Я люблю Киев

КИЕВСКИЙ ФОРУМ
КУЛЬТУРНОГО ОБЩЕНИЯ
FORUMKIEV.COM
Правила Новое Вопросы Ссылки
КИЕВ ПОГОДА ИСТОРИЯ ТУРИСТУ
Вернуться   Киевский форум > Общий > Основной

«Буржуйська» хатка комуніста


Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 07.04.2010, 13:19   #1
фашиствующій молодчік
 Аватар для Залізний
IP:
Сообщений: 6,937
"Спасибок": 7,187
Очки репутации: 0
Мнения: 5387
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию «Буржуйська» хатка комуніста

Як наразі живе ум, честь та совість лівої ідеології України.

Одвічний ворог олігархів — головний комуніст держави Петро Симоненко — точно знає, звідки в українських «буржуїв» гроші — вкрадені в «трудового народу»! На критиці ситих мільйонерів (яка благодатна тема!) Петро Миколайович уже зуби з’їв і навіть учить українців у своїх трактатах, «як правильно вести класову боротьбу з буржуазією». Сам, щоправда, деякими благами заможного життя не гребує: журналісти не раз «ловили» Петра Симоненка в дорогезних костюмах та з «буржуйськими» годинниками. Акули пера жартують: капіталу Симоненка міг би лише позаздрити Карл Маркс.
Кореспонденти «УМ» днями й самі переконалися в «аскетичному» житті головного комуніста України: заміська «хатинка» родини Симоненків, виявлена нами під Києвом, пролетаріату точно не снилася. Як ви там казали, пане Симоненку? Ніякого бізнесу при владі й рівність усім трударям!
 
Дайош соціалізм у «канадському селищі»!

«Капіталістичне суспільство, в якому ми живемо, дуже важко назвати раєм, — якось констатував Петро Симоненко. — Швидше, воно схоже на пекло». Не скажемо про інших, але головний комуніст країни живе у нічогенькому «пеклі». Починається воно просто в районі Мостища, поблизу Гостомеля, менш ніж за десяток кілометрів від столиці. Варто трохи з’їхати вбік від «варшавської» траси: справа починаються елітні котеджі, зліва — хвойний ліс. Далі дорогою — привілейоване котеджне містечко, так зване «Канадське село»: тут не живуть прості смертні.
Свого часу пенсіонер Микола Косенко теж мріяв у цій місцині звести будинок: більше десяти років тому він купив за копійки 20 соток землі із закладеним фундаментом. Але на подальше будівництво коштів не вистачило — тож продав ділянку знайомому бізнесмену. Далі, запевняє Микола Косенко, власником землі став Симоненко — за кілька сотень тисяч доларів. Упізнати місце нездійсненої мрії Миколи Андрійовича й досі легко: червоний цегляний паркан оминає дот — він виконував функції оборони за часів Другої світової. Стоїть тут і донині. А ось сама ділянка за дотом уже добряче розрослася.
За парканом видніється фасад чималої садиби (з урахуванням «горища» — чотириповерхової): просторі ґанки з білими балясами–перилами, високий димар, який свідчить про наявність каміна. На прибудинковому майданчику стоїть джип «Тойота — Ленд крузер» та ще одна іномарка–«малолітражка». Нижче (а будинок розташований на невеликому схилі) — величезна альтанка. На території садиби нині кипить робота: робітники пораються біля двох штучних озер, розсипають чорнозем. Зліва від основного маєтку — невеликий будиночок в українському стилі, над ним ще також трудяться будівельники. За дотом же насаджено тополі: як вони розростуться, то садибу взагалі не буде видно.
«Вам шо, праблєми нада?»

Детально роздивитися і сфотографувати маєток кореспондентам «УМ», як і слід було очікувати, не дали: численні камери відеонагляду, встановлені по периметру паркану, дають знати про непроханих гостей — і до нас уже поспішають незадоволені охоронці з накаченими торсами й будівельники. Приєднується до «співбесіди» (швидше, з цікавості) дизайнер, що керує творчо–будівельним процесом на ділянці. Знімкувати територію, де мешкає Симоненко, нам забороняють у категоричній формі: охоронці від банального «тикання» фраз про приватну територію та «обзивалок» провокаторами переходять до погроз: «Вам шо, праблєми нада?» Від фотокореспондента «УМ» навіть вимагають стерти всі фотографії й «просять» «звалить по–харошему». «Тут журналістів ніколи не було, нікого сюди не возили. І моя робота, щоб сюди ніхто не ліз», — «популярно» пояснює охоронець.
Свідок нашої «дискусії», місцевий мешканець Микола, точно знає, що так ховають від пильного ока преси. «Тут живе Петро Симоненко, всі ж «у курсі», — каже чоловік, покурюючи й попереджаючи, що ми його не бачили й нічого не питали. — Я не раз бачив його молоду жінку з дитиною. І сам Симоненко з коляскою тут гуляв. Місця ж у нас чудові — ліс он який».
Те, що будинок — Симоненківський, не приховують і в селищній раді Гостомеля. Там «УМ» повідомили (просто унікальний випадок чиновницької відкритості), що садиба офіційно оформлена на сина головного комуніста країни — Андрія Петровича — і займає 1 гектар 37 сотих землі. «УМ» з’ясувала в столичних ріелторів: ринкова ціна землі в тому районі, де стоїть будинок Симоненка, попри кризу, нині сягає 8—11 тисяч доларів за сотку, на кругленьку суму потягне і сам маєток. Методом простого підрахунку доходимо висновку: навіть на зарплату нардепа таке майно не купиш. Симоненко, до речі, тут не «найкрутіший»: у сусіда, наприклад, є вертолітний майданчик. Місцеві мешканці кажуть, що живуть тут зірки шоу–бізнесу та спорту, є навіть відомі олігархи. Так що в лідера КПУ там склалася гарна «класова» компанія.
У Симоненка немає навіть машини

Офіційно ж Петро Симоненко — бідний як церковна миша. У своїй декларації про доходи, балотуючись на посаду Президента України, він зазначив, що у 2008 році заробив 236 тисяч гривень. Зарплата нардепа, зокрема, склала 201 тисячу гривень, ще майже 35 тисяч Симоненко попросив як матеріальну допомогу. Як свідчить декларація, у 2008–му році молода дружина комуніста Оксана Ващенко доходів не мала. Грошей на банківських рахунках Симоненків також немає. У власності родини є тільки квартира на 210 квадратних метрів. Щодо якої, нагадаємо, мала зауваження колишня дружина лідера КПУ Світлана — вона навіть просила ЦВК додатково перевірити його декларацію. За словами адвоката жінки, київська квартира на вул. Московській, 46/2, де був зареєстрований лідер КПУ, складає не 210 квадратних метрів, як зазначено в декларації, а 129. До того ж вони належать так само і Світлані, їхньому сину, невістці та онучці. Також, стверджувала жінка, в декларації політика не було зазначено квартири на вул. Шумського, у якій Симоненко проживав, коли суд прийняв рішення про розлучення.
Фігурувала в пресі раніше й трикімнатна квартира на бул. Лесі Українки, яку комуніст начебто отримав як народний депутат, а також дер-жавна дача. Натомість, за документами, Петро Симоненко має офіційно гараж на 24 квадратні метри. Щоправда, на машину так і не назбирав.
Андрій Симоненко — банкір і зять політика

Не оприлюднювати свої справжні статки — це вже норма для українського політика, а переписувати майно на близьких родичів — звична практика. Свати–брати–куми–діти політиків, за дивним збігом, — усі поголовно геніальні бізнесмени, які спромоглися заробити в молодому віці на елітні котеджі під Києвом та колекційні авто. Андрій Симоненко, на якого оформлений маєток у Гостомелі, — теж успішний бізнесмен, економіст, юрист, діяльність його пов’язують із банківською сферою. (Крім того, він — зять іще одного українського політика — Катерини Ващук).
І попри запевнення Петра Симоненка про непричетність до «експлуатації трудящих» та бізнесу, син усе ж має стосунок до комерції. А кілька років його прізвище фігурувало в кримінальних хроніках: джип Ніссан X–TRAIL Андрія Симоненка підпалили невідомі.
Одначе ніхто не сумнівається: Петро Симоненко й сам може подбати про своє «кубельце» для нової родини, без допомоги сина–бізнесмена. Дарма що Симоненко з 1994 року не виносив речі з Верховної Ради й ніде не мав додаткових офіційних прибутків. Глава КПУ божиться: основний «спонсор» його партії — це народ, який своїми благодійними пожертвами не дає зачахнути джерелу комунізму в Україні (він же, народ, мовляв, «скинувся» і на президентську кампанію для Симоненка, і на всі попередні). Але варто лише прослідкувати вигідне «прилаштування» комуністами своєї «золотої акції» у Верховній Раді, як усі питання щодо фінансів відпадуть.
Найцікавіше, що Петро Симоненко завжди знаходить оригінальне пояснення своїм політичним «ходам». Нинішню коаліцію він тлумачить так: комуністи пішли у спільники до олігархів, «щоб захистити народ від їхнього нелюдського користолюбства» й покінчити з націоналістами.
Свою ж версію політичних «походеньок» Комуністичної партії висловив свого часу Дмитро Фірташ в інтерв’ю газеті «Коммєрсант–Україна»: «Із 90–х років комуністів уже немає. Є бізнес–група, яку очолює Петро Симоненко».

ДО РЕЧІ

Ленін таких годинників не мав

Симоненко якось запевнив журналістів, що є представником покоління, яке знає, що таке важка праця — нею заробляли собі на життя. «Цікаво, на яких золотих копальнях заробили гроші наші мільйонери?» — цікавився Петро Симоненко. Сім років тому газета «Бізнес» також перейнялася питанням, де і як удалося Петру Симоненку заробити гроші на свої недешеві аксесуари. Стаття «На прохання усіх буржуїв» наочно демонструвала любов головного комуніста до коштовних речей. В об’єктив фотокамер потрапив костюм політика, туфлі та годинник. У 2003–му Петро Миколайович носив годинник швейцарської марки Franck Muller — коштував він тоді, за підрахунками газети, не менше 10 тисяч доларів. (У 2007–му на руці у Симоненка «Українська правда» побачила дещо скромніший аксесуар — швейцарський годинник Longines вартістю 2300 доларів). Костюми Симоненка, як писав «Бізнес», були пошиті на замовлення вартістю від 500 до 1 тисячі доларів. (Враховуючи рівень цін 2003 року, можна припустити, що на таку суму середньостатистична пролетарська сім’я могла б прожити тоді не один місяць). Марку костюмів, якій надає перевагу Симоненко, газета не уточнювала. Але, за даними «Української правди», лідер Компартії носить не що–небудь, а комплект від Brioni вартістю щонайменше у 5000 «зелених». Окуляри Симоненко любить теж недешеві — німецької фірми Mont blanc.
Мали журналісти питання і до дружини Петра Симоненка Оксани Ващенко. Де, мовляв, вона заробила гроші на білий «Лексус» та сумочки «Луї Віттон». Оксана, яка, до речі, працює журналістом на радіо «Ера» запевнила, що машина — це власність її родини (батько і брат займаються бізнесом), а на дорогі сумки вона й сама може заробити.http://www.umoloda.kiev.ua/number/1628/247/57379
___________
Виявив сьогодні у своєму телефоні ознаки екстремізму. У ньому є функція «зміна режиму»
Залізний вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 5 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 14.04.2010, 16:21   #2
Солнце разгонит тучи
 Аватар для Виола
IP:
Сообщений: 10,156
"Спасибок": 12,010
Очки репутации: 0
Мнения: -7497
Доп. информация
По умолчанию Re: «Буржуйська» хатка комуніста

Цитата:
Сообщение от Залізний Посмотреть сообщение
Як наразі живе ум, честь та совість лівої ідеології України.

http://www.umoloda.kiev.ua/number/1628/247/57379
Да похуже, чем "нищая" Тимошенко!
Вот возьми и помести в своей теме ВСЕ ее хатинки!
А к Симоненко нечего цепляться: разве что, от зависти!
___________
Виола вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 14.04.2010, 16:28   #3
Почетный легион
 Аватар для Marcos
IP:
Сообщений: 4,106
"Спасибок": 4,667
Очки репутации: 0
Мнения: -191
Доп. информация
По умолчанию Re: «Буржуйська» хатка комуніста

Продав комуністичну душу Донбасу-отримав хату
Marcos вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 2 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 14.04.2010, 16:28   #4
фашиствующій молодчік
 Аватар для Залізний
IP:
Сообщений: 6,937
"Спасибок": 7,187
Очки репутации: 0
Мнения: 5387
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию Re: «Буржуйська» хатка комуніста

Цитата:
Сообщение от Виола Посмотреть сообщение
Да похуже, чем "нищая" Тимошенко!
Дочого тут вона?

Цитата:
Сообщение от Виола Посмотреть сообщение
к Симоненко нечего цепляться: разве что, от зависти
Губащльоп святий)? Не розповідай мені, що мені робити..
___________
Виявив сьогодні у своєму телефоні ознаки екстремізму. У ньому є функція «зміна режиму»
Залізний вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 15.04.2010, 08:56   #5
Почетный легион
 Аватар для Товарищъ
IP:
Сообщений: 15,540
"Спасибок": 17,504
Очки репутации: 40,040
Мнения: 6130
Доп. информация
По умолчанию Re: «Буржуйська» хатка комуніста

Цитата:
Сообщение от Залізний Посмотреть сообщение
Дочого тут вона?
А до того що у нас в країні всі політики як Симоненко або Тимошенко стосовно "буржуазії", напевно не варто когось окремо виділяти ...
А от стосовно його поглядів, як комуніста, то згоден - не чемно чесно кажучи ...
___________
В РФ опять захотели гарантий невступления Украины в НАТО. На что Украина ответила:Мы их подпишем на обратной стороне Будапешского меморандума.
Товарищъ вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 2 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 15.04.2010, 09:56   #6
фашиствующій молодчік
 Аватар для Залізний
IP:
Сообщений: 6,937
"Спасибок": 7,187
Очки репутации: 0
Мнения: 5387
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию Re: «Буржуйська» хатка комуніста

Цитата:
Сообщение от Товарищъ Посмотреть сообщение
А до того що у нас в країні всі політики як Симоненко або Тимошенко стосовно "буржуазії", напевно не варто когось окремо виділяти ...
А я і не видыляю.. Річ в тому, що тимошенко принаймі з "пламенными речами" стосовно боротьби з АлигАрхАми не виступає. Та не сповідує заветі іліча та маркса з єнгельсом.
___________
Виявив сьогодні у своєму телефоні ознаки екстремізму. У ньому є функція «зміна режиму»
Залізний вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 2 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 15.04.2010, 11:58   #7
Новичок
 Аватар для Kuznetsoff
IP:
Сообщений: 5
"Спасибок": 3
Очки репутации: 0
Мнения:
Доп. информация
По умолчанию Re: «Буржуйська» хатка комуніста

Симоненко не має ніякого відношення до лівої ідеології. Прудон, Маркс, Бакунін, Сен Сімон, Кропоткін, Дебор, Венегейм чи будь хто інший з справжніх лівих не зауважили б і плюнути йому в обличчя. Бо він ніхто.
Інша справа, що негоже дискредитувати ліву ідеологію такими недолугими псевдополітиками і псевдодіячами. Адже з правої сторони все куди гірше.
Kuznetsoff вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 15.04.2010, 12:12   #8
фашиствующій молодчік
 Аватар для Залізний
IP:
Сообщений: 6,937
"Спасибок": 7,187
Очки репутации: 0
Мнения: 5387
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию Re: «Буржуйська» хатка комуніста

Цитата:
Сообщение от Kuznetsoff Посмотреть сообщение
Адже з правої сторони все куди гірше.
Ліва ідеологія- ідеологія популістів, брехунів та революціонерів романтиків.
___________
Виявив сьогодні у своєму телефоні ознаки екстремізму. У ньому є функція «зміна режиму»
Залізний вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 15.04.2010, 16:05   #9
Заблокирован
 Аватар для OldFellow
IP:
Сообщений: 6,872
"Спасибок": 7,408
Очки репутации: 0
Мнения: -1470
Доп. информация
По умолчанию Re: «Буржуйська» хатка комуніста

Цитата:
Сообщение от Залізний Посмотреть сообщение
....революцiонерів романтиків.
А,есть революционеры не романтики ?
OldFellow вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 15.04.2010, 17:24   #10
Почетный легион
 Аватар для Gidra2009
IP:
Сообщений: 22,041
"Спасибок": 30,760
Очки репутации: 0
Мнения: 14136
Доп. информация
По умолчанию Re: «Буржуйська» хатка комуніста

Цитата:
Сообщение от OldFellow Посмотреть сообщение
А,есть революционеры не романтики ?
А как же.....
Володька Картавый.....Лев Давидович.....Филя Эдмундович.....

Вообще...тебе весь список не-романтиков выкатить..? Он длииинным будет....
Gidra2009 вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 15.04.2010, 17:36   #11
Заблокирован
 Аватар для OldFellow
IP:
Сообщений: 6,872
"Спасибок": 7,408
Очки репутации: 0
Мнения: -1470
Доп. информация
По умолчанию Re: «Буржуйська» хатка комуніста

Цитата:
Сообщение от Gidra2009 Посмотреть сообщение
А как же.....
А,теперь перечислите романтиков,плз.
OldFellow вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 15.04.2010, 17:44   #12
Почетный легион
 Аватар для Gidra2009
IP:
Сообщений: 22,041
"Спасибок": 30,760
Очки репутации: 0
Мнения: 14136
Доп. информация
По умолчанию Re: «Буржуйська» хатка комуніста

Цитата:
Сообщение от OldFellow Посмотреть сообщение
А,теперь перечислите романтиков,плз.
Наверное...Инесса....В таком засранце что-то хорошее углядела......
Gidra2009 вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 22.04.2010, 23:29   #13
Изолирован
 Аватар для PRAVED
IP:
Сообщений: 3,795
"Спасибок": 3,011
Очки репутации: 0
Мнения: -5855
Доп. информация
По умолчанию Re: «Буржуйська» хатка комуніста

Да, смешно. А про Брежнева , Хрущева , Сталина - слабо?
PRAVED вне форума  

Ответить с цитированием Вверх

Ответ

Опции темы
Опции просмотра

Ваши права в разделе

Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.
Trackbacks are Выкл.
Pingbacks are Выкл.
Refbacks are Выкл.

Похожие темы
Тема Автор Раздел Ответов Последнее сообщение
Комуністи хочуть повернути смертну кару. st.gans Теревені 27 10.10.2011 20:57
капіталізм проти комунізму. Залізний Мировая политика 92 17.09.2011 01:23
Комуністи)) Залізний Политика Украины 3 03.08.2010 09:56


Часовой пояс GMT +3, время: 21:16.


Работает на vBulletin® Версия форума 3.х.х. Copyright ©2000 - 2009, Jelsoft Enterprises Ltd.

© ForumKiev.com 2007 - 2022