Я люблю Киев

КИЕВСКИЙ ФОРУМ
КУЛЬТУРНОГО ОБЩЕНИЯ
FORUMKIEV.COM
Правила Новое Вопросы Ссылки
КИЕВ ПОГОДА ИСТОРИЯ ТУРИСТУ
N-728-MI-2
Вернуться   Киевский форум > Общий > Основной

Сучасні Герої України

Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 02.02.2016, 00:28   #196
Почетный легион
 Аватар для Мaгирус
IP:
Сообщений: 4,092
"Спасибок": 5,499
Очки репутации: 5,386
Мнения: 3381
Доп. информация
По умолчаниюЗ кінця січня рік тому все Закарпаття щодня жило новинами з Дебальцева. Там, за неуточненими даними, воювали близько 500-600 хлопців із Закарпатської області, за кожного з яких переживали рідні,близькі, знайомі і навіть незнайомі люди. За кінець січня і половину лютого 2015 року ці хлопці пережили неймовірну кількість обстрілів і боїв, 18-го ж лютого вийшли з Дебальцева з великими втратами, розчаруванням і нерозумінням ситуації. Нині "Про Захід" спробував розговорити кількох учасників тих подій, попросивши пригадати, яким було їхнє Дебальцеве. Кожен із них на це сказав: пригадати – то не проблема, проблема – забути.

Цитата:
Олександр Данилюк – єдиний хірург Дебальцівського котла

Справжньою легендою Дебальцева став молодий хірург Олександр Данилюк. 9 днів в оточенні залишили по собі стільки спогадів і душевних ран, що він вирішив описати пережите у книзі, яку нещодавно завершив. "У Дебальцеве я приїхав 4 січня й одразу після того у нас почався потік поранених, – розповів "Про Заходу" лікар. – Ми жили у базовому таборі на так званій "поляні", там у нас була своя криївка. На добре обладнаному реанімобілі їздили за пораненими на позиції, надавали першу допомогу, стабілізували і везли до найближчої лікарні: спочатку до Дебальцева, а після Водохреща, коли тамтешню лікарню евакуювали після обстрілів, до Світлодарська. 31 січня обстріляли з "Градів" і лікарню Світлодарська, операційну просто рознесло, загинула медсестра. Найближчою лікарнею став шпиталь у Артемівську, але він знаходився так далеко від нас, що довести туди важкого пораненого живим було фактично нереально.

Тоді я ще був упевнений, що ми Дебальцеве не покинемо, що уроки Іловайська і ДАПа вище військове керівництво засвоїло. Але 9 лютого, коли ми готували пораненого до вивезення в Артемівськ, нам повідомили, що зробити це неможливо, бо біля Логвинового на трасі їздять вже російські танки. Я не розумів: як? Логвинове ж усього в 4-х кілометрах від нас! Я був вражений, але сподівався, що за через годинку-дві дорогу відіб'ють. Але цього не сталося, ситуація лише загострювалася. Наступні дев'ять днів були суцільним кошмаром, під час якого ми у ХХІ-му столітті займалися окопною хірургією.

До того часу, як реанімобіль остаточно розбили під обстрілами, ми витягли з нього все, що могли. Поранених привозили, ми складали їх на свої ліжка у бліндажі. Важко було вперше підняти скальпель над хворим у цих умовах. Щоб ви розуміли, у мирний час мені би "світила" кримінальна відповідальність і позбавлення ліцензії хірурга на все життя. Але тоді іншого виходу просто не було. Я був єдиним хірургом на весь дебальцівський плацдарм. Ні напарника, ні асистента – з медиків лише три анестезіолога, нарколог, фельдшер, командир медроти і начмед.Всього за цей час до нас доставили 95 поранених. Це ті, що були зафіксовані у журналі командира медроти. Ми зробили кілька спроб вивезти частину поранених, на жаль, не всі були вдалі. Перший раз бойовики нас просто на "поляні" обстріляли під час погрузки, другий раз поранені поїхали, але їх підірвали у полі. Вижив тоді лише Вадим – хлопець, якому після лежання посеред холодного поля і полону довелося ампутувати руки і ноги.

Там же помер Олежик з Чернігівщини, котрого вдалося стабілізувати в окопі і котрий мене питав, чи побачить він ще свою дворічну донечку Софійку. Згадувати це дуже важко, бо я бачив, що хлопці дуже страждали. Ми не могли їх забезпечити повноцінним наркозом, тому їм доводилося терпіти. Не маючи нормальних інструментів, ми використовували те, що було під руками: кусачки для дроту, шматок залізної пилки.

В останній день в окопі лежали 26 поранених. Не було місця де стати, де сісти. Я оперував найважчих, колеги бинтували тих, у кого операцію можна було відтермінувати. Але поки я робив операцію одному, інший вже помирав. Довелося в той час робити сортування. Це найважче: рятувати не всіх, а тих, хто мав більше шансів вижити в тих умовах. Фактично, я повинен був вирішувати, хто житиме, а хто мусить померти...

У той день, 17 лютого, я останнім рятував Сашка Тарасюка. Нарколог підсвічує мені ліхтариком, анестезіолог вводить наркоз, якого мало вистачити всього на 30 хвилин. Я оперую хлопця 4 години, вичерпую з черевної порожнини кров пластиковим стаканчиком, потім ту ж кров разом зі шлунковим соком повертаю у вену, бо такої групи крові ні в кого з нас не було, в кінці витягають йому дихальну трубку з горла і тут він каже: "Я все відчував. Док, коли ти перебирав мені кишки, я хотів тебе вбити".

Коли я сказав: давайте наступного, мені заявили, що операцій більше не буде, бо ми виходимо. У нас була година на збори, під час якої ми спробували підготувати всіх поранених до перевезення. Я виїздив на КрАЗі, лежачи між викладеними по периметру ящиками з-під набоїв. Дорогою ми набирали все нових і нових людей, двічі потрапили під обстріл, а коли проскочили останнє небезпечне поле і заїхали у ярок, наша машина через пробите колесо мало не перевернулася, загрожуючи розчавити нас.

Загалом 30-ом пораненим не вдалося вийти з того оточення живими. Це ті люди, котрі могли жити і мусили жити, але не вижили".
Далі читати повністю тут:

http://prozahid.com/content-23193.html
___________
Бо плач не дав свободи ще нікому, а хто борець - той здобуває світ
(Славень ОУН)
Мaгирус вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 03.02.2016, 22:04   #197
пан
 Аватар для Igor_qwe
IP:
Сообщений: 34,400
"Спасибок": 36,885
Очки репутации: 62,092
Мнения: 8061
Доп. информация
По умолчанию

___________
Давид победил Голиафа да и после этой битвы военная история знает множество подобных примеров.
Одного никогда не было - армия которая не верит в себя никогда не побеждала.
Igor_qwe вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 04.02.2016, 20:45   #198
с чего-то очень далекого
 Аватар для Archer
IP:
Сообщений: 25,982
"Спасибок": 36,538
Очки репутации: 146,657
Мнения: 8404
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от @mikl Посмотреть сообщение
Тяга к прекрасному
http://forumkiev.com/politika-ukrain...ml#post1994004

Наши секс-меньшинства тоже кое-что могут.
«Я гей, я был в АТО, я видел смерть, и я — патриот своей страны»

Олег попал в первую волну мобилизации и успел пройти Иловайский котел, выйти из-под Дебальцево и постоять в 6-7 км от Донецкого аэропорта, обеспечивая арт-поддержку нашим военным. Он не скрывался от мобилизации, и считает себя большим украинцем, чем те, кто выкрикивает лозунги об отправке геев в АТО.

Самое страшное — терять друзей, побратимов. Страшно было в Старобешево уже после того, как нас накрыли из РЗСО «Ураган». Мы еще дня три находились в Старобешево, но передислоцировались, и все эти 3 дня вокруг нас падали снаряды, обстрелы длились сутками, с небольшими передышками, снаряды к нам прилетали как с оккупированной территории, так и с территории России. Они летели через нас, падали в 1, 2, 5 километрах... Это было самое страшное, так как ты понимаешь, что сейчас он упал там, а потом упадет рядом. Это будто бы ожидание смерти. Еще страшно было в обстрел, в котором погиб наш комбат, а он был очень классным человеком и потрясающим артиллеристом. Но на войне так бывает часто, настоящие патриоты и люди гибнут. После того обстрела мы все вышли из блиндажей, ничего не понимаем, бегаем как муравьи, пытаемся понять, кто жив, кто ранен, и тут крики — «комбат ранен, комбат ранен!». Мы к комбату, а комбат в крови. Он даже спал постоянно в бронике, но тогда он не успел добежать до блиндажа, лег на землю, и ему осколок прямо подмышку залетел и через шею вылетел. Буквально несколько минут — и человека нет... Мы были в шоке, не знали, что делать. К нам приехали офицеры из соседнего подразделения. Интересно то, что соседнее подразделение, где было 600 человек, не обстреляли, а наше небольшое, в котором было всего 38 человек — обстреляли.
http://upogau.org/ru/ourview/ourview_3345.html
___________
Спасем озера от застройки. Группа
https://www.facebook.com/groups/OsokorkyWetlandPark/
Archer вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 2 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 06.02.2016, 12:08   #199
киянин
 Аватар для mob15a
IP:
Сообщений: 36,328
"Спасибок": 31,335
Очки репутации: 144,298
Мнения: 8912
Доп. информация
По умолчанию

Друзья, все супер! Герой жив, освобожден, награжден! http://www.asv.gov.ua/… — Старший лейтенант Котенко Павло Ігорович.
Він є і на ФБ: https://www.facebook.com/profile.php?id=100007070284067
Слава Україні!
Напомню, что в сети многие задались вопросом о судьбе этого парня из-за распространения этого видео от окрября 2014 года:


___________
Настане такий час, коли один казатиме „Слава Україні!", а мільйони відповідатимуть „Героям слава!"
mob15a вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 5 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 08.02.2016, 23:33   #200
пан
 Аватар для Igor_qwe
IP:
Сообщений: 34,400
"Спасибок": 36,885
Очки репутации: 62,092
Мнения: 8061
Доп. информация
По умолчанию


Вовк Вадим

Стежити · 12 год. біля Volnovakha ·
Боец батальона "Донбасс-Украина", позьівной Винница.
Воюет с автоматом в руках. Защищает Родину, сейчас на передовой, в окопах, по пояс в грязи...
Нога ампутирована вьіше колена. Ранение получил в бою с кацапскими десантниками в Иловайске.
Страна должна знать своих Героев !
___________
Давид победил Голиафа да и после этой битвы военная история знает множество подобных примеров.
Одного никогда не было - армия которая не верит в себя никогда не побеждала.
Igor_qwe вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 13.02.2016, 18:27   #201
с чего-то очень далекого
 Аватар для Archer
IP:
Сообщений: 25,982
"Спасибок": 36,538
Очки репутации: 146,657
Мнения: 8404
Доп. информация
По умолчанию

___________
Спасем озера от застройки. Группа
https://www.facebook.com/groups/OsokorkyWetlandPark/
Archer вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 19.02.2016, 22:48   #202
пан
 Аватар для Igor_qwe
IP:
Сообщений: 34,400
"Спасибок": 36,885
Очки репутации: 62,092
Мнения: 8061
Доп. информация
По умолчанию

___________
Давид победил Голиафа да и после этой битвы военная история знает множество подобных примеров.
Одного никогда не было - армия которая не верит в себя никогда не побеждала.
Igor_qwe вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 23.02.2016, 13:16   #203
с чего-то очень далекого
 Аватар для Archer
IP:
Сообщений: 25,982
"Спасибок": 36,538
Очки репутации: 146,657
Мнения: 8404
Доп. информация
По умолчанию

___________
Спасем озера от застройки. Группа
https://www.facebook.com/groups/OsokorkyWetlandPark/
Archer вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 28.02.2016, 12:34   #204
с чего-то очень далекого
 Аватар для Archer
IP:
Сообщений: 25,982
"Спасибок": 36,538
Очки репутации: 146,657
Мнения: 8404
Доп. информация
По умолчанию

___________
Спасем озера от застройки. Группа
https://www.facebook.com/groups/OsokorkyWetlandPark/
Archer вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 29.02.2016, 14:06   #205
пан
 Аватар для Igor_qwe
IP:
Сообщений: 34,400
"Спасибок": 36,885
Очки репутации: 62,092
Мнения: 8061
Доп. информация
По умолчанию

Гражданин США, миллионер Марк Паславский 20 февраля 2014 года с шиной и щитом принимал участие в штурме "Небесной сотни" на ул. Институтской. ФОТОрепортаж

Недавно были обнаружены уникальные кадры с Евромайдана, на которых запечатлен гражданин США Марк Пославский, который с шиной и щитом принимал участие в штурме "Небесной сотни" на Институтской 20 февраля 2014 года. Позже, он пошел добровольцем воевать за Украину на Донбассе. Патриот Украины, Герой, Марк Пославский погиб в августе 2014 года в Иловайске.http://censor.net.ua/photo_news/3767...nimal_uchastie
___________
Давид победил Голиафа да и после этой битвы военная история знает множество подобных примеров.
Одного никогда не было - армия которая не верит в себя никогда не побеждала.
Igor_qwe вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 2 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 03.03.2016, 08:33   #206
с чего-то очень далекого
 Аватар для Archer
IP:
Сообщений: 25,982
"Спасибок": 36,538
Очки репутации: 146,657
Мнения: 8404
Доп. информация
По умолчанию

«С Днем рождения, любимая», или Как Сакская авиабригада Путина с носом оставила

Два года назад, 3 марта 2014 года, 10-я Сакская бригада морской авиации совершила перелет с аэродрома Новофедоровка в Крыму на аэродром Кульбакино в Николаеве, став таким образом единственной частью ВМСУ, сохранившей свою технику после начала российского вторжения. Операция по перебазированию бригады обросла многочисленными слухами и домыслами. Сейчас агрессор пытается представить дело так, будто была договоренность о том, чтобы наших летунов «отпустили». Но это откровенная ложь: в те страшные часы на базе находился корреспондент «Думской»(не автор), который видел все своими собственными глазами. Сотрудник редакции присутствовал при взлете вертолетов, уже «светившихся» на радарах врага, слышал разговоры командиров, которые пошли на отчаянный шаг, не имея (как и все тогда в Крыму) указаний, как действовать дальше.
Перебазирование было решительным и дерзким, захватчики не смогли его предотвратить и остались с носом, поэтому сегодня они пытаются представить дело в несколько ином свете. Фамилии главных героев не являются секретом, но в рассказе они изменены.

http://dumskaya.net/news/s-dnem-rozh...eta-sa-055705/

___________
Спасем озера от застройки. Группа
https://www.facebook.com/groups/OsokorkyWetlandPark/
Archer вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 2 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 03.03.2016, 14:27   #207
с чего-то очень далекого
 Аватар для Archer
IP:
Сообщений: 25,982
"Спасибок": 36,538
Очки репутации: 146,657
Мнения: 8404
Доп. информация
По умолчанию

Петро Порошенко

36 мин · Киев, Украина ·


ПП: Журналіст Марія Варфоломеєва звільнена з полону!
Пишаюсь її мужністю та силою духу!
___________
Спасем озера от застройки. Группа
https://www.facebook.com/groups/OsokorkyWetlandPark/
Archer вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 07.03.2016, 15:11   #208
Баба Яга интернетная
 Аватар для TuniCatus
IP:
Сообщений: 15,640
"Спасибок": 29,015
Очки репутации: 40,330
Мнения: 13995
Доп. информация
По умолчанию

Наталия Литневская
-Очень грамотная ротация была, все быстро.. Посмеялись, что бойцы тащили с собой котов и собак)))...Везут кучу котов и собак, что подобрали )) Собаки нормальные, понятливые и гордые ошейниками. А котяры орут, их по коробкам паковали. Кое- кто позаботился клеточки купить и даже поводок для кота, нагрудник.
Построились на станции - ржач. У тех собаки в строю, у других клетки, у кого коробка орет, у кого щенок из-за пазухи торчит...воины света, блин ))))) -ВОИНЫ СВЕТА!!!

___________
Врать другим - унизительно, врать себе - просто, глупо.
Пожар на складе огнетушителей собрал толпу любителей тонкой иронии.
TuniCatus вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 08.03.2016, 16:18   #209
с чего-то очень далекого
 Аватар для Archer
IP:
Сообщений: 25,982
"Спасибок": 36,538
Очки репутации: 146,657
Мнения: 8404
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от @TuniCatus Посмотреть сообщение
.Везут кучу котов и собак, что подобрали

Взгляд на эти фото глазами российской пропаганды:

Каратель примеряет на воротник пойманного на зачистке русскомяукающего кота Василия. Животное обреченно смотрит в пространство, предчувствуя свой конец. Остальные коты ждут своей участи в клетке. Они понимают, что не доживут до вечера. У карателей скоро ужин.
___________
Спасем озера от застройки. Группа
https://www.facebook.com/groups/OsokorkyWetlandPark/
Archer вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 08.03.2016, 18:20   #210
пан
 Аватар для Igor_qwe
IP:
Сообщений: 34,400
"Спасибок": 36,885
Очки репутации: 62,092
Мнения: 8061
Доп. информация
По умолчанию

___________
Давид победил Голиафа да и после этой битвы военная история знает множество подобных примеров.
Одного никогда не было - армия которая не верит в себя никогда не побеждала.
Igor_qwe вне форума  

Ответить с цитированием Вверх

Ответ

Метки
герої, героям слава!, слава украине.

Опции темы
Опции просмотра

Ваши права в разделе

Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.
Trackbacks are Выкл.
Pingbacks are Выкл.
Refbacks are Выкл.

Похожие темы
Тема Автор Раздел Ответов Последнее сообщение
Українська героїчна пісня konotop Музыка 66 24.12.2019 22:52
Герої Крут justvis Исторический форум 205 05.04.2013 09:01
Батьківщина збирає підписи що до визнання Тимошенко Героєм України, та визволення її з СІЗО kazanova Политика Украины 66 03.04.2012 17:14
Трохі про героїв росії Залізний Основной 0 25.08.2010 13:45
Доказ Героїзму УПА Ліщук Исторический форум 715 18.07.2010 17:16


Часовой пояс GMT +3, время: 17:24.


Работает на vBulletin® Версия форума 3.х.х. Copyright ©2000 - 2009, Jelsoft Enterprises Ltd.

© ForumKiev.com 2007 - 2021