Я люблю Киев

КИЕВСКИЙ ФОРУМ
КУЛЬТУРНОГО ОБЩЕНИЯ
FORUMKIEV.COM
Регистрация Правила Новые сообщения Идея Группы Вопросы Админ. FAQ
КИЕВ КАРТА ПОГОДА ССЫЛКИ ИСТОРИЯ ТУРИСТУ ОБЪЯВЛЕНИЯ
N-728-MI-2
Вернуться   Форум Киев | ForumKiev.com > Политический форум > Политика Украины и России

Георгиевская ленточка

Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 03.06.2011, 08:37   #481
Старожил
 Аватар для shamilevichh
IP:
Сообщений: 1,077
"Спасибок": 1,439
Очки репутации: 0
Мнения:
Доп. информация
По умолчанию Re: Георгиевская ленточка

Фальсифікувати історію, видавати її у вигідному для себе ракурсі - завжди було притаманне більшовикам. Жодна більш-менш значуща подія - російської чи радянської, як рівно і ж Всесвітньої історії - не писалася об'єктивно, а підганялася під світогляд і дії "великих керманичів".
Нині ця практика утверджується в незалежній Україні, тобто перекручується, фальсифікується і нівелюється українська національна історія. Привид "колиски трьох братніх народів" знову загойдався в московській столиці.
Події 9 травня наочно підтвердили відвертий рецидив антиукраїнського і окремо "антигалицького" ідейного спрямування політики відповідних кіл. Демагогічна риторика і синхронна брехня, на жаль, мали вплив на частину нашого суспільства.
Маємо на увазі безпринципне використання георгіївських стрічок, які жодного стосунку до радянських символів не мають, а лише виконують декоративну роль у протистоянні з українською державною символікою. Георгіївська стрічка - хоч у нас, хоч у Росії - має відігравати роль своєрідного прикриття провальної внутрішньої політики і відвернути увагу від лавини наростаючих суспільно-економічних проблем.
В часі існування Російської імперії Георгіївські ордени, стрічки, іменна георгіївська зброя, іменні георгіївські срібні сурми були гордістю тогочасного суспільства - починаючи від імператорів і закінчуючи простим селянином-кріпаком. Так було до приходу більшовиків на чолі з Леніним. Спаплюжена георгіївська стрічка була замінена кривавою кокардою.
Георіївський хрест 3-го ступеня (аверс)
Мусимо підкреслити і те, що інколи цю найвидатнішу нагороду отримували генерали, офіцери та солдати за придушення національно-визвольної боротьби (Польща, Угорщина, Кавказ), але сьогодні мова йтиме про тисячі російських офіцерів та солдатів (і серед них чимало українців), які отримували цю високу нагороду в чесному бою, захищаючи свою Батьківщину.

Загляньмо в історію нагороди.
Орден Святого Георгія був заснований Катериною ІІ у 1769 р. для нагородження тих, хто проявив мужність під час воєн, а також чесно служив Вітчизні в армії і на флоті. Орден мав чотири ступеня. Як правило, ним нагороджувалися генерали і полковники російської армії.
Як козаки з засновником ВМФ США воювали
Орденами 1 і 2 ступеня нагороджував особисто імператор. Це зробило нагороду найпрестижнішою в Росії. Орден мав і високу матеріальну вартість, тому що був виконаний із золота високої проби.

Відзнака військового ордену Св. Георгія була заснована у 1807 р. маніфестом імператора Олександра І для нагородження нижчих чинів за високу хоробрість. В історії ця нагорода відома як солдатський георгіївський хрест. Чимало російських солдатів та унтер-офіцерів отримали цю нагороду за мужність у війнах, які вела Російська імперія.
Повним кавалером ордену Св. Георгія стали: генерал-фельдмаршал Кутузов, генерал-фельдмаршал Барклай-де-Толлі, генерал-фельдмаршал Паскевич, генерал-фельдмаршал Дибич-Забалканський. Орденами трьох ступенів були нагороджені - генерал-фельдмаршал Потьомкін, генералісимус Суворов та генерал Беннігсен. Цим орденом нагороджувалися і високі особи-іноземці.
Георгіївський хрест для іновірців - із орлом замість Святого Юра на коні
Ще один бойовий генерал Милорадович отримав солдатський Георгіївський Хрест за те, що особисто, йдучи в солдатській шерензі, повів полки на французькі ряди під Лейпцигом. Чимало солдатів і офіцерів отримали Георгія в часі Першої світової війни за особисту мужність і героїзм.
Багато аналогічних нагород отримали солдати, офіцери та генерали армії Власова та інших російських з'єднань, що воювали на боці нацистів. Хай про це подумають ті, хто каже "спасибо деду за победу".
Крім орденів, за мужність нагороджували іменною зброєю з Георгіївським знаком та стрічкою. Нагороджувалися і військові частини, що відзначалися своєю хоробрістю, зокрема нагороджувалися срібними георгіївськими сурмами.
Нагорода 1-го ступеня (реверс)
В часі російської громадянської війни тисячі офіцерів та солдатів були нагороджені орденами Георгія та іншими георгіївськими відзнаками за мужність проявлену в боях з більшовиками.
26 листопада 1769 р. було проголошено Днем Георгіївських кавалерів і востаннє його святкували 26 листопада 1916 р. У жовтні 1917 р. до влади в Росії прийшли більшовики на чолі з полум'яним марксистом, що прибув у Росію в опломбованому німецькому вагоні. Російській Георгіївській славі прийшов сумний кінець. Одних кавалерів св. Георгія розстріляли, інших - втопили, другі мусили покинути батьківщину, за яку вони так мужньо билися.
В країні було винищено все, що пов'язане з цією нагородою. Ось декілька прикладів.
В перші роки комуністи наказали забути про Суворова та Кутузова, як представників експлуататорських класів. Милорадовича оголосили ворогом народу за те, що вмовляв солдатів на Сенатській площі не ганьбити своєї доблесті і розійтися по казармах. І солдати підняли багнети, шануючи героя Вітчизняної війни 1812 р., однак постріл переляканого Каховського обірвав життя Милорадовича.
Нагорода 4-го ступеня (срібна). Таким спершу нагородили легендарного матроса КішкуПро це всюди встигали писати радянські історики, а от про те, що один із керівників повстання декабристів - полковник Павло Пестель - за мужність у війні 1812 р. був нагороджений георгіївською іменною зброєю, мовчали.
Більшовицька і нова російська історіографія не афішують, що герой оборони Севастополя, мужній матрос Петро Кішка був українцем і тричі став володарем нагород Св. Георгія за свої подвиги у Кримській війні. А отримував він їх з рук ще одного кавалера цього ордену - адмірала Нахімова. Лише одні негації випливали з-під пера радянських авторів, коли ішлося про генералів Юденича та Міллєра, які були кавалерами св. Георгія і воювали на півночі проти більшовиків.
Російський імператор Микола ІІ з дружиною, дочками та сином-інвалідом, який нагородив не одного генерала, офіцера чи солдата Георгіївським хрестом за особливі заслуги і мужність, був жорстоко замучений більшовиками.
Радянська поштівка 1973 року - з напівлегалізованими помаранчево-чорними кольорами. Фото: retropost.ru Особливо жорстко більшовики проявили себе в Криму у 1920 р. після розгрому Білої армії. Тисячі російських офіцерів та солдатів, повіривши гарантіями Фрунзе, і будучи щирими російськими патріотами, не емігрували в Туреччину, а залишилися на батьківщині. "Героями" винищення російських патріотів була, за висловом О.Солженіцина, "фурія червоного терору" Роза Землячка і угорський комуніст, що втік до Радянської Росії - Бела Кун.
Перш за все були винищені георгіївські кавалери, яких топили в Чорному морі, прив'язуючи до ніг каміння і вони тисячами стояли мертві у воді жахаючи тих, хто вцілів. За першу зиму, під керівництвом Рози Землячки (яка особисто розстрілювала полонених з кулемета) було знищено 90 тисяч чоловік, в тому числі жінок і дітей.
Фінська нагорода за участь у "Зимовій війні" проти СРСР. Теж "георгіївська стрічка" Маршал Фінляндії Маннергейм, колишній російський офіцер і кавалер ордену св. Георгія, у Зимовій війні 1939-1940 рр. буквально розтрощив авангардні з'єднання Червоної армії. Через бездарність радянського командування і невігластво Сталіна у фінських снігах знайшли смерть сотні тисяч росіян та українців.
Під час Другої світової війни в російських арміях і загонах, що билися на боці фашистської Німеччини було відновлено практику нагородження генералів офіцерів та рядовиків орденами Св. Георгія. Чимало з них були нагороджені за мужність в боях з радянськими військами під Сталінградом.

Георгіївськими кавалерами були козачі генерали, які воювали на боці Третього рейху - начальник Головного управління козачих військ Головного управління СС П. Краснов, начальник козачого резерву Головного управління військ СС А. Шкуро, командир запасної бригади козачого резерву Головного управління СС А.Туркула та інші російські офіцери.
Зараз в Росії вшановують страчених есесівців і їхню стрічку, а 50 років тому - вішали. Фото: waffen.ucoz.ru
Під час радянсько-німецької війни, коли нацисти стояли під Сталінградом, Сталін, щоб якось вплинути на патріотичні почуття, дозволив використовувати на деяких орденах ностальгійні кольори георгіївської стрічки, зокрема на ордені Слави. З цієї причини вождь всіх народів дозволив встановити орден Суворова, орден Кутузова та орден Б.Хмельницького.
З 2000 р. починається посилене впровадження георгіївської стрічки у російській армії і серед населення. Комуністи чомусь не протестують. Червоні кокарди, поєднані з георгіївськими стрічками - черговий казус в історії Росії, чи, скоріше, в історії російської пропаганди. Знівелювання цього символу агітаторами "русского мира" є очевидним.
Є чим пишатися. Фото: polit-gramota.ru
Перетворення цієї високої відзнаки на засіб впровадження імперських та ксенофобських ідей, засіб агітпропу, засіб самоутвердження для можновладців є вершиною цинізму і, принаймні, неповагою до тих, хто її дійсно заслужив. Повісити бойову нагороду на собаку або на "мерседес" - це ж треба додуматися!
А на російському Уралі з георгіївською стрічкою на авто їздить наркодилер - він пам'ятає, він пишається.

Незалежна Україна немає жодного стосунку до цього російського національного символу. Сама георгіївська стрічка перетворена невігласами в буденну річ, а на Україні, крім справжніх ветеранів Другої Світової війни, стала символом антиукраїнської чорної сотні і означенням огульної фальсифікації української історії.

Позновательно.
___________
Значит так надо (с)
shamilevichh вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 2 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх


Старый 03.06.2011, 08:59   #482
Основа форума
 Аватар для victor4817
IP:
Сообщений: 3,043
"Спасибок": 909
Очки репутации: 0
Мнения: -5227
Доп. информация
По умолчанию Re: Георгиевская ленточка

Цитата:
Сообщение от shamilevichh Посмотреть сообщение
Фальсифікувати історію, видавати її у вигідному для себе ракурсі - завжди було притаманне більшовикам......

Позновательно.
И тем не менее, мы победили. Посторонним просьба не беспокоиться.
victor4817 вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 03.06.2011, 09:02   #483
Старожил
 Аватар для shamilevichh
IP:
Сообщений: 1,077
"Спасибок": 1,439
Очки репутации: 0
Мнения:
Доп. информация
По умолчанию Re: Георгиевская ленточка

Цитата:
Сообщение от victor4817 Посмотреть сообщение
И тем не менее, мы победили. Посторонним просьба не беспокоиться.
Мы, Николай II...
___________
Значит так надо (с)
shamilevichh вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 03.06.2011, 09:03   #484
Основа форума
 Аватар для victor4817
IP:
Сообщений: 3,043
"Спасибок": 909
Очки репутации: 0
Мнения: -5227
Доп. информация
По умолчанию Re: Георгиевская ленточка

Цитата:
Сообщение от shamilevichh Посмотреть сообщение
Мы, Николай II...
Мы-это мы, а вы-это вы.
victor4817 вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 03.06.2011, 09:04   #485
Старожил
 Аватар для shamilevichh
IP:
Сообщений: 1,077
"Спасибок": 1,439
Очки репутации: 0
Мнения:
Доп. информация
По умолчанию Re: Георгиевская ленточка

Цитата:
Сообщение от victor4817 Посмотреть сообщение
Мы-это мы, а вы-это вы.
... и во веки веков. Аминь.
___________
Значит так надо (с)
shamilevichh вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 03.06.2011, 09:07   #486
Основа форума
 Аватар для victor4817
IP:
Сообщений: 3,043
"Спасибок": 909
Очки репутации: 0
Мнения: -5227
Доп. информация
По умолчанию Re: Георгиевская ленточка

Цитата:
Сообщение от shamilevichh Посмотреть сообщение
... и во веки веков. Аминь.
Аминь!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!
victor4817 вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 03.06.2011, 09:12   #487
Почетный легион
 Аватар для Gidra2009
IP:
Сообщений: 22,041
"Спасибок": 30,754
Очки репутации: 0
Мнения: 11244
Доп. информация
По умолчанию Re: Георгиевская ленточка

Оффтоп:


Дааааааа....товарищи патриётцы....
Эт называется " Шо говорить...когда нечего говорить...."
___________
Осталось всего ничего- дожить до Счастья.....
Gidra2009 вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 03.06.2011, 09:14   #488
Старожил
 Аватар для shamilevichh
IP:
Сообщений: 1,077
"Спасибок": 1,439
Очки репутации: 0
Мнения:
Доп. информация
По умолчанию Re: Георгиевская ленточка

Gidra2009,и это они называется " победили " )))
___________
Значит так надо (с)
shamilevichh вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 03.06.2011, 09:15   #489
Основа форума
 Аватар для victor4817
IP:
Сообщений: 3,043
"Спасибок": 909
Очки репутации: 0
Мнения: -5227
Доп. информация
По умолчанию Re: Георгиевская ленточка

Цитата:
Сообщение от Gidra2009 Посмотреть сообщение
Оффтоп:


Дааааааа....товарищи патриётцы....
Эт называется " Шо говорить...когда нечего говорить...."
Всё уже сказано до того. Нами сказано!
victor4817 вне форума  

Ответить с цитированием Вверх
Старый 03.06.2011, 10:11   #490
Почетный легион
 Аватар для zloybarbos
IP:
Сообщений: 4,152
"Спасибок": 14,616
Очки репутации: 0
Мнения: 2760
Доп. информация
По умолчанию Re: Георгиевская ленточка

Мне тоже видится, что все уже сказано. Закрыто!
zloybarbos вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 3 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 17.02.2014, 00:55   #491
Старожил
 Аватар для Fair_Lady
IP:
Сообщений: 1,197
"Спасибок": 2,381
Очки репутации: 0
Мнения: 1798
Доп. информация
По умолчанию

Сразу оговорюсь, на Майдан не пойду. На моей сумке Георгиевская ленточка)))))
___________
Не нужна революция, чтобы придти к демократии. Нужна демократия, чтобы могла произойти революция.
Fair_Lady вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 2 (показать список)
Сказавших "Фууу!": 3 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 17.02.2014, 10:29   #492
Забанен по IP из России
 Аватар для Серёга
IP:
Сообщений: 9,597
"Спасибок": 20,078
Очки репутации: 0
Мнения: 5040
Доп. информация
По умолчанию

Оффтоп:
___________
Я снова здесь, я в бархатных штанах. (с)
Серёга вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 6 (показать список)
Сказавших "Фууу!": 1 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 17.02.2014, 10:32   #493
Домиковладелица без башни
 Аватар для Elly
IP:
Сообщений: 15,263
"Спасибок": 35,530
Очки репутации: 85,484
Мнения: 8079
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Серёга Посмотреть сообщение
Оффтоп:
Оффтоп:
___________
Всем, уставшим от моего цинизма, скверного характера и оптимизма, я искренне желаю … передохнуть! … ударение сами поставите))
Elly вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 5 (показать список)
Сказавших "Фууу!": 3 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 17.02.2014, 10:33   #494
Почетный легион
 Аватар для Gidra2009
IP:
Сообщений: 22,041
"Спасибок": 30,754
Очки репутации: 0
Мнения: 11244
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Серёга Посмотреть сообщение
Оффтоп:

Серега...ты передавай лучше ник..Может, правопреемник таки умнее будет...
Какое отношение вы....мутанты подкласса " советский народ "..имеете к Российской Империи и ее наградам..???
___________
Осталось всего ничего- дожить до Счастья.....
Gidra2009 вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Сказавших "Фууу!": 1 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 17.02.2014, 10:39   #495
мишень модера
 Аватар для стасюся
IP:
Сообщений: 11,419
"Спасибок": 14,625
Очки репутации: 0
Мнения: 7444
Доп. информация
По умолчанию

Оффтоп:


Сообщение добавлено 17.02.2014 в 09:42.

Цитата:
Сообщение от Виола Посмотреть сообщение
Не верю ни на йоту этой брехливой пропаганде майдановских организаторов и их прихвостней..
Ну хоть в "пакращення" от прахффесора ты веришь?
___________
Ф.Ницше: Никогда не выживает тот народ, который воспринимает трактовку своей истории глазами соседа.
стасюся вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх

Ответ

Опции темы
Опции просмотра

Ваши права в разделе

Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.
Trackbacks are Выкл.
Pingbacks are Выкл.
Refbacks are Выкл.

Похожие темы
Тема Автор Раздел Ответов Последнее сообщение
Во Львове с ветеранов срывали ленточки и выбивали из рук цветы... kazanova Политика Украины 1112 18.05.2011 14:58
Георгиевская ленточка чемберлен Праздники, поздравления 31 23.05.2010 19:51
Георгиевская церковь. Ирининская церковь. Киевлянин История города 0 24.06.2007 02:08


Часовой пояс GMT +3, время: 19:59.


Работает на vBulletin® Версия форума 3.х.х. Copyright ©2000 - 2009, Jelsoft Enterprises Ltd.

© ForumKiev.com 2007 - 2018