Злостная хулиганка (:
 Аватар для Liet
IP:
Сообщений: 652
"Спасибок": 805
Очки репутации: 0
Мнения:
Доп. информация
По умолчанию Re: Метро на Теремки

метро в сторону голосеева строят всю мою сознательную жизнь. зеленые заборы возле голосеевского парка я помню еще лет с 4...
___________
благословен Создатель и вода его

никогда не обращайтесь ко мне на Вы. я еще не настолько стар...
Liet вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 4 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 08.07.2009, 21:38   #9
Новичок
 Аватар для Stealthik
IP:
Сообщений: 20
"Спасибок": 20
Очки репутации: 0
Мнения:
Доп. информация
По умолчанию Re: Метро на Теремки

Цитата:
Сообщение от Liet Посмотреть сообщение
метро в сторону голосеева строят всю мою сознательную жизнь. зеленые заборы возле голосеевского парка я помню еще лет с 4...
Мои предки покупали на Демеевской кооп квартиру в 1980 и им говорили - ну вот еще годик другой и тут метро будет...
___________
Напившись саке,
лег спать со сверчками.
Stealthik вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 2 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 08.07.2009, 22:24   #10
Леди Любовь
 Аватар для Жемчужинка
IP:
Сообщений: 9,541
"Спасибок": 15,625
Очки репутации: 65,923
Мнения: 4301
Доп. информация
По умолчанию Re: Метро на Теремки

Обіцянки цяцянки...Я бы тоже хотела, чтобы было метро и на Троещине и на Теремках... А то, какие-то "неполноценные" из-за этого районы, народонаселения через край, а нормально добраться невозможно...
___________
Целый мир держать в руке,
В каждом миге видеть вечность...
Жемчужинка вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 08.07.2009, 22:27   #11
Почетный житель
 Аватар для San Diego
IP:
Сообщений: 597
"Спасибок": 339
Очки репутации: 0
Мнения:
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию Re: Метро на Теремки

А Виноградарь, Борщаговка)) На радар не реально доехать без гемороя) разве что на своей машине)
___________
не учи историю своей страны, из зарубежных учебников.
San Diego вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 08.07.2009, 22:36   #12
Житель
 Аватар для crazysquirrel
IP:
Сообщений: 99
"Спасибок": 147
Очки репутации: 0
Мнения:
Доп. информация
По умолчанию Re: Метро на Теремки

Да мы вот тоже квартиру купили возле "почти достроенного метро" "Демеевская". Через пару месяцев пришлось машину покупать, а то фиг выедешь отсюда
___________
Не спеши, а то успеешь
crazysquirrel вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 08.07.2009, 22:37   #13
Почетный житель
 Аватар для San Diego
IP:
Сообщений: 597
"Спасибок": 339
Очки репутации: 0
Мнения:
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию Re: Метро на Теремки

Ничего, зато центр почти))
___________
не учи историю своей страны, из зарубежных учебников.
San Diego вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 08.07.2009, 22:41   #14
Старожил
 Аватар для Saab
IP:
Сообщений: 1,143
"Спасибок": 1,046
Очки репутации: 0
Мнения:
Доп. информация
По умолчанию Re: Метро на Теремки

имхо, лучше на отшибе, в 2-3 минутах ходьбы от метро, чем в центре, куда не на чем не добраться ( на общественном транспорте), хотя мне все равно, я только на машине, но считается(у приезжих) если квартира дальше от метро чем на 10 минут, то квартира уже не полноценная.
Saab вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 08.07.2009, 22:50   #15
Житель
 Аватар для crazysquirrel
IP:
Сообщений: 99
"Спасибок": 147
Очки репутации: 0
Мнения:
Доп. информация
По умолчанию Re: Метро на Теремки

Цитата:
Сообщение от San Diego Посмотреть сообщение
Ничего, зато центр почти))
ага, Центр, но ... опа полная
___________
Не спеши, а то успеешь
crazysquirrel вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх

Ответ

Метки
метро киева, теремки

Опции темы
Опции просмотра

Ваши права в разделе

Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.
Trackbacks are Выкл.
Pingbacks are Выкл.
Refbacks are Выкл.

Похожие темы
Тема Автор Раздел Ответов Последнее сообщение
Интернет в метро Киева. 4G интернет, Wifi (вайфай) на станциях в киевском метро maxbodom Киевский транспорт 15 21.11.2020 12:30
Переименовать массивы Теремки-1 и Теремки-2 на Трипольский и Белоцерковский? Alex LM Киев - город родной 12 01.07.2013 10:29


Часовой пояс GMT +3, время: 16:25.


Работает на vBulletin® Версия форума 3.х.х. Copyright ©2000 - 2009, Jelsoft Enterprises Ltd.

© ForumKiev.com 2007 - 2021