Я люблю Киев

КИЕВСКИЙ ФОРУМ
КУЛЬТУРНОГО ОБЩЕНИЯ
FORUMKIEV.COM
Правила Новое Вопросы Ссылки
КИЕВ ПОГОДА ИСТОРИЯ ТУРИСТУ
N-728-MI-2
Вернуться   Киевский форум > Социальный > Образование

Хочешь ноутбук!?? Стучите!

Закрытая тема
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 05.09.2008, 14:45   #1
Почетный легион
 Аватар для boroda
IP:
Сообщений: 12,290
"Спасибок": 15,007
Очки репутации: 0
Мнения: 696
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию Хочешь ноутбук!?? Стучите!

За лучшее сочинение о преподавателях-взяточниках студенты и школьники получат ноутбуки и другие ценные подарки. Об этом говорится в условиях конкурса, объявленного Представительством Мирового банка и антикоррупционным проектом «Гідна Україна», сообщает Информационный центр независимого оценивания.

Конкурс призван сформировать у молодежи понимание негативного влияния коррупции на жизнь каждого и на общество в целом. Желающие могут высказать свое мнение насчет влияния коррупции на качество знаний студентов, реальности вступления в ВУЗы без «связей» и способности внешнего тестирования снизить взяточничество в сфере высшего образования.

Оценивать сочинения, присланные на конкурс, будет жури из представителей авторитетных международных организаций.

Авторы лучших эссе о коррупции в учебных заведениях получат ценные призы – ноутбуки и другие полезные в учебе вещи.

Принять участие в конкурсе могут граждане Украины в возрасте от 15 до 25 лет. Заявки на участие принимаются до конца октября.

С правилами конкурса можно ознакомиться по адресу: http://www.useti.org.ua/ua/news/215.
___________
жмем и делаем....http://button.dekel.ru/
boroda вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 5 (показать список)
Вверх
Старый 20.01.2009, 19:01   #2
Дикая кошечка
 Аватар для Львёночек
IP:
Сообщений: 1,215
"Спасибок": 2,435
Очки репутации: 0
Мнения:
Доп. информация
Счастье Re: Хочешь ноутбук!?? Стучите!

Завершився Національний конкурс есе «Корупція у вищій школі»


9 грудня 2008 року. Київ, Україна - Представництво Світового банку в Україні та проект «Сприяння активній участі громадян у протидії корупції в Україні «Гідна Україна» сьогодні оголосили переможців Національного конкурсу есе 2008 року «Корупція у вищій школі».

Метою конкурсу було формування у молодих людей розуміння негативного впливу корупції на життя кожного з них та суспільства в цілому, а також створення негативного ставлення до проявів корупції та формування активної громадянської позиції молоді у подоланні корупції в Україні.

Учасники конкурсу – молоді люди віком від 15 до 25 років - були запрошені висловити свої думки по одному з наступних запитань: a) Чи корупція у вищій школі впливає на цінність та якість освіти? b) Яким чином хабарі впливають на рівень знань? c) Чи можна вступити та навчатись у ВНЗ без «зв’язків»? d) Чи здатне незалежне зовнішнє оцінювання знизити корупцію при вступі до ВНЗ? та e) Що я можу зробити для протидії корупції у вищій школі?

Журі конкурсу, що складалося з представників Світового банку, Проекту «Гідна Україна», Програми розвитку ООН, державних та приватних установ оцінило 104 есе, поданих на конкурс, та визначило 14 переможців з різних регіонів України.

Призи переможцям були надані Світовим банком спільно з проектом «Гідна Україна», а також представництвом ООН в Україні, мобільним оператором МТС-Україна, БО «Ялтинська європейська стратегія», Комунікаційною групою PRT та Фондом братів Кличків.

«Українці бачать, що корупція є головною проблемою для розвитку країни, але особисто багато з них не схильні протидіяти їй у повсякденному житті. Цей конкурс есе, присвячений боротьбі з корупцією в вищій школі показує, що молоді люди готові відстоювати зміни і заохочують кожного до протидії корупції» – говорить Мартін Райзер, Директор Світового банку у справах України, Білорусі та Молдови.

«Ці есе вселяють особливу надію зараз, коли корупція вразила весь сектор освіти. В той час, як надзвичайно велика кількість студентів продовжує брати участь в корупційних схемах, учасники конкурсу вклали свій час та енергію, щоб протидіяти хабарництву. Сподіваюсь, що цей конкурс сприятиме тому, щоб така громадська позиція стала більш привабливою», - зауважує Юхані Гроссман, керівник проекту «Гідна Україна» .


Можно и тему закрывать!
Львёночек вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Вверх

Закрытая тема

Опции темы
Опции просмотра

Ваши права в разделе

Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.
Trackbacks are Выкл.
Pingbacks are Выкл.
Refbacks are Выкл.

Похожие темы
Тема Автор Раздел Ответов Последнее сообщение
Ноутбук за 10$ SiPaLe_## Компьютер 6 23.04.2010 16:59


Часовой пояс GMT +3, время: 02:51.


Работает на vBulletin® Версия форума 3.х.х. Copyright ©2000 - 2009, Jelsoft Enterprises Ltd.

© ForumKiev.com 2007 - 2021