Я люблю Киев

КИЕВСКИЙ ФОРУМ
КУЛЬТУРНОГО ОБЩЕНИЯ
FORUMKIEV.COM
Правила Новое Вопросы Ссылки
КИЕВ ПОГОДА ИСТОРИЯ ТУРИСТУ
N-728-MI-2
Вернуться   Киевский форум > Общий > Основной

Пандемія COVID-19. Тільки корисна інформація

Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 31.03.2020, 12:35   #1
Geheime Staatspolizei
 Аватар для Фагот!!!
IP:
Сообщений: 31,408
"Спасибок": 71,668
Очки репутации: 273,263
Мнения: 7690
Доп. информация
- Автор темы - Восклицание Пандемія COVID-19. Тільки корисна інформація

Увага!
У цій темі будуть ВИКЛЮЧНО корисні посилання та інформація, яка зможе допомогти нашим співвітчизникам
Обговорення - заборонено. Видалення одразу. Є окрема тема для спілкування. Коронавирус 2019 из Китая. Карантин в Украине (Коронавирус 2019 из Китая. Карантин в Украине.).

Срач заборонений. Бан без попередження.

Все

Цитата:
Онлайн карта РНБО, по поширенню COVID-19 у світі

https://covid19.rnbo.gov.ua/?fbclid=...GPmNlw8TifEadEЦитата:
Солідарність - допомога українцям під час карантину та епідемії коронавірусу
https://v2020.org.ua/


___________
"І настане час, коли один скаже - Зеленський! Мільйони відповідатимуть - Я за нього не голосував!"
Фагот!!! на форуме  
Сказавших "Спасибо!": 3 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 12.07.2020, 15:31   #16
киянин
 Аватар для mob15a
IP:
Сообщений: 37,494
"Спасибок": 32,115
Очки репутации: 150,543
Мнения: 9164
Доп. информация
По умолчанию

Вчені виявили фактор, який збільшує ймовірність померти від COVID-19

Це пов'язано з рівнем цукру в крові

Наука
автор Mykola Sh. опубліковано 12 Лип, 2020
Поширити

Видання Diabetologia опублікувало матеріал, у якому повідомляється про те, що китайські вчені з Хуачжунского університету науки і технологій виявили фактор, який збільшує ймовірність померти від COVID-19.
Так, згідно з даними вчених, підвищення рівня цукру в крові може в два рази збільшувати ризики летального результату від коронавірусної інфекції. Причому відзначається, що у людей з підвищеною глюкозою в крові підвищується ймовірність померти навіть при відсутності таких хвороб, як діабет і ожиріння.
В ході дослідження було встановлено, що при фіксуванні 7 міллімоль цукру на літр крові заражені коронавірусів вмирали від ускладнень в 2,3 рази частіше, ніж інші пацієнти з COVID-19. Таким чином, підвищення рівня цукру в крові сприяє зростанню ймовірності смерті на 72%. Більш того, люди з високими показниками глюкози в чотири рази частіше мали ускладнення через хворобу.
___________
Настане такий час, коли один казатиме „Слава Україні!", а мільйони відповідатимуть „Героям слава!"
mob15a вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 15.07.2020, 18:05   #17
киянин
 Аватар для mob15a
IP:
Сообщений: 37,494
"Спасибок": 32,115
Очки репутации: 150,543
Мнения: 9164
Доп. информация
По умолчанию

Уляна Супрун

Збереження фізичної дистанції, ретельне миття рук, просвітництво у питаннях здоров’я, зокрема щодо поширення інфекційних хвороб — це ті стратегії, які показали ефективність у протидії поширенню вірусу SARS-CoV-2 і хвороби COVID-19.
Але від самого початку пандемії профілактичні заходи не були в пріоритеті. Більшість рішень та побудова стратегій протидії були зосереджені на лікуванні, а не на запобіганні можливим випадкам хвороби. Тепер ми можемо поглянути на це ретроспективно і зрозуміти чому вони були такими.
Наприклад, одним з перших рішень в США було виділення 3 млрд доларів на виробництво додаткових апаратів штучної вентиляції легень (ШВЛ). Разом з цим комунікація з громадянами буквально робила безцінним ШВЛи, називаючи їх такими ж важливими у цій війні (з COVID-19), як зброя у Другій світовій. https://politi.co/3gS8THI, https://bit.ly/2AYH29v Хоча апарати ШВЛ потрібні і можуть врятувати життя, не все від них залежить.
Чому відбулося саме так? Такі рішення щодо стратегій чи комунікацій можуть бути пов’язані з деякими когнітивними викривленнями, які в загальному надають пріоритет легко уявному перед статистичним, чи з вигодою у теперішньому над отриманням значно більших переваг у майбутньому. https://bit.ly/308S30m Коротко про ці викривлення ��
◾ “Identifiable victim effect” — “ефект видимої жертви”. Йдеться про те, що люди реагують більш рішуче на загрози для здоров’я та життя щодо людей, яких вони знають чи умовно можуть ідентифікувати. Наприклад, членів своєї сім’ї, близьких та знайомих, у випадку з медиками — пацієнтів, про яких вони піклуються чи яких лікують. Статистичні випадки захворювань чи смерті складно осягнути, вони непомітні та відбуваються десь і з кимось. Тож люди готові витратити більші ресурси, щоб врятувати життя ідентифікованих людей, ніж врятувати таку ж чи навіть більшу кількість людей “зі статистики”. https://bit.ly/32hzTME
◾ Optimism Bias — це тенденція прогнозувати більш оптимістичні очікування, ніж ті, які спостерігаються в цей момент. У розрізі COVID-19 прикладом може бути те, що у випадку прогнозування найбільш оптимістичного чи найгіршого сценарію поширення вірусу і захворюваності, люди схильні діяти радше так, наче найвищу ймовірність має оптимістичний сценарій. Невизначеність посилює це когнітивне викривлення.
◾ Present Bias — коли люди віддають перевагу негайним вигодам (отримати тут і зараз), ніж таким самим чи ще більшим вигодам у найближчому майбутньому. У контексті здоров’я та збереження життів це означає перевага для збереження життя сьогодні, ніж більшої кількості життів завтра.
Це викривлення також гарно ілюструє те, що уряди країн схильні надавати перевагу лікуванню, аніж громадському здоров’ю. Хоча профілактика хвороб значно ефективніша та економічно доцільніша стратегія (https://bit.ly/306jOHe, https://bit.ly/3j1h3iO) у витратах на охорону здоров’я вона фактично ніколи не займає пріоритетне місце. Це явище частково можна пояснити саме цим когнітивним викривленням.
◾ Omission Bias — схильність недооцінювати чи оцінювати гірше якусь дію та її наслідки у порівнянні з бездіяльністю, яка може мати такі самі наслідки як сама ж дія. Наприклад, таке упередження пояснює, чому деякі батьки обирають не вакцинувати своїх дітей та вважають кращим ризик отримати ускладнення від хвороби, ніж ризик мати ускладнення внаслідок щеплення. Через те, що щеплення передбачає дію, навіть розуміючи, що ризики ускладнення мінімальні, деякі батьки вважатимуть її небезпечнішою ніж не робити нічого.
Чому це важливо? Такі викривлення потрібно брати до уваги, плануючи стратегії та комунікації щодо тих чи інших рішень. Адже вони створюють штучний зсув та акцентування на тому, що не є найбільш важливим та ефективним — у цьому випадку у протидії вірусу та хворобі.
То як загалом має виглядати стратегія та комунікації здорового уряду? Не лише придбати більше ШВЛ чи ліків, а інвестувати в тестування, відстеження контактів, ізоляцію та просвітництво, аби запобігти поширенню вірусу. Не лише наказувати сидіти всім вдома, а пояснювати, що це важливо для збереження вашого життя і життя ваших близьких. Не лише створювати інформаційний вакуум, брехати і сварити українців за недотримання карантину, а проводити чесну, прозору і зрозумілу комунікацію щодо своїх рішень та дій. Тільки тоді можна говорити про реальну турботу за здоров’я українців.


___________
Настане такий час, коли один казатиме „Слава Україні!", а мільйони відповідатимуть „Героям слава!"
mob15a вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 15.07.2020, 20:10   #18
киянин
 Аватар для mob15a
IP:
Сообщений: 37,494
"Спасибок": 32,115
Очки репутации: 150,543
Мнения: 9164
Доп. информация
По умолчанию

Уляна Супрун

За час поширення вірусу SARS-CoV-2 народилося дуже багато міфів та фейків про маски, зокрема. Начебто вони зменшують потрапляння кисню в організм, призводять до повторного вдихання вуглекислого газу (СО2), який ми видихаємо чи маски стають причиною високої концентрації СО2 в крові, що є вкрай небезпечно для здоров’я ��
Насправді, звичайні чи тканинні маски не перешкоджають потраплянню кисню в організм. Для здорових людей вони цілком безпечні. Тож це не аргумент, аби нехтувати носінням масок чи виставляти з неї ніс у громадських місцях, де дотримання фізичної дистанції неможливе.
➡ Матеріал, з якого виготовлені маски, призначений для безперешкодного вдиху та видиху. Якщо їх носити правильно, навіть протягом досить тривалого періоду часу, це не повинно спричиняти дискомфорту чи якимось чином впливати на потрапляння кисню в організм. https://bit.ly/38XIl5b
➡ Однак, є деякі докази того, що тривале використання респіраторів n-95 медиками може незначною мірою впливати на рівень кисню. https://bit.ly/2OoCpbW Також такі респіратори не рекомендовано використовувати людям, які мають хвороби легень чи труднощі з диханням. https://stanford.io/2WkBcqq Навіть з цим тривале носіння респіраторів не створює смертельної небезпеки, про яку йдеться у багатьох фейках.
➡ Також не існує жодних наукових доказів того, що носіння масок або фізичне дистанціювання якось послаблюють імунну систему.
Кому і в яких ситуаціях маску можна не одягати або шукати альтернативні варіанти. https://bit.ly/2DHkUBE ��
◾ Люди, які мають хронічні захворювання легень (приміром, астму чи хронічне обструктивне захворювання легень) знаходяться у групі ризику мати тяжчий перебіг COVID-19. https://bit.ly/32r9g8p Тож для них захист від вірусу надважливий. Утім, маски можуть спричиняти труднощі з диханням, тож варто передусім надавати перевагу фізичному дистанціюванню та не виходити без нагальної потребу у місця великого скупчення людей, де дотримання дистанції неможливе. Про використання маски варто порадитися зі своїм лікарем. https://bit.ly/2B0VbmJ
◾ Люди з порушенням слуху або нечуючі люди, які спілкуються жестовою мовою, а також ті люди, які з ними працюють.
Вони можуть мати труднощі у спілкуванні та розумінні одне одного саме через те, що половина обличчя, зокрема, рот закриті маскою. Тому якщо є можливість, потрібно використовувати маски з прозорими вставками. Якщо такі маски недоступні, можна розглянути інші способи покращити комунікацію — використовувати письмове спілкування чи перейти в тихіше приміщення, а також більше жестикулювати.
◾ Люди з порушенням розвитку нервової системи — приміром, з аутизмом чи СДУГ (синдром дефіциту уважності та гіперактивності), а також люди з психічними розладами.
Маска може спричиняти у них неприємні сенсорні переживання — через тиск резинок на вуха, неприємні відчуття у масці під час дихання, неприємний дотик матеріалу маски до обличчя тощо.
Люди з аутизмом часто мають труднощі з налагодженням зорового контакту, тож закрита частина обличчя також стає перепоною у спілкуванні. На додачу маска приглушує голос, тож словесне спілкування також стає складнішим. https://bit.ly/30aRMtX
Є низка рекомендацій як допомогти їм призвичаїтися до масок. Серед них — підбір маски з найбільш приємної тканини чи матеріалу, носіння масок протягом короткого періоду часу чи в більш спокійних та малолюдних місцях, аби було легше призвичаїтися, жування гумки чи цукерки під час носіння маски, щоб відволікти людину, можна показувати приклади (фото чи відео) інших людей в масках тощо. Більше порад можна почитати тут: https://bit.ly/30aRMtX
◾ Дітям до двох років не можна носити жодні маски, бо це небезпечно. Для старших дітей важливо подбати про правильний розмір маски та одягати її коли неможливо дотримуватися дистанції. Як підібрати маску дитині та як заохочувати носити її правильно — писали тут: https://bit.ly/2Z4KnNC
◾ Не варто носити маску під час плавання у відкритій водоймі чи басейні. Мокра маска може утрудняти дихання. Тож під час плавання особливо важливо дотримуватися дистанції щонайменше у метри від інших людей.
◾ Люди, які працюють в умовах, де маски можуть підвищити ризик отримати теплову травму чи спричинити небезпечні ситуації (наприклад, попадання ременів у техніку). В такому випадку варто заздалегідь обговорити умови безпеки праці. Як варіант, маски можна використовувати під час зібрань чи тісного контакту з людьми, та знімати маску, коли є можливість дотримуватися дистанції.
Використання масок є важливим, особливо у ситуаціях, коли неможливо зберігати дистанцію від інших людей. Якщо є складнощі з носінням масок, варто обов'язково вживати інших заходів (дотримання дистанції у 2 метри, ретельне миття рук та дезінфекція поверхонь, до яких часто торкаються) для того, аби не підхопити вірус та не наражати на небезпеку людей поруч.
Також важливо змінювати маски (якщо вона одноразова) та прати маску у гарячій воді з милом, якщо вона призначена для багаторазового використання. Не варто носити одну й ту ж саму одноразову маску тижнями, просто тримаючи її у кишені.
Ви ніколи не можете знати хто знаходиться поряд з вами в магазині, громадському транспорті чи банку. Можливо, ця людина має хронічне захворювання, яке підвищує ризик тяжко захворіти на COVID-19. Можливо, вдома вона має батьків чи інших близьких старшого віку, для яких хвороба також є дуже небезпечною.
Маємо усвідомлювати рівень відповідальності один перед одним, мати повагу та дотримуватися простих заходів, ефективність яких наразі доведено наукою. Адже безпека вас і ваших близьких залежить від цього також.
Сообщение добавлено 15.07.2020 в 20:21.

Голос Америки

Первая вакцина от COVID-19, испытанная в США на первых 45 добровольцах, активизировала иммунную систему людей именно так, как надеялись ученые, сообщили исследователи.
👉🏻«С какой стороны ни посмотри, это хорошие новости», – заявил Associated Press главный эксперт правительства по инфекционным заболеваниям доктор Энтони Фаучи.
👉🏻Самый важный этап проверки вакцины, разработанной коллегами Фаучи из Национальных институтов здравоохранения и компании Moderna, начнется примерно 27 июля. Подробности: https://www.golos-ameriki.ru/a/first-coronavir…/5503510.html


___________
Настане такий час, коли один казатиме „Слава Україні!", а мільйони відповідатимуть „Героям слава!"
mob15a вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 16.07.2020, 12:03   #19
Почетный легион
 Аватар для fox.
Сообщений: 29,993
"Спасибок": 12,576
Очки репутации: 67,281
Мнения: 1844
Доп. информация
По умолчанию

Что говорят в Украине про "корону" ?
У нас, похоже, идёт подготовка к новой волне карантина от "короны".
О этом говорят по радио, но не прямо а как то обтекаемо.
Собствено такие разговоры не прекращались никогда, говорили про осень.
Сейчас эти разговоры усилились, и осень уже не горами... .
___________
Комсомольцы, вата и подобные, вас не читаю и не коментирую.
Надеюсь на взаимность.
fox. на форуме  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 23.07.2020, 10:34   #20
киянин
 Аватар для mob15a
IP:
Сообщений: 37,494
"Спасибок": 32,115
Очки репутации: 150,543
Мнения: 9164
Доп. информация
По умолчанию

Маски для обличчя мають вирішальне значення для запобігання поширенню COVID-19 - дослідження


КИЇВ. 14 червня. УНН. Дослідження, проведене групою дослідників на чолі з професором Техаського університету A & M, показало, що відсутність маски для обличчя різко збільшує шанси людини заразитися коронавірусом COVID-19. Про це УНН повідомляє з посиланням на Medical Xpress.
Команда досліджувала ймовірність зараження COVID-19 і як вірус легко передається від людини до людини. З тенденцій і процедур пом'якшення наслідків пандемії в Китаї, Італії та Нью-Йорку дослідники виявили, що використання маски для обличчя зменшило кількість інфікованих більш ніж на 78 тисяч в Італії з 6 квітня по 9 травня і більш ніж на 66 тисяч в Нью-Йорку з 17 квітня по 9 травня.
"Ми робимо висновок, що носити маску для обличчя "на людях" відповідає найбільш ефективному засобу запобігання передачі від людини до людини", - зазначив один з авторів дослідження, заслужений професор в Техаському університеті A & M Рені Чжан.
"Ця недорога практика, в поєднанні з соціальним дистанціюванням і іншими заходами, є найбільш вірогідною можливістю зупинити пандемію COVID-19", - додав він.
Один зі співавторів статті, Маріо Моліна, який є професором Каліфорнійського університету в Сан-Дієго і одним з лауреатів Нобелівської премії з хімії 1995 року, зазначив, що "наше дослідження дуже чітко показує, що використання маски для обличчя корисне не тільки для запобігання попадання крапель від кашлю інфікованих на незаражених людей, але також важливо, щоб ці незаражені люди не вдихали найдрібніші атмосферні частки (аерозолі), що виділяються зараженими людьми під час розмови і можуть залишатися в повітрі десятки хвилин і долати десятки футів".
Чжан також вказав, що багато людей в Китаї роками носили маски, в основному через погану якість повітря в країні. "Так що люди там звикли до цього. Обов'язкове носіння масок для обличчя допомогло Китаю стримати спалах COVID-19", - зазначив він.
Чжан додав, що результати дослідження повинні дати чіткий сигнал людям в усьому світі - носіння маски необхідно для боротьби з вірусом.
"Наша робота передбачає, що невдача в стримуванні поширення пандемії COVID-19 в усьому світі в значній мірі пояснюється невизнаною важливістю передачі вірусу по повітрю", - сказав він.
"Соціальне дистанціювання і миття рук повинні продовжуватися, але цього недостатньо для захисту. Носіння маски для обличчя, а також дотримання правил гігієни рук та соціального дистанціювання значно знизить шанси будь-якої людини заразитися вірусом COVID-19", - підкреслив Чжан.
Нагадаємо, на коронавірус у світі захворіло майже 8 млн осіб.


Джерело: УНН
___________
Настане такий час, коли один казатиме „Слава Україні!", а мільйони відповідатимуть „Героям слава!"
mob15a вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 01.08.2020, 19:17   #21
киянин
 Аватар для mob15a
IP:
Сообщений: 37,494
"Спасибок": 32,115
Очки репутации: 150,543
Мнения: 9164
Доп. информация
По умолчанию

Чим відрізняються COVID-19 і віруси грипу – МОЗ

Головна » Останні новини » Здоров’я » Чим відрізняються COVID-19 і віруси грипу - МОЗ
Здоров’я, 27.07.2020


COVID-19 і віруси грипу мають подібну клінічну картину захворювання, проте важливою відмінністю між двома вірусами э швидкість передачі.

Про це на своєму сайті повідомляє Міністерство охорони здоров’я України, інформують Економічні новини.
Чим схожі COVID-19 і віруси грипу?
По-перше, COVID-19 і віруси грипу мають подібну клінічну картину захворювання. Тобто вони обидва викликають респіраторне захворювання, яке представляє собою широкий спектр захворювань від безсимптомного або легкого до важкого захворювання і смерті.
По-друге, обидва віруси передаються при контакті, краплях і фомітах. В результаті ті ж заходи громадської охорони здоров’я, як гігієна рук і дотримання дихального етикету (кашель в лікоть або в одноразову серветку), є важливими діями, які все можуть попередити інфекцію.
Читайте: COVID-19: Умовам послаблення карантину не відповідає дев'ять областей України – МОЗ
Чим відрізняються COVID-19 і віруси грипу?
Швидкість передачі є важливою відмінністю між двома вірусами. Грип має більш короткий середній інкубаційний період (час від зараження до появи симптомів) і більш короткий послідовний інтервал (час між послідовними випадками), ніж у вірусу COVID-19. Послідовний інтервал для вірусу COVID-19 оцінюється в 5-6 днів, в той час як для вірусу грипу послідовний інтервал становить 3 дні. Це означає, що грип може поширюватися швидше, ніж COVID19.
Крім того, передача в перші 3-5 днів хвороби або потенційно предсимптомна передача – передача вірусу до появи симптомів – є основною причиною передачі грипу. Хоча ми маємо дані про поширення вірусу SARS-CoV-2 за 24-48 годин до появи симптомів, в даний час це не є основною причиною передачі.
Читайте: Україні «пощастило» з підвидом мутованого коронавіруса, який зараз циркулює - лікар-інфекціоніст
Передбачається, що репродуктивне число Ro – число осіб, яких може інфікувати одна захворіла людина – для вірусу SARS-CoV-2 становить від 2 до 2,5, що вище, ніж для грипу.
Діти є важливими факторами передачі вірусу грипу в суспільстві. Для вірусу SARS-CoV-2 початкові дані показують, що діти страждають менше, ніж дорослі, і що частота випадків у віковій групі 0-19 років досить низька.
Додаткові попередні дані, отримані в домашніх господарствах в Китаї, показують, що діти заражаються від дорослих, а не навпаки.
У той час як спектр симптомів для цих двох вірусів однаковий, частина з важким захворюванням може відрізнятися.
Для COVID-19 80% інфекцій є легкими або безсимптомними, 15% є тяжкими інфекціями, які вимагають кисневої терапії, і 5% є критичними випадками, які вимагають штучної вентиляції легень. Ці важкі і критичні випадки інфекції більш серйозніші, ніж спостерігаються при грипі.
Найбільш схильні до ризику важкої грипозної інфекції діти, вагітні жінки, люди похилого віку, люди з хронічними захворюваннями і люди з імунодефіцитом. Для COVID-19 поточні дослідження показують, що старший вік і наявні супутні захворювання підвищують ризик розвитку важкої інфекції.
Смертність від SARS-CoV-2 вище, ніж від грипу, особливо від сезонного грипу. Коефіцієнт летальності становить 3-4%. Для сезонного грипу летальність зазвичай значно нижча 0,1%. Однак летальність залежить від доступності та рівня надання медичної допомоги.

Читать полностью на https://enovosty.com/uk/zdorove-ukr/...rusi-gripu-moz
___________
Настане такий час, коли один казатиме „Слава Україні!", а мільйони відповідатимуть „Героям слава!"
mob15a вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 13.08.2020, 20:13   #22
киянин
 Аватар для mob15a
IP:
Сообщений: 37,494
"Спасибок": 32,115
Очки репутации: 150,543
Мнения: 9164
Доп. информация
По умолчанию

Уляна Супрун
5 год
·


Діюча речовина гідроксихлорохін, яку застосовують для лікування пацієнтів з COVID-19, за останні п’ять місяців стала чи не найпопулярнішим предметом досліджень та суперечок серед науковців та лікарів.

Але з часом з’являється все більше і більше якісних та переконливих доказів з результатів рандомізованих контрольованих досліджень, що пора припинити використання гідроксихлорохіну.

Для початку коротко нагадаємо хронологію застосування гідроксихлорохіну в Україні:

Другого квітня МОЗ України включило діючу речовину гідроксихлорохін в протокол лікування пацієнтів з COVID-19. Це сталося без жодних клінічних доказів ефективності та безпечності препарату, у той час, поки препарат використовували у світі лише(!) експериментально. https://bit.ly/30S4HTp

Згодом препарат дозволили застосовувати під наглядом лікарів та за інформованою згодою пацієнта, утім все ще залишалася низка проблем, пов’язаних з використанням гідроксихлорохіну. Наприклад, вже на цей час були зафіксовані серйозні побічні дії препарату, вийшло кілька переконливих досліджень про ризики застосування цих ліків для пацієнтів із серцево-судинними хворобами, з українських аптек зник “Плаквеніл” (торгова назва гідроксихлорохіну). Це, а також поширення необґрунтованих заяв про його ефективність, створило небезпечну ситуацію для пацієнтів, які його реально потребують, — для лікування ревматоїдного артриту, ювенального ревматоїдного артриту, системного червоного вовчака, а також деяких дерматологічних захворювань. https://bit.ly/30Q4eRF

І взагалі в більшості країн, де його застосовували, робили це в межах клінічних досліджень. В Україні в публічному просторі інформації про такі дослідження немає.

Наприкінці травня в The Lancet було опубліковане велике дослідження про те, що гідроксихлорохін та хлорохін (препарат, який здебільшого використовується для лікування малярії), з антибіотиком чи без, неефективні для лікування пацієнтів із COVID-19. Натомість прийом цих ліків пов’язаний з підвищеним ризиком серцевих ускладнень і вищими показниками смертності. https://bit.ly/3fOqn76

Фактично одразу ж після цього ВООЗ зупинила клінічні дослідження препарату. Жодної реакції від МОЗУ на це не було, препарат продовжували використовувати для лікування.

На початку червня статтю було відкликано. Це сталося досить оперативно. В основному через те, що автори дослідження не змогли підтвердити правдивість аналізованих даних, і для перевірки їх надано не було. https://bit.ly/3fSdJnA

Після цього ВООЗ поновили клінічні дослідження гідроксихлорохіну знову. Це також зробили й інші дослідники, які проводили клінічні дослідження препарату, але не всі. https://bit.ly/2Fl4tM9 Але навіть відкликання дослідження в загальному не надто вплинуло на думку лікарів та науковців щодо ефективності гідроксихлорохіну, бо вже були інші дослідження, які доводили його неефективність.

Реакція МОЗУ залишалася незмінною — повне ігнорування будь-яких нових наукових даних. Зараз надалі цей препарат використовуються для лікування пацієнтів.

Чому варто переглянути застосування препарату?

Якщо на початку на нього покладали багато надій, зараз вже є достатньо доказів з рандомізованих контрольованих досліджень, які стверджують наступне, — гідроксихлорохін не має ефективності у лікуванні COVID-19, крім того, може мати побічні ефекти (які вже також підтверджені дослідженнями). Тобто у порівнянні зі стандартним лікуванням, ці ліки не мають ефекту, натомість можуть викликати побічні дії.

National Institute of Health (США) ще наприкінці червня завершили дослідження гідроксихлорохіну через відсутність ефективності препарату: https://bit.ly/2XVLD4F

Припинили клінічне дослідження гідроксихлорохіну в Британії, через те, що вже на ранньому етапі стало зрозуміло, що гідроксихлорохін НЕ має ефекту в лікуванні, швидшому одужанні чи зменшенні тривалості перебування пацієнтів в лікарні. https://bit.ly/3gVY5J5

Австралійська National COVID-19 Clinical Evidence Taskforce (ціла спілка організацій, яка здійснює перевірку наукових даних і клінічних протоколів і їх відповідності останнім результатам досліджень) днями виступила проти застосування гідроксихлорохіну для лікування пацієнтів з COVID-19. https://bit.ly/3g0IIOt

FDA застерігає щодо застосування гідроксихлорохіну поза межами клінічних досліджень, а також збирає докази щодо безпеки препарату та можливих побічних ефектів. Останній апдейт розповідає про повідомлені серйозні побічні дії, а також вказує, що препарат “навряд чи ефективний” для лікування. https://bit.ly/30SC6gt

Раніше FDA дозволила використовувати гідроксихлорохін та хлорохін для лікування екстрено, але потім скасувала своє рішення (приблизно в середині червня).

National Institutes of Health у клінічних настановах не рекомендує використовувати гідроксихлорохін з азитроміцином для лікування COVID-19. https://bit.ly/30S06jR

ВООЗ зупинила клінічне дослідження гідроксихлорохіну в рамках Solidarity trial через відсутність доказів ефективності. https://bit.ly/3kzRjLg

Тут є зрозумілий огляд п’яти рандомізованих контрольованих досліджень гідроксихлорохіну з висновками, які вказують на низьку ефективність та наявність побічних ефектів: https://wb.md/3fTA18z Таких досліджень з адекватною методологією вже є ціна низка.

Зараз ще тривають дослідження гідроксихлорохіну та хлорохіну як препаратів, які ймовірно можуть запобігати COVID-19. В одному з них беруть участь 40 тисяч медичних працівників, які мають протягом кількох місяців приймати ці ліки. https://bit.ly/31L49h7 Поки що результати інших (менших за це досліджень) щодо профілактики гідроксихлорохіном та хлорохіном досить суперечливі. https://bit.ly/3gUg3vC

Тож Міністерство охорони здоров'я України
пора нарешті хоч якось відреагувати на наукові докази і переглянути протокол лікування пацієнтів з COVID-19 та прибрати цей препарат.
___________
Настане такий час, коли один казатиме „Слава Україні!", а мільйони відповідатимуть „Героям слава!"
mob15a вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 22.08.2020, 17:05   #23
киянин
 Аватар для mob15a
IP:
Сообщений: 37,494
"Спасибок": 32,115
Очки репутации: 150,543
Мнения: 9164
Доп. информация
По умолчанию

Названа причина повторного заражения коронавирусом


Ученые Массачусетской больницы общего профиля в США доказали, что высокий уровень некоторых цитокинов у больных COVID-19 может предотвратить развитие стойкого иммунитета к коронавирусу SARS-CoV-2. Как сообщает NW, статья, в которой называется причина повторных заражений патогеном, опубликована в журнале Cell.
Специалисты изучили селезенку и лимфатические узлы умерших пациентов с COVID-19 и обнаружила, что в них отсутствуют герминативные центры, являющиеся неотъемлемой частью устойчивого иммунного ответа. Герминативные центры представляют собой структуры, возникающие в лимфатических узлах и селезенке во время инфекции или вакцинации. В них созревают вырабатывающие антитела В-клетки, становящиеся долгоживущими клетками иммунной памяти. В-клетки позволяют организму быстро и эффективно идентифицировать патоген и атаковать его в случае повторного заражения.
Ключевую роль в образовании герминативных центров играют вспомогательные Т-клетки. Оказалось, что при тяжелом течении COVID-19 вспомогательные клетки не формируются. Причиной этого являются высокие уровни цитокинов — сигнальных молекул, участвующих в иммунном ответе. В тяжелых случаях COVID-19 было обнаружено огромное количество цитокина TNF в тех местах, где обычно формируются герминативные центры.
Это означает, что, хотя антитела могут защищать людей в течение относительно короткого времени, некоторые выздоровевшие люди могут через несколько месяцев снова заразиться SARS-CoV-2 и не один раз. Впрочем, это не повлияет на эффективность вакцин, которые не вызывают всплеск цитокинов.
___________
Настане такий час, коли один казатиме „Слава Україні!", а мільйони відповідатимуть „Героям слава!"
mob15a вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 25.12.2020, 18:19   #24
киянин
 Аватар для mob15a
IP:
Сообщений: 37,494
"Спасибок": 32,115
Очки репутации: 150,543
Мнения: 9164
Доп. информация
По умолчанию

Кто с большей вероятностью заразится -- сидящий перед инфицированным, или же тот, кто рядом с ним? Суперкомпьютер "Фугаку" провёл моделирование и ответил на ряд вопросов о распространении вируса.

nippon.com
Японский суперкомпьютер определил вероятности заражения при разных способах распределения мест за столом
Опубликованы последние результаты исследований новых сп…

___________
Настане такий час, коли один казатиме „Слава Україні!", а мільйони відповідатимуть „Героям слава!"
mob15a вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 05.02.2021, 00:35   #25
Почетный легион
 Аватар для fox.
IP:
Сообщений: 29,993
"Спасибок": 12,576
Очки репутации: 67,281
Мнения: 1844
Доп. информация
По умолчанию

В ВОЗ после приезда в Ухань снова заговорили об утечке коронавируса из лаборатории

3.02.2021Команда Всемирной организации здравоохранения ВОЗ, изучающая происхождение коронавируса, в ходе исследования в китайском Ухане получила данные о нем, которых никто не видел раньше.
Специалисты не исключают возможность того, что вирус ускользнул из лаборатории.
Об этом рассказал один из членов экспертной группы доктор Питер Дашак, который также является президентом неправительственной организации EcoHealth Alliance.
Подробностями он поделился в интервью британской телекомпании Sky News.
___________
Комсомольцы, вата и подобные, вас не читаю и не коментирую.
Надеюсь на взаимность.
fox. на форуме  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 07.02.2021, 13:15   #26
Почетный легион
 Аватар для fox.
IP:
Сообщений: 29,993
"Спасибок": 12,576
Очки репутации: 67,281
Мнения: 1844
Доп. информация
По умолчанию

Росія розгорнула пропагандистську кампанію проти вакцин Moderna та Pfizer.6 лютого, 2021, 22:47
Росія веде пропагандистську кампанію проти вакцин від коронавірусу виробництва американських компаній Moderna та Pfizer
Про це із посиланням на джерела в уряді США повідомляє The New York Times.
Розгорнута інформаційна кампанія передовсім спрямована на країни Східної Європи та Латинської Америки.
Головними пропагандистами виступають російське агентство Sputnik, а також телевізійний канал Russia Today, які відбирають новини так, щоб підкреслити переваги російського препарату Спутник V і вселити недовіру до вакцин Pfizer і Moderna.
Вони маніпулюють інформацією та виривають її з контексту.
Крім цього, російські ЗМІ розмістили в facebook та twitter сотні посилань на новини, де повідомлялося про смерті людей після щеплення американськими вакцинами. Але новини про те, що причиною смертей була не вакцина, не публікували.
У Держдепартаменті США вже заявили, що дії російської пропаганди підривають глобальні зусилля з припинення пандемії.
  • Нагадаємо, 6 лютого прем'єрміністр Литви Інгріда Шімоніте назвала російську вакцину від коронавірусу "Спутник V" гібридною зброєю, яку використовує президент РФ Володимир Путін.
___________
Комсомольцы, вата и подобные, вас не читаю и не коментирую.
Надеюсь на взаимность.
fox. на форуме  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 07.02.2021, 22:30   #27
Почетный легион
 Аватар для fox.
IP:
Сообщений: 29,993
"Спасибок": 12,576
Очки репутации: 67,281
Мнения: 1844
Доп. информация
По умолчанию

Експерти ВООЗ знайшли важливі докази першого спалаху коронавірусу в Ухані7 лютого, 2021,
Експерти Всесвітньої організації охорони здоров'я заявили, що знайшли важливі докази, які стосуються ролі ринку морепродуктів в китайському місті Ухань у поширенні коронавірусу
Про це повідомляє Bloomberg.
Експерти з делегації ВООЗ, яка попрямувала до китайського міста Ухань, повідомили про знайдені важливі докази, що стосуються ролі ринку морепродуктів в Ухані у поширенні інфекції.
Про це заявив один з членів делегації ВООЗ Пітер Дашак.

Він зазначив, що ринок морепродуктів Ухань, який пов'язують з початком поширення захворювання, залишився майже недоторканим після закриття. Устаткування і посуд збереглися на тому ж місці, де їх залишили люди.

Китайські вчені за допомогою взятих з ринку зразків змогли виявити місця, де були знайдені сліди вірусу.
"Люди пішли поспіхом, вони залишили обладнання, залишили посуд, вони залишили докази того, що відбувалося, і це те, на що ми дивилися", - сказав Дашак.
"Тепер ми знаємо те, чого не знали раніше: до появи сильно хворих були інші, у яких хвороба протікала безсимптомно.
___________
Комсомольцы, вата и подобные, вас не читаю и не коментирую.
Надеюсь на взаимность.
fox. на форуме  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 12.02.2021, 20:59   #28
киянин
 Аватар для mob15a
IP:
Сообщений: 37,494
"Спасибок": 32,115
Очки репутации: 150,543
Мнения: 9164
Доп. информация
По умолчанию

Ученые назвали признаки суперраспространителей коронавируса

12.02.2021 / 15:41 847
Ученые выяснили, какие пациенты с COVID-19 становятся суперраспространителями вируса, сообщает MedicalXpress.
Американские специалисты изучили показатели 194 заболевших, а также данные экспериментального исследования приматов с COVID-19. Выяснилось, что количество выдыхаемых частиц аэрозоля, содержащего вирус, сильно различается в зависимости от возраста, индекса массы тела, а также стадии заболевания.
Так, чаще всего суперраспространителями становились пациенты старшего возраста, страдающие от избыточного веса. Такие заболевшие выдыхали в три раза больше «зараженных» капель, чем представители других исследуемых групп. Ученые пришли к выводу, что 18 процентов инфицированных ответственны за 80 процентов передач вируса.
Читайте также: Алису Фрейндлих выписали из больницы после лечения от коронавируса

Исследователи также отметили, что в среднем количество капель аэрозоля увеличивалось по мере прогрессирования инфекции, достигая пиковых уровней через неделю после заражения, а снижалось до нормального через две недели. При этом по мере развития заболевания вирусные частицы становились меньше, достигая размера одного микрона на пике заражения, что обеспечивало их повышенную опасность.
___________
Настане такий час, коли один казатиме „Слава Україні!", а мільйони відповідатимуть „Героям слава!"
mob15a вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 14.02.2021, 14:53   #29
Почетный легион
 Аватар для fox.
Сообщений: 29,993
"Спасибок": 12,576
Очки репутации: 67,281
Мнения: 1844
Доп. информация
По умолчанию

В Ухане выращивали летучих мышей для экспериментов: всплыло расследование о COVID-19Уханьский институт вирусологии за 11 месяцев до начала пандемии коронавируса получил патент на специальные клетки для содержания летучих мышей. На животных проводили научные эксперименты, связанные с COVID-19.
Как пишет Daily Mail, эту информацию предали огласке уже после того, как Всемирная организация здравоохранения поддержала линию Пекина и заявила, что утечка из института "крайне маловероятна".

Примечательно, что в команду комиссии ВОЗ входил британский ученый Питер Дашак.

Его организация EcoHealth Alliance 15 лет сотрудничала с Уханьским институтом вирусологии в области изучения переносимых летучими мышами вирусов. Мужчина категорически отрицал, что китайцы используют для опытов млекопитающих.
Однако стало известно, что еще в июне 2018 года команда уханьских вирусологов подала заявку для получения патента на "клетки для выращивания летучих мышей", которые будут "способны к здоровому росту и размножению в искусственных условиях".

В итоге документ таки был выдан в январе 2019 года.
Еще одна заявка на отдельный патент была подана институтом 16 октября 2020 года, она касается "метода искусственного разведения диких летучих мышей" для научных экспериментов.

В документе обсуждается межвидовая передача SARS-CoV от летучих мышей человеку и другим животным, и сказано: "Летучие мыши, инфицированные вирусом естественным или искусственным путем, не имеют явных клинических симптомов, и механизм неизвестен".
Показательно, что в ноябре 2019 года, когда разведка США указала на потенциальную вспышку COVID-19 в лаборатории Уханя, ее сотрудники подали заявку на третий патент – устройство для лечения травм, полученных при работе с патогенными вирусами в лаборатории биобезопасности. Авторы этого документа работали в Уханськом институте вирусологии более десяти лет, а один из ученых непосредственно занимался изучением коронавирусов у летучих мышей.
___________
Комсомольцы, вата и подобные, вас не читаю и не коментирую.
Надеюсь на взаимность.
fox. на форуме  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 16.02.2021, 14:08   #30
Почетный легион
 Аватар для fox.
IP:
Сообщений: 29,993
"Спасибок": 12,576
Очки репутации: 67,281
Мнения: 1844
Доп. информация
По умолчанию

Китай за допомогою Росії.

поширював фейки про те, що коронавірус - біологічна зброя США.16 лютого, 2021,
Китай провів масштабну кампанію з дезінформації для поширення фейків про те, що COVID-19 є біологічною зброєю США, яка торкнулася мільйонів людей по всьому світу
Про це повідомляє Associated Press за підсумками дев’ятимісячного розслідування, проведеного у співпраці з Лабораторією цифрових криміналістичних досліджень при Атлантичній раді.
Після виникнення теорій про те, що коронавірус втік з лабораторії в Ухані, і звинувачень Китаю в приховуванні інформації про COVID-19 з боку США, в Пекіні почали зустрічну кампанію.
За даними AP, з середини 2019 року кількість китайських дипломатичних акаунтів у Twitter збільшилася більш ніж утричі, а у Facebook — більш ніж удвічі (обидві соцмережі заборонені в Китаї). Низка твітів офіційного представника МЗС Китаю Чжао Ліцзяня з припущеннями про те, що за поширенням COVID-19 стоїть армія США, була процитована понад 99 тисяч разів 54 мовами в акаунтах з сотнями мільйонів підписників і потім підхоплена китайськими державними ЗМІ.

Фото: AP
Для поширення дезінформації Китай використовував російську стратегію і інфраструктуру та поширював її, зокрема, через авторитетних довірених осіб Кремля на Заході.

Твердження Пекіна підкріплювалися "звітами" і "джерелами" в Росії та Ірані.
"Від Пекіна і Вашингтона до Москви і Тегерана, політичні лідери і лояльні ЗМІ виступали ефективними „суперпоширювачами“, використовуючи свій статус для зміцнення віри в політично вигідні змови", — пише AP.
У першій половині 2020 року в Twitter зафіксували мільйони взаємодій на тему коронавірусу з сотнями акаунтів, пов’язаних з урядами Китаю, Росії та Ірану. Найчастіше поширювалися заяви китайських держЗМІ і МЗС.

Фото: AP
"Військові і релігійні лідери Ірану неодноразово називали вірус біологічною зброєю США. Ці твердження, своєю чергою, підхоплювали і поширювали російські ЗМІ і Китай, даючи ґрунт для нових спекуляцій", — йдеться в розслідуванні.
Завдяки поширенню конспірологічних теорій, вже в березні 2020 року в лабораторне походження коронавірусу і його використання в якості біологічної зброї вірив кожен третій американець, а протестувальники проти карантинних обмежень і носіння масок по всьому світу називали COVID-19 містифікацією і зброєю, що ускладнило стримування пандемії.
___________
Комсомольцы, вата и подобные, вас не читаю и не коментирую.
Надеюсь на взаимность.
fox. на форуме  

Ответить с цитированием Вверх

Ответ

Метки
covid-19, коронавірус, пандемія, епідемія

Опции темы
Опции просмотра

Ваши права в разделе

Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.
Trackbacks are Выкл.
Pingbacks are Выкл.
Refbacks are Выкл.

Похожие темы
Тема Автор Раздел Ответов Последнее сообщение
Російсько-українська війна. Інформаційна, а далі... YuriyL Политика Украины и России 1396 Сегодня 11:09
Хто любить йогу? Чим корисна йога? ЛисаАлиса15 Медицина - здоровье 10 19.12.2021 11:23
Інформаційна війна рф проти цивілізованного світу mob15a Мировая политика 2 14.10.2017 21:51
Карта Київа онлайн з інформацією стану на дорогах! Sukhoi Справочная Киева 0 16.05.2008 07:32


Часовой пояс GMT +3, время: 13:24.


Работает на vBulletin® Версия форума 3.х.х. Copyright ©2000 - 2009, Jelsoft Enterprises Ltd.

© ForumKiev.com 2007 - 2022