Я люблю Киев

КИЕВСКИЙ ФОРУМ
КУЛЬТУРНОГО ОБЩЕНИЯ
FORUMKIEV.COM
Правила Новое Вопросы Ссылки
КИЕВ ПОГОДА ИСТОРИЯ ТУРИСТУ
N-728-MI-2
Вернуться   Киевский форум > Общий > Основной

Податкова реформа

Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 24.12.2014, 14:21   #1
Geheime Staatspolizei
 Аватар для Фагот!!!
IP:
Сообщений: 30,796
"Спасибок": 70,483
Очки репутации: 263,934
Мнения: 7359
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию Податкова реформа

Податкова реформа: як українцям жити по-новому

Кабінет Міністрів вніс на розгляд Верховної Ради зміни до Податкового кодексу. На його основі будуть приймати Державний бюджет на 2015 рік.
Законопроект передбачає чимало кардинальних змін, які торкнуться гаманців громадян. Наприклад, вводиться податок на будь-яке житло, купівлю валюти, потужні автомобілі, продовжується дія військового податку. Також оподатковуватимуться пенсії, які перевищують три мінімальні зарплати (1218 гривень).
Однак найбільш кардинальні зміни передбачаються в декларуванні доходів громадян. У разі прийняття змін до ПК фіскали контролюватимуть витрати громадян шляхом обмеження готівкових розрахунків. Перевищення витрат над доходами обкладатиметься податком у 30%.
INSIDER відібрав із 200 сторінок "податкової реформи" найважливіші зміни, яких варто очікувати наступного року.
Тотальний контроль
Вводиться декларування доходів фізичними особами. З січня по листопад 2015 року всі громадяни повинні будуть подати так звану "нульову" декларацію. В ній потрібно вказати всі доходи, в тому числі отримані незаконним шляхом: готівкові гроші, заощадження, банківські метали, рухоме та нерухоме майно, цінні папери, частки/паї в юридичних особах.
Якщо фізична особа не задекларує доходи, то податкова автоматично вважатиме, що вартість активів платника податків становить 200 тис. грн. При цьому наявні кошти й активи вже не враховуватимуться фіскалами.
Якщо українець задекларує більш ніж 200 тис. грн готівкою, то ці кошти мають бути внесені на рахунок у банк до дня декларування і зберігатися там протягом року. У разі дострокового знаття цих коштів платник податків зобов’язаний буде сплатити державі 3% від їх вартості. І так само доведеться сплатити 3%, якщо задекларована сума - понад 200 тис. грн не буде покладена в банк.
Декларування доходів громадян вводиться для контролю за їхніми витратами. Податкова може перевірити доходи та витрати платника податків, якщо вартість його активів перевищує задекларовану/документально підтверджену суму доходів у розмірі 40 мінімальних зарплат (48720 грн).
Перевірка також може бути, якщо обсяг витрат фізособи на 40 "мінімалок" перевищить суму задекларованих.
При визначенні джерел походження коштів, використаних для здійснення витрат, податкова буде враховувати доходи інших членів родини, або осіб, що спільно проживають із платником податків.
Рішення про проведення перевірки за витратами та доходами платника податків прийматиме керівник або його заступник місцевої податкової. У такому рішенні обов’язково мають вказуватися обставини для здійснення документальної перевірки.
Якщо фіскали виявлять перевищення витрат громадянина над обсягом його доходів, то таким чином буде визначена база для оподаткування, яка дорівнює різниці перевищення витрат над доходами (враховуються і заощадження, вказані в "нульовій" декларації).
Далі платнику податків буде надіслано податкове повідомлення про сплату суми податку, який дорівнюватиме 30% встановленої бази оподаткування (різниця між витратами та задекларованими/документально підтвердженими доходами).
При цьому держава гарантує амністію всім декларантам. Тобто проти платників податків не будуть порушувати кримінальні справи через придбанні активи та майно за кошти, отримані незаконним/напівзаконним шляхом. Крім того, держава не вимагатиме доводити джерела походження активів, вказаних у "нульовій" декларації.
У прикінцевих положеннях змін до ПК вказано, що неподання/несвоєчасне подання громадянином декларації про доходи або перекручування даних у ній тягне за собою попередження або штраф від 3 до 8 неоподаткованих мінімумів (17 грн – неоподаткований мінімум).
Для контролю витрат фізичних осіб у Податковому кодексі встановлюється граничний розмір готівкових розрахунків. Так розрахунок у готівці протягом дня між фізобою і підприємством не може перевищувати 15 мінімальних зарплат (18270 грн). Такі ж обмеження встановлені між фізособами за договорами купівлі-продажу та підприємствами.
Від автомобілів до пенсій
Так звана реформа податкового законодавства збільшує ставку податку на доходи фізичних осіб. Це той податок, що громадяни сплачують щомісяця зі своєї офіційної зарплатні в розмірі 15% або 17% - якщо місячний дохід перевищує 12,8 тис. грн.
Відтепер працівник сплачуватиме 15% від місячного доходу, який не повинен перевищувати 12180 грн. Якщо сума доходу буде більшою, то ставка зросте до 20% (зі суми перевищення).
Ставку податку з доходів, отриманих від процентів, дивідендів або роялті підвищать із 15% до 20%.
Крім того, пропонують підвищити до 2% збір до Пенсійного фонду за купівлю готівкової валюти населенням. Безготівкова купівля валюти не обкладатиметься збором.
Пенсії, що перевищують 3654 гривні на місяць, обкладуть податком за ставкою 15% (податок збиратимуть із перевищення). Раніше ця норма стосувалася пенсій від 10 тис. гривень.
Військовий податок у розмірі 1,5% із зарплат українців буде продовжено ще на рік. Його було введено 31 липня 2014 року і передбачалося, що діятиме до кінця поточного року.
Вводиться податок на потужні автомобілі. Так, відповідно до законопроекту, за автомобіль віком до 5 років та об’ємом двигуна 2,5 тис. см3 для дизельних (3 тис. см3 – для бензинових) доведеться щороку платити в бюджет 25 тис. грн податку.
За "хрущовку" заплати 1000 грн
Змінами до Податкового кодексу вводиться оподаткування нерухомості, незалежно від площі об’єкта. Як відомо, сьогодні квартири до 120 кв м і будинки до 250 кв м не оподатковуються.
Чинним законодавством оподатковувалася житлова нерухомість. Змінами вводиться оподаткування нежитлової нерухомості.
Ставка податку на нерухомість встановлюється в розмірі 2% мінімальної заробітної плати (1218 грн) за 1 кв. м площі. Умовно кажучи, в рік за один "квадрат" доведеться заплатити приблизно 24 грн. Якщо у вас "хрущовка" на 40 "квадратів", то розмір податку становитиме майже тисячу гривень. У разі якщо ви проживаєте в сільській місцевості в будинку 100 кв. м, то в рік доведеться платити 2,5 тис. грн. Не зрозуміло, чи підпадатимуть під оподаткування господарські будівлі в сільській місцевості.
Цей податок належить до місцевих, тому пільги на його сплату встановлюватиме місцева влада на основі майнового стану та рівня доходів платника податків. Тобто місцеві чиновники на власний розсуд визначатимуть розмір пільги і їх отримувача.
Податком на нерухомість також обкладається вся комерційна нерухомість.


http://www.theinsider.ua/business/po...iti-po-novomu/
___________
"І настане час, коли один скаже - Зеленський! Мільйони відповідатимуть - Я за нього не голосував!"
Фагот!!! на форуме  
Сказавших "Спасибо!": 2 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 24.12.2014, 15:35   #2
a68
Почетный легион
 Аватар для a68
IP:
Сообщений: 13,999
"Спасибок": 13,331
Очки репутации: 36,118
Мнения: 6505
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от @Фагот!!! Посмотреть сообщение
Змінами до Податкового кодексу вводиться оподаткування нерухомості, незалежно від площі об’єкта.
Ну цн вже занадто.
a68 вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 24.12.2014, 15:38   #3
Geheime Staatspolizei
 Аватар для Фагот!!!
IP:
Сообщений: 30,796
"Спасибок": 70,483
Очки репутации: 263,934
Мнения: 7359
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию

Цитата:
Сообщение от @a68 Посмотреть сообщение
Ну цн вже занадто.
Но возможно.
Война - штука дорогая.
Вот что интересно, а что из активов регионалов было арестовано?
___________
"І настане час, коли один скаже - Зеленський! Мільйони відповідатимуть - Я за нього не голосував!"
Фагот!!! на форуме  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 24.12.2014, 15:43   #4
a68
Почетный легион
 Аватар для a68
IP:
Сообщений: 13,999
"Спасибок": 13,331
Очки репутации: 36,118
Мнения: 6505
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от @Фагот!!! Посмотреть сообщение
Вот что интересно, а что из активов регионалов было арестовано?
Вот и мне интересно. Кто-то за 60 кв. метров будет налог платить, а кто-то вообще сухим из воды вышел... За что кровь проливали?
a68 вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 24.12.2014, 15:45   #5
Почетный житель
 Аватар для Poru4ik
IP:
Сообщений: 849
"Спасибок": 887
Очки репутации: 4,275
Мнения: 584
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Фагот!!! Посмотреть сообщение
Но возможно.
Война - штука дорогая.
Вот что интересно, а что из активов регионалов было арестовано?
Что из активов любых полит сил было арестовано? Причем здесь активы - и налоговая реформа?

Сообщение добавлено 24.12.2014 в 14:53.

Цитата:
Сообщение от @Фагот!!! Посмотреть сообщение
З січня по листопад 2015 року всі громадяни повинні будуть подати так звану "нульову" декларацію. В ній потрібно вказати всі доходи, в тому числі отримані незаконним шляхом: готівкові гроші, заощадження, банківські метали, рухоме та нерухоме майно, цінні папери, частки/паї в юридичних особах.
Кто эти декларации будет проверять??? Сейчас к декларировать обязательно если ты гос.служащий, либо получаешь доход более чем от двух работодателей и сумма месячного дохода больше чем 137 тыс. грн., либо получил наследство, подарки и призы.
И сейчас инспекции районные зашиваются с ними.. 30 млн. деклараций будут проверять лет 10.

Сообщение добавлено 24.12.2014 в 14:59.

Цитата:
Сообщение от @Фагот!!! Посмотреть сообщение
що громадяни сплачують щомісяця зі своєї офіційної зарплатні в розмірі 15% або 17%
Идиотизм. У граждан удерживают из зарплаты.

Сообщение добавлено 24.12.2014 в 15:01.

Цитата:
Сообщение от @Фагот!!! Посмотреть сообщение
У разі якщо ви проживаєте в сільській місцевості в будинку 100 кв. м, то в рік доведеться платити 2,5 тис. грн. Не зрозуміло, чи підпадатимуть під оподаткування господарські будівлі в сільській місцевості.
Эра рантье грядёт... )
Poru4ik вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 2 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 24.12.2014, 16:57   #6
Зловредная фея;)
 Аватар для bankirsha
IP:
Сообщений: 8,290
"Спасибок": 22,266
Очки репутации: 49,095
Мнения: 9575
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от @Фагот!!! Посмотреть сообщение
Крім того, пропонують підвищити до 2% збір до Пенсійного фонду за купівлю готівкової валюти населенням.
мы уже так жили - многие просто забыли.
___________
Мозгом наделен каждый, но не все разобрались с инструкцией. :A25:
Яка сім'я таке і сонечко :18:
bankirsha вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 24.12.2014, 17:44   #7
a68
Почетный легион
 Аватар для a68
IP:
Сообщений: 13,999
"Спасибок": 13,331
Очки репутации: 36,118
Мнения: 6505
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от bankirsha Посмотреть сообщение
итата:
Сообщение от @Фагот!!!
Крім того, пропонують підвищити до 2% збір до Пенсійного фонду за купівлю готівкової валюти населенням.
мы уже так жили - многие просто забыли.
Этим пенсионным фондом жили владельцы валютных обменок в 90-е годы, оборачивали 20 тысяч, а государству показывали 500 баксов. Основной заработок был именно на псевдо налоге в п.ф.
a68 вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 24.12.2014, 18:04   #8
Geheime Staatspolizei
 Аватар для Фагот!!!
IP:
Сообщений: 30,796
"Спасибок": 70,483
Очки репутации: 263,934
Мнения: 7359
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию

Цитата:
Сообщение от @Poru4ik Посмотреть сообщение
Что из активов любых полит сил было арестовано? Причем здесь активы - и налоговая реформа?
При том, что вместо того, чтобы вернуть в бюджет ворованное, о необходимости чего неоднократно заявлялось, планируется ужесточить налоговую систему и повесить ее - на простых граждан.
Самому 2+2 - тяжело сложить, подсказка нужна?
___________
"І настане час, коли один скаже - Зеленський! Мільйони відповідатимуть - Я за нього не голосував!"
Фагот!!! на форуме  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 24.12.2014, 20:17   #9
Почетный легион
 Аватар для Пан Коцький
IP:
Сообщений: 4,450
"Спасибок": 10,219
Очки репутации: 31,548
Мнения: 5693
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от @Фагот!!! Посмотреть сообщение
При том, что вместо того, чтобы вернуть в бюджет ворованное, о необходимости чего неоднократно заявлялось, планируется ужесточить налоговую систему и повесить ее - на простых граждан.

Тому що все нажите "непосильним трудом" можна буде легалізувати:
Цитата:
Сообщение от @Фагот!!! Посмотреть сообщение
При цьому держава гарантує амністію всім декларантам. Тобто проти платників податків не будуть порушувати кримінальні справи через придбанні активи та майно за кошти, отримані незаконним/напівзаконним шляхом. Крім того, держава не вимагатиме доводити джерела походження активів, вказаних у "нульовій" декларації.
На мажорній ноті можна щокілька років виголошувати таку амністію для легалізації відкатів.
___________
Ты можешь достичь добрым словом и пистолетом большего, чем просто добрым словом.
Пінгвін, котрий мріє літати.
Пан Коцький вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 25.12.2014, 10:39   #10
Почетный житель
 Аватар для Poru4ik
IP:
Сообщений: 849
"Спасибок": 887
Очки репутации: 4,275
Мнения: 584
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Фагот!!! Посмотреть сообщение
При том, что вместо того, чтобы вернуть в бюджет ворованное, о необходимости чего неоднократно заявлялось, планируется ужесточить налоговую систему и повесить ее - на простых граждан.
Самому 2+2 - тяжело сложить, подсказка нужна?
Нет, калькулятор всегда под рукой.
Есть решения судов по каким-либо активам? Или Беня в бюдежет платит акциз с нефтепродуктов Курченко? Активы, которые наворовали "папэрэдники" херовые, их нужно в бюджет, Юлины с Пашиными правильные, их не нужно арестовывать и в бюджет? Не несите ерунды...
Poru4ik вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 25.12.2014, 10:46   #11
Geheime Staatspolizei
 Аватар для Фагот!!!
IP:
Сообщений: 30,796
"Спасибок": 70,483
Очки репутации: 263,934
Мнения: 7359
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию

Цитата:
Сообщение от @Poru4ik Посмотреть сообщение
Не несите ерунды...
Оффтоп:
___________
"І настане час, коли один скаже - Зеленський! Мільйони відповідатимуть - Я за нього не голосував!"
Фагот!!! на форуме  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 25.12.2014, 10:51   #12
Почетный житель
 Аватар для Poru4ik
IP:
Сообщений: 849
"Спасибок": 887
Очки репутации: 4,275
Мнения: 584
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Фагот!!! Посмотреть сообщение
Оффтоп:
Оффтоп:
Poru4ik вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 25.12.2014, 10:58   #13
Geheime Staatspolizei
 Аватар для Фагот!!!
IP:
Сообщений: 30,796
"Спасибок": 70,483
Очки репутации: 263,934
Мнения: 7359
Доп. информация
- Автор темы - По умолчанию

Оффтоп:

Оффтоп:
___________
"І настане час, коли один скаже - Зеленський! Мільйони відповідатимуть - Я за нього не голосував!"
Фагот!!! на форуме  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 25.12.2014, 11:03   #14
Почетный житель
 Аватар для Poru4ik
IP:
Сообщений: 849
"Спасибок": 887
Очки репутации: 4,275
Мнения: 584
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Фагот!!! Посмотреть сообщение
Оффтоп:
Оффтоп:
Poru4ik вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 26.12.2014, 11:27   #15
Geheime Staatspolizei
 Аватар для Фагот!!!
IP:
Сообщений: 30,796
"Спасибок": 70,483
Очки репутации: 263,934
Мнения: 7359
Доп. информация
- Автор темы - По умолчаниюАвторы законопроекта явно потерялись в жизни.
Не стоило бы им - с огнем играть.
Плохо закончится
___________
"І настане час, коли один скаже - Зеленський! Мільйони відповідатимуть - Я за нього не голосував!"
Фагот!!! на форуме  
Сказавших "Спасибо!": 3 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх

Ответ

Метки
реформа, налоги, податки

Опции темы
Опции просмотра

Ваши права в разделе

Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.
Trackbacks are Выкл.
Pingbacks are Выкл.
Refbacks are Выкл.

Похожие темы
Тема Автор Раздел Ответов Последнее сообщение
Реформа ГАИ. Все нынешние сотрудники ГАИ будут уволены. Alex LM Автомобильный форум 13 20.01.2015 08:36
Реформа милиции Товарищъ Политика Украины 8 17.06.2014 13:12
Репутация (реформа) avatara9 Предложения и пожелания 29 20.03.2009 18:56
Конституционная реформа в Украине derrick Политика Украины 20 18.11.2008 16:21


Часовой пояс GMT +3, время: 19:02.


Работает на vBulletin® Версия форума 3.х.х. Copyright ©2000 - 2009, Jelsoft Enterprises Ltd.

© ForumKiev.com 2007 - 2021