Я люблю Киев

КИЕВСКИЙ ФОРУМ
КУЛЬТУРНОГО ОБЩЕНИЯ
FORUMKIEV.COM
Правила Новое Вопросы Ссылки
КИЕВ ПОГОДА ИСТОРИЯ ТУРИСТУ
N-728-MI-2
Вернуться   Киевский форум > Общий > Основной

Коронавирус 2019 из Китая. Карантин в Украине.

Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 14.07.2020, 21:31   #3286
киянин
 Аватар для mob15a
IP:
Сообщений: 36,582
"Спасибок": 31,446
Очки репутации: 145,394
Мнения: 8933
Доп. информация
По умолчанию

Чому молоді та спортивні так довго не можуть оговтатися від коронавірусу

Через чотири місяці після початку пандемії коронавірусу хвороба продовжує дивувати лікарів. І один з неприємних сюрпризів, які вона піднесла, - тривалість симптомів захворювання у деяких пацієнтів.
У доктора Джона Райта з Бредфордського інституту медичних досліджень (BRI) виявилося одразу дві таких пацієнтки: це молоді жінки, які через кілька тижнів після початку захворювання продовжують скаржитися на втому і задишку.
Ось його розповідь.
Лікарка із сусідньої лікарні, 27-річна Аміра Валлі не може віддихатися, піднявшись сходами лише на один поверх.
34-річна фізіотерапевтка з нашої лікарні на ім'я Моллі Вільямс взагалі завжди була чудовою атлеткою, але тепер вона каже, що задишка стала її постійною супутницею. До того ж вона стала часто відчувати напади сильного хвилювання і проблеми з пам'яттю.
Обидві вони захворіли на коронавірус ще три місяці тому.
  • Чи правда, що молодь хворіє на коронавірус в легкій формі
  • Чому від коронавірусу помирає і молодь - огляд ЗМІ
У березні ми знали про коронавірус занадто мало. Ми вважали, що це суто респіраторне захворювання, проте пізніше виявилося, що воно зачіпає практично всі органи.
Ми виходили з того, що нам доведеться покладатися на інвазивну вентиляцію легенів (ШВЛ) в умовах реанімаційних відділень, однак як з'ясувалося, неінвазивна вентиляція (НІВЛ) в стаціонарі на ранньому етапі набагато ефективніша.
Ми також думали, що, привітавши з одужанням від цього гострого інфекційного захворювання пацієнтів, які покидають лікарню, ми більше з ними не зустрінемося.
Але чотири місяці по тому новий ворог став нашим старим і час від часу, здається, єдиним ворогом.
Нам також стало відомо про довгострокові наслідки цієї недуги для пацієнтів - причому не тільки тих, хто опинився у лікарні, а й тих, хто лікувався вдома і начебто впорався з гострою формою захворювання - але лише для того, щоб потім страждати від симптомів, які повертаються або й не припиняються.
В результаті пацієнти, які перехворіли на Covid-19 кілька місяців тому, досі не можуть повернутися до нормального життя.
З попереднього лікарського досвіду ми знали, що майже у половини тих, хто перехворів на тяжкий гострий респіраторний синдром (SARS), схожий на коронавірус, епідемія якого вибухнула в 2003 році, розвинулася хронічна втома чи інші довготривалі симптоми. Тому ні для кого не мало бути сюрпризом, що згубний нащадок того вірусу, Sars-CoV2, успадкує багато кепських рис свого попередника.
Ми отримуємо все більше звернень від пацієнтів та їхніх лікарів з проханнями про допомогу.
Деякі продовжують страждати від первинних симптомів, на кшталт болю в грудях і задишки. У інших виникли нові симптоми - головний біль, втрата пам'яті, проблеми із зором. У багатьох розвинулися депресія і тривожність. Більшість скаржиться на постійну втому, і всі хочуть повернутися до нормального колишнього життя. Вони поспішили відсвяткувати одужання від Covid-19, але тепер їх гризуть сумніви і наростає відчуття розпачу.
  • "Смерть за смертю. Ми були на межі" - лікарка-інфекціоністка з Прикарпаття
У перший тиждень хвороби в Аміри Валлі були лише слабкі симптоми: головний біль, поколювання в горлі, невелика температура. До кінця тижня вона вже думала, що найгірше позаду, але новий тиждень приніс задишку, і тепер ця задишка нікуди не зникає.
"Особливо важко мені даються сходи. Після одного прольоту пульс підскакує до 140. Минулий тиждень видався особливо важким, я не могла заснути, бо мені не вистачало повітря, і я почуваюся вкрай виснаженою", - скаржиться Аміра.
До цього, за її словами, додалося ще й наростаюче почуття тривоги.
Рентгеноскопія грудної клітки при цьому не показує жодних аномалій, і при прослуховуванні теж все в нормі. Але щось все-таки не так, і ми постараємося докопатися до кореня проблеми.
Фізіотерапевтка Моллі Вільямс добровільно зголосилася працювати з хворими на коронавірус, і швидше за все сама заразилася в лікарні.
В юності вона була успішною гімнасткою, а потім зайнялася кроссфітом (комплексна система вправ, що включає елементи легкої і важкої атлетики) та навіть увійшла до двадцятки кращих спортсменів Британії. Однак тепер і вона відчуває проблеми з задишкою.
"Раніше мій пульс в стані спокою був 50 ударів на хвилину, а тепер - близько 90, - каже Моллі. - У мене починається задишка навіть коли я розмовляю, м'язи ніг неймовірно втомлюються, а при ходьбі мій пульс частішає до 133 ударів".
За словами Моллі, у неї виникає неконтрольоване бажання плакати, і вона неймовірно переживає з будь-якого приводу. До того ж у неї почалися проблеми з пам'яттю.
"Я постійно все забуваю - по багато разів повторюю одне й те саме, але голова не в змозі утримувати інформацію. Я намагаюся і не можу згадати потрібне слово. Мені тепер доводиться все записувати, щоб не забути", - говорить вона.
"У мене в минулому не було ніяких проблем зі здоров'ям, і мені дуже важко пережити такий удар".

Однак ми досі не розуміємо, чому в цих пацієнтів виникли такі довгострокові проблеми.
Можливо, вірус ховається десь у них в організмі і викликає ці вічні симптоми, як це буває у тих, хто перехворів на Еболу. Деякі наші пацієнти мають позитивний результат тесту на вірус і через кілька тижнів після того, як вони заразилися.
Можливо, це пов'язано з тим, що реагент знаходить залишкові фрагменти вірусної РНК. Якщо це так, то не виключено, що ці фрагменти РНК викликають тривалу реакцію імунної системи, що і пояснює ці тривалі симптоми.
Однак більш імовірно, що пацієнти з затяжними симптомами відчувають сильнішу реакцію імунної системи на початкове зараження, на яку накладається шкода, заподіяна інфекцією їхнім легеням та іншим органам.
Наше завдання як лікарів і дослідників полягає в тому, щоб з'ясувати, що ж насправді викликає усі ці довгострокові ефекти, а потім розробити курс лікування, який допоміг би цим та іншим пацієнтам, у яких розвинулася важка постінфекційна втома.
Це маловивчена тема досліджень, оскільки знайти відповіді тут дуже непросто. Однак Covid-19 став неймовірним науковим каталізатором, і увага, прикута до пацієнтів з довгостроковими симптомами, може наблизити розуміння цих процесів.
Мій колега доктор Пол Вітакер на прохання пацієнтів створив першу клініку для тих, хто перехворів на ковід.
Згідно з початковим планом, ми мали спостерігати за пацієнтами, які перехворіли на коронавірус, протягом 12 тижнів після їхньої виписки з лікарні. Однак дуже скоро стало зрозуміло, що деякі з тих, хто потребував стаціонарного лікування, повністю повернулися до нормального життя, в той час як деякі з тих, хто не лікувався в лікарні, такі як Аміра і Моллі, продовжують погано почуватися.
Тому тепер ми приймаємо до нашої клініки людей за направленням лікарів.
Коли люди потрапляють до нас у клініку, ми робимо рентген грудної клітки, перевіряємо функцію легенів і опорно-рухової системи і просимо заповнити кілька анкет. Тим, у кого важкі симптоми, можуть запропонувати зробити ехокардіограму (УЗД серця), комп'ютерну томографію та розширену перевірку легенів.
"Якщо говорити про людей, які перехворіли на Covid-19, але так і не повернулися поки до нормального життя, я думаю, що ми бачимо лише верхівку айсберга. Щотижня я отримую по три-чотири дзвінки від терапевтів, які пояснюють, що спостерігають пацієнта, який перехворів на коронавірус пару місяців тому, але досі має симптоми захворювання", - говорить Пол Вітакер.
"У нашій клініці скоро з'явиться дієтолог, фізіотерапевт, і нам також знадобиться чимала підтримка психологів, оскільки у пацієнтів виникають не тільки кардіореспіраторні ускладнення, але також розвивається посттравматичний стресовий розлад і депресія, неврологічні проблеми і синдром хронічної втоми".
"Тому дуже важливо підтримати їх, запропонувати їм програми психологічної підтримки та реабілітації. До того ж, нам потрібно точно знати, що працює, а що - ні".
За словами консультанта-психолога Роба Вітакера, люди, які перехворіли на коронавірус, часто стикаються з безпричинним бажанням плакати, а це може свідчити про наявність когнітивних розладів - таких як проблеми з пам'яттю у Моллі.
"Однак зараз дуже важко сказати, що з цього пов'язане з емоціями і втомою, а що має фізіологічну природу. Судити про це поки ще зарано".
___________
Настане такий час, коли один казатиме „Слава Україні!", а мільйони відповідатимуть „Героям слава!"
mob15a вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 2 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 14.07.2020, 21:53   #3287
киянин
 Аватар для mob15a
IP:
Сообщений: 36,582
"Спасибок": 31,446
Очки репутации: 145,394
Мнения: 8933
Доп. информация
По умолчанию

В Азербайджані за добу виявлено 543 нових випадки COVID-19, шість чоловік померли


1 хв читати


В Азербайджані коронавірус COVID-19 за минулу добу виявлено ще у 543 осіб, повідомляє оперативний штаб.
"Водночас видужали 510 осіб", - наголошують у штабі.
Оперштаб повідомляє, що за добу померли шість осіб, у яких був позитивний результат тесту на COVID-19.
Таким чином, загальна кількість заражених в країні досягла 25,513 тис., вилікуваних - 16,15 тис., загальна кількість померлих - 319.
"Наразі в лікарнях спеціального режиму перебувають 8,644 тис. осіб", - зазначають у штабі.
За минулу добу в країні було проведено 8,217 тис. тестів на коронавірус, всього проведено 584,466 тис. тестів.
___________
Настане такий час, коли один казатиме „Слава Україні!", а мільйони відповідатимуть „Героям слава!"
mob15a вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 15.07.2020, 05:41   #3288
Основа форума
 Аватар для Spiridonn
IP:
Сообщений: 2,984
"Спасибок": 889
Очки репутации: 6,057
Мнения: 2745
Доп. информация
По умолчанию

Все відбувається, як по-писаному в науці; див. на:
https://forumkiev.com/medicina-zdoro...ml#post2079904 (ГМО продукты вредны? Вредны ли для использования генномодифицированные продукты?)
Spiridonn вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 15.07.2020, 19:32   #3289
киянин
 Аватар для mob15a
IP:
Сообщений: 36,582
"Спасибок": 31,446
Очки репутации: 145,394
Мнения: 8933
Доп. информация
По умолчанию

Читай більше!
zaxid.media


Карантин в Україні продовжать ще на місяць, але змінять його умови– МОЗ


Читай більше!
___________
Настане такий час, коли один казатиме „Слава Україні!", а мільйони відповідатимуть „Героям слава!"
mob15a вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 17.07.2020, 23:18   #3290
киянин
 Аватар для mob15a
IP:
Сообщений: 36,582
"Спасибок": 31,446
Очки репутации: 145,394
Мнения: 8933
Доп. информация
По умолчанию

За сутки в Соединенных Штатах зафиксировали более 77 тысяч новых случаев заражения коронавирусом.

В США в минувшие сутки был установили новый печальный «рекорд», когда было зафиксировано более 77 тысяч новых случаев заражения коронавирусом. Об этом свидетельствуют данные, представленные Университетом медицины имени Джона Хопкинса в пятницу, 17 июля.
Это интересно: В шаге от войны. К чему придут Баку и Ереван

В разделе ежедневной статистики заболеваний по США отмечается, что в предыдущий день было зафиксировано 77,3 тыс. новых случаев COVID-19. При этом общее число инфицированных коронавирусом в США по состоянию на пятницу достигло 3,578 млн человек.
На данный момент Соединенные Штаты остаются на первом месте по количеству выявленных больных COVID-19 в мире, за ними следуют Бразилия, Индия, Россия и Перу.Предыдущий антирекорд по числу ежедневных заболеваний, который насчитывал 63,2 тыс. случаев, был зафиксирован 10 июля.
Главный инфекционист США прогнозирует усиление пандемии


telegraf.com.ua
Источник:
Новости Ю

Сообщение добавлено 17.07.2020 в 23:22.

МОЗ уперше показав графік щодо захворюваності на COVID-19 в Україні за тиждень


Юрій Сергієнко
Суспільство
3 години тому7,6 т.


3

Читать на русскомПротягом тижня в Україні захворіли понад 4,4 тисячі осіб.

Центр громадського здоров'я Міністерства охорони здоров'я вперше оприлюднив графік щодо ситуації з епідемією COVID-19 в Україні протягом тижня.
ЧИТАЙТЕ: ОСТАННІ НОВИНИ ПРО КОРОНАВІРУС
За даними, які оприлюднені на сторінці ЦГЗ у Facebook, із 10 по 16 липня в країні зафіксовано 4421 новий випадок захворювання. Водночас 4108 пацієнтів одужали і 84 померли. Також було проведено 68 022 ПЛР-дослідження.
За підсумками тижня, кількість активних хворих зросла на 269. Найбільше їх у Львівській, Чернівецькій та Закарпатській областях.
Графік захворюваності коронавірусом за тиждень. Facebook ЦГЗ

У ЦГЗ пообіцяли щоп'ятниці публікувати тижневе зведення щодо ситуації з коронавірусом в Україні.
Facebook ЦГЗ

Як повідомляв OBOZREVATEL, станом на ранок п'ятниці, 17 липня, в Україні офіційно підтверджено 57 264 випадки коронавірусної інфекції. З них 809 виявлено за минулу добу. Від COVID-19 у країні померли вже 1456 осіб (+11 за добу), а 29 769 пацієнтів (+838) повністю побороли хворобу.
___________
Настане такий час, коли один казатиме „Слава Україні!", а мільйони відповідатимуть „Героям слава!"
mob15a вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 18.07.2020, 01:52   #3291
Житель
 Аватар для George K
IP:
Сообщений: 121
"Спасибок": 11
Очки репутации: 367
Мнения: -999
Доп. информация
По умолчанию

Всех, кто не носит маску в транспорте, принудительно отправлять на самоизоляцию. А то, за последнее время, народ немного охренел.То нос торчит, то весь хлебальник
___________
Мой блог https://kotiztroeschiny.blogspot.com/
George K вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 18.07.2020, 20:33   #3292
киянин
 Аватар для mob15a
IP:
Сообщений: 36,582
"Спасибок": 31,446
Очки репутации: 145,394
Мнения: 8933
Доп. информация
По умолчанию

Казахстан бьет антирекорды - за сутки более 1800 инфицированных COVID-19

За минувшие сутки в Казахстане подтверждено 1 808 новых случаев заражения коронавирусной инфекцией.
  • В США стремительно растет количество случаев COVID-19, за сутки - свыше 66 тысяч
  • Президент Бразилии заболел COVID-19
  • Бразилия может опередить США по количеству случаев COVID-19 – посол Украины


Об этом сообщает Радио Азаттык со ссылкой на министерство здравоохранения страны.
Лідирує столиця - в Нур-Султані встановили 252 нових випадки. В Алмати 229 тих, що заразилися. На третьому місці - Східно-Казахстанська область із 203 новими випадками.
В Атирауській області, яка перебуває на першому місці серед регіонів за кількістю інфікованих, у п'ятницю зареєстрували 177 нових випадків.
Загальна кількість хворих на COVID-19 у країні досягла 68 703. Ці цифри не включають випадків пневмонії, сплеск якої фіксується з початку літа.
Як повідомляв Укрінформ, у світі зареєстровано понад 14 мільйонів випадків інфікування.

Сообщение добавлено 18.07.2020 в 20:48.

У дитячих садках Рівного виявлено коронавірус у 58 співробітників

Субота, 18 липня 2020, 20:25
За останній тиждень у Рівному у 58 працівників дитячих садків зафіксували конавірус.
Про це заступник голови Рівного Галина Кульчинська написала у Facebook.
"З понеділка по четвер включно майже 1000 працівників наших дитсадків здавали кров на ІФА-тести. Маємо результат: із майже 1000 тестів 49 підтвердили наявність імуноглобуліну-G, що свідчить про або, перенесену раніше хворобу, або скрите носійство вірусу. У 9 людей тести показали наявність імуноглобуліну-М, що свідчить про наявність в організмі вірусу", - написала вона.
За словами Кульчинської, всі ці люди не будуть допущені до роботи, їх координати повідомлені сімейним лікарям, незабаром вони здадуть ПЛР-тести.

Раніше "Апостроф" повідомляв, що станом на ранок суботи, 18 липня, в Україні зареєстрували 847 нових випадків коронавірусної інфекції.

Сообщение добавлено 18.07.2020 в 20:52.

Обнаружен самый ранний симптом коронавирусаСегодня в 20:42


Самым ранним симптомом коронавируса может быть сыпь в ротовой полости — энантема. К такому выводу пришли испанские ученые, сказано в публикации в научном журнале JAMA Dermatology.
Согласно исследованию, сильную сыпь на слизистой оболочке рта обнаружили у 29 процентов наблюдаемых пациентов. Этот симптом появился у них примерно за два дня до других клинических признаков COVID-19.
В настоящее время ученые не могут сказать, насколько широко распространен симптом среди всех заболевших. Во многом это осложняется требованиями техники безопасности, которые создают сложности при осмотре ротовой полости пациентов.
В исследовании принял участие 21 пациент в возрасте от 40 до 69 лет.
___________
Настане такий час, коли один казатиме „Слава Україні!", а мільйони відповідатимуть „Героям слава!"
mob15a вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 18.07.2020, 23:11   #3293
Основа форума
 Аватар для Spiridonn
IP:
Сообщений: 2,984
"Спасибок": 889
Очки репутации: 6,057
Мнения: 2745
Доп. информация
По умолчанию

"Производители мяса в США начали очищать воздух на производствах", см. на:
https://www.golos-ameriki.ru/a/meet-...d/5507778.html , - при помощи ультрафиолета.

Кто-то же должен был начать диалектически тямать и действовать!
И почему это оказались не украинцы?
Spiridonn вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 19.07.2020, 10:01   #3294
Почетный легион
 Аватар для AlisaN
IP:
Сообщений: 13,614
"Спасибок": 2,507
Очки репутации: 21,266
Мнения: 561
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Spiridonn Посмотреть сообщение
"Производители мяса в США начали очищать воздух на производствах", см. на:
https://www.golos-ameriki.ru/a/meet-...d/5507778.html , - при помощи ультрафиолета.

Кто-то же должен был начать диалектически тямать и действовать!
И почему это оказались не украинцы?
Наверное потому, что ультрафиолетовые лампы в Британии применялись и применяются ещё со времён царя гороха, как на производствах, так и на железнодорожных станциях и ещё во многих местах, в отличии от Украины, где их использовали только в больницах. Только коронавирус это не предотвратило.
___________
Нести всякую чушь- это моё хобби, не отвлекайте меня на серьёзные разговоры.
AlisaN вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 19.07.2020, 17:47   #3295
Основа форума
 Аватар для Spiridonn
IP:
Сообщений: 2,984
"Спасибок": 889
Очки репутации: 6,057
Мнения: 2745
Доп. информация
По умолчанию

Коронавирус распространяется от человека к другим людям воздушным путем. Следовательно, целенаправленное воздействие на упомянутый воздушный путь может затруднить вирусу распространение. Соответственно, водействие на воздушную среду должно быть целенаправленным на достижение указанного результата и именно в местах скопления большого количества людей при их присутствии, т.е. в текущем (а не периодическом) режиме.

Вот и расскажите,как конкретно использовался ультрафиолет против коронавируса-2019 в Британии на упомянутых Вами вокзалах и еще во многих местах? Имея в виду, что коронавирус-2019 в тысячи раз заразнее привычных ОРЗ и гриппа:
https://www.svoboda.org/a/30553214.html
Spiridonn вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 19.07.2020, 17:51   #3296
Почетный легион
 Аватар для AlisaN
IP:
Сообщений: 13,614
"Спасибок": 2,507
Очки репутации: 21,266
Мнения: 561
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Spiridonn Посмотреть сообщение
Вот и расскажите,как конкретно использовался ультрафиолет против коронавируса-2019 в Британии на упомянутых Вами вокзалах и еще во многих местах? Имея в виду, что коронавирус-2019 в тысячи раз заразнее привычных ОРЗ и гриппа:
Спиридоныч, ультрафиолетовые лампы здесь используются в упомянутых мною местах с тех пор как я сюда приехала.
___________
Нести всякую чушь- это моё хобби, не отвлекайте меня на серьёзные разговоры.
AlisaN вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 19.07.2020, 18:44   #3297
д. Тучково (в схроне)
 Аватар для K.O.T
IP:
Сообщений: 5,838
"Спасибок": 1,357
Очки репутации: 0
Мнения: -4086
Доп. информация
По умолчанию

выдвигаем Спиридона нашим представителем от форума в ВОЗ !!!!!!!!!!!
___________
NOVUS ORDO SECLORUM
K.O.T вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 19.07.2020, 19:55   #3298
Основа форума
 Аватар для Spiridonn
IP:
Сообщений: 2,984
"Спасибок": 889
Очки репутации: 6,057
Мнения: 2745
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от AlisaN Посмотреть сообщение
Спиридоныч, ультрафиолетовые лампы здесь используются в упомянутых мною местах с тех пор как я сюда приехала.
Вы ответили не на тот вопрос, который я задавал:
Цитата:
Сообщение от Spiridonn Посмотреть сообщение
Вот и расскажите, как конкретно использовался ультрафиолет против коронавируса-2019 в Британии на упомянутых Вами вокзалах и еще во многих местах? Имея в виду, что коронавирус-2019 в тысячи раз заразнее привычных ОРЗ и гриппа: ...
Spiridonn вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 19.07.2020, 20:55   #3299
Почетный легион
 Аватар для AlisaN
IP:
Сообщений: 13,614
"Спасибок": 2,507
Очки репутации: 21,266
Мнения: 561
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Spiridonn Посмотреть сообщение
Вы ответили не на тот вопрос, который я задавал:

Спиридоныч представьте себе больничную палату, а в ней ультрафиолетовую лампу, знаете как это выглядит, так вот так же эти лампы выглядят во многих других местах, кроме больниц. Но гриппом, и прочим коронавирусом люди всё равно болели и болеют.
___________
Нести всякую чушь- это моё хобби, не отвлекайте меня на серьёзные разговоры.
AlisaN вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 19.07.2020, 22:32   #3300
Почетный легион
 Аватар для fox.
IP:
Сообщений: 29,280
"Спасибок": 12,199
Очки репутации: 65,347
Мнения: 1870
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Spiridonn Посмотреть сообщение
Коронавирус
Прекратится когда будет массовый имунитет.
___________
Комсомольцы, вата и подобные, вас не читаю и не коментирую.
Надеюсь на взаимность.
fox. вне форума  

Ответить с цитированием Вверх

Ответ

Метки
китай, коронавирус, коронавірус, ухань

Опции темы
Опции просмотра

Ваши права в разделе

Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.
Trackbacks are Выкл.
Pingbacks are Выкл.
Refbacks are Выкл.

Похожие темы
Тема Автор Раздел Ответов Последнее сообщение
Болталка 2018 - ... Domkrat Раздел для новичков 994 06.08.2021 17:30
Давайте поговорим об отдыхе в Украине лето 2019 Olgita21 Отдых в Украине 168 03.03.2021 16:41
Зачарована Десна 20.10.2019 a68 Туристический форум 6 13.01.2020 14:57
Ннайкращі серіали 2019 ЛисаАлиса15 Кино и ТВ 8 24.10.2019 11:39
Євробачення 2019 mob15a Музыка 20 08.03.2019 22:41


Часовой пояс GMT +3, время: 03:36.


Работает на vBulletin® Версия форума 3.х.х. Copyright ©2000 - 2009, Jelsoft Enterprises Ltd.

© ForumKiev.com 2007 - 2021