Я люблю Киев

КИЕВСКИЙ ФОРУМ
КУЛЬТУРНОГО ОБЩЕНИЯ
FORUMKIEV.COM
Правила Новое Вопросы Ссылки
КИЕВ ПОГОДА ИСТОРИЯ ТУРИСТУ
Вернуться   Киевский форум > Мальчики и Девочки > Мужской форум > Оружие и техника

Оружие ЗСУ


Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 16.05.2015, 12:02   #211
почетный житель
 Аватар для mikl
IP:
Сообщений: 6,199
"Спасибок": 9,133
Очки репутации: 18,603
Мнения: 6911
Доп. информация
По умолчанию

Это не только ЗСУ но интересно посмотреть. Внутри автомата Калашникова

mikl вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 3 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 16.05.2015, 15:01   #212
киянин
 Аватар для mob15a
IP:
Сообщений: 38,537
"Спасибок": 33,300
Очки репутации: 155,691
Мнения: 10461
Доп. информация
По умолчанию

Керована міна: новітнє із нового в озброєнні України

15.05.2015 | Військова зброя та техніка, Технології | Автор: Web admin


Керована міна: новітнє із нового в озброєнні України
Керована міна – та цікава розробка високоточної зброї, яка вперше була показана керівництву країни у навчальному центрі Сухопутних військ ЗС України «Десна» і загубилася в тіні більш іменитих «залізяк».
Хоча вона напевно заслуговує на окрему та більш пильну увагу.
Дотепер ця керована міна демонструвалася лише на зарубіжних виставках озброєнь. А точніше сказати – на двох польських виставках МSPO 2013 та МSPO 2014 в Кельці. Саме там фахівці Defense Express і фотографували її на стендах польських компаній.
Напевно, настав час розказати про її українське коріння – і вже 11 травня вона таки з'явилася на виставкових стелажах, серед інших зразків високоточної зброї, яку розробляє і виробляє Державне Київське конструкторське бюро «Луч».
Дотепер ця керована міна демонструвалася лише двох польських виставках – МSPO 2013 та МSPO 2014 в Кельці.
Наразі можна стверджувати, що головним лобістом цього проекту є не українська, а польська сторона. Українське ДержККБ «Луч» зацікавлене у застосуванні українських високоточних боєприпасів у рамках польського проекту зі створення самохідних мінометів.
Як відомо, польська компанія Huta Stalowa Wola (HSW) реалізує проект зі створення і виробництва 120-мм мінометної системи під назвою «Rak». Із застосуванням у вежі механічної боєвкладення і автомата заряджання. Заявлена скорострільність системи – до 10-12 пострілів на хвилину. Вертикальні кути наведення міномета - від -3° до +85°; горизонтальні – без обмежень.
Вежі RAK з 120-мм мінометами можуть встановлюватися як на гусеничні, так і на колісні шасі (зокрема, на БТР «Росомак»).
Броньовані колісні або гусеничні шасі дають бойовій машині можливість швидко виходити на позицію і залишати її, а нові більш досконалі міномети здатні ефективно вражати цілі за мінімальний час і з мінімальною витратою боєприпасів. При застосуванні керованих мін – і з першого пострілу.
Вежі RAK з 120-мм мінометами можуть встановлюватися як на гусеничні, так і на колісні шасі (зокрема, на БТР «Росомак»).
Українська керована міна під цю систему - важлива родзинка. Розроблена ДержККБ «Луч» керована 120-мм міна з лазерним напівактивним самонаведенням (як перша версія виробу), за заявою розробників, здатна забезпечити гарантоване ураження широкого спектра цілей.
Імовірність ураження цілі з першого пострілу - 0,75 - 0,8. Маса міни - 16,8 кг. Тип бойової частини - кумулятивний. Максимальна далекість ураження цілі стандартної міною становить близько 8 кілометрів. При використанні мін з додатковим реактивним двигуном цей показник збільшується до 12 км.
Звичайно, такий автоматичний 120-мм міномет за умови серійного виробництва керованих мін і всіх елементів цього комплексу озброєння (чи то на базі МТ-ЛБ або БТР-4) був би вкрай корисний для армії України. Але поки що немає інформації, що ця розробка включена в наше Держоборонзамовлення. Висока ймовірність, що вона буде доводитися до серійного виробництва на польські гроші і для польського замовника – як основного інвестора.
Броньовані колісні або гусеничні шасі дають бойовій машині можливість швидко виходити на позицію і залишати її
Можливо, інтерес української армії оформиться пізніше. Після того, як не помічати цей проект буде вже неможливо. Тоді, може, і візьмуть його на озброєння, і, врахувавши досвід минулого, не забудуть про те, що потрібно ще і бійців навчити новою зброєю користуватися.
Ну, приблизно, як з тими ж ПТРК «Стугна» - пройшов певний час, вже і президент, і начальник Генштабу, і майже всі політики і журналісти вивчили, що є у нас в «оборонці» такий штука – хоча цей ПТРК поставляється на експорт як мінімум років п'ять...
У «Десні» Петро Порошенко заявив, що Україна використовує перемир'я для переозброєння військ і посилення армії: «Ми скористалися цим періодом тимчасового затишшя, і можу сказати, що на окремих танконебезпечних напрямках ці протитанкові комплекси «Стугна» вже є».
Звичайно, краще пізно, ніж ніколи. Але ще краще – вчасно. І для «Стугна», і для керованої міни, і для всього нового озброєння.

Сообщение добавлено 16.05.2015 в 15:14.

Палата представників США підтримала надання Україні летальної зброї 11:07 16 травня 2015 | СВІТфото ТСН


Палата представників США підтримала надання Україні летального озброєння.
Конгресмени проголосували за проект оборонного бюджету, який передбачає таку допомогу.
Зокрема 200 мільйонів доларів мають піти на навчання, матеріально-технічне забезпечення, а також летальну зброю оборонного характеру.
Два тижні тому цей законопроект підтримали у Комітеті палати представників зі збройних сил. А профільний комітет вищої палати Сенату підтримав подібний проект позавчора. Втім в адміністрації президента США Барака Обами до надання летальної зброї не готові. І пообіцяли накласти на такі проекти вето.
Раніше заступник глави Адміністрації Президента України Валерій Чалий заявив, що рішення уряду США про надання Україні летального озброєння стримують не європейські партнери Америки, а аналіз поточної ситуації з російською агресією і розвитку подій в РФ та Україні.
___________
Настане такий час, коли один казатиме „Слава Україні!", а мільйони відповідатимуть „Героям слава!"
mob15a вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 2 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 20.05.2015, 22:17   #213
киянин
 Аватар для mob15a
IP:
Сообщений: 38,537
"Спасибок": 33,300
Очки репутации: 155,691
Мнения: 10461
Доп. информация
По умолчанию

___________
Настане такий час, коли один казатиме „Слава Україні!", а мільйони відповідатимуть „Героям слава!"
mob15a вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 21.05.2015, 16:26   #214
с чего-то очень далекого
 Аватар для Archer
IP:
Сообщений: 26,604
"Спасибок": 37,581
Очки репутации: 149,710
Мнения: 8585
Доп. информация
По умолчанию

___________
Спасем озера от застройки. Группа
https://www.facebook.com/groups/OsokorkyWetlandPark/
Archer вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 21.05.2015, 19:56   #215
пан
 Аватар для Igor_qwe
IP:
Сообщений: 34,399
"Спасибок": 36,886
Очки репутации: 62,092
Мнения: 8025
Доп. информация
По умолчанию

В Україні представили новітню штурмову гвинтівку «Малюк»

Під час презентації новинок систем озброєння і вогнепальної зброї, був показаний новий автомат «Малюк».
Цей автомат є кардинальною модернізацією радянського автомата «Калашникова», яку було проведено фахівцями підприємства ТОВ «ІнтерПроІнвест» у партнерстві з Науково-технічним центром точного машинобудування України.
«Малюк» сконструйований за схемою «булпап», коли спускний гачок переміщений вперед і знаходиться перед магазином і ударно-спусковим механізмом. Там же знаходиться кнопка викидання магазину. Запобіжник також перенесений вперед і виконаний у вигляді кнопки.
Зброю оснащено трьома планками Пікатінні – для встановлення додаткових оптичних і механічних пристроїв, зокрема прицілу, ручки, сошок тощо. Також на «Малюк» кріпиться і швидкознімний глушник.
Новинка використовує стандартні магазини від автоматів Калашникова. Для кращої фіксації та примикання магазину, було розроблено спеціальну шахту ствольної коробки. Однак через це нововведення зброя не зможе використовувати багаторядні та дискові магазини.
Запобіжник у автомата знаходиться над спусковим гачком, що дуже зручно, а ось перемикач режиму вогню – ззаду справа, що вкрай незручно.
Оновлений український автомат «Малюк» має хороші шанси як усередині країни, так і сприятливі перспективи у просуванні на світовий ринок стрілецької зброї. У сегменті стрілецької зброї, автомат зможе зайняти нішу разом із зразками провідних виробників світу.
Розробляти автомат почали у 2005 році за участю фахівців компанії ТОВ «ІнтерПроІнвест», враховуючи досвід розробки автоматів «Вепр». Перший експериментальний зразок отримав найменування «Вулкан-М».
Другий зразок, в конструкцію якого було внесено 12 змін і удосконалень (змінено напрямок викидання стріляної гільзи, знімні механічні прицільні пристосування, можливість установити глушник, кріплення для знімних сошок тощо), отримав найменування «Малюк». Був виготовлений один демонстраційний екземпляр.
У січні 2015 автомат презентували ще раз – на Гончарівському полігоні в Чернігівській області, на кришці ствольної коробки був встановлений коліматорний приціл.
Тактико-технічні характеристики автомата "Малюк"
Тип набоїв: 5,45х39 мм / 7,62х39 мм
Довжина: 712 мм / 712 мм
Довжина ствола: 415 мм / 415 мм
Вага з порожнім магазином: 3,2 кг / 3,3 кг
Ємність магазина: 30 набоїв / 30 набоїв
Прицільна далекість, м: до 1000 / до 1000
Далекість прямого пострілу по грудній мішені, м: 460 / 340
Початкова швидкість кулі, м/с: 900 / 715


___________
Давид победил Голиафа да и после этой битвы военная история знает множество подобных примеров.
Одного никогда не было - армия которая не верит в себя никогда не побеждала.
Igor_qwe вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 22.05.2015, 19:41   #216
пан
 Аватар для Igor_qwe
IP:
Сообщений: 34,399
"Спасибок": 36,886
Очки репутации: 62,092
Мнения: 8025
Доп. информация
По умолчанию

"СІЧ-Турнікет" - новий асортимент!
На виставці військового воєнпрому 22-23 травня, ми презентуємо давно обіцяну цивільну версію джгута "СІЧ-Турнікет" помаранчового кольору.
При цьому функціонал та надійність не лише залишилися незмінними, а й покращились. Задля посилення фіксації палички і стрічки, у металевий трикутник додані стоппери, а на пряжку - зубці!
Виріб сертифіковано МОЗ України.
Розвиваємося, не зупиняємося!
І запрошуємо на виставку знайомитися.

www.si4.com.ua
+38 (097) 609-33-79
Незмінними залишаються:
- двощілинна металева пряжка, яка міцно фіксує стрічку навіть при повному розлипучуванні.
- кольорова фото-інструкція з використання в кожному джгуті та целофанова упаковка.
- надміцна дюралюмінієва фурнітура (ніякого пластику).
- липучка, що працює навіть у засніженому, мокрому і забрудненому стані.
- посилена внутрішня стропа (ширина 2.5 см).
- наше ноу-хау, можливість зазначити час накладання джгута за допомогою патрона, або іншого гострого предмета на спеціальній поверхні.
- стійкий до механічних пошкодженнь.
- може накладатися на голе тіло.
- упаковка для зберігання.

Ціна 150 грн/шт і стабільно висока якість.
Довжина 93 см.
Ширина 4 см.
Кожен джгут комплектується інструкцією із використання українською мовою та проходить 2 ОТК.
http://si4.com.ua/magazyn/turniket.html
Дякуємо за довіру!
Ваші СіЧовики!


___________
Давид победил Голиафа да и после этой битвы военная история знает множество подобных примеров.
Одного никогда не было - армия которая не верит в себя никогда не побеждала.
Igor_qwe вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 23.05.2015, 15:27   #217
Geheime Staatspolizei
 Аватар для Фагот!!!
IP:
Сообщений: 31,588
"Спасибок": 72,251
Очки репутации: 276,440
Мнения: 7820
Доп. информация
По умолчанию

Волонтерский военпром-2.
Вата, не спать!
Укропы, держимся пучком!

___________
"І настане час, коли один скаже - Зеленський! Мільйони відповідатимуть - Я за нього не голосував!"
Фагот!!! вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 2 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 23.05.2015, 18:41   #218
киянин
 Аватар для mob15a
IP:
Сообщений: 38,537
"Спасибок": 33,300
Очки репутации: 155,691
Мнения: 10461
Доп. информация
По умолчанию

Украинский модернизированный бронеавтомобиль «Онцилла» представили на IDET 2015

Новости технологий, 17:56:09

В мае на международный военной выставке IDET 2015 в чешском городе Брно показали модернизированный украинско-польский бронеавтомобиль Онцилла.

По сути, новый бронетранспортер представляет собой украинский БТР Дозор-Б выпускаемой польской компанией по лицензии. Он оснащен дизельным двигателем Iveco NEF 4 (209,5 л.с.) вместо DEUTZ BF 4M 1013 FC, и автоматической коробкой передач Allison 1000 6 + 1, что позволяет развивать максимальную скорость на шоссе порядка 120 км в час, информирует news.еizvestia.com.
Дальность действия БТР составляет около 750 км. Онцилла имеет защиту класса STANAG 4569 в стандартной конфигурации, и может быть повышен после установки подвесного пассивной броневой защиты до STANAG 4569. Новинка может быть оснащен дистанционно управляемым боевым модулем, а также открытой башней пулеметчика. Вооружение может составлять 12,7 мм пулемет с боекомплектом в 450 патронов или гранатомет с установленным противотанковым комплексом.

По материалам Цензор.НЕТ

Читать полностью на
http://news.eizvestia.com/news_techn...i-na-idet-2015
___________
Настане такий час, коли один казатиме „Слава Україні!", а мільйони відповідатимуть „Героям слава!"
mob15a вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 26.05.2015, 16:42   #219
с чего-то очень далекого
 Аватар для Archer
IP:
Сообщений: 26,604
"Спасибок": 37,581
Очки репутации: 149,710
Мнения: 8585
Доп. информация
По умолчанию

___________
Спасем озера от застройки. Группа
https://www.facebook.com/groups/OsokorkyWetlandPark/
Archer вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 29.05.2015, 12:35   #220
киянин
 Аватар для mob15a
IP:
Сообщений: 38,537
"Спасибок": 33,300
Очки репутации: 155,691
Мнения: 10461
Доп. информация
По умолчанию

«Комбат» проходит испытания на украинских военных полигонах.


___________
Настане такий час, коли один казатиме „Слава Україні!", а мільйони відповідатимуть „Героям слава!"
mob15a вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 2 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 29.05.2015, 22:39   #221
с чего-то очень далекого
 Аватар для Archer
IP:
Сообщений: 26,604
"Спасибок": 37,581
Очки репутации: 149,710
Мнения: 8585
Доп. информация
По умолчанию

___________
Спасем озера от застройки. Группа
https://www.facebook.com/groups/OsokorkyWetlandPark/
Archer вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 2 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 04.06.2015, 11:29   #222
пан
 Аватар для Igor_qwe
IP:
Сообщений: 34,399
"Спасибок": 36,886
Очки репутации: 62,092
Мнения: 8025
Доп. информация
По умолчанию

Программисты увеличили скорость ответа артиллерии сил АТО в 40 раз


Програмисты-волонтеры разработали для украинских военнослужащих специальный софт "ГИС АРТА", который увеличивает точность попадания артиллерии ВСУ.

Как объясняет УП, система напоминает электронную систему заказа такси, когда "вызов" артподдержки распределяется на ближайшую условную гаубицу, которая получает при этом точные координаты цели.

Программа уже прошла восемь версий, а в планах у разработчиков - еще пять новых обновленных версий.

Сейчас это уже почти многопрофильная система управления войсками, которая более "заточена" под артиллерию. Она может обрабатывать данные с беспилотников, смартфонов, дальномеров.

"Мы можем получать видео напрямую не где-то в поле, а в виде телеметрии - хоть у президента в кабинете. На самом деле, в чем проблема в армии? Кто-то куда-то поехал, снял на коптеры позиции противника. Но это еще надо обработать и проанализировать, причем быстро, потому что данные устаревают", - говорит один из разработчиков программы.

Авторы программы отмечают, что теперь они умеют сделать так, чтобы вся информация обрабатывалась быстро, сразу и в одном месте, а ее результатом была четкая цель с координатами, а не просто снимок местности.

Поскольку система разрабатывалась вместе с артиллеристами и совершенствовалась по их инструкциями и пожеланиями, "ГИС АРТА" имеет множество именно артиллерийских особенностей - азимуты, длины линий, деления угломера.

С ее помощью можно определить координаты цели, зная свое положение, азимут и дальность. Точные координаты, куда нужно положить снаряд, можно получить, когда есть две точки наблюдения.

Система позволяет определить цель без точного расстояния до нее, но зная угол, под которым ее видят двое корректировщиков огня.http://obozrevatel.com/crime/27109-p...a-v-40-raz.htm
___________
Давид победил Голиафа да и после этой битвы военная история знает множество подобных примеров.
Одного никогда не было - армия которая не верит в себя никогда не побеждала.
Igor_qwe вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 4 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 06.06.2015, 09:57   #223
Geheime Staatspolizei
 Аватар для Фагот!!!
IP:
Сообщений: 31,588
"Спасибок": 72,251
Очки репутации: 276,440
Мнения: 7820
Доп. информация
По умолчанию

Первый пошел
Цитата:
Затверджено перші два військових стандарта Міністерства оборони України на основі стандартів НАТО

За результатами заходу, в якому взяли участь представники структурних підрозділів Міністерства оборони України та Генерального штабу Збройних Сил України, було затверджено два військових стандарта Міністерства оборони України на основі стандартів НАТО — STANAG 2920, STANAG 4296.
http://www.mil.gov.ua/news/2015/06/0...dartiv-nato--/
___________
"І настане час, коли один скаже - Зеленський! Мільйони відповідатимуть - Я за нього не голосував!"
Фагот!!! вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 3 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 07.06.2015, 12:39   #224
почетный житель
 Аватар для mikl
IP:
Сообщений: 6,199
"Спасибок": 9,133
Очки репутации: 18,603
Мнения: 6911
Доп. информация
По умолчанию

"Хищник" прошел испытания в Марьинке

mikl вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 3 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 08.06.2015, 15:04   #225
киянин
 Аватар для mob15a
IP:
Сообщений: 38,537
"Спасибок": 33,300
Очки репутации: 155,691
Мнения: 10461
Доп. информация
По умолчанию

Первая партия бронированных «Казаков» усилит ВСУ до конца июня. Видео


По сообщению Нацгвардии, они ждут поступление партии бронированной техники до конца июня.

До конца текущего месяца на баланс Национальной гвардии Украины поступит партия бронированных автомобилей, в которых остро нуждаются бойцы на передовой. Только бронемашин «Казак» будет направлена партия в количестве 22 штук.

Кроме того, что бойцы рассчитывают на новую технику, они стараются своими силами и с привлечением специалистов на ремонтных базах восстанавливать поврежденные в боях машины. Так, с начала 2015 года было восстановлено 40 единиц военной техники.

Читайте также: Первая партия польских бронежилетов и касок поступила в Нацгвардию

По словам Сергея Пятигорца, и.о. начальника бронетанкового отдела ГУ Национальной гвардии Украины, уже подписаны контракты на поставку БМП, БТР-3, БТР-4. Объединение «Практика» готово организовать поставку современных бронированных автомобилей «Казак» в количестве 22 штук.
___________
Настане такий час, коли один казатиме „Слава Україні!", а мільйони відповідатимуть „Героям слава!"
mob15a вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 3 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх

Ответ

Метки
зсу, українська зброя

Опции темы
Опции просмотра

Ваши права в разделе

Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.
Trackbacks are Выкл.
Pingbacks are Выкл.
Refbacks are Выкл.

Похожие темы
Тема Автор Раздел Ответов Последнее сообщение
Оружие огнестрельное Смертник Оружие и техника 320 18.01.2022 23:05
Кто готов взяться за оружие? Смертник Политика Украины 182 02.10.2010 23:02
Оружие в космосе Беломор Основной 19 02.07.2010 15:12
Оружие в Кению? Death Rain Политика Украины 15 14.10.2008 15:05


Часовой пояс GMT +3, время: 16:41.


Работает на vBulletin® Версия форума 3.х.х. Copyright ©2000 - 2009, Jelsoft Enterprises Ltd.

© ForumKiev.com 2007 - 2022