Я люблю Киев

КИЕВСКИЙ ФОРУМ
КУЛЬТУРНОГО ОБЩЕНИЯ
FORUMKIEV.COM
Правила Новое Вопросы Ссылки
КИЕВ ПОГОДА ИСТОРИЯ ТУРИСТУ
Вернуться   Киевский форум > Социальный > Медицина - здоровье

Медицинская реформа. Медична реформа.

Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 13.06.2017, 19:08   #1
 Аватар для Alex LM
IP:
Сообщений: 6,173
"Спасибок": 9,896
Очки репутации: 403,459
Мнения: 2929
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию Медицинская реформа. Медична реформа.

Останнім часом поширюється багато міфів та “страшилок” про медичну реформу в Україні. Ми зібрали 10 найпопулярніших та написали правду про зміни, які відбудуться з українською системою охорони здоров’я, після того, як парламент ухвалить урядові законопроекти.

Міф 1. Медицина стане платною і дуже дорогою

Безкоштовної медицини в нашій країні не існує. 90% ліків купуються за особисті кошти громадян. За даними досліджень, кожен другий пацієнт відмовляється від лікування або відкладає його через брак грошей. Тому казати, що медицина СТАНЕ платною і дуже дорогою неправильно. Вона ВЖЕ зараз платна і дуже дорога.

Реформа вводить нові чіткі правила в медичній системи, однакові для будь-якого громадянина. Для кожної медичної послуги буде чітко відомо — оплачена вона державою чи ні, оплачена вона повністю або частково?

З'явиться чіткий список послуг, які будуть повністю, на 100% профінансовані державою.

Так, завжди безоплатною для пацієнта буде первинна допомога – послуги сімейних лікарів, терапевтів, педіатрів.

Безоплатною буде також екстрена допомога — якщо ви потрапите до лікарні внаслідок різкого погіршення стану здоров’я (серцевий напад, інсульт, гострий апендицит тощо), після ДТП чи побутової травми.

Безоплатною з боку пацієнта буде і паліативна допомога, яку надають смертельно хворим (перш за все адекватне знеболювання).

Завжди буде на 100% оплачене ведення вагітності, пологи та лікування дітей. Цього вимагають міжнародні Конвенції про права дитини та про захист материнства, ратифіковані Україною.

Лікування у частині послуг вторинного (спеціалізованого) та третинного (високоспеціалізованого) рівня також будуть оплачуватися державою, але за окремі з них можлива невелика співоплата пацієнта. Вона буде набагато меншою, ніж те, що ми платимо зараз.

Будуть зрозумілі чіткі механізми яким чином її можна покрити для тих людей, для яких навіть невеликі кошти є проблемою. Такими механізмами є окремі програми, наприклад, медичні субсидії, програми по лікуванню окремих захворювань. Для дороговартісного лікування, як і сьогодні, будуть існувати цільові програми, нікуди не дінуться програми по лікуванню онкології, гепатитів, СНІДу та ін..

Міф 2. Медреформа призведе до закриття лікарень і звільнення медиків

У законопроектах про медреформу немає жодного слова про закриття лікувальних закладів чи скорочення медперсоналу. На першому етапі реформи договори Національної служби здоров’я будуть укладені з УСІМА лікарнями, щоб ніхто не залишився без медичної допомоги. Але з часом конкуренція і принцип «гроші йдуть за пацієнтом» призведуть до впорядкування мережі медзакладів — малопотужні, погано оснащені і головне — мало завантажені лікарні, в яких просто небезпечно лікуватись, будуть перепрофільовані під реальні потреби населення, наприклад, на реабілітаційні, діагностичні центри, хоспіси, які отримуватимуть кошти за конкретні послуги.

Найкращі лікарні будуть додатково технічно та кадрово підсилені, щоб кожен, хто до них звертається, мав можливість отримати якісну медичну допомогу.

Що стосується можливого звільнення лікарів, то без роботи можуть залишитись лише ті, до кого не захочуть йти люди. Хороший лікар завжди матиме потік пацієнтів і достойні гроші за свою роботу! Реформа сприятиме тому, що лікарі конкуруватимуть за пацієнта.

Варто підкреслити, що впорядкуванням мережі лікувальних закладів опікуватиметься місцева влада.

Саме громади мають вирішити, які з них потрібно підсилити, а які перепрофілювати, держава виставляє тільки технічні вимоги, щодо доїзду до лікарні та її мінімально навантаження (кількість пологів, оперативних втручань).

Завдяки децентралізації місцеві бюджети мають достатньо коштів для того, щоб покращити мережу медзакладів, створити належні умови для роботи лікарів, відремонтувати дороги до лікарень, оплачувати додаткові медичні послуги для мешканців громади. Держава зі свого боку виділяє цільову інвестиційну субвенцію на підсилення опорних закладів та перепрофілювання слабких та малозавантажених.

Міф 3. Села залишаться без лікарів

У селах людей найбільше турбує доля фельдшерів та ФАПів. ФАПи нікуди не зникнуть. Фельдшери не замінятимуть роботу лікаря, але стануть його сателітами, помічниками для того, щоб доступ до медичної допомоги був у найвіддаленіших селах.

У 2018-му році середня виплата на первинній ланці складе близько 370 грн на одного пацієнта, в 2019-му — 450 грн. На 2000 пацієнтів це створить річний дохід в 740 000 грн у 2018 р. та 900 000 грн у 2019 р. В цей бюджет входить оренда, робота лікаря, фельдшера та медсестри, прості витратні матеріали та часткове покриття по аналізах. Ліки в цей бюджет не входять.

Досі на селі ніколи не було таких коштів в медицині — і ми раді, що реформа дозволяє нарешті розгорнути пряме фінансування.

У місцевого самоврядування будуть свої можливості для підвищення якості життя лікаря. Наприклад, якщо громада побудує якісну амбулаторію та житло для лікаря, яке здасть в оренду за 1 грн, буде значно легше знайти і запросити лікаря на роботу.

Розмір фінансування, яке буде виділятись з держбюджету на медичне обслуговування одного пацієнта, однаковий на всій території країни. Проте життя в сільській місцевості дешевше, ніж в місті, а отже за умови обслуговування однакової кількості пацієнтів, сільський лікар матиме краще матеріальне становище, ніж міський. Окрім того, на відміну від лікаря в місті, сільський фактично не матиме конкурентів.

Обирати його будуть всією громадою і декларацію з лікарем укладуть всі мешканці села — а лікар отримуватиме гроші за їх медичне обслуговування. Втім це не означає, що в селах зможуть працювати непрофесійні лікарі і у мешканців не буде альтернативи – громада може відмовитись від поганого лікаря і запросити іншого.

Міф 4. Доведеться платити двічі: офіційно у касу і хабар лікарю

Оскільки буде визначено тариф на послугу, який буде відомий, то підстави давати хабарі зникнуть. Держава напряму оплатить всі необхідні видатки для надання конкретної послуги.

Щороку держава офіційно інформуватиме громадян про кількість і вартість послуг, які вона покриватиме на 100%, а які частково. Всі співоплати будуть офіційними, прозорими і відкритими. Відмова лікаря надати допомогу чи ліки, що входять до гарантованого пакету медичних послуг, або будь-які вимоги з боку медперсоналу сплатити додаткові неофіційні кошти – злочин, за який передбачена відповідальність, в тому числі кримінальна.

У разі неправомірних дій лікаря, пацієнт завжди зможе поскаржитись в Національну службу здоров’я, яка здійснюватиме контроль за дотриманням лікарями і медичними закладами умов контрактів на обслуговування населення. НСЗУ має право розірвати контракт з лікарем чи медзакладом на обслуговування пацієнтів у разі порушення умов контракту.

Міф 5. До лікаря-спеціаліста можна буде потрапити тільки через сімейного лікаря

Не відповідає дійсності. Кожна людина в разі необхідності зможе звернутись до будь-якого лікаря-спеціаліста без направлення сімейного лікаря і отримати допомогу. Але в цьому випадку пацієнту доведеться сплатити повну вартість послуг лікаря і лікування.

Якщо ж ви звертаєтесь до нього за направленням сімейного лікаря, вартість вашого лікування та необхідних медичних засобів повністю або з невеликою співоплатою відшкодує держава.

Міф 6. Реформа суперечить Конституції

Завдяки медреформі держава нарешті почне виконувати статтю 49 Конституції України. Це питання було врегульоване завдяки розмежуванню понять медична допомога та медична послуга. Адже компонент медичної допомоги в тарифі послуги буде завжди оплачений державою, як того і вимагає Конституція.

Це підтвердило Міністерство юстиції України, яке зазначає:

Проект Закону «Про державні фінансові гарантії надання медичних послуг та лікарських засобів» розроблений у відповідності до ст. 49 Конституції України у системному зв’язку зі ст. 95 Конституції України.

У ст. 49 Конституція України встановлює, що держава створює умови для ефективного і доступного для всіх громадян медичного обслуговування.

У державних і комунальних закладах охорони здоров’я медична допомога надається безоплатно. Безоплатність, згідно з рішенням Конституційного Суду України від 29 травня 2002 р. No 10- рп/2002 означає, що особа не повинна відшкодовувати вартість медичної допомоги ні у вигляді будь-яких платежів, ні у будь-якій іншій формі, незалежно від часу надання медичної допомоги. Не забороняє вказане положення можливості надання громадянам медичних послуг, які виходять за межі медичної допомоги, за окрему плату.

Згідно з Законопроектом про державні фінансові гарантії, медична допомога завжди і в повному обсязі надається громадянам за рахунок коштів державного бюджету. На первинному рівні та в разі настання екстреної ситуації держава оплачуватиме 100% всього необхідного лікування та, що важливо, медикаментів згідно з деталізованим описом. Це покриватиме близько 80% усіх звернень за медичною допомогою.

На вторинному і третинному рівнях держава гарантує 100% оплату медичної допомоги та часткову оплату інших медичних послуг та лікарських засобів, входять до складу лікування.

Законопроект не передбачає стягнення з громадян жодної плати за необхідну їм медичну допомогу. Медичні послуги, що виходять за рамки медичної допомоги, на вторинному та третинному рівні можуть співоплачуватись державою та самим громадянином (наприклад, за рахунок добровільного медичного страхування).

Наприклад, медична допомога під час пологів завжди покривається державою. Разом з тим, співоплата може стягуватись за покращену одномісну палату або за виклик персонального лікаря. Таким чином, співоплата не буде бар’єром для отримання допомоги.

Згідно із Законопроектом пацієнти зможуть отримувати необхідне їм лікування за рахунок бюджетних коштів у постачальників медичних послуг по всій Україні, незалежно від місця реєстрації за принципом “гроші йдуть за пацієнтом” (на відміну від існуючої системи, де особа може отримати безкоштовну медичну допомогу тільки у тих закладах, до яких вона “прикріплена”). Це сприятиме підвищенню доступності медичного обслуговування для населення.

Міф 7. На реформу не вистачить грошей

Звичайно реформи не бувають безкоштовними. Потрібні будуть інвестиції на перебудову, переобладнання та перепрофілювання лікарень. Потрібні будуть окремі інвестиції в перенавчання лікарів.

Власники лікарень та інших медзакладів – міста, райони, ОТГ – вже зараз зацікавлені в розвитку своєї медичної інфраструктури. Тому Уряд вирішив виділити на цілі переобладнання та перепрофілювання закладів окрему інвестиційну субвенцію.

Крім того, МОЗ України розрахував прогнозні обсяги витрат на охорону здоров’я відповідно до Календарного плану реформи, який передбачає покрокові зміни протягом 2018-2020 рр..

Згідно з прогнозованими даними, протягом цього періоду очікується зростання реального валового внутрішнього продукту України в середньому на 3,19% на рік. Запровадження офіційної співоплати за медичні послуги пропонується розпочати поступово, з поетапним збільшенням частки відповідних надходжень по мірі розширення послуг вторинної (спеціалізованої) та третинної (високоспеціалізованої) медичної допомоги, що надаватимуться за новим принципом. Згідно з проведеними розрахунками, частка витрат за рахунок офіційної співоплати не буде перевищувати 13,3% від загального обсягу витрат галузі у 2020 році.

Щодо оплати самого лікування, найважливіше те, що зараз у нашої системи такий високий рівень неефективності, що запуск грошей за послугу для реального пацієнта, дозволить створити за ті ж самі гроші значно більше здоров’я, лікування, профілактики, ніж є зараз.

Але також важливо і збільшення коштів на лікування, що виділяються з бюджету.

Міф 8. Реформа поглибить кадровий голод, лікарів ще більше не вистачатиме

Реформа навпаки створюємо фінансову мотивацію для молоді йти в професію лікаря. За статистикою, в Україні налічується 31 лікар на 10 тис населення, що співставне з показниками європейських країни. Разом з тим, дійсно є певний дисбаланс в спеціалізації. Так, маємо надлишок стоматологів, акушер-гінекологів та дефіцит сімейних лікарів тощо. Медична реформа врегулює цю проблему, адже оплата за послугу та суттєве підвищення зарплати на первинній ланці дозволить прибрати цей дисбаланс на ринку праці.

Міф 9. НСЗУ – це фінансовий «монстр», який розпоряджатиметься 80 млрд грн.

НСЗУ не володіє цими коштами. Гроші акумулюються в державному бюджеті та зберігаються на казначейських рахунках. Національна служба здоров’я є оператором, який контрактує закупівлю медичних послуг та підписує договори з медичними закладами і лікарями-ФОП.

З усіх можливих варіантів модель Національної служби здоров’я має найменші корупційні ризики, оскільки вона, як центральний орган виконавчої влади, буде підконтрольна контролюючим органам таким, як Рахункова палата, КРУ, а також антикорупційним органам НАБУ та НАЗК. В законі виписана прозора процедура вибору керівника через конкурс, яка є аналогічною до вибору керівника НАБУ. Це є запобіжником того, аби НСЗУ очолила людина з сумнівною репутацією

Міф 10. НСЗУ не може надавати послуги і одночасно контролювати їхню якість

Це не так. Контроль якості послуг може бути різним – на рівні якості медичної допомоги та на рівні дотримання умов договору. Якщо йдеться про лікарську помилку, то в цьому разі контроль залишається за органом, який надає ліцензію – за МОЗом.

Якщо йдеться про якість обслуговування, то це компетенція НСЗУ. Наприклад, замість 4-місної палати, як це прописано в договорі, пацієнта поклали в 6-місну, або сказали, що немає ліків, хоча вони повинні бути, оскільки за них сплачені бюджетні кошти і вони входять до стандарту лікування. Тобто НСЗУ укладає договір і перевіряє його виконання, так само як страхова компанія перевіряє виконання умов страхового договору.

Міністерство охорони здоров’я України
___________
Alex Life Mix – путешествия
Alex LM вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 2 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 13.06.2017, 22:17   #2
Почетный легион
 Аватар для igma
IP:
Сообщений: 18,726
"Спасибок": 13,978
Очки репутации: 52,240
Мнения: -1205
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Alex LM Посмотреть сообщение
Міф 2. Медреформа призведе до закриття лікарень і звільнення медиків
У законопроектах про медреформу немає жодного слова про закриття лікувальних закладів чи скорочення медперсоналу. На першому етапі реформи договори Національної служби здоров’я будуть укладені з УСІМА лікарнями
саме тому скорочення і закриття масово тривають зараз, до вступу реформи...
Цитата:
Сообщение от Alex LM Посмотреть сообщение
Але з часом конкуренція і принцип «гроші йдуть за пацієнтом» призведуть до впорядкування мережі медзакладів — малопотужні, погано оснащені і головне — мало завантажені лікарні, в яких просто небезпечно лікуватись, будуть перепрофільовані під реальні потреби населення, наприклад, на реабілітаційні, діагностичні центри, хоспіси, які отримуватимуть кошти за конкретні послуги.
хто і за які, а це великі кошти, буде перепрофільовувати ці медичні заклади?
а головне, щоб туди йшли люди, там потрібне фінансування, обладнання, інфраструктура, ремонт і тд.
тому для чиновників краще і легше скоротити і закрити, зекономлять кошти, ще й приміщення використають, що залишиться в них на балансі, яке можна продати, здати в оренду, чи розтягнути самим...Цитата:
Сообщение от Alex LM Посмотреть сообщение
Варто підкреслити, що впорядкуванням мережі лікувальних закладів опікуватиметься місцева влада.
ага, в якої не вистарчає грошей, навіть на фонд заробітньої плати...
є різні місцеві влади, є Київська, а є в районах чи селищах...

Цитата:
Сообщение от Alex LM Посмотреть сообщение
Саме громади мають вирішити, які з них потрібно підсилити, а які перепрофілювати,
цікаво як, громадяни зберуться на центральній площі і будуть це вирішувати, ні, вирішать місцеві чиновники...

Цитата:
Сообщение от Alex LM Посмотреть сообщение
Завдяки децентралізації місцеві бюджети мають достатньо коштів для того, щоб покращити мережу медзакладів, створити належні умови для роботи лікарів, відремонтувати дороги до лікарень, оплачувати додаткові медичні послуги для мешканців громади.
цікаво з чого наповниться місцевий бюджет, коли в глибинках немає ніяких робочих місць, промисловості, підприємств...

Цитата:
Сообщение от Alex LM Посмотреть сообщение
Щороку держава офіційно інформуватиме громадян про кількість і вартість послуг, які вона покриватиме на 100%, а які частково. Всі співоплати будуть офіційними, прозорими і відкритими.
і зараз ніби так є, але фінансується дуже мало, а решта все кладеться на плечі пацієнтів... тому закладуть кілька маніпуляцій, а потім скажуть грошей мало, черга, чекайте пів року, от вам і джерело для корупції...
___________
Коли запала тиша на землі, Європа тішилась, отримавши свободу,
Та довго ще вела важкі бої маленька армія великого народу!
igma вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 13.06.2017, 22:30   #3
Почетный легион
 Аватар для AlisaN
IP:
Сообщений: 11,631
"Спасибок": 2,170
Очки репутации: 18,174
Мнения: 738
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Alex LM Посмотреть сообщение
Оскільки буде визначено тариф на послугу, який буде відомий, то підстави давати хабарі зникнуть
Медработники перестанут брать взятки только тогда, когда у них официальная зарплата соответствующая будет, а так можно хоть какие угодно реформы делать, самим медикам то что с них прибудет?
AlisaN вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 13.06.2017, 22:52   #4
Почетный легион
 Аватар для igma
IP:
Сообщений: 18,726
"Спасибок": 13,978
Очки репутации: 52,240
Мнения: -1205
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от AlisaN Посмотреть сообщение
Медработники перестанут брать взятки только тогда, когда у них официальная зарплата соответствующая будет, а так можно хоть какие угодно реформы делать, самим медикам то что с них прибудет?
Так, зараз люди також за все офіційно платять, за ліки, обстеження, аналізи і тд., ще й плюс лікарю, в якого мала зарплата... тепер при реформі людина офіційно в касу заплатить ті самі гроші, які підуть на ті ж ліки, обстеження, аналізи, але якщо у лікарів зарплата буде трохи більше прожиткового мінімуму, то нічого не зміниться...

чомусь поліції, суддям, прокурорам, які також бюджетники, зарплати піднімають і навіть до захмарних, а лікар, який рятує людям найцінніше - життя і здоров'я, отримує на рівні прожиткового мінімуму...
___________
Коли запала тиша на землі, Європа тішилась, отримавши свободу,
Та довго ще вела важкі бої маленька армія великого народу!
igma вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 13.06.2017, 23:54   #5
Почетный легион
 Аватар для fox.
IP:
Сообщений: 18,332
"Спасибок": 8,062
Очки репутации: 41,085
Мнения: 2185
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от igma Посмотреть сообщение
Так, зараз
В настоящий момент мы имеем единственную статью Конституции (документа прямого действия), которая касается принципов оказания медицинской помощи в стране.
Все остальные законы, включая и фундаментальные «Основы законодательства Украины об охране здоровья» — лишь ее интерпретация и детализация.
Вот ее текст.

Статья 49. Каждый имеет право на охрану здоровья, медицинскую помощь и медицинское страхование.

Охрана здоровья обеспечивается государственным финансированием соответствующих социально-экономических, медико-санитарных и оздоровительно-профилактических программ.

Государство создает условия для эффективного и доступного для всех граждан медицинского обслуживания.

В государственных и коммунальных учреждениях здравоохранения медицинская помощь предоставляется бесплатно; существующая сеть таких учреждений не может быть сокращена.

Государство способствует развитию лечебных учреждений всех форм собственности.

Государство заботится о развитии физической культуры и спорта, обеспечивает санитарно-эпидемическое благополучие.
fox. вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 14.06.2017, 20:25   #6
Почетный легион
 Аватар для AlisaN
IP:
Сообщений: 11,631
"Спасибок": 2,170
Очки репутации: 18,174
Мнения: 738
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от igma Посмотреть сообщение
Так, зараз люди також за все офіційно платять, за ліки, обстеження, аналізи і тд
Игма, у нас медицина вообще бесплатная, от слова совсем (с), так вот у нас медики взятки не берут, ибо зарплаты у них вполне приличные, жить можно. Ведь дело не в том, сколько пациент заплатит леч. учреждению, а в том сколько он в итоге поимеет за свою работу в качестве зарплаты.

Цитата:
Сообщение от igma Посмотреть сообщение
чомусь поліції, суддям, прокурорам
Медиков почему то традиционно очень недооценивали, ещё с советских времён.

Сообщение добавлено 14.06.2017 в 20:28.

Цитата:
Сообщение от fox. Посмотреть сообщение
Статья 49. Каждый имеет право на охрану здоровья, медицинскую помощь и медицинское страхование.
А ещё на жильё.
AlisaN вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 14.06.2017, 22:25   #7
Почетный легион
 Аватар для fox.
IP:
Сообщений: 18,332
"Спасибок": 8,062
Очки репутации: 41,085
Мнения: 2185
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от AlisaN Посмотреть сообщение
медики взятки не берут,
Страшно.
Лишат лицезии, останется без работы, попадёт в чёрный список.
Но всё равно жульничают, по крупному и по мелкому и ловят переодически таких.
Я сам, косвено, учавствую в таком... .
По телику, иногда, показывают такое.
Это речь о Германии.

Цитата:
Сообщение от AlisaN Посмотреть сообщение
зарплаты у них вполне приличные
Да, доходы доктора нормальные, но что бы заработать нормальные деньги, пахать надо, много и тяжело.
Не всё просто, и не так как говорят мифы, если доктор то богач.

У мня информация 100% insider.
fox. вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 14.06.2017, 22:33   #8
Почетный легион
 Аватар для AlisaN
IP:
Сообщений: 11,631
"Спасибок": 2,170
Очки репутации: 18,174
Мнения: 738
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от fox. Посмотреть сообщение
Страшно.
Лишат лицезии, останется без работы, попадёт в чёрный список.
Но всё равно жульничают, по крупному и по мелкому и ловят переодически таких.
Я сам, косвено, учавствую в таком... .
По телику, иногда, показывают такое.
Это речь о Германии
На жульничестве вот одного заловили у нас, он ставил женщинам диагноз рак груди и получал от гос-ва бешенные бабки за проведённые операции (но там ещё и какие то отклонения с психикой у него оказались, он признался что ему нравилось просто резать людей), но пострадала при этом гос казна, кошельки пациенток нет.

А так то нет, гос-во надуть очень сложно, лишнюю таблетку антибиотика когтями не выцарапаешь.

Вот вспомнила, немецкие доктора прилетают на выходные в Британию бабла подзаработать, у нас самих нехватка спецов, оплата там по бешенным тарифам. Так вот прилетел один ваш, дал укол пациенту, тот и помер. Оказалась доктор ни бэ ни мэ ни кукареку по островетянски, плюс не знаком с нашей фармакологией, передозировал сильнодействующий препарат и усё, улетел обратно в Германию, суд у нас был, но он не прилетел, запрашивали у Германии выдать его - но немцы отказались.

Цитата:
Сообщение от fox. Посмотреть сообщение
Да, доходы доктора нормальные, но что бы заработать нормальные деньги, пахать надо, много и тяжело.
У нас гос оклады. Больше всех зарабатывают колсантинги - это врачи с опытом в возрасте лет 40+, они работают меньше. Молодёжь конечно в разы меньше получает, но на оклад работает больше.
AlisaN вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 14.06.2017, 22:51   #9
Почетный легион
 Аватар для fox.
IP:
Сообщений: 18,332
"Спасибок": 8,062
Очки репутации: 41,085
Мнения: 2185
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от AlisaN Посмотреть сообщение
когтями не выцарапаешь.
В Германии либерализм, многое легко и просто.

Цитата:
Сообщение от AlisaN Посмотреть сообщение
нравилось просто резать
Такое тоже слышел, и тоже женский доктор.

Цитата:
Сообщение от AlisaN Посмотреть сообщение
гос оклады.
Госоклады плохо знаю, но слышел что не очень.
Я больше знаком с праксизами.
Это частная практика в собственом кабинете.
(И как это назвать по другому не знаю.)

Здесь основное обслуживание пациентов, в праксизе, в госпителе это уже тяжёлые и сложные случаи, туда направляют доктора из праксиза.

В праксизах операции делают, и МРТ и многое другое.
fox. вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 14.06.2017, 23:08   #10
Почетный легион
 Аватар для AlisaN
IP:
Сообщений: 11,631
"Спасибок": 2,170
Очки репутации: 18,174
Мнения: 738
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от fox. Посмотреть сообщение
В Германии либерализм, многое легко и просто.
У нас социализм, но не тот, что можно брать, если плохо лежит. Всё нормируется, подписывается, в отчёты вносится, на бумажку, в компьютер, потом в сейф под замок, ключи только у доверенной особы.

В аптеке без рецепта только парацетамол и ему подобные препараты, всё остальное по рецепту, если выпишут 3 таблетки, не ждите, что в аптеке Вам продадут целую пачку, фармацевт ножничками вырежет ровно 3 таблеточки.

Цитата:
Сообщение от fox. Посмотреть сообщение
Госоклады плохо знаю, но слышел что не очень.
У нас в частных можно дырочку от бублика заработать, если пациентов нет (в стране с доступной для всего населения гос медициной, желающих полечиться платно немного), или пришёл, а потом решил, что надо деньги вернуть, ибо сервис на его взгляд хреновый. А в гос можно сидеть чаи гонять - деньга капает. Медицина относительно других отраслей неплохо оплачивается, даже в низах.
AlisaN вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 14.06.2017, 23:33   #11
Почетный легион
 Аватар для fox.
IP:
Сообщений: 18,332
"Спасибок": 8,062
Очки репутации: 41,085
Мнения: 2185
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от AlisaN Посмотреть сообщение
в гос можно сидеть чаи гонять - деньга капает
Такого нет, или я не знаю.
Гос вообще это очень большие госпители, всё остальное приват.
Есть ещё кое что на балансе города или крупной комуны.
Но основное это приватные праксизы.
Без них в госпитель непросто попасть.

Цитата:
Сообщение от AlisaN Посмотреть сообщение
нормируется,
Цитата:
Сообщение от AlisaN Посмотреть сообщение
В аптеке
Либерализм в действии.
Учёт есть и всё такое, но многое доступно как за полную цену так и за льготную.

Я даже таким образом получал ужасно дорогие лекарства, которые продавл в Киеве.
Курс стоил несколько тысяч евро.
раньше было проще, сейчас многое усложнилось, и всё из за вала приезжих, начали жульничать, делали не акуратно, их ловили и так далее.
А то мог приезжий пойти к доктору по моей карточке, и получить полное обслуживание с разнообразным лечением.
Сечас уже нельзя, карточки с фотографиями.
На рецепшене смотрят внимательно.

Цитата:
Сообщение от AlisaN Посмотреть сообщение
в частных можно дырочку от бублика заработать, если пациентов нет
Пациенты будут, другое дело что мало.
Вот такие у которых мало и идут на разные нарушения.
И такие становятся хауз докторами.
Они нарушают, а им карточки носят целыми семействами.
Они с этим карточками что то делают и кассируют деньги с кранкен касс.
fox. вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 15.06.2017, 11:24   #12
Почетный легион
 Аватар для AlisaN
IP:
Сообщений: 11,631
"Спасибок": 2,170
Очки репутации: 18,174
Мнения: 738
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от fox. Посмотреть сообщение
Такого нет, или я не знаю.
Гос вообще это очень большие госпители, всё остальное приват.
Есть ещё кое что на балансе города или крупной комуны.
Но основное это приватные праксизы.
Без них в госпитель непросто попасть
Праксиз это наверное наш практис - праймери мед помощь (первичная), как поликлиники, но отличаются тем, что там принимают Дженерал Практишинерс (семейные врачи), ДжиПи мы их называем. Они у нас тоже частные, но финансируются гос-вом. К примеру я организовываю такой практис, набираю врачей, мед персонал, но услуги будут оплачиваться гос-вом, в них нет платных услуг.

Цитата:
Сообщение от fox. Посмотреть сообщение
Учёт есть и всё такое, но многое доступно как за полную цену так и за льготную
Это понятно, если у меня сахарный диабет, то мне положен бесплатный инсулин, даже если я миллионер и у меня из ушей деньги торчат. Другой вопрос, если я не диабетик, но решила прикупить инсулин, то не продадут, даже за большие деньги, будь я хоть самим Абрамовичем или шейхом арабским.

Цитата:
Сообщение от fox. Посмотреть сообщение
раньше было проще, сейчас многое усложнилось, и всё из за вала приезжих, начали жульничать, делали не акуратно, их ловили и так далее
Ха вспомнила времена, когда можно было всё оформлять, разные пособия и гос помощь просто давая инфо по телефону со слов, вот родился ребёнок, звонишь и просишь оформить детское пособие (положено было всем, включая миллионеров) и всё - пособие начислено. У нас такая вера на слова была, хотя редко кто врал. После 2005 гг, когда понаехала восточная Европа, да как усекли как тут всё делается и пошло и поехало. Теперь 150 бумажек требуют, потом ещё 150 раз перепроверят, уже даже организацию создали по проверкам данным.
AlisaN вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 15.06.2017, 12:08   #13
Почетный легион
 Аватар для fox.
IP:
Сообщений: 18,332
"Спасибок": 8,062
Очки репутации: 41,085
Мнения: 2185
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от AlisaN Посмотреть сообщение
К примеру я организовываю такой практис, набираю врачей, мед персонал, но услуги будут оплачиваться гос-вом, в них нет платных услуг.
Значит так, у тебя полноценный диплом и что то там ещё.
Вообщем все необходимые бумаги.

Ты идёшь в кантору и говоришь, хочу заниматься частной практикой, хочу праксиз получить.
Даже если есть деньги на помещение, оборудование, наём персонала, не получиться сразу.
Количество праксизов ограничено предписаниями.
Надо ждать, когда освободится вакансия.
Когда освобождается вакансия, можешь уже готовый свободный
выкупить или новый открыть.
Лучше старый перекупить вместь с пациентами.
И с этого момента ты уже практикующий доктор.
Много зависит от специализации, есть специализации в дефеците, к которым надо ждать приёма неделями.
Ну и район важен.

У меня приятель доктор, он ортопед, так не успевает обслуживать пациентов, которых великое множество.
Он 100% немец.

Если кто то из совы работает доктором, тоже не плохо, даже если доктор паганый, русскоязычные к нему бегают толпами, потому что не могут идти к немецким докторам из за незнания немецкого языка.

Некоторые немецкие доктора, берут на работу медсестёр со знанием русского или турецкого языка для привлечения пациентов.

И всё это оплачивает не государство, оплачивают больничные кассы.
По другому страховка.

Даже если попадёшь в гос - госпитель, оплата будет из больничной кассы (страховка)
Всё население Германии имеет медицынскую страховку.
Работаешь, платишь сам и работодател.
Не работаешь, платит за тебя город.

Цитата:
Сообщение от AlisaN Посмотреть сообщение
когда понаехала восточная Европа, да как усекли как тут всё делается и пошло и поехало.
Аналогично и в Германии.
Восточная Европа, это даже хуже арабов.
Арабы хоть ходят к своим докторам и немного боятся.
Восточно европейцы ничего не боятся, нахальные и требовательны до безумя во всём.
Говорят, раз приняли к себе, кормите, лечите и давайте всё.
Это длинный разговор и бессмысленый.

Поэтому, когда обсуждался безвиз с Украиной, те кто в курсе, говорили, нам ещё этих не хватает для полного "счастья".

И теперь можно сказать, "счастье" получили.
fox. вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 15.06.2017, 23:39   #14
Почетный легион
 Аватар для igma
IP:
Сообщений: 18,726
"Спасибок": 13,978
Очки репутации: 52,240
Мнения: -1205
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от fox. Посмотреть сообщение
В государственных и коммунальных учреждениях здравоохранения медицинская помощь предоставляется бесплатно; существующая сеть таких учреждений не может быть сокращена.
Конституцію і інші закони в нашій країні порушують і не дотримуються давно і постійно...

так завжди, реформу почали, а те, що вона суперечить Конституції України забули...

Цитата:
Сообщение от fox. Посмотреть сообщение
Не всё просто, и не так как говорят мифы, если доктор то богач.
звісно, за кордоном є лікарі мільйонери, хоча таких мало, в основному живуть безбідно, але не рівня нашим...

Цитата:
Сообщение от fox. Посмотреть сообщение
Гос вообще это очень большие госпители, всё остальное приват.
Есть ещё кое что на балансе города или крупной комуны.
Но основное это приватные праксизы.
Без них в госпитель непросто попасть.
щось подібне хочуть запровадити тепер в Україні... по твоєму праксизи у нас будуть сімейні лікарі, по колишньому дільничні, але вони всі пока державні і фінансуватись будуть по окремій програмі...
приватні пока лише, дерматологи, косметологи, стоматологи, нервопатологи, вже є окулісти і гінекологи, тобто вузькі спеціалісти...
___________
Коли запала тиша на землі, Європа тішилась, отримавши свободу,
Та довго ще вела важкі бої маленька армія великого народу!
igma вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 15.06.2017, 23:56   #15
Почетный легион
 Аватар для fox.
IP:
Сообщений: 18,332
"Спасибок": 8,062
Очки репутации: 41,085
Мнения: 2185
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от igma Посмотреть сообщение
щось подібне хочуть запровадити тепер в Україні.
Пока, в Украине как там не получиться.
Там 100% населения имеет мед-страховку.
Страховка платит за всё. (почти за всё)
Докторам на лапу не дают.
Пришёл, карточку на рецепшене дал и на этом все финансовые дела закончились.
В Украине долго ещё будут лапу протягивать а пациенты будут туда ложить что то.
Традиции умираю последними.
P.S.
Интересно, а ты лапу протягиваешь навстречу пациентам ?
fox. вне форума  

Ответить с цитированием Вверх

Ответ

Метки
медреформа україна, супрун

Опции темы
Опции просмотра

Ваши права в разделе

Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.
Trackbacks are Выкл.
Pingbacks are Выкл.
Refbacks are Выкл.

Похожие темы
Тема Автор Раздел Ответов Последнее сообщение
Судебная реформа в Украине Alex LM Основной 4 03.06.2016 21:29
Податкова реформа Фагот!!! Основной 16 10.01.2015 22:34
Реформа милиции Товарищъ Политика Украины 8 17.06.2014 13:12
Репутация (реформа) avatara9 Предложения и пожелания 29 20.03.2009 18:56
Конституционная реформа в Украине derrick Политика Украины 20 18.11.2008 16:21


Часовой пояс GMT +3, время: 14:53.


Работает на vBulletin® Версия форума 3.х.х. Copyright ©2000 - 2009, Jelsoft Enterprises Ltd.

© ForumKiev.com 2007 - 2020