Я люблю Киев

КИЕВСКИЙ ФОРУМ
КУЛЬТУРНОГО ОБЩЕНИЯ
FORUMKIEV.COM
Регистрация Правила Новые сообщения Идея Группы Вопросы Админ. FAQ
КИЕВ КАРТА ПОГОДА ССЫЛКИ ИСТОРИЯ ТУРИСТУ ОБЪЯВЛЕНИЯ
Вернуться   Киевский форум > Мальчики и Девочки > Мужской форум > Оружие и техника

ЗСУ, армия Украины

Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 27.07.2016, 16:10   #16
киянин
 Аватар для mob15a
IP:
Сообщений: 28,603
"Спасибок": 26,258
Очки репутации: 113,172
Мнения: 7612
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию

Львівський бронетанковий завод передав Міноборони партію БРЕМ-1


27.07.2016

ДП “Львівський бронетанковий завод”, що входить до складу ДК “Укроборонпром”, передав Міністерству Оборони чергову партію з трьох БРЕМ-1
“ДП “Львівський бронетанковий завод” є єдиним підприємством України, яке ремонтує та виготовляє інженерну спеціалізовану техніку. Ці машини – незамінні на передовій. Вони допомагають швидко вирішувати низку важливих завдань”, – зазначив директор заводу Роман Тимків.
БРЕМ-1 – це броньована ремонтно-евакуаційна машина, призначена для евакуації пошкоджених танків із зони ведення вогню противника. Вона допомагаю евакуювати застряглі об’єкти та допомагає екіпажам при ремонті й технічному обслуговуванні танків у польових умовах.
Машина оснащена крановою установкою та приладдям для буксирування. БРЕМ-1 додатково обладнаний електрозварювальним та газозварювальним обладнанням і блоками з поліспастів, що забезпечують тягову спроможність до 100 т.
Львівський бронетанковий завод також ремонтує і виготовляє інженерну машину розгородження – ІМР-2; броньовану машину розмінування БМР-2; броньовану модернізовану пожежну машину ГПМ-72. На сьогоднішній день підприємство повністю виконало зобов’язання за договорами Міністерства Оборони України з ремонту військової техніки.
Нагадаємо, ДК «Укроборонпром» передав 12 716 одиниць озброєння та військової техніки для силових відомств України за 2 роки. Починаючи з 3 кварталу 2014 року, українська армія отримала 8 012 одиниць нової та модернізованої техніки. Також за цей час військові отримали 4 704 одиниці відремонтованих ОВТ. За 2 роки армія почала отримувати сучасне озброєння вітчизняного виробництва. Безпілотники, авіація, бронетранспортери, адаптовані під стандарти НАТО. Ця техніка значно підсилює українських бійців на передовій.
___________
Настав такий час, коли один казатиме „Слава Україні!", а мільйони відповідатимуть „Героям слава!"
mob15a вне форума  

Ответить с цитированием Вверх

Старый 01.08.2016, 17:49   #17
киянин
 Аватар для mob15a
IP:
Сообщений: 28,603
"Спасибок": 26,258
Очки репутации: 113,172
Мнения: 7612
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию

Ядерний статус України: міф чи реальність?

17:01, сьогодні
Ядерна ракета / nvdaily.ru


Держава, яка не володіє ядерною зброєю, коли інші володіють цією зброєю, не володіє власною долею (Шарль де Голль).
Після розпаду СРСР Україна володіла третім у світі по розмірам ядерним потенціалом. Рішення про знищення стратегічних носіїв і передачу Росії 1734 ядерних боєголовок до них приймалося Києвом під тиском з боку США і Росії
У грудні 1994 року Україна приєдналася до Договору про нерозповсюдження ядерної зброї (ДНЯЗ) як не ядерна держава, а остання боєголовка була вивезена в Росію у серпні 1996-го. У рамках трьохсторонньої угоди США і Росія дали гарантії щодо територіальної цілісності і незалежності України, а також відмовитися від використання проти неї сили "у відповідності з принципами Заключного акту ОБСЄ". Добровільна відмова України від ядерної зброї трактувалася, як перша подібна акція у світовій практиці на фоні бажання інших держав отримати контроль над військовим атомом. Єдиною державою, яка відмовилася від розробок у ядерній галузі, була Південно-Африканська Республіка, яка фактично виміняла таке рішення в обмін на позиції лідерства на африканському континенті. Але рішення ПАР не йде у порівняння з рішенням України. Хоча би тому, що у ПАР ядерної зброї не було.
Подальші події у стосунках з Росією показали наскільки непродуманим і злочинним по відношенню до своєї країни виявився подібний крок. Постійні торгівельні війни, військовий конфлікт на Сході України і окупація Криму показали, що Росія не збирається виконувати свої зобов'язання згідно умов договору, як гарант нашої територіальної недоторканності.
У цих умовах все частіше постає питання про повернення ядерного потенціалу і статусу ядерної держави, як фактору стримання агресивних дій наших сусідів.
У свій час вся атомна енергетика виникла із програми розробки ядерної зброї. Сьогодні навіть дуже швидкий аналіз ситуації говорить про те, що економічний і науково-технічний потенціал України достатній для зворотнього ходу. При наявності існуючої технологічної бази, відтворення ядерного потенціалу і виробництво ядерних боєзапасів потребує п'ять-сім років, якщо щорічно вкладати 200-300 млн. дол.. На території України є два підприємства із видобутку і переробки урану. Завод з виробництва важкої води, технологія розробки електронних компонентів і навіть спеціальна техніка, яка вимірює ізотопний склад ядерних матеріалів. Вітчизняні фахівці запевняють, що Україна у дуже короткі строки може реалізувати такі відсутні ядерні технології, як отримання трітія, реактор-виробник збройного плутонію, радіохімічний завод по збагаченню плутонію і металургійний завод по виробництву збройного плутонію. Також можна окремо підкреслити, що Україна є одним із найбагатших регіонів, де є уран.
Великим плюсом є і те, що із 20-ти ракетних комплексів, які були на озброєнні колишнього СРСР – 13 були розроблені у дніпропетровських КБ "Южное" та ВО "Южмаш".
Що стосується самого ядерного циклу, є цікавою думка керівника Дніпропетровського філіалу Національного університета А.Шевцова, який вважає, що при наявності політичної волі і 1 млрд доларів знадобиться лише півроку. Вчений вважає, що Україна спроможна створити ядерні боєприпаси, як на основі збагаченого урану, так і на основі плутонію. Найбільш простим для нас може бути так званий "плутонієвий шлях" розробки ядерної зброї. Вартість невеликого реактора-виробника збройного плутонію Рu-25 та радіохімічного заводу буде коштувати декілька десятків млн доларів. Ще більше витрати можна зменшити за рахунок виділення плутонію із ТВЕЛів. Точність рахунків ядерних матеріалів МАГАТЕ, яка дорівнюється 99%, дає змогу на "втратах" 1 % плутонію, щомісячно отримувати по одному ядерному боєзапасу. Плутонієвий шлях дасть змогу Україні у стислі строки бути володарем 100 ядерних зарядів середньої потужності у межах 15 кг.
Шлях створення ядерної зброї на основі збагаченого урану 11-235 до 90% рівня, більш дорожчий оскільки більш технологічний. Але все необхідне Україна має, створення спеціальних високошвидкісних центрифуг – питання залучених коштів та часу. Таким шляхом пішли Пакистан та Індія та порогові держави Бразилія і Аргентина. Академік НАНУ В.Барьяхтар вважає, що при порівнянні України та Індії і Пакистану, Україна навіть при дуже поганих обставинах могла значно швидше стати ядерною державою із ядерною зброєю ніж дві останні країни.
Офіційний ядерний клуб сьогодні складається з таких держав: США, Росія, Британія, Китай, Франція. Коло неофіційних власників багато ширше. Зараз 30-40 країн світу мають можливість створити ядерну зброю. Від звичайних озброєнь, які треба раз у раз демонструвати, у ядерної зброї є важлива і унікальна риса: воно виконує стримувальну функцію не тільки своїми військово-технічними характеристиками, але вже фактом своєї наявності у цієї країни. Ядерна зброя є фактором "непрямої дії, політичної зброї". Офіційні власники ядерної зброї це декларують у своїх доктринах із урахуванням власних політичних інтересів. Наприклад, Франція вже дала основні положення своєї доктрини. Французькі ракети будуть націлені не тільки на ті держави, які мають ядерну зброю, але і на ті, які можуть використовувати проти Франції свої хімічні і біологічні арсенали. Наявність таких цілей – одна із форм ядерного стримування. За висловами М.Тетчер саме наявність ядерної зброї, як фактору стримування зіграло вирішальну роль у протистоянні у "холодній війні" між заходом і СРСР.
Ведення серйозного діалогу про відновлення Україною ядерного статусу є цілком слушним кроком і буде сприяти ревізії недіючих гарантій безпеки. Крім того, Україна може впритул наблизитися до створення ядерної зброї, залишивши цей крок, як останню можливість, необхідну для збереження державності. Така програма може бути реалізована у рамках розвитку атомної енергетики із урахуванням розширення її компонентів, які потенційно можна бути використати у військовій справі.
Ворожі кроки наших сусідів, які зазіхають на наші території, не залишають нам іншого вибору, як створення ядерного потенціалу, як гаранта безпеки і територіальної недоторканності наших кордонів.
Читайте також: Топ ядерних гігантів світу в інфографіці

Автор: Дмитро Снєгирьов
___________
Настав такий час, коли один казатиме „Слава Україні!", а мільйони відповідатимуть „Героям слава!"
mob15a вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 2 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 17.08.2016, 12:49   #18
с чего-то очень далекого
 Аватар для Archer
IP:
Сообщений: 24,511
"Спасибок": 34,794
Очки репутации: 135,430
Мнения: 8195
Доп. информация
По умолчанию


___________
Спасем озера от застройки. Группа
https://www.facebook.com/groups/OsokorkyWetlandPark/
Archer вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 20.08.2016, 16:38   #19
с чего-то очень далекого
 Аватар для Archer
IP:
Сообщений: 24,511
"Спасибок": 34,794
Очки репутации: 135,430
Мнения: 8195
Доп. информация
По умолчанию

19-го серпня Бердянськ з робочим візитом відвідав командуючий Військово-морських сил України Ігор Воронченко. Віце-адмірал спостерігав як проводяться на навчання та вивчав можливість облаштування бази ВМС України на Азовському морі в Бердянську.

___________
Спасем озера от застройки. Группа
https://www.facebook.com/groups/OsokorkyWetlandPark/
Archer вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 30.08.2016, 17:38   #20
с чего-то очень далекого
 Аватар для Archer
IP:
Сообщений: 24,511
"Спасибок": 34,794
Очки репутации: 135,430
Мнения: 8195
Доп. информация
По умолчанию

Украинские пилоты успешно выступили на международном авиашоу SIAF-2016 в Словакии (видео)


Пилоты Воздушных Сил Вооруженных Сил Украины успешно выступили во время двухдневного международного авиационного показа SIAF-2016 в городе Сльяч в Словацкой Республике.
Украину представляли экипажи двух истребителей Су-27 и Су-27УБ на статическом и динамическом показах и военно-транспортный самолет Ан-26, сообщается на сайте Министерства обороны Украины.


___________
Спасем озера от застройки. Группа
https://www.facebook.com/groups/OsokorkyWetlandPark/
Archer вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 30.08.2016, 18:30   #21
киянин
 Аватар для mob15a
IP:
Сообщений: 28,603
"Спасибок": 26,258
Очки репутации: 113,172
Мнения: 7612
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию

Леонид КраснопольскийСтежити21 год · Dnipropetrovsk, Dnipropetrovsk Oblast ·

Аве Пастор!

Сообщение добавлено 30.08.2016 в 18:31.

Владимир Клочковдо Свидетели Кровавого Пастора
Ave !

Южмаш уже готов отправить в ВСУ первые 5 баллистических ракет нового поколения (фото+видео) — #трайдент
trident-ua.info
___________
Настав такий час, коли один казатиме „Слава Україні!", а мільйони відповідатимуть „Героям слава!"
mob15a вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 03.09.2016, 22:19   #22
киянин
 Аватар для mob15a
IP:
Сообщений: 28,603
"Спасибок": 26,258
Очки репутации: 113,172
Мнения: 7612
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию

В Україні тисячі резервістів викликали на збори – Міноборони


03 вересня 2016, 21:53ПОДІЛИТИСЬ

Міністерство оборони України оголосило про початок зборів резервістів Збройних сил України, до яких залучать понад 8 тисяч людей. Як повідомляє прес-служба міноборони, збори резервістів триватимуть у два етапи: перший – з 3 до 15 вересня, другий – з 12 до 24 вересня. До зборів залучать дев'ять бригад усіх оперативних командувань у п'яти областях.
Основна увага на зборах приділятиметься «підвищенню рівня бойової підготовки, злагодженості дій підрозділів і екіпажів». Резервістів не залучатимуть до нарядів, господарських робіт і стройової підготовки.
Збори завершаться проведенням бригадних тактичних навчань з бойовою стрільбою, у яких візьмуть участь сформовані з чинних військовослужбовців і резервістів змішані підрозділи. «Головна мета навчань – відпрацювання механізму оперативного доукомплектування частин і з’єднань силами оперативного резерву в разі відвертої агресії», – заявили у відомстві.
За даними оборонного відомства, нині в Україні налічується близько 85 тисяч резервістів. Це люди, які вже відслужили один рік за мобілізацією або брали участь в АТО.
___________
Настав такий час, коли один казатиме „Слава Україні!", а мільйони відповідатимуть „Героям слава!"
mob15a вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 05.09.2016, 21:44   #23
с чего-то очень далекого
 Аватар для Archer
IP:
Сообщений: 24,511
"Спасибок": 34,794
Очки репутации: 135,430
Мнения: 8195
Доп. информация
По умолчанию


еще выступления украинских пилотов в Чехии
___________
Спасем озера от застройки. Группа
https://www.facebook.com/groups/OsokorkyWetlandPark/
Archer вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 05.09.2016, 23:47   #24
Изолирован
 Аватар для RussiaVatnik
IP:
Сообщений: 429
"Спасибок": 35
Очки репутации: 0
Мнения: -1733
Доп. информация
По умолчанию

Посмотрел парад. Скажу честно, впечатляет. Понять-бы еще, что в реальности за парадной картинкой.
RussiaVatnik вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 08.09.2016, 21:47   #25
пан
 Аватар для Igor_qwe
IP:
Сообщений: 34,156
"Спасибок": 36,617
Очки репутации: 60,516
Мнения: 7582
Доп. информация
По умолчанию

На прохання Міністерства оборони України Велика Британія та Сполучені Штати Америки направляють радників високого рівня для допомоги в сфері реформування оборонного відомства.
Про таке рішення Міністру оборони України Степану Полтораку повідомили його колеги Ештон Картер та Майкл Феллон під час двосторонніх зустрічей сьогодні, 8 вересня, у Лондоні.
Вже найближчим часом до України від Уряду США буде направлено радника стратегічного рівня 4-х зіркового генерала Джона Абізейда. З 2003 року по 2007 рік генерал Абізейд обіймав посаду командувача Центрального командування ЗС США.
Радник від Великобританії — генерал Нік Паркер, колишній командувач сухопутних військ Збройних сил Великої Британії.
Діяльність цих стратегічних радників в Україні сприятиме нарощенню темпів та масштабів оборонної реформи.

http://www.mil.gov.ua/news/2016/09/0...e-vidomstvo--/
___________
Давид победил Голиафа да и после этой битвы военная история знает множество подобных примеров.
Одного никогда не было - армия которая не верит в себя никогда не побеждала.
Igor_qwe вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 10.09.2016, 12:14   #26
киянин
 Аватар для mob15a
IP:
Сообщений: 28,603
"Спасибок": 26,258
Очки репутации: 113,172
Мнения: 7612
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию

От так народжувалась наша армія...
​Окупанти з жахом усвідомили куди встряли: «Хохлы воюют лучше. Это не Чечня, это полноценная армия», - з радіоперехоплення…
patrioty.org.ua
___________
Настав такий час, коли один казатиме „Слава Україні!", а мільйони відповідатимуть „Героям слава!"
mob15a вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 2 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 11.09.2016, 12:07   #27
с чего-то очень далекого
 Аватар для Archer
IP:
Сообщений: 24,511
"Спасибок": 34,794
Очки репутации: 135,430
Мнения: 8195
Доп. информация
По умолчанию

С Днем танкиста!

___________
Спасем озера от застройки. Группа
https://www.facebook.com/groups/OsokorkyWetlandPark/
Archer вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 2 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 11.09.2016, 13:59   #28
почетный житель
 Аватар для mikl
IP:
Сообщений: 6,207
"Спасибок": 9,126
Очки репутации: 18,603
Мнения: 5068
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от @Archer Посмотреть сообщение
С Днем танкиста!
Не вижу танкистов купающихся в фонтанах.
mikl вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 11.09.2016, 14:11   #29
с чего-то очень далекого
 Аватар для Archer
IP:
Сообщений: 24,511
"Спасибок": 34,794
Очки репутации: 135,430
Мнения: 8195
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от mikl Посмотреть сообщение
Не вижу танкистов купающихся в фонтанах.
Они ж не скрепные...

___________
Спасем озера от застройки. Группа
https://www.facebook.com/groups/OsokorkyWetlandPark/
Archer вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 11.09.2016, 17:39   #30
киянин
 Аватар для mob15a
IP:
Сообщений: 28,603
"Спасибок": 26,258
Очки репутации: 113,172
Мнения: 7612
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию

Олександр Турчинов ‏@Turchynov Розумію,що це бути танкістом. Моя1військова спеціальність-командир танкового взводу Зі святом! http://bit.ly/2cAtJfO

___________
Настав такий час, коли один казатиме „Слава Україні!", а мільйони відповідатимуть „Героям слава!"
mob15a вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 2 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх

Ответ

Метки
зсу, українська армія

Опции темы
Опции просмотра

Ваши права в разделе

Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.
Trackbacks are Выкл.
Pingbacks are Выкл.
Refbacks are Выкл.

Похожие темы
Тема Автор Раздел Ответов Последнее сообщение
Армия, Тюрьма, Дурдом... где хуже провести год жизни? neroc_ Теревені 20 27.09.2013 10:54
Египет, Тахрир, армия и "Братья-мусульмане" YFP Мировая политика 4 19.09.2013 11:24
Армия свободного народа - Швейцарское народное ополчение Тарас_Бульба2012 Мировая политика 0 22.07.2013 02:50
Цахал! Армия... Или банда? zloybarbos Мировая политика 7 30.01.2013 20:19


Часовой пояс GMT +3, время: 16:33.


Работает на vBulletin® Версия форума 3.х.х. Copyright ©2000 - 2009, Jelsoft Enterprises Ltd.

© ForumKiev.com 2007 - 2019