Я люблю Киев

КИЕВСКИЙ ФОРУМ
КУЛЬТУРНОГО ОБЩЕНИЯ
FORUMKIEV.COM
Правила Новое Вопросы Ссылки
КИЕВ ПОГОДА ИСТОРИЯ ТУРИСТУ
  • Вакансий

    Поиск вакансий и резюме, возможен у проверенного портала.

N-728-MI-2
Вернуться   Киевский форум > Общий > Основной

Дайджест (англ. digest — стислий виклад, резюме)

Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 21.01.2021, 11:46   #91
Почетный легион
 Аватар для fox.
Сообщений: 28,727
"Спасибок": 11,994
Очки репутации: 64,247
Мнения: 1884
Доп. информация
По умолчанию

Чем Пу лучше Навального
“Не Путин сделал Россию такой.
Это такая Россия призвала из бездны Путина”


Який же сміливий!
Як він круто повернувся до Московії!

А фільма якого зняв, палац Пу показав!
Мімімі, який чудовий, от би його росіяни замість Пу собі обрали!
Десь так в ці дні звучить хор наших "білих пальт" - мрійників про "демократичну Росію без Путіна".

Інет вирує від захвату, наша делегація у ПАРЄ чомусь вважає вартим обговорення саме 30 діб арешту Навального, а не наприклад долю українців – кримців, нещодавно ні за що засуджених у РФ на людожерські багатолітні тюремні терміни… Бракує хіба що надання новому герою українського громадянства.

Дитяча наївність цього інтелігентського хору межує з відвертим ідіотизмом.
Чесно кажучи, мені трохи дивно та сумно, що в 2021-му році доводиться знову пояснювати елементарні речі та азбучні істини.
Але перегляд соцмереж не залишає вибору: про це доводиться знову говорити.

Бо небажання наївних ідеалістів розчаровуватись у своїх ілюзіях настільки сильне, що може спричинити чергові грубі помилки.
Отже, почнемо з азів: нашим ворогом є далеко не лише один старий та хворий (кажуть, вже і фізично, і "на голову") кагебешник у Кремлі. Наш ворог – Російська Імперія у всіх її проявах, бо будь-яка імперська Росія не уявляє себе без сателітної колоніальної мило-провінційної України.
І саме на цьому питанні закінчується для нас абсолютна більшість "руцкодємократов" - і половина наших "общєдємократічєскіх антипутінських білих пальтішек".

Бо царі та диктатори на Московії приходять та йдуть, а екзистенційне питання інтеграції України у Орду і поступового розчинення у ній, або ж навпаки – повернення незалежної України до свого доординського єства як однієї із розмаїтих націй Західної Цивілізації, лишається актуальним; і саме воно розділяє на глибинно своїх та чужих.

В цій системі координат Навальний так само чужий та ворожий нам, як його правлячий опонент.

-|- Продолжение здесь. -|-
___________
Комсомольцы, вата и подобные, вас не читаю и не коментирую.
Надеюсь на взаимность.
fox. на форуме  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 22.01.2021, 15:43   #92
Почетный легион
 Аватар для fox.
Сообщений: 28,727
"Спасибок": 11,994
Очки репутации: 64,247
Мнения: 1884
Доп. информация
По умолчанию

..висновок такий. Єдине, що нас може врятувати від цього валу — це формування української ідентичності. Без компромісів і пошуків “хороших русских”.
Стерти Гідність.
Як Медведчук, Путін і “п’ята колона” підштовхують ЗЕ-владу на зраду
22 січня, 2021, 13:09

Рівно 7 років тому Російська Федерація дуже чітко зрозуміла, що втрачає минулий тотальний всеосяжний вплив на внутрішню політику України
Не допомогли ані Пол Манафорт, ані Дмитро Табачник, ані “харківські угоди”, ані кредит Януковича у Москви. Тому невдовзі Росія пустила кров у Криму і на Донбасі, на десятиліття вперед перетворюючи ці території на фільми жахів.
Справа в тому, що Російська Федерація і її посіпаки в тілі України дуже чітко розуміють, що час грає проти них.

Якщо до 2017 року українців ще могли “катати” на “давайте поговорим с оккупированным Донбассом”, “простим, все друг другу”, “зшити країну” — у 2021-му такий план уже не працює.
Ба більше - яскравим свідчення істинних намірів Росії напередодні будь-яких переговорів з Україною стала уже класична “традиція”.

Щоразу на фронті ворожий снайпер убиває українського воїна на Сході.

Так наші північні вороги реагують на те, що пришити гангрену ОРДЛО з легалізацією її у політичному полі стає дедалі важче.
Дійшло до того, що путінський посіпака, приставлений Кремлем реалізовувати у нас тут Придністров’я 2.0 — Дмітрій Козак вривається на переговори ТГК і намагається уламувати Київ на підписання “договорняка” по проштовхуванню Донецька і Луганська.

Цікаво, що раніше в цих переговорах він участі не брав.
Паралельно до шаленого тиску на Україну прямо до Дня соборності підключився коханий кум Владіміра Путіна - Віктор Медведчук.


-|- Продолжение здесь. -|-
___________
Комсомольцы, вата и подобные, вас не читаю и не коментирую.
Надеюсь на взаимность.
fox. на форуме  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 26.01.2021, 15:42   #93
Почетный легион
 Аватар для fox.
Сообщений: 28,727
"Спасибок": 11,994
Очки репутации: 64,247
Мнения: 1884
Доп. информация
По умолчанию

На что ставила Москва для разжигания вражды в Украине.


Постсоветские люди, привыкшие в СССР вести стадный образ жизни, то есть подчиняться приказам начальства и партии, всегда будут нуждаться в мотиваторе, лидере и сладкой морковки, метеляющейся впереди ослика.
Они не смогут организоваться сами, например, через соцсети. Им страшно принимать решения, ведь это значит, что придется нести ответственность. Они бояться личного участия и ответственности, чаще всего пряча личное за коллективным. Всегда поддерживают большинство, особенно, если это большинство силы. А еще они всегда недовольны лидером, уверены, что лидер их обворовывает и все их беды именно из-за него, более сильного.

Создайте общественную организацию, ОСББ, партию из советских людей и получите картину ОРДЛО: немедленно сделайте нам хорошо, убейте всех плохих и тех, кто против нас, расстреляйте дворника, а мы пошли, у нас дела.
Через час после создания некой ответственной за улучшение жизни общества ячейки пойдут разговоры, что руководитель недодает тиграм мясо, а сам…
Мы не сможем построить европейскую модель общества.
-|- Продолжение здесь. -|-
___________
Комсомольцы, вата и подобные, вас не читаю и не коментирую.
Надеюсь на взаимность.
fox. на форуме  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 27.01.2021, 15:42   #94
Почетный легион
 Аватар для fox.
IP:
Сообщений: 28,727
"Спасибок": 11,994
Очки репутации: 64,247
Мнения: 1884
Доп. информация
По умолчанию

Закон про референдум.
Як Зеленський дав Медведчуку ключі від дестабілізації.

У нашій країні і поза її межами точно є сила, яка розуміє про владу все. І саме ця сила - тут я говорю про Кремль і його п'яту колону, може цілком зробити і Зеленського, і нас усіх заручниками інструменту, який президент так любовно створював під себе.

Середа, 27 січня 2021,


Кожне рішення, прийняте владою, варто перевіряти простою фразою: “Що б на твоєму місці зробив Медведчук?”.
Іншими словами, в період російської військової, політичної, економічної та інформаційної агресії кожне рішення треба проганяти через стрес-тест щодо того, які вигоди набуває Кремль в разі реалізації управлінського рішення. Упевнений, що президент Володимир Зеленський, людина яка постійно шукає своїм поглядом погляд Путіна, навряд чи розмірковує в цьому ключі.

Під час внесення законопроекту про народовладдя за допомогою українського референдуму Зеленський навряд не замислювався про що-небудь крім власної вигоди.

Зрештою, теза про пряму народну демократію, яка може відправлятися в обхід влади парламентських бариг, була наріжним каменем його політичної програми.
Не випадково і те, що законопроєкт цей був проголосований саме зараз.

Рейтинги чинного президента сиплються.

Зникає контроль над власною фракцією в парламенті.
Що підтверджується і середнім рівнем голосування президентської фракції – 170-180 голосів з 246.

І тим, що питання виключення Дубінського, що опинився під санкціями США, у фракції не ставилося на голосування – занадто великий був ризик не отримати більшості.

У цих умовах треба щось робити. Після того, як парламент “слуг народу” фактично обнулив сам себе, віддавши право як законодавчої ініціативи, так і скасування законів в маси, Володимир Зеленський повинен задоволено потирати руки.

І тепер ніщо нібито не стримує президента від того, щоб довести свою народність, наплювавши і на Верховну Раду, і на уряд.
Закон про народовладдя і правда створює для президента величезні можливості для політичного маневру.

Адже тепер він отримує шанс для того, щоб залишитися з народом один на один.
Рада “слуг” скурвилися, в уряді – ідіоти. Не біда! Давай, дорогий український народе, зробимо їх разом ще раз!

Ось тобі прекрасне питання для референдуму: хто за те, щоб сонце кожен день вставало на Заході, а сідало на Сході?

Напружимось, проголосуємо в єдиному пориві.

В обговоренні цього закону всі коментатори обговорюють одне: звичайно ж референдум є головним інструментом авторитарного режиму.
Згадують тут і Гітлера з його диктаторськими повноваженнями, отриманими завдяки референдуму.

І Лукашенка, який зміг обійти за рахунок референдуму обмеження по термінах балотування.
І Путіна з його обнуленням.

Всі прекрасно розуміють, що результати референдуму – це правильно сформульоване питання помножене на належний рівень пропаганди.
І головна дискусія полягає в тому, чи зможе Зеленський використовувати цей інструмент для консолідації своєї влади. Відповідь для мене очевидна: не зможе. Тому що навіть не думає в цьому ключі. Влада Зеленського і так більш ніж консолідована.

Свій парламент і свій уряд. Проблема президента полягає в іншому – він взагалі не розуміє, що з цією владою робити.

Як утримати її, як контролювати свої кадри. Що з цим усім робити! Лайкозалежний і ласий на народну любов Зеленський просто не розуміє яким чином використовувати інструментарій влади для будь-яких відмінних від власного піару цілей. А референдум – це просто ще один інструмент.

Зате в нашій країні і поза нею точно є сила, яка розуміє про владу все. І саме ця сила – тут я говорю про Кремль і її п’яту колону, може цілком зробити і Зеленського і нас всіх інструментом, який президент так любовно прописував під себе.

Давайте пройдемо тест на Медведчука. І зрозуміємо, чому чарівна паличка-виручалочка популізму, яку Володимир Зеленський вистругував для себе, може бути дуже просто вставлена ​​за відомою адресою.
1. По-перше, відразу ж ініціював би через власну сітку референдум про скасування мовного закону!

2.Будучи Медведчуком, необхідні 3 мільйони підписів народної ініціативи ? Легко!

Більш того, перетворив би збір підписів в реаліті-шоу на півроку. Раз вже ми живемо в країні-реаліті-шоу, то чому б і ні.
3.По-друге, я б запустив збір підписів за надання автономії Донбасу. Більш того, використовував би закон який прямо не забороняє збір підписів на окупованих територіях, для того, щоб відправити групи з урнами і завіреними ЦВК бюлетенями на територія ОРДЛО. Адже там живуть українці з нашими паспортами? Так! Автономія ж прямо не суперечить Конституції? Ні! Так в чому проблема? Покажемо єдність українців! Допоможемо президентові в його миротворчій місії! Які претензії? Ми ж тобі, Володя, допомагаємо! Ти ж за мир? Ну і ми за мир. За русскій мір, але зрештою, «яка різниця».
4.По-третє я б похитав на референдумі тему відновлення економічних зв’язків з Росією, води в Крим, газу. Та чого завгодно!

Але саме згадування цих тем в інформаційному просторі змогло б дестабілізувати суспільство і державу. І головне – загнати в цугцванг владу і самого Володимира Зеленського.
5.Як реагувати на підписи про автономію ОРДЛО? Що робити? Куди бігти?

А голови Медведчука і витончених кремлівських візантійців напевно придумають ще 100 і один спосіб того, як повернути закон народовладдя проти України.

Є тут і інший аспект. З самого початку свого президентства Володимир Зеленський безуспішно намагався вибудувати тут авторитаризм білоруського зразка. Навіть копіював «народний» стиль поведінки Лукашенка.
Від диктатури нас врятував непрофесіоналізм президента і його оточення, наявність системи політичних стримувань і противаг, нехай і в формі конкуренції різних політико-олігархічних груп, диверсифікована не ресурсно-орієнтована економіка, орієнтація України на Захід і залежність від кредитів міжнародних фінансових інститутів.
Але Володимир Зеленський не вічний. Особливо в його президентській іпостасі.
На зміну йому прийде хтось. Хтось, хто може бути більш здібним політиком. Хтось, хто буде насолоджуватися не софітами і оплесками, а владою як такою.
___________
Комсомольцы, вата и подобные, вас не читаю и не коментирую.
Надеюсь на взаимность.
fox. на форуме  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 30.01.2021, 18:33   #95
Почетный легион
 Аватар для fox.
IP:
Сообщений: 28,727
"Спасибок": 11,994
Очки репутации: 64,247
Мнения: 1884
Доп. информация
По умолчанию

У носителей "русского гена" встроена кнопка на самоуничтожение


Если бы COVID-19 не существовал, его нужно было бы придумать. Цинично? Да!

Но вот такая ситуация с мировой проблемой была нужна, чтобы мир встряхнулся, осознал, как он хрупок и начал себя спасать. Чтобы мир повнимательнее присмотрелся к тем, кто играет с штаммами вирусов, изображая из себя Бога, и навсегда "стукнул" таких умельцев по рукам.

Чтобы люди поняли, что гарантированная им государством безопасность — всего лишь пшик, симулякр, иллюзия обмана, и на самом деле безопасность не может гарантировать никто, если сам человек этого для себя не хочет.

Как, например, государство может гарантировать безопасность критическому большинству, которое категорично не хочет носить маски, мыть руки, держать социальную дистанцию, соблюдать меры гигиены, и, ухмыляясь, твердит про заговор рептилоидов, и про то, что вируса нет?
Не может государство защитить и тех сознательных, кто носит маски, моет руки и отчаянно пытается социальной дистанцией остановить распространение вируса. Почему? Все просто, этих людей меньшинство. Меньшинство всегда падет под давлением большинства.-|- Продолжение здесь. -|-
___________
Комсомольцы, вата и подобные, вас не читаю и не коментирую.
Надеюсь на взаимность.
fox. на форуме  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 31.01.2021, 16:28   #96
Почетный легион
 Аватар для fox.
Сообщений: 28,727
"Спасибок": 11,994
Очки репутации: 64,247
Мнения: 1884
Доп. информация
По умолчанию

Кремль превращает Донбасс в "ядовитый пирожок".


На так называемом форуме "русский Донбасс" отличился один "донбасский ученый".

Некто Андрей Яковенко – "проффессор" Луганского университета имени Даля. И по совместительству героический защитник будущего "русской цивилации". Да, вы смеетесь, а она существует. Пусть не прирамиды или письменность с математикой, но оставит после себя что-то историческое.

Памятник петуху, например. Если не растает весной, конечно. Но, вернемся от легкого стеба к страшной реальности, о которой верноподданнически заявил московским гостям "проффессор" и "донбасский ученый".
Этот самый Андрей Яковенко озвучил идею, что идеологию "русского мира" в сознание жителей оккупированных территорий нужно вколачивать с детского сада. Потому что школьников тоже нужно воспитывать, студентов и взрослых самом собой, но именно психика дошкольников наиболее восприимчива к такому внушению. В качестве примера "донбасский ученый" приводит практику советской пропаганды.
Мог бы, конечно, расширить базу примеров за счет "Гитлерюгенда", "Красных кхмеров", но то ли общая эрудиция не настолько широка, то ли по идеологическим соображениям воздержался.

Но можно не сомневаться, что эта концепция получит самое широкое распространение в ОРДЛО.

Потому что она уже давно работает.Территории оккупированы уже семь лет и все это время машина пропаганды работает на полную катушку.


-|- Продолжение здесь. -|-
___________
Комсомольцы, вата и подобные, вас не читаю и не коментирую.
Надеюсь на взаимность.
fox. на форуме  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 31.01.2021, 17:01   #97
Почетный легион
 Аватар для fox.
Сообщений: 28,727
"Спасибок": 11,994
Очки репутации: 64,247
Мнения: 1884
Доп. информация
По умолчанию

Кремль принуждает Россию жить в выдуманной реальностиПутин поручил запретить "отождествление роли СССР и фашистской Германии". Владимир Путин поручил Государственной думе до 1 июля 2021 года подготовить поправки в федеральный закон "Об увековечении Победы советского народа в Великой Отечественной войне", суть которых должна заключаться в запрете "публичного отождествления роли СССР и фашистской Германии во Второй мировой войне", следует из опубликованных 23 января на сайте Кремля поручений президента.

Повторю и напомню неопровержимое. Приведу несколько бесспорных фактов, доказывающих, что "роли совпадали".
23 августа 1939 года, Москва. Подписание советско-германского договора о ненападении и "Секретного протокола". (Длина подписи торжествующего и восторженного Сталина на карте к протоколу, где обозначены приращения СССР, — 59 сантиметров!)

Характерно, что официальное отношение к Протоколу власти меняли 4 раза. (И будут менять еще.)
22 сентября 1939 года, Брест — совместный парад войск Вермахта и РККА.
28 сентября 1939 года, Москва — подписание Договора о дружбе и границе между СССР и Германией.
Если все это не доказывает "отождествление роли", то есть ли вообще хоть что-то, что может это отождествление доказать ?

Дополнительным аргументом в пользу "тождества" является то обстоятельство, что после начала Отечественной войны, после 22 июня 1941 года, Кремль действие договоров отменил.

Однако реальная ситуация была еще хуже и еще сложнее!
Важным индикатором отношения Кремля к Берлину можно считать зеркальный процесс — отношение советских властей к немецким коммунистам, бежавшим в СССР после прихода Гитлера к власти.
В Советском Союзе они были встречены как дорогие братья и единомышленники.

Однако в годы террора, точнее — 25 июля 1937 года, началась "немецкая операция" НКВД и 65 тысяч немецких коммунистов было арестовано. 42 тысячи признаны агентами Гестапо и приговорены к высшей мере наказания. Несколько сотен немцев, тех, кто сохранял свои паспорта и гражданство, Гитлер потребовал вернуть в Германию. В Рейх, в частности, уехало несколько секретарш Коминтерна, которые составили для фюрера полный список советских агентов...
Сталин однако долго не мог понять, как и почему Абверу удалось нейтрализовать всю советскую агентуру в Германии...
После энкавэдэшной зачистки казалось, что все шпионы обезврежены и на родине Ленина живут и работают только действительно настоящие, подлинные немецкие друзья... Но с подписанием Договора Сталина — Гитлера от 23 августа (по нынешнему — "о неотождествлении ролей") Сталин получил убедительную просьбу из Рейха отдать беглых немцев домой, т.е. передать несломленных немецких коммунистов в руки Гестапо.
Ну как же было не уважить и не порадовать "боевого друга"! Оставшихся в СССР членов КПГ интернировали и возвратили в лапы фюрера...

И еще пара штрихов...
-|- Продолжение здесь. -|-
___________
Комсомольцы, вата и подобные, вас не читаю и не коментирую.
Надеюсь на взаимность.
fox. на форуме  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 03.02.2021, 00:54   #98
Почетный легион
 Аватар для fox.
IP:
Сообщений: 28,727
"Спасибок": 11,994
Очки репутации: 64,247
Мнения: 1884
Доп. информация
По умолчанию

СССР закладывал в социум потребность в насилии.
Жажду насилия.

Зависимость от насилия.

Насилие в СССР было везде. В детсаду, в школе, в ПТУ, в ВУЗе, на работе, в семьях.
Захотел оформить развод — а получи-ка ты, Ваня, донос "враг народа" и разбор полетов на партсобрании.
СССР был построен на крови и смертях миллионов убитых им людей. Русских.

Русскоговорящих. Украиномовных. Татар. Узбеков. Киргизов. Латышей. 15 "сестер" порабощенных и безвольных, отдавали миллионы своих сограждан на прокорм серпастому монстру, но и сами получали от монстра "еду", постепенно превращаясь в монстров.
70 лет СССР взращивал поколения рабов, агрессивных, зависимых от рабства и ненавидящих друг друга, алчных, жадных, бездушных, бескультурных, малограмотных, воспитанных на симулякрах и нарративах советского агтипрома.

Агитпром создавал нужные для советского человека образы для подражания и создания иллюзии велико духовности, а еще показывал советскому человеку советского человека: героя НКВД, пьяницу-простака, работягу, селянина, затурканную женщину.
Ну, естественно, показывал "врагов народа" в образах украинцев, глупых селюков, бандеровцев, латышей, финнов.

Чего стоят миролюбивые советские анекдоты про "братские народы".
Этот советский агитпром работал в Украине все годы нашей Независимости.

-|- Продолжение здесь. -|-
___________
Комсомольцы, вата и подобные, вас не читаю и не коментирую.
Надеюсь на взаимность.
fox. на форуме  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 03.02.2021, 01:36   #99
Основа форума
 Аватар для Антон ЖУРАВСКИЙ
Сообщений: 2,396
"Спасибок": 3,101
Очки репутации: 4,657
Мнения: 3293
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от fox. Посмотреть сообщение
70 лет СССР взращивал поколения рабов, агрессивных, зависимых от рабства и ненавидящих друг друга, алчных, жадных, бездушных, бескультурных, малограмотных, воспитанных на симулякрах и нарративах советского агитпропа.
В наибольшей степени результат этого 70-летнего взращивания совковых злобных манкуртов проявился в люмпенско-пролетарской Даунбасятине и в россияцких городах-заводах типа ужасающе грязных, безнадёжно депрессивных городов типа Копейска, Кыштыма, Мончегорска, Пропойска, Асбеста.

Там живёт какая-то серая люмпенская нелюдь, полностью расчеловеченные манкурты.
Антон ЖУРАВСКИЙ на форуме  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 03.02.2021, 08:40   #100
Житель
 Аватар для Ник
IP:
Сообщений: 471
"Спасибок": 36
Очки репутации: 1,994
Мнения: 435
Доп. информация
По умолчанию

Президент України Володимир Зеленський своїм указом увів із 2 лютого персональні санкції Ради національної безпеки (РНБО) проти правої руки Віктора Медведчука Тараса Козака. Зокрема, йдеться і про анулювання ліцензій телеканалів, що належать йому (112, NewsOne, ZIK).

Про це повідомляється на сайті Офісу президента (щоб подивитися документ, доскрольте сторінку до кінця). У додатках до указу уточнюється, що обмежувальні заходи на 5 років введено проти народного депутата із фракції "Опозиційна платформа – За життя" Козака, а також:

ТОВ "АРІАДНА ТВ";

"НОВИЙ ФОРМАТ ТВ";

"ТВ ВИБІР";

"ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "112-ТВ";

"ЛІДЕР ТВ";

"ПАРТНЕР ТВ";

"НОВИНИ 24 ГОДИНИ";

"Нові комунікації".

"Увести в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 2 лютого 2021 року "Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)", – ідеться в документі.

Контроль за виконанням рішення президент поклав на секретаря РНБО Олекcія Данілова.

Указ набирає чинності з дня його опублікування, тобто з вівторка, 2 лютого.

Санкції щодо Козака:
тимчасове блокування активів;

обмеження торговельних операцій;

обмеження, часткове чи повне припинення транзиту ресурсів, польотів та перевезень територією України;

запобігання виведенню капіталів за межі України;

зупинення виконання економічних та фінансових зобов'язань;

анулювання або зупинення ліцензій та інших дозволів, одержання (наявність) яких є умовою для здійснення певного виду діяльності;

повна або часткова заборона вчинення правочинів щодо цінних паперів;

припинення видачі дозволів, ліцензій на ввезення в Україну з іноземної держави чи вивезення з України валютних цінностей та обмеження видання готівки за платіжними картками, емітованими резидентами іноземної держави;

заборона передання технологій, прав на об'єкти права інтелектуальної власності.

Як розповів Данілов, на засіданні РНБО у вівторок, 2 лютого, способом письмового голосування розглядали питання введення персональних санкцій. Про це повідомляє Офіс президента.

"Із 19 членів Ради національної безпеки і оборони 17 проголосували за, один утримався, один перебуває у відрядженні", – сказав секретар РНБО.
___________
Полный текст по ссылке https://www.dropbox.com/sh/q25wckjpp...aubfO5ora?dl=0
Ник вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 03.02.2021, 13:05   #101
Почетный легион
 Аватар для fox.
Сообщений: 28,727
"Спасибок": 11,994
Очки репутации: 64,247
Мнения: 1884
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Антон ЖУРАВСКИЙ Посмотреть сообщение
В наибольшей степени результат
С тобой согласен, как всегда или в большинстве случаев.
Но, я бы ещё сказал такое.
Вот это есть декларируемая власть охлоса.
Такие совершили революцию 1917г, конечно под управление сверхковарного врага марксиста.
Немножко другие сейчас на донбассе, но опять же это гегемон пролетариата.
Получаеться - пролетариат это громадная разрушительная и Деструктивная сила.
Хотя на пролетариат принято молиться..
___________
Комсомольцы, вата и подобные, вас не читаю и не коментирую.
Надеюсь на взаимность.
fox. на форуме  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 04.02.2021, 02:11   #102
Основа форума
 Аватар для Антон ЖУРАВСКИЙ
Сообщений: 2,396
"Спасибок": 3,101
Очки репутации: 4,657
Мнения: 3293
Доп. информация
По умолчанию

Советская власть - это тотальная террористическая власть самой низовой, самой подлой манкуртовской черни, утробно ненавидящей Культуру, Право, Гуманность и вообще все культурно-нравственные достижения цивилизации. Советская власть - это полпотовский коммунизм плюс полная манкуртизации страны.

Пролетариат в исходном правильном значении этого слова - это самая низшая социальная "раса", не вносящая по причине совей низменности никакого культурно-цивилизационного вклада в развитие общества:

его единственная задача - тупо, по-скотски рожать для Государства будущих солдат, будущее пушечное мясо в обмен на "хлебную пайку и зрелища".
Антон ЖУРАВСКИЙ на форуме  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 04.02.2021, 18:00   #103
Почетный легион
 Аватар для fox.
Сообщений: 28,727
"Спасибок": 11,994
Очки репутации: 64,247
Мнения: 1884
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Антон ЖУРАВСКИЙ Посмотреть сообщение
это полпотовский
Pol Pot (Пол Пот)марксист, учился террору против собственого населения и китайцев и советских учителей.
Надо сказать, всем марксистским гадостям он учился в Париже.
Франция страна такая, там жил иранский хомейни, который Иран затащил в средние века.
Там много чего родилось во Франции.
От революций до Гельётины
___________
Комсомольцы, вата и подобные, вас не читаю и не коментирую.
Надеюсь на взаимность.
fox. на форуме  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 05.02.2021, 12:27   #104
Почетный легион
 Аватар для fox.
Сообщений: 28,727
"Спасибок": 11,994
Очки репутации: 64,247
Мнения: 1884
Доп. информация
По умолчанию

Іноді вони повертаються3 лютого, 2021,
У серпні 1991 року група провідних російських журналістів з цілої низки видань, які були закриті ГКЧП після спроби державного перевороту у Радянському Союзі, вирішила виступити з протестом проти рішення російського президента Бориса Єльцина закрити партійні і радянські газети, які підтримували цей переворот
Я відмовився ставити свій підпис під цим листом - і, зрозуміло, колеги мене засуджували, називали противником свободи слова.

Але я точно знав - у тому числі з власного професійного досвіду - що “Правда” та інші газети радянського часу це ніяка не журналістика, це робота на владу і безпардонна пропаганда.

Крім того, я побачив, що коли один з журналістів “Правди” вирішив вибачитися перед читачами за всю брехню, яку вони могли побачити на сторінках цієї газети протягом цілого століття, переважна більшість співробітників редакції “головної газети країни” його засудила.

Вони не хотіли вибачатися. Вони хотіли брехати далі.
Яка, до біса, журналістика?

Те ж саме стосується телеканалів Віктора Медведчука.
Яка, до біса, журналістика ?

Як взагалі можуть існувати телевізійні канали, весь сенс роботи яких - знищення власної країни ?

При цьому, зрозуміло, я добре пам'ятаю, що після заборони КПРС ця партія була відновлена ​​і в Росії, і в Україні за допомогою Конституційних судів.
І що професійні брехуни теж повернулися до журналістики. І їхні газети теж.
А незабаром, за усього лише десятиліття після серпня 1991 року вся російська журналістика перетворилася на суцільну “Правду”.

Тому для мене є важливим не тільки те, щоб у нашому ефірі не було проросійських телеканалів, а у парламенті - проросійських політиків. Для мене важливим є і те, щоб рішення про закриття телеканалів і про переслідування колабораціоністів мали чітке правове обгрунтування і не стали сходинкою на шляху до побудови авторитарного режиму.
Тому що у цьому випадку вони обов'язково повернуться.
___________
Комсомольцы, вата и подобные, вас не читаю и не коментирую.
Надеюсь на взаимность.
fox. на форуме  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 05.02.2021, 15:34   #105
Почетный легион
 Аватар для fox.
IP:
Сообщений: 28,727
"Спасибок": 11,994
Очки репутации: 64,247
Мнения: 1884
Доп. информация
По умолчанию

З політичною шпаною не домовляються
5 лютого, 2021, 14:06

Одна з головних тез, що її висунув міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров на спільній пресконференції з очільником європейської дипломатії Жозепом Боррелем - Євросоюз і Росія повинні домовитися про невтручання в справи країн пострадянського простору
Російська пропаганда, зрозуміло, буде розповідати нам про конструктивність путінського Ріббентропа.
Але все-таки хотілося б задати самовдоволеному Лаврову питання: а яким чином Європейський Союз втручається у справи країн пострадянського простору ?
Хіба одна з країн Європейського Союзу анексувала Крим ?

Хіба це військові однієї з європейських країн перебувають на Донбасі ? Хіба це європейська країна направляє на Донбас конвої з “гуманітарною допомогою” ?

Хіба європейські країни визнали незалежність автономій Грузії і ввели на територію цієї країни свої армії ?

Хіба війська однієї з європейських країн перебувають на території Придністров'я ?

Хіба це європейські країни продавали зброю одночасно Вірменії та Азербайджану ?
Хіба європейські країни витрачають мільйони доларів на антидержавну пропаганду на територіях країн пострадянського простору ?

Хіба це європейські держави шантажують країни пострадянського простору за допомогою поставок газу і нафти, газового транзиту, поставок електроенергії ?

Хіба це президент однієї з європейських країн говорив про території сусідньої держави як про “подарунок більшовиків” - або ж це Путін про “Новоросію” ?

Як Європейський Союз втручається у справи країн пострадянського простору ?
Як втручається Росія, ми вже знаємо.

Росія - держава-вбивця. Росія - держава-агресор. Росія - держава-шантажист. Росія - держава-гвалтівник.
І чому потрібно дивуватися, що силовики Путіна тепер б'ють на вулицях російських міст мирних російських громадян - а Лавров радить Боррелю звернути увагу на факти насильства на території самого Євросоюзу ?
Дивуватися не треба.
Скоро ці силовики почнуть просто вбивати росіян - щоб уже ні у кого не було ілюзій, що з Путіним і Лавровим можна про щось реально домовитися.
З політичною шпаною не домовляються. Кремль все одно обдурить.
___________
Комсомольцы, вата и подобные, вас не читаю и не коментирую.
Надеюсь на взаимность.
fox. на форуме  

Ответить с цитированием Вверх

Ответ

Метки
дайджест.

Опции темы
Опции просмотра

Ваши права в разделе

Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.
Trackbacks are Выкл.
Pingbacks are Выкл.
Refbacks are Выкл.

Похожие темы
Тема Автор Раздел Ответов Последнее сообщение
Как составить правильное резюме? де Валуа Работа - карьера 13 31.10.2019 09:45
Чемпіонат Англії: Англійська Прем'єр Ліга. Сезон 2014/2015 |bastard| Футбольный форум 6 22.11.2015 12:19
Чемпіонат Англії: Англійська Прем'єр Ліга. Сезон 2013/2014 |bastard| Футбольный форум 100 12.05.2014 11:30


Часовой пояс GMT +3, время: 16:32.


Работает на vBulletin® Версия форума 3.х.х. Copyright ©2000 - 2009, Jelsoft Enterprises Ltd.

© ForumKiev.com 2007 - 2021