Я люблю Киев

КИЕВСКИЙ ФОРУМ
КУЛЬТУРНОГО ОБЩЕНИЯ
FORUMKIEV.COM
Правила Новое Вопросы Ссылки
КИЕВ ПОГОДА ИСТОРИЯ ТУРИСТУ
N-728-MI-2
Вернуться   Киевский форум > Политический форум > Политика Украины

Спокойствие, только спокойствие!!!

Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 16.06.2010, 08:58   #16
Почетный легион
 Аватар для Marcos
IP:
Сообщений: 4,106
"Спасибок": 4,667
Очки репутации: 0
Мнения: -192
Доп. информация
По умолчанию Re: Спокойствие, только спокойствие!!!

Цитата:
Конечно старые договора по газу уже не вернешь, но хоть немного мы отвоевали...
Ми нічого не відвойовували, нам кинули подачку.
Marcos вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Сказавших "Фууу!": 2 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 16.06.2010, 10:37   #17
Geheime Staatspolizei
 Аватар для Фагот!!!
IP:
Сообщений: 29,553
"Спасибок": 68,543
Очки репутации: 257,400
Мнения: 7001
Доп. информация
По умолчанию Re: Спокойствие, только спокойствие!!!

Цитата:
Сообщение от Wilania Посмотреть сообщение
Но без сильной нормальной оппозиции нам никак...
К сожалению, нормальной оппозиции у нас нет. Есть кучка шакалов, воющих от обиды из-за того, что их за уши оттянули от кормушки. А в остальном согласен с Казановой - искусственно нагнетаемая истерия в стране стихает .
Цитата:
Сообщение от Wilania Посмотреть сообщение
Ой, далеко таки не дикие, эти эксгибиционистки очень хорошо реализуют свои потребности и продают себя...)) Вот только не пойму, почему их никто не купит на постоянной основе...)))))
Вероятно - они никак себе цену не сложат. Они ж не такие, как все эти с Окружной, они на 3 рубля дороже))
___________
"І настане час, коли один скаже - Зеленський! Мільйони відповідатимуть - Я за нього не голосував!"
Фагот!!! вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 8 (показать список)
Сказавших "Фууу!": 1 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 16.06.2010, 12:03   #18
Житель
 Аватар для Leksa
Сообщений: 219
"Спасибок": 292
Очки репутации: 0
Мнения:
Доп. информация
По умолчанию Re: Спокойствие, только спокойствие!!!

Цитата:
Сообщение от лесана Посмотреть сообщение
Автору теми взагалі шкідливо думати, ось до чого доводить цей нелегкий процес його лідера:


добавлено через 3 минуты
Эт похоже тоже Татьяна Коробова писала!:-)
Leksa вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 4 (показать список)
Сказавших "Фууу!": 1 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 16.06.2010, 12:19   #19
Київська русинка
 Аватар для лесана
IP:
Сообщений: 3,922
"Спасибок": 4,531
Очки репутации: 0
Мнения: 6788
Доп. информация
По умолчанию Re: Спокойствие, только спокойствие!!!

Цитата:
Сообщение от Leksa Посмотреть сообщение
Эт похоже тоже Татьяна Коробова писала!:-)
Не похожеОсь думка економіста про псевдо реформи команди "проффесіоналів"
Реформи чи "дерибан"?


Аналіз структури та складу комітету з економічних реформ свідчить, що він був створений не стільки для перетворень, скільки для відволікання виборців від дій влади, пов'язаних з черговим перерозподілом власності.
Будь-які програми починаються з підходу до їх розробки. Підхід до розробки програми економічних реформ, запроваджений президентом України з подачі його найближчих радників, не новий.
За радянських часів він був використаний ЦК КПРС при розробці Цільових комплексних програм соціально-економічного розвитку СРСР. Але всі вони, за винятком деяких напрямків - оборони, космосу, будівництва "хрущівок", якими займався сам генеральний секретар, "чомусь" не були виконані.
Цільові програми соціально-економічного розвитку, які у 1970-1980 роки писалися кожні два роки, були детальні за напрямками і регіонами. Чисельність розробників не перевищувала 80 осіб з апарату ЦК КПРС, держплану та академії наук.
Така кількість розробників, лише мала частина яких призначалася "за посадою" та наявністю наукових ступенів, призводила до неформального залучення обмеженої чисельності фахівців. На початку 1980 років їх було не більше тридцяти у всьому СРСР, і майже всі вони були науковцями-виробничниками.
Оскільки такі програми фінансувалися та розроблялися протягом 12-18 місяців і встигали постаріти, то їх розробка тривала майже безперервно. Автор, один з цих науковців-виробничників, мав можливість спостерігати, як з року в рік загальні положення програм переписувалися, і лише трохи змінювалися цифри.
В Україні головними переписувачами були працівники інституту економіки НАНУ, які захистили на цьому не одну дисертацію. Лише десь в середині 1980 років, коли остаточно стало зрозуміло, що цільові комплексні програми є профанацією перспективного науково-економічного планування, їх перестали складати.
Приблизно ту ж профанацію економічних реформ можна спостерігати і зараз на прикладі роботи комітету з економічних реформ при президентові України.
У зв'язку з цим варто згадати, наприклад, програму "Шляхом радикальних економічних реформ" президента Леоніда Кучми. До чого вона призвела? До подальшого "дерибану" власності під гаслами реформування економіки.
На те саме, вочевидь, розраховує і нинішній головний "реформатор" Сергій Тігіпко, який заявив про необхідність подальшої приватизації державної власності.
На відміну від минулих часів, у комітет з економічних реформ при президентові та до його робочих груп увійшло аж 260 осіб, не рахуючи регіональних відділень. Оскільки кожна обласна група складатиметься з 30-50 осіб, можна припустити, що їх загальна чисельність перевищить тисячу осіб.
Окреме питання - структура цього комітету. У робочій групі з міжнародної інтеграції та співпраці налічується 45 осіб, регіонального економічного розвитку - 52 особи, сталого економічного розвитку, бізнес-клімату та інвестицій - 84 особи.
Усі ці напрямки - "хлібні". Вони дають можливість впливати на розвиток того чи іншого сектора економіки, на який чиновнику вкажуть його "спонсори".
На відміну від них, у групі законодавчого та інституційного забезпечення реформ - лише 17 осіб, у групі технологічної модернізації економіки і розвитку інфраструктури - "аж" дев'ять осіб, а в групі реформ соціальної сфери і підвищення якості життя - 22 особи. Це переважно "нехлібні" групи.
Чому у деякі групи пішло багато нефахівців? Може, їхня мета - відпрацювання чиїхось замовлень за хабарі?
Найбільшу за чисельністю групу з 84 осіб, яка буде займатися сталим економічним розвитком, бізнес-кліматом та інвестиціями, очолює віце-прем'єр Сергій Тігіпко. Ймовірні найбільші корупційні джерела будуть "витікати" саме з цієї групи.
Як можна управляти такою великою групою? Максимальна кількість людей, яка може ефективно працювати з керівником, - сім. Це знає будь-який управлінець.
Така ж ситуація і у "хлібному" бюджетному комітеті парламенту - туди записалося 35 депутатів. Він дозволяє мирно "дерибанити" держбюджет. На відміну від нього, у майже "безхлібному" комітеті з охорони здоров'я працює лише 13 обранців.
Найменшу за чисельністю робочу групу у складі дев'яти осіб очолює віце-прем'єр Борис Колесніков. Туди увійшли переважно керівники міністерств та установ, які розуміють суть справи менше за своїх підлеглих. Їх плідна праця викликає сумніви. Тимчасом це один з найважливіших напрямків реформування економіки.
Треба також звернути увагу на назву комітету. З неї випала значна складова реформи - соціальна. Чи означає це, що програма не буде торкатися соціальних перетворень, без яких будь-які економічні трансформації втрачають сенс?
Втім, у складі комітету таки є одна робоча група, правда, з досить дивною назвою: "Реформа соціальної сфери і підвищення якості життя". Схоже, керівництво комітету свідомо принизило рівень соціального життя до рівня "соціальної сфери".
Людською мовою це означає одне: займатися підвищенням соціального рівня життя комітет з економічних реформ не буде. Тому у назві робочої групи додано: "і підвищення якості життя". Що означає поняття "якість життя", ніде не уточнюється.
Цю групу очолює віце-прем'єр Володимир Семиноженко, який ні за посадою, ні за фахом, ні за досвідом роботи не має жодного стосунку до цієї важливої сфери. До того ж, останнє свідчить, що кадри для комітету підбиралися формально.
Загалом можна стверджувати, що комітет з економічної реформи апріорі був створений не стільки для реформ, скільки для відволікання виборців від реальних проблем та дій влади, пов'язаних з черговим перерозподілом власності.
Події у металургії, авіапромі та енергетиці підтверджують правильність цієї думки.
Марко Олівенський, кандидат економічних наук
лесана вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Сказавших "Фууу!": 2 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 16.06.2010, 12:46   #20
Київська русинка
 Аватар для лесана
IP:
Сообщений: 3,922
"Спасибок": 4,531
Очки репутации: 0
Мнения: 6788
Доп. информация
По умолчанию Re: Спокойствие, только спокойствие!!!

Податковий кодекс Азарова позбавляє українців ПРАВА НА КНИЖКУ

Уряд знову хоче обкласти вітчизняне книговидавництво ПДВ, не роблячи виключення навіть для підручників, словниками та дитячих видань.

Завдяки Ксенії Ляпіній, яка оприлюднила "таємний" текст нового Податкового кодексу, ми змогли довідатися, які сюрпризи приготував книговидавцям старовинний "друг" української книжки пан Азаров.
Стаття 19 розділу 5 цього проекту, яка містить перелік товарів та послуг, звільнених від ПДВ, не згадує про книжки, брошури, журнали та газети. Ба навіть підручники, які друкуються державним коштом, не увійшли до списку "помилуваних" новою владою.

Отже у разі прийняття Податкового кодексу, українські книговидавці БУДУТЬ ПОВНІСТЮ ПОЗБАВЛЕНІ ПОДАТКОВИХ ПІЛЬГ.

Уряд Азарова повторює дії уряду Януковича 2004 року, коли той ввів ПДВ і зупинив книговидавництво у країні.

До чого призведе подібна "новація"?

За одностайною думкою усіх фахівців та учасників ринку, оподаткування книжок викличе зупинку книговидання, як це вже було 2004-го року. Тепер одразу після того, як книжку відвантажили до книгарні, держава вимагатиме сплати ПДВ. А обертаємість книжок складає півроку і більше – а отже введення ПДВ зменшить і без того невеликий запас грошей у видавців, зупинить видання нових книжок.

Крім того введення ПДВ збільшить ціни на вітчизняні книжки. Великі ціни на книжкову продукцію давно вже стали предметом уваги громадськості та преси. Але ціни на ринку диктують головним чином російські видавці. Українським видавництвам досі вдавалося виживати за рахунок зменшення ціни. Введення податку призведе до подорожчання вітчизняних книжок на 15-20%, що вдарить по кишені читачів, при тому що ціна на імпортні книжки не зміниться.

Введення ПДВ знищить невеличкі українські видавництва, які переважно видають культурологічну, етнографічну, наукову, інтелектуальну літературу, а отже це завдасть удару по всій українській культурі.

Азаров та Янукович вже мають досвід антикнижкової війни. Нагадаємо, що 2004 року уряд Януковича вже ввів ПДВ на книжки, в результаті чого на півроку було практично зупинено галузь, і книжники змогли відновитися тільки за півтора роки. Тоді Верховна Рада зупинила цих варварів. Чи зупинить зараз?

Отже РЕЗУЛЬТАТ ПОДІБНИХ ДІЙ ДОБРЕ ВІДОМИЙ УРЯДУ, а значить книговбивство є свідомим актом.

За свій "подвиг" 2004 року Микола Азаров та Віктор Янукович були визнані ВОРОГАМИ УКРАЇНСЬКОЇ КУЛЬТУРИ

Для довідки: пільгу по ПДВ українська книжка отримала 1998 року, і саме тоді почалося зростання галузі, цей рік фактично став роком народження вітчизняного книжкового продукту. Введення пільги по ПДВ зупинило лавиноподібне зменшення виробництва в Україні і дало вітчизняним видавцям можливість вижити в нових ринкових умовах. Вже у 2000 році наклади книжок виросли вдвічі.

Введення у 2003 році пільги по податку на прибуток дало новий поштовх для зростання ринку. Аналіз статистики показує, що українські видавці почали вкладати звільнені від податків кошти у створення нових книжок і до початку 2004 року номенклатура вітчизняних книжок збільшилася майже до 15 тисяч назв.

На жаль, "ініціатива" уряду Януковича зупинила цю позитивну тенденцію. Піврічна зупинка галузі далася взнаки – і кількість виданих книжок почала зростати тільки 2007 року – до 18 тисяч назв. 2009-го року вже було видано 22 тисячі назв – це попри те, що галузь знаходиться під тиском кризи.

Українські книжки стали постійно перемагати на міжнародних конкурсах, українські письменники знайшли дорогу до читачів і стали перекладатися за кордоном.

А от тепер книговидання вирішили вбити остаточно.

Закликаємо усі політични сили незалежно від своїх уподобань згадати про існування книжки.

Шановні політики!

У вас є діти. У вас є онуки. Невже ви хочете, щоб вони виросли гопниками, які окрім пива і футболу не цікавляться нічим?

Спроба наповнити бюджет за рахунок книжок вже провалилася 2004 року? Нащо ж наступати на ті самі граблі?

Зупиніть книгожерів з Уряду і захистіть право своїх дітей від гопників від економіки.

Ви не можете відняти у своїх нащадків ПРАВО НА КНИЖКУ!

Брати Капранови
лесана вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Сказавших "Фууу!": 2 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 16.06.2010, 20:12   #21
Почетный легион
 Аватар для Веталь
IP:
Сообщений: 4,853
"Спасибок": 5,231
Очки репутации: 18,784
Мнения: 3057
Доп. информация
По умолчанию Re: Спокойствие, только спокойствие!!!

Цитата:
Сообщение от Фагот!!! Посмотреть сообщение
А в остальном согласен с Казановой - искусственно нагнетаемая истерия в стране стихает .
Ну конечно , те кто подымал истерию теперь сами у власти и даваят свободу слова, дабы не нарваться на антиистерию .
___________
Уникальный магазин Термопосуды!
Форумчанам скидка (промо-код Веталь)!!!
https://www.loftshop.com.ua/termopos...mokruzhki.html
Веталь вне форума  

Сказавших "Фууу!": 1 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 16.06.2010, 20:22   #22
Straygirl
 Аватар для Wilania
IP:
Сообщений: 4,245
"Спасибок": 5,850
Очки репутации: 0
Мнения: 476
Доп. информация
По умолчанию Re: Спокойствие, только спокойствие!!!

Цитата:
Сообщение от a68 Посмотреть сообщение
Возвращается время цензуры, тоталитаризма, страха и тупого поклонения власти.
Приведите факты цензуры, тоталитаризма и страха...
Вас запугивают, у Вас ограничен доступ к информации?

добавлено через 7 минут
лесана
Ви викладаєте статтю Марко Олівенського, кандидата економічних наук...
Перечитала два раза - а де критика самих реформ?)
Щож то за економіст, який критикує склад комітету і нема нічого про самі реформи - стаття заказна....
Wilania вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 6 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 17.06.2010, 10:27   #23
Geheime Staatspolizei
 Аватар для Фагот!!!
IP:
Сообщений: 29,553
"Спасибок": 68,543
Очки репутации: 257,400
Мнения: 7001
Доп. информация
По умолчанию Re: Спокойствие, только спокойствие!!!

Цитата:
Сообщение от Веталь Посмотреть сообщение
те кто подымал истерию теперь сами у власти и даваят свободу слова
Свобода - это не вседозволенность в обливании дерьмом всех и вся. Посему, если пару-тройку тявкающих шавок-пустобрехов на цепь и в будку определят - обществу от того только польза будет
___________
"І настане час, коли один скаже - Зеленський! Мільйони відповідатимуть - Я за нього не голосував!"
Фагот!!! вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 4 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 18.06.2010, 13:23   #24
Київська русинка
 Аватар для лесана
IP:
Сообщений: 3,922
"Спасибок": 4,531
Очки репутации: 0
Мнения: 6788
Доп. информация
По умолчанию Re: Спокойствие, только спокойствие!!!

Около сотни руководителей разных уровней, начиная от Президента Виктора Януковича и членов Кабмина, связаны между собой родственными узами, пишет издание Корреспондент.

Если бы Янукович решил собрать вместе всех своих высокопоставленных подчиненных, чьи родственники тоже работают во власти, то для такого мероприятия ему понадобилась бы комната размером с зал заседаний Киевского горсовета. По данным Корреспондента, как минимум у 40 человек из ближайшего окружения Президента прямая родня (братья, сестры, дети, родители, кумовья) занимает различные посты в госорганах, судах и работает депутатами Верховной Рады или местных советов.

Все вместе они образуют отряд численностью почти в 100 человек. Аналитики уверены, что по показателю проникновенности родственников во власть Янукович и окружение идут на всеукраинский рекорд - так много родни на государственных постах не работало даже в окружении Виктора Ющенко, которого его же соратники упрекали в кумовстве в кадровой политике.

Как пишет Корреспондент, яркий пример того, как можно удачно трудоустроить в политику своего ближайшего родственника, показал сам Виктор Янукович - в 2006 году его сын Виктор стал нардепом от Партии регионов и до сих пор не расстается с мандатом. А в руководстве Администрации Президента семейные связи играют огромную роль. У главы АП Сергея Левочкина в кумовьях ходит сам Янукович, а сестра Левочкина Юлия Новикова имеет депутатский мандат от Партии регионов. Более того, среди кумовьев главы АП - и депутат-регионал Эдуард Прутник, и экс-президент Леонид Кучма.

У первого замглавы АП Елены Лукаш сестра Татьяна трудится на посту секретаря ЦИК, а у замглавы АП Геннадия Васильева в Верховной Раде работает родной брат. Брат еще одного заместителя Левочкина - Олега Рафальского - Игорь Рафальский из кресла директора Житомирского областного архива перешел на пост главы Обуховской райгосадминистрации, получив таким образом контроль над Конча-Заспой. Сын замглавы АП Анны Герман Николай при новой власти стал заместителем руководителя МЧС.

Не отстают от руководства Администрации Президента и члены правительства. Здесь, пишет Корреспондент, самая заметная родственная пара - это дуэт Клюевых, Андрей (первый вице-премьер) и Сергей (народный депутат от Партии регионов). Кроме того, Анатолий Толстоухов трудится на посту министра Кабинета министров, а его жена Светлана работает заместителем главы Министерства по делам молодежи, семьи и спорта.

У народного депутата Сергея Кивалова, который совмещает свой пост с членством в Высшем совете юстиции, дочь Татьяна депутатствует на юге, в Одесском горсовете, а кум, Владимир Колесниченко недавно возглавил ВСЮ. Очень тепло относятся к родственникам высокопоставленных регионалов избиратели в Донбассе. В Донецкий облсовет прошла целая группа детей народных депутатов от ПР: сын Антона Пригодского Виталий, сын Бориса Дейча Владимир. Еще один наследник Дейча, Сергей, трудится в горсовете Донецка. Вместе с ним там работает сын нардепа Валентина Ландика Андрей. А сын брата Валентина Ландика Владимира имеет мандат депутата Луганского горсовета.

В стенах МЧС под крылом Нестора Шуфрича работает не только сын Герман, но и муж нардепа от Партии регионов Елены Бондаренко Андрей. А одесское управление МЧС возглавил Владимир Боделан, сын экс-мэра Одессы и соратника Януковича Руслана Боделана. В Генпрокуратуре самым частым видом родственных связей стало кумовство. Первый замгенпрокурора Виктор Пшонка - кум Президента, а Сергей Винокуров, несколько дней назад сменивший Генпрокуратуру на ВСЮ, - кум регионала Святослава Пискуна.

Более подробно о сложившихся родственных связях среди политической элиты Украины читайте в №23 журнала Корреспондент от 18 июня 2010 года.
лесана вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 2 (показать список)
Сказавших "Фууу!": 1 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 18.06.2010, 13:53   #25
Зараза и все тут!!!!
 Аватар для на помеле
Сообщений: 3,033
"Спасибок": 5,678
Очки репутации: 0
Мнения:
Доп. информация
По умолчанию Re: Спокойствие, только спокойствие!!!

Цитата:
Сообщение от Фагот!!! Посмотреть сообщение
Свобода - это не вседозволенность в обливании дерьмом всех и вся. Посему, если пару-тройку тявкающих шавок-пустобрехов на цепь и в будку определят - обществу от того только польза будет
Вот это верно)))) а то у нас каждая шавка считает, что может тявкать не в попад...

Оффтоп:
на помеле вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 2 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 18.06.2010, 14:02   #26
Почетный легион
 Аватар для Marcos
IP:
Сообщений: 4,106
"Спасибок": 4,667
Очки репутации: 0
Мнения: -192
Доп. информация
По умолчанию Re: Спокойствие, только спокойствие!!!

Цитата:
Сообщение от Фагот!!! Посмотреть сообщение
Свобода - это не вседозволенность в обливании дерьмом всех и вся. Посему, если пару-тройку тявкающих шавок-пустобрехов на цепь и в будку определят - обществу от того только польза будет
тобто, коли ви і багато інших, тут гімном і Юльку, і Ющенка поливали - це була ваша конструктивна думка. Коли представника вищої касти Януковича починають чіпати то це вже тявкающі шавки. Вам, шановний, в секретаріаті президента працювати треба, там подвійні стандарти полюбляють

добавлено через 1 минуту
Цитата:
Сообщение от на помеле Посмотреть сообщение
Вот это верно)))) а то у нас каждая шавка считает, что может тявкать не в попад...

Оффтоп:
а ви вважаєте, що ви можете це робити ?
Marcos вне форума  

Сказавших "Фууу!": 1 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 18.06.2010, 14:04   #27
Київська русинка
 Аватар для лесана
IP:
Сообщений: 3,922
"Спасибок": 4,531
Очки репутации: 0
Мнения: 6788
Доп. информация
По умолчанию Re: Спокойствие, только спокойствие!!!

Цитата:
Сообщение от Marcos Посмотреть сообщение
тобто коли ви і багато інших тут гімном і Юльку, і Ющенка поливали - це була ваша конструктивна думка. Коли представника вищої касти Януковича починають чіпати то це вже тявкающі шавки. Вам, шановний, в секретаріаті президента працювати треба, там подвійні стандарти полюбляють
Шавки вони і є! Тільки перефарбовані на синьо
лесана вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Сказавших "Фууу!": 2 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 18.06.2010, 14:16   #28
Житель
 Аватар для Mutabor
IP:
Сообщений: 372
"Спасибок": 696
Очки репутации: 0
Мнения:
Доп. информация
По умолчанию Re: Спокойствие, только спокойствие!!!

Оффтоп:
___________
Женщина- должна быть счастливой. И больше она никому ничего не должна.
Mutabor вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 5 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 18.06.2010, 14:22   #29
Зараза и все тут!!!!
 Аватар для на помеле
Сообщений: 3,033
"Спасибок": 5,678
Очки репутации: 0
Мнения:
Доп. информация
По умолчанию Re: Спокойствие, только спокойствие!!!

Видать может... а остальные подхватят эти "умные мысли" и будут ими тыкать всем в лицо... честно иногда просто противно...
на помеле вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 2 (показать список)
Ответить с цитированием Вверх
Старый 18.06.2010, 20:22   #30
Почетный легион
 Аватар для Веталь
IP:
Сообщений: 4,853
"Спасибок": 5,231
Очки репутации: 18,784
Мнения: 3057
Доп. информация
По умолчанию Re: Спокойствие, только спокойствие!!!

Оффтоп:
___________
Уникальный магазин Термопосуды!
Форумчанам скидка (промо-код Веталь)!!!
https://www.loftshop.com.ua/termopos...mokruzhki.html
Веталь вне форума  

Ответить с цитированием Вверх

Ответ

Опции темы
Опции просмотра

Ваши права в разделе

Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.
Trackbacks are Выкл.
Pingbacks are Выкл.
Refbacks are Выкл.

Похожие темы
Тема Автор Раздел Ответов Последнее сообщение
Только Масяня! Только Хардкор! avera Юмор 0 23.03.2012 14:16
Только факты и только даты... «украинство», «бандеровщина» и т.д. чемберлен Исторический форум 15 04.10.2010 19:40


Часовой пояс GMT +3, время: 03:20.


Работает на vBulletin® Версия форума 3.х.х. Copyright ©2000 - 2009, Jelsoft Enterprises Ltd.

© ForumKiev.com 2007 - 2020