Я люблю Киев

КИЕВСКИЙ ФОРУМ
КУЛЬТУРНОГО ОБЩЕНИЯ
FORUMKIEV.COM
Правила Новое Вопросы Ссылки
КИЕВ ПОГОДА ИСТОРИЯ ТУРИСТУ
N-728-MI-2
Вернуться   Киевский форум > Социальный > Образование

Про культуру

Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 28.07.2010, 21:15   #1
Основа форума
 Аватар для роман степанович
IP:
Сообщений: 2,136
"Спасибок": 1,599
Очки репутации: 0
Мнения: 4665
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию Про культуру

Тут один дописувач форуму видав пачку "видатних людей", вихованих КНУ. По цьому я зрозумів, що стандарти культури у нас є ще з запасу "рашен". Тому я хочу підняти цю тему окремо, яка б включала і науку та освіту.
ОСВІТА. Розділимо цю сферу на два сектори - безпосередньо освіту та виховання. З першим у нас "задовільно з мінусом", а з другим – повна катастрофа. Нинішня освіта - це в основі погіршений варіант совкової освіти. А згадана ніколи не вирощувала особистість, вона продукувала слухняних зубрил без вміння аналізу. Проведіть такий, хто з «совкових» вихованців читав без примусовості В.Шекспіра чи Т.Шевченка і вам стане зрозумілим якість перехваленої «совкової» освіти і “саме читаючої нації в світі”. В ній дитину чи студента, який пробував мислити як особистість, "садили на місце" вчителі чи професори, тому талант вимушений прориватися всупереч системі. Ще один недолік цієї спадщини - відірваність професури від живої науки. Звідси й негативний догматизм - конспект від викладача являвся шорами світогляду майбутнього фахівця. Пора---те, для прикладу, ефективність нашої освіти в кількості талановитих випускників-акторів інституту ім. Карпенка-Карого і вас пройме жах.
Теперішні тести на знання направлені на боротьбу з корупцією, але як вони взмозі перевірити реакцію та гнучкість розуму, які, на мою думку, більш важливі для інтелекту ніж просто пам'ять. До цього ще треба додати насиченість учбових програм, яка не дає закріпитися в мозку найнеобхіднішому. Як результат більше половини учнів навіть не засвоюють рідної мови, а це вже не замінять ніякі знання по математиці. Як на мою думку, при такій освіті нобелівських лауреатів нам ще чекати не одну сотню років. Ми будемо подібно продовжувати штампувати власників нічого не вартих дипломів, тому що якість освіти зворотньопропорційна вирослій кількості Вузів та "проффессорів". Тому не буде дивиною, що такий випускник буде плутатися між А.Шевченко і Т.Шевченко і зовсім не знати про роль Ф.Прокоповича в побудові Росії. Коли освіта не в змозі донести до учня роль рідної мови для цивілізованої людини, то освітою її можна назвати лиш умовно. Отже в нинішніх умовах наше суспільство, витрачаючи масу коштів на освіту, отримує замість неї велику кількість девальвованих дипломів, тим самим і девальвуючи гривню.
Про виховання я можу сказати наступне. Жлоб продовжує продукувати жлоба. Поплавські у нас не виняток, вони в нас масове явище. Як результат, держава на свій кошт штампує В.Сердючок, так і не “обтесавши” жлобство Данилків. Інтелігент в університеті - це унікальне явище, тому ми випускаємо культурних виродків з дипломами, для яких честь і совість є чимось з середовища фантастики. Тому і маємо величезний дефіцит в шляхетних людях, без яких наше суспільство приречене на повний зане-пад. Лиш шляхетність нас виведе із стану "рашен", а справжній інтелект повинен показати нам значущість для нинішньої європейської цивілізації поштовхів давньогрецької культури, ролі християнства та італійського Ренесансу. А згадуваний давньогрецький "ідіот" в особі нашого нинішнього "проффессора" точно не буде спонукати Україну до її ВІДРОДЖЕННЯ.
НАУКА. В 60-х роках відбувся неофіційний поділ цієї сфери на "фізиків" та "ліриків". Вирощування останніх (крім сурогатних марксистів-леніністів) необхідної якості не допускав режим В.Щербицького під пильним оком Москви, тому нікому зараз науково трактувати феномен того ж жлоба чи роль догматизму православ’я на наш занепад. Існуючі на даний час ін-ститути та кафедри в цій царині простіше розігнати ніж викорінювати з них невігластво та паразитизм. А "фізиків" добиває нинішній режим завгарів та бухгалтерів. Назвіть мені хоч одного науковця чи винахідника, який би отримав славу і гроші в описуваній країні за свій талант. А талант до техніки чи фізики в потомків "гречкосіїв" є. І ці люди варті більшої уваги і пошани суспільства ніж якісь поп"зірки", інакше залишки їх повтікають від цього невігластва на користь більш розумних народів (скільки наших славетних земляків прославило своїм талантом інші народи, в тому числі і в знаменитій Силіконовій долині).
КУЛЬТУРА. В цьому розділі буде йти мова не про совкову кількість театрів, лекторіїв та консерваторій на душу населення. Йтиметься про культуру сім'ї, етику взаємин людей, відношення до праці чи відпочинку, громадянський обов'язок і т.п. Тут задача однозначна - поступово очищатися від стану відсталості, заквашеного на російській культурі, і приближатися хоча б до культури більш цивілізованих слов'ян, таких як чехи. А це нам край потрібно, бо ми "рашен" з відповідною реакцією в світі. П'янство, злодійство (від "низів" до "верхів"), наркоманія, брехня, відсутність честі і совісті, безвідповідальність, небажання вчитися, зневага до навколишнього середовища - ось скорочений перелік "достоїнств" нашого середовища.
Поряд з цим у нас існують паразитичні спілки письменників та композиторів, маса "заслужених і народних" дармоїдів, які пригрілися біля слова культура, не розуміючи навіть його суті. Один з таких паразитів "керує" в Секретаріаті нашого "Президента" гуманітарною сферою. Невдалий артистик з такого ж бездарного театру ім. Франка на призвіще Биструшкін вже й ходити нормально не може від сидіння в посадових кріслах. Запитайте в нього про головну проблему в культурній царині України (все те ж жлобство), то він вам скаже що це нецензурщина, тому що освіта в нього комсомольсько-совкова, яка далі вивчення градації на робітничий клас та селянство не йшла. Тому різниця між нашим постсовковим невігласом і римським плебсом йому виглядає туманом. Він не розуміє, що сам відноситься до інфікованих тим же жлобством через комсомол, тому йому ближча показуха з олімпійськими чемпіонами ніж підняття розваленої масової фізичної культури. Він пригрівся біля таких же нікчем з показушними замашками на посадах голови КМДА і Президента і вони разом садять калини, будують бутафорні об'єкти, показушно моляться в церквах. А ось справжньою боротьбою з відсталою культурою і реанімацією цивілізованої національної займатися нікому, тому що керівні жлоби зі своїх затемнених "мерседесів" не бачать гори сміття, п'янство та наркоманію на наших вулицях. А це ніякою шароварщиною та калинами не прикриєш. Везе нам на інтелект наших "Президентів" - один любив бринькати на гітарі та був зачарований в престарілого комсомольчика Кобзона, а його "синок" пробує реанімувати козацтво, зовсім не розуміючи філософію останнього і абсурдність цього задуму в наш час. З таким інтелектом "вождів" не скоро зникнуть пошарпані стіни ліфтів та під'їздів, припиниться наркоманія, щезне пропаганда насилля на екранах телевізорів. Навіть згадуваний вже бувший голова колгоспу з Білорусі зумів утримати свій народ від побутової культурної деградації. Перетніть кордон, пани "Президенти", і побачите ступінь своєї нікчемності навіть порівняно з Лукашенком, який розуміє більшу важливість чистоти вулиць по зрівнянню з показушними пам'ятниками.
Є теорія активного і пасивного дурнів. Так ось згаданих вище "активістів" потрібно тримати подалі від важливих справ, до яких я відношу і проблеми в нашій культурі. Як показушно любляча, але недолуга мати псує своїм невіглаством дитину, так і ці Ющенки, Жулинські, Яворівські домучують цю "проблему", не створивши зі своїми інститутами літератури та спілками псевдолітераторів хоча б подобу "Ста тисяч" ХІХ століття, так актуальних на даний жлобський час. Вони не виросли, навіть, до рівня більшовицького Корнійчука з його п'єсою "В степах України". Тому чекати сучасних п'єс по типу "За двома зайцями" від наших діячів навколо культури не приходиться. Ось на такому невтішному тлі (відсутності сучасних Старицьких) і видають нам якогось "сіренького" Горянського з екрану йому подібні як якусь "видатну особистість", яка поряд з рівнозначними Поплавськими та жлобенятами з "95 кварталу" творять нашу культуру. Як кажуть – приїхали. 200 років назад Полтава давала нам Котляревських, а зараз продукує особистості не більше тих же Данилків.
роман степанович вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 28.07.2010, 22:30   #2
...Я не люблю...
 Аватар для Полковник
IP:
Сообщений: 7,181
"Спасибок": 11,091
Очки репутации: 0
Мнения: -3398
Доп. информация
По умолчанию Re: Про культуру

Цитата:
Сообщение от роман степанович Посмотреть сообщение
По цьому я зрозумів, що стандарти культури у нас є ще з запасу "рашен".
Тот кто себя возвел в ранг культурного, а автор данной темы себя считает таковым, не будет культуру действительно Великую унизительно обзывать "рашен". Доказывать автору что либо, бесполезно и даже бессмысленно, поэтому ограничусь пословицей; "нечего на зеркало пенять коль...."
___________
Все болезни от нервов и только гонорея и сифилис от удовольствия.
Украина, Россия, Беларусь это и есть Святая Русь!
Полковник вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 6 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 28.07.2010, 22:36   #3
плюшка черствая, боевая
 Аватар для НаТуля Англия
IP:
Сообщений: 822
"Спасибок": 1,898
Очки репутации: 0
Мнения:
Доп. информация
По умолчанию Re: Про культуру

Цитата:
Сообщение от роман степанович Посмотреть сообщение
Проведіть такий, хто з «совкових» вихованців читав без примусовості В.Шекспіра чи Т.Шевченка
Не стоит мерить всех по себе...
Если кому-то лень учиться и развиваться, а чтение ему тяжкий труд... ну так это его личные проблемы, не стоит списывать на то, что якобы все такие были...
___________
Имею Мнение, Хрен Оспоришь!!!
Я недосягаема для ваших дерзновенных аргументов и дедукций:за компом:
Не верьте никому - любовь идет по проводам
НаТуля Англия вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 5 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 29.07.2010, 00:10   #4
Kænugarður
 Аватар для Bars
IP:
Сообщений: 6,572
"Спасибок": 11,318
Очки репутации: 10,927
Мнения: 722
Доп. информация
По умолчанию Re: Про культуру

О да.... Когда мне топикстартер как-то пишет - "а ви як мавпи", то эта тема у меня вызывает снисходительную улыбку Я сам иногда несдержан бываю, но при этом не учу других культуре. Мой пост не оффтоп! Я про культуру написал
___________
Вчера приснился сон прекрасный — Москва сгорела целиком. Пожар на площади на Красной, И тлеет бывший Избирком. Никто не выжил — все сгорели.
Bars вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 2 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 08.08.2010, 18:11   #5
Приезжий
 Аватар для Gem4ygina
IP:
Сообщений: 28
"Спасибок": 5
Очки репутации: 0
Мнения:
Доп. информация
По умолчанию Re: Про культуру

На одном из концертов лидер ДДТ Юрий Шевчук сказал:
"Есть носители культуры, а есть её разносчики"
Gem4ygina вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 2 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 08.08.2010, 21:19   #6
Основа форума
 Аватар для роман степанович
IP:
Сообщений: 2,136
"Спасибок": 1,599
Очки репутации: 0
Мнения: 4665
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию Відповідь: Re: Про культуру

Цитата:
Сообщение от Gem4ygina Посмотреть сообщение
"Есть носители культуры, а есть её разносчики"
Оцей Шевчук і є "разносчиком" - через РПЦ.
роман степанович вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 09.08.2010, 12:01   #7
Приезжий
 Аватар для Gem4ygina
IP:
Сообщений: 28
"Спасибок": 5
Очки репутации: 0
Мнения:
Доп. информация
По умолчанию Re: Про культуру

Извините, а что такое РПЦ?
Gem4ygina вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 10.08.2010, 04:38   #8
Основа форума
 Аватар для роман степанович
IP:
Сообщений: 2,136
"Спасибок": 1,599
Очки репутации: 0
Мнения: 4665
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию Відповідь: Re: Про культуру

Цитата:
Сообщение от Gem4ygina Посмотреть сообщение
Извините, а что такое РПЦ?
Русская православная секта.

добавлено через 5 минут
Цитата:
Сообщение от Полковник Посмотреть сообщение
автор данной темы себя считает таковым, не будет культуру действительно Великую унизительно обзывать "рашен". Доказывать автору что либо, бесполезно и даже
Полковник, а Гоголя чи Достоєвського читав? Ось вони дійсно описують "велич" цієї культури. Жаль, що вони не знали культуру совкового охвицера з його "баби, водка, преферанс", а то б не таку "Шинель" описали.
роман степанович вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 10.08.2010, 07:30   #9
Житель
 Аватар для Kursk
IP:
Сообщений: 374
"Спасибок": 503
Очки репутации: 7,506
Мнения: -174
Доп. информация
По умолчанию Re: Про культуру

Когда говорят о культуре, мне всегда вспоминается этот мультфильм:

ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.
___________
https://www.google.com/
Kursk вне форума  

Ответить с цитированием Вверх

Ответ

Опции темы
Опции просмотра

Ваши права в разделе

Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.
Trackbacks are Выкл.
Pingbacks are Выкл.
Refbacks are Выкл.

Похожие темы
Тема Автор Раздел Ответов Последнее сообщение
Про "великую" культуру зі сторони роман степанович Юмор 12 11.10.2020 11:39
Не словом, а гаманцем підтримай українську культуру! Залізний Основной 0 29.08.2012 16:00


Часовой пояс GMT +3, время: 18:16.


Работает на vBulletin® Версия форума 3.х.х. Copyright ©2000 - 2009, Jelsoft Enterprises Ltd.

© ForumKiev.com 2007 - 2021