Я люблю Киев

КИЕВСКИЙ ФОРУМ
КУЛЬТУРНОГО ОБЩЕНИЯ
FORUMKIEV.COM
Правила Новое Вопросы Ссылки
КИЕВ ПОГОДА ИСТОРИЯ ТУРИСТУ
N-728-MI-2
Вернуться   Киевский форум > Общий > Основной

Афёра по украински.

Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 04.12.2011, 23:09   #1
Почетный легион
 Аватар для Govard UA
IP:
Сообщений: 9,610
"Спасибок": 9,555
Очки репутации: 5,816
Мнения: 7361
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию Афёра по украински.

Чи мають пан Янукович і пан Табачник займати свої посади після того як їх показав дурнями на всю країну так званий професор нейрохірургії, пан Слюсарчук.
До речі, в ході журналістського викриття виявилося, що Слюсарчук Андрій вбив кілька людей, і завдяки його "лікуванню" багато стали каліками.
Отримав 150000 гривень від Януковича і звання професора від Табачника.
Список співкорупціонерів, співучасників злочинів і обманутих цього шахрая можна продовжувати від колишнього президента Ющенка, депутата Лук'яненка, ректора НУ "ЛП" Бобала , і до високопосадовців і низькопосадосців СБУ та МВС і тд.
Действительно, Если Слюсарчук аферист и негодяй, то кто тогда те люди(чиновники высшего ранга), котрые ему в этом помогали?..подельники?..

добавлено через 9 минут
___________
Уходя гасите всех.
Govard UA вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 05.12.2011, 10:38   #2
Солнце разгонит тучи
 Аватар для Виола
IP:
Сообщений: 10,157
"Спасибок": 12,010
Очки репутации: 0
Мнения: -7388
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Govard UA Посмотреть сообщение
Отримав 150000 гривень від Януковича і звання професора від Табачника.
Оффтоп:
___________
Виола вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 05.12.2011, 11:10   #3
Новичок
 Аватар для muravyov
IP:
Сообщений: 8
"Спасибок": 0
Очки репутации: 0
Мнения:
Доп. информация
По умолчанию

мда)))
muravyov вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 05.12.2011, 13:35   #4
Почетный легион
 Аватар для Govard UA
IP:
Сообщений: 9,610
"Спасибок": 9,555
Очки репутации: 5,816
Мнения: 7361
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Виола Посмотреть сообщение
Где документы, фото, что кто-то что-то получил?!
Збоченці міністра Табачника

01.12.2011 14:20

Сьогоднi ми друкуємо ту правду, яку мiнiстр освiти прагнув сховати за грифом "таємно"


Як петеушник, що немає жодної вищої освiти, зумiв отримати диплом доктора медичних наук? Як людина з дипломом "швачки" Червоноградського ПТУ змогла досягнути звання "професор"? Як могли першу державну премiю дати не одному з тисяч справдi гiдних педагогiв, а авантюристовi й аферистовi?
Отi три на цей момент ще кiнцево не розкритi таємницi досi не дають спокою тисячам людей, якi слiдкують за детективною iсторiєю псевдолiкаря Слюсарчука.
Будь-яка розумна людина скаже, що таке неможливе. Теоретично — це правда. Якщо заглибитись у Порядок присудження наукових ступенiв i вчених звань, справдi легко вiднайти досить громiздку вiдповiдну процедуру. До прикладу, щоб стати професором, слiд щонайменш бути доктором наук, захистивши вiд-повiдну дисертацiю, працювати завкафедри чи проректором (ректором), мати стаж педагогiчної роботи, написати не менше як десять наукових праць, опублiкованих пiсля захисту
дисертацiї, готувати кандидатiв наук.
Але є ще одна найважливiша умова, щоб отримати науковий ступiнь чи звання, людина повинна мати базову вищу освiту!
Що iз цього списку здобуткiв мав Слюсарчук станом на 17 червня 2010 року, коли мiнiстр освiти України Дмитро Табачник поставив свiй пiдпис на атестатi професора, який вручили Слюсарчуковi? Нi-чо-го! Але вiн, мiнiстр, це зробив.
Пiсля серiї резонансних публiкацiй в "Експресi" неабияк подивованi правоохороннi органи, щоб встановити iстину в цьому заплутаному питаннi, звернуться до Мiнiстерства освiти з вiдповiдним запитом. "Слiдством встановлено, що у Московському державному медичному iнститутi iменi Пирогова Слюсарчук не навчався та не отримував диплома про здобуття вищої освiти", - це цитата з подання мiлiцiї. Слiдчi услiд за журналiстами повторно встановлять, що в Слюсарчука нема вищої освiти, а його "дублiкат диплома про здобуття вищої освiти є завiдомо пiдроблений". А тому слiдчi попросять мiнiстра Табачника письмово пояснити, на якiй пiдставi Слюсарчук став "доктором медичних наук" i "професором", та надати вiдповiднi документи.
Слiдчi не помилилися адресою, оскiльки пiсля лiквiдацiї Вищої атестацiйної комiсiї уся документацiя щодо захистiв дисертацiй докторами потрапила до вiдомства Табачника, а документацiя стосовно набуття звання професора завжди тут була.
Появи мiлiцiонерiв у мiнiстерствi, видається, не чекали.
За вказiвкою рознервованого мiнiстра, один iз його заступникiв зателефонував у Мiнiстерство внутрiшнiх справ i висловив своє обурення несподiваним вiзитом львiвських правоохоронцiв до столичного освiтнього вiдомства. Треба визнати, це подiяло. Мiлiцiонерам дали вказiвку зупинити примусове вилучення документiв, натомiсть чиновники Мiносвiти пообiцяли добровiльно видати "папери" через три днi, тобто в п'ятницю.
Цей тайм-аут Табачник i його спiльники взяли неспроста. Вони розраховували, що за той час зможуть знайти вихiд iз патової ситуацiї або якось вплинути на перебiг подiй. Скажемо бiльше: нам вiдомо, що тривога у "верхах" передалась i членам низового рiвня бригади Слюсарчука. Вони почали пропрацьовувати най-рiзноманiтнiшi варiанти, щоб допомогти своїм патронам. Один iз них навiть передбачав сценарiй пiдриву примiщення редакцiї "Експресу". У буквальному сенсi цього слова. Їхнiй перший план полягав у тому, щоб домовитися з мiлiцiонерами, а "Експрес" - знищити. Вони серйозно вивчали таку можливiсть, цiкавились iншими способами за всяку цiну зупинити вихiд газети "Експрес", допоки їм популярно не пояснили, що таке зробити неможливо.
Тодi вони обрали iншу тактику захисту. Чиновники Табачника з'явились на телеекранах, щоб створити iлюзiю упевненостi мiнiстерства у своїй бездоганнiй роботi. Чиновники розповiдали, що Слюсарчук чесно отримав свої звання i ступенi, а всi його "дипломи справжнi". Це була гидка низькопробна брехня, однак у них, з їхньої точки зору, не було iншого вибору.
Коли журналiсти просили оприлюднити якiсь подробицi, вони вiдгороджувались вiд вiдповiдi фразою, що деталi повiдомити неможливо, бо, мовляв, науковi працi Слюсарчука "засекречено", а на всiх документах - гриф "таємно".
Вони грали так професiйно, що мiлiцiя вимушена була навiть подбати про те, аби отримати спецiальнi допуски до "таємних документiв", якi планувалось вилучити.
Звiсно, через три днi мiлiцiї не надали жодного документа, що були вказанi в запитi. Крiм одного - акта про те, що всi документи щодо здобуття Слюсарчуком ступенiв та звань знищено.
Чому чиновники Табачника пiшли цим шляхом? Бо вiдчули, що втрапили на слизьке. Вони зрозумiли, що земля горить пiд ногами. Вони почали поспiшати.
Поспiх - не найкращий помiчник у справi, де все треба ретельно приховати. Вони того не врахували.
Cьогоднi ми вiдхиляємо завiсу над кухнею, де створювали головнi фрагменти цiєї, без перебiльшення, найвидатнiшої афери наших днiв.

"ЗАСЕКРЕЧЕНИЙ ДОКТОР"
Крок за кроком, зiставляючи й аналiзуючи документи, свiдчення, подiї, ми вiдновили картину, що дозволяє зрозумiти, як петеушник за неповнi три мiсяцi став "видатним ученим" iз вiдповiдними дипломами й атестатами.
Чиновники, котрi допомогли йому це зробити, скористались процедурою, яка має доволi цiкаву назву - "переатестацiя та нострифiкацiя". За цiєю процедурою, квалiфiкацiйнi документи державного зразка, що їх видають органи атестацiї iнших країн, можуть бути порiвнянi на еквiвалентнiсть за спецiальною процедурою. Станом на 2010 рiк, коли впроваджувалась у життя ця афера, за переатестацiю дипломiв доктора наук вiдповiдала Вища атестацiйна комiсiя. А за нострифiкацiю (визнання) атестатiв професора - атестацiйна колегiя Мiнiстерства освiти України.
Себто: не треба писати наукових праць, не треба бути ректором чи проректором, не треба мати стаж, досить лише довести, що в якiйсь країнi в тебе все це колись було. А пiдтвердження цього — твої документи "доктора" чи "професора", виданi там, у тiй "iншiй" країнi.
У Слюсарчука була лише одна можливiсть скористатися цiєю процедурою - пiдробити росiйськi документи - "росiйський диплом доктора" i "росiйський атестат професора". Слюсарчук дуже хотiв стати "професором", це дозволяло йому вийти на багату клiєнтуру, рiзко збiльшити свої доходи.
I вiн пiшов ва-банк. Тим паче, характер послуг, який вiн надавав чиновникам, якi могли втiлити його мрiю, був таким, що вiдмовити своєму "постачальниковi" у цiй примсi вони не могли.

Тут, за закритими дверима військового госпіталю, з петеушника зробили "професора".
Слюсарчук за невеликi грошi отримав потрiбнi липовi росiйськi документи. А чиновники Вищої атестацiйної комiсiї та Мiнiстерства освiти, з поруйнованими збоченнями головами, допомогли йому реалiзувати надзвичайно зухвалий план.
За перший етап його плану вiдповiдав на той момент перший заступник ВАКу Вiктор Бондаренко (вiн же - рiдний брат народного депутата Володимира Бондаренка, БЮТ). Цей перший заступник голови ВАКу — особа досить цiкава. Афера з так званою переатестацiєю тiсно пов'язана з його iменем. Як прослiдковується з документiв, саме вiн виконав усю брудну роботу, що мала створити видимiсть дотримання процедури. Вiн безпосередньо працював у тiсному контактi зi Слюсарчуком, узгоджував
iз ним деталi.
Що дозволяє дiйти такого висновку? Наприклад, ось цей ключовий "документ" зi штампом "Федеральной служби по надзору в сфере образования и науки" (див. фото вгорi). Це - лист, який начебто адресований Бондаренковi з росiйського вiдомства i який має пiдтвердити, що Слюсарчук нiбито отримав у Росiї "диплом доктора" та "атестат професора".

Ось вiдеокамера випадково "схоплює" секретний документ, що лежить на столi чиновника Мiносвiти. Для уважного журналiста цього досить.

Проаналiзуймо неупереджено цей документ. По-перше, то не вiдповiдь росiйського ВАКу, як потребує процедура, а лист якоїсь малозрозумiлої "федеральної служби". По-друге, як ми встановили, телефон, вказаний у штампi цiєї "служби", останнi тридцять рокiв належить приватнiй родинi, котра проживає у Москвi. По-третє, у цьому "шедеврi" епiстолярної думки - дванадцять (!) помилок, а будь-який спецслужбiст скаже вам, що у правдивому документi спецслужби такого бути не може. I, по-четверте, звернiть увагу на напис "З оригiналом вiрно". Його начебто поставив керiвник вiддiлу українського ВАКу М.П. Петрук.
Де ж оригiнал, який нiбито надiйшов iз Росiї? А оригiналу нiколи й не було! Бо то не прос-то фальшивка. Це - фальшивка, яка потрiбна була Бондаренку. I з'явилась вона не як офiцiйна вiдповiдь на запит. Її виготовляли або безпосередньо пiдлеглi Бондаренка, або люди Слюсарчука - за iнструкцiями Бондаренка. Щоб надати хоч якоїсь значимостi цiй пiдробцi, поставили штамп "З оригiналом вiрно" та круглу печатку канцелярiї ВАКу. I Бондаренко вдав, наче цей лист справжнiй i що вiн його справдi отримував на свiй запит. Браво, видається, київський цирк програв Мiнiстерству освiти, де нинi працює Бондаренко, конкурентну боротьбу за чудового клоуна.
Що було далi? Далi все значно серйознiше. У цю аферу дiйовою особою вступає голова ВАКу пан Мачулiн. Вiн видає секретний наказ, яким органiзовує "спецiалiзовану Вчену раду для разового захисту". Або, якщо хочете, раду одноразового використання. До її складу включають дуже вiдомих осiб - справжнiх медикiв, професорiв, заслужених людей.
Ось їх список:
Голова спецiалiзованої Вченої ради - Заруцький Ярослав Леонiдович, начальник кафедри вiйськової хiрургiї Української вiйськової медичної академiї МОУ. Спецiальнiсть - нейрохiрургiя.
Заступник голови спецiалiзованої Вченої ради, доктор медичних наук, професор Єна Анатолiй Iванович, начальник кафедри органiзацiї забезпечення збройних сил Української вiйськової медичної академiї МОУ. Сьогоднi працює у СБУ.
Вчений секретар спецiалiзованої Вченої ради, доктор медичних наук Бадюк Михайло Iванович, начальник кафедри органiзацiї забезпечення збройних сил Української вiйськової медичної академiї МОУ.
Склад ради:
Бiбiк Тарас Антонович, доктор медичних наук, доцент, начальник клiнiки амбулаторної допомоги Головного вiйськово-медичного клiнiчного центру Мiноборони України.
Бiлий Володимир Якович, доктор медичних наук, професор кафедри вiйськової хiрургiї Української вiйськової медичної академiї МОУ.
Бойчак Михайло Петрович, доктор медичних наук, професор, начальник Головного вiйськово-медичного клiнiчного центру Мiноборони України.
Варус Василь Iванович, доктор медичних наук, професор, начальник вiйськово-дослiдного iнституту проблем вiйсь-кової медицини Збройних сил України.
Данчина Олександр Георгiйович, доктор медичних наук, професор, начальник клiнiки нейрохiрургiї i неврологiї Головного вiйськово-медичного клiнiчного центру Мiноборони України. Головний нейрохiрург Мiноборони України.
Кальниш Валентин Володимирович, доктор медичних наук, професор кафедри авiацiйної, морської медицини та психофiзiологiї Української вiйськової медичної академiї МОУ.
Клiшевич Борис Антонович, доктор медичних наук, професор кафедри вiйськової хiрургiї Української вiйськової медичної академiї МОУ.
Лурiн Iгор Анатолiйович, доктор медичних наук, професор кафедри вiйськової терапiї Української вiйськової медичної академiї МОУ. Спецiаль-нiсть - нейрохiрургiя.
Ярош Олександр Олександрович, доктор медичних наук, професор кафедри вiйськової терапiї Української вiйськової медичної академiї МОУ.
Цей наказ пiдписав Мачулiн. Вiзу поставив начальник вiддiлу технiчних наук Д.А. Пономаренко.
Ми спецiально друкуємо список осiб iз регалiями, щоб ви звернули увагу на одну особливiсть: усi люди - вiйськовi, офiцери.
Аферисти, а iншими словами назвати керiвництво тодiшнього ВАКу язик не повертається, стимульованi Слюсарчуком, просто використають усiх цих знаних людей, як кажуть, "у темну".
Iмовiрно, ще тодi, у той день, вони зрозумiли, що їх мають за нiщо, що їх принижують i використовують. Але нiхто, пiдкреслимо, нiхто з них на той момент не обурився, що їх змушують виконувати злочинний наказ - надати диплом доктора медичних наук бездипломному петеушнику.

На сайтi Мiнiстерства освiти - процедура, яку мiнiстр Табачник грубо порушив.

Тодi вони виконали цей наказ, як часто роблять вiйськовi, не ставлячи його пiд сумнiв. Сьогоднi вони почали говорити. Вони пiдтверджують, що ця подiя дiйсно вiдбулася. Хоча й розповiдають про це не дуже охоче.
Засiдання проводилось на базi Головного вiйськово-медичного клiнiчного центру Мiноборони.

добавлено через 5 минут
Цитата:
Сообщение от Виола Посмотреть сообщение
Где документы, фото, что кто-то что-то получил?!
Державні нагороди

Державна премія України в галузі освіти 2011 у номінації «наукові досягнення в галузі освіти» за цикл робіт «Комплекс освітніх інформаційних технологій подання, запам'ятовування та опрацювання надвеликих об'єктів інформації в процесі навчання» (у складі колективу)[19]. В Указі Президента України В. Ф. Януковича про присудження премій А. Т. Слюсарчук зазначений як професор кафедри «Інформаційні системи та мережі» Національного університету «Львівська політехніка», доктор медичних наук. Робота була висунена на здобуття премії Вченою радою Національного університету «Львівська політехніка».[20][21]


Вы кроме как Конного рынка и посадки в лужу на данном сайте, интересуетесь ещё чем либо??
___________
Уходя гасите всех.
Govard UA вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 05.12.2011, 13:45   #5
Почетный легион
 Аватар для Govard UA
IP:
Сообщений: 9,610
"Спасибок": 9,555
Очки репутации: 5,816
Мнения: 7361
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Виола Посмотреть сообщение
Как же так, что в таком славном городе Львове, не заинтересовались им еще в 2005 г., на предмет посадить??
Не знаю почему, не имею чести там обитать, но то что заинтересовались..и именно во Львове факт.

добавлено через 7 минут
Цитата:
Сообщение от Виола Посмотреть сообщение
Тролить надо тоже с умом!
?????
"Экспресс": Аттестат профессору Слюсарчуку подписал лично Табачник

14.11.2011 www.24tv.com.ua
Против доктора "Пи", как его еще называют, в понедельник возбудили второе уголовное дело - за мошенничество. Первое было за подделку документов. Человек, называвший себя выдающимся нейрохирургом, имел в действительности фальшивые дипломы о медицинском образовании.
Журналисты одного из львовских изданий, которые и провели спецрасследование относительно псевдоврача, утверждают, что результатом деятельности Слюсарчука стало увечье десятков обманутых им людей, а также - как минимум три смертельных случая.
"У нас в редакции есть около 100 свидетельств. Речь идет о жизни людей, речь идет о здоровье людей. Доведение людей до суицидов. Это свидетельство очень серьезное. Есть люди, которые уже никогда не смогут дать показаний. Это мертвые ", - говорит автор журналистского расследования Светлана Мартынец.
"Аттестат профессора этому человеку подписал лично Дмитрий Табачник. Он сделал это на основании фиктивной архивной справки, которую друзья этого человека принесли в Министерство. Его тайные покровители, которые сейчас делают все, чтобы закрыть эти уголовные дела, поэтому самое интересное еще впереди, с нашей точки зрения ", - сказал стратегический редактор газеты "Экспресс" Игорь Починок.
Псевдоврача привезли во Львов, где будут проводить допрос и следствие в отношении него. В милиции пока никаких комментариев по делу Слюсарчука не дают.

Теги: Табачник
___________
Уходя гасите всех.
Govard UA вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 05.12.2011, 13:57   #6
Почетный легион
 Аватар для Govard UA
IP:
Сообщений: 9,610
"Спасибок": 9,555
Очки репутации: 5,816
Мнения: 7361
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию

Доктор Пи, которого наградил Янукович, на суде кричал и плакал: "Я не виноват. У меня опухоль в голове"

В Галицком районном суде Львова прошло судебное заседание по делу Андрея Слюсарчука. Сегодня истекает трое суток со дня задержания доктора Пи, и для него должны были определить меру пресечения: оставить под стажей или отпустить под подписку
Сегодня мужчина, который длительное время выдавал себя за нейрохирурга, имея сомнительное образование, вел себя спокойно, в отличие от вчерашнего дня, когда он прибыл в суд с замотанной головой, упирался и не хотел заходить в здание, передает Цензор.НЕТ со ссылкой на КП в Украине.
Известно, что против псевдодоктора возбудили уголовное дело за мошенничество и подделку документов.
Сегодня Андрей Слюсарчук пришел в новой одежде. Это свидетельствует о том, что кто-то навещает его в изоляторе.
В зале суда огласили 15-минутный перерыв. После которого озвучили решение. Подозреваемый вышел в коридор со слезами и повторял:
- Я не виноват, я не виноват…
Галицкий районный суд Львова принял решение оставить Андрея Слюсарчука под стражей, пока будет идти следствие.
Свое решение судья мотивировала тем, что подозреваемый не имеет постоянного места жительства, постоянной работы, игнорировал ранее повестки в милицию и сопротивлялся во время задержания, - сообщает КП в Украине с места события.
"Доктор Пи" опять ведет себя не адекватно. В комнатке, в которой он ожидает приезда милиции, громко кричит как дикий зверь.
У присутствующих в зале людей создается впечатление, что Андрей Слюсарчук своим неадекватным поведением хочет убедить окружающих, что болен.
На суде он заявил, что у него опухоль в голове. На вопрос есть ли у него подтверждающие это документы, ответил: "Нет, но я это знаю".
Всплыли новые данные из его весьма запутанной биографии. Когда судья зачитывала материалы, он ее поправил, что родился не в Украине, а в Баку. Уточнив: "По последним данным…".
Адвокат подозреваемого вела себя не менее странно, заявила журналистам, что не заинтересована в сотрудничестве с ними.
Напомним, в понедельник, 14 ноября, псевдоврач был задержан в Киеве. Вечером того же дня спецотряд "Беркута" доставил псевдоврача Слюсарчука в управление УМВДУ во Львовской области.
Как сообщал Цензор.НЕТ, в 2009 году со Слюсарчуком дважды встречался с ,бывшим тогда президентом Украины Виктором Ющенко, который поздравил его «с установлением нового мирового рекорда по запоминанию и воспроизведению человеком сверхбольшого объема информации» и обсуждал с ним идею создания «Института Мозга».. 20 сентября 2011 года президент Украины Виктор Янукович* подписал указ о присуждении Слюсарчуку Государственной премии Украины в области образования за 2011 год.
Согласно специальному расследованию журналистов газеты «Экспресс», Слюсарчук не имеет приписываемых ему феноменальных способностей, а во время различных выступлений лишь демонстрировал фокусы. По данным газеты, биография Слюсарчука, которую он сам о себе распространяет, не соответствует действительности: в частности, его дипломы о медицинском образовании являются поддельными, вместо РГМУ имени Н. И. Пирогова Слюсарчук учился в 1987—1989 годах в ПТУ-17 имени дважды Героя Советского Союза И. Н. Бойко (сейчас — Межрегиональное высшее профессиональное училище железнодорожного транспорта) в Казатине (Винницкая область) по специальности штукатур-плиточник-облицовальщик. Согласно тому же расследованию, легальных нейрохирургических операций Слюсарчук не проводил ни в одной из больниц 24 областей Украины
___________
Уходя гасите всех.
Govard UA вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 05.12.2011, 20:45   #7
Заблокирован
 Аватар для PRAVED
IP:
Сообщений: 3,874
"Спасибок": 2,966
Очки репутации: 0
Мнения: -6164
Доп. информация
По умолчанию

Так про кого эта тема ? Про Слюсарчюка или про Табачника ? Вот заела пластинка у любителей новитньой истерии и насаждения укрмовы во всех учебных заведениях Украины на ненависти к Табачнику , который не спешит всовывать бредовые идеи националистов в школьные учебники.
PRAVED вне форума  

Сказавших "Фууу!": 1 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 05.12.2011, 20:58   #8
Почетный легион
 Аватар для Govard UA
IP:
Сообщений: 9,610
"Спасибок": 9,555
Очки репутации: 5,816
Мнения: 7361
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию

Цитата:
Сообщение от PRAVED Посмотреть сообщение
Так про кого эта тема ?
Цитата:
Сообщение от PRAVED Посмотреть сообщение
Про Слюсарчюка или про Табачника ?
Про аферистов!! Которые поддерживая друг друга, дурманят подобных Вам.Убивая физически и морально.Это живой пример ...
___________
Уходя гасите всех.
Govard UA вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 2 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 02.01.2012, 16:03   #9
Почетный легион
 Аватар для Govard UA
IP:
Сообщений: 9,610
"Спасибок": 9,555
Очки репутации: 5,816
Мнения: 7361
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию

Корреспондентом "Экспресс" уже найдёно 11смертельных исходов после операций проведённых "нейрохирургом" слюсарчуком , котрый с лёгкой руки министра табачника стал профессором медецины.Но правоохранные органы почему-то не спешат заводить уголовное дело.Интересно почему, есть свидетели, документы, есть и сам слюсарчук??? необязательно искать судью киреева, тут всё ясно как белый день..
___________
Уходя гасите всех.
Govard UA вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 02.01.2012, 16:07   #10
Старожил
 Аватар для Валера 1
IP:
Сообщений: 1,771
"Спасибок": 652
Очки репутации: 0
Мнения:
Доп. информация
По умолчанию

Не все так ясно. Диплом давали. На работу брали. Премию давал САМ.ВСЕ АФЕРИСТЫ.
Валера 1 вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 02.01.2012, 16:26   #11
Почетный легион
 Аватар для Govard UA
IP:
Сообщений: 9,610
"Спасибок": 9,555
Очки репутации: 5,816
Мнения: 7361
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Валера 1 Посмотреть сообщение
Не все так ясно. Диплом давали. На работу брали. Премию давал САМ.ВСЕ АФЕРИСТЫ.
Да оно можно бы конечно и по-хи-хикать, если бы этому смеху бла не цена жизней человеческих..Кстати если у вас есть хоть капля совести или хотя бы сострадания можете перечислить на МФО 385219
ЗКПО02762671 №счёта262515001786 в Жовковском отделении ожадбанка№6325(для лечения сыновей)Коляда Экатерина Васильевна.
Благодаря этой женщине, она не побоялась невзирая на угрозы написать заявление в милицию, после чего арестовали аферюгу, который почти до смерти залечил её сыновей.Благодаря её смелости удалось остановить убийцу и спасти ещё несколько жизний..кто остановит чиновников...способствующих аферистам??
___________
Уходя гасите всех.
Govard UA вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 02.01.2012, 17:54   #12
Заблокирован
 Аватар для OldFellow
IP:
Сообщений: 6,879
"Спасибок": 7,408
Очки репутации: 0
Мнения: -1639
Доп. информация
По умолчанию

Понятно,что аферист,но не понятно почему не судят бывшего министра образования,так как именно при нем данный аферист начинал свою "трудовую" деятельность и как Вы нам Всем объяснили- бывший министр должен был разглядеть в нем мошенника,пресечь его деятельность и не дать в дальнейшем гробить людские жизни.
Где Вакарчук ? Кто-нибудь видел его в последнее время ?
OldFellow вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 02.01.2012, 18:19   #13
Старожил
 Аватар для Валера 1
IP:
Сообщений: 1,771
"Спасибок": 652
Очки репутации: 0
Мнения:
Доп. информация
По умолчанию

Может доплатить пострадавшему от аферы Бойка гос. бюджету.за буровые. Есть совесть. поэтому здесь. не стесняюсь. спрашиваю. вы помогаете.
Валера 1 вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 02.01.2012, 18:56   #14
Почетный легион
 Аватар для Govard UA
IP:
Сообщений: 9,610
"Спасибок": 9,555
Очки репутации: 5,816
Мнения: 7361
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию

Цитата:
Сообщение от OldFellow Посмотреть сообщение
Где Вакарчук ? Кто-нибудь видел его в последнее время ?
Вот и хочется чтобы власть и лично президент дал полный ход этому дело и чтоб вакарчуки, табачники и прочая номенклатура отвечала .Это же уму не постижимо.., как могло такое произойти?

добавлено через 4 минуты
Цитата:
Сообщение от Валера 1 Посмотреть сообщение
от аферы Бойка гос. бюджету.за буровые.
А тут вас и спрашивать не будут, вон хвирташу вернули и государство опозорили..збитки и моральну шкоду ж..у паршивому вернули, так что можете хи-хикать(сами из себя..)

Цитата:
Сообщение от Валера 1 Посмотреть сообщение
вы помогаете.
Да! А Вам советую хотя бы не хи-хикать, коль зачерствели.
___________
Уходя гасите всех.
Govard UA вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 02.01.2012, 19:12   #15
Старожил
 Аватар для Валера 1
IP:
Сообщений: 1,771
"Спасибок": 652
Очки репутации: 0
Мнения:
Доп. информация
По умолчанию

Ты думаеш президент регионов даст ход делу?Это он похихикает.
Валера 1 вне форума  

Ответить с цитированием Вверх

Ответ

Опции темы
Опции просмотра

Ваши права в разделе

Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.
Trackbacks are Выкл.
Pingbacks are Выкл.
Refbacks are Выкл.

Похожие темы
Тема Автор Раздел Ответов Последнее сообщение
Коалиция по украински drobila Политика Украины 0 21.11.2014 21:40


Часовой пояс GMT +3, время: 06:14.


Работает на vBulletin® Версия форума 3.х.х. Copyright ©2000 - 2009, Jelsoft Enterprises Ltd.

© ForumKiev.com 2007 - 2021